סמדר בודי מסאז' עם חזה ענק - דיווח עיסוי אירוטי

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 8>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
gooner צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
הועבר לשם gunner

הצטרף / הצטרפה: 15/-10-/2008
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gooner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: סמדר בודי מסאז' עם חזה ענק - דיווח עיסוי אירוטי
    פורסם: 24/-10-/2008 בשעה 16:29
היום הייתי אצלה. בחורה בראשית שנות ה20 שלה. עובדת בבוגרשוב 76 ולחילופין בלסל 9. טלפון 5222229. מי שחובב חזה ענק - זאת הכתובת. עושה רק בודי מסג'. בהתחלה מאוד הצטערתי על כך, אבל בסוף אמרתי לה שזה היה יותר טוב מזיון. הבחורה עם תודעת שירות יוצאת מן הכלל. מפנקת מכל הלב, משקיעה במסג' ולבסוף עולה עליך כשאתה עם הפנים אליה ופשוט מזיינת לך את הזין עם השדיים הענקיים שלה עד לגמירה המיוחלת. לחובבי החזה הענק אתם חייבים אותה לעצמכם לפחות פעם אחת כדי שלא תמותו טפשים.
בחזרה למעלה
NinoRojo צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-10-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט NinoRojo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-10-/2008 בשעה 16:50
נשמע נחמד,

תמסור עוד פרטים כמו מחיר ? חזה אמיתי או סיליקון ? ציון כללי למראה של הבחורה וכו'
Y.N.W.A
בחזרה למעלה
gooner צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
הועבר לשם gunner

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gooner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-10-/2008 בשעה 17:12
חזה אמיתי, אני לא מתקרב לסיליקון. יש משהו מגרה בכבדות הזו של שדיים ענקיים שמתמודדים עם כח הכבידה. המחיר היה 180 ומנסים לתקתק אותך בדפיקות על הדלת אחרי 20 דקות כשהזמן הוא 30. מה שטוב זה שהיא עדיין טרייה ואנרגטית ודי שמה זין על הדפיקות בדלת וממשיכה בשלה כאילו אין מחר. מאוד ראוי להערכה בנוף המקומי.
בחזרה למעלה
אבישי צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

°

הצטרף / הצטרפה: 22/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבישי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-10-/2008 בשעה 08:44
גונר- סליחה על השאלה, אבל אתה במקרה קשור לבחורה? עוזר לה ביחסי ציבור?? פשוט אף פעם לא נתקלתי בגבר שאומר שבודי מסז' יכול להיות יותר טוב מזיון...
סקס טוב הוא מהות החיים!
בחזרה למעלה
gooner צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
הועבר לשם gunner

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gooner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-10-/2008 בשעה 16:11
אבישי שלום, לא לא מכיר ולא קשור. גם אני חשבתי כך ואני לא ילד וכבר ראיתי כמה דברים במהלך חיי, אבל כאן הסיטואציה יצרה מצב שפשוט היה יותר כיף מזיון. זר (כלומר מי שלא התנסה), לא יבין זאת.
בחזרה למעלה
אבישי צפה בגלילה למטה

°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבישי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-10-/2008 בשעה 17:19
אני דווקא מבין ( לא זר ואוהב מאד בודי מסאז'...), אבל כמעט אף פעם לא נתקלתי בגבר שמעדיף בודי על זיון.
סקס טוב הוא מהות החיים!
בחזרה למעלה
אחד שמבין צפה בגלילה למטה

Y

הצטרף / הצטרפה: 04/-07-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחד שמבין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-10-/2008 בשעה 06:38
הייתי אצלה גם לפני חודש ומשהו,בחורה מרוקאית עם חזה ענק , נחמדה מאד עם תודעת שירות , המסג' לא מקצועי מקצועי,אבל כל העניין זה הבודי,עלתה עליי עם החזה הענק שלה וקרעה לי את הבולבול,אני לא מהמשפריצים מהר,אבל זה לא הלחיץ אותה ,היא זיינה אותי עם השדיים הגדולות שלה עד שגמרתי.
בחזרה למעלה
liron_lvy צפה בגלילה למטה
פורום סקס
•••sr>

הצטרף / הצטרפה: 01/-09-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט liron_lvy ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-10-/2008 בשעה 12:02

אבישי,אני מסכים מאוד עם gooner,אני חושב שאם משווים זיון עם זונה (ואני מדגיש עם זונה!)  מול בודי מסאג' טוב עדיף ב-1000% הבודי מסאג'.

בחזרה למעלה
gooner צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
הועבר לשם gunner

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gooner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-10-/2008 בשעה 14:48
רק לעשות סדר. קיבלתי כבר שניים שלושה בודי מסג'ים בחיי. תמיד זיון יהיה עדיף. בסיטואציה שנוצרה ובדרך שבה סמדר עשתה את הבודי, זה היה ייחודי מטריף ומגרה. גם הכימיה איתה היתה נפלאה, דבר שלא תמיד קורה.
בחזרה למעלה
shay77 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-10-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shay77 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-10-/2008 בשעה 15:59
נשמע מפתה אבל קצת רחוק מאזור שלי. איך היא נראית? יפה? רזונת או שמנמונת? עדיף לדעת למה אני מתאמץ להגיע
בחזרה למעלה
king צפה בגלילה למטה

>

הצטרף / הצטרפה: 13/-09-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט king ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-10-/2008 בשעה 23:44

חברה מספיק עם הביקורות

מין ובודי מסז הינם דברים שונים

יש הנאה מזה ויש הנאה מזה

מה שיפה פה זה הגיוון או השונות בפינוק שכל אחד מבקש ברגע נתון,זה הכל.

בחזרה למעלה
מארק שגל1 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 26/-06-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מארק שגל1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2008 בשעה 17:13
הבודי של סמדר הוא בעירום מלא או עם תחתון?
בחזרה למעלה
gooner צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
הועבר לשם gunner

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gooner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2008 בשעה 18:04
למרק שגל - מלא, אבל מה זה משנה אם הכל מתמקד בעליון? למי שאוהב מלאות היא פיצוץ על הכרתי.
בחזרה למעלה
gunner צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-11-/2008
מיקום/איזור: United Kingdom
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gunner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-11-/2008 בשעה 19:36

יש דיווחים עדכניים על סמדר?

התחלתי את השרשור עליה ומעניין אותי מה קורה איתה. האם השרות טוב כשהיה?

בשל תקלה טכנית - התנתקות בטעות מהמערכת, נאלצתי לשנות את שמי מGOONER לGUNNER. זה לא משנה, באנגליה זה אותו הדבר. מי שפונה אלי, שידע ששני השמות הם אותה הישות.

כמו שמישהו כתב כאן לפני - דברים טובים באים בחזיות ענקיות!!!

סמדר - בקרוב אשוב...

בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-11-/2008 בשעה 22:05

gunner/gooner

העיניין של לכתוב בדיון אחד עם 2 שמות שונים לא מקובל עלינו כלל ועיקר !

טוב עשית שרשמת זאת בגלוי,

אם יש לך בעיה עם הסיסמא הישנה, צור איתנו קשר בפרטי וננסה לסייע.
הבעיה היא שלא הזנת מייל באף אחד מהמשתמשים שיצרת.

8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
מרטין88 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

•J

הצטרף / הצטרפה: 28/-03-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מרטין88 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-11-/2008 בשעה 23:43

ביקרתי אותה לפני יומיים , נתחיל מזה שהבחורה פשוט חמודה , מתנהגת אליך ממש יפה ורואים שזה לא הצגה , אלא משהו אמיתי .

נראית פיצוץ לטעמי , שחומה , פנים נחמדות , קארה שחור/חום אם אני זוכר נכון , גוף סבבה , חזק ענק ( כשראיתי אותה לבשה חולצה שמכסה הכל ולכאורה אמורה להסתיר , אבל כבר הבנתי עם מה יש לי עסק  ) .

מתפשטת מיד , מורחת שמן בנעימות , נוגעת בך הרבה עם הגוף גם שכשאתה על הבטן , אבל רק שאתה מסתובב אתה מבין באמת מה קורה פה , מטפסת עליך בחושניות , החזה הענק שלה מקיף את הזין שלך מכל הכיוונים , ופשוט רוכבת עליך באגרסיביות .

מראה : 9 ( לא הכי יפה שיש , אבל בהחלט מראה סביר + חזק ענק טבעי , בדיוק מה שצריך לעיסוי ) .

יחס : 10 ( סמול טוק , חיוכים , מביאה עודף מ-200 , מציעה עזרה בלהוריד את השמן וכו' )

יכולות עיסוי : 9 ( מספיקה הרבה דברים בזמן קצוב , אבל אתה מרגיש עדיין חושניות ולא תקתוק )

הבעיה היחידה מבחינתי הייתה הזמן , סה"כ העיסוי נטו היה רבע שעה במקרה הטוב , יותר קשור אני מניח למדיניות של המקום מאשר אליה , אם היה עוד 10 דקות , הייתי מאושר .  

בחזרה למעלה
אדבוקאט צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-10-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אדבוקאט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-11-/2008 בשעה 22:48

הרגע חזרתי מביקור אצל סמדר.

ידידי GOONER רשם כאן שהבודי מסאג' מסמדר היה מבחינתו יותר טוב מזיון. ובכן, אני לא יודע אם אני מסכים ב-100 אחוז, כי סקס זה עדיין סקס, אבל אני יכול להבין אותו. הבחורה פשוט מקסימה, נאה מאוד בפנים וגוף בדיוק לטעמי - שמנמונת ועם חזה ענקי. והשירות, כמו שנאמר, עם חיוך והשקעה, רואים שהיא רוצה שתהנה וגם היא מפתחת שיחה תוך כדי.

לסיכום, בחורה עם שירות מצויין, חייכנית וחמודה, ובהחלט מומלצת לכל חובבי החזה הענק.

נערך על ידי אדבוקאט - 05/-03-/2009 בשעה 01:14
בחזרה למעלה
החשקן הנשקן צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החשקן הנשקן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-11-/2008 בשעה 23:52
טעמתי גם מסמדר
ולסיכום אוכל לומר שלא מימדי גופה או מימדי החזה שלה הם המשנים אלא הגישה הנעימה ועיקר ההבדל הוא ביחס שלה שאם תעצום עיניים תקבל טיפול מענג. צריך לקחת אותה בחשבון לפחות פעם אחת.

M
בחזרה למעלה
gunner צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gunner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-11-/2008 בשעה 02:19

אכן מסכים עם החשקן הנשקן - סמדר היא יוצאת דופן בנוף השירות המכוער שניתן כיום בת"א. בונבון אמיתי!!!

סמדר המשיכי כך. מהתגובות הרבות כאן, את רואה שיש תמורה לאגרה.

בחזרה למעלה
חובב ציציענק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-04-/2008
מיקום/איזור: Bolivia
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חובב ציציענק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-12-/2008 בשעה 13:29

הייתי אצלה ממש לא מזמן , ואני רוצה לומר האישה הזו מדהימה

הלוואי והחברה / אישה שתהיה לי תראה ככה ותיתן לי יחס וכבוד כמו שהיא מביאה

מדהימה

בחזרה למעלה
liron_lvy צפה בגלילה למטה
פורום סקס
•••sr>

הצטרף / הצטרפה: 01/-09-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט liron_lvy ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-12-/2008 בשעה 19:28

סמדר היא אלופת עולם בבודי מסאג' - יש לה את הבודי הכי טוב בעולם!!!

מחזק את דברי gooner.

נערך על ידי liron_lvy - 22/-12-/2008 בשעה 02:53
בחזרה למעלה
LOVER BOY צפה בגלילה למטה
פורום סקס
XXX

הצטרף / הצטרפה: 11/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט LOVER BOY ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-12-/2008 בשעה 22:02
אולי תמונה שלה או משו?
באתי ראיתי כבשתי!!
בחזרה למעלה
אייל בן ציון צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח

•J°

הצטרף / הצטרפה: 21/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אייל בן ציון ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-12-/2008 בשעה 07:15

אני חושב שתמונה של החזה שלה יכפיל לה את העבודה

אז באמת אולי להוסיף תמונה?

בחזרה למעלה
smith35 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
°

הצטרף / הצטרפה: 27/-10-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט smith35 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-12-/2008 בשעה 15:11

שלום לכולם,

בתור קורא אדוק של ההודעות בפורום, אימצתי את ההמלצה על סמדר מלסל/בוגרשוב.

היום ביקרתי אצלה בבוגרשוב ומה אומר ומה אגיד? הבחורה נחמדה מאוד!!!! פשוט מתוקה, עובדת קשה בשביל שתרגיש בנוח.

והציצים, אוי הציצים, כל כך כבדים וגדולים שזה מדהים, פשוט חלום!!!

המסג' היה סביר פלוס, אבל הבודי היה מענג, וכמובן הגמירה על השדיים הענקיים.

היא קנתה לה מעריץ נלהב ולקוח נאמן עד כמה שהמצב הכלכלי יאפשר.

בקיצור, לא שהיה ספק, מומלץ ביותר. בחורה מתוקה, שירות טוב, וייאמר לזכותה שלא תוקתקתי למרות שהיה נסיון מצב "המזכירות" להלחיץ, היא לא שמה עליהן.

נערך על ידי smith35 - 22/-12-/2008 בשעה 15:12
בחזרה למעלה
X187 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
k815-s782 >

הצטרף / הצטרפה: 30/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט X187 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-12-/2008 בשעה 15:57

.לא

נערך על ידי X187 - 05/-12-/2009 בשעה 12:07
בחזרה למעלה
הגוקר צפה בגלילה למטה
פורום סקס
200 -

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הגוקר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-12-/2008 בשעה 16:27
מה המחיר שם?
בחזרה למעלה
smith35 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט smith35 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-12-/2008 בשעה 18:28

03-6202890

180 ש"ח לחצי שעה. את העודף השארתי לה כי יצאתי מרוצה.

הייתה שם עוד בחורה שנראתה לא רע, אבל חזה בינוני שלא מדבר אלי. לא זוכר את שמה.

בחזרה למעלה
LOVER BOY צפה בגלילה למטה
פורום סקס
XXX

הצטרף / הצטרפה: 11/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט LOVER BOY ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-12-/2008 בשעה 18:30
מה שווה אם אי אפשר לתת לה בראש?
באתי ראיתי כבשתי!!
בחזרה למעלה
smith35 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט smith35 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-12-/2008 בשעה 18:31
לפעמים לא בא לי לתת בראש, למרות שבמקרה הזה הייתי נותן גם נותן.
בחזרה למעלה
king צפה בגלילה למטה

>

הצטרף / הצטרפה: 13/-09-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט king ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-12-/2008 בשעה 19:12

תודה על הדווח

שאלה לכל מי שהיה איתה

האם ניתן,מנסיון אישי או מהתרשמות כוללת,לקבל ממנה גמירה לא רק ידני או בין החזה?

למשל שהגבר מעליה משפשפף בין החזה? או משפשף בישבן?

והאם בזמן הבודי היא נמרחת על כל הגוף כולל שיפשופי איבר באיבר/ישבן ומיזמומזים כבדים?

בחזרה למעלה
אדבוקאט צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אדבוקאט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-03-/2009 בשעה 01:16

היום ביקרתי שוב את סמדר, בפעם השלישית. בין פגישה לפגישה בענייני עבודה, פגישה עם סמדר באמצע היום הייתה בדיוק מה שהייתי צריך בשביל להמשיך את היום בכיף. באמת שאין דברים כאלו ואין בחורות כאלו, בטח ובטח לא בתחום הבוד מסאז'. רק מי שהיה יכול להבין על מה אני מדבר.

אגב, היא עובדת גם ברח' הסדנא 13, במקום שלטעמי הוא נוח בהרבה מהמקום בלסל - חדרים מרווחים בהרבה ומקלחות נוחות בהרבה.

נערך על ידי אדבוקאט - 05/-03-/2009 בשעה 01:17
בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-03-/2009 בשעה 13:44

למישהו יש את הטלפון של הסדנא 13. לא מכיר את המקום ומעונין לברר אם סמדר הזו נמצאת שם כשאני בא. האם גם שם היא נקראת סמדר?

בחזרה למעלה
אדבוקאט צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אדבוקאט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-03-/2009 בשעה 00:49
גם שם היא נקראת סמדר. הטלפון שם 03-5180444
בחזרה למעלה
אבישי צפה בגלילה למטה

°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבישי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-03-/2009 בשעה 12:13
לאדבוקאט- לפי הכינוי שבחרת לעצמך אתה כנראה עורך דין, מה שמסביר עוד למה אתה מעדיף את המיקום של  רחוב הסדנא על רחוב לסל ( קרוב לבית הדין לעבודה...)
סקס טוב הוא מהות החיים!
בחזרה למעלה
rafiki צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

°

הצטרף / הצטרפה: 18/-06-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rafiki ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-03-/2009 בשעה 16:22
חברה, שלום.
רציתי לדעת היכן עובדת סמדר המדוברת?
רשום בערך שלוש מקומות ,האם היא עובדת בכולם?
תודה.
בחזרה למעלה
אבישי צפה בגלילה למטה

°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבישי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-03-/2009 בשעה 17:00
רפיקי שלום, סמדר עובדת כרגע בעיקר ברחוב הסדנא, לפי הפרטים שמופיעים למעלה. אם במקרה אתה מטלפן והיא לא שם, אלא עובדת באותו יום במקום אחר, הם יפנו אותך, כי הם יודעים על הבנות בכל המקומות ( אלה מקומות ששייכים לאותו בעל-בית ).
סקס טוב הוא מהות החיים!
בחזרה למעלה
הגוקר צפה בגלילה למטה
פורום סקס
200 -

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הגוקר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-03-/2009 בשעה 16:26
כמה היא לוקחת?
בחזרה למעלה
gunner צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gunner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-03-/2009 בשעה 19:21
180 לחצי שעה. 200 ל40 דקות.
בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-03-/2009 בשעה 13:22
הדירה בסדנא נסגרה כנראה והטלפון מוביל לדירה ברב קוק. לדעתי סמדר חזרה לעבוד בלסל שזה מאוד חבל מכיוון שהדירה בלסל מזעזעת.
בחזרה למעלה
אדבוקאט צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אדבוקאט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-03-/2009 בשעה 00:34

במקור פורסם על ידי אבישי

לאדבוקאט- לפי הכינוי שבחרת לעצמך אתה כנראה עורך דין, מה שמסביר עוד למה אתה מעדיף את המיקום של  רחוב הסדנא על רחוב לסל ( קרוב לבית הדין לעבודה...)

דיני עבודה זה לא התחום שלי... אבל עדיין מעדיף את המקום שם

בחזרה למעלה
flirting צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט flirting ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-03-/2009 בשעה 14:48
האם ניתן לקבל בתוספת תשלום גם אקסטרות?
אכול ושגול כי מחר תנבול :-)
בחזרה למעלה
gunner צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gunner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-03-/2009 בשעה 16:31
לפלירטינג: לגבי סמדר, שום אקסטרות.
בחזרה למעלה
מרטין88 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

•J

הצטרף / הצטרפה: 28/-03-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מרטין88 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-03-/2009 בשעה 20:23
מישהו איתר את מקומה הנוכחי ?
בחזרה למעלה
gunner צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gunner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-03-/2009 בשעה 20:47
היא עדיין בסדנה 13. דיברתי איתה בשבוע שעבר. לקחה לעצמה סופ"ש ארוך.
בחזרה למעלה
gunner צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gunner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-03-/2009 בשעה 20:07

בשורה טובה לאוהבי סמדר והבודי המדהים שלה. לאחר היעדרות של 3 שבועות - היא חזרה. הייתי והיה מדהים. אח, כמה התגעגעתי לשדיים הנפלאים שלה - לרכות ולגודל...

היא היתה היום בלסל ואני חושב שתמשיך שם. אין לי הפון שלהם, פשוט תעשו חיפוש. למיטב הבנתי הבעלים סגר את הסניף בסדנה 13. הפון שם היה 03-5180444. תשאלו בפון הזה מה המספר בלסל.

בחזרה למעלה
mooki111 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
••

הצטרף / הצטרפה: 06/-09-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mooki111 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-03-/2009 בשעה 00:06
035222229
בחזרה למעלה
flirting צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט flirting ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-03-/2009 בשעה 17:35
יש תמונה? עוד פרטים למי שלא מכיר את סמדר?
אכול ושגול כי מחר תנבול :-)
בחזרה למעלה
UNICORN צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
יודלה01 - 200-

הצטרף / הצטרפה: 05/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט UNICORN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-05-/2009 בשעה 00:10

הרבה זמן אני שומע דיווחים חיוביים על הבחורה הזו על יחסה המופלא וידיה המיומנות , ולמרות שאני שונא תיתוקיות החלטתי לשים פעמי לאחת מהתיקתוקיות היותר שנואות עלי (על פי היכרות מהעבר)
ברחוב לסל 9 בת"א ....

דיברתי עם הפקידה המניאקית (ותבינו בהמשך למה ) בטלפון והיא רשמה אותי לתור אצל סמדר  בשעה 18:15 ...ובסוף בגלל עיכובים שונים ומשונים הפקידה הכניסה אותי בשעה 18:45 וזאת לאחר שהתייבשתי איזה חצי שעה בחוץ (אני לא אוהב לשבת בפנים  ולהמתין במקומות כאלה , החשיפה גבוהה ומסוכנת מידי ) אז לא רק שמתקתקים אותך מקום הזה גם לא עומדים בלו''ז עליו הם מתחייבים...נו נניח לזה כי אני יכול להגיד שהבחורה שחיכית לה והתעצבנתי מזה כהוגן הרגיע אותי מהר מאד עם היחס המיוחד והטיפול המצוין שנתנה לי .... וכל התלאות שעברתי עם הפקידה היו שוות את ההשתהות ...

כשנכנסתי למקום היה עדין לקוח אצל סמדר מתקלח לקראת יציאתו (אגב אתה ממתין יושב מאחורי פרגוד הלקוח יוצא מדלת נפרדת – די דיסקטי יש לומר ) סמדר  מדי פעם יוצאת ומבקשת ממני בנימוס ובחיוך כובש ולבבי להמתין ומתנצלת  על העיכוב שלא תלוי בה ....האמת שהיא די רככה אותי ביחס שלה אלי ולא יכולתי להתנגד או להגיב ולהביע את רוגזי  למרות שהתעצבנתי כהוגן בגלל כל העיכובים והסיפורים מסביב .

בקיצור לאחר תלאות לא מעטות ועצבים כבושים  ...סמדר מכניסה אתי לחדר עם מיטת עיסויים במרכזו ומקלחת קטנה צמודה...

סמדר היא בחורה בת 25 מלאה מאד, מראה פנים סטנדרטיים לא משהו בולט או מושך תשומת לב , אבל החיוך שלה והנעם שפניה משדרים מזכירים לי מראה פנים רגועים ונעימים של אם מיניקת לאחר הנקת ילודה  ....סמדר למען הדיוק היא די שמנה אבל בטעם, עודפי משמניה מחולקים טוב ובפרופורציות נכונות והדבר משוות לדמותה עסיסיות סקסית...כמובן שהדבר הכי בולט אצל סמדר  הם זוג שדיה המרהיבים והענקיים  ...שומו שמיים אילו שדיים (יצא חרוז) להערכתי גודל
DDD  ...אין ספק שכאשר האל הנדיב חילק את משאבי הטבע לנשים בעולם ..סמדר קרוב לוודאי  עמדה בראש התור ועקפה את כולן ..חחחח  ...היא לבושה בשמלה שחורה עם מחשוף מגרה ביותר שחוצה אותו לאורך חריץ עמוק המפריד בין זוג דדיה הענקיים וכשאתה רואה את החריץ העמוק הזה  אתה מתחיל לדמיין את אתה מריץ את השפיץ בחריץ (שוב יצא חרוז) המשומן שלה ... חחחח

סמדר החייכנית משרה אוירה מאד נינוחה ורגועה , אני משלשל לידיה 180 מרשרשים ל- 30 דקות טיפול ולאחר מקלחת קצרה אני נשכב על הבטן  (וכאן נעשתה הטעות הראשונה שלי – לא תיאמתי מראש לו''ז עם הפקידה הבת זונה – סליחה על הביטוי  - ובדיעבד הסתבר ש-30 הדקות נספרות מרגע  שאתה נכנס ולא מרגע שסיימת את המקלחת , כבר איבדתי 10 דקות  ) ....

טוב, אני נשכב על הבטן על מיטת העיסויים וסמדר מתפשטת ...ורק עכשיו אני מגלה במה באמת מדובר!!! חבריה  זוג דדיים ענקיים ...אין דברים כאלה ...התחלתי להזיל ריר רק למחשבה שאני הולך למצוץ ללקק ולמזמז את 2 הדברים הענקיים האלה ...יש לציין שבגלל שהיא צעירה השדיים עדין עומדים יפה יחסית למרות הגרביטציה .....ואין תחושה שהם נפולים  ...

אני מחמיא למראה העסיסי הסקסי והנשי שלה , סיגנון של BIG  MAMA , סגנון של אלת פריון שנועדה ללידות ולהנקה מתמדת ... והיא מחייכת בשובבות ואומרת לי שכל הגברים אותו דבר וכשבאים אליה נדהמים מהמבנה הפיזי שלה ...היא כבר רגילה להלם הראשוני ...זה בסדר ...רק שאני מרגיש עדין קצת נבוך ותוהה לעצמי אם לא העלבתי אותה בדיבורים הישירים ובמבטים הבוהים בגופה ...

טוב אני נשכב אפרקדן על בטני , ידי שמוטות לצדדים, ונותן דרור לידיה המיומנות והמקצועיות של סמדר ללוש את בשרי והיא עושה וגם עוסה  זאת במיומנות ראויה לציון ...הרבה שמן נשפך שם וסמדר מעסה ומפרקת כל שריר בגופי באופן פרטני ...מבצעת עיסוי שכמות, צוואר, כתף ועורף ראויים להערכה ..אצלי זה תמיד תפוס שם בגלל ישיבה ממושכת והיא מאתרת במהירות ובמיומנות את מוקדי השרירים התפוסים ומפרקת אותם בעוצמה שלפעמים מוציאה ממני אנחת כאב קטנה ואני מבקש ממנה להנמיך עוצמה ולחץ ...יש לה בלי עין הרע זוג ידיים של מתאבק סומו יפני והיא מסוגלת לפרק אותך בחצי דקה ...חחחח

בין משיחת ידיים ,וגם משיכת ידיים , מריחת שמן  רפרוף ושפשוף   אני מרגיש מידי פעם (יש לומר בהנאה מרובה שמעוררת ומציתה לי את הדמיון) את אחד מדדיה או שניהם ביחד  נוגעים ולא נוגעים בגבי ידי ורגלי (מן מגע טנטרי) שהרי קשה להזיז לצדדים שני דברים גדולים כאלה והם משתתפים בחגיגה ומהווים חלק בלתי-נפרד מתפריט העיסוי והטכניקה שלה ... העיסוי מידיה של סמדר בשיתוף דדיה הענקיים שנמרחים על גבי ועל ראשי (כאשר היא  עומדת בראש המיטה ומעסה את כתפי  ) הם חוויה מתקנת והם מגרים את עורי ומעוררים בי מחשבות זימה שגורמות לאח הגדול להתחיל לקדוח בסדין וזקיפותו המתעוררת מתחילה להכאיב ולהציק לי ....לא בכל יום אתה מרגיש זוג דדים ענקיים ומשומנים כאלה  נמרחים על ראשך שטובע בהם ...

בין לבין אני מנסה לברר על אקסטרות וכאלה והיא אומרת לי שאין מצב לזיון , עד כאן וזה גבול בל יעבור אצלה , אבל יש אפשרות לזיון צרפתי (Tits fuck ) , גמירה ביד בליווי פרוסטטה (בתוספת תשלום)  וכמובן שהטיפול כולל גם בודי מסג'...

בשלב הזה סמדר מורחת על גבי וישבני טונה של שמן ועולה על המיטה ופותחת בסדרת החלקות. שהוציאו ממני קולו וקריאות צהלה של "יה בה דה די דו " ....סמדר דופקת לי בודי מסג' מעולה עם העור הרך והחלק שלה כמו של תינוק ולזכותה יאמר שהיא לא סתם נמרחת עלי עם כל כובד משקלה אלה יודעת לזוז היטב לרפרף ולהחליק על גבי ורגלי במיומנות ששמורה רק לה מבלי להכביד עלי  אבל יחד עם זאת אני מרגיש היטב את חלקות עורה הרך ואת החלקות דדיה האדירים על גבי, רגלי ובחריץ שבין עכוזי .

טוב, מיצינו את קטע העיסוי ההזוי הזה בכך שסמדר עברה לעיסוי יותר מרפרף וארוטי משולב בליטופי עכוזי, החריץ שביניהן ועם ירידות מושקעות של אצבעות וידיים משומנות אל מתחת לחריץ של אחורי ומשיכות וליטופי ידיים משומנים לאורך  האח הגדול וידידיו, ומסביב...

ואז בשיא הסצנה המתחממת וההחלקות המחרמנות של סמדר עלי .... נשמע צלצול בזמזם ...הפקידה הבת זונה (סליחה על הביטוי ) החליטה שהזמן הסתיים ..אני מביט על שעון בקיר והשעה 19:05. ...אני מתעצבן ושואל את סמדר לפשר העניין ומסביר לה שנכנסתי בערך ב - 18:45 ועברו רק  20 - 15 דקות...אבל מתוכם היו 10 דקות במקלחת...אני מנסה להסביר

מה אני יכולה לעשות מאמי היא אומרת לי אלו הנוהלים של המקום מה נוהלים אני אומר לה בטון תקיף עברו רק 20 דקות ...לא יכול להיות היא אומרת ...טוב לא בא לי להתווכח איתה ולקלקל את האווירה ...הבחורה בסה''כ לא אשמה...אז אני אומר לה תגידי לפקידה שאני רוצה 40 דקות + פרוסטטה  ואל תדאגי לגבי התשלום יהיה בסדר  ...סמדר מעדכנת את הפקידה הבת אלף ....

טוב בשלב הזה אני מתהפך וסמדר עוברת לקטע שאותו אלוהים הועיד לגוף הנשי והחלק שלה ולזוג דדיה המרנינים והמרטיטים ...היא שופכת הרבה שמן על דדיה החריץ העמוק שביניהם וגם על כלי העבודה שלי ולפני שהיא עולה עלי אני מספיק לחפון ב- 2 ידי כל דד לעסות כל דד בנפרד ולתת מציצות חשקניות בפטמות הגדולות לא לפני שאני מרים את הדד ב- 2 ידי (כי אחרת זה לא הולך...עם יד אחת זה מחליק לי מהכובד ומהשמן ...חחחח )  ...חברים,  אין דברים כאלה תענוג צרוף ...בין לבין אני דוחף את ראשי בחריץ שבין דדיה וחופן אותם בלחץ סביב ראשי ...אני מרגיש לרגע כמו תינוק המוצץ את שדיה הרווים נוזלים של המינקת שהייתה לי טרם גמילתי מחלב אם ......

ואז היא עולה שוב למיטה ואני זוכה למגע הרך והמרטיט עם מכמניה השופעים  של הנערה /אישה הזו ...היא מריצה את עצמה לאורכי הלוך ושוב  מספר פעמים מהרגלים עד הצוואר עם הרבה החלקות שמן ...מעת לעת כשהיא מגיע לראשי אני עוצר אותה ונותן לה נשיקה בשפתיים והיא נענית (לא נשיקה צרפתית עם לשון   רק נשיקת חיבה שמביעה  הערכה ושביעות רצון ) האח הגדול נבלע  מפעם לפעם בין רגליה המשומנות והיא מהדקת אותם סביבו ומניעה אותם למעלה למטה  ויוצרת תחושת זיון בין רגליה ...ואז היא יורדת עם דדיה לכיוון האח הגדול ומשחילה אותו בחריץ החמים והמשומן שבין שדיה ואז אני עוצר אותה ודופק מספר השחלות של מוט ההילוכים לתוך החריץ המשומן ...אחלה תחושה יותר טוב מזיון אמיתי ...היא משתפת פעולה מעולה ויודעת להדק את שדיה הענקיים סביב התורן שלי בלחץ הרצוי בדיוק איך שצריך כדי לגרום לי תחושת הנאה של כאילו זיון אמיתי ....בשלב הזה התחלתי להתחרמן כהוגן ואני מרגיש שהנוזלים מאיימים לפרוץ ..אך אני מתאפק כדי למצות את כל הסצנה המובטחת עם סמדר .....אני מבקש ממנה את טיפול הפרוסטטה ...היא לובשת כפפה ובמיומנות ראויה ובאיטיות כדי לא להכאיב היא מחדירה אצבע לרקטום ומתחילה לעסות את המקום ומשלבת בו זיון עם האצבע   ועם ידה השנייה היא משפשפת את מוט ההילוכים שעומד כבר קשיח כמו תורן זקוף מעצם הרגשה בלבד של האצבע שלה ברקטום שלי ......

...היא מוסיפה לטיפול ליטופי ביצים עם ידיים משומנות ....אני לוקח בשלב זה פיקוד ומשפשף את התורן הזקוף בלחץ הרצוי לי ואז מגיע השיא ואני אומר לה מהר להכניס אותו בין שדיה לפני שמגיעה ההשפרצה והתורן הזקוף מחליק את בין דדיה במהירות ולאחר מספר שפשופים נוספים בין דדיה כשאצבעה תקועה ברקטום שלי והיא מעודדת אותי במילים גסות  ובהתלהבות אני לא עומד יותר בהתאפקות ומזרים קילוח אדיר של נוזלים על שדיה האדירים בקול תרועה רמה ....היא מתכופפת אלי ואני נותן לה שוב נשיקת שפתיים לחגוג את הניצחון ...היא מחייכת אלי כמו אחות רחמנייה שהצליחה להרגיע את החולה מיוסר הביצים שלה ....

אני מתקלח והיא עוזרת לי בשפשוף והורדת השמן הרב במקלחת כולל ניקיון יסודי באיבר שלי שהזדקר שוב לפתע ממגע ידיה בו ובמיכלים שמתחתיו ...אני יוצא מהמקלחת מתנגב מתלבש  ונפרד מ- 70 שקלים  נוספים על ה -180 שסמדר קבלה כבר (סה''כ עלויות 250 ₪ מורכבות מ-  200 ₪ ל- 40 דקות  + 20 ₪ לפרוסטטה + 30 ₪ טיפ) אני נושק לה שוב אומר כמה מילות חיבה והערכה ואז היא אומרת לי גם אני נהניתי איתך מאד אתה מאד נחמד...הנה קח את הנייד שלי לא לכל אחד אני מוסרת אותו , שיהיה לך למקרה שתרצה אותי ולא תמצא אותי יותר עובדת כאן ..... אני מרוצה ומסופק מהיחס והאמפתיה שלה כלפי נותן לה שוב נשיקת שפתיים החלקת ידיים אחרונה על דדיה האדירים וליטוף ישבן קטן וממזרי ואני פונה ליציאה מפורק מסופק ומאושר ...

אז מה היה לנו כאן ?

----------------------

לא היו זיון , מציצה רימינג או אנאלי , האמת -  לא תמיד זה נחוץ במיוחד עם בחורה עסיסית כמו סמדר...אבל כן היה בילוי מרפה מגמר ומהנה מאד והזוי עם בחורה לא שגרתית במימדים שלה בעלת גוף גדול שדיים אדירים ומגע עור רך חמים ועסיסי שיודעת את העבודה מצוין ותענוג להריץ את השפיץ ולהשפריץ  בחריץ (יצא חרוז ארוך ...חחחח ) שלה ולקבל ממנה עיסוי רגיל ופרוסטטה מלווה בגימור משומן ומחרמן של ידיה המיומנות ...כל הטיפול מאד חושני , סקסי ומלווה בחן המיוחד של סמדר  ובאווירה רגועה.... היא לא מנסה לתקתק ומשרה אווירה טובה ורגועה ביחס הנעים והמיוחד שהיא נותנת לך , ולמרות שמדובר בתקתוקיה מארץ התקתוקיות היא עושה כל מאמץ להספיק ולתת לך את כל התפריט המובטח .....

למי מתאימה ?

---------------------

לחובבי מסג' , לחובבי שמנות וציצי ענק שנראות טוב , לחובבי פרוסטטה וזיון צרפתי ...אין ספק שאת הדברים שהיא עושה היא מבצעת במיומות הראויה ומכל הלב ...בחורה עם נשמה גדולה (תרתי-משמע) כמו שאומרים.

מסקנות מאירוע הניסיון לתקתוק :
-----------------------------------------

חובה אבל חובה לסגור את לוחות הזמנים והצלצולים עם הפקידה במקום טרם הכניסה ....לא להיות פראיירים שלא ינכו לכם את זמן המקלחת מהזמן המובטח

ולסמדר אני אומר ..מאמי : תמצאי לך מהר מקום פרטי ודיסקרטי ..חבל אבל המקום שאת עובדת בו מקלקל את השירות הנעים ומכל הלב שאת מנסה לתת ...

נערך על ידי UNICORN - 09/-05-/2009 בשעה 11:10
החיים חולפים והזמן עובר
בחלוף השנים כבר לא תוכל לשגל
אז לפחות שיהיה לך במה להזכר.
בחזרה למעלה
gunner צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gunner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-05-/2009 בשעה 00:48
סמדר היקרה: כל מילה של יוניקורן חקוקה בסלע. כבר אמרתי לך 10 פעמים לפחות.
בחזרה למעלה
חובב שמנות צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-04-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חובב שמנות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-05-/2009 בשעה 00:52
חד קרן ידידי,אין עליך,אתה פשוט כשרון מבוזבז,אתה חייב לכתוב ספר אירוטי ,בשם הבדוי חד קרן
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 8>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz