SXS מאיה- עיסוי אירוטי בגבעון בת"א +תמונות אמיתיות

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
אבשלום צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-12-/2009
מיקום/איזור: ישראל
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבשלום ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: SXS מאיה- עיסוי אירוטי בגבעון בת"א +תמונות אמיתיות
    פורסם: 24/-12-/2009 בשעה 17:08

אני רוצה לדווח על מאיה מהארבעה, שהייתי אצלה בטיפול השבוע.

היא לא ממש צעירה, בסביבות גיל ה- 40, אבל נראית סבבה, בלונדינית רזה עם חזה די גדול ( סיליקון ). היא עושה מסאז' מקצועי ממש טוב, עם הרבה שמן, ויודעת לשחרר שרירים תפוסים. היא יודעת ליצור אוירה מרגיעה ונעים לדבר איתה.

היא לא עושה אקסטרות ( ונראה שבכלל במקום הזה אין אקסטרות כעיקרון ), אבל אהבתי מאד גם את החלק המקצועי וגם את החלק הסקסי, שהסתיים בהרפייה נעימה עם שמן. המחיר כידוע 250 ש"ח. מומלץ לתאם מראש כי היא לא עובדת כל יום, ונראה לי שיש לה כבר די הרבה לקוחות קבועים.

נערך על ידי 19LOLx8 - 26/-01-/2011 בשעה 18:18
מחפש את הדבר האמיתי!
בחזרה למעלה
המאסטרו צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 12/-12-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המאסטרו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-01-/2011 בשעה 02:08
שלום שלום חברים יקרים........אחרי קריאה בלבד, בפורום המעולה הזה, בחצי השנה האחרונה החלטתי שהגיע הזמן שגם אני יתחיל לפרסם דיווחים ולשכב על הגדר למען כל גיבורי ישראלחיוך .
זה הדיווח הראשון שלי אז אנא ממכם תהיו עדינים......אני מבטיח שלאט לאט אני יהיה יותר מיקצועי עם הדיווחים (אולי בסוף אני יגיע לרמה של "חולה כוס"קריצה)

אז ככה......... גם אתמול גבר עלי יצר החרמנות והחלטתי כמידי שבוע ללכת לקבל בודי טוב (אני עדיין חייל אז זה עדיין כבד לי 250 ש"ח אבל יצר החרמנות חזק מכל דבר).
הרבה זמן עבר מאז הפעם האחרונה שהייתי בחניון הארבע ומזיכרוני מדובר במקום מפואר ביותר עם בנות ממוצעות.
החלטתי לא לחפש יותר מידי הרפתקאות חדשות ונסעתי לשם.
כשנכנסתי לספא קיבלה אותי רוסיה גינגית בת 25 בערך שלא מצא חן בעיניי ולכן שאלתי את המארחת אם ישנן עוד בנות. היא אמרה לי שאחת יוצאת בעוד רבע שעה ושמאיה יוצאת בעוד חצי שעה. שאלתי אותה איך הן ניראות ולפי התיאור שלה אמרתי לה שאני רוצה להמתין למאיה. יצאתי החוצה עישנתי סיגריה וחזרתי חזרה להמתין למאיה בחדר המתנה. חשוב לציין על רמת הדיסקרטיות של המקום - הייתי בהמון מכוני בודי ובשום מקום זה לא מגיע לרמה שלהם. המארחת מוודא שאף אחד מהלקוחות לא יראה את הלקוחות האחרים שבאים לספא (גם בחיל האויר לא מצליחים לתמרן בכזו דיסקרטיות בין הלקוחות כמו שהמארחת הצליחה).
כעבור 20 דקות ניכנסתי לחדר עם מאיה. מרוקאית בלונדינית 165 גוף רזה עם חזה סיליקון (למרות שהחזה שלה סיליקון הוא ממש רך ונעים למגע) לפי הגוף שלה הייתי בטוח שהיא בת 28 גג, לפי הפנים שלה היית בטוח שהיא בת 33 גג אבל בסוף היא גילתה לי שהיא בת 40!!!!! ממש נגד כל חוקי הפיזיקה המראה שלה. היא כוסית על!!!!!!!!

הספא נקי ומסודר בצורה מטורפת. החדרים מפוארים מאוד. מה שממש אהבתי זה שלרצפה הם מישתמשים במגבות חומות ולגוף הם מישתמשים במגבות לבנות (בכל המקומות האחרים אני תמיד רואה שאחרי שאני משתמש במגבת הופכים אותה לשטיח.....ולחשוב שמישהו מתנגב בזה אחרDead). מיקלחת קצרה ומתחיל הבודי.
נישכבתי על הבטן ומאיה עלתה עלי והתחילה את המסאז שהיה מיקצועי ביותר (בעברה הלא רחוק היא הייתה קוסמטיקאית ולטענתה כל קוסמטיקאית חייבת לדעת לעסות מסאז טוב) לא זכור לי שקיבלתי מסאז כזה טוב בשום ספא (היא לא עושה את כל השטויות האלו עם הציפורניים אלה פשוט נותנת מסאז מיקצועי!!!!!!!!!) תוך כדי המסאז היתברר לי שהיא אשת שיחה נעימה ואינטיליגנטית, לא כמו כל הטיפשות. מהשיחה היתברר לי שהיא בת 40 ושיש לה [ פרטים משפחתיים הוסרו ע"י ההנהלה ] (XX,XX) ושהיא גרה ב [XEX].
לא להאמין כמה שהיא כוסית ושיש לה [SXS]
אחרי 30 דקות של מסאז היתהפכתי על הגב ומאיה התחילה בבודי סקסי וחושני שנמשך 10 דקות עד שהציף אמר את דברו.
עברנו למקלחת משותפת ורק אחרי שמאיה ווידאה שלא נישארה עלי טיפה קטנה של שמן היא נתנה לי לצאת מהמקלחת.
מרגע הכניסה לחדר ועד ליציאה עברו 50 דקות שלמות (היא אומרת שאם לקוח משלם מגיע לו לקבל את כל הזמן שמגיע לו)
שבהם קיבלתי את אחד השירותים הכי טובים בזמן האחרון וכל זה בתמורה ל250 ש"ח.
היא טוענת שהיא עובדת 3 ימים בשבוע ושמומלץ מאוד לקבוע תור בטלפון ליפני שבאים אליה בגלל שהיא ממש עמוסה, ואני מאמין לה ב100 אחוז.  מעטות מאוד הבנות שנותנות שירות כזה , אם בכלל.

לסיכום-

מראה - 9.5 (הלוואי שכל האימהות יראו ככהקריצה)

מסאז - 10 (הכי טוב שקיבלתי עד היום, ותאמינו לי שקיבלתי הרבה)

בודי - 8 (יש לה עוד קצת ללמוד בתחום)

שירות - 10 (השירות הכי איכותי שקיבלתי, ללא כל צל של ספק)

סה"כ - 9.5  (בקרוב מאוד אני אחזור לשם שוב, אם גבי אשכנזי יעלה את המשכורת הצבאית אז בכלל יהיה שמחחיוך גדול)

מקווה שהדיווח היה ברור...........המאסטרו.

נערך על ידי 19LOLx8 - 27/-01-/2011 בשעה 18:04
בחזרה למעלה
סופר לה טיב צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-01-/2011 בשעה 16:31
יופי מאסטרו,

התחלה יפה עם דווח שבוודאי יגרום לחולה כוס הרבה נחת שיש דור המשך שמתאמץ להשתוות אליו...

מוחא כפייה
בחזרה למעלה
verble צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין על דרך המלך
מדווח סקס אמין על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-04-/2008
מיקום/איזור: Lax
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט verble ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-01-/2011 בשעה 17:18
במקור פורסם על ידי סופר לה טיב

יופי מאסטרו,

התחלה יפה עם דווח שבוודאי יגרום לחולה כוס הרבה נחת שיש דור המשך שמתאמץ להשתוות אליו...

מוחא כפייה

צחוקצחוקצחוק

מצטרף למחמאות, יופי של דיווח מוחא כפייה
בחזרה למעלה
אבשלום צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבשלום ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-01-/2011 בשעה 17:38
אכן דיווח בכורה יפה מאד, מאסטרו. רק חייל וכבר מאסטרו, לא רע בכלל...  קריצה
אכן שים לב לא לחשוף אף פעם פרטים אישיים על מעסה, כגון כמה ילדים יש לה ומאיפה היא.
הדיווח שלך הזכיר לי נשכחות - דיווחתי עליה כבר לפני יותר משנה בפורום, הרבה אנשים קראו, אבל אף אחד לא הגיב.
אני מניח שהסיבה היתה בגלל שרוב המשתמשים מתעניינים בצעירות בנות 20 יותר מבבנות 40.
הנה הדיווח שלי מאז -
במקור פורסם על ידי אבשלום

אני רוצה לדווח על מאיה מהארבעה, שהייתי אצלה בטיפול השבוע.

היא לא ממש צעירה, בסביבות גיל ה- 40, אבל נראית סבבה, בלונדינית רזה עם חזה די גדול ( סיליקון ). היא עושה מסאז' מקצועי ממש טוב, עם הרבה שמן, ויודעת לשחרר שרירים תפוסים. היא יודעת ליצור אוירה מרגיעה ונעים לדבר איתה.

היא לא עושה אקסטרות ( ונראה שבכלל במקום הזה אין אקסטרות כעיקרון ), אבל אהבתי מאד גם את החלק המקצועי וגם את החלק הסקסי, שהסתיים בהרפייה נעימה עם שמן. המחיר כידוע 250 ש"ח. מומלץ לתאם מראש כי היא לא עובדת כל יום, ונראה לי שיש לה כבר די הרבה לקוחות קבועים.

מחפש את הדבר האמיתי!
בחזרה למעלה
המאסטרו צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 12/-12-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המאסטרו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-01-/2011 בשעה 17:50
אבשלום היקר, כבר בילדותי נאמר עלי "זה הקטן מאסטרו יהיה" קריצה
קיבלתי את מה שאמרת, ואכן לא היה ראוי מצידי לפרסם פרטים אישיים על המעסה (אודה אם אחד ממנהלי הפורום ימחוק את השורות האלו לגמרי).

לדעתי חבל מאוד שאנשים נירתעים מבנות שהגיעו לגיל 40, למרות שישנן כאלו שניראות כמו ילדות.
מניסיוני הרוב הגדול מהבנות הצעירות לא מעניקות יחס אישי יותר מידי וכל מה שהם רואות בעיניים זה רק כסף.

תנסו את מאיה ותבינו...
בחזרה למעלה
אבשלום צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבשלום ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-01-/2011 בשעה 18:26
מסכים איתך לגמרי, ידידי המאסטרו, מאיה היא מעסה מיוחדת במינה, והיחס שהיא נותנת גם הוא מיוחד.
גם אני כשהייתי בגילך, חיפשתי את המבוגרות והמנוסות ממני, אבל ייתכן שגם אתה, ככל שתתבגר, תימשך יותר לצעירות.
מחפש את הדבר האמיתי!
בחזרה למעלה
hani צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hani ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-02-/2011 בשעה 14:31
אז הייתי אצל מאיה,
וזאת לאחר הרבה שיכנועים עצמיים, כי אני חובב יותר את הגיל הצעיר מאשר את המבוגרות,
אבל צריך לשמור על ראש פתוח ולקוות ל''פתיחת צ'אקרות'' כמו שאומר ידידנו ז'ונגלר,
אז ככה,
אני מצאתי את מאיה כבחורה מעט מבוגרת, לפי דעתי סימני הגיל אכן ניראים עליה, היא לא נראית לא בת 25 ולא בת 33,
אבל מה, מתאימה מאוד לקטגוריית ''קוגרית'' או לחילופין ''מילפית''..
הגוף שלה אכן מרשים בהתחשב לגילה אבל יש לציין כי הסיליקון ללא ספק מוסיפים למראה הכללי שלה
נעבור לטיפול:
מאיה היא מעסה מרשימה מאוד, יודעת לעשות את העבודה, לשחרר, להרגיע,
גם בידיה הנפלאות וגם באווירה שהיא מייצרת, 
בתור אחד שתמיד נכנס למקומות האילו עם מידת מה של חוסר ביטחון עצמי / ביישנות (לא יודע למה, אחרי שנים בתחום,
עדיין באיזה שהוא מקום ''לא נעים'' לי להיכנס לשם.. מחסום פסיכולוגי אולי..)
היא מייצרת אווירה מאוד רגועה / נינוחה וכייפית.
מעבר לזה, לא היסתכלתי על השעות, אבל זה היה נראה כמו יותר זמן מכל מקום אחר, בלי לחץ..

הטיפול מאוד מומלץ, גם מבחינה מקצועית, וגם מבחינה מינית,
לא יודע אם אחזור, כי מבחינת המראה היא לא בדיוק הסגנון שלי, ואין יום שאני לא מצטער על זה 
שאני כה בררן בקטע הזה,
אבל היא בכל זאת  מומלצת בחום גבוה..
בחזרה למעלה
לקסר צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לקסר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-05-/2011 בשעה 09:04
אחרי שביקרתי את מילנה המתוקה מר"ג נפתח לי תיאבון לעוד מסז' כיפי, אבל התלבטתי אם ללכת למסז' או לקנח את הערב בזיון דווקאמבולבלצחוק. אגב, למי שרוצה לקרוא את הדיווח על מילנה הוא מופיע בשרשור הזה:

חשבתי לבדוק שוב בירקון 98 אם מאי נמצאת(לאחר שלא ענו לי קודם) ותפסתי שם את הפקידה...Shocked יכול להיות שעובדים שם רק בערב?מבולבל(שניסיתי להשיג אותם קודם לכן זה היה בשעות אחר הצהריים). בקיצור הפקידה אמרה שמאי איננה היום ותהיה רק מחר. בעסה...Disapprove הייתי באיזור מנחם בגין אז חשבתי לקפוץ למספר 92 לבדוק אם יש משהו מעניין, ואולי לטברסקי 15 לבדוק אם לימור(שהומלצה ע"י החבר מר-חיב) נמצאת, אבל פתאום נזכרתי שהרבה מאוד זמן לא הייתי בחניון הארבעה. גם המסז' הכיפי שקיבלתי קודם לכן ממילנה פתח לי תיאבון לעודTongue. התקשרתי ושאלתי לגבי יוליה נמצאת אצלי על הכוונת, אמרו שאיננה. שאלתי על מאיה - אמרו שישנה והיא באמצע טיפול כרגע.

חשבתי כבר לקפוץ לשם, אבל פתאום נזכרתי בסניף השני שלהם במסגר 66, שבו עדיין לא ביקרתי למרות שיש לי שתי מטרות מעניינות שםקריצה. התקשרתי ושאלתי אם קרן או אלה(שרשומות אצלי כאופציות ששוות בדיקה) נמצאות ונעניתי בשלילה. אוקיי. החלטתי סופית ללכת על מאיה בחניון גבעון.

הגעתי למקום ונאמר לי שמאיה תסיים היא תיגש אליי. סבבה. הוכנסתי לחדר ההמתנה, ולאחר 10 ד' מאיה הגיעה. איך שהיא נכנסה עם הגישה החייכנית והמזמינה שלה האינסטינקטים הטובים שלי החלו לאותת בחוזקה שהולכים לעוף פה ניצוצות היוםפצצהTongue וכך אכן היה. ועוד איזה ניצוצות!!! חבל"ז קטלני!!!!StarStar

מאיה עצמה ניראית בסוף שנות ה-30 לחייה, אולי תחילת ה-40. בלונדינית חמודה וחייכנית שמתנשאת  לגובה של 165 ס"מ בערך, בהירת עור, פנים מתוקות, מבנה גוף רזה(שמורה מאוד), חזה סיליקוני שטיפה לא פורפוציונלי לגופה הרזה אבל בקטנה, ישבן קטן וחמוד.

התמונות שמופיעות בלינק כמה הודעות מעליי בשרשור זה - אמיתיות לחלוטין.

הפרטים הרגילים: 250 ש"ח ל-40 ד'. מהיכרותי עם המקום אקסטרות הן מחוץ לתחום כמדיניות, אבל זה לא הפריע לי כי באתי להנות ממסז' טובחיוך.

מאיה הובילה אותי לחדר ומסרה לי מגבת כדי שאתקלח ובינתיים יצאה. וואלק! אני חושב שהתקלחתי איזה 7-8 פעמים באותו יוםמבולבלקריצה חחחחחחצחוק. סיימתי, התנגבתי וחיכיתי למאיה שתחזור.

המתוקה חזרה, וביקשה שאשכב על הבטן. התפשטה והתייצבה מאחוריי.

מה שקרה מכאן והלאה קשה לי לתאר במילים!!!!Shocked חברים, כבר ציינתי במספר הזדמנויות שאני לא מומחה גדול למסזי'ם. את מה שמאיה עשתה מכאן ואילך אני יכול לתאר(אם להשאיל מידידנו ז'ונגלר את המושג) לא כ'פתיחת צ'אקרות' אלא יותר כ- פיצוץ צ'אקרות!!!!!!StarStarפצצהפצצה

אני לא צוחק. זה אחד המסזי'ם האירוטיים הכי מחרמנים ומערפלי חושים שקיבלתי בחיים!!!ShockedStarTongueאצבע למעלה ולמרות שכבר הצהרתי שאינני מומחה גדול בתחום, כבר קיבלתי בחיי כמה וכמה מסזי'ם, אבל מאיה פשוט העבירה לי זרמי חשמל בגוף!!Star לא יאומן מה שיש לה בידיים ואיך שהיא יודעת לגעת ולהתחכך! ת-ו-ת-ח-י-ת!!! פשוט כך.

אני אנסה לתאר למרות שלא קל לי... היא פשוט הטריפה אותי במגע שלה!StarTongue זה התחיל כשהיא ניצבה מאחורי בכריעה והעבירה את ידיה בחושניות אדירהTongue על רגליי וישבני כשהיא מדי פעם גולשת למפשעה ולביצים ברפרוף אצבעות מטריףחיוך. מדי פעם שלחה יד לזין למטה ודאגה כל הזמן שהוא יעמודקריצה.

המשיכה לעסות את הרגליים והישבן, העבירה אבצע על החריץ ועלתה עליי בבודי מסז' מדהים כשהיא נצמדת לאוזני - מנשקת ומלקקת אותי באוזן ובפנים באירוטיות מטורפת תוך שליחת ידיים אינסופית למשפעתי ואחוריי. שמעו, יש סירטונים כאלה על מסז' תיאלנדי(או משהו בסגנון) שנקראים NURO MASSAGE נכון?

חפשו את הסירטונים האלה ותקבלו מושג איזה בודי מדהים היא עשתה שם - בשלל פוזיציות בשילוב ידיים שנשלחו לכל מיני קצות עצבים בגופי(ומדי פעם לתחת, לביצים ולמפשעה ברפרוף חושני מטמטםWacko כדי לשמור על החבר מלמטה במצב היכוןצחוקקריצה) והעבירו בי זרמים שגרמו לגנוח ולהתפתל כמו איזה סוס הרבעה מיוחם...TongueEmbarrassed בחיי שגיליתי תחושות שכלל לא ידעתי על קיומן ובטח שלא ידעתי שניתן לחוות אותן במסז' אירוטי!Shockedמוחא כפייה הבחורה פשוט ניגנה עליי!! לא פחות.

המשיכה להימרח עליי בבודי משולב עם הידיים שהמשיכו להישלח שוב ושוב לאיזורים שונים בגופי שהעבירו בי אינסוף זרמים מערפלים, וגם התחככה עם גופה באירוטיות על גבי כשרגליה משנות את צורת ההחלקה שלה כל הזמן. החליקה לכל אורך הגוף באומנות של ממש!מוחא כפייהאצבע למעלה

בשלב מסויים ביקשה ממני להסתובב. ביקשתי עדיין להישאר על הבטן עוד קצת כי נהניתי בטירוף!חיוך גדול מאיה אמרה שגם על הגב יהיה כיף מאוד אך ביקשתי בכל-זאת שתמשיך קצת כשאני על בטני. סבבה. המשיכה באותו בודי מדהים משולב עם הידיים, ואז התהפכתי על הגב.

כאן היא כבר באה ממולי ואפילו זרמה לנשיקות קטנות על השפתייםקריצה כשהיא לוקחת את ידיי ומניחה על החזה שלה, ובמקביל משחקת ברפרוף מטריף בביציי ובזיןTongue. שילבה בזה גם בודי מחשמל אפילו יותר כשהיא מדי פעם מעבירה אצבע עמוקה בחריץ התחת שלי, ממשיכה למפשעה, לתפר בין שני האשכים ולבסוף על הכלי. טימטמה אותי!מבולבלצחוק פשוטו כמשמעו!

כך המשיכה בבודי משולב ידיים ואני פשוט המשכתי לרחף באוויר מהזרמים שהיא מעבירה בגופי, ומהידע המדהים שלה באנטומיה וגוף האדם על כל הנק' הרגישות שבומוחא כפייה. בשלב מסויים ביקשתי ממנה לעבור ל-69. הייתי פשוט חייב לרדת לה ולטעום קצת מהמתוקהTongue, וגם רציתי קצת לפנק אותה חזרה על הדרך כאות תודה לטיפול משכר החושים שהיא העניקה ליApprove. ביקשה בחיוך רק להימנע מאצבעות. אין בעיהחיוך.

עברה ל-69 כשאני יורד ומלקק לה את שני החורים(מאוד אסטתית ומריחה מצוייןאצבע למעלה) והיא במקביל ממשיכה בטיפול המשולב המעלףףף שלה על אחוריי, מפשעתי, איברי ואשכיי. לא היה קצה עצב בגוף ובמיוחד באיזורים האינטימיים שהיא לא פרטה עליו כמו שפורטים על מיתרStarפצצה. אשכרה ככה!!!מוחא כפייה כל-כך נהניתי וריחפתי באוויר שלא שמתי לב שהזמן אזל, ומאיה אמרה שהזמן מתקרב לסופו ושעליי לגמור.

הסתכלתי בשעון - באמת נותרו ד' ספורות... איך הזמן טס שנהנים הא?קריצה חבל"ז!!! ביקשתי ממנה לגמור ב'גמירת פלחי ישבן מלוקסרת' כמו שאני אוהבEmbarrassedקריצה. הסכימה בשמחהחיוך גדול. נשכבה על הבטן ולאחר שפשוף מחרמן שארך מספר דק'(שגם במהלכן מאיה שלחה ידיים לאחור והעבירה אותן ברפרוף מדליק על גופיחיוך) השפרצתי בעוצמה על גבה וישבנה את המטען השישי שלי להערבEmbarrassed.

וחשבתם שפה אני פשוט אתקלח ואלך נכון?קריצה גם אני חשבתי כך. אבל מסתבר שלמאיה המקסימה היו תוכניות אחרות לגביShocked. אמרה לי להיכנס למקלחת ושהיא תשטוף אותיShocked... אמרה:"אתה עומד ולא עושה כלום. רק אני רוחצת אותך"StarEmbarrassed וכך עמדתי במקלחת והיא סיבנה ביסודיות כל פינה בגופי ממש כמו שרוחצים תינוקצחוק, כולל סיבון ושטיפה יסודית במיוחד של הישבן, הזין, המפשעה והביצים... פשוט לא להאמין כמה שהיא משקיעה ובאיזו מסירות!!!HugStarמוחא כפייהאצבע למעלה

בסיום שטפה היטב במים כל פינה בגופי ומסרה לי מגבת. הודתי לה בהמון המון חום על הטיפול המעלףחיוך גדול שקיבלתי ואמרתי לה בשיא הרצינות שלדעתי היא צריכה להעביר השתלמויות מקצועיות למעסות. "כן, כבר אמרו לי את זה כמה פעמים", היא עונה לי. מה שיש לה בידיים זה סוג של קסם מערפל חושים... אין לי מילים לתאר את זה...

ועוד לחושב שבמקור רציתי לסיים את הערב בזיון סטנדרטי בתיקתוקייה במקום איתה...מבולבלצחוק אוחחחח!!! לפעמים המזל בצד שליApprove לא תמיד הוא נאחסצחוק.

התלבשתי ומאיה יצאה להביא לי מים. חזרה והוספתי לה מכל הלב והנשמה טיפ על אחד המסזי'ם הכי טובים שקיבלתי בחייםHugחיוך גדולTongue. נפרדנו בחום עם הרבה חיבוקים והכרת תודה מצידי על החוויה המסעירה, ומאיה ביקשה שאשוב לבקרה. סה"כ הייתי שם קצת יותר מ-40 ד'.

לסיכום: אין מילים... אחת המעסות הכי תותחיות, מקצועיות ומשקיעניות שפגשתי בחיים!!! שהעניקה לי את אחד הטיפולים הכי מטריפים ומערפלי חושים שקיבלתי בחיים!!! לחובבי המסז' האירוטי אני ממליץ פשוט לטוס אליה. מילפית קומפקטית ומתוקה, אבל העיקר אצלה זה הטיפול המחשמל. תותחית על במה שהיא עושה. מתוקה, סבלנית, מקצועית מאודדד, יודעת היטב איך ואיפה לגעת, ממש מנגנת על גוף הגבר באומנות, ולחובבי ז'אנר ה-MILF אני בכלל ממליץ לתת ספרינט לשםצחוקקריצה. מדהימה במגע ובידע שלה. מומלצת מכל הלב. שמרו על הפנינה המקסימה הזו. אני לבטח עוד אחזור.

כשיצאתי משם - נשבע לכם שמרוב שהיא חירמנה אותי רציתי להמשיך למספר השביעי שלי להערב באיזו תיקתוקיה(במיוחד שעברתי בדרכי ליד קרליבך 21קריצהצחוק) או אפילו עם זונת רחובצחוקמבולבל(ראיתי כמה עומדות לא רחוק ממדרחוב נווה שאנן) יא ראבק!!! עד כדי כך היא טימטמה אותי עם הטיפול שלה!Star

אבל כבר הייתי צריך לזוז לעוד עניינים, וכך הסתיים לו יום פורה, כיפי ומעניין נוסף שכלל 6 מספרים עם 4 בחורות שונות. היה כיף אדירTongue.

סופשבוע נעים לכולם.

נערך על ידי לקסר - 05/-05-/2011 בשעה 18:35
zooz
בחזרה למעלה
אבשלום צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבשלום ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-05-/2011 בשעה 12:08
לקסר, תודה על הדיווח המצוין!!!
ממש עשית ערב של כיף! קריצה
אני מסכים איתך שמאיה היא אלופה! הזכרת לי שהגיע הזמן לבוא אליה שוב לטיפול, מזמן לא הייתי אצלה.
רק לעשות לך ולאחרים סדר בעניין הבנות שהזכרת, שאכן כולן מומלצות: אלה עובדת בגבעון ולא במסגר, יוליה עובדת רק במשמרות בוקר ואף פעם לא בערב, גם קרן לדעתי עובדת במסגר רק במשמרות בוקר.
מחפש את הדבר האמיתי!
בחזרה למעלה
jongler צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 26/-02-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט jongler ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-05-/2011 בשעה 15:41
לקסר קשה לי לקרוא מרוב סמיילים ,ניראה לי הצקרה שלך פתוחה וזה עושה זיקוקים פה.

אכן מאייה עם ניסיון רב ופרופורמרית טובה,לי לא יוצא ליהיות הרבה במקום הזה היתאכזבתי כמה פעמים

אך בהחלט שווה דגימה נוספת וגם תבוא דגימה .

לקסר ניראה לי שאתה מופרע ,7 מקלחות בטח העור שלך מקומט ,מזכיר לי אותי,אבל אני כבר איבדתי תקנה.

אם היו טבלאות פעילות היא בטוח היתה בפנים עם ציון גבוהמוחא כפייה,אולי נחזיר את זה ,אבל בלי היתיחסות למקום.

ספר במדור בסקס שעשית 6 אקטים ופתחת צאקרה על הדרך,לא יאכלו את זהShocked.

עלו והצליחו

נערך על ידי jongler - 05/-05-/2011 בשעה 15:50
בחזרה למעלה
אבשלום צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבשלום ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-05-/2011 בשעה 16:54
עוד הערה קטנה ללקסר: הקטע שלך עם ה"גמירת פלחי ישבן מלוקסרת" באדיבות טלי מחיפה - האמת: נחמד לקרוא את זה כל פעם מחדש בדיווחים שלך, אבל עם כל הכבוד ( ויש כבוד...), אתה וטלי לא המצאתם את הגמירה הזאת, אני ורבים מחבריי משתמשים ונהנים בדרך הגמירה הזאת כבר כמעט 10 שנים ( בלי להגזים...) עם כל בנות ה"בודי" בארץ... לכן אני מבטיח לך שלא היית הראשון ( וגם לא השני...) שגמר על מאיה בדרך הזאת...
ויש לי גם שאלה ללקסר, זאת שאלה של אחד שכבר מזמן לא הולך לזונות ולא צורך סקס בתשלום, אלא רק בודי מסאז': מה הרעיון לגמור עם זונה כמו טלי בדרך הזאת?? אם אתה כבר בא לזיין ומשלם 500-600 ש"ח, לא עדיף לגמור בתוך הכוס שלה, עם קונדום??

מחפש את הדבר האמיתי!
בחזרה למעלה
לקסר צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לקסר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-05-/2011 בשעה 20:35
אבשלום גבר - קודם כל תודה על המחמאות אח שלואצבע למעלה.

לשאלתך: ברור שלא המצאנו את הגמירה הזאתצחוק. התייחסתי לשם עצמו(לא לסוג הגמירה) - 'גמירת פלחי ישבן מלוקסרת'. טלי המציאה את השם הזה(לא את התנוחה/סוג הגמירה) והצמידה אותו אליי כי אני באמת אוהב מאוד לגמור בדרך זוEmbarrassedחיוך גדול, לא רק במסז' אלא גם בזיון לפעמים.

בקשר אליי - הרי כל הכיף שלנו זה הגיוון נכון?Tongue אז גם בזיון אני גומר לפעמים בקונדום בכוס/ישבן של הבחורה ולפעמים בשפשוף על ישבנה. תוי במצב הרוח ובסוג החרמנות לאותו יום/זיון ספציפי.

גיוון נטו הוא גם הסיבה שאני הולך לפעמים למסזי'ם ולא רק לפרטיות/תיקתוקיות.
zooz
בחזרה למעלה
אבשלום צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבשלום ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-05-/2011 בשעה 21:46
לקסר - מגיעות לך המחמאות, אתה תורם הרבה לפורום!

יפה הסברת, ואכן גם אני בעד גיוון. האמת היא שבעבר, כשהלכתי לתקתוקיות, שמתי לב שאני מעדיף לגמור באופן חיצוני על זיון בפנים, וגם שמתי לב שבמקומות המסאז'ים יותר נקי באופן כללי ופחות מתקתקים, ומובן שהיה גם שיקול כלכלי, לכן החלטתי לעבור מסקס לבודי מסאז' נטו.
מחפש את הדבר האמיתי!
בחזרה למעלה
חרמן בהתהוות צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן בהתהוות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-05-/2011 בשעה 22:44
טוב, זה באמת יותר קל לגמור בחוץ.
מונוגמיה היא חיינו, אבל לא בשבילנו.

אנו באנו ארצה... לתפוס את הזונות בה.
בחזרה למעלה
מר-חיב צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-04-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר-חיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-05-/2011 בשעה 20:44
ציתות של לקסר:
[חשבתי לבדוק שוב בירקון 98 אם מאי נמצאת(לאחר שלא ענו לי קודם) ותפסתי שם את הפקידה...Shocked יכול להיות שעובדים שם רק בערב?מבולבל(שניסיתי להשיג אותם קודם לכן זה היה בשעות אחר הצהריים). בקיצור הפקידה אמרה שמאי איננה היום ותהיה רק מחר. בעסה...Disapprove הייתי באיזור מנחם בגין אז חשבתי לקפוץ למספר 92 לבדוק אם יש משהו מעניין, ואולי לטברסקי 15 לבדוק אם לימור(שהומלצה ע"י החבר מר-חיב) נמצאת, אבל פתאום נזכרתי שהרבה מאוד זמן לא הייתי בחניון הארבעה. גם המסז' הכיפי שקיבלתי קודם

רציתי בבקשה לציין ,,, שלא אני זה שהמליץ עליה (עוד לא יצא לי להיות עם לימור) .
וד"א כשחיפשתי את לימור (בליל חג-העצמאות) , קיבלתי פרטים מכרסטין/ כרסטינה ... שנראתה לי דיי מתאימה לי , קומפקטית שיער
שחור , שזופה קצת .. משהו יכול בבקשה לתת לי חו"ד עליה? ,,, נראה לי שפיספסתי זיון טוב.

נערך על ידי מר-חיב - 10/-05-/2011 בשעה 20:45
תנו לה ליגמור , ואחכ' היא תיתן לכם אורגזמה
בחזרה למעלה
אופירוס צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

>

הצטרף / הצטרפה: 24/-12-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אופירוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-05-/2011 בשעה 11:49

על איזה כריסטינה אתה מדבר? מהארבעה??

אם כן היא מעולה!!!! בודי מדהים סקסית בטירוף עושה הכול מאהבה..
בחזרה למעלה
מר-חיב צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר-חיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-09-/2011 בשעה 21:15
לא מהארבעה כרסטין/נה מטברסקי 15
תנו לה ליגמור , ואחכ' היא תיתן לכם אורגזמה
בחזרה למעלה
פין-חס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פין-חס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-09-/2011 בשעה 22:31
מר-חיב, לשאלתך, הירקון 98 עובדות מ-10 בבוקר ועד השעות הקטנות של הליילה, ב-18:00, יש החלפת משמרת בוקר/ערב.
הירקון 98 זו אם כל התקתוקיות. כמעט תמיד מלא שם, ולא ברור למה, שיטת הסרט הנע.
כשעמוס במיוחד, וזה קורה הרבה, אין לפקידה זמן וצורך לענות וטלפון.

תקתוקיה, כבר אמרתי...
פין חס - מזיין ולא חס
בחזרה למעלה
zigi-123 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-12-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zigi-123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-09-/2011 בשעה 18:56
מישהו דגם אחרות בחניון גבעון שיכול להמליץ????????????? Geek
דג שלא מזיין הוא דג מת
רשמים אמיתיים מחיפוש אחרי ריגושים אלטרנטיביים
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים

עמוד זה נוצר ב .141 שניות.
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz