ערביה צעירה בצ’ק פוסט

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
inpraise צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2009
מיקום/איזור: Israel
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט inpraise ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: ערביה צעירה בצ’ק פוסט
    פורסם: 08/-11-/2009 בשעה 21:26
הייתי צריך להביא את האוטו למוסך כדי שהשמאי יעריך את הנזק שהשאיר לי הבן זונה שלא השאיר פרטים,
בזמן שמחכים שהשמאי יגיע יצאתי לקנות משהו לשתות, ראיתי שלט קורץ חנות סקס ועיסוי
רח מקלף 32...

נכנסתי, חצר ומאחור כניסה למכון, 3 כוניפות שמנות ממוצא מזרח אירופאי, שואל מה הולך עונה לי בעלת החזה הגדול ביותר "תבחר בחורה, פרטים בחדר!", אמרתי לה "בחרתי, בואי" נכנסים לחדר - חצי שעה אקט אחד עם גומי כולל ההבטחות הרגילות וכלום... 200 ש"ח.
נראתה לא מדהימה במיוחד ו200 בשביל תקתוק מכוער ומקונדם לא התאים לי, אמרתי תודה ויצאתי.
לוקח את הסיבוב חזרה עובר ליד דלת החנות (שעליה יש שלט "כאן רק חנות!") נפתחת הדלת, מראה חד כיוונית,
ויוצא ראש של בחורה צעירה (23-24) רזה מקועקעת שחרחורת, ובמבטא ערבי ברור "לאן אתה הולך? אני גם עובדת!"
נכנס לחנות והיא חוזרת על המנטרה "כן, אני גם עובדת" שאלתי אם הפרטים אותם פרטים אמרה לי כן,
הקעקוע על הכתף דרך אגב בעברית והמילה "חמודי" בתוך לב...(הסרסור הקודם או הילד מכללית?)
באותו הרגע כל הסיטואציה נראתה לי לא דיסקרטית מספיק, ובינתיים הרכב במוסך דרש את קיומי.

אישית לא דגמתי ולא יודע כלום, רק העובדה שיש עוד ערביה צעירה עובדת נראתה לי ראויה לציון...

200 ש"ח, חצי שעה, מקלף 32 ליד מוסך סקודה, דיסקרטיות 0.4

בהצלחה
בחזרה למעלה
gogo1 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס
••

הצטרף / הצטרפה: 17/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gogo1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-11-/2009 בשעה 15:56

נשמע מאוד מפתה האמת .. הייתי שמח להביא בערביה צעירה ..

אם למישהו יש את המספר שלה או דגם אותה אשמח לדעת !

בחזרה למעלה
יוני123 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 22/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט יוני123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-11-/2009 בשעה 12:38
אפשר לקבל יותר פרטים איפה זה ממוקם בדיוק
בחזרה למעלה
inpraise צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט inpraise ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-11-/2009 בשעה 16:58
חברה, תקראו את ההודעה -
מכון, לא פרטי, אין טלפון, יש מיקום,
רח מקלף זה הרחוב הראשון בצ'ק פוסט כשמגיעים מכיוון חיפה, רחוב של מוסכים בעיקר.
יש שלט גדול ולא ניתן לטעות.

זה מה שיש לי בינתיים, בהצלחה.
בחזרה למעלה
RonX צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט RonX ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-11-/2009 בשעה 00:39
היא עסקה פעם בליווי. אני פשוט זוכר את הקעקוע והיא אמרה לי מהיכן הוא (לא זה לא סרסור).

היא לא ערביה, והיא ממש חמודה ומשקיעה. טבריינית במקור.

נערך על ידי RonX - 15/-11-/2009 בשעה 00:41
בחזרה למעלה
חיפה2010 צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
•°•

הצטרף / הצטרפה: 14/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חיפה2010 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-11-/2009 בשעה 15:26

האם אתה מתכוון מקלף 30?

בחזרה למעלה
eliranbe@IKzaha צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
•••sr

הצטרף / הצטרפה: 20/-12-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט eliranbe@IKzaha ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-11-/2009 בשעה 03:58
במקור פורסם על ידי RonX

היא עסקה פעם בליווי. אני פשוט זוכר את הקעקוע והיא אמרה לי מהיכן הוא (לא זה לא סרסור).

היא לא ערביה, והיא ממש חמודה ומשקיעה. טבריינית במקור.

אחי אתה טועה  אולי מתבלבל בין בנות אחרות   יסמין ערביה  ביקרתי במקום לפני שלושה ימים הבחורה דיברה בטלפון בערבית שוטפת ,,, 
לא  דגמתי אף אחת מהבנות יש גם שני רוסיות . לא משהו הלכתי מהר משם אין דברים טובים בחיפה חבל

נערך על ידי eliranbe@IKzaha - 28/-11-/2009 בשעה 16:52
"אם אתה בן אדם שאוהב כדורגל אתה אוהב את בארסה."
בחזרה למעלה
inpraise צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט inpraise ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-11-/2009 בשעה 09:45
ואללה, לא יודע מה קרה לזכרון שלי, כמובן שמקלף 30 ולא 32 כמו שרשמתי...
בכל מקרה, יסמין ערביה, שירין ערביה (מוצצת נחמד, עם גומי, חזה בינוני עד גדול טבעי, שחומה קצת מזכירה ואלי בכוונה את נטלי, אבל להבדיל פחות אנרגטית והחזה לא מסולקן) וישנן עוד שתי בנות ערביות שאין לי מושג מה שמן אבל שדיברו איתן בערבית.

המקום תיקתוקיה, לא נקי, נכנס לחדר יש עטיפות קונדומים מלקוחות קודמים על הרצפה, הסרסור הערבי הצעיר יושב עם הבנות בפנים... בקיצור כל הסימנים להסתובב וללכת, אבל מה לא אני הייתי המחליט באירוע, ולכן בכל זאת...

שירין נראתה לי מתאימה לגחמה שלי  נכנסו לחדר, ירתה את המלל הקבוע " 200 ש"ח, חצי שעה, זיון מציצה ליקוקים בלה בלה בלה" בלי להתכוון למשהו ספציפי אמרתי שאני האמת היא קצר בזמן ורוצה רק מציצה, עשתה חושבים לרגע וענתה "טוב אז 150", בגלל הניקיון הירוד משהו בי אמר (למרות שאין דווקא קשר) שיהיה עם כובע הפעם, אבל לפני שהספקתי זה אכן מה ששירין עשתה הלבישה כובעון, אני בשכיבה על מיטת עיסוי גבוהה, היא בעמידה רוכנת מעליי, מוצצת מושקע מאד, עמוק, חזק, הידיים לוחצות ומרפות בבסיס של הזין וסביב הביצים, עלה בי דחף של מנייק, היא מצצה כל כך חזק ועם המון השקעה, ואצלי קונדום הורג זקפה בין כה וכה, אז עשיתי את תרגיל "גולדה",
למי שמכיר זה אומר שכשהזין מזדקף לשיא הגודל והביצים מתחילות לשדר ספירה לאחור, חושבים על משהו דוחה למדי שמשהה את ההשפרצה, זכה לכינוי בגלל שגולדה מאיר היוותה שנים דמות מתאימה להורדת זקפה והשהייה.
היא מתאמצת, אני מזדקף ומתכווץ חלופות, חופן חזה נעים וטוסיק נחמד, מלטף ונמצץ, בסוף נכנסה לטראנס של מציצות עמוקות ולחיצות על צידי המפשעה, ליטוף הביצים והחור שמאחור, ואפילו גולדה נאלצה להודות בהפסד, השפרצה נאה, היא פולטת "וואללה גמרת אותי" ומחזירה את הלסת למקום...

מי שבעל כושר התמקחות וזמן, אפשר להוריד מחיר בקלות, פתוחים 12 בצהריים עד 12 בלילה

ניקיון - 1-
דיסקרטיות - 3
חדרים - 2

אז למה כן?
כי בסביבה גם ככה, כי הבנות הרוסיות אומנם נראית שהן צריכות לשלם לך אם אתה נכנס איתן, אבל הערביות צעירות יותר ונאות הרבה יותר.
כי בשביל מציצה טובה, 150 ש"ח והרבה מאמץ זה בסדר...

אה וגם כי אנחנו באיזור הצפון...
בחזרה למעלה
eliranbe@IKzaha צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
•••sr

הצטרף / הצטרפה: 20/-12-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט eliranbe@IKzaha ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-11-/2009 בשעה 17:00
נראה לי ששווה לבדוק את שירן .
אחי הבחורה עובדת בלילה או בצהריים

"אם אתה בן אדם שאוהב כדורגל אתה אוהב את בארסה."
בחזרה למעלה
inpraise צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט inpraise ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-11-/2009 בשעה 16:08
אני הייתי איתה בערב סביב 21:30 כזה
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz