מיומנה של מירב "הזונה המאושרת"

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 10>
כותב
הבנקאי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
LIORPA

הצטרף / הצטרפה: 29/-06-/2009
מיקום/איזור: Aruba
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הבנקאי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: מיומנה של מירב "הזונה המאושרת"
    פורסם: 26/-10-/2009 בשעה 22:16

הופתעתי לטובה, מרתק.

חייב להעיר שאת כותבת מאוד רהוט יחסית למישהי שנראה שלא למדה במסגרת מסודרת..

הבנקאי.

בחזרה למעלה
גייסון צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-07-/2009
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גייסון ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-10-/2009 בשעה 22:45
מרתק מאוד ברוכה הבאה לפורום מירב
בחזרה למעלה
רוג'ר פדרר צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רוג'ר פדרר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-10-/2009 בשעה 23:35

הפתעה מעניינת

התחלת לעבוד בגיל 14.5?

הסכימו לקבל אותך? אף אחד לא חשד ולא היה בלגן בגלל הגיל?

הספורטאי הגדול
בחזרה למעלה
MR LOVE צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט MR LOVE ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 00:52

מירב

מדהים ומרתק...אני צריך לקרא לפחות עוד פעם על מנת להפנים ולנסות להבין את כל מה שהספקת לחוות...

בכל אופן גילוי הלב והפתיחות מדברים לליבי.

הייתי רוצה לציין ולהביע את דעתי -שעיסוקך לא היה מונע ממני להתחבר אלייך..

יתכן  ובאמת רובנו "צרי מוחין"  כמו שכתבת אך בטח לא כולנו,ואני דוקא רואה המון אנושיות

כח ויצירתיות  בדרכך.

מברך אותך שהצטרפת אלינו, ומאחל לנו הגיגים משותפים

בחזרה למעלה
RUBI23 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 08/-07-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט RUBI23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 03:46
מירב ברוכה הבאה .

לא כתבת על החבר ,מה קרה לו לאותו נער ג'יגולו...
בחזרה למעלה
משקפופר צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-01-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט משקפופר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 07:39
כל הכבוד! לך מירב ולמי שנתן לך במה, ועודד אותך להמשיך ולכתוב.
בהנחה שהכל נכון, ממש משמח אותי לקרוא מדי פעם את אשר חוות וחושבות הבנות העובדות, ולא רק אלו הפרטיות.
אשמח להמשיך ולקרוא את סיפוריך והגיגיך. חבל שמגבלות הפורום מונעות ממך לפרסם את מקום עבודתך.

אוהב חזה קטן ובתולי.
בחזרה למעלה
mosha צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mosha ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 09:16
מדהים ומרתק , וואוו. זה היה ברור לי תמיד שלא כל הזונות ונערות הליווי למינהן עושות את זה רק בשל ניצול או הכרח אלא גם בשביל כסף נטו .
בחזרה למעלה
אורי כהן צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 04/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אורי כהן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 09:36

ואאו מירב,

כמה מרשים.

אחלה. מאחל לך את כל הטוב שבעולם.

בהערכה רבה,

אורי

בחזרה למעלה
y1959 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
rami59

הצטרף / הצטרפה: 07/-09-/2009
מיקום/איזור: Aruba
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט y1959 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 09:37

"מירב" !

את כותבת מדהים המשיכי כך

בחזרה למעלה
המשקיף צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!

|

הצטרף / הצטרפה: 21/-09-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המשקיף ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 10:44

מירב שלום,

דבר ראשון שהתחשק לי לעשות לאחר קריאת רשימתך היה לחבק אותך חיבוק גדול וחם מכל הלב(ללא כוונה מינית...),את פשוט משוועת לחום הזה שנמנע ממך כל חייך.

מודה אני שבגלל כתיבתך שביעבעה על המסך כמו לבה שהתפרצה מדמי ליבך,הותשתי קלות ויתכן שפיספסתי ניואנס זה או אחר בכתיבתך,אך יחד עם זאת פיעם בי צורך עז לענות לך,לא כתגובה,לא כהתנצחות,אלא מתוך צורך פנימי לשים בפניך מראה אמיתית של השתלשלות אירועי חייך הקשים(גם אם אינך רואה זאת כך),שתיתן לך נקודת מבט אחרת ותהיה אולי הדחיפה הראשונה במסכת של מספר פעולות אמיצות שעליך לבצע כדי לשקמם.

מירב אני מעריץ את האופטימיות שלך והגישה היצרית והחמה שלך אליהם,אבל חולק אני על תפיסתך אותם,מירב את לא שלטת בהם,לא כיוונת אותם ולא בחרת בהם מנקודת מבט בוגרת ,אלא הובלת אליהם באכזריות ובציניות על ידי אחרים.

מירב,כדי להתמודד ,בחרת לעצמך תפיסה מגוננת ועטפת עצמך בקליפה של אמירות בנאליות,שאין בינם ובין המציאות הקשה אליה נקלעת דבר וחצי דבר.

קלישאות כגון: "זונה מאושרת" ,"לא מכרתי את גופי מחוסר ברירה","לא הייתי צריכה שיצילו אותי"..טובות הן כמסכות שעוטים על הפנים טרם שינה ובבוקר לא נותר מהן דבר,אך אינן מוצאות צידוקים בסיפורך.

מירב, טוענת את כי באת מבית טוב ומבוסס,אך מירב צר לי לנפץ את האשליה שלך,בית טוב לא נמדד במקצוע ההורים,ברוחבו,גודלו ובמפלסיו.מירב גם אם לא חסר לך  דבר מבחינה חומרית בשנות ילדותך הרי שאני מצהיר בזאת לפניך,כי סבלת מהזנחה פושעת של הוריך,הזנחה קשה יותר מכל מניעה חומרית:הזנחה ריגשית.אותו ניכור שאת עלולה להכחישו בשלב ראשון,שמתבטא בצורתו הגלויה בעצם עזיבתך את הבית בגיל 14 (מבלי שלפחות בתיאור האירועים כפי שהבאת),לא לווה במאמצים של הוריך להחזירך באופן אמיתי.

ברבדים היותר עמוקים מתבטאת ההזנחה הרגשית שסבלת ממנה,בעצם הגעתך למצב שבגיל כה רך ולא בשל מבחינת תפיסת החיים והיכולת להתמודד איתם,נטשת את משפחתך והלכת לחפש "חום" במקומות אחרים.צר לי לאמת אותך שוב עם אותו פסיכיאטר יהודי חולה סיפליס,שהדגיש במישנתו את העובדה שמרבית בעיותינו טמונות בילדות,אך מירב,את מצדיקה תיזה זאת שלו בדיוק בסיפור שאת מגוללת בפנינו.

שימי לב,מיד לאחר שהגעת בתחילת דרכך מחוץ לבית,לאילת,מבולבלת ומחפשת את דרכך במקום לא מוכר,לאחר שעברת חוויה ראשונית קשה עם גבר זר שרצה לנצלך,הגעת לזרועותיה של אליה,שאת מתארת אותה כילדה יפה וצנומה,אותו מפגש חורץ למעשה בהתאם לסיפורך את גורלך וקובע כיצד יראו מאז ועד היום ומדגיש שחייך הותוו ע"י ניצול וציניות של אחרים ולא כפי שאת תופסת אותם בשליטתך ועל בסיס מהוויך הפנימיים.

אותה אליה שאליה התגלגלת במקרה בזמן זה של חולשה,מתגלה כיצאנית,המזהה את הפוטנציאל של ילדה אחרת,תמימה,הזקוקה לחום וממהרת להעניק לך בדיוק את החיבוק שאת כה היית זקוקה לו,שאחריו כמה לא מפתיע גם סמים וסירסור לעבודה בזנות בתחפושת של כסף גדול,הנאה ואידיאולוגיה סדורה.

מירב,באותם רגעים קריטיים שקבעו את גורלך ביקשת ממנה כמה דקות של הירהורים לדיאלוג עצמי,ילדה בודדה ,משועממת המחפשת משמעות בחייה ,ניצבת מול החלטה גורלית זאת,כשרק מספר רגעים של חשיבה עצמית עומדים מנגד ואמורים לתת פיתרון לקונפליקט כה קשה,שבטוחני שיסכימו איתי רבים מהחברים ,שעל פחות מכך אנו כאנשים מבוגרים ומנוסים מתייעצים עם אחרים,שוקלים את האפשרויות לכאן ולכאן ולוקחים למען עצמנו זמן רב יותר.

מירב,לכאורה ההחלטה היתה שלך ,אך בפועל "נלקחה" ממך באופן מניפולטיבי ע"י מערכת עבריינית שכללה את אותו סרסור ושלוחותיו בדמות אותן נערות חביבות ומיומנות במציאת ילדות אבודות ובפיתויין.

אם כתחליף להחלטה נמהרת זאת היית אפילו מבקשת יום אחד בודד לחשוב והיית מתייעצת עם הוריך,את יודעת מה נניח לא היית בקשר איתם,אז עם מבוגר אחר שאת סומכת עליו,או אפילו עם חברה בוגרת,אני מבטיח לך שכל מי שהגיון בראשו ,היה מציג בפניך רק חלק מהסיבות שבגינן עליך להתרחק מאותה חבורה אומללה והתוצאות - בהתאם.

מירב-לסיום,מדגיש אני שוב כי כתבתי לך,לא כדי להוקיע אותך,או לזלזל בך ובתפיסתך את עצמך ואת חייך,אלא מתוך סערת רגשות אמיתית ורצון עז וכנה להביא לפיקחונך.

הצורך שלך להביא את סיפור חייך דווקא בפורום זה מעיד כאלף עדים על הכוחות הפנימיים הפועלים בתוכך ושואפים למצוא לך תשובות אמיתיות,להתמודד עם העבר ולפתור את הקונפליקטים העזים שלא נותנים לך מנוח(אם כי יתכן כי בשלב זה רק בלא מודע).

אשמח לעמוד לרשותך בכל דרך שתבחרי.

יום טוב,

המשקיף

בחזרה למעלה
אורי כהן צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אורי כהן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 11:09

משקיף יקר,

מוזר איך אתה מנתח וקובע עמדה כה נחרצת... על סמך...

נו שויין - עוד פסיכולוג

בברכה,

אורי

בחזרה למעלה
המשקיף צפה בגלילה למטה

|

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המשקיף ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 11:43

לכהן המזלזל מלמעלה...

הסיפור של מירב מפורט וריגשי ביותר ומשובצים בו פרטים רבים ומרתקים על חייה,

השתמשתי באותם פרטים שהביאו אותך להגיע למסקנה הלאקונית שהסיפור מרשים והבחורה ראויה להערכה..

הסיפור והפרטים גלויים,אך הכלים להביט בהם,לנתחם ולקרוא בין השורות הם אינדיבידואליים וסובייקטיבים ותלויים בין השאר ברגישות וניסיון חיים...אך לא אתקוף אותך על כך שאינם כלולים ככל הנראה בין תכונותיך.

יום טוב,המשקיף

בחזרה למעלה
אורי כהן צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אורי כהן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 15:25

משקיף,

אני שמח שהחלטת לא לתקוף ולכן כנראה גם קבעת (שוב אתה קובע בנחרצות על סמך...) ש"הכלים להביט ולנתח בין השורות תלויים בנסיון חיים ורגישות שאינם בין תכונותי..."

לא ידעתי שנסיון חיים הוא תכונה.

סחתיין אתה ממש משקיף מתוחכם.

בברכה,

אורי

בחזרה למעלה
chief99 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט chief99 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 15:55
ל"מירב"
יש לי תגובה מאוד רצינית שברצוני לכתו באבל מפאת קוצר בזמן ברגע אסתפק ואגיד שמאוד התרדמתי מהסיפור שלך. אני הייתי כבר כמה פעמים אצל בחורות גם פרטיות וגם מדירה דיסקרית.
זה מדהים לשמע על בחורה שממש נהנת מזה. זה תמיד היה הפחד הכי גדול. חוץ מעם בחורה אחת בירקון בחיים לא הרגשתי שבחורה ממש נהנת.
נהנתי (למרות שזה לא יפה להגיד אחרי התחלה מאוד קשה של החיים הבוגרים) לקרא את הסיפור שלך ומחכה לשמוע עוד ממך.
יום טוב

בחזרה למעלה
שון מרציאנו צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 26/-10-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שון מרציאנו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 16:32

אתחיל בתגובה לשני החברים הנחמדים הנחמדים שמעלי (אורי כהן והמשקיף),ולמעשה לכל אלו שבטח עוד יבואו אחריהם עם תגובות דומות.

לא נראה לי שמטרת פתיחת הדיון הזה,היא התנצחות על דברים חסרי טעם שאין לכם מושג איך לגשת אליהם או אפילו לנסות להתחיל לטפל בהם. כל אדם הוא עולם ומלואו,עם מערכת עמוסת חוויות שגיבשו אותו בדיוק כמו שהוא ...אל תתחילו אפילו לנסות ולהבין מה עובר למירב בראש,זה חסר טעם ויהיר מצידכם.למרות שמאוד יכול להיות שמירב נהנית מזה (כי זה כיף שמתעסקים בך במיוחד שאתה דמות שיכולה להשאר בערפל).

לעיניניינו- על פניו,נראה מקריאה ראשונה,שהסיפור בהחלט יכול להיות בדיה אחת גדולה.אני אצא מנקודת הנחה שהוא לא כזה והוא אמיתי כי הנטיה הראשונית שלי היא להאמין לאנשים חסרי אינטרסים (לא מוצא שום אינטרס בלהמציא יומן וסיפור שלא קרה באמת בפורום כזה בזמן שהנהלת הפורום מפקחת ).

אחרי המסקנה הזאת, רק נותר לי לאחל לך בהצלחה מירב.את נשמעת בחורה פיקחית שיכולה להוות מודל לאנשים שתקועים בחיי שיגרה אפורים (ולאו דווקא לבחור בדרך שאת בחרת!!) ומחפשים את הדרייב לצאת מהשיגרה הזאת.

נראה לי ש90% מהאנשים פה יודעים על מה אני מדבר.

סמוך ובטוח שתגיעי לנחלה הפרטית שלך (במקרה שלך-תואר אקדמי,עצמאות פיננסית-לאו דווקא כנפקנית,ילדים,בית עם חצר וכמה כלבים....לא כזה בשמיים מירב!!!)

המון בהצלחה!!

שון

עקומה בעליה מתמדת
בחזרה למעלה
המשקיף צפה בגלילה למטה

|

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המשקיף ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 17:57

אין לי אלה להסכים עם החבר שון מרציאנו שמטרת הדיון אינה להתנצח על דברים חסרי טעם..

למר כהן - אין לי אלה לצטט את מרק טוויין שאמר שלעולם אין להתווכח עם טיפש.......

בכסילותך ועקשנותך אתה מסית את הדיון מהנושא המרכזי שלו.

בחזרה למעלה
KAMIKAZA צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט KAMIKAZA ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 18:12

הי מירב, כתבת שאת הולכת לרשום פה מין יומן בהמשכים אז אפשר אולי לבקש שתכתבי דווקא על הלקוחות? על סוגים של לקוחות אני מתכוון, כמו: זה שמנסה להתחיל איתך ולהוציא ממך מספר טלפון, זה שבטוח שהוא זה ש'יוציא אותך מזה', האנטיפט שבא לטחון לך את הצורה כמה שיותר חזק ובכלל לא מעניין אותו מה את מרגישה או איך בכלל קוראים לך, אלה שמדברים איתך במהלך כל האקט על האישה שלהם, אלה שגומרים מהר ונעלמים מהשטח כאילו מישהו רודף אחריהם, הקבועים המאוהבים, החרדים, (אגב את הסיפור עם הכרית שמעתי כבר מעוד נערה). רוב מה שסיפרת פה זה על עולמן של הבנות אבל אני חושב שאת רבים מחברי הפורום יעניין לדעת איך אנחנו נראים בעיני הבנות.

עוד שתי הערות לדברייך אם אפשר:

סירוב ללקוחות - ממה שראיתי ערבים יכולים היום לזיין בתקתוקיות, בעבר היו מקומות שלא הכניסו ערבים אך כיום אין להם ברירה. אלו שיש להם בעיה הם האתיופים והכושים, להערכתי חצי מהבנות לא עושות שחורים ופשוט לא ניגשות לתת להם פרטים ואם מבקשים אותן הן אומרות שהן עסוקות. ולא, זה לא בגלל הגודל. (שאלתי) הבנות טוענות שהם לא מתייחסים אליהן יפה ו \ או באים שיכורים מדי.

גם לשמנים יש לפעמים בעיה, אף בחורה ששוקלת 50 קילו לא רוצה להימעך ע"י גבר ששוקל 150.

לא ראית שבנות נרתעות ממכוערים, אפילו ממש מכוערים כל עוד הם ג'נטלמנים ולא מסריחים. גם לנכים אין בעיה.

סמים- הרבה בנות בתקתוקיות כן עושות, בעיקר חגיגת לאורך כל המשמרת. ראיתי גם פעם שתי בנות ששברו אקסטה לשניים, אכלו כל אחת חצי ועבדו דלוקות (טוב שלא ננעלה להן הלסת על הזין של מישהו) . גם אלכוהול במשמרות ערב זה כמעט סטנדרט. אבל יש גם בנות שלא עושות כלום בכלל, לא סמים ואפילו לא סיגריות.

בחזרה למעלה
משולש הזהב צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

••

הצטרף / הצטרפה: 23/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט משולש הזהב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 19:34

אני כותב את התגובה הזאת מבלי שקראתי שום דבר מהדיון זה או מדבריה של "מירב".

נזכרתי שכבר קראתי את הכתבה הזאת בבלייזר בזמנו, וגם אז תהיתי - אם היום את בת 30, כשהיית בת 14.5, זה היה לפני כ-15.5 שנה, כלומר בערך ב-1994. נכון? נכון! ואז... לא היו פלאפונים! בניגוד ל"זכרונותייך" מתחילת הכתבה.

בקיצור, עלינו עלייך. (או עליך).

כמובן שפרט שקרי זה - מטיל ספק גדול מאוד על אמינות שאר הדברים, שכאמור לא קראתי ואף אינני מתכוון לקרוא.

לשיקול החברים.

בחזרה למעלה
GOODGOD צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט GOODGOD ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 19:39

מירב תגידי כעת שאת כבר בת 30 ומנוסה וכותבת כלכך יפה למה לעזאזל את ממשיכה לעשות את זה  זה הריגוש הכסף מה דוחף אותך לעשות את  מה מושך אותך הלאה ?

בחזרה למעלה
Shaguar צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
alon111

הצטרף / הצטרפה: 23/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Shaguar ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 20:16

אוי מירב בא לי לפגוש אותך במקרה באיזה דירה דיסקרטית או מכון ולשמוע אותך צועקת גונחת מתפוצצת מאורגזמה

ואז את לוחשת לי באוזן "ניצחת זו אני מירב , איך ידעת ? "...............

תחייכו לכולם ובמיוחד לאלה שלא רוצים לראות את החיוך שלך...
בחזרה למעלה
Lavelle צפה בגלילה למטה
פורום סקס
תנו לי עוד קצת זמן ... להפתיע

הצטרף / הצטרפה: 02/-02-/2009
מיקום/איזור: מחבק טוסיק שובב
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Lavelle ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 21:23
אחרי שקראתי בעיון רב את מה שסיפרת לא כ"כ מבין את הקטע שבמקום בגיל 14.5 לחוות את הנעורים, לצאת עם איזה בחור חתיך בן 17 או אם לא מספיק לך אחד אז עם כמה ולהגנב מהם במיטה את מזדיינת עם אחד שנראה כמו סבא שלך... לא כ"כ ברור לי מה הכיף פה.
בחזרה למעלה
זונה מאושרת צפה בגלילה למטה
זוהתה טלפונית על ידי ההנהלה כבחורה !
פורום סקס
מירב הזונה המאושרת ( - :

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זונה מאושרת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 21:56

היי אנשים!

אני חייבת להגיב לתגובות שלכם למרות שאני קצרה בזמן, בדיוק סיימתי אימון בחדר הכושר, כולי נוזלת מחום ומטפטפת זיעה (לא מחזה מרהיב או מחרמן ) תיכף אכנס להתקלח ואשים פעמי לדירה הדיסקרטית לעוד משמרת לילה, השלישית במספר מאז שחזרתי לשטח.

אתחיל עם אין ספור תודות לכל המחמיאים, זה נעים לקבל פידבק חיובי על אופן או עומק הכתיבה שלי אך כמובן גם ביקורת בונה אף פעם לא מזיקה, ואם יש לכם איזה שהן השגות לגביי אמיתות דבריי אשמח תמיד להבהיר, מה שבטוח, לשמחתי או לצערי, תלוי איך אני מסתכלת על הדברים, הכול אמת, ומעבר לכך, יש עוד כל כך הרבה דברים אפלים, כואבים, מזעזעים, יפים, משמחים ונעימים שמין הסתם (ומין זה לא סתם) לא צורפו לכתבה משנת 2005 מפאת חוסר מקום.

אני בשנים האחרונות בתהליך של כתיבת ספר אוטוביוגרפי, זה לא שאני מתיימרת להיות סופרת רק ארצה, כשהזמן יהיה נכון, לפרסם את הסיפור שלי ובו ייכתב הכול מההתחלה. 

קצת רקע כללי שיעזור לכם להבין אותי עוד קצת, הלקוח האחרון בכתבה היה אכן ביפן ומאז (שנת 2001 כמדומני) זנחתי את המקצוע העתיק בעולם והחלטתי לחזור ולשחות עם הזרם, השלמתי את הבגרויות בהצטיינות, כתבתי מכתב לנשיא המדינה בבקשת חנינה וכמה חודשים לאחר מכן קיבלתי אותה ונמחקו כל התיקים והרישומים שהיו לי במשטרה, התחלתי מחדש לגמרי, ובשבע השנים הבאות עבדתי כמנהלת משרד בארץ, ואח"כ ניהלתי משרד גדול בחו"ל כשנתיים- תוך כדיי לימודים, בנוסף, ניהלתי מחלקת פרסום בחברה גדולה במרכז, התנדבתי לעבוד עם נוער במצוקה, בקיצור הרזומה שלי אמנם לא מרשים (אלא למי שיודע מה עבר עלי לפני כן) אך גם אינו לוקה בחסר.

למה סיפרתי לכם את כל זה? כדיי להסביר שבשנה האחרונה החלטתי לחזור לזנות לא בגלל שאין לי את הכישורים או את הכוח לחיות במסלול סטנדרטי אלא כי באמת רציתי והתגעגעתי לתחום, כל העבודות ה"מכובדות" שעסקתי בהן שבע שנים קצת גרמו לי להתרחק מעצמי ולהידמות למישהי שלא ממש הכרתי, אז היה נחמד וקצת משעמם וייתכן שאחזור בשלב מסוים למקצוע מהשורה, אך בינתיים אני נמצאת בדיוק איפה שאני רוצה להיות.

במקור פורסם על ידי רוג'ר פדרר

הפתעה מעניינת

התחלת לעבוד בגיל 14.5?

הסכימו לקבל אותך? אף אחד לא חשד ולא היה בלגן בגלל הגיל?

לרוג'ר: כשהייתי בת 14.5 (עברו כבר כמעט 15 שנה) לא עניין אף אחד בת כמה אני ומעולם לא שאלו אותי לפשר גילי הצעיר, למזלי גם לא פגשתי בשוטרים תוך כדיי העבודה, תוך כדיי דברים אחרים כן J.. ואל תשכח שלפני גיל 18 לא עבדתי תקופה ארוכה.

למשקיף: אין הרבה דברים שהם מוחלטים אצלי, ועל כול דבר אפשר להסתכל מכל מיני זוויות שונות, אבל אני לא מאמינה בהאשמה והטחת אחריות על אחרים, "האשמה היא הדרך הבטוחה להנציח בעיה, כאשר אנחנו מאשימים אחר אנו מוותרים על כוחנו שלנו. הבנה מאפשרת לנו להתעלות מעל לנושא וליטול שליטה על עתידנו. העבר אינו ניתן לשינוי. העתיד מעוצב ע"י חשיבתנו בהווה" (לואיז ל. היי), נכון, האופי שלנו מתעצב בעיקר בגילאים מוקדמים ע"י האנשים שאנחנו גדלים איתם, נכון, אם הייתה לי ילדות מאושרת ומשפחה בריאה לא הייתי בוחרת במהלכים מסוימים שהיום באים לי בטבעיות, אבל לא הובלתי מעולם ע"י אחרים אלא רק ע"י הלך המחשבה שלי והאופי שלי, הבחירות שעשיתי בחיים היו שלי ורק שלי, על ה"למה" אפשר להתפלסף שעות וימים, מה שהכי חשוב, בשורה התחתונה, זה שאני שלמה עם מה שאני עושה ולא רואה שום פסול בכך, כל עוד טוב לי, ואני לא רואה גם צורך בלשקם משהו מחיי, כבר עשיתי שולם עם עצמי ואני מאמינה בלב שלם שכל אחד שם את עצמו איפה שהוא רוצה להיות. גם כילדה קטנה וגם היום לא הגעתי אל הזנות מתוך חוסר ברירה, בחרתי בזה מתוך רצון אמיתי, האם זה נובע מתוך חשיבה לא הגיונית או רקובה? יכול להיות.... אבל זו צורת החשיבה שלי ואני מאמינה בה ובעצמי. אני לא מאמינה בחשיבה קולקטיבית ומה שנראה לאחרים מעוות לא בהכרח ייתפס בעיני ככזה, לאו דווקא בנושא הזנות. אבל ריגשת אותי בצורת הכתיבה שלך ובניתוח שלך אותי, אני לא מבטלת את דבריך אלא מנסה להראות את הדברים מזווית אחרת ובפריים שונה לחלוטין, כמישהי שחייה וחושבת מחוץ לקופסא (וגם מקשקשת מחוץ לקווים)

במקור פורסם על ידי KAMIKAZA

הי מירב, כתבת שאת הולכת לרשום פה מין יומן בהמשכים אז אפשר אולי לבקש שתכתבי דווקא על הלקוחות? על סוגים של לקוחות אני מתכוון, כמו: זה שמנסה להתחיל איתך ולהוציא ממך מספר טלפון, זה שבטוח שהוא זה ש'יוציא אותך מזה', האנטיפט שבא לטחון לך את הצורה כמה שיותר חזק ובכלל לא מעניין אותו מה את מרגישה או איך בכלל קוראים לך, אלה שמדברים איתך במהלך כל האקט על האישה שלהם, אלה שגומרים מהר ונעלמים מהשטח כאילו מישהו רודף אחריהם, הקבועים המאוהבים, החרדים, (אגב את הסיפור עם הכרית שמעתי כבר מעוד נערה). רוב מה שסיפרת פה זה על עולמן של הבנות אבל אני חושב שאת רבים מחברי הפורום יעניין לדעת איך אנחנו נראים בעיני הבנות.

עוד שתי הערות לדברייך אם אפשר:

סירוב ללקוחות - ממה שראיתי ערבים יכולים היום לזיין בתקתוקיות, בעבר היו מקומות שלא הכניסו ערבים אך כיום אין להם ברירה. אלו שיש להם בעיה הם האתיופים והכושים, להערכתי חצי מהבנות לא עושות שחורים ופשוט לא ניגשות לתת להם פרטים ואם מבקשים אותן הן אומרות שהן עסוקות. ולא, זה לא בגלל הגודל. (שאלתי) הבנות טוענות שהם לא מתייחסים אליהן יפה ו \ או באים שיכורים מדי.

גם לשמנים יש לפעמים בעיה, אף בחורה ששוקלת 50 קילו לא רוצה להימעך ע"י גבר ששוקל 150.

לא ראית שבנות נרתעות ממכוערים, אפילו ממש מכוערים כל עוד הם ג'נטלמנים ולא מסריחים. גם לנכים אין בעיה.

סמים- הרבה בנות בתקתוקיות כן עושות, בעיקר חגיגת לאורך כל המשמרת. ראיתי גם פעם שתי בנות ששברו אקסטה לשניים, אכלו כל אחת חצי ועבדו דלוקות (טוב שלא ננעלה להן הלסת על הזין של מישהו) . גם אלכוהול במשמרות ערב זה כמעט סטנדרט. אבל יש גם בנות שלא עושות כלום בכלל, לא סמים ואפילו לא סיגריות.

ל KAMIKAZA: הסר דאגה! אני מבטיחה להגיע לכל הנושאים האלה, ובין השאר גם לסיפורים ארוטיים ואנקדוטות מחרמנות שממלאות את עולמי בימים אלה.

במקור פורסם על ידי משולש הזהב

אני כותב את התגובה הזאת מבלי שקראתי שום דבר מהדיון זה או מדבריה של "מירב".

נזכרתי שכבר קראתי את הכתבה הזאת בבלייזר בזמנו, וגם אז תהיתי - אם היום את בת 30, כשהיית בת 14.5, זה היה לפני כ-15.5 שנה, כלומר בערך ב-1994. נכון? נכון! ואז... לא היו פלאפונים! בניגוד ל"זכרונותייך" מתחילת הכתבה.

בקיצור, עלינו עלייך. (או עליך).

כמובן שפרט שקרי זה - מטיל ספק גדול מאוד על אמינות שאר הדברים, שכאמור לא קראתי ואף אינני מתכוון לקרוא.

לשיקול החברים.

למשולש הזהב:  אני לא נכנסת לפינה של לבחון אם אתה משווע לתשומת לב או לא, זה לא האישיו. למען הסר כל ספק לגבי אמיתותי וכדי לתת למוח הקודח שלך מרגוע (את זה אני יכולה לספק כאן בקלות) תבדוק בלינק בויקיפדיה באיזו שנה בדיוק נכנסה סלקום להתחרות בפלאפון (שהוקמה בשנת 1986 !!) - אקצר לך - 1994 !!

לינק : ההיסטוריה של פלאפון ושנת הכניסה של סלקום לתחרות מולה (ויקיפדיה)

ביום רביעי (מחר) צפו לדיווח נוסף מהשטח על היומיים האחרונים.

שלכם, הזונה המאושרת.

מירב

קישור לאתר הפרטי שלי: http://www.thehappyh.com
בחזרה למעלה
GOODGOD צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט GOODGOD ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-10-/2009 בשעה 22:58
תגידי מירב התגעגעת את אומרת אז למה חזרת לדירה הדיסקרטית למה לא בפרטי בקטנה בכייף שלך מנסה להכנס לך לראש קצת
בחזרה למעלה
המשקיף צפה בגלילה למטה

|

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המשקיף ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2009 בשעה 10:27

הי מירב,

את מתעקשת בתגובתך האינטילגנטית :

.. לא הובלתי מעולם ע"י אחרים אלא רק ע"י הלך המחשבה שלי והאופי שלי, הבחירות שעשיתי בחיים היו שלי ורק שלי....

צר לי לחלוק עליך ולהגיב בדוגמא: האם תינוק בן יומו העומד לבדו מול כביש סוען וצריך להחליט אם לעברו או אם לווא וקיימת סבירות גבוה (לצערנו) שיבחר להכנס לכביש,ניתן לומר על בחירתו שהיא משקפת את חופש הבחירה ?

כמו כן עצם חזרתך לעבודה בזנות לאחר שנים של עבודה נורמטיבית מעידים שאינך שלמה עם עצמך כפי שאת חושבת,יכולת באותה מידה ולאור העובדה שאת בחורה צעירה ומושכת למצוא לך ללא קושי פרטנרים להשביע את "אהבתך לגברים",מבלי למכור את גופך ומבלי שתינטל ממך הזכות הבסיסית לעצמאות שאת כה מדגישה אותה כמרכיב בולט באופיך,אותו חוסר עצמאות מתבטא הן בעובדה שלהבנתי (הלא מועטה) בנושא ,זכות הסירוב שלך במכון ללקוחות הוא מינימלי(אם בכלל) וכמו כן בהערתו של GOODGOOD שהתפלא מדוע לא בחרת אם כבר לעבוד באופן פרטי ובשליטה ועצמאות מלאה.

אבל באמת אינני מתכוון להמשיך לנהל כאן  את הוויכוח (אשמח לשוחח איתך) ומחכה להמשך קורותיך.

המשקיף

בחזרה למעלה
פורום סקס
מירב הזונה המאושרת ( - :

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זונה מאושרת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2009 בשעה 10:41

במקור פורסם על ידי GOODGOD

תגידי מירב התגעגעת את אומרת אז למה חזרת לדירה הדיסקרטית למה לא בפרטי בקטנה בכייף שלך מנסה להכנס לך לראש קצת

שאלה טובה, קודם כל אני כן עובדת בפרטי עם לקוחות קבועים ומועטים שאני מכירה, בגלל שאני נפגשת איתם בביתי הפרטי אני לא יכולה או רוצה להכניס כל אחד לטריטוריה שלי ולכן אני צריכה לעמוד על פשרם לפני שנפגשים אצלי, נכון, יש את האופציה של לשכור דירה במיוחד בשביל מטרה כזו אבל זה אומר להתחייב לשכר דירה נוסף, לענות לעשרות שיחות טלפון ביום, לאייש את המקום בצורה קבועה ורציפה ועוד מיליון ואחת דברים שצריך לדאוג להם כדיי לתחזק מקום כזה ולספק את הפונים במענה טלפוני ושירות מעולה, אני יותר מידי ספונטאנית בשביל כל זה וכרגע לפחות נוח לי להגיע למקום מסודר (בדרך כלל) בו הדאגה היחידה שלי היא שהבחור יצא עם חיוך ענקי מרוח על הפנים......

אבל אתה כבר תגלו מהר שאצלי דברים משתנים במהירות האור והכול יכול לקרות

הולכת להיזרק עכשיו לישון לכמה שעות לילה טוב (בשבילי) או יום טוב לכם

מירב

בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2009 בשעה 10:59

דבר אחד ברור - היא יותר חכמה מכוווווווווווולכם  !!!!

בשביל חבר'ה שרוצים לזיין -  אתם ממש מפליגים בכתיבה...   (טוב, יד ימין עובדת יותר טוב מהשמוליק....)

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רוג'ר פדרר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2009 בשעה 13:04

מירב כתבה:אני בשנים האחרונות בתהליך של כתיבת ספר אוטוביוגרפי, זה לא שאני מתיימרת להיות סופרת רק ארצה, כשהזמן יהיה נכון, לפרסם את הסיפור שלי ובו ייכתב הכול מההתחלה.  

ישר כוח

יש עכשיו 2 ספרים חדשים שיצאו ונכתבו על ידי בחורות עובדות

נערך על ידי רוג'ר פדרר - 28/-10-/2009 בשעה 13:05
הספורטאי הגדול
בחזרה למעלה
peach צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט peach ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2009 בשעה 13:19
בדרך כלל אין לי את הסבלנות לקרוא סיפורים ארוכים בפורום, אבל הסיפור שלך אכן מרתק ולדעתי יכול גם בקלות לספק תסריט לסרט הוליוודי.
אהבתי את סגנון הכתיבה שלך. הספקת הרבה בחיים בזמן יחסית קצר ואני לא חושב שמישהו יכול בקלות לנתח ולהבין אותך ובטח ובטח שלא לשפוט אותך.
אני אישית מעריך מאוד את הכנות שלך ומודה לך על ששיתפת בסיפור המרתק שלך ועל שעזרת להכיר ולהבין טוב יותר את הצד השני של המטבע, דבר שבהחלט סיקרן אותי.

שיהיה לך המון בהצלחה ומאחל לך שתמשיכי תמיד להיות מאושרת
בחזרה למעלה
Hulio צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-06-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Hulio ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2009 בשעה 15:47
מירב יקירתי,
ברוכה הבאה לפורום.
אני אתחיל בזה שאת תוספת מאוד מבורכת למחוזותינו !

כמו שקרה למשקיף, גם אצלי התעורר הצורך העז לחבק אותך, אבל לא כי אני חושב שאת משוועת לחום. ממה שאני קולט, יש בך חום ואהבה שיכולים להספיק לעשרה אנשים !! מה שחסר כרגע הוא על מי להרעיף אותם

הייתי מחבק אותך כי אני מלא הערכה כלפייך על איך למרות החצי הראשון של חייך עד כה הצלחת לא ליפול לתהומות שאולה כמו שקורה להמון נערות במצב הזה. זה נכון שהגעת לזנות אבל בקלות זה יכול היה להיות גם סמים ושם הנפילה היא בלתי ניתנת לשליטה וכשמגיעים לקרקע, זה מאוד כואב.

את חכמה, שנונה, חריפה, ומלאת חיים, את בהחלט עושה רושם של אישה מסופקת, שלמה ומאושרת.
העובדה שאת ממשיכה לעסוק במקצוע נותנת תוקף אמיתי לכינוי שבחרת לעצמך כאן בפורום

קראתי בשקיקה את הפתיח לשרשור הזה ואני מאוד מצפה להמשך/ים שעוד יבואו.

מאוד התחברתי לסצינות ההיקשרות שהיו לך עם לקוחות מסויימים שאיתם אפילו פצחת במערכת יחסים (גם אם קצרצרה). גם לי זה קרה. זו היתה אחת התקופות המדהימות של חיי בהיבט הרגשי והמיני כאחד.
אנחנו עד היום בקשר ואפילו מדברים מדי פעם על התקופה ההיא..... אני חושב שעד היום באיזשהו מקום אני מצטער שזה לא המשיך, מצד שני אין לי ספק שהיא ואני לא מתאימים לקשר ארוך טווח (ולא, לא בגלל העבר שלה).

אני מניח שאני אומר כאן משהו שרובנו כאן חושבים עליו עמוק בלב......... :

איך הייתי רוצה לדעת איפה היא עובדת !!!!!!!!!!!

הייתי משלם רק כדי לחוות אותך, בפגישה, אחד על אחת ברמה האינטלקטואלית.
אין לי ספק שגם מפגש מיני איתך הוא בעל פוטנציאל עצצצצום במידה ומצליחים לפרוט לך על המיתרים הנכונים .

בקושי קראתי שני עמודים שכתבת וכבר זה הגיע למצב שבו, אם באמת אפגוש אותך במקרה ועוד אצליח לזהות שזו את, אני ארגיש שאני עם ידידה טובה ולא עם נערה עובדת.

כמובן שיהיו כאלה שיזכירו לי את הכותרת של הפורום, אני יודע, אבל בכל זאת, כמו בכל אדם, גם בנערות עובדות מסתתרת היסטוריה ארוכה של חוויות, בית, הורים, נסיונות, מפלות, הצלחות, עצב, שמחה, שנאה ואהבה.
אנחנו כלקוחות שוכחים את זה ומזל שבאת עד לכאן כדי לספר את הצד שלך (גם אם הוא ייחודי וסובייקטיבי).

בהצלחה לך יקירתי. מצפה בכיליון עיניים לקרוא עוד מהחוויות שלך (הישנות והעדכניות ).

חוליו.

Chikita, if you haven't been touched by a Latino Lover before, you're still a virgin in so many ways
בחזרה למעלה
גל גל צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גל גל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2009 בשעה 16:04

מירב אהבתי מה שקראתי

התחברתי במיוחד לקטע שבו ואולי אני לא מצטט באופן מדוייק, שכל גבר הוא עולם ומלואו ואת מוצאת שזה מגרה/ מעניין אותך . למה התחברתי כי גם אני לא רוצה רק לזיין נשים כוסיות או דוגמניות אני תמיד נהנה לגוון ישנם מבוגרות סקסיות שעושות לי את זה , יש בחורות עגלגלות שהם סקסיות בטרוף , ויש מכל הסוגים בתנאי שיהיה בהם "דבר מה מה סקסי - משהוא שיוצר סקס אפיל " סקס אפיל איננו בהכרח היופי האידאלי בחברתנו.

עניין נוסף שאני מעריך זה את "התשוקה לחוות את החיים " וסקס זה חיים כמו אוכל. בדרך כלל נשים מסיבות היסטוריות -חברתיות מונעות מעצמן את הרצון "להשתרלל" במובן החיובי של המילה. אישה שנהנית במיטה   - לא אלה שעושות הצגה , אלה הן נשים מבורכות ואלוהים חנן אותם במתת אלוהה.זאת דעתי!!! 

לכן מירב תעשי חיים ותעשי כסף ! איזה ברכה זה להנות מהעבודה!

הלוואי ואפגוש אותך.......

לשעבר גלגל עמוק
בחזרה למעלה
פורום סקס
מירב הזונה המאושרת ( - :

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זונה מאושרת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2009 בשעה 20:32

מירב, מה עם האורגזמה שלי ? )-:

לאחר שהצגתי את עצמי כאן בפורום לראשונה בפוסט

וכפי שהבטחתי ... 

יום שני: 26/10/2009

אני כותבת לכם מהדירה הדיסקרטית, כי האמת קצת התגעגעתי, אבל המשימה הזו לא קלה כלל, יש איתי היום עוד שבע בנות, כל אחת יותר רעשנית מהשנייה, מעבר לקשקשת נוראית, ברוסית וגרוזינית בעיקר, ברקע מוסיקה אלקטרונית באוקטאבות גבוהות מידי, האורות מעומעמים עד לכדיי עלטה ואלומת האור המשמעותית היחידה – אדומה, בנוסף, יש היום שיטפון רציני של טוסטסטרון וכל כמה דקות עליי לקום ולקבל את פני הנכנסים, כל זאת יחד עם הפרעת הקשב והריכוז שגילו לי כשניגשתי לבגרויות בגיל עשרים ושלוש מקשה עליי לכתוב, אבל בכל זאת אני משנסת את תאי מוחי כדיי להביא לכם את הדיווח הלוהט מהשטח שלי;

מצאתי לאחרונה דרך נהדרת להתמודד עם הקשקושים ברוסית של עמיתותיי, יש איתי בחורה ישראלית מקסימה, שרוטה לגמרי אבל מקסימה, יש לה מה להגיד לעולם, רק חבל שהיא לא ממש מקשיבה, והיא כמוני מדברת אנגלית שוטף ובכל פעם שלול התרנגולות אצלנו עבר בלי משים או עם משים לשפה הרוסית, אני והיא מתחילות לרכל באנגלית, שאר הבנות מייד מבינות עניין, או שהן מנסות להבין אם אנחנו מדברות עליהן וחוזרות לקשקש אמנם אבל בשפה שמובנת לנו, חבל שהיא לא עובדת איתי כל פעם- זה דיי שוס למצוא במקומות כאלה בחורות שגם מבינות אנגלית וגם יש להן מה לומר. שלא תבינו אותי לא נכון: אני מתה על הבנות כאן, אולי מהצד שלכם חלקן נראות עקומות או מסטולות או סתם מטורללות והן כנראה כאלה, אבל כשמתוודעים אליהן מהצד שלי, וזה לוקח זמן, לאט מתרגלים אליהן והיום אחרי המון שעות יחד של שעמום או צעקות אני אוהבת אותן ויש פה הרגשה מסוימת של מין בית מטורף, קיבוץ גלויות מבולגן.

יש כאן בחורה אחת, לא אמיתית בעליל, קטנטונת, רזה להחריד, עם הררי סיליקון על החזה, מכוערת פחד אך בעלת חוש הומור מפותח, כל כמה דקות היא נעלמת מפינת הישיבה שלנו לשירותים כדיי להסניף שורות של חגיגת או קוקאין- תלוי כמה כסף יש לה בארנק כנראה, טיפשה ברמות אבל בגלל שהיא יודעת לצחוק על עצמה אני סולחת לה, כל ערב שאני מנסה לאכול משהו והיא בסביבה מתחילה זאתי לצעוק עליי – כמה אני אוכלת ושאני צריכה להפסיק, סה"כ אני לועסת לי איזה סלט טונה עם לחם מלא או משהו אנמי בסגנון...(כבר לא נוגעת בבשר אדום, מוצרי חלב, לחם וסוכר לבנים, קפה ואלכוהול) ניסיתי כמה פעמים להסביר לה שגוף האדם לא יכול להתקיים בצורה אופטימאלית על אלכוהול וסמים בלבד אבל אוזניים לכותל, נו שויין, נחכה שאיזה איבר חיוני בגוף שלה יקרוס ואז אולי היא תקשיב (או תמות).

כבר שלוש בלילה והבהלה לסקס נפסקה כמעט לגמרי, יש לי הרגשה שהאורגזמה שלי להיום מוטלת בספק, למה זה? מייד תבינו.

נכנסתי לתת פרטים בחדר ההמתנה, מולי יושבים שני בחורים תוצרת כחול לבן, כבר בכניסה אני מזהה ריח של בושם מוכר שאני אוהבת (ג'וופ) ומחייכת מאוזן לאוזן, גם לא הזיק שהחבר'ה נראו טוב, למרות שהם ישבו בתנוחה של "מגיע לי הכול" החלטתי לזרום עם האינטואיציה שלי- שהיא בעצם הכלי הכי חשוב שלי פה לסינון- ונכנסתי עם הגבוה שבהם, אני מובילה אותו לחדר (הנקי) שלי ודואגת תוך כדיי שהוא ילך לפניי: א. כי אני שונאת שבוהים לי בתחת, ב. כדיי לבהות בתחת שלו, ג. סתם להתבונן בו עוד קצת, צורת הליכה וכדומה, כך שאם משהו שלא נראה לי צץ, אני עוד יכולה לשנות את דעתי, קרה לי כבר פעם שמאחורי הלך לקוח שהחליט, באמצע המסדרון, להוריד לי את התחתונים, כמובן ששלחתי אותו חזרה לכיתה ב' עם פתק להורים. שוב אני מתפזרת.....

אנחנו נכנסים לחדר והוא שואל בביישנות שמנוגדת לגמרי לכל המטר תשעים ומשהו שלו, אם אפשר להתקלח יחד, הסכמתי בשמחה למרות שאני לא ממש ממליצה לעשות זאת כי הזמן קצר במקום שכזה, וגם כי כרגע יצאתי ממקלחת אחרת...., כיוונתי את דרגת החום של זרם המים והתחלתי לקלח ולסבן אותו כמו ילד קטן, הוא עמד ללא ניע כאילו שהוא לא בטוח מה מותר לו לעשות וזה הדליק אותי עוד יותר, כרכתי זרוע אחת מסביב לצווארו כשהיד הפנויה שלי מחזיקה את זרנוק המים החמים מכוון ישר על הזין שלו, והתנפלתי עליו בנשיקות צרפתיות, הבחור יודע להתנשק כמו שאני אוהבת, בצורה מעניינת שכזו עם שימוש שווה והוגן בשפתיים ובלשון יחד, בלי הזלות ריר מיותרות, אחרי שמיציתי את שאיבת הפנים שלו העברתי את זרם המים לאחוריו (כדיי שלא יתקרר) וירדתי על הברכיים לטפל בזין שלו שבינתיים הלך ותפח ונראה כאילו תיכף יתפוצץ, הוא מרים לי את הסנטר בידו ואומר לי "תיזהרי, מזמן לא הייתי עם בחורה ואני עלול לשחרר פה צרור מוקדם מידי בלי כוונה" עניתי "אל תדאג לכלום רק תהנה ותשאיר לי את החישובים", אני מתחילה ללקק את האיבר בצורה עדינה מתמקדת קודם בליקוקים של גזע הזין בלי להכניס את כולו לפה, לאט מגיעה לראש הזין ומקיפה אותו בלשוני בלבד, מתגרה בו ונושכת בעדינות את החלק הרגיש המחבר בין הגזע לראש בחלק החיצוני של הזין ומייד ממשיכה ללקק ולפתע במכה אחת מכניסה את כל הזין לתוך הפה, נשארת עם האיבר התפוח בתוך פי כמה שניות, אני מרגישה אותו בגרון שלי עמוק ומוציאה אותו ממני לאט תוך כדיי שאיבה חזקה, פתאום אני שומעת אותו אומר "פאק, אני גומר", מייד הכנסתי אותו לפי, שואבת אותו ואת כל מה שיוצא ממנו היטב ואני מרגישה שהאורגזמה שלו מתחזקת כשהוא רועד כולו ונאנח, כשסיים לפרוק את כל המטען אני מחזיקה את השפיך שלו בפה ומחייכת אליו בשפתיים חתומות, הוא אומר לי "סליחה, לא יכולתי להתאפק", ירקתי את הכול לאמבט, שטפתי את הפה טוב ועברנו למיטה, נשכבנו עליה ונתתי לו כמה דקות להירגע ולהיטען מחדש, הוא מסתובב אלי ומחבק אותי ועדיין רועד קצת מהאורגזמה או מהקור של המזגן, כרכתי רגל אחת סביבו והרגשתי שהוא מתחיל לתפוח שוב פעם, התחלתי להתחכך בזין שלו תוך כדיי נשיקות עמוקות ומשחקי לשון הדדיים, הריח שלו מטריף אותי, הזרימה בינינו מדהימה והאנרגיות שממלאות את החדר כל כך נכונות, הוא מזיז לי את הרגל, נשכב מעליי ותופס את שתי ידיי מעל לראשי חזק וממשיך לנשק אותי ושפת הגוף שלו אומרת שהוא עכשיו בשליטה, לאט הוא משחרר את האחיזה ויורד למטה בהדרגה, כשהוא מגיע לדגדגן אני מבינה שהוא יודע את העבודה, הוא מלקק אותו בהתחלה בעדינות, עוזב אותו ועובר לשפתיים ואז לחור, מכניס את הלשון שלו עמוק בתוכי וחוזר אל הדגדגן, מידי פעם הוא מרים את הראש להסתכל על ההבעה שלי ואומר "יש לך ריח של עוגת קינמון", הוא תופס לי את הברכיים ומפסק את הרגליים בחוזקה והניגודיות בין הליקוק העדין לבין הכוח שלו מעביר אותי על דעתי, אני מרגישה את האורגזמה שלי מתחילה לפלס את דרכה בגופי ושנייה לפני שאני מגיעה אל נקודת האל חזור, אני עוצרת אותו ומסבירה לו שאני רוצה לגמור כשהוא בתוכי ואם הוא לא יפסיק מייד אני לא אשלוט על זה יותר, הוא עולה חזרה מעלה בחיוך שובב ואני מזנקת והופכת אותו על גבו תופסת את זרועותיו מעל לראשו וממסמרת אותו למיטה, שוב נשיקות, אני מלבישה לו במהירות שיא את הקונדום ובגלל שבשביל זה הייתי צריכה לשחרר לו את הידיים הוא חופשי להפוך אותי על גבי ולחדור אלי במכה אחת חזקה שהגבול בה בין כאב לעונג מיטשטש, אבל הוא לא ממשיך, הוא משאיר את הזין שלו בחוץ, מילימטרים ממני, אני מרגישה את החום שלו למטה על אף הקונדום, מתחננת בלי מילים שייכנס שוב והוא נכנס לאט בתשוקה מרוסנת, שפת הגוף שלו אומרת "הייתי קורע אותך אבל בשביל זה את צריכה לחכות" הוא חודר אלי כל פעם יותר עמוק וכל פעם הוא יוצא ממני לגמרי ונכנס שוב בעדינות, כל חדירה שלו גורמת לי לכווץ את עצמי בפנים כדיי להרגיש את כולו טוב יותר, הכיווצים מביאים אותי לאקסטזה ואני נכנסת למרווח האורגזמי שבו הגמירה שלי כבר איתי רק נותר לי להחליט מתי אני משחררת אותה, כמה שאחכה יותר עכשיו היא תבוא אלי חזקה ועוצמתית, אני מוציאה אותו מתוכי ומסתובבת מהר על ארבע, עכשיו אני רואה את שנינו במראה שמולי ואני רואה אותו מתבונן בנו גם כן, הוא תופס אותי במותניים ומחדיר את עצמו אלי בלי לכוון אבל ישר למקום הנכון כאילו שלאיברים שלנו יש כבר מערכת יחסים משלהם, הוא מפמפם חזק ואני מקמרת את הגב ומכווצת את השרירים הפנימיים, פעמיים כבר שאני הודפת את הגמירה שלי וגורמת לו לעצור כי האורגזמה עומדת להיות גדולה ממני, אני נושמת עמוק, מנסה להסדיר את הנשימה והוויברציות בגוף, הוא מתקרב אלי, מנשק לי את הגב ללא תזוזה, נזהר שלא להפריע לי להתאפס, ואז תופס לי את השיער חזק ומושך אותו לכיוונו, אני לא יכולה לעשות כלום חוץ מלתת לו קונטרה והוא חודר שוב ושוב בקצב מתגבר אני מרגישה כל סנטימטר ממנו בתוכי ואני עוטפת אותו בחוזקה מבפנים, מכילה אותו ונכנעת למקצב שלו, אני יודעת שכבר מאוחר מידי כי אני מרגישה אותו גומר בלי שום רסן, אני יודעת שהוא כבר לא יכול לעצור, הכיווצים שלי הטריפו אותו והוא כבר לא יכול לעצור את זרם השפיכה שלו, הוא מפמפם במהירות ומושך את השיער שלי עוד ועוד עד שהוא שופך את כולו אלי ולתוך הקונדום, אני משאירה אותו בתוכי עד שהוא נרגע לגמרי, כשסיים באנחה גברית שקטה המשכנו לשכב במיטה מחובקים תוך כדיי שהוא מתנצל שפספסתי את האורגזמה שלי כי הוא לא יכול היה לחכות, נפרדנו אחרי מקלחת משותפת נוספת ויצאתי מהחדר עדיין מגורה וחרמנית בטירוף אבל אפופת סיפוק אחרי המפגש והחיבור המדהים.

ניגשתי לארון לשים מחדש דיאורדורנט ובושם וסידרתי את האיפור ובעוד שאני מתחילה לספר לבנות מה עבר עלי הן אומרות לי להסתכל במצלמות כי יש משטרה בחוץ, נפל לי הלב לתחתונים, זו הפעם השנייה בלבד שאני פוגשת בשוטרים במקום כזה ואני יודעת שהם יכולים לקחת אותנו לתחנה ואז יירשם לי בתיק שנתפסתי במקום כזה והריי עבדתי כל כך קשה לנקות את הרקורד שלי, אז אני מסדירה את קצב הלב שלי ורצה לתיק שלי כי יש לי בו שלושה כדורים: ויטמין C, ויטמין B6, וברזל שאני לוקחת בדר"כ אחרי ארוחת הערב, בלעתי אותם מהר בכדי שלא יטעו ויחשבו שהכמוסות האלה לא חוקיות, במקרה של בדיקת סמים בתיקי הבנות, לרוב הם רק בודקים תעודות זהות לוודא שאף אחת לא תיירת, בכל מקרה, הם נכנסו למקום בדהרה כאילו שהצליחו לחדור ללבו של ארגון פשע חשאי, ובשעה השלמה שהיו פה הם הצליחו להרביץ ללקוח ערבי מסכן שהעיז להוציא משפט מהפה, לשבור דלת אחת לחדר של בחורה שהייתה באמצע דהירה על לקוח וכשזו ברוב "חוצפתה" שאלה "למה לשבור? לא יכולתם לדפוק? הייתי פותחת מייד...." הם התעצבנו עוד יותר ועשו לנו משהו שהזכיר מסדר בוקר בטירונות קרבית.....

אז עכשיו שלוש בלילה והמקום מן הסתם שומם, הבנות המפוחדות ברחו הביתה והשאר שנשארו סתם קצת בהלם קרב והתשוקה שלי לאורגזמה נמחקה לי מהתודעה.

תודה מקרב לב לכוחות היס"מ שהצליחו לערער את שלוות נפשי על לא עוול בכפי, ותודה נוספת על שעשו זאת בצורה כל כך אנושית וחביבה, מחר אסביר קצת יותר בהרחבה על דעתי בנושא ועל חוקיות העניין כולו , כרגע אני כבר עייפה מידי ועצבנית הרבה יותר מידי.

נשיקות על האף.

מירב.

kissnose2.jpg Kiss the Nose picture by tinkerbelll07

למצולמים אין שום קשר לדיווח

בחזרה למעלה
יונתן39 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 06/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט יונתן39 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2009 בשעה 20:58

פשוט כתיבה מדהימה.

מקווה שבעתיד יהיו לך הרבה אורגזמוץ

ותקבלי חום ואהבה

את עושה טוב לאנשים

אני מכור לסיפורים שלך.

מעולם לא הלכתי לנערה עובדת מחשש איך יהיה.

ואיתך אני בטוח שיזרום.

לו, רק היה לי הטלפון שלך

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רוג'ר פדרר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2009 בשעה 21:57

מירב יש מקומות שהמשטרה לא נוגעת בהם ולא באה

ויש מקומות שהמשטרה  מגיעה כל הזמן וסוגרת אותם

כנראה שאת במקום הלא נכון...

הספורטאי הגדול
בחזרה למעלה
משתמש קצה צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט משתמש קצה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2009 בשעה 22:01

כחדש בפורום שדי מתרשם מהעושר והמטמונים הנגלים בפניי מנבירה של מספר ימים אני בהחלט מתרשם מהסאגה שנרקמת כאן ומאיכותה.

נראה על פניו שהתהפכו כאן היוצרות ומישהי אנונימית מדווחת על לקוחותיה המובחרים או מתעתדת לדווח על סוגי לקוחות נוספים וחוויותיה עימם ? נשמע בהחלט מעניין, מרתק ומותח משהו. מצפה בכליון עיניים לפרקים הבאים אבל ***

רק כדי לחדד ולהבין, האם המקום שבו עובדת מירב זה מקום המוני ? מה שקרוי בפי כל - בית זונות / תקתוקיה ?

כמה צריך לעלות לי שתדווחי עלינו ביחד ?  (קריצה שובבה)
אף פעם לא שמעתי איך בחורה מספרת לאחר/אחרת בפרוטרוט על הסקס שהיה לה איתי.

עוד דבר שלא הבנתי, למה את מנועה מלענות לפניות ?  
מקווה שרוע הגזירה יבוטל ולאור האורגיות האחרונות בפורום שהעלו את האנשים לגן עדן וחזרה - יופעל אלוהים לאלתר !

מ"ק

נערך על ידי משתמש קצה - 28/-10-/2009 בשעה 22:20
מק

משתמש (עם) קצה
בחזרה למעלה
eyal11 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-06-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט eyal11 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 01:00
וואי , היה לי ברור שיש ביכולת קבלה , כתיבה , דחף לקיצוניות
, התמכרות , להט , הפרעת קשב וריכוז.
כמה שאני מכיר את זה ממני.
בחזרה למעלה
פורום סקס
מירב הזונה המאושרת ( - :

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זונה מאושרת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 01:34
משקיף יקר:
המרחק בין תינוק בן יומו ובין ילדה סוררת גדול, 
כשעמדתי אז בצומת ההיא היו עוד דרכים שיכולתי לבחור ללכת בהן, לחזור הביתה- המשפחה שלי לא חסכה במאמצים להחזיר אותי הביתה והתמונה שלי פורסמה בכל מסוף משטרתי בארץ וגם על גבי עצים בעיר מרכזית מסוימת, יכולתי למצוא עבודה אחרת הכוללת מגורים- והיו אופציות כאלה, יכולתי להתקשר לעובדת הסוציאלית שלי אז בבקשת עזרה וזו הייתה שולחת אותי לאיזו פנימייה שרק אבחר, אבל בחרתי בזנות, זה עניין אותי ומשך...

לא חסרו לי מעולם פרטנרים משביעים, אבל אולי בגלל בעיות של אינטימיות והיקשרות קשה לי ליהנות ולהיפתח לגמרי –מינית- עם אדם שיש לי רגש אליו, לוקח לי המון זמן להרגיש נוח לגמרי, כשמעורב כסף בעניין יש אוטומטית דיסטאנס רגשי וכך אני יכולה להשתחרר לחלוטין ולהתעמק בהנאה המינית נטו בלי כל מיני מחשבות מטופשות שמפריעות לי לגמור, אני צריכה להרגיש בטוחה לגמרי, עם חבר או יזיז יש חשש לפגיעה רגשית, עם לקוח החשש היחידי הוא מפגיעה גופנית - ומזה אני לא מפחדת, זה לא משהו שיכול להכאיב לי באמת, בסטוץ החשש הוא רק מסקס גרוע, ובעבודה אם היה לקוח גרוע זה שאחריו יהיה נהדר, או זה שלאחריו.....

אחת מהסיבות המרכזיות בבחירת המקצוע הנ"ל היא העצמאות המוחלטת שלי, אין לי בוס שיושב לי על הראש לסיים את המצגת או את הדפסת המכתב, אין שיחות עמוקות על מצבי בעבודה ולמה אני מאחרת בבוקר ואין "תעשי קפה" (כל זה בשביל 4,500 נטו בלי ביטוח מנהלים) אני באה מתי שנוח לי, מרוויחה כמה שאני בוחרת (אם ארצה יותר אעבוד לבד), לוקחת חופשה (לא בתשלום) מתי שמתאים לי, נכנסת רק עם מי שנראה לי וגם תוך כדיי האקט עצמו אני מחליטה על מהלך העניינים ואם משהו לא נעים או נוח אני מתקנת את הבחור או יוצאת מהחדר במקרה חירום.

לאצטגנין, רוג'ר, פיצ' וגל גל: תודה, תודה, תודה.

לחוליו:
נפלתי לתהומות ורוב הזמן חייתי עם רגל אחת בקבר- בגלל דברים אחרים שקרו לי בחיים- אבל הקמתי את עצמי בכוח וככל שהשנים עברו כך גדלה הערכתי לחיים האלה ולטעם שבהם.   

בחזרה למעלה
פורום סקס
מירב הזונה המאושרת ( - :

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זונה מאושרת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 01:52

ליונתן:

תודה דארלינג, מבינה לגמרי את החשש שלך על כן כמה עצות לי אליך:

1. קרא בפורום תגובות של חברים לגביי חוויותיהם עם עמיתותיי למקצוע, הם אמדו כבר את הבנות על בשרם ועל כיסם.
  2. אם יצא והגעת למקום בו יש לך מבחר של כמה בנות, אל תבחר במיידית את זו שהכי לטעמך מבחינה חיצונית, קח כמה נשימות, תרגיע את החבר שם למטה ותסתכל על העיניים שלה, נסה לקרוא בין המילים, האיפור, הסיליקון והתחת היפה ולך עם האינטואיציה ולא בהכרח עם כוסית העל.
  3. ברגע שבחרת בבחורה מסוימת, חכה שהיא תיכנס לחדר ותסביר לה שמעולם לא היית אצל זונה ושאתה מעט חושש, אני בטוחה שגם הבחורה הכי קרה בעולם תתחמם מבפנים, תחייך, ותיתן לך פינוק איכותי.      

רוג'ר יקירי:

המשטרה מגיעה לכל מקום, אולי לא באותה התדירות, כמובן שכמה שיותר בנות במקום כך האינטרס שלהם ולבוא, לבדוק, להציק ולעצור גדל.

משתמש קצה:

כן, אני נמצאת כרגע ב"תיקתוקיה", אני מנועה מלענות בפרטי  וזה מבחירה, ביום שארצה לפרסם את עצמי בצורה פרטית אוכל לענות להודעות פרטיות ובשם משתמש אחר שאבחר לעצמי או בפירסום רגיל, כרגע בגלל שאני עובדת בתקתוקיה אני לא מעוניינת לתת פרסום עודף למקום עצמו אלא רק למילים ולחוויות שלי.

חושבת ... על הדיווח הבא שלי

מירב 

בחזרה למעלה
peach צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט peach ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 02:09
סגנון הכתיבה שלך פשוט סוחף. בתוך כמה שורות וזמן ממש קצר את מצליחה להכניס את הקורא לסיטואציה וליצור אצלו תחושת הזדהות (לפחות במקרה שלי ).
תמשיכי לכתוב. ללא ספק יש לך כישרון ואשמח לקרוא את הספר שלך לכשיצא לאור.

נערך על ידי peach - 29/-10-/2009 בשעה 02:10
בחזרה למעלה
RUBI23 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט RUBI23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 02:49
לצערי למרות שקיוויתי שזה לא כך
הכתיבה מראה שזה גבר
 והיא בדיונית לחלוטין
מה שבילבל אותי בהתחלה זה שהיא משולבת בסיפורים אותנטיים כך שדימיון בשילוב של אותנטיות נותן דמות פיקטיבית לחלוטין שוצאת החוצה ככל שיוצאים יותר כתבות ברור שהכל פרומו לספר  כדי להעלות את המכירות וגם לאתר הזה.
לא קשה לוודא אותנטיות , להעלות בחורה על הקו בין עם מדובר בסופרת או אחת שקיבלה על כך תשלום , [התחזות] לעבור את ההנהלה
נכון הנהלת הפורום לא אשמה בדבר זה אפילו מעלה את פופולריות הפורום אבל  חבל שזה כך .

בהתחלה הלכתי שולל כי היו כמה דברים בכתיבה שהיו אותנטיים מאוד
אבל אחריי שכתבתי  לה תגובה הבנתי שהסיפורים אמיתייים והבחורות אמיתיות אבל מי שחיבר אותם למקשה אחת זה אדם אחר לחלוטין  .
לגביי תגובתו של  משולש הזהב , הוא צודק ב100 אחוז. כן היו פלפונים בעבר אבל , הם היו יקרים בטרוף, ענקיים מגושמים ולא הייתה להם קליטה טובה .
זונה או   סרסור אף אחד לא החזיק מלאי עצום של פלפונים ובטח לא היה נותן אותם לילדה בת 14.5 גם אם לא ידע את גילה. רק קניית המכשירים הייתה מרוששת אותו ושלא יספרו לכם סיפורים.
 כל מכשיר עלה אלפי שקלים ולא היו 36 תשלומים

הקטע הבא אישר לי סופית את הפרופיל שבו חשדתי חיכיתי לראות אם הוא יתממש בפועל דרך הכתיבה וזה בא לידיי ביטוי מהר ממה שחשבתי
 הגאווה היהירות והשחצנות של הסופר\ת  יצאו החוצה.
פשוט קשה  היה לו\ה להתאפק . :  ...........

קצת רקע כללי שיעזור לכם להבין אותי עוד קצת, הלקוח האחרון בכתבה היה אכן ביפן ומאז (שנת 2001 כמדומני) זנחתי את המקצוע העתיק בעולם והחלטתי לחזור ולשחות עם הזרם, השלמתי את הבגרויות בהצטיינות, כתבתי מכתב לנשיא המדינה בבקשת חנינה וכמה חודשים לאחר מכן קיבלתי אותה ונמחקו כל התיקים והרישומים שהיו לי במשטרה, התחלתי מחדש לגמרי, ובשבע השנים הבאות עבדתי כמנהלת משרד בארץ, ואח"כ ניהלתי משרד גדול בחו"ל כשנתיים- תוך כדיי לימודים, בנוסף, ניהלתי מחלקת פרסום בחברה גדולה במרכז, התנדבתי לעבוד עם נוער במצוקה, בקיצור הרזומה שלי אמנם לא מרשים (אלא למי שיודע מה עבר עלי לפני כן) אך גם אינו לוקה בחסר.

למה סיפרתי לכם את כל זה? כדיי להסביר שבשנה האחרונה החלטתי לחזור לזנות לא בגלל שאין לי את הכישורים או את הכוח לחיות במסלול סטנדרטי אלא כי באמת רציתי והתגעגעתי לתחום, כל העבודות ה"מכובדות" שעסקתי בהן שבע שנים קצת גרמו לי להתרחק מעצמי ולהידמות למישהי שלא ממש הכרתי, אז היה נחמד וקצת משעמם וייתכן שאחזור בשלב מסוים למקצוע מהשורה, אך בינתיים אני נמצאת בדיוק איפה שאני רוצה להיות.

יש כאלה שיעדיפו להמשיך לחיות באשלייה ויש כאלה שלא אבל כל פסיכולוג מתחיל יוכל לאפיין בקלות את  הפרופיל של  הכותב\ת  והוא אינו תואם  את הסיפורים ששזורים בתוכו .
זה מתחיל בדרך הסיפור על הארס הקטן והצנום שמזיין במשך 60 דקות בכל מקום בחדר ונמשך  הלאה.......

אבל תעשו עם זה מה שאתם רוצים אני את שלי אמרתי.
בחזרה למעלה
Hulio צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Hulio ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 09:40
מירב,
אם הצלחת גם לקום מתהומות שכאלו, את חזקה פי כמה ממה שחשבתי בהתחלה

יש לי עוד המווווון מה להגיד לך אבל זה פתאום מרגיש לי אישי מדי...

Chikita, if you haven't been touched by a Latino Lover before, you're still a virgin in so many ways
בחזרה למעלה
Hulio צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Hulio ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 10:05

RUBI23,
נראה לי שטיפה'לה נסחפת... אבל אולי זה רק אני.....

אני לא מכיר את תהליכי ההזדהות של בנות הפורום מול ההנהלה אבל יש לי התחושה שזה יותר מלהעלות על הקו מישהי שתציג את עצמה כ"מירב" ותשמע כמו בחורה.

אחרי הטלת ספק שכזו ביכולת ההנהלה לזהות את בנות הפורום בצורה הוגנת ומהימנה, אני חושב שיש מקום להתייחסות מטעמה של ההנהלה...

באשר לעניין הטלפונים הסלולריים של שנת 1994-5 (14-15 שנה אחורה מגילה של מירב) אתה טועה ומטעה.
הגדילה מירב לעשות ואפילו צרפה לינק מויקיפדיה עבור הספקנים, ובו כתוב (וזה לא אתר קיקיוני שמישהו העלה במיוחד לכבוד ה"מזימה" הזו) את המשפט הבא:

"..............סלקום מכרה מכשירים "עממיים" במחירים זולים וסיפקה זמן אוויר בעלות נמוכה משמעותית בזמנו מעלות השימוש בפלאפון..........."

סלקום, שנוסדה ב- 1994 ומיד היוותה תחרות לפלאפון עשתה בדיוק את זה. אני לא יודע כל כך בן כמה אתה אבל אני הייתי אז בגיל שכבר זוכרים ממנו חוויות יומיומיות ועוד הייתי מאלה שעמדו בתורות הארוכים מול דוכני המכירה של סלקום כדי לרכוש סוף סוף מכשיר טלפון סלולרי בעלות שפויה.

לא נראה לי שהסרסורים של אז עמדו בצד ולא הצטרפו למהפיכה התקשורתית, ועוד במחירים שווים לכל נפש.

זהו, רק רציתי להגיב על העניין הזה.

באשר לכל השאר, אלה הן רק תחושותיך האישיות.

האינטואיציה שלי אומרת אחרת.

בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 11:36

במקור פורסם על ידי Hulio

אחרי הטלת ספק שכזו ביכולת ההנהלה לזהות את בנות הפורום בצורה הוגנת ומהימנה, אני חושב שיש מקום להתייחסות מטעמה של ההנהלה...

ההנהלה יודעת בדיוק באיזו נערה עובדת מדובר.
הנערה עובדת בפועל ועמית המנהל הכללי שלנו לא ילד קטן שאפשר לסובב אותו על האצבע הקטנה ולהעלות מולו מתחזה.

אין טעם לשאול אותנו בפרטי איפה היא עובדת, שאלות מסוג זה לא ייענו כלל !

היא אמורה להגיב בעצמה בקרוב ...

המלאך רפאל.

פורום סקס
8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
אנטוניו צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-03-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אנטוניו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 12:33

כמוני, כמוכם ...

מתפעל מהיכולת הוורבאלית של מירב. 
מנסיוני לעומת סקפטיקנים כאלו ואחרים, אני לא מטיל ספק באמינותה של מירב או ביכולותיהם של מנהלינו הקדושים.

כמוני, כמוכם ....

שובר את הראש

מירב, מי את לעזאזל ?

בסוף נעלה עלייך  

עוד ועוד ושות'
בחזרה למעלה
המשקיף צפה בגלילה למטה

|

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המשקיף ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 13:40

RUBI23, מסכים איתך מהבחינה הזאת שמשהוא פה בפוסט לא טבעי...לווא דווקא שמדובר בגבר.

זכורה לרבים מאיתנו חוויה לא נעימה עם המתחזה "סתיו" שטירטרה חלק מהחברים במשך מספר ימים,עב"ס עבודה/תחקיר שלה..ולתשומת ליבו של המלאך רפאל(מלאך ברישיון..) עקפה גם את הבקרה של עמית וההנהלה,כשהוודאות היחידה שאני לוקח מעצם תהליך הסינון שעברה "מירב",היא שמדובר בבחורה!!! אילולא כן הייתי שם כסף רב על האינטואיציה שאינה מאכזבת אותי בד"כ, שמדובר פה בגבר או בסופרת ה"מתגלחת" על הפורום כאמצעי לצבירת חומר לספר...

מצטרף למחמאות ל"מירב" על האינטילגנציה ורמת הכתיבה המעולה,אבל...התשובות לרוב פעולות האדם נמצאות במניעים ..ומשום מה אלו אינן ברורות לי בשלב זה...

לאלו שיקפצו ישר ויטענו שאני רואה צל הרים כהרים,הדגיש ואומר שוב שהפוסט אינו נקי !!!! ולווא דווקא מכוונת רמאות או שאר מרעין בישין..אלה מכך שקיימים בו מספר צירופי מקרים שיחדיו יוצרים מצג בעייתי:

נערה עובדת אינטיליגנטית במיוחד,עם סיפור חיים מטורף ויכולת כתיבה ברמה גבוה ויוצאת דופן,מגיע לפורום של גברים בנושא סקס בתשלום,תוך הצהרה שאינה מתכוונת למשוך אליה לקוחות ומבלי אפשרות לתקשר איתה בפרטי ופוצחת בפוסט המתחיל לקבל גוון של טור יומי..כולל תשובות מנומקות והתייחסות למגיבים...לאתר ולהנהלה זה בטוח עושה שירות טוב..

נערך על ידי המשקיף - 29/-10-/2009 בשעה 13:44
בחזרה למעלה
KAMIKAZA צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט KAMIKAZA ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 13:53

א. מירב, תודה על הדיווח המגניב!!!  מצפים לעוד...

ב.לכל הספקנים או אלו שהולכים לעבור בכל התקתוקיות בעיר ולחפש את מירב, אם כי אני כן קונה את הדיווחים, מן הסתם חלק מהפרטים שמסביב יהיו מעורפלים בכוונה ע"מ שלא נוכל לזהות אותה. אין כל כך הרבה מקומות בעיר לדוגמא שעובדים עם שבע בנות במשמרת. ולא כל כך קשה לזהות ישראלית אינטיליגנטית בת 30. כך שאין מה לצפות לתיאורים מדויקים לחלוטין וזאת מסיבה מובנת!!

בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 14:35

ע"פ החלטתו של עמית מנהל הפורום שמו של דיון זה שונה מהמקור (על הסקס לבדו תחיה..זונה ? מגלים את מירב !) ואוחדו לכאן עם הדיון הנוסף 26.10.09- מירב, מה עם האורגזמה שלי ? )-:

מעתה כל הדיווחים של מירב ותגובותיכם יתנהלו בדיון אחד מרכזי, כאן.

למשקיף לרובי123 ולדומיהם הלקחים מאירוע "סתיו" הופקו !

בעקבות זאת שונתה ההגדרה לקבוצת הבנות :
מההגדרה המקורית "זוהתה טלפונית על ידי ההנהלה כנערה עובדת "
להגדרה פחות מחייבת "זוהתה טלפונית על ידי ההנהלה כבחורה !"

האם עמית צריך מעשית לגשת למקום עבודתה המוצהר ולצרוך את שירותיה ועל הדרך לדובב אותה, כדי שתהיו משוכנעים?

ואולי הוא כבר עשה זאת ?

המדובר בבחורה אותנטית לחלוטין, את מי שמעניין לשמוע איך הדברים נראים מבעד לזוג העיניים שממול שימשיך לקרוא בפוסט זה ולהגיב.

מן הסתם הפוסט הזה עשוי גם לא לעניין חלק מסויים של הגולשים.

סקפטיות הינה לגיטימית אבל אם מטרתה לעודד את עמית לחשוף את מירב ולהצביע עליה, זה נדון לכשלון.

התנאי המקדים וההסכמה עם מירב הייתה במה להבעה עצמית ללא יחצ"נות גם אם זה משרת את האינטרס האישי שלה ומדרבן אותה לכתוב אגד של תגובות שייסיעו לה לכתוב את סיפרה...

מי שמחליט להתעניין, להנות או להתענות, להגיב או לדמום .... ברוכים הבאים לפוסט זה.

אני באופן אישי מוצא את הפוסט הזה מרתק במיוחד מהרבה זוויות.

המלאך רפאל
מצוות מנהלי הפורום.

פורום סקס
8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
פורום סקס
מירב הזונה המאושרת ( - :

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זונה מאושרת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 15:13

לרובי ולמשקיף : 
זאת הפעם האחרונה שאני מגיבה בנושא שלהלן אז תקשיבו טוב טוב, כן במיוחד אתה רובי יקר, קודם כל תהיה בטוח שליאור נעמן, עורך "בלייזר" מכיר אותי, ראה אותי ואימת את סיפורי אחרת לא היה מפרסם את הכתבה בעיתון, שנית, גם מנהל הפורום יודע מי אני ואם אתה לא סומך עליו אז לא נורא, הוא לא יחתוך וורידים, בנוסף אף הוצאה לאור בעולם לא תפרסם ספר אוטוביוגרפי מבלי לאמת את הסיפור. לגביי עניין הפלאפון הוא אכן היה גדול ומסורבל, כשקראתי את דבריו של משולש הזהב באמת התבלבלתי לרגע וניסיתי להיזכר האם בטעות הכנסתי את עניין הפלאפון וערבבתי זיכרונות, ולפני החיפוש שעשיתי באינטרנט לגביי הנושא נזכרתי בבירור בכמה דברים שאימתו (לעצמי) את העובדה שקיבלנו אז את המכשיר.

אני זוכרת את עצמי מסתובבת בין המלונות באילת לאחר סיום פגישה עם לקוח ומחכה שהנהג יבוא לאסוף אותי וכל פעם שהטלפון היה מצלצל הייתי מתפללת להיקבר באדמה, משום מה תמיד חשבתי שאנשים מסתכלים עליי כי הם יודעים שאני זונה, ושזה כתוב לי על המצח, בגלל הצלצול, אבל כנראה שהם התפלאו לראות טלפון סלולארי, אני אז חשבתי שזה מסגיר את מקצועי ואותי.....

בנוסף זכור לי שהגיעה יום אחד בחורה חדשה אלינו והיא קיבלה את הטלפון שלי, ברגע שהבנתי שאני אמורה לצאת לליווי בלי המכשיר לא הסכמתי לעבוד באותו היום עד קבלת המכשיר, מילא בתי מלון אבל ללכת לבתים פרטיים של אנשים בלי דרך לצלצל ולהגיד שמשהו קרה, אז עשיתי שביתה יזומה וקיבלתי את מבוקשי. לא היה איזה מלאי עצום של מכשירים אני חושבת שהיינו בערך 3-4 בנות, ובשנים ההם הרווחים בעולם הזנות היו מטורפים, תשאל כל בחורה עובדת, פעם הסטנדרט במשמרת היה 3000-4000 ₪ לעומת היום שהממוצע היומי הוא משמעותית פחות מזה. אז אני מניחה שבעל משרד ליווי שמכבד את עצמו היה יכול להחזיק אז 3-4 מכשירים. בכל מקרה, בגלל אופן הפרסום של הכתבה והחשיפה שיכלה להתלוות אליו היה עלי לשנות חלק מהמקומות, שמות, וזמנים בהם הייתי במקומות מסוימים כדיי שהמשפחה והחברים וכל אלה שהיו מעורבים בגיל ההתבגרות שלי לא יזהו אותי בכתבה וינדו אותי לעד.

לגביי טענתך על יהירותי\שחצנותי, לא ידעתי שניהול משרד, או אדמיניסטרציה ( שמות נרדפים ופלצניים לפקידה) זה משהו שיש בו כל כך הרבה פרסטיז' (לא יודעת איך לבטא את המילה הזו בעברית ולא מצאתי מילה אחרת שמתאימה בלי לפגוע בקהילת מנהלות המשרדים בארץ) ועבדתי עם נוער במצוקה כי מי כמוני מתאימה יותר לתפקיד כזה?

אם אתה רוצה אני יכולה לשלוח לעמית, מנהל הפורום את הרישום הפלילי הישן שלי, בעצם רעיון גרוע, אז הוא לא יתקשר אלי עוד לעולם.....    

לסיום, אני אמיתית לגמרי, אפילו יש עליי בפורום אי אילו איזכורים, אני לא יכולה לקשר את עצמי עם התגובות ההן כי (שוב פעם נחזור על זה) אז אני נותנת פרסומת עודפת לתקתוקיה הנוכחית שלי, אז אולי תפסיק לבלבל לי את המוח כי בסוף גם אני אאמין שאני לא אמיתית ושאנחנו בכלל במטריקס ואולי שום דבר לא אמיתי, בוא נסגור את זה ככה: מי שלא מאמין לי - שלא יאמין, אבל במקום לבזבז לי את הזמן בלענות לכם על כל זה הייתי יכולה לכתוב עוד חוויות מיום העבודה....

יום מקסים לכוווולם  וכבר מתחילה להקליד את הדיווח שכתבתי ....

מירב.

בחזרה למעלה
פורום סקס
מירב הזונה המאושרת ( - :

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זונה מאושרת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 16:27

מקרה של יום שלישי: 27.10.2009 ועוד דעה או שתיים ...

(הבהרה לפקפקנים המחפשים פרצות - נכתב בחלקים בימים שלישי ורביעי עד שהפציע השחר)

יום רביעי היום  ואני בחופש, קיבלתי את מנת הספורט והאדרנלין שלי להיום (לא במין עסקינן הפעם) וכרגע אני יושבת בביתי הקט ומשרבטת לכם דיווח נוסף על יום האתמול, עשיתי לי חליטה של תה לבן, פרחי קמומיל ודבש, הדלקתי סיגריה, ברקע מתנגן לו דיסק של לאונרד כהן (הגדול מכולם), אני מקולחת וריחנית ומלאת השראה למרות שכבר מאוחר בלילה, בעצם כבר כמעט לפנות בוקר, את רוב האנקדוטות כתבתי כבר אתמול, בין לקוח ללקוח, עכשיו רק נשאר לי לפתח את החומר ולערוך אותו, האווירה בבית שלי גורמת לי לרצות להישכב על המיטה הרחבה שעליה מזרון קשה במיוחד כמו שאני אוהבת, אבל יש לי שליחות והתחייבות כלפיכם, במיוחד כשאני רואה שמישהו כותב "אני מכור לסיפורים שלך".     

האנרגיות אצלי כל כך נעימות ומנוגדות לאנרגיות בדירה הדיסקרטית אבל אני עדיין חושבת לעצמי מידי פעם "מעניין מה קורה שם בלעדיי" ו "והאם התקשרו לבקש אותי", בכלל אף פעם לא הבנתי למה במקומות כאלה יש מוסיקה כה מחרידה, ניסיתי להמליץ להם לשים אניה, או שאדה, או מאסיב אטאק, למי שלא מכיר זו מוסיקה שקטה אבל מחרמנת, אבל תמיד ענו לי שלא מוכרים שם רומנטיקה אלא סקס טוב ומהיר, כשאני נפגשת עם מישהו קבוע אצלי בבית אני אפילו משתוללת ושמה וויואלדי (ארבעת העונות) או באך (קונצ'רטו לכינור) אבל זה כבר מוגזם לקוות שתושמע מוסיקה שכזו שם.

הגעתי אתמול מאוחר מאוד, בגללכם האמת, כי ישבתי וכתבתי תגובות ולא שמתי לב לשעה וברגע שסיימתי את "שוונג" הכתיבה ראיתי שאני מאחרת בשלוש שעות, למרבה הפליאה לא התקשרו אלי אפילו להזכיר לי שנוכחותי חסרה, ארגנתי את עצמי במהירות שיא (שעה) והגעתי בדהירה למקום תוך שאני עוברת על כמה חוקי תעבורה, אחרי השלישי הפסקתי לספור, האם אפשר בכלל לנהוג בת"א אחרת? (אם אתה שוטר תנועה- המשפט האחרון נכתב בבדיחות הדעת) את פני קיבלה פקידה קצת עצבנית אבל לא היה לי זמן לשאול לפשר העניין כי מייד פניתי לחדר לארגן את עצמי ואת הסביבה שלי, כמובן שחטפו לי כבר את החדר הכי טוב כי הגעתי באיחור אז בחרתי בחדר אחר העיקר שהמזגן יעבוד, שונאת להזיע, כשסיימתי עשיתי את דרכי חזרה אל פינת הישיבה שלי ובעוברי את החדרים התפוסים הצצתי לחדר אחד שמישהי עובדת בו אבל לא באותו הרגע, הדלת הייתה פתוחה והחדר היה מבולגן כולו, כאילו היא נאבקה שם בגוליית, אף פעם לא הבנתי את חוסר האכפתיות הזה, זה הרי כל כך חשוב במיוחד במקום כזה, שחדר העבודה יהיה ללא רבב, שלקוח חדש שנכנס יראה ניקיון וסדר ולא ייבהל מהכאוס שנגלה לעיניו- ויברח, לא יצא לי בסוף לברר מי עבדה שם כי מייד קיבלתי לקוח והדבר נשכח ממני: הפקידה אמרה לי, בעצבים, שמישהו מחכה לי ספציפית ובמבט ראשון הוא היה נראה מסודר, נקי וחביב, חבל שלא העפתי מבט שני אבל בגלל הכניסה המהירה שלי למקום לא היה לי זמן להתאפס על הסובב אותי וקיבלתי אותו.

נכנסנו למיטה אחרי מקלחת נפרדת, ומשהו בזרימה לא התחבר לי, הבחור ישר התנפל לי על הפה כולו מרייר, הדפתי אותו קלות והסברתי שזה לא בא בחשבון ושאני פשוט לא עושה את זה (איתו) השכבתי אותו בעדינות על הגב ונישקתי אותו לאורך הגוף בעודי יורקת שערות מהחזה שלו שנתפסו לי בשיניים, כשהגעתי לאזור חלציו ראיתי שהוא לפחות מגולח למטה ושמחתי על האזור הנטול ריקושטים עוקצניים, התחלתי למצוץ היטב, ועמוק אבל זה לא הפריע לו לשים את ידו על ראשי ולדחוף אותי לכיוון הזין בפראות, הסטתי את ידו בעדינות והמשכתי למרות הנורות האדומות שהתחילו להבהב ולא מהתקרה, הוא עצר אותי בשלב מסוים, כנראה כמעט גמר (נו, מה לעשות אני מוצצת טוב, בחורה אוראלית) השכיב אותי על הגב, נשכב עלי והחל מתחכך, הכול טוב ויפה, אבל עכשיו אני תחתיו וקשה לי להתחמק מהנשיקות שאני רואה שהוא ממשיך לנסות להדביק לי, אז הרמתי אותו קצת כדיי להגיע אל הקונדום שליד המיטה וכשאני מטה את גופי אני מרגישה שהוא מנסה לכוון את עצמו לתוכי בלי קונדום, הרמתי את הרגליים ושמתי את הברכיים על החזה שלו כך שלא יוכל להתקרב אלי אלא כמה שאני בוחרת ושאלתי אותו למעשיו, אולי הוא חשב שהקונדום כבר מולבש, למה ליירט בן אדם לפני שנמצא אשם? הוא ענה לי "נו, אל תדאגי, אני אגמור בחוץ", "מה ז"א?" שאלתי בפליאה "אתה באמת חושב שאתה תיכנס אלי בלי קונדום?", "אני אתן לך 100 ₪ תוספת" ענה החוליגן, תוך כדיי החלפת הדברים הוא ממשיך לנסות ולחדור, הטונים שלי לאט עולים וכך גם מפלס העצבים, עניתי "גם לא בשביל מיליון דולר, עכשיו או שתלבש את הגומי או שאני יוצאת ואתה לא מקבל את הכסף חזרה, שיקול שלך ממי", תוך כדיי שיקולים אני מרגישה אותו מתחיל להפעיל כוח כדיי להיכנס לתוכי, לפני שהדברים יצאו משליטה הדפתי אותו חזק עם הברכיים והוא עף בהפתעה מוחלטת מהמיטה, תפסתי מגבת ויצאתי החוצה, מעדכנת את השומר מה קרה, במקרה שהדביל יחליט עוד להתלונן אבל למזלו הוא יצא מהמקום בבושת פנים בלי לצייץ.

כן חבר'ה, מה לעשות, לא הכול שושנים וורדים – גם בעבודות מהשורה, אם היה מצב חירום אמיתי יש לי כפתור מצוקה ליד המיטה ותוך מאית השנייה מתייצב אצלי בחדר שומר ענק מימדים, פשוט העדפתי לנטרל את המצב בעצמי בלי לבייש את הלקוח עוד, למרות שלא הגיע לו, איזה מטורף מרשה לעצמו לשכב עם מישהי בלי קונדום בדירה דיסקרטית?

ניחא, הבחור לא ערער את שלוותי ודווקא התחשק לי לתת לו איזה מרפק לפנים אבל ריסנתי את עצמי.

כשסיימתי את הסאגה הבנות עדכנו אותי לפשר העצבים של הפקידה המקסימה, בדרך כלל, שלנו, מסתבר ששוטרי בילוש ביקרו אצלנו גם היום וסגרו לנו את המקום לשלוש שעות למזלי הם הלכו עשר דקות לפני שהגעתי, אז עליי להודות לכם בעצם כי בגללכם איחרתי, זוכרים?

זונות מול מימסד - אם לא תמוסד הזנות, מי בכלל ידאג להן ?

הבה נדברה רגע קט על עניין השוטרים, עד כמה שהבנתי אין בארץ חוק נגד זנות לכשעצמה, יש חוקים נגד סרסרות וניהול בית בושת, גם אם בחורה שוכרת לעצמה דירה ועובדת לבד או אפילו עובדת בביתה הפרטי עדיין אפשר להלביש עליה תיק של ניהול בית בושת למרות שהיא מנהלת רק את עצמה, אז מה נשאר לנו? בחורה שמעוניינת לעסוק בזנות, ע"פ החוק, יכולה ע"פ מצב דברים זה לעבוד רק ברחוב, אלא שאני יודעת בבטחה שגם את אלו העומדות ברחוב עוצרים, נדמה לי שבתואנה לשידול לזנות, אז מה נסגר? מה אתם רוצים מאיתנו? כל כמה ימים החבר'ה במסוף המשטרה קופצים לביקור לא נעים במיוחד, לרוב הם בודקים תעודות זהות לראות שאין בחורה שקנו אותה או חטפו, ובודקים גם ללקוחות לוודא שאין בני דודים מהשטחים ששוהים בצורה בלתי חוקית פה, לפעמים הם עושים בדיקת סמים בתיקי הבנות ובמקום כולו, אם הם מצאו סם כלשהו או אפילו כדור אקמול שלא בחפיסתו המקורית הם מתעוררים לחיים ומתחילים בתחקירים ארוכים ומקרה גרוע יותר גם לוקחים את כל הבנות לתחנה, בעניין זה אני מצדיקה אותם חלקית, המקום לא ממש חוקי אז למה להתגרות במזל ולהכניס אליו סמים, הבעיה היא שאם לקוח הביא איתו משהו או החביא מתחת לספה ברגע שהם נכנסו אין לנו דרך למנוע את זה, בעיקרון הם מעוניינים לתפוס את בעלי המקום, לכן כל תחקיר כולל שאלות כגון: מי בעל המקום ומי הפקידה, הרי שאת בעל המקום הם לא יתפסו יושב במקום עצמו אז האופציה השנייה שלהם היא להפיל את התיק על הפקידה או שזו תספר להם מי הבעלים, כמובן שרוב הפעמים הם לא יקבלו את התשובות שהם מחפשים ולכן ינקטו במתקפת שקרים, יבודדו בחורה אחת, זו שהכי מצונפת ומפוחדת וימציאו עלילה על כך שאחת הבנות אמרה שהיא הפקידה, מתוך תקווה שמרוב פחד היא תשחרר להם את האמת זהות הפקידה או הבעלים, אם בטעות הבחורה מועדת ומספרת את האמת- במקרים רבים היא לא תוכל להמשיך לעבוד בת"א, השמועה עושה לה כנפיים ואף אחד לא יקבל אותה למקום אחר, והרי אין לרובנו אינטרס למעוד, המציאות היא שרוב הבחורות לא יכולות לעבוד בבית, לחלקינו יש חיים שלמים מעבר לעבודה כך שאין לנו זמן ואנרגיה לפתוח דירה משלנו (כמוני), ואנחנו בטח ובטח לא נעמוד ברחוב ונציג את הסחורה, בקיצור נדפקנו מה שלא נעשה, . בדירה דיסקרטית יש לנו את השקט (הנפשי, כן, מבחינת הדציבלים זה כבר סיפור שונה) לעבוד: שומר חסון, מנקה כל יום, מגבות ומצעים נקיים, אמצעי הגנה ולובריקציה, פרסום שעולה כסף רב ומענה טלפוני לנו רק נותר לבוא בראש שקט ולהתמקד בעבודה, אז מה המשטרה מנסה להשיג בכך שהיא סוגרת מקומות כאלה על ימין ועל שמאל? לאן הבנות האלה ילכו? לנקות חדרי מדרגות? אני מכירה כמה בחורות שעובדות איתי שלמדו כל מיני דברים כמו קוסמטיקה וכד' אבל קשה להן להתקבל למקומות עבודה בגלל שהרישום הפלילי שלהן מוכתם ממעצרים בדירות דיסקרטיות אז גם הם לא נותנים להן להתקדם הלאה וגם הם סוגרים את המקומות ללא הרף, ומה על הלקוחות? הרי שהביקוש רק גדל והולך, לאן אותם גברים ילכו כדיי לשחרר את היצר המיני שלהם? הם באמת חושבים שהחבר'ה יישארו בבית? ייתכן כי חלק מאותם הגברים יבחרו באונס אקראי או גילוי עריות בכדיי לספק את יצרם, מה אז?

אני יודעת שההוראות של השוטרים מתקבלות מלמעלה, מהכנסת, בעיקר מהנשים בכנסת, (בתקופת כהונתו של ברק הייתה רגיעה מסוימת בסגירה של בתי הזונות בארץ) וזה עקב תפיסה ארכאית כי אישה העובדת בזנות היא מנוצלת ומושפלת, או תוצר של ניצול, אבל זה כבר לשיחה אחרת, כן, כמובן שיש לי הרבה מה לומר גם בנושא הנ"ל....מה חדש?

אני קוראת למסד את הזנות, לפתוח מאגר חסוי של כל הזונות בארץ ולחייב כל אישה עובדת לעבור בדיקות דם אחת לשלושה חודשים (כמוני), גם המדינה תרוויח מכספי המיסים שיתווספו, גם הלקוחות יהיו רגועים בנוגע למחלות מין מדבקות, וגם המשטרה תוכל להתמקד בפשעים אמיתיים.

רק דחיל רבאק שיעזבו אותנו במנוחה......

עכשיו אני גזורה מעייפות מרוב כתיבה, יש בחוץ כבר אור והגיע הזמן לישון

נשיקות.

בחזרה למעלה
גל גל צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גל גל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 17:20

מירב

מאז לכתו של ידידנו יונקורן אבד דבר מה לפורום! ואת מירב בכתיבתך האינטליגנטית והזורמת שחושפת בפנינו הגברים את הנעשה מאחורי הקלעים וגם את "הצד השני לסיפור"  מחזירה לפורום את אותו דבר מה שלדעתי אבד לו!

אני ממתין בקוצר רוח לפרק הבא בעלילותיך......

לשעבר גלגל עמוק
בחזרה למעלה
המשקיף צפה בגלילה למטה

|

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המשקיף ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2009 בשעה 17:49

גל גל יתכן שהתגלת כגאון...

ומירב איננה אלא יוניקורן שהשתעמם כבר מהדיווחים הטריביאליים והחליט להפתיע אותנו עם סיפורים מהצד השני...

מירב- נו טוב אני אומר את זה רק בצחוק(למרות שלא חוזר ממילה אחת שכתבתי בתגובתי הקודמת ומניעיך אכן עלומים ...),לפני שתכניסי אותי לרשימת החיסול יחד  עם "רובי היקר.."

נערך על ידי המשקיף - 29/-10-/2009 בשעה 17:50
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 10>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים

עמוד זה נוצר ב .172 שניות.
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz