חוויות מחרמנות מפאטייה 2009

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  12>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
zolo צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-07-/2009
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zolo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: חוויות מחרמנות מפאטייה 2009
    פורסם: 03/-10-/2009 בשעה 18:41

שלום לכל חברי הפורום החרמנים

ביום חמישי נחתתי בארץ אחרי חודשיים וחצי של פורקן  זרע בתאילנד . אחרי קריאות מרובות בפורום זה על תאילנד ועל פאטייה בכלל החלטנו אני וחבר שלי לטוס לחופשה לחודשיים לגן העדן שנקרא פאטייה  המטרה להתפרק כמה שיותר עם תאילנדיות ותיירות בתכנון המקורי חבר שלי כבר תכנן טראקים וטיולים בנופי תאילנד – אבל אחרי שנחתנו שם התוכניות השתנוJ בהחלט . לקחנו טיסה מהארץ לבנגקוק ומשם הישר לפאטייה למלון הבית הלבן איך שהגענו לשם פשוט הוקסמנו מהאדיבות של התאילנדים אבל מה איך שקיבלנו את החדרים חתמנו להם שעל כל נערה שאנחנו מביאים יש לדווח ולהביאה לקבלה על מנת שתשאיר את תעודת הזהות שלה . בקיצר הגענו התארגנו ויאללה הולכים לצייד – בתור בן אדם שפעם ראשונה בתאילנד – אתה מושפע מהרבה סיפורים של אנשים כמה קל לזיין שם ולהשכיב בחורות אם להגיד את האמת גם אני וגם חברי היינו די ספקטים אם יש בזה אמת עד שהגנו למקום שנקרא WALLKING STREET  מה אני אגיד לכם בחיים לא היה כל כך להשיג זיון והמבחר חבלז פשוט לא להאמין אתה הולך ברחוב ומולך ניצבות בלי הגזמה 200 דוגמניות סופר מודל ומחייכות אלייך כאילו אתה בראד פיט . אחרי 15 דקות של סיבוב באזור אתה שאני וחברי מעורפלי חושים אספנו 2 בחורות חברות אני לקחתי מישהי 170 גוף של בר רפאלי וחברי הלך על תאילנדית נמוכה 150 סיכמנו איתם על 100 שקל בכסף תאילנדי ואמרנו הכל כולל הכל סיכמנו גם שהם יקבלו 50 אחוז עכשיו ו50 אחוז אחרי זה עם בונוס עם היו טובות בקיצר לפני שהכסף עבר ידים רצינו לראות שהם לא ליידי בוי למיניהם נכנסו לסמטה חשוכה הראנו לנו את מרכולתם ויאללה אודרוב למלון כל הדרך למלון הבחורה שאיתי שקרו לה סו דפקה לי צרפתיות חבל על הזמן הגענו למלון הבחורות הפקידו את הכרטיס שלהם באופן אוטומטי בקבלה ויאללה לחדר בקיצר אני פעם ראשונה עם תאילנדית רציתי לראות מה היא שווה במיטה בקיצר חברים לצערי אני הייתי עייף אחרי הטיסה ואחרי 2 מספרים נפלתי והלכתי לישון חבר שלי גם באותו מצב ככה שהלילה הראשון היה בזבוז כי אני לא זוכר כלום – מגיע הבוקר פתאום אני מרגיש חמימות באיברי אני מתעורר שם לב שסו שואבת לי אותו במשחקי לשון מדהימים אני מתעורר כמו פנתר מלטף אותה וגומר בפיה . חבר שלי לעומת זאת נפל עם הבחורה שלו והאיץ בי לשחרר אותם לחופשי . אני עוד קיוותי למקלחת משותפת עם סו אבל לא רציתי לריב עם חברי על היום הראשון הוא שילם לבחורה שלו 50 שקל אני ציפרתי את שלי נתתי לה 70 ראיתי שסו ממש התאהבה בי וניסתה לשכנע אותי באנגלית עילגת שהיא מוכנה להיות איתי בחינם וניסתה לשכנע שבארץ זרה תמיד טוב שיש מישהו מקומי איתך והבינה שחברי בענין של טיולי טראקים ואמרה שהיא מכירה מוקמות ששוה לטייל בקיצר כדי ליהות נחמד דרשתי את הטלפון ואת הכתובת שהיא נמצאת והבטחתי ליהיות בקשר . במהלך השבוע הראשון שלנו בפאטייה כל יום אני וחבר שלי הבאנו בחורות לחדר – אבל להגיד את האמת סו היתה מעליהם כולם נראות סקסיות בבגדים שהם מורידות השם ישמור אותנו יצא לי פעמיים להגיד לבחורה שזה לא זה ולשחרר אותה לדרכה ואז הגיע השבוע השני השלישי והרביעי ואני חבר שלי במתכונת הרגילה כל יום תאילנידת אחרת היו מציאות אבל לא ממש נהנו . ואז הגיע ה 2 לספטמבר בו פגשתי את טיאן לאי נערה בת 19 שחורדינית חזה שפיצי שפתיים חושניות ולשון ארוכהותחת של מאריה קארי  – ניגשתי אליה והאמת שאמרתי יאללה עוד אחת לאוסף בקיצר נפנפה אותי חבר שלי שבנתיים תפס תיירת שוודית והיה איתה שבועיים כבר אמר לי בטח יש לה מישהו פה בגלל זה ניפנפה אותך בקיצר סוףסוף תאילנדית מאתגרת ושווה בטירוף בקיצר לא ויתרתי ושיש לך כסף בתאילנד אתה מלך כל יכול לפני שבחור הודי עם חליפה ועניבה ניגש אליה אמרתי לה בואי תבלי איתי לא סקס רק אזמין אותך לארוחה ובתמורה תקבלי 1500 באט חבר שלי חשב שהשתגעתי אבל שאתה מאוהב ורואה דבר כזה אתה ישר מוכן לשלם לאחר שכנועים רבים ואיום על הודי שיזהר להתקרב אליה היא התרצתה ואמרה תביא את הכסף עכשיו ונישב לאכול . קיבלה את הכסף ואחרי  ארוחת גורמה טובה  הבינה שאני בחור די אדיב וטוב לב היא התחילה לספר לי שהיא בת 19 וצריכה את הכסף בשביל המשפחה שלה שגרה באזור והיא לא מתכננת לעבוד בזה יותר מידי והיא לא כמו כל החבורות הזולות פה שמעסיקים אותם והיא בלי סרסור והיא מה שנקרא לאלפיון העליון J תיירים עשירים.

סיפרה שהיתה עם בחור אנגלי בן 60 במשך חודש והוא השפיל אותה הפליץ לה על הפנים השתין עליה ולא שילם לה את כל מה שהוא הבטיח. בקיצור זיינה לי את השכל ואני בשלי אומר שהכל בסוף אהיה לטובה בקיצר הבחורה התחילה להבין שאני מאוהב בה ולא רק רוצה לזיין אותה ואי כבר יצור חרמני הצעתי לה בטח תגידו פריאר או לא פריאר אבל על דברים טובים משלמים הצעתי לה 5000 באט שזה בקרוב 550 שקל תמורת סקס וליווי למשך 24 שעות בקיצר לפי התגובה של הבחורה הבנתי שעשיתי את טעות חיי כי לפי התגובה נראה לי ששברתי שיא בתאילנד עבור בחורה ללילה. חבר שלי נכנס לשוק ממני אבל בשביל דברים טובים משלמים ולאחר הרבה נפילות הייתי מוכן לשלם על משהו טוב בקיצור מגיעים לחדר הבחורה מתחילה לרקוד בחושניות סביבי מורידה ממני את הבגדים מכינה את עצמה לדוגי סטייל והופ הבחורה בשגעון ואני בטירוף חושיים הכי טוב שהיה לי בחיים כל שנייה היה פשוט גן עדן תבינו מרוב שהייתי מאוהב בה הייתי יורד לה חופשי והיא ידעה מה זה להאריך את זה חבלז בסופו של דבר הבחורה הזו היתה איתי עד סוף הטיול וכמה שילמתי לה עד סוף הטיול – 100 באט ליום .

מהרגע שפגשתי את טיאן לאי אני וחבר שלי התפצלנו הוא לקח את התיירת השוודית שלו לטראקים  ואני אם טיאן לאי מה אני אגיד לכם כל יום 6 מספרים עשיתי איתה את הדברים הכי מלוכלכים שאפשר לעלות על הדעת בקיצור אחרי שבוע החלטתי להתקדם ביחסים איתה מעכשיו בלי קונדום הלכנו למרפאה לעשות בדיקת קומבו שלא קיבלתי איזה HIV וגם היא ו2 יצאנו בסדר גמור אני לא ויתרתי אמרתי לה שהראש השקט השלי אהיה יותר נקי עם נהיה בעוד מרפאה שם וגם שם יצאנו שנינו נקיים בקיצר התחלנו לשכב בלי קונדום מה אני אגיד לכם בחיים לא הייתי בכוס כל כך חמים כמו אצל טיאן ליי כמות הזרע שהשארתי על הבחורה הזו יכולים למלא גריקן של מי עדן היינו זוג לכל דבר בוא נגיד שבזבתי על הבחורה הזו קרוב ל4000 שקל על מתנות ובגדים וארוחות אבל נהנתי מכל רגע .  הדבר העצוב מבחינתי שזו היתה ממש אהבת אמת חשבתי שכבר מצאתי את אשת חיי

והיא בכלל כבר סיפרה להורים שלה אני די בטוח שמצאה את הזר שיתחתן איתה ויוציא אותה מהחור הזה שנקרא תאילנד. בקיצר חברים שבוע לפני החזרה הביתה חבר שלי חזר וראיתי שבור הוא סיפר שהשוודית דפקה לו ברז עם איזה בחור איטלקי והיה בשביזות של החיים אני כולי מאושר והוא היה בשביזות של החיים בקיצר הוא שכנע אותי לחזור מה גם שהתחיל להיגמר לי הכסף והתחלתי להרגיש שטיאן ליי מצפה לאיזה הצעה ממני החלטתי בגלל שאני חבר טוב – וגם בגלל שבתכנון המקורי שאני אעשה טראקים ושאר חוויות עם חברי הטוב החלטתי שזה הזמן לחזור הביתה ולהגיד ביי לבחורה שסיפרתי לטיאן לאי היא היתה ממש באבל ובשוק טוטאלי אבל נתתי לה מתנה ו300 באט  אמרה שמבחינתה היא באה איתי עככשיו לישראל אני גם הרגשתי טיפה לא בסדר אבל אין מה לעשות חייבים לחזור הבטחתי לה שעד סוף השנה סילבסטר אני אחזור אבל שיקרתי ברור לי שבחורה כזו תיחטף מהר מאוד על ידי מישהו אחר . אני את שלי בתאילנד עשיתי .

עכשיו לכל החברה שנוסעים לתאילנד לפאטייה קבלו סרטון של הבחורות – איפה שהכרתי את טיאן לאי

http://www.youtube.com/watch?v=y4zNxCXQBR8

לכל אלה שלא היו בתאילנד – אני אומר מי שלא היה בתאילנד כאילו לא חי בעולם שלנו

אין עוד מקום בעולם שבו יש על כל גבר 5 בחורות תראו את הסרטון ותבינו

מה בטוח לתאילנד אני עוד יחזור הפעם בלי חברי הטוב . רק סבלתי מנוכחתוJ

בחזרה למעלה
gg-1 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 02/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gg-1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-10-/2009 בשעה 19:31

תגיד אולי זה חוצפה אבל יש מצב שאתה מארגן את הטלפון של הבחורה ותמונות שלה ? בטח צילמת משהו לא ?

אולי זה יגרום לי לטוס לשם

בחזרה למעלה
alon2572 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
¿zm

הצטרף / הצטרפה: 23/-01-/2009
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט alon2572 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-10-/2009 בשעה 12:05

יופי של דיווח

עושה חשק לחזור בפעם הרביעית

לארץ האפשרויות הבילתי מוגבלות

בחזרה למעלה
Hulio צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-06-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Hulio ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-10-/2009 בשעה 15:08
zolo, יופי של סיפור... אני לא יודע אם לשמוח או להיות עצוב בשבילך על הבחורה ההיא...
לא יצא לי להיות בתאילנד ובמצבי האישי כנראה שזה גם לא יקרה בקרוב
בכל זאת תמיד כיף לקרוא ולשמוע על סיפורי תאילנד למיניהם.

Chikita, if you haven't been touched by a Latino Lover before, you're still a virgin in so many ways
בחזרה למעלה
zolo צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zolo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-10-/2009 בשעה 16:19

חוליו ידידי

גם אני לא האמנתי לכל סיפורי הזימה של חברי ושל אנשים בכלל על תאילנד

כל הזמן אמרתי לעצמי כנראה שכל הסמים והסטלות שמה מחרפנים את הבן אדם שחוזר עם סיפורי אלף לילה ולילה

אבל אחרי שתיהיה שם תבין לבד ואם לא ביקרת שם עד היום כנראה שאתה לא חי בעולם האמיתי צירפתי גם לינק ליוטיוב ולסרטון למקום שהייתי בו

בחזרה למעלה
רוג'ר פדרר צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רוג'ר פדרר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-10-/2009 בשעה 11:39

זולו

נהנתי לקרוא את הדיווח...

לפי מה שרשמת אין צורך להכנס למכונים שם או להזמין בחורה -הם נגשות אליך לבד ברחוב?

הספורטאי הגדול
בחזרה למעלה
zolo צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zolo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-10-/2009 בשעה 14:11

רוגר פדרר ידידי

יש תבחורות שיגשו אלייך ברחוב ויציעו לך לקחת אותם - בדרך הכלל הבחורות האלה הם הבררה למרות שיש מציאות פה שם . והם אפילו היו מוכנות להתנשק  ולהתחרמן איתך שתבין כמה הם טובות בחינם לרוב הבחורות האלה שמגיע השעה 2 בלילה בערך והם מבינות שהיום הזה אבוד  מבחינתם הםא יבואו איתך למלון גם בחינם

רוב הכוסיות בדרך כלל יחייכו אלייך או יקרצו לך ואז אתה במחווה גטלמנית תיגש אליהם ותציע להם לשבת איתך למשקה באיזה מקום ואז תאמין לי שהיא תתחיל לזרום ולהיפתח לי קראו כמה מקרים שהתלהבתי מבחורה פעם ראושנה ואז ישביתי איתה באיזה מקום ואז שיחררתי אותה לחופשי הבנתי שהיא קצת אהבלה אחרי 20 דקות של שיחה. בוא נגיד שהמשפט שאומר מי שממין לא מזיין לא עובד שם.

מהניסיון הקצר שלי אני אומר לך אם בא לך על מישהי שם תיהיה לבבי תזמין אותה בהתחלה למשקה תלפרטט איתה תן לה יחס טוב ואז במיטה אני מבטיח לך תקבל יחס של מלךהעולם. שמה זה לא הבורסה אספת בחורה לאוטו תקעת אותה 10 דקות וזרקת . חבר שלי למשל התייחס לכל אחת כאילו היא איזה מזרון והיחס של הבחורות שלו היו בהתאם במיטה.

כדי להבין איך כל העסק עובד תרשום בYOUTUBE

Pattaya Walking Street

אם יש עוד שאלות תשאל חופשי

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רוג'ר פדרר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-10-/2009 בשעה 18:26

ראיתי את הסרטון...

כמו כן רציתי לדעת:

1. היכן מהמקומות הבאים  מומלץ מבחינת טיול+נוף ?

2. ומה מומלץ מבחינת בנות יפות בשפע ולא יקרות?

המקומות הם: בנקוק, פתאיה, פוקט, קופיפי, קופנגן, צאנג מאי, צאנג ראי,קוסמוי

אם יש מקום ששכחתי אנא רשום גם

תודה

הספורטאי הגדול
בחזרה למעלה
zolo צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zolo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-10-/2009 בשעה 19:29

רוגר ידידי

אני הייתי רק בפאטייה ובעוד מקומות שטיאן לאי לקחה אותי ואיני זוכר את שמם ממש בעיקר כפרים ייחודיים

אני ממליץ להיכנס לאתר למטייל ולכל שמתעסקים בטיולים ולשאול שם

בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 14/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-10-/2009 בשעה 01:48
לרוג'ר פדרר, ולכולם...

תקראו טוב ותפנימו.

ברמת העקרון בתאילנד הולכים לראות נופים בצפון (צאנג מאי/ראי, וחלק גם קופצים לעיירה בשם פאי), במרכז (בנגקוק- מקדשים וקניונים, וגם לקאנצ'אנבורי, שעתיים מבנגקוק), ובדרום, (הכוונה לקופיפי/ פוקט/ קראבי בצד אחד, ולקופאנגן קוסאמוי וקוטאו בצד שני).

את החוויה שסופרה פה תוכל לחוות בעיקרון בכל אחד מהמקומות, ואני אישית היה לי אותה בקוסאמוי, פוקט, בנגקוק, ובכל מקום שהייתי רוצה, זה יכל לקרות .(אל תשכח שבחלק מהמקומות יש ישראלים, וכולם מכירים את כולם, ולא נעים תמיד לעשות שכונה מול כולם).

עכשיו ככה, ברשימת הערים למעלה לא הוזכרה פאטאייה, וזה למה ?
כי אומנם פאטאייה שוכנת לחוף הים שעתיים וחצי מבנגקוק, ושמעתי שפתחו לונה פארק מגניב שם באזור, גם יש גן חיות מגניב, אבל זה רק שמועות, כי שם בקושי יש לך כוח לעלות במדרגות של המלון, מרוב זיונים.

תקשיב טוב, באף דיווח על פאטאייה שתקרא בפורום, לא תמצא שקר אחד בכל הנוגע לאיך שהבחורות שם מתעלקות עליך.

אתה יכול כל יום להחליף 5 בחורות אם אתה רוצה, זה פשוט לא יאמן.

אני אישית (הייתי לפני 4 שנים אבל כלום לא השתנה), זיינתי בחורות מהגוגו ברים (שנמצאים לאוריך כל הרחובות ובעיקר במדרחוב (walking street) , מהרחוב, כמעט זיינתי את בעלת הגסט האוס שלי שהיתה בת 50, פשוט לא היה נעים לי מהחבר הגרמני שלה (היא הסכימה תמורת 300 באט לכמה שעות ללא הגבלת מספרים),

עכשיו שתבין, כל בחורה שעוברת מולך ברחוב, אתה בא אליה, שואל אותה אם יש לה חבר, ואם היא אומרת שלא, אתה שואל ישירות כמה היא רוצה ולכמה זמן (זה מוגדר כ short/long time), וזהו... מאותו רגע היא צמודה אליך, אגב זה אומר שאם אתה רוצה לאכול אתה מזמין אותה (דבר בסיסי ביותר, גם מבחינת נימוסים).

מובן שככל שתהיה יותר עם הבחורה, תתייחס אליה בכבוד וכו' ככה תקבל זיונים יותר טובים.

אני יכול לומר לך שהייתי עם אחת, שהייתה סקסית והכל, ושהלכנו ברחוב בצהריים, ראיתי אחת אחת שהייתה לבושה אשכרה מוכנה לזיון, ואני אמרתי לבחורה שלי, שהערב תתלבש כמוה, ואפילו אמרתי לה שאם היא רוצה, עכשיו נלך לקנות בגדים...
היא אמרה שיש לה כאלו בגדים (הן גרות שם 4-5 בחורות שותפות בדירה, אז בטוח הבגדים בשותף), ובערב היא באה כמו שאמרתי לה.

זה לא שתגיד לה ללכת עירומה ברחוב והיא תסכים, אבל הן מוכנות לעשות הרבה מאוד בשביל לרצות.

הכי חשוב זה, שלפאטייה הולכים רק אחרי שגומרים את הטיול בתאילנד,

וזה למה, כי שם אתה עם הכסף בכיס, רואה בחורה שאומרת לך 1500 באט, בא לך עליה והופ הלך הכסף, עכשיו זה סבבה למי שמוכן, אבל אתה בודק אחרי שבוע, ורואה שהוצאת פי 3 ממה שהוצאת בכל שבוע אחר בתאילנד, ככה שעדיף קודם לסמן וי על השאר בתאילנד (וכאמור בכל עיר יש כמה רחובות מלאים בשרלילות) ורק אז לעבור לשם.

אני יכול לומר לך שיש לי חבר, שפעם בשנה נוסע לחודש וחצי פאטיייה בלבד.
הוא נוחת בבנגקוק, לוקח מונית ישר לפאטייה, ומתחיל לטחון..., מוריד כל חודש 7000 ש"ח שם (וזה עוד שהוא ישן בגסט האוס, שעולה 40 ש"ח ללילה)...

בקיצור תיסע ותהנה, ובעיר עצמה, היא מחולקת לדרום, מרכז, וצפון פאטייה, תיקח את אזור הדרום, כי הוא קרוב למדרחוב, שם זה המרכז כל ערב.

...ולחשוב שביום הראשון שלי, לפני שידעתי איך העסק עובד, אמא אחת "המליצה" לי על הבת שלה (בת 21 בערך), שהייתה לידי עם ביקיני (על החוף) ואני חשבתי שהאמא שרוטה על כל הראש, ואמרתי "לא תודה" בשביל לא להביך את הבת.....
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רוג'ר פדרר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-10-/2009 בשעה 22:16

כל הכבוד גבינט

ענית על מה שרציתי לדעת ועשית לי סדר בראש

עכשיו נשאר רק התרוץ לנסיעה... (ללא הבת זוג)

הבנתי שהזמן המומלץ הוא בין נובמבר לפברואר?

הספורטאי הגדול
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-10-/2009 בשעה 00:04
פדרר אני שמח שעזרתי,

האמת, מה שכתבתי זה עוד רק התאוריה, כלומר שתראה את זה בלייב... אחחח, שכרון חושים באמצע הרחוב...

לגבי העונות, בכל השנה, ותסתכל בעיתון, הטמפ' פחות או יותר היא 26-34 מעלות (יום- לילה), אבל בעירון בנובמבר- פברואר אמור להיות פחות גשם או כמעט ולא.

אבל זה לא מתמטי, כלומר יכול להיפסק הגשם באמצע אוקטובר, או להתחיל באמצע ינואר...

בתאילנד הגשם הוא בעסה משתי בחינות:
1. פחות חשק לצאת, וכפועל יוצא פחות "הרפתקאות" - גם במקומות אחרים מפאטאייה.
2. אל תשכח שאתה הולך עם כפכפים, וזה בעסה שכולך רטוב ומחליק ברחוב, ועובר קטנוע ומשפריץ עליך...

אבל שאלו יהיו הצרות שלנו בחיים....
בחזרה למעלה
Hulio צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-06-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Hulio ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-10-/2009 בשעה 18:28

במקור פורסם על ידי רוג'ר פדרר

עכשיו נשאר רק התרוץ לנסיעה... (ללא הבת זוג)

רוג'ר, כשתמצא תירוץ טוב, תודיע לי, אני אנסה אותו גם אצלי 
מי יודע, אולי אני אצטרף אליך לאיזה שבועיים קאראחנה על בנות תאילנד
Chikita, if you haven't been touched by a Latino Lover before, you're still a virgin in so many ways
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רוג'ר פדרר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-10-/2009 בשעה 18:34

אני אשמח

יהיה סבבה לנסוע עם מישהו באותו ראש ומטרה לשם

הספורטאי הגדול
בחזרה למעלה
אחים שלו גברים צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
מיקום/איזור: Anguilla
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-10-/2009 בשעה 19:29
הפתרון שלנו לגשם בתאילנד הוא:
מצא את מכון המסאג' הקרוב למקום הימצאך.
קח מסאג' של שעה וחצי שעתיים הגשם בתאילנד הוא אינטנסיבי ומאוד נדיר שהוא ירד יותר משעתיים רצוף.
לאחר סיום המסאג' כאשר אתה משוחרר ומאושר המשך בהרפתקאות.

במקור פורסם על ידי גבינט

פדרר אני שמח שעזרתי,

האמת, מה שכתבתי זה עוד רק התאוריה, כלומר שתראה את זה בלייב... אחחח, שכרון חושים באמצע הרחוב...

לגבי העונות, בכל השנה, ותסתכל בעיתון, הטמפ' פחות או יותר היא 26-34 מעלות (יום- לילה), אבל בעירון בנובמבר- פברואר אמור להיות פחות גשם או כמעט ולא.

אבל זה לא מתמטי, כלומר יכול להיפסק הגשם באמצע אוקטובר, או להתחיל באמצע ינואר...

בתאילנד הגשם הוא בעסה משתי בחינות:
1. פחות חשק לצאת, וכפועל יוצא פחות "הרפתקאות" - גם במקומות אחרים מפאטאייה.
2. אל תשכח שאתה הולך עם כפכפים, וזה בעסה שכולך רטוב ומחליק ברחוב, ועובר קטנוע ומשפריץ עליך...

אבל שאלו יהיו הצרות שלנו בחיים....
בחזרה למעלה
eyalichik צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 12/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט eyalichik ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-10-/2009 בשעה 19:50

zolo

האם לנתם בחדר אחד או בשני חדרים נפרדים?

בחזרה למעלה
zolo צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zolo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-10-/2009 בשעה 22:11

בהתחלה היינו בחדר ביחד ודרשנו 2 מיטות נפרדות אבל בפועל שילמנו כמו 2 חדרים כמעט כי זה בקשה חריגה

בעיקר בגלל הפחד שלי ושל חבר שלי להישדד ושניהיה אחד ליד השני אחרי שראינו שהכל סבבה והמלון באמת דואג לנופשים שלו לקנחנו חדר נוסף צמוד לחדר . באופן כללי אני ממליץ  ליהות בחדרים נפרדים אבל צמודים שאם יש בלאגן אתם אחד ליד השני .ואם יש לכם תפחד שלי ולחבר שלי היה תמיד אפשר לסדר 2 מיטות בחדר בתוספת תשלום

מה שחשוב זה לקחת מלון טוב אפילו עם זה עולה עוד 100 שקל ליום . זה שווה

חדר סמוך אלי היה אנגלי שגם הביא בראש לכל התאילנדיות הוא כל הזמן הזהיר אותי שאתה מביא בחורה לחדר שתעשה מקלחת לפני ואחרי אל תותר לה כי יש הרבה תאילנדיות עצלניות בקטע הזה ואם אתה לא מרים תקול הם גם לא יתביישו להפליץ במיטה. הוא למשל היו לו 2 מיטות 1 לזיין ואחד לישון . [ לי נראה שגם הוא נתן לבחורות שנשארו אצלו לישון על המיטה ההיא ולא הכניס אותם למיטה שלו]

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רוג'ר פדרר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-10-/2009 בשעה 14:33

זולו וגבינט היקרים

כמה תקציב אצטרך לשהייה של חודש בוא נניח שאבקר במספר מקומות (פטאייה בסוף...)

זה כולל טיסות לינה אוכל ובחורות...וכו'

נערך על ידי רוג'ר פדרר - 11/-10-/2009 בשעה 00:24
הספורטאי הגדול
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-10-/2009 בשעה 19:54
פדרר, אתה שואל פה שאלה קשה...

תראה אני לא יודע בן כמה אתה, ועל כן אני לא יודע לאיזה תנאים אתה מורגל, כי ההגיון אומר שככל שחולפות השנים, כך אתה מתרגל לתנאים יותר מפנקים.

אני מתכוון לזה אם בכלל מעניינים אותך מסיבות פול מון וכו', אם שווה לך לרדת לקופנגן (למען הסר ספק, אין תיירים מעל גיל 35 שם- וגם כמעט אין זונות... אבל בריטיות ואוסטרליות שזורמות גם כן... אלא שיש להשקיע מאמץ טיפונת...)

הגיל שלך גם קשור לסוג המלונות שתיקח למשך הטיול, שזה נתון כלכלי חשוב אף יותר.

כללית, עלות הטיול צריכה להיות :
טיסה + 30 לילות במלון/ גסט האוס + 3 ארוחות ביום + שטויות שקונים במהלך היום (בגדים, כפכפים, שתיה בערב) + נסיעות פנימיות + תשלום לבחורות .

ברמת העקרון זאת העלות.

עכשיו ככה,
אוכל - במסעדות הישראליות, שהן יקרות יחסית למסעדות אחרות, עלות ארוחת צהריים היא בערך 160 באט, ערב ובוקר בערך - 120 באט (אוכלים בקטנה , פחות).
ארוחות במקדונלדס או KFC או רשתות אחרות עולות כמו צהרים ישראלית, ובדוכנים ברחוב, ארוחה תעלה 70-80 באט (וזה אחרי שמזיינים אותך כי אתה תייר).

לינה - גסט האוס נורמלי עם חדר מיטה זוגית + מזגן+ שירותים מקלחת נורמליים - יעלה בין 400 ל 600. באט ללילה. (למען הסר ספק, גסט האוס זה מעין מלון 3 כוכבים ללא ארוחות)
מלון יעלה בין 800 והלאה.

אני מניח שתפעל בהתאם ליכולת הכלכלית שלך.
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-10-/2009 בשעה 20:08
עכשיו לגבי דברים שקונים במהלך הטיול/ שטויות :

הכי חשוב שתכליל בחישוב את עלויות הקונדומים, שאני הייתי חבילה של 3 דורקסים עלתה 90 באט, היום זה בטח בסביבות 120 באט, אז אולי כדי שתקנה קופסא גדולה של יותר, ואל תדאג, אתה תשתמש בה....

תעשה חישוב מחמיר, שכל יום בעיר כמו פאטאייה אתה מבזבז נניח 5 קונדומים, אבל תיקח גם בחישוב שבמקומות אחרים בתאילנד, שיש בהם ישראלים, אתה לא תוכל לנהוג כך, לפחות לא בגלוי, בטח אם אתה נשוי וכו'.

קח בחשבון הוצאות כמו קניית אננס ברחוב, קרפ , וכל מני שטויות שמצטברות ל 100-200 בטאט ליום, בטח בהתחלה, בערב שאתה יוצא תיקח בחשבון שאתה קונה בירה בפאב (יש מקומות שזה חובה, ומזמין את הבחורה לשתייה- שזה ביחד כבר 200 באט.

נסיעות פנימיות:

בהנחה שתהיה גם בצפון וגם בדרום, כלומר צאנג מאי- עד לאיי הדרום, אז ככה :
אם זה בנסיעות - שים בצד 3000-4000 באט (יש תקופות כמו אחרי פול מון שמחיר נסיעה לאיי הדרום יורד ב 80 %, כי כאילו זה אחרי השיא ולהפך).

אם אתה טס, אז קח בחשבון שכל טיסה מבנגקוק צפונה או דרומה עולה בערך 3500 באט, אבל זה עניין של נוחות/ יכולת כלכלית/ זמן.

טיסה - בהתאם למבצעים באותה תקופה..

והכי חשוב - עלות הבחורות -  ראיתי כוסיות ב 500 באט ללילה, וראיתי כוסיות ב 3000 באט ללילה (שלמזלי לא לקחתי, כי בסוף זה עולה כמו להחזיק את ה 500 שבוע...)

שים לב שלקחת בחורה מגו גו זה הרבה יותר יקר מלמצוא בחורה ברחוב, וגם לפעמים אני הייתי מגוון, פעם פרחה שכונתית, ופעם פרחה מגו גו...

אז קח את זה בחשבון, ובהנחה שתטייל בכל/ רוב תאילנד, אז לא בכל מקום תביא בחורה, בטח אם יש ישראלים...
אבל קח בחשבון לפחות 10 ימי פאטאייה, ותאמין שזה אף פעם לא מספיק, אם יש לך כסף בכיס... (דמעות יורדות על המקלדת ברגע זה...)

למרות שמה שרשמתי אולי נראה קצת כאב ראש, זה בסוף מסתכם בשורה תחתונה של כסף (תעשה את החישוב לפי מס' הימים של כל המרכיבים).

אתה גם יכול להוסיף אם אתה אוהב, שכירת אופנוע/ קטנוע קל (125 סמ"ק) בעלות של 150 באט ליום, אבל זה מתאים רק למקומות שתשהה בהם מספר ימים.

נערך על ידי גבינט - 10/-10-/2009 בשעה 20:12
בחזרה למעלה
meninblack צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

הצטרף / הצטרפה: 07/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-10-/2009 בשעה 10:34

טוב, בתור אחד שקבוע על קו ת"א-תאילנד אני שמח מאוד בשבילך שחווית את מה שחווית. תאמת את פאטייה לא כ"כ אהבתי כי חוץ מבאמת זיונים - אין מה לראות יותר מידי. אני תמיד משתקע בפוקט, גם בחורות איכותיות ובחינם וגם נופים ומקומות ממש מדהימים.

מי כמוני יודע שקל להתאהב בבחורה תאילנדית כי תכלס יש בה הכל מה שגבר רוצה וצריך. ואני לא מדבר רק על סקס.

בשנה האחרונה אני צמוד לתאילנדית שגרה בבנגקוק. כשאני כבר מגיע לתאילנד אנחנו גרים ביחד. ממש נהנים אחד מהשני והלוואי ובסופו של דבר יהיה לנו ילד ואוכל להביא אותה לארץ.

בחורה פשוט מדהימה, לא איזה כוהנת סקס או משהו כזה, פשוט גורמת לי להרגיש טוב.  

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רוג'ר פדרר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-10-/2009 בשעה 15:15

אז מה שנשאר לי לשאול את הנוסעים לתאילנד:

האם כדאי לקחת רק טיסה ומשם להסתדר או דיל עם מלונות והעברות?

כמו כן איזה סוכנות זולה ואמינה מומלצת?

הספורטאי הגדול
בחזרה למעלה
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-10-/2009 בשעה 15:52
לטיסות:
www.airasia.com

למלונות:
www.agoda.com

במקור פורסם על ידי רוג'ר פדרר

אז מה שנשאר לי לשאול את הנוסעים לתאילנד:

האם כדאי לקחת רק טיסה ומשם להסתדר או דיל עם מלונות והעברות?

כמו כן איזה סוכנות זולה ואמינה מומלצת?

בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט eyalichik ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-10-/2009 בשעה 20:52

meninbalack

שיחקת אותה עם הדיון בפורום למטייל

חירפנת את כולם

בהצלחה עם האהובה התאילנדית גבר

בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-10-/2009 בשעה 04:33

לרוג'ר פדרר,

תקשיב טוב למה שאני אומר לך, אם אתה לא מתכוון לשהות במלונות יוקרה, אין לך מה לעשות הזמנה מראש.

ועל כן, אין לך שום צורך בעזרה ממשרד נסיעות, למעט לצורך רכישת כרטיס טיסה.

תעשה סקר שוק, ותזכור שבגדול התחרות היא בין אל על עם הטיסה הארוכה והיקרה אך בטוחה, לבין החברות הערביות, בעלות הטיסה הקצרה יותר (אני אישית טסתי עם הירדנים, והיה סביר, לא יותר ולא פחות).

תאמין לי שהטיסה זה הדבר האחרון שתזכור מהטיול...

ברגע שנחתת בתאילנד, והגעת לקאווסן (בהנחה שאתה לא הולך למקומות יוקרה), אתה פשוט ניגש למלונות הזולים, ויש עשרות, שואל איפה יש חדר ונכנס...

כנ"ל בפאטיייה, שם כמובן תוכל לקחת סתם חדר ביום הראשון, ולאחר מכן לשפר כל פעם תנאים, כי כבר יהיה לך זמן לבדוק מקומות אחרים.

כל הזמנה של מלון שתעשה מהארץ, תהיה משולה להזמנת מגש פיצה ב 100 ש"ח.

בחזרה למעלה
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-10-/2009 בשעה 11:03
אתה צריך להחליט מה אופי הטיול שלך בבנגקוק אם אתה מגיע לקווסאן אתה מתרחק מכל הaction ומתחבורה ציבורית סבירה ולכן לבילויי עם בנות בתשלום דווקא איזור סוקומוויט מומלץ.

בפוקט פטונג כמה שיותר קרוב לדרך בנגלה וצ'יאנג מאי כמה שיותר קרוב לloi Kro
בחזרה למעלה
phnom צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

••

הצטרף / הצטרפה: 13/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט phnom ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-10-/2009 בשעה 11:53

Bang Bang Bangkok  

עשיתם לי חשק לנסוע ולתת בראש לתאלנדיות המדהימות. אכשיו אני רואה שאלעל יצאה במבצע לטיסות לבנגקוק במחיר של 899 $ וחזרה עד 30 לנובמבר, כך שמי שרוצה להצטרף בהחלטה ספונטנית ולנסוע לפטייה או לאחד האיים אז בכייף  שיצור קשר.

בחזרה למעלה
THAI צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 31/-10-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט THAI ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-10-/2009 בשעה 03:36

אוי גיסנו פאתיה פאתיה,אין עוד מקום כזה בעולם כולו,ואת זה גם אומרים תיירים מ..העולם כולו, איזה דיכאון לחזור לישראל ,לפוסטמות,לפאקאצות,לפרחות ו או לפולניות הקרות,אני כבר לא מסתכל על ישראליות אחרי שחוויתי את פאתיה כ 6 פעמים,בהתחלה גם אני חשבתי שאני לא נמשך לאסיתיות, איזה טיפש היתי,היום אני חולה עליהן,אין אשה  בעולם שתחליף את החום של התאילנדית,את העדינות והייחס,את היופי ואת החום.

הבעיה שכשאתה מגיע לשם ל "קבועה" שאתה אני נמצא בקשר טלפוני מהארץ,(טוב יש איזה 2 קבועות  כאלה..))

אתה מגיע לממי שלך ופתאום יש היצע כזה גדול של ממיות שאתה לא יודע במי לבחור,כן החופים בתאילנד יפים,קופיפי,פוקט,קופנגן וכו,אבל בהשוואה לפאתיה הכל בזבוז זמן,כל פעם אני נוסע עם חבר ואומר "בוא נהיה בפאתיה ואחר כך נראה לאן להמשיך" ואז..איזה להמשיך,מי רוצה לזוז מגן העדן הזה,פשוט התמכרות,

כל פעם מתגלה לי משהו חדש,בפעם האחרונה ,לצערי זה קרה רק בפעם הארונה גילית את סואי 6,אוי חברים אתם לא מתארים מה הולך שם,רחוב שלם של מדהימות שלבושות בכל מיני תלבושות "נושא" (טייסות,תלמידות,רופאות וכו) שעומדות מחוץ לבאר ומזמינות אותך ל "רק משקה אחד" אתה נכנס איתה לבאר ועוד לא הספקת להזמין לה שתיה ,הופ היד שלך על החזה שלה,היד שלה על המוישלה שלך והחגיגה מתחילה,הרחוב הזה פעיל גם בשעות היום מ 1 בצהרים,תענוג קצר (שורט טיים) עם מישהי שתבחרו יעלה לכם כ 100 שקלים (אצלה בבאר או אצלך במלון)

שלא לדבר על סואי 7 וסואי 8 (סואי זה רחוב) שם יש עשרות בארים של "מזמינות" שנראות מעולה ,הנוהג הוא לבחור מישהי,להזמין לה שתיה ואם רוצים אז לקחת אותה לחדר שלך ל"שורט טיים" או "לונג טיים" בין 120 ל 220 שקלים בערך לא כולל "באר פיין"- תשלום לבאר של 300 באהט שזה משו כמו 35 שקלים

שלא לדבר עם הגוגואים-מועדוני החשפנות,יש בפאתיה אולי איזה 50 כאלה לפחות-שם אתה "רואה את הסחורה" כמו שצריך בלי הבגדים עוד לפני שהזמנת מישהי לשתיה,יש בחלק מהמקומות האלה דוגמניות של ממש! עליהן תוציאו איזה 2500 באהט שזה משו כמו 270 שקלים.אגב לפעמים הבחורות שעומדות בחוץ וקוראות לך להכנס פנימה נראות יותר טוב מהרקדניות עצמן,אז רק שתדעו שגם אותן אפשר "לקחת"

וכמובן שאפשר לפגוש אותן במועדונים ששם האנרגיות מדהימות,והמועדונים ברמה בעיקר ה"אינסומיה" שם הרבה מועדונים בישראל בכיס הקטן,וה "לוסיפר" (מוסיקה שחורה)אתה נכנס,וכבר מקבל מבטים מעשרות צעירות וגם נגיעות בישבן לפעמים,משם אתה זורם,מזמין אותה לשתיה,חלק מהן ירצו לבוא אתך תמורת תשלום כלשהו (לא יגדו לך את זה לרוב מראש אבל אתה אמור להבין...) וחלק מהן פשוט רוצות להיות אתך סתם כך כי עשית להן משהו ,או כי יש סיכוי שתיקח אותן איתך לתקופה ארוכה או לנצח,ותגאל אותן מהחיים הקשים

כך אפשר לפגוש בפאתיה בחורות פוט נציאליות בכל מקום-ברחוב, בחנות,בקנין,בבנק,,יש כמובן את חוף הים הראשי "הקוקונט באר" (כך הן קוראות לזה ) ששם יש מה שתקראו בארץ "זונות רחוב" ,למי שמחפש חפוז בתשלום זול זה המקום,כ 500 עד 700 באהט לחוויה קצרה בחדר שלך.

כמובן שהוולקין סטריט בערב הוא האיזור הכי טוב לצייד,רק להביט להן בעינים והופ יש עניינים.

יש מקום נוסף שגיליתי וזה באזור אחר של העיר אבל תרשו לי לא לחשוף אותו כרגע,מדובר בברים של צעירות ממש,וכותב שורות אלה מעדיף אותן צעירות (להרגע לא מדובר בפדופיל),פשוט מעדיף שהאזור הזה לא יתמסחר יותר מדי 

תראו הנערה התאילנדית היא לרוב אינטיליגנטית,כן כן אל תזלזלו בהן כי הן קלות להשגה,מדובר גם על סטודנטיות שמממנות לימודים,לרוב הן שולחות את הכסף לאמא בכפר,רובן באות מהכפרים,חשבתי לטוס פעם לכפרים הללו ולהכיר מישהי טובה לפני שהיא "מתקלקלת"  בפאתיה.

הכרתי הרבה בחורות שרק רצו שאקח אותן ואשאר אתן לקביעות

לגבי העניין הזה,אם ישנתם עם מישהי ב "לונג טיים"בלילה ואתם רוצים להפטר ממנה ,פשוט שלמו לה בצהרים ותאמרו שלום ואז היא זזה מהחדר,אם המשכתם אתה מהצהרים לים או לארוחה היא מבינה שהיא מתחילה להיות "קבועה" ואז זה כבר תלוי בכם

אזהרה!! אם אתם לא רוצים מישהי קבועה,או שאתם  מחזיקים בת זוג בישראל,או שאתם מתכננים לחזור לישראל לתקופה ארוכה הזהרו מלהתאהב!! כן כן,יהיהלכם קשה מאד "להחזיק" מישהי בפאתיה בשלט רחוק,אתם תשתגעו מזה שאין לכם שליטה ומהמחשבה של "מה היא עושה עם מי עכשיו"..

כשאני כותב לכם את המידע הזה אני בעצם עושה "תרפיה" לעצמי,מבואס מענין הזוגיות והסקס בישראל,יושב כאן ביום שישי לבד ב 3 וחצי בלילהוהכל יבש חוץ מהגשם,סה דכאון לחזור לכאן,באמת! אין יום שאני לא חושב על תאילנד,אין ספק ש"נדפקתי בראש" ויתכן שלא תהיה ברירה ואאלץ לעבור לפאתיה לתמיד,אני פשוט מדוכא כאן ושום דבר כבר לא כיף,לא לצאת כאן לפאבים,למועדונים,אין כח לפרצופים של הישראליות שחיות בסרט קשה מאד,לא רוצה מישהי בגילי (אני בן 36)מקומטת,שמנה ומקטרת,(לא רוצה אישה שאחרי הלידה תראה כמו בהמה) רוצה רק צעירה ובארץ הן אומרות לי שאני זקן מידי

אני כבר מכיר את התגובות של הפמיניסטיות,יש לי ידידות כאלה (כנראה ממורמרות) ששוללות את כל עניין תאילנד

מכיר את הדעה שטוענת שכל הגברים שלא מצליחם להכיר כאן נוסעים לתאילנד ,כאילו כל המסכנים שאין להם מה להציע,שטויות במיץ,עובדה שיש בפאתיה כברים מכל הסוגים והגילאים,גם בחורים צעירים שנראים מעולה,גם גברים כבני 30 שלא היו מביישים שום ישראלית ו..נכון גם זקנים בני 70-80 (עדיף להרקב בבית אבות?????)

יש שם אנשים מכל הארצות שבאו לחיות שם,ויש להם בנות זוג תאילנדיות,כולם אמרו לי שהם מעדיפים אותה על פני הנשים שיש להם בארץ.

כשאני מתגעגע נורא אני מביט בתמונות,בסרטים,לפעמים מתקשר לאיזה מקומית רק כדי לשמוע אותה אומרת "אני מתגגעת אליך" בעברית..או רק כדי לשמוע את הקול השמח הכל כך חם שלהן,"טילק" הן אומרות שזה משהו כמו "יקירי" או "מותק"

טוב אני אזוז לישון לבד כמובן ,לא יאמן ששם היתי צריך לבחור כל לילהאת מי לקחת לישון,היה גם מקרה ששתים באו לחדר שלי במלון ורבו על אמת לגבי מי תשאר איתי (איזה מל היתי..)

אגב גרתי במלון שנמצא ממש על הוולקין סטריט,זה מדהים כמה שזה יעיל,לא לקחו שום תשלום על הבאת בחורה ולא חייבים לבדוק תעודת זהות שלה..

חלומות פאתיה נעימים..

בחזרה למעלה
דורי10 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

-

הצטרף / הצטרפה: 10/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דורי10 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-12-/2009 בשעה 21:54
THAI הדיווח שלך חירפן אותי
איך קוראים למלון שלך בפטאיה ? ליד הוולקין סטרייט
אני נוסע לשבועיים עוד חודש יש מצב לדבר איתך בפרטי לקבל קצת פרטים ?
בחזרה למעלה
zander צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס
j•

הצטרף / הצטרפה: 11/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zander ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-12-/2009 בשעה 22:46

הרגתם אותי חבר'ה...

עכשיו אני מנסה לחשוב איזה תירוץ אני אתן לחברה שלי!!

עשיתם לי חשק לטוס לשם לחודשיים לפחות (איזה חודשיים... אני סטודנט כוסאומו...)

מה אני אגיד לה... חחחח...

שמח לשמוע שנהניתם, נשמע באמת משהו שחייבים לעשות לפחות פעם אחת עד גיל 30 (אני אוטוטו בן 25)

נשמע מטורף...

בחזרה למעלה
XRM1963 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט XRM1963 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-12-/2009 בשעה 11:24
תגידו, ותיקי פאטייה, יש לי שאלה של מישהו שעדיין לא היה שם.....

אני בהליכי גירושים, ואחת המחשבות שלי היתה שכשאני אסיים את כל ההליכים (עניין של עוד כמה חודשים, במקרה הטוב) לעבור לגור בתאילנד, קרוב ל"צלחת" (ולערמות של כוסיות...).
פרנסה לא תהייה בעייה (אני עובד עצמאי דרך האינטרנט, ככה שבכל מקום בעולם אני יכול לעבוד).
השאלה שלי היא יותר לכיוון השכרת דירה או חדר במלון לתקופה ארוכה (כמה חודשים לפחות) בפאטייה או בסביבה שלה, אולי בבנגקוק.
מישהו יודע מחירים? מה הפרוצדורות? כל מידע רלוונטי אחר?

תודה מראש,
XRM
בחזרה למעלה
הולך בטל צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-10-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הולך בטל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-12-/2009 בשעה 11:50

מכיר מישהו שעבר עם אשתו לאחד האיים. הוא גר שם בכפר של וילות קטנות (כמו כפר נופש, רק הבתים קצת יותר גדולים) שכולן נרכשו על ידי פנסיונרים מאירופה. מחיר הרכישה כולל שירותי ניקיון יומיים, שמירה וגינון. חי כמו מלך.

לזרים יש בעיה לרכוש נדל"ן בתאילנד - צריך שותף מקומי, ולכן הוא נכנס לפרויקט כזה.

הכפר הספציפי שלו די יקר - כמיליון דולר, אבל הבנתי שאפשר פחות מפואר בפחות כסף.

מים שקטים חודרים עמוק עמוק
בחזרה למעלה
אלכס399 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אלכס399 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-12-/2009 בשעה 14:52

ככלל,ככול שתשכור לזמן ארוך יותר המחיר יפחת.המחיר בבית דירות נורמלי לחודש[דירת סטודיו קטנה,מרפסת לים]

יהיה החל מעשרים אלף בהאט[2250 ש"ח].כמובן שאפשר בזול יותר,אבל אז תתרחק מהים..לגבי קניה-כפי שאמר קודמי,אתה תוכל לרכוש דירה רק בבניין שיש לפחות 51 אחוז בעלי דירות תאילנדים.

כמו כן,כדאי לחפש בגוגל,יש המון מידע על כך

אלכס

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-12-/2009 בשעה 15:14

אני כרגע נמצא בבנגקוק...לא אוסיף עוד

בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט eyalichik ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-12-/2009 בשעה 15:45
במקור פורסם על ידי meninblack

כל הכבוד

ומה אתה רוצה להגיד לנו בזה? 

בחזרה למעלה
XRM1963 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט XRM1963 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-12-/2009 בשעה 03:09
אלכס, אתה מדבר על פאטייה?
ו...כן, זה סוג הדיור שאני חושב עליו.....יוצא סביב 600$ בחודש....מתאים לי.
אתה יודע לגבי התהליכים שקשורים להשכרת דירה? אישורים? ויזות?

XRM
בחזרה למעלה
XRM1963 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט XRM1963 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-12-/2009 בשעה 03:10
במקור פורסם על ידי eyalichik

כל הכבוד

כן...
מה אנחנו אמורים לעשות עם המידע הזה?

XRM
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-12-/2009 בשעה 13:59
תקבלו דיווח ברגע שאני אחזור. ול-eyalichik, פעם הבאה שתבקש המלצות בפרטי על תאילנד אל תצפה ליחס ממני.
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט eyalichik ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-12-/2009 בשעה 14:58

תקבלו דיווח ברגע שאני אחזור. ול-eyalichik, פעם הבאה שתבקש המלצות בפרטי על תאילנד אל תצפה ליחס ממני.

אתה לא חייב לי כלום

ואני גם לא מצפה לכלום

בהתחלה באמת נתת דיווח וגם כתבת לי משהו בפרטי

אבל אחרי זה מאז את רק כאילו מנסה להתגרות באנשים או בכוונה לפזר להם מלח על הפצעים וגם באיזושהי דרך להשוויץ

למשל כמו ההודעה שרשמת: "אני בבנגקוק..." יכלת לכתוב שאתה שם וכשתחזור תדווח

תמשיך להנות ותעשה חיים מצידי - אין לי שום דבר נגדך

רק תשים לב מה שאתה כותב

בחזרה למעלה
אלכס399 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אלכס399 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-12-/2009 בשעה 18:02

xrm1963,שבוע טוב

כן.דיברתי על פטאיה.אני לא רוצה להטעות אותך[תכנס לגוגל] אבל נראה לי שאין שום פרוצדורות מיוחדות להשכרת דירה.הייתי גם ממליץ לך להשכיר דירה ממערבי ולא מתאילנדי.שים לב,שאתה יכול להוציא ויזה לחודשיים בשגרירות תאילנד בהרצליה פיתוח,ולהאריך בעוד חודש במשרדי ההגירה שם.לאחר שלושת החודשים הראשונים עליך לצאת את תאילנד לאחת משכנותיה,אפילו לחמש דקות,כדי להאריך שוב את הויזה,וחוזר חלילה

אלכס

בחזרה למעלה
דורי10 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

-

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דורי10 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-12-/2009 בשעה 18:33
 xrm1963 שבוע טוב
גם אני בהליכי גירושין רק שלצערי לא אוכל לעזוב את הארץ כי יש לי ילדים ואני לא עובד דרך האינטרנט, כיף לך אבל אני מפרגן.
בכל מקרה יש בחור בפטיה בשם שמעון שכל מי שמגיע לשם בטח פגש בו, יש לו מייל שהוא פרסם simon67@walla.co.il  פנה אליו אני בטוח שהוא ישמח לעזור לך.
בהצלחה !
בחזרה למעלה
LifeStyle צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-07-/2008
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט LifeStyle ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-12-/2009 בשעה 19:13
דורי שלום,

המייל לא פעיל, אתה בטוח בכתובת המייל ?
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט eyalichik ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-12-/2009 בשעה 21:29

זה האתר של שמעון מפאטייה:

http://www.2all.co.il/web/Sites/zionhousepattaya/PAGE2.asp

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-12-/2009 בשעה 05:09

אתה לא חייב לי כלום

ואני גם לא מצפה לכלום

בהתחלה באמת נתת דיווח וגם כתבת לי משהו בפרטי

אבל אחרי זה מאז את רק כאילו מנסה להתגרות באנשים או בכוונה לפזר להם מלח על הפצעים וגם באיזושהי דרך להשוויץ

למשל כמו ההודעה שרשמת: "אני בבנגקוק..." יכלת לכתוב שאתה שם וכשתחזור תדווח

תמשיך להנות ותעשה חיים מצידי - אין לי שום דבר נגדך

רק תשים לב מה שאתה כותב

מה יש פה להתגרות ולזרות מלח על הפצעים או להשוויץ. מה אנחנו בגן ילדים. פשוט הדיון שוב נפתח וציינתי שאני בבנגקוק כי יש המון אנשים ששלחו לי הודעות בפרטי אם אני יכול לעזור להם בנושא תאילנד אז במקום לענות לאחד אחד כתבתי שאני בבנגקוק. מי שמכיר אותי יודע שאחרי חזרה מכל מקום בעולם אני כתבתי דיווח.

בחזרה למעלה
XRM1963 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט XRM1963 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-12-/2009 בשעה 09:40
אלכס-
תודה, המידע הזה שווה זהב.
אני יודע בעניין הויזות אבל חשבתי שצריך לצאת מתאילנד לתקופה של 90 יום כדי לחדש את הויזה.
מה שאתה אומר משפר את התמונה.....בכל אופן אני אבדוק בשגרירות שלהם.

דורי10-
לא פשוט להתגרש, אני מחזק את ידיך בעניין.
בעניין העבודה באינטרנט - כן, זה יתרון גדול, למזלי.
בעניין האיש הזה, שמעון, אני אשמור את המייל הזה שלו למתי שהעניין יהיה רלוונטי יותר.
ממילא יש עוד כמה חודשים טובים עד ש.....

ל-meninblack
במקור פורסם על ידי XRM1963

כל הכבוד

כן...
מה אנחנו אמורים לעשות עם המידע הזה?

XRM

לא התכוונתי לשום דבר רע. בסך הכל לא הבנתי למה התגובה שלך התייחסה.
No hard feelings

XRM
בחזרה למעלה
דורי10 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

-

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דורי10 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-12-/2009 בשעה 22:13
חברים מישהו מיכם מכיר מלון בפוקט ופאטיה שלא גובה כסף עבור מקומיות
התקציב שלי הוא בסביבות 50$ ללילה
אגב אני נוסע ב 21 בינואר, יש מישהו שבמקרה טס באותו התאריך אולי
נצטרף רק לצורך שמירה אחד על השני.

בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-12-/2009 בשעה 23:06
לידידנו XRM ודורי 10,
קודם כל משתתף בצערכם  על הגירושים (אם יש בכם צער...)

שנית, לגבי ויזות, אני מניח שמי שהיה בתאילנד בשנה האחרונה (ואני לא) יודע לגבי המדיניות יציאה מהמדינה לצורך חידוש ויזה קצת יותר ממני.

לגבי הבחורות... בואו נאמר ש 50 $ הייתי שם רק אם הבחורה פצצת על, ואני מדגיש על כי פצצות רגילות ניתן לתפוס בלילה ב walking street במחיר נמוך יותר להערכתי (1000 באט)

מה שאמרו לגבי הטיילת או "כביש החוף" הוא נכון במובן שיושבות שם בחורות שיחסית אין להם כסף, או שבחרו שלא להתלבש פצצה , כלומר הן בונות על התיירים שעוברים לידם, ובשיטה הרגילה כמו בגוגואים, זורקות להם מילה, ומנסות הלאה.

רציתי להגיד לגביהן, שיש גם שם פצצות, אבל צריך יותר לעשות סלקציה,
ואני אסביר את זה עם סיפור שהיה לי...

לי יצא לקחת מהטיילת 3 בחורות (בנפרד), שתיים ביום ואחת בלילה.
דווקא הבחורה שלקחתי ביום, שהיתה בערך בת 20, ונראתה סבבה לגמרי, וישבנו לאכול והכל, דווקא איתה העסק לא זרם, ועוד לפני שזיינתי אותה, ולמרות שהיה לנו סיכום של 400 באט לכל הלילה, אחרי חצי שעה בחדר רציתי לשחרר אותה, כי היא החליטה שמגיע לה הרבה יותר כסף...
כנראה שהיא חשבה שמתי שאני חרמן, אני אסכים להוסיף כסף, מה שהיה נכון והצעתי לה עוד 300 באט (ובלב התפללתי שתסרב...), היא רצתה השלמה לאלף באט, ופה התחיל הבלאגן.

אני סירבתי לאלף, וכבר קיבלתי עצבים (בשקט) אמרתי לה קחי 200 באט וצאי מהחדר, היא כנראה נעלבה, ואמרה לי שתקרא לחברים שלה שיושבים בטיילת, עכשיו אני, שזכרתי שהיו שם חבר'ה תאילנדים (אם כי לא ממש נראו מאיימים), אמרתי לה "את יודעת מה ? חכי פה ואני אקרא למשטרה ונראה מה יהיה, עכשיו,  בפנים פחדתי, כי אמרתי לעצמי שמה הבעיה, היא יודעת איפה החדר שלי, ובעקרון היא יכולה לבוא מחר ויהיה בלאגן, אבל לא הראיתי לה שאני מפחד.

אקיצר, לקחה את ה 250 באט ועפה לי מהפנים, למחרת כמובן עברתי חדר בגסט האוס (ועברתי קומה) ובלי קשר עברתי מאז מלא פעמים בטיילת איפה שהיא היתה ובכלל לא ראיתי אותה...

אבל לגביכם,
נראה לי שאתם יותר מבוססים כלכלית ממני, וטיפונת מבוגרים יותר, ועל כן עצתי לכם, היא שאל תלכו בדרכי (מיש שישמע... "דרכי"), כלומר, ראיתם בחורה באמצע היום בגוגו ובא לכם עליה, היא רוצה נניח כולל תשלום לבר 2000 באט? לכו על זה, לפחות בשבוע - שבועיים הראשונים, תמצו את החוויה, ואח"כ אחרי איזה 10 תאילנדיות, הראש יהיה יותר מיושב, ותבינו מה המחיר שאתם מוכנים לשלם.

ואל תלכו לפי השיטה של הישראלים של מי שיביא ביותר זול את הבחורה, כי אתם לא בגיל של החיילים המשוחררים, ולא בגיל של הסטודנט שמטייל בחופשת סימסטר, אתם במצב אחר...

אהה, כן... XRM אני מקווה שיהיה לך כוח לעבוד שם..... (אני לא הייתי סומך על עצמי שיהיה לי...)

אני הגעתי שם למצב שבימים עצמם, היו פעמים ששמחתי שאין לי בחורה צמודה אלי, הרגשתי כמו שחקן כדורגל שיש עליו עומס, ונותנים לו לנוח באימון... וכמובן שאיך שהיה מגיע הערב, החרמנות היתה מעיפה כל מחשבה אחרת מהראש, ויאללה לצוד ......

ולפני סיום ושאני לא אשכח, יש אתר בשם pattaya addict (תחפשו בגוגל) ששם יש אופציה לסיבוב בפאטיייה במעין משהו סטייל האוטו של גוגל שעבר וצילם את כל ארה"ב, כך שניתן לראות את כל הרחובות והברים (מבחוץ) כפי שהם נראים ביום, כולל הטיילת וה walking street והמועדונים שכתבו עליהם למעלה, משהו מגניב, גם לאלו שלא רוצים לנסוע לשם (ואין כאלו...) .

בחזרה למעלה
דורי10 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

-

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דורי10 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-12-/2009 בשעה 00:06
גבינט ידידי תודה רבה על הדיווח המושקע.
אגב גירושין זה תמיד דבר כואב ולא משנה אם אתה יוזם לא, תחשוב טוב טוב לפני שאתה מתחתן (אם אתה לא נשוי)
הבעיה המרכזית שלי כרגע זה המלון, אין לי מושג איזה מלון לקחת יש למישהו המלצה על שם של מלון בפטאיה ? התקציב של 50 דולר הוא למלון, הבנתי שיש בעיה של כניסת מקומיות ולכן אני מחפש מלון טוב שמאפשר כניסת מקומיות.
תודה רבה ולילה טוב.

בחזרה למעלה
phnom צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

••

הצטרף / הצטרפה: 13/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט phnom ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-12-/2009 בשעה 09:08

שלום חבריקו 

אם אתה בקטע של גסטאוס ישראלי, יש אחד של שמעון. אין בעיה להכניס בחורות.  מצרף לך לינק:

http://www.2all.co.il/web/Sites/zionhousepattaya/DEFAULT.asp

מלון ברמה יותר גבוהה. Royal Paradise Hotel

http://www.sawadee.com/hotel/phuket/royalparadise/

בקשר להכניס בחורות, אין לי מושג.יש לו המלצות טובות ,אתה יכול לבדוק.

בחזרה למעלה
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-12-/2009 בשעה 09:34
כניסה ויציאה לתאילנד לצורך הארכת ויזה עושים בד"כ לקמבודיה או ללאוס.
אפשר לקנות חבילה למקדשי אנגקור בקמבודיה או לפנום פן
(בפנום פן אפשר גם לזיין בזול)
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  12>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz