מי כאן הכניס פעם נערת ליווי להריון ?

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
בום-בום צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
•• clr-

הצטרף / הצטרפה: 27/-05-/2009
מיקום/איזור: Israel
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בום-בום ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: מי כאן הכניס פעם נערת ליווי להריון ?
    פורסם: 31/-05-/2009 בשעה 20:18
?
בחזרה למעלה
היורד בגדול צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס
3gW עקרב עם קסם •LG

הצטרף / הצטרפה: 16/-05-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט היורד בגדול ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-05-/2009 בשעה 20:26

עזוב את העניין של לזיין בלי קונדום

ניח את העניין הזה בצד לרגע

אבל ברגע שהגבר גומר בפנים אז האישה יודעת שהוא גמר בפנים

אז זה נשמע לך הגיוני דהיא תיתין לאותו אדם ללכת לחר שגמר לה בתוך הכוס?

בחזרה למעלה
DDDD4 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט DDDD4 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-05-/2009 בשעה 20:45
אני לא חושב שזה קרה איי פעם, למרות שלך תידע...
בחזרה למעלה
פורום סקס
3gW עקרב עם קסם •LG

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט היורד בגדול ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-05-/2009 בשעה 20:55

אני ניתקלתי באיזה סיפור או שנים על גבי דפי הפורום שמשהו גמר בתוך הכוס של מרינה מסלמה ואירה מוול

בחזרה למעלה
דוגי סטייל צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-02-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דוגי סטייל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-05-/2009 בשעה 20:55

שמעתי מנערת לווי פעם שחברה שלה הזדיינה עם מישהו והקונדום החליק תוך כדי..

לי אישית היתה פרטית שהיינו מזדיינים בלי קונדום,אבל הייתי משפריץ בחוץ..שזה הכי מבאס

עדיף כבר לגמור לה בפנים ושתיקח גלולה..אני בכלל שונא קונדומים,הכי כיף להזרים נוזל בכוס

בחזרה למעלה
DDDD4 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט DDDD4 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-05-/2009 בשעה 21:12
במקור פורסם על ידי היורד בגדול

אני ניתקלתי באיזה סיפור או שנים על גבי דפי הפורום שמשהו גמר בתוך הכוס של מרינה מסלמה ואירה מוול

מרינה מסלמה מזדיינת בלי קונדום באמת אך לפי שיקולה, ואפשר לגמור לה בפנים אבל בלי קונדום הדבר לא מומלץ ממש
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דוגי סטייל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-05-/2009 בשעה 21:19
אני דיברתי על בנות 20 וקצת שזיינתי בלי קונדום..מבוגרות פחות לטעמי..אבל תודה על ההצעה.. גם היו שמועות שדנה מבן יהודה 38 מזדיינת בלי,ולי האמת שלא יצא כשזיינתי אותה..זה כנראה משתנה..תלוי בכימיה..יש לי חבר שאומר שיש בנות שנותנות בלי קונדום בדירות,צריך רק לשכנע..ולחרמן אותן מספיק..תלוי בדירה ובבחורה
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דוגי סטייל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-05-/2009 בשעה 21:22
אצלי הוא תמיד נופל בזיון..אבל הן שמות לב,אף פעם לא זיינתי בחורה שנתנה לי במודע בלי קונדום..חוץ מכמה בודדות..הרוב ערניות,אבל קרה לי כמה פעמים שהזיון נהיה אגרסיבי והקונדום נקרע או החליק..אמרו לי שיקחו גלולות ובזה נגמר..
בחזרה למעלה
meninblack צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

הצטרף / הצטרפה: 07/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-05-/2009 בשעה 23:30
אני הכנסתי את אלן המפורסמת מהירקון 56/דיזינגוף, אבל זה בגלל שהיא הייתה חברה שלי.... כמובן שהובהר לה לעשות הפלה.
בחזרה למעלה
בום-בום צפה בגלילה למטה
פורום סקס
•• clr-

הצטרף / הצטרפה: 27/-05-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בום-בום ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-05-/2009 בשעה 23:43

זה יפה שהיא הסכימה לך בלי קונדום...

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-05-/2009 בשעה 23:52
אחי, הייתי חבר שלה יותר משנה. איזה קונדום.....
בחזרה למעלה
DDDD4 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט DDDD4 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 02:34
וואוו... כבוד?
בחזרה למעלה
אחים שלו גברים צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
מיקום/איזור: Anguilla
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 07:43
איזה תרנגול כפרות
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 09:06
תאמין לי שלא כבוד. זאת הייתה תקופה די מזויינת בחיים שלי (אבל גם הכי סוערת).
בחזרה למעלה
חובב ציציענק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-04-/2008
מיקום/איזור: Bolivia
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חובב ציציענק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 13:16
תפרט בבקשה (אני חולה על הפורום עם הסיפורים ההזויים שלו , אולי בעתיד אני גם אוסיף)
בחזרה למעלה
פורום סקס
3gW עקרב עם קסם •LG

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט היורד בגדול ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 13:31

לא זה הזוי

אחד מדבר על שהיה חבר של זונה ממכון ליווי

השני מדבר על זה שגמר בתוך כוס של נערת ליווי

דודו טופז בכלא

זהו יום הדין הגיע

בחזרה למעלה
ik25 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 04/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ik25 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 13:50

אני זיינתי פעם אחת מישהי כוסית סוף הדרך.

אני מזיין אותה טוב טוב ורק לאחר שאני גומר אני מוציא את הזין ורואה שהקונדום נקרע לי, כלומר גמרתי לה בפנים.

היא נלחצה ואמרה לי שהיא מקווה שאני נקי וכל זה.

יותר לא חזרתי אליה (אני מקווה שאין לי איזה לד שאני לא יודע עליו).....

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 14:09

בתמצית הכרתי את אלן (ולא הלן) במקום מסוים (ולא בירקון) ואח"כ היא סיפרה לי שהיא עובדת בירקון 56. היינו ביחד יותר משנה כאשר אפשר להגיד שהיינו גרים ביחד (הכי מצחיק שהיא הייתה גרה בבן יהודה 60 בקומה אחרונה יש מלונית לשעבר ועכשיו משכירים שם חדרים, אבל בקומה הראשונה של הבניין עובדת להנאתה דנה). כפי שציינתי זאת הייתה תקופה די מעניינית בחיים שלי. לא כל יום אתה נכנס לבפנוכו של ראש של בחורה שעובדת בדירה דיסקרטית עם כל המשתמע מכך. מצבי רוח משתנים משניה לשניה, אלכוהול חופשי וכמה שיותר.

כמובן שבסופו של דבר זה ניגמר לי כי הבנתי שזה בור ללא תחתית ומן הסתם חבל על הזמן שלי.

בכל מקרה לא מצטער לרגע כי יצא לי להבין מקרוב איך עובד ראש של בחורה כזאת ואיך עובד גם עסק כזה.

תאמינו לי שהייתי בשוק שהבנתי איך הבחורות האלה מגיעות לישראל (ואני לא מדבר על דרך מצריים וכו...)

בחזרה למעלה
yosi צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yosi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 14:18

לצערי גם לי זה קרה עם אחת הפרטיות שלי בסוף הזיון שהיה מאוד אגרסיבי אחרי שגמרתי שמתי לב שהכל נשאר בפנים . כמובן שהבחורה לקחה כדור ואנחנו נבדקנו כל אחד ויצא הכל בסדר.

זה יכול לקרות לכל אחד רק צריך להזהר מאוד ולשים לב ובמיוחד לא ליחל שדבר כזה יקרה כי זה לא שווה את הסיכון שאנחנו לוקחים וגם הבחורה.

בשביל רגע אחד של סיפוק אפשר לשלם על זה אחר כך כל החיים תחשבו על זה..

אם אין לך מה להגיד עדיף לשתוק ולהפנים
בחזרה למעלה
פורום סקס
3gW עקרב עם קסם •LG

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט היורד בגדול ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 14:38

מנין בלאק שאלה איך הסדרת עם זה דהחברה שלך עוסקת בזנות?

בחזרה למעלה
elii צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-03-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט elii ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 16:22
ההיתי נפגש עם קבוע שלי והיא נכנסה להריון אני לא יודע עם ממני או ממישהו אחר אך זה היה או אני או לקוח אחר מכיוון שאני יודע ברמה של מעל 90 אחוז שהיא עשתה זאת רק איתי ועם עוד אחד ללא קונדום.
הבחורה עשתה הפלה ומייד אחר כך עזבה לארה"ב. לא יודע מה איתה היום למרות שהיא היתה אחת הטובות ביותר במקצוע
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 17:36
ליורד הגדול, זאת לא הייתה חברה כזאת שאתה לוקח אותה להורים. אתה צריך להבין שיש הבדל עצום בין החיים האמיתיים לבין החיים בזנות. אלן לדוגמא לא הייתה יכולה ללכת לעבודה, אלא אם כן הייתה שותה יחסית די הרבה כדי לא להרגיש את הסיוט הזה. כנל שהיא חזרה מהעבודה אני זוכר שהייתה יושבת על הכיסא במשך שעה וחצי מעשנת כמו קיטור ולוגמת אלכוהול כמו מיים רק כדי ללכת לישון ולשכוח. זה לא פשוט היה לראות את זה. אחרי שכבר באמת היא הייתה ממש מאוהבת בי, היא פשוט לא יכלה ללכת לעבוד ו"הרמה" שלה בעבודה ירדה לכלום. שסגרו את הירקון והייתה איזה תקופת המתנה עד שעברו לדיזינגוף היא כ"כ שמחה שכביכול עכשיו יש לה תירוץ לא לעבוד. הבעלי בית פשוט קרעו אותה כי היא הייתה מכניסה להם כסף אפילו יותר מכריסטינה. אחי...תאמין לי שזה קורע לב כל הסיפור הזה שהיה. לא הייתי מסתיר אותה בכלל, היינו יוצאים כמעט בכל אפשרות ולמזלנו אף אחד לא שם לב זאת אלן המפורסמת.
בחזרה למעלה
זיינפלד צפה בגלילה למטה

150->

הצטרף / הצטרפה: 10/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זיינפלד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 18:34
צריך להיות מישהו מיוחד כדי להיות חבר של נערה עובדת ועוד למעלה משנה. אני לא הייתי מסוגל להיות חבר או ידיד של אחת שכל יום טוחנים אותה כל כך הרבה גברים.
בחזרה למעלה
iruenf צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

••nr

הצטרף / הצטרפה: 14/-02-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט iruenf ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 21:46
 meninblack

מעניין לקרוא..
בחזרה למעלה
UNICORN צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
יודלה01 - 200-

הצטרף / הצטרפה: 05/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט UNICORN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 22:25

בימים הטובים של הירקון 56 , ביחד עם אלן היתה גם כריסטינה האחת והיחידה ....היא היתה הזונה הכי הכי מקצוענית והכי טיזרית שהכרתי מעודי...הזדיינה בהתלהבות סקסית כמו ארנבת מיוחמת  ובליברליות,  שלא מוצאים כיום בשוק הזה ... היא פשוט עשתה הכל בלי חשבון...היא לימדה אותי את סודות המקצוע ואת יסודות הרימינג והאנאלי שלא לדבר על המציצות שלה והזיונים הסוערים שבמהלכן היא הייתה זועקת וצועקת ממהנאה ותאווה ...בגללה התמכרתי לתחום הזה.....אני זוכר שבזמנו כשהייתי קובע איתה  רק מלחשוב על זה בדרך שאני הולך לבקר אותה הייתי מתחממם אש וכבר בכניסה היא היתה מבחינה בזקיף שלי ופורצת בצחוק...היה לה קטע שבין מספר למספר היתה מתיישב עטופה בחלוק לבן על הכיסא מפשילה את החלוק ...הציץ שלה מציץ ...והיא פותחת רגליים באיטיות ומגלה את השבלול היפה והמגרה שלה שלה ומתחילה לאונן מולי לעצום עיניים ולגנוח אין מצב שלא היה נעמד לי מיד ...בגלל קטעי הטיזינג הליקוקים והנשיקות שהיא היתה דופקת הייתי מסוגל בזמנו לגמור גם 3 ו- 4 פעמים איתה בביקור אחד ...

לצערי הרב , כמו אלן גם כריסטינה התדרדרה  והתמכרה לבקבוק ופרשה מהתחום ..וגם עליה יש לידידי meninblack סיפורים אישיים שפשוט ריתקו אותי בזמנו כשסיפר לי אותם...

אגב, היא היתה  קצת קריזיונרים ואם היתה מגלה שנכנסת עם אלן בזמן שהיא היתה אם לקוח אחר  ולא חיכית לה שתתפנה...היית נשרף אצלה ...

אני מודה שאני מוכן היום לשלם  הרבה כדי לגלות שהיא חזרה לעבוד בתחום וכדי להיות איתה  ... 

נערך על ידי UNICORN - 01/-06-/2009 בשעה 22:57
החיים חולפים והזמן עובר
בחלוף השנים כבר לא תוכל לשגל
אז לפחות שיהיה לך במה להזכר.
בחזרה למעלה
maximum צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-12-/2008
מיקום/איזור: Ireland
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט maximum ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 23:04
מישהי עובדת, שלא אזכיר את שמה, ספרה לי שקונדום נשאר לה בפנים אחרי סקס עם לקוח והוציאו לה אותו בבית חולים, זה פשוט נעלם שם

אגב מזדהה עם meninblack במעט, אמנם לא חברה שהייתי חי איתה, אבל מאהבת שגם עובדת הייתה לי במשך תקופה די ארוכה וזה לא מחזה נעים לראות לפני ואחרי יום עבודה.
בחזרה למעלה
UNICORN צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
יודלה01 - 200-

הצטרף / הצטרפה: 05/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט UNICORN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2009 בשעה 23:45

במקור פורסם על ידי maximum

מישהי עובדת, שלא אזכיר את שמה, ספרה לי שקונדום נשאר לה בפנים אחרי סקס עם לקוח והוציאו לה אותו בבית חולים, זה פשוט נעלם שם 

אני ראיתי לא מזמן סרטון ביוטיוב או באיזה אתר סיטוני וידאו של סקס לא בדיוק זוכר... קטע של בחורה שנתקע לה בפנים ויברטור והראו איך מוציאים לה אותו בהרדמה וכל הצוות הרפואי מתפקע מצחוק ...קטע די ביזארי הייתי אומר

החיים חולפים והזמן עובר
בחלוף השנים כבר לא תוכל לשגל
אז לפחות שיהיה לך במה להזכר.
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דוגי סטייל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-06-/2009 בשעה 01:49
עזבו נערות לווי,בטוח כולם פה הזדיינו עם בנות מפאבים או סתם זיון בשירותים שהייתם חרמנים ולא היה קונדום.. סטוצים זה תלוי אצל מי אבל בגדול הרבה מזדיינות בלי,וחלק גם לא איכפת שתגמור בפנים כי הן לוקחות גלולה.. הייתה איתי מישהי כזו בעבודה..רק שהיתה מזדיינת בלי קונדום או גלולות והיו גומרים לה בחוץ(לרוב)..יצא לה להיכנס להריון לא רצוי כמה פעמים..הגיוני,קשה להפסיק כשאתה כל כך קרוב..בעיקר כשהבחורה אוהבת אגרסיבי וחרמנית בטירוף ורק רוצה לגמור..לפעמים הייתי גומר והיו ממשיכות לרכב עליו עד שהיו נרגעות
בחזרה למעלה
NeverNotEnough צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 21/-02-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט NeverNotEnough ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-06-/2009 בשעה 01:50
דוגי סטייל אפשר לבוא לעבוד אצלכם?
כשאתה מתווכח עם טיפש, תוודא שהוא לא עושה אותו דבר...
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דוגי סטייל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-06-/2009 בשעה 01:56
אחי,בכיף..רק שהיא מזמן עזבה..שמעתי סיפורים דרך ידידה משותפת..חפש בפאבים בעיר אני בטוח שתמצא חרמנית תורנית
בחזרה למעלה
verble צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-04-/2008
מיקום/איזור: Lax
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט verble ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-06-/2009 בשעה 10:08

במקור פורסם על ידי דוגי סטייל

אחי,בכיף..רק שהיא מזמן עזבה..שמעתי סיפורים דרך ידידה משותפת..חפש בפאבים בעיר אני בטוח שתמצא חרמנית תורנית

השאלה הנשאלת היא האם יש מישהי בכלל בפאבים שהיא לא חרמנית תורנית?

בחזרה למעלה
אחים שלו גברים צפה בגלילה למטה
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
מיקום/איזור: Anguilla
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-06-/2009 בשעה 10:11
השאלה היא האם היא תשים קצוץ לעברינו ולא האם היא חרמנית תורנית.

במקור פורסם על ידי verble

במקור פורסם על ידי דוגי סטייל

השאלה הנשאלת היא האם יש מישהי בכלל בפאבים שהיא לא חרמנית תורנית?

בחזרה למעלה
פורום סקס
3gW עקרב עם קסם •LG

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט היורד בגדול ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-06-/2009 בשעה 10:38

דוגי תסכים איתי שיש הבדל בין בחורות עובדות לבחורות שבאות להנות בפאב ועל הדרך מוצאות זיון

אצל בחורות עובדות הסיכוי גבוה יותר שיקרה משהו חס וחלילה מאשר לאלה שבאות לפאב ועל הדרך מהסיבה הפשוטה שבחורות עבודות בזה למחייתן והרגלו לעצמן איזה דרך שלעשות את זה  בלי קונדום

עוד סיבה  בפאב אתה לפחות יושב ומדבר עם הבחורה על הבירה ורואה מי היא בחצי שעה שאתה יושבים

פה זה סוג של( מרים תיד מסמן לה לבוא לחדר)תני פרטים מה 200 שקל יאלה בכיף

בוא תחדור אלי בלי קונדום אין ערובה לזה שלא תידשבק

בחזרה למעלה
פורום סקס
3gW עקרב עם קסם •LG

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט היורד בגדול ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-06-/2009 בשעה 11:05

אגב היה עכשיו את התרגיל של פיקוד העורף מעניין איפה הזונות נכנסות למרחב מוגן

בחזרה למעלה
verble צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-04-/2008
מיקום/איזור: Lax
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט verble ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-06-/2009 בשעה 11:23
נכנסו לתוך קונדום ענק עם קוטל נשק ביולוגי בקצה שלו...
בחזרה למעלה
lust צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

••tmj

הצטרף / הצטרפה: 10/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט lust ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-06-/2009 בשעה 23:07

וואלה מה אגיד לכם, הכנסתי להריון 2 בחורות עובדות, ועם אחת התחתנתי והתגרשתי ויש לי ילדה.

היו היו זמנים ששמנו פס על מניעת אמצעים.

בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz