דנה דבה מהרצל ברמת גן - אזהרה

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
UNICORN צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
יודלה01 - 200-

הצטרף / הצטרפה: 05/-11-/2008
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט UNICORN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: דנה דבה מהרצל ברמת גן - אזהרה
    פורסם: 03/-01-/2009 בשעה 14:33
את הדיווח הבא קיבלתי בפרטי ואני מעביר לכם אותו בשמו של
ידידנו מהפורום GG-1 שמתקשה לפתוח נושא חדש......

s דבה מרמת גן שתפסה אותי ברגע של חולשה רציתי
לדגום אותה כבר הרבה זמן אבל לא יצא עד שאתמול היא פשוט
ענתה לי והיתה כלכך נחמדה (אלה הכי מסוכנות) אז החלטתי
לנסות .

טלפון - 054-5974583

http://www.sexadir.co.il/place.asp?
CategoryID=13&AdvertiseID=2105
בקיצור כמו שאמרתי היא מאוד נחמדה אבל מה לעשות היא ענקית
ממש ממש לא קרובה אפילו בקמצוץ לתמונות והייתי כלכך חרמן
שלא שמתי לב עד שהיא התפשטה וזה
בקיצור אל תתקרבו אלא אם כן אתה אוהבים שמנות כי חוץ
מהמראה היא עושה עבודה טובה !היה מגעיל כמעט ולא הצלחתי
לגמור זה פשוט שערוריה . בקיצור אל תתקרבו אלא אם כן אתה
אוהבים שמנות כי חוץ מהמראה היא עושה עבודה טובה !

ול- gg-1 אני אומר עזוב אותך מהמראה העיקר שנהינת...

%20CategoryID=13&AdvertiseID=2105http://‬">http://www.
sexa
dir.co.il/place.asp?
%20CategoryID=13&AdvertiseID=2105

נערך על ידי uddla01 - 03/-01-/2009 בשעה 14:46
החיים חולפים והזמן עובר
בחלוף השנים כבר לא תוכל לשגל
אז לפחות שיהיה לך במה להזכר.
בחזרה למעלה
gg-1 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 02/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gg-1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-01-/2009 בשעה 18:03

CategoryID=13&AdvertiseID=2105">
http://www.sexadir.co.il/place.asp?CategoryID=13&Adverti
seID=2105

id=1502">http://www.LET-US-CUP.co.il/card.asp?
id=1502
#

איזה נהנתי חבל על הזמן והכסף , שלא תיפלו ברשת !!!!

בחזרה למעלה
risk צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
-

הצטרף / הצטרפה: 20/-04-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט risk ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-01-/2009 בשעה 18:50

GG-1  אני ממש מקווה שאני לא פוגע בך , אבל אני ממש כועס על אנשים כמוך !!!

ואני כן מזדהה איתך ! ומבין כי ליראות תמונה מחרמנת ולחשוב שאתה אולך ליפגוש פצצה ! ולר פצצה ... חחח . זה ממש מבאס ! מה יותר מיזה שגם בטלפון היא תגיד לך שהיא לא שמנה רק טיפה מלאה ושזה במקומות הנכונים (מכונים למי ? לדוב פנדה ?!) ... וזה בהחלט מעצבן וממריד !!! ליבי לליבך .

אבל עם כול זאת אני לא מבין איך אתה יכול להגיעה ולהיכנס ולהיתלונן !!!

אתה כבלתה שירות טוב (מילים שלך !) ואתה ראיתה אותה ליפני התשלום ... ולא היה פה אלמנת של איום ... (נכון ?!)

אז לפחות תהיה רציני ותגידי - סימו לב לאוהבי מלאות (או שמנות) וזהו ...!

ללא התוספת של  "היה מגעיל כמעט ולא הצלחתי לגמור זה פשוט שערוריה ."

בחרמנות כמו באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה !
בחזרה למעלה
gg-1 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 02/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gg-1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-01-/2009 בשעה 23:46

טוב נו בעיקרון אתה צודק הייתי צריך להתחפף ולא להתלונן אבל בכל זאת כדי להזהיר את החברים בדקתי ואני רואה שהיא עידכנה את המודעה עכשיו היא ממש מגזימה שימו לב לתמונה ! בעיקרון נראה לי שזאת היא מצולמת זה פשוט לא ייאומן מה אפשר לעשות בצילום טוב .

http://www.sexadir.co.il/place.asp?CategoryID=13&Adverti seID=2105

אוהבי הרזות ראו הוזהרתם !

בחזרה למעלה
boris26 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 24/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boris26 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-06-/2009 בשעה 11:27

שלום לכל חברי הפורום.לפני די הרבה זמן קראתי באתר הודעה :"אישה בת 30,מארחת בדירה פרטית בר"ג,משהו בסגנון,מספר טלפון 0545974583.שלשום התקשרתי לבדוק האם הודעה עדיין רלוונטית.ענתה מישהי עם קול מאוד נחמד,אמרה שקוראים לה דנה והיא מארחת בהרצל 69 בר"ג,קבעתי איתה פגישה ב-12.אתמול הגעתי לכתובת שהיא נתנה לי,בערך ב11.30,טיילתי קצת באזור.דרך אגב,האזור הזה די תוסס:יש כאן פרסום על טניה שמארחת באותו רחוב ואותו מספר,כמו כן,ברחוב זוהר 8,במקביל לרחוב הרצל,נמצאת דקל,היה דיווח עליה וחבל מאוד שקראתי אותו רק אחרי שתוקתקתי:עיסוי של 2 דקות עם מלא שמן,זיון של עוד כמה דקות והייתי כבר בחוץ,עם הפסד של 350 שקלים.חוצפנית הזאת גם שאלה אותי האם נהניתי.מספר שלה 0527001038.בחזרה לדנה.כמו שאמרתי,עשיתי טיול קטן בר"ג,חזרתי לכתובת שהיא נתנה לי,מתקשר אליה.והנה הפתעה מאוד לא נעימה-הפלאפון לא היה זמין!!חיכיתי שם בערך חצי שעה,ניסיתי להשיג אותה,ללא הצלחה.חוץ מזה שאני גר בראשל"צ,בזבזתי זמן וכסף על נסיעה,הייתי אחרי משמרת לילה,אבל הייתי חרמן והגעתי לר"ג.נסעתי בחזרה הביתה,בערך ב-14 ניסיתי שוב להשיג אותה,פלאפון היה זמין,אך היא לא ענתה!!מספר פעמים ניסיתי להשיג אותה,לשאול מה קרה,ו"גברת" הזאת פשוט שוב סגרה את הטלפון!!אני כתבתי בקשה למנהל הפורום,שיבדקו מי זאת,למה היא לא הייתה זמינה,לא קבלה אותי,ללא שום הסבר.לא יודע אם הוא יקרא את מה שכתבתי,ואם יקרא,לא יודע מה הוא יעשה,אך בינתיים,עד שהנושא יברר,צריך לשמור ממנה מרחק.

בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-06-/2009 בשעה 15:38
במקור פורסם על ידי boris26

אני כתבתי בקשה למנהל הפורום,שיבדקו מי זאת,למה היא לא הייתה זמינה,לא קבלה אותי,ללא שום הסבר.לא יודע אם הוא יקרא את מה שכתבתי,ואם יקרא,לא יודע מה הוא יעשה,אך בינתיים,עד שהנושא יברר,צריך לשמור ממנה מרחק.

מישהו יכול אולי לענות לציטטה במקומנו ?

פורום סקס
8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
UNICORN צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
יודלה01 - 200-

הצטרף / הצטרפה: 05/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט UNICORN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-06-/2009 בשעה 16:20

בוריס ידידי

אולי כללי המשחק בפורום הזה אינם נהירים לך עדין אז אנסה לעשות לך קצת סדר בענין ......

א.  הנהלת הפורום אינה משווקת את הבנות שכותבים עליהן  בפורום והיא אינה אחראית להתנהגותן ....
    הנהלת הפורום אחראית לתחזוקת ופיתוח תשתית הפורום , לסדר הציבורי לטוהר הדיבור וההתבטאות
    מצד חברי הפורום  ולפרטיותן של בנות שלא מפרסמות ....ותו לא ....

ב. אף אחד בפורום וגם לא חבר הנהלה לא יכול לחייב בחורה לקבל גבר כזה או אחר ....הנהלת הפורום אינה
   הסרסור של הבנות הללו  ובתוקף כך הנהלת הפורום גם לא מחויבת לברר מי זאת הבחורה ומדוע בחורה
   התנהגה בצורה  כזו או אחרת .

ג. אם בחורה כזו או אחרת לא עונה לך..או לא רוצה לקבל אותך זו פררוגטיבה שלה בלבד וזכותה הבלעדית...
   כי היא ורק היא שולטת לחלוטין בגופה ובעיסוק שבחרה בו ובלו''ז של עצמה ...

ד. עשיתה נכון שדיווחת על התנהגותה הנלוזה של הבחורה ועונשה ימוצה בכך שחברי הפורום יתנזרו ממנה על 
   סמך הדיווח שלך ודיווחים שליליים מצטברים נוספים מצד חברים אחרים בפורום ....יש מספיק דגים/דגות בים
   ולמזלנו אפשר לבחור...

אני מקווה שעשיתי קצת סדר בגישה שלך לנושא ובמחשבות שלך ואם יש לך שאלות נוספות ובקשות אשמח לסייע לך

בכבוד רב

יוניקורן

נערך על ידי UNICORN - 04/-06-/2009 בשעה 16:25
החיים חולפים והזמן עובר
בחלוף השנים כבר לא תוכל לשגל
אז לפחות שיהיה לך במה להזכר.
בחזרה למעלה
RoadRunner צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט RoadRunner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-06-/2009 בשעה 16:25
...ונותר לי רק להוסיף...להריץ חיפוש לפני שרצים למנוש! 

חייב לרוץ...
בחזרה למעלה
GILLAD צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 31/-03-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט GILLAD ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-06-/2009 בשעה 18:35

לדעתי מנהלי הפורום ומנהלי האתר הם שני גופים שונים אם כבר טענות לפרסום זה למנהלי האתר אבל גם הם מגבילים את אחריותם לפרסום. כך שבעם אתה מתעצבן בצדק אבל מוציא את זעמך על האנשים הלא נכונים. יש הרבה דיווחים על בנות שקובעות ואז "מבריזות" אנחנו בתור חברי פורום עושים את שיקולינו בהתאם, זה הכל. ישר כח לך שדווחת לנו מקווה שתהנה בעתיד.

כל טוב,

גלעד.

No Regrets
בחזרה למעלה
boris26 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boris26 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-06-/2009 בשעה 19:48

התכוונתי שאולי יש אפשרות לפתוח פורום נוסף שיוקדש לבנות "הלא אחראיות"?כמו לדוגמה,עדי מדיזנגוף,ששכחה שהיא קבעה פגישה.סליחה אם העלבתי את הנהלת הפורום

נערך על ידי boris26 - 04/-06-/2009 בשעה 19:55
בחזרה למעלה
אבישי צפה בגלילה למטה

°

הצטרף / הצטרפה: 22/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבישי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-06-/2009 בשעה 21:28
אני לא יודע אם זה בדיוק "בנות לא אחראיות", קודם כל קחו בחשבון שבמקומות האלה אין פקידה שעונה לטלפונים, ואם הבחורה נכנסת לטיפול אז היא מן הסתם לא עונה טלפונים, ומה אם פתאום הלקוח רוצה להאריך טיפול ומוסיף כסף? לכן הן גם לא קובעות טיפולים מראש, ואם כן אז צריך להתקשר לפני לבדוק אם היא זמינה, ואם באתם מרחוק ופתאום היא לא עונה- כמובן שזה מעצבן, אבל צריך לקחת את זה בחשבון מראש.
סקס טוב הוא מהות החיים!
בחזרה למעלה
boris26 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boris26 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-06-/2009 בשעה 07:47

יהיה מה שיהיה.כל אחד יעשה את השיקול משלו,וזהו.

בחזרה למעלה
צעיר לנצח צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צעיר לנצח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-06-/2009 בשעה 19:20

הלוואי ורק בלוחות הזמנים הן היו מפשלות...

הבעיה היא שבדרך כלל הן כן עומדות בזמנים, אבל לא עומדות בהבטחות ובסיכומים לגבי הטיפול... 

בחזרה למעלה
neptune771 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 06/-01-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט neptune771 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-01-/2010 בשעה 14:23
מהמחלבה הבאה:מס' פלאפון 0527001038 - תענה פקידה בשמה של
"דקל";
תפנה אתכם לז'בוטינסקי 78 ומשם תכוון אתכם לרח' זהר. יש
שיאהבו את גופה והיא אכן חטובה. תמרח את עצמה ואתכם בשמן
תתמזמז כאשר אתם שכובים, ובמיומנות תחלוב אתכם עד מהרה. ראו
הוזהרתם

בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים

עמוד זה נוצר ב .234 שניות.