דיווח מבנגקוק, צ’יאנג מאי ופוקט

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
Bilbo צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
מיקום/איזור: ישראל
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Bilbo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: דיווח מבנגקוק, צ’יאנג מאי ופוקט
    פורסם: 17/-02-/2010 בשעה 14:10
דיווח מטיול של שבועיים מתחילת פברואר.

לטיול יצאתי יחד עם חבר מבוגר במטרה לטייל ולבדוק את
הבחורות בתאילנד.

בנגקוק
======
נחתנו ביום שישי בערב בבנגקוק.
לאחר התארגנות במלון, לא ביזבזנו זמן ויצאנו למתחם nana
plaza הממוקם כ 10 דקות הליכה מהמלון.
ננה פלאזה למי שלא מכיר, הוא קומפלקס בצורת ח של גוגו ברים.
עשיתי עבודת הכנה מהארץ ולקחתי מלון שאפשר להביא אליו
בחורות ללא חיוב נוסף.
לאחר סיור של כמה דקות נכנסנו למועדון obsession שהוא
מועדון של לידיבוייס בלבד.
אני תכננתי את זה מראש אבל לא ידעתי איך החבר יאכל את זה.
הוא מיד התלהב מהבחורות אבל קצת נרתע כששמע שהן לידי בוייס.

אני בחרתי באחת בשם דאו, צעירה בת 22 שנראתה כמו דוגמנית
צמרת, היא התישבה לידי והזמנתי אותה למשקה.
להפתעתי החבר מיד הזמין מישהיא ואחרי מיקוח קצר יצאנו שנינו
יחד איתן למלון.
דאו היתה ממש פצצה וגם חמודה אבל ביצועים לא משהוא.
למרות זאת ובגלל שהיתה כל כך יפה זה היה זיון מעולה.
לסיכום: מראה 10 ביצועים 7.

דרך אגב המחירים ממש לא זולים. בחורות יפות דורשות 1500-
2000 באט לשעתיים שלוש במלון, על זה מוסיפים 600 באט בר
פיין, שתיה ולפעמים טיפ ומגיעים בקלות ל 100$ ויותר.

ביום השני טילנו מחוץ לבנגקוק. כאן שמתי לב שכמעט כל בחורה
שהסתכלתי לכיוונה מיד חייכה. קבוצה של נערות שעברתי לידן
החלו מייד לצחקק. לא ממש הבנתי מה הקטע באותו זמן.

ביום השלישי לאחר טיול בארמון המלך ומנוחה במלון,שמנו פעמנו
חזרה לננה.
הפעם החלטנו לחפש בחורות רגילות. לאחר ביקור בשני בארים
והסתובבות של חצי שעה, לא מצאנו מישהיא שניראית ממש טוב.
הרוב נראות בסדר אבל לא ממש יפות.
היתי ממש חרמן ולבסוף החלטתי להכנס למועדון קזנובה שגם הוא
מועדון לידיבוייס.
התישבו לידי שתיים, אחת נראתה דיי קונפה והשניה נראתה בסדר,
אבל לא פצצה.
על הבמה רקדו בבגדי ים כ 15 לידיבוייס שנראו כמו דוגמניות
צמרת. יפיפיות ברמה שקשה לתאר.
לא ממש התיחסתי לבנות שישבו לידי והיתי מרוכז ביפיפיות על
הבמה. לפתע משכה אותי השמאלית והדביקה לי נשיקה צרפתית
לוהטת, הטובה ביותר שקיבלתי בחיים.
למרות שתכננתי מראש שהיום אבחר מישהיא בקפידה, התכנית נמסה
מיד עם הנשיקה.
התברר ששמה פאולה, בת 21 חזה קטן וגוף יפה. הפעם ירדתי
במחיר ל 1000 באט ל 3 שעות במלון.
כשפאולה הלכה להתלבש, התחילה הקונפה לזיין לי את המוח שאקח
אותה תמורת 500 באט לכל הלילה. כמובן שויתרתי בנימוס.

נסענו במונית למלון כשכל הדרך פאולה דופקת לי צרפתיות
ונשיקות תאילנדיות. נשיקה תאילנדית למי שלא מכיר, מתחילה
בכך שהבחורה מריחה בחוזקה את איזור הגרון, מתחת לאוזן,
ומסתימת במעין ליקוק קל. קצת קשה לתאר את זה אבל זה מחרמן
באופן קטלני.פאולה התבררה כנשקנית הכי טובה שהיתה לי בחיים.
היא פשוט מתה על נשיקות.
היה זיון מעולה שבסופו היא ממש התחננה שאקח אותה ללילה
נוסף.
היא החמיאה לי מאוד על המראה שלי וטענה שיש לי זין גדול
למרות שבארץ הוא בגודל ממוצע.
לא ממש התיחסתי ברצינות למחמאות בגלל שזה בכל זאת בא מנערה
בתשלום.
לסיכום, ביצועים 10, מראה - 7.
אם היתי מחבר את המראה של דאו עם הביצועים של פאולה היתי
מקבל ראקציה גרעינית.

המשך הדיווח בפוסט נוסף.

בחזרה למעלה
THAI צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 31/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט THAI ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-02-/2010 בשעה 14:45

כל הכבוד על הדיווח,אבל..

מביקורי השונים בתאילנד ובעיקר מהביקור האחרון ממש לא ברור לי מה יש לחפש בבנגקוק כשיש את פאטיה

יותר ויותר מתחזקת אצלי ההכרה במשפט "לא היה,אין,ולא יהיה כמו פאטיה"..

בבנגקוק,המבחר לא עצום כמו בפאטיה,הבחורות יקרות יותר ולרוב גם צעירות פחות,בבנגקוק הם גם יותר "תפסניות"

הרבה יותר קל ומשתלם להשיג בחורה לזיונים בפאטיה.

מה שכן זה שאם מישהו חפץ בבחורה "רגילה" למטרת קשר ארוך ורציני בנגקוק זו בהחלט אופציה שעדיפה על פאטיה

בהרבה 

בחזרה למעלה
Bilbo צפה בגלילה למטה
פורום סקס
>

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Bilbo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-02-/2010 בשעה 15:15
THAI - התיכנון המקורי היה להגיע לפטיה בדיוק למטרה הזאת,
אבל טיבן של תכניות להשתנות.
בסופו של דבר נסענו לפוקט.

צ'יאנג מאי
==========
בצ'יאנג מאי מקומות הסקס אינם בולטים כמו בפטיה או בנקוק.
מכוני הבודי מסג' מוחבאים, אבל כל נהד מונית יקח אותך לשם.
יש בצ'יאנג מאי קומפלקס של גוגו ברס שדומה לננה ויש עוד
רחוב ליד שוק הלילה שמלא בברים.

ניסינו בודי מסג' שהיה ממוקם ליד המלון שלנו.
היו בערך 20 בחורות מאחורי זכוכית חד כיוונית. רובן לא נראו
טוב במיוחד, לקחנו את השתיים שנראו הכי טוב.
הבחורה רוחצת אותך היטב ואחר כך סקס דיי סטנדרטי. לא היה
שווה את ה 1800 באט ששילמנו.

פוקט
====
לקחנו מלון באיזור פאטונג שהוא מרכז חיי הלילה של פוקט.
מרכז העיניינם הוא רחוב בנגלה שמכיל כמות בלתי נתפסת של
גוגו ברים. באופן כללי, כל הרחובות בסביבה מלאים במכוני
מסג' והמקום נראה כמו בית זונות אחד גדול.
המחירים דיי גבוהים וזהים לבנגקוק.

מה שמיוחד בפוקט זה הפתיחות של המקומיות שם. כמעט כל אחת
תתחיל איתך ברחוב. למי שנראה טוב, לא נראה לי שתהיה בעיה
לתפוס זיון כמעט כל לילה ללא תשלום.
הן מאוד אוהבות את המראה הישראלי ואתה מרגיש שם כמו בראד
פיט.
למרות כל השפע לא ראיתי שם יפיפיות. רוב הבחורות שראיתי
בברים וגם ברחוב לא היו ממש מציאה.
מסג'יסטיות רגילות שמציאות גם אקסטרות נוספות יש המון, חלקן
ממש יפות. אני הלכתי על האופציה הזאת והיה דיי נחמד.
לסיכום פוקט - שפע גדול, איכות נמוכה, מחירים בשמיים.

בפעם הבאה צריך לבדוק את פטיה.
מומלץ גם להגיע מחוץ לעונת התירות שהיא מינואר עד אפריל, כי
אז המחירים של כל השירותים נמוכים הרבה יותר.

נערך על ידי Bilbo - 18/-02-/2010 בשעה 15:16
בחזרה למעלה
bodywanted צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 23/-06-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט bodywanted ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-02-/2010 בשעה 22:58

י סוף סוף מתאילנד....

וכל הזמן אני מנגן בראש את השיר "פאטייה , פאטייה".

התחלתי את הטיול בבנגקוק , הכרנו על התתחלה אני וחבר שתי מקומיות , הבאנו אותם למלון והם רצו 2000 בט ונאלצנו לשלם כי היינו חרמנים ונפלנו. יום ראשון בתאילנד וכבר נפילה.

משם המשכנו למסאז מספר 1 בתאילנד לדעתי , קוראים לו פוסידון , נהגי מוניות כל הזמן רצו לקחת לקופידיון ולא לשם , אבל לא הצטערתי שהגענו. עלינו לקומה הגבוה של המקום ובחרנו מתוך קטלוג את הדוגמנית שכל אחד רצה.
5000 בט אבל קבלתי חלום רטוב למסאז סתמי אבל מאוד מהנה, והבחורה עדינה , נשית ומרשימה ובכיף הייתי מתחתן איתה , הבחורה הכי יפה שיצא לי להיות איתה בחיים כנראה , ובעולם אחר הייתי מתחתן איתה.

שם המשכנו לאיים , לא היה שם כלום.

ואז הגעתי לפאטיה , ממוקם במלון פנטהוז האגדי יצאנו לבלות במועדון הלוציפר , כל לילה היו מתחילות איתי בחורות בנות 18 ואני נראה ממוצע - אבל ככל הנראה התאילנדיות מעדיפות לבנים. באתי עם חבר שחום והוא התקשה להכיר פצצות  של ממש. היתרון הגדול שלנו היה שאנו נראים צעירים. רוב הבחורות במועדונים יעשו הכל בשביל לסיים עם בחור צעיר,יש כאלו שיהיו מוכנות ל 500 בהט עם בחור צעיר ולא 5000 בט עם מבוגר וזה בדוק.

יום א
הלכתי לברים של הצווחניות , שיחקתי עם מישהי כל מיני משחקים על הבר , ואז הבאתי אותה למלון. שהגענו למלון אחרי הזיון היא ציינה שחברה שלה
שהייתה לידה נדלקה עלי ושאלה אם  זה בסדר להביא לה את הטלפון שלי . כמובן שאישרתי ואכן זה היה נכון , חברה שלה לא הסכימה לקחת כסף
ואפילו שחזרתי הביתה צלצלה אלי לפלאפון בישראל . וזה הלקח מהיום הראשון , צריך ללכת עם מישהי שרוצה אותי בשביל להנות ותאילנדיות הם לא רק זונות
יש להם רגשות וכסף זה לא העיקר מבחינתם.

יום ב
הכרתי כוסית רזה בת 18 , הבחורה שתתה בלי הפסקה והלכה לשירותים כל הזמן , אומנם היא שתתה רק קולה , אבל זה עלה לי כסף השתייה שלה.
התחלתי לחשוב שכל פעם שהתאילנדיות הולכות לשירותים הם מקבלות על זה כסף , כאילו שהם מחפשות בכוח את השירותים.
הכרתי אותה בלוציפר בתוך המועדון הפנימי , לקחה אותי עם האופנוע שלה למועדון המיקס , אחר כך נסענו לדירה שלה , אחר כך רצתה לבוא אלי והעפתי
אותה בבוקר , אומנם יפה אבל עדיין לא הייתי מרוצה.
לקח יום ב : תאילנדיות שותות כנראה בשביל ללכת לשירותים.   לוציפר מועדון מצוין .  בחורות תאילנדיות חולות על מוזיקה שחורה ומזדיינות עם השחורים
ששרים במועדון .

יום ג
טוב היום זה הגיע , מועדון ווקינג סטריט בהתחלה ושם באמת יש הפתעות אבל המשכתי ללוציפר וראיתי מישהי פצצה ברמות שאי אפשר לתאר ,
חבר שלי נתפס על ידי מישהי ממוצעת (הוא היה פחות מבוקש שם , וזרם עם מראה טוב ולא משהו ברמה גבוה) , אני החלטתי לסמן את הפצצה ,
ראיתי אותה יוצאת לרחוב ועקבתי אחריה , קניתי פרחים והבאתי לה , היא אמרה תודה ושהיא הולכת למיקס ואחרי זה לאינסומניה , אמרה לי שאני יהיה שם
ב 2 ורבע והיא כבר תמצא אותי. (היה לה קעקוע של מגן דוד).
באינסומניה כל הפצצות נמצאות , לאלו שיש מזל מצליחים לתפוס בחורה שעדיין לא נתפסה כי פה ההזדמנות האחרונה לערב , ואז היא הגיעה
ישר ראתה אותי וחייכה , הזמנתי אותה ואת חברה שלה , בהמשך היא אמרה שהיא באה לאינסומניה תמיד בשביל לעזור לחברה שלה לתפוס מישהו.
ניסתי גם לעזור והיא ראתה את זה ואמרה לי שיש לי לב טוב והתחילה לחבב אותי . אמרתי לה לבוא איתי אחר כך והיא ציינה כי היא באה רק עם חברה שלה
ובגלל שכל אחד הציע לה תוך כדי שהיא איתי כסף היא אמרה שהיא רוצה 3000 בט. בלי היסוס אמרתי כן למדהימה הזאת.
לקח א : לחטוף בחורה כמה שיותר מהר .  לקח ב : לעשות כרטיס חבר באינסומניה ולא לחשוב פעמיים כמה פעמים תגיע לשם וכמה להזמין.ץ
לקח ג : כוסית לטווח ארוך לוקחים גם עם בלילה הראשון זה עולה הרבה.

יום ד:
קבעתי עם אחת הבחורות הכי יפות בתאילנד שוב באינסומניה בסוף הערב , הפעם בתוך המועדון הציעו לה 5000 בט לידי , היא לחשה לי
שהיא מעדיפה אותי אבל אני חייב להציע לה לפחות חצי ממה שהציעו לה מספר אנשים מול העיניים שלי. הסכמתי ונהינתי.

יום ה:
הגיעה בצהריים אלי , זיון חינם , הלכה איתי לקניות , התמקחה על מחירים בשבילי בחניות והורידה מחירים ב 90% מה שאני בחיים לא מצליח,
הזמנתי אותה לארוחה במסעדה שהיא אוהבת , היא כבר נפתחה אלי , הראתה תמונות של המשפחה שלה , היא הראתה לי שזכתה בתחרות דוגמניות
בתאילנד ויש לה יומנים ולוחות שנה עם תמונות שלה. בסוף הערב גם פנקה אותי בחינם , ונכנסו לפייסבוק שלה . היא ציינה שהיא באה עם חברה לפאטיה
כי היא צריכה לעזור למשפחה , והיא פעם ראשון בפאטיה , היא באה לעבוד בחודש ינואר פברואר כי בעונה זה יש מלא תייירים בפאטיה והמחירים
שם עפים לשמיים.
לקח: לא להגיע לפאטייה בעונה הטובה , אומנם יש יותר בחורות יפות , אבל אתה חייב המון כסף כי הביקוש אדיר.

בימים האחרים הכרתי בחורות ללילה שלם ב 1000 בט , פצצות אבל לא ברמה של דוגמניות , פצצות בגלל איפור , עם גבות וריסים מלאכותיות ושיער מוארך ולא אמיתי , הכל חיקויים. עוד ראיתי שהתאילנדיות גומורות מהר ונהנות מאוד מסקס.

יום שישי :
סאבי די מאסז , המסאז מעולה , אבל חפיפי , הבחורה זרקה אותי אחר 15 דקות מסאז קצף על מזרון , וסקס 5 דקות לאחר ששלמתי עבור שעה וחצי , קבלתי עצבים והרגשה ישראלית ופשוט נשבעתי שלא אחזור לעשות מסאז במכונים כאלו , יקר ולא שווה , מוותר כי לא בא לי ליפול בתאילנד.

יום ראשון חוזרים לבנגקוק , הייתי במספר מועדונים , הכרתי בחורות אבל בנגקוק לא מתאימה לכלום , שורצת נוכלים במועדונים , הבחורות עוקצות אותך שם , והשתייה יקרה , למזלנו היינו בבנגקוק רק לקניות כי זה יותר גרוע מישראל.

סה"כ תאילנד לא זולה , והסקס + השתייה יוצא יקר , אבל הכייף והאוירה , והבחורה שהיא כמו שפחה שלך ובאמת אוהבת אותך זה הרבה יותר חשוב מהכל , אני בן 28 , אבל נהנתי מכל רגע והכרתי דוגמניות שאני רק חולם עליהם.

קשה לי לעבוד מאז הטיול לתאילנד , אני כל הזמן רק חושב איך לחזור , ועל הזין הכסף

בחזרה למעלה
THAI צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט THAI ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-02-/2010 בשעה 03:11

איזה דיווח לפנים!!

אוי אוי האינסומניה הזה,אמרתי לכם שזה ההה!!! מקום!!!

ואכן (כמו שרשמתי כבר) לא כדאי להגיע בחודשים העמוסים

ו..עזבו אתכם מבחורה לטווח ארוך בפאטיה,זה בזבוז זמן וכשעוזבים וחוזרים לארץ זה כאב לב,היא נשארת שם וממשיכה להפגש עם גברים ואתה כאן אוכל תלב.

גם אני צירפתי מישהי לפייס בוק ואני מוצא את עצמי בודק כל יום מי הם החברים החדשים שלה ומי רשם לה מה,מדברים בטלפון והיא משחקת אותה כאילו בחדר כל היום אבל מתקשרת ב 8 בבוקר..אז מה היא עשתה ערה עד עכשיו?..בקיצור לא מומלץ להשאר בקשר עם בנות מפאטיה.

בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 14/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-02-/2010 בשעה 04:40
מה הפייסבוק של הדוגמנית (בהנחה שאתה בארץ ולא איתה )

כי אני מגיע עוד חודש לתאילנד...
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס
Za-Yan

הצטרף / הצטרפה: 03/-04-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-02-/2010 בשעה 01:56
לידיבוייס... כלומר עם זין בים הרגליים... נכון?

בחזרה למעלה
KAMIKAZA צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-07-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט KAMIKAZA ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-02-/2010 בשעה 12:32

ל 90% מהלידבויז יש עדיין בולבול. השאר מנותחות.

בחזרה למעלה
meninblack צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

הצטרף / הצטרפה: 07/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-02-/2010 בשעה 09:04

תראו חברים,

קודם כל פאטייה זה הזבל שבזבל. תאמינו לי שבשנה האחרונה יצא לי להיות בתאילנד כל חודשיים בערך ואם כבר נוסעים אז זה לפוקט. גם הבחורות יותר איכותיות וגם יש מה לראות באי הזה לעומת פאטייה שאין כלום מה לעשות שם. חוץ מפעם הראשונה שהייתי בפוקט וזה היה הערב הראשון - מעולם לא שילמתי לבחורה בשביל סקס.

בפוקט אתם יכולים למצוא אחלה בחורות שבסך הכל רוצות אהבה או גבר נורמלי והן ממש לא רוצות כסף. על 3000 באט ללילה בחיים לא שמעתי ואף בחורה בתאילנד לא שווה 3000 באט. אמרת משהו על ביקוש. תאמין לי גם שאם יהיו 100,000 גברים באזור אחד, יהיה יחס של 500,000 נשים תאילנדיות. אין דבר כזה שלמישהו לא יהיה מספיק תאילנדיות לבחור.

לגבי האינסומניה, החל מ-2 בבוקר אתה יכול למצוא שם בחורות רגילות לגמרי שאפילו לא רוצות כסף. הייתי שם די המון ופגשתי שם בחורות שיש להן עבודה רגילה ושאפילו רציתי להוציא כסף לפני שהן הולכות, הן עשו פרצוץ כזה שהן לא זונות.

אני בכל מקרה תמיד מציע את פוקט, אי נהדר ורק אני נזכר את החוויות שצברתי שם, תאמינו לי שאני נכנס לדיכאון טוטאלי.

מצורף סרט על פוקט - פאטונג:

http://www.youtube.com/watch?v=ET0tTZgS1tc

בחזרה למעלה
THAI צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט THAI ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-02-/2010 בשעה 11:09

שמע אתה קובע שזה "זבל" ואלפי אנשים מכל העולם מגדירים את פאטיה כ "גן עדן" (כולל אני ועוד כ 20 חברים שאני מכיר אישית)זה הזוי שאתה מגדיר כך מקום שאנשים חושבים עליו יום ולילה ורק רוצים להגיע אליו שוב,זה שאתה אישית לא אוהב אותו לא מצריך הגדרה כל כך קיצונית,אבל זו דעתך האישית.

לא כל הגברים רוצים אישה שרוצה "אהבה נורמלית" כשבאים לסוג כזה של חופשה,לי אישית אין כח בחופש כזה לסיפורי רומן ואהבה ומתאים לי לשלם למי שבא לי באותו רגע,מתאים לי לבחור באותו רגע את מי ש "הכי כוסית" ולא את מי שבמקרה מחפשת אהבה,מתאים לי שמיד אחרי זה תעלם ולא תבלבל לי תמוח עם ארוחות ורגשות,אני בא לחופש ויש לי זמן קצוב,לא אבזבז זמן בחיזורים ובפלירטוטים, יש לנו מספיק זמן בישראל לסיפורי אהבה והשקעות,אני גם לא מעוניין לתת אשליה לבחורה תאילנדית שפגשתי שהנה מצאה את אהבת חייה ואז לחתוך אחרי הזיון.

פאטיה זה לא המקום למי שמחפש חופים יפים וגם אין מה להתעורר שם לפני השעה 12-2 בצהרים

לגבי האינסומניה רוב הבנות שבאות בהחלט רוצות כסף,והשוות יותר באות אחרי 3- הבחורות של מועדוני החשפנות שנסגרים בשעות האלה,ואז מדובר בבחורות היותר כוסיות,כמובן שיש באינסומניה גם הרבה "זקנות" שילכו עם כל אחד וגם בלי כסף בצורה ישירה כי יש אצלן את התקווה שתשאר איתן לתקופה ארוכה ואולי תיקח אותן משם,95 אחוז מהבחורות שבאות לפאטיה נמצאות שם כי הן צריכות ולא כי באו להסתלבט,הן שולחות כסף למשפחה בכפר,לאמא שלהן,לילד שלהן וכו.

היתי בפוקט ולדעתי רוב האנשים שבאים לפאטיה היו כבר בפוקט,לדעתי היותר כוסיות והיותר צעירות נמצאות בפאטיה,המין הרבה יותר זמין והמבחר הרבה יותר גדול,יש עשרות מועדוני "גו גו" שבהם גם בחורות מדהימות (תמונות וסרטים שמורים במערכת..)

למי שמחפש אהבה וקשר רציני אין מה לחפש בפאטיה ואז פוקט זו אופציה וכמו שרשמתי גם בנגקוק או שאר המקומות

בחזרה למעלה
Bilbo צפה בגלילה למטה
פורום סקס
>

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Bilbo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-02-/2010 בשעה 12:01
THAI מסכים איתך לגבי רוב הדברים.
היו לי מספר הזדמנויות לצאת עם בחורות שוות ללא תשלום, אבל
הן מחפשות אהבה ולא רק סקס.
גם אני לא מרגיש נוח להשלות בחורה רק בשביל סקס.
בחופשה אני מעדיף לשלם לבחורה מתי שבא לי ולא לחפש רומנים.

בחורות מבוגרות אפשר להשיג בתאילנד,ללא תשלום, חופשי אבל
רובן דיי מכוערות.התחילו איתי לא מעט בחורות מבוגרות וגם
צעירות, הן דיי ישירות, בודקות אם יש לך חדר לבד ומיד
שואלות אם יש לך תוכניות להערב.

בפטיה היתי לפני 19 שנה וזה אכן היה מקום משעמם ודיי מגעיל,
לא יודע מה קורה שם היום, אבל זה לא עשה לי חשק לחזור.
בפוקט לעומת זאת יש הרבה מה לעשות במשך היום, אבל יקר שם לא
פחות ואולי יותר מבבנגקוק.

בודי מסג' עשיתי פעם אחת בשביל החויה, לא היה שווה את הכסף.
עדיף לקחת מישהיא למלון.
ממסג'ים רגילים נהנתי מאוד, זול וכייף אמיתי.

גם אני חזרתי עם געגועים אדירים לתאילנד.
בשבוע הראשון היה לי ממש קשה להתרכז וגם עכשיו אני לא לגמרי
מאופס.

נערך על ידי Bilbo - 21/-02-/2010 בשעה 12:05
בחזרה למעלה
THAI צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט THAI ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-02-/2010 בשעה 13:55

חשוב להזכיר כי פאטיה הפכה גם לעיר חיי הלילה הכי גדולה בכל תאילנד (ואולי גם במזרח כולו) חוץ מעניין הסקס יש שם מועדונים ברמה שלא היו מביישים את אירופה- האינסומניה הוא מועדון מדהים מבחינת האווירה שלו,המוסיקה והסאונד-תאורה (מועדון ששיך לאירופאים), הלוסיפר גן עדן לחובבי מוסיקה שחורה וניעורי ישבנים,המיקס גם סבבה בעיקר למי שמחפש תיירות,מועדון ה "וולקין סטריט",מועדון ה "קנדי שופ" ועוד.

הוולקין סטריט הפך להיות הרחוב הכי קסום שיש,קשה לתאר למי שעוד לא היה שם בזמן האחרון איזה אווירה מדהימה יש במדרחוב הענק הזה, מלא הופעות חיות יש בבארים,קניונים אדירים יש בעיר הזאת וכמובן שכמו שאמרתי עשרות מועדוני "גו גו".

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-02-/2010 בשעה 16:40

אתה קצת מפספס את הנקודה. כל הביוב של תאילנד נשפך לפאטייה. זה עובדה שאי אפשר להתחמק ממנה. אין מה לעשות שם בכלל חוץ מלזיין וגם המועדונים שאתה כ"כ מתלהב מהם רגילים לגמרי. בארץ הקטנה שלנו יש מועדונים ברמה הרבה יותר גבוהה מהאינסומניה. רחוב קסום זה רחוק מלהיות. אם תסתכל על סוג האוכלוסיה שמגיעה לפאטייה ולסוג האוכלוסיה שמגיעה לפוקט - זה ממש לא אותו דבר.

מה לעשות, גם אני אוהב לזיין, אבל בין זיון לזיון צריך גם להנות ולראות.

לגבי בחורות ללא תשלום - תתפלא איזה פרחים אני השגתי שם. הייתי הולך ברחוב ואנשים היו מסתכלים על הנשים שאיתי וזה ללא כל באט אחד. אני לא אשכח פעם שאני ישבתי עם מישהי וקבוצה של ישראלים מבוגרים ראו את מי שישבה איתי ואמרו בעברית: תסתכלו על זאת, תראו איזה מדהימה היא. ככה שזה ממש לא נכוןן שרק הזקנות ללא תשלום.

לגבי האהבה שאתה מדבר. גם בפוקט וגם בפאטייה אפשר לזיין כל יום מישהי חדשה, אבל אחרי כמה ימים זה כבר נמאס ובכלל אין כמו להיות כמה ימים עם אותה בחורה ושהיא מראה לך מקומות שאתה לא היית מגיע אליהם. אתה יכול להיות גם עם בחורה לכמה ימים ולהישאר ידיד שלה.

אני לא יעריך את עצמי אם אני אצטרך כל יום לשלם לבחורה בשביל סקס. יש לי את האפשרות למצוא בחורות ברמה ולא לשלם להם.

בחזרה למעלה
THAI צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט THAI ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-02-/2010 בשעה 17:58

אין כאן מה להתווכח,זה פשוט עניין של טעם,עניין של השקפה,כל אחד והראש שלו,כל אחד וההעדפות שלו,לא מסכים לחלוטין עם התאורים של "כל הביוב של תאילנד נשפך ל.." יש בפאטיה בחורות מדהימות וגם אינטיליגנטיות ומתוקות.

יצא לי לדבר עם המון תיירים שהיו בכל העולם וכולם הסכימו שאין מקום כמו פאטיה.

עם זאת יש לי חבר אחד שקיבל בחילה מפאטיה אבל הוא בראש אחר לגמרי אז זה בהחלט עניין של טעם.

לא מכיר כרגע מועדון בישראל שמשתווה לאינסומניה! (אולי האומן של פעם,אבל לא היתה בו את אווירת הסקס הזו) בארץ מדובר על מחסנים והאנגרים שהפכו למועדונים עם מוסיקה רעה ובחורות שחיות בסרט קשה,בזמן האחרון כל המקומות בארץ הפכו לשכונה,איזה כיף לבלות במועדון בחול שאין בו אף שיר ישראלי אחד.

לא רואה פסול בלשלם לבחורה (אחרת מה אנחנו עושים באתר הזה?...) ,לשלם כדי לקבל בדיוק את מה שאני רוצה,בלי משחקים,בלי חיזורים,בלי התחייבויות ובלי להשקיע זמן! זה שאתה לא מעריך את עצמך זה סיפור אחר אבל אנחנו לא בתחרות כאן של מי משיג יותר כוסיות בלי כסף הרי זה לא המקום.

אני אישית גם אוהב בחורות צעירות והשפע הכי גדול זה בפאטיה!!

לגבי היפיפיות של "בלי כסף" אל תשלה את עצמך,מדובר על אשליה מתוקה,בסוף כולן רוצות שתהיה הקבוע שלהן ושבסופו של דבר תדאג להן,יש להן משפחה לדאוג לה,גם אם אתה לא משלם על הסקס בצורה ישירה אתה משלם על המלון,על האוכל,קונה לה פה ושם איזה מתנה,ואם תביא אותה לישראל כבר תוציא הרבה כסף..,אם תשאר איתה בקשר כשהיא שם ואתה כאן קח בחשבון שהיא הרי לא תשאר נאמנה לך,היא תמשיך ללכת עם גברים בדיוק כמו שהלכה אתך ,תשאר נאמנה רק אם תשלח לה כסף וגם אז בחיים לא בטוח ב 100 אחוז שהיא לא נפגשת עם אחר.

בקיצור אם אנשים מנסים להעזר בשרשור הזה כדי לדעת על פאטיה כל אחד הרי ישפוט לפי ראות עיניו,אני רק יכול לסכם ולאמר שכל גבר חייב לעצמו ביקור במקום המדהים הזה לפחות פעם אחת..(אבל לקחת בחשבון שאחר כך זה יהיה ממכר)

בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט bodywanted ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-02-/2010 בשעה 17:59

לא רוצה להכנס לויכוחים , רק אני עדיין מסוונר מפאטייה , נכון שאין מה לעשות ביום אבל בלילה ממש מדהים , ולא היה קשה להשיג גם בפאטיה בחורות שלא רוצות כסף אבל עם כסף בהתחלה אפשר להשיג ולהגשים את כל החלומות.

זה מבחינתי גן עדן לזיונים , ואם כבר לשלב עוד מקום אז אני מעדיף את השוודיות של קופנגהן על פוקט.

והערה לסיום:

תאילנד יותר מדי מתוירת , המחירים עלו וגם המחלות הולכות ונעלמות כולל המלריה ושאר הפתעות.

תאילנד הפכה למדינה כמו באירופה ולכן הטיול הבא צריך להיות בפיליפינים שם שמעתי יש רחוב שלא רואה את הווקינג סטריט , או פיליפינים או רפובליקה דומינקנית.

עד פאטיה או העונג הבא אני חייב להתרכז בעבודה

נערך על ידי bodywanted - 21/-02-/2010 בשעה 18:01
בחזרה למעלה
אחים שלו גברים צפה בגלילה למטה
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
מיקום/איזור: Anguilla
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-02-/2010 בשעה 19:36
אנחנו תמיד מתכננים להגיע לפטאיה ולא מצליחים לעזוב את בנגקוק
אז כנראה שעל טעם וריח יש הרבה מה להתווכח..
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-02-/2010 בשעה 20:09
חבר'ה

אנחנו בגלידריה מהטובות בעולם ביחס של מחיר לעומת מה שמקבלים.....

אחד אוהב וניל, אחד ריבת חלב, אחד פקאן הולנדי ואחד אוהב צ'ילי ענבים.....

אני אישית פחות אהבתי את פוקט, למרות שהחיים שם יותר טובים, אולי כי הייתי שם אחרי שראיתי את שאר האיים, והחוף הים שם דומה לחופי הים התיכון (מבחינת מבנה החוף ולא מבחינת נקיון המים/ שקיפות וכו'),

לעומת זאת בפאטאייה, החוף אפילו קצת פחות טוב מבפוקט, וקצת לחוץ מבחינת גודל החוף (בין הכביש לים פחות מ 40 מ' שבאמצע עוד יש כיסאות ומוכרים וכו'),

אבל ההרגשה כללית בפאטייה היא כמו בcage , כמו מגרש קטרגל עם גדרות גבוהות, שהכדור לא יכול לעוף, ואין הפסקה ואין מנוחה, ותמיד אתה יכול להיכנס ל seven eleven לומר למוכרת "בואי" והיא באה, ולהחזיר אותה אחרי שעה.

אבל שוב... בגלידריה, שכל אחד יאהב את מה שבא לו...
בחזרה למעלה
james צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-02-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט james ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-02-/2010 בשעה 02:39

היי,

אני נוסע עוד שבועיים לתאילנד בפעם הראשונה.

ממה שהבנתי בפטאיה אמצא אווירת סדום ועמורה כך שאבקר כדי לראות את המצב.

רציתי לשאול מה המצב בשאר האיים, מה מומלץ מבין קוסמוי קופנגן או פוקט ?

האם יש דברים נוספים מלבד הפול מון ?

איפה מתרכזים התיירים ( או יותר נכון, התיירות השוודיות) ?

תודה מראש, ג'יימס.

בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט bodywanted ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-02-/2010 בשעה 07:48

יש לי המלצה אחת שגם אני קבלתי ולא הקשבתי לה.

הפול מון זה בדיוק כמו כל יום באי רק מסיבה יותר גדולה ב 20% , מציעים לך כל הזמן סמים , וגם הכל עולה כסף ויש פריצות באי בחדרים , פקקים וכו' , אמרו לי לא להישאר לפול מון ונשארתי כי רציתי להנות מהחוויה.

ולסיכום:

אני אחרי הטיול ממליץ לך להגיע עד לפול מון וביום של הפול מון לעזוב את קופנגהן. סתם מגעיל ביום של הפולמון לדעתי (ואני צעיר שאוהב מסיבות לא זקן בן 100). הפול מון זה יום ממוסחר והמסיבות זהות בדיוק כל יום ככה שיום לפני הפול מון.

אני לא אומר לא להגיע לקונפנגהן באמצע החודש , אבל אם כבר מגיעים אז לעזוב בדיוק ביום של הפול מון ואז אתה מסודר , ותקשיב לבעלי ניסיון , אני לא הקשבתי וטעיתי .

בחזרה למעלה
KAMIKAZA צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-07-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט KAMIKAZA ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-02-/2010 בשעה 16:48

הפול מון באמת מגעיל בפרט בתחילת הערב כשאלפי תיירים גודשים את החוף, כל אחד עם בקבוק בירה ביד ומבט אבוד בעיניים. החלק היותר יפה שלו זה לפנות בוקר כשכל הטרמפיסטים חוזרים לקוסאמוי ונשארים החבר'ה הדלוקים שחופרים עד אחה"צ בדיסקוטקים על החוף, כשהמסיבה כבר מתחברת למסיבות הקבועות של הערב.

יש בקופנגן כמה וכמה מקומות טובים, מרוכזים בהד-רין בצד של ה sunrise. בצד של ה sunset יש גסטהאוסים סבבה ויותר שקט שם, ועדיין מרחק יריקה מכל הבלאגן. אפשר גם לישון בכל אחד מעשרות החופים שבדרך מטונגסלה להדרין ואז לבוא למסיבות בחוף עם קטנוע או במוניות שירות (טנדרים פתוחים).

עוד מקומות טובים בקופנגן זה החופים שאין אליהם כביש ואפשר להגיע רק בסירה שיוצאת מה sunset בהדרין- חוף שנקרא הדג'ואן והד-טיאן. תנאים מאוד בסיסיים וחופש מוחלט (אין משטרה). יש גם את בטל ביץ' בצד השני של האי.

אהבתי את המסיבות בשאר החודש- half moon ו dark moon שזה מסיבות אכזריות ומצומצמות בהרבה שעושים במקומות אחרים באי, בתוך איזה קרחת יער בג'ונגל שמזכירות מסיבות טבע בארץ.

תיירות כוסיות אפשר למצוא בערימות גם בקופנגן וגם בקוסאמוי שזה אי יותר גדול ויותר מפותח שיש בו גם שדה תעופה ומלונות  ברמה גבוהה

בחזרה למעלה
Shrek צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 23/-02-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Shrek ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-02-/2010 בשעה 00:08

הייתי פעם אחת...בדרך חזרה מאוסטרליה...

לא היה משהו...

הזיון לא משהו

הבנות לא משהו...

בקיצור למשהו....

יכול בגלל שהייתי חודש וחצי תקוע באוסטרליה וכל מה שרציתי זה הביתה....

פעם הבאה שיהיה שם אקח המלצות מפה.

בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-03-/2010 בשעה 22:28
לJAMES

בקופנגן אין זונות , לפחות לא באופן גלוי, זה יותר אי לצעירים בלבד, אבל יש תיירות...

בקוסאמוי (מדובר באזור CHAWENG) יש  מלא גוגואים, למרות שבהחלט ניתן להגדירו כאי לכל המשפחה.
מרכז הלילה הוא הגרין מנגו, שזה מתחם בצורת ח' של מועגון אחד ומלא גוגואים סביבו, למי שרוצה, בהחלט מבחר...

פוקט, כפי שבטח אתה יודע, מלאה גם בגוגואים (בפוקט יש את העיר פוקט ואת אזור PATONG BEACH, שלשם הולכים הרוב) , ולא חסר מבחר.

בקופיפי הבנתי שיש איזה גוגו, אבל לא עניין אותי כל כך שהייתי שם.

זהו בעקרון...

באזור הצפון, בצ'אנג מאי יש מלא גוגואים ליד שוק הלילה, אבל זאת עיר שלא בנויה מבחינה כלכלית על הגוגואים כמו פאטאייה.

בקאנצ'נבורי (שעתיים מבנגקוק רק לכיוון ההפוך מפאטאייה, שהיא 3 שעות בערך) יש גם כמה גוגואים, אבל לא שווה לקפוץ רק בשביל זה.

ושוב קח עצה בחינם, אם יש לך כמה אזורים לטייל בהם בתאילנד, אז תהיה בהם קודם לפני פאטאייה, כי קשה לצאת משם, כי הבחורות שתראה ישגעו לך את המוח, ופתאום 4000 באט ללילה לבחורה לא ישמע לך הרבה, וכי פתאום תראה שנגמר הכסף.

על כרטיס טיסה שחובה לקנות חזור עוד מהארץ אני בכלל לא מדבר.

אהה, ותיזהר שלא להתמכר 
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-03-/2010 בשעה 12:01

4000 באט ללילה??????אני מעולם לא שמעתי על מחירים כאלה ואם מישהי הייתה באה ואומרת לי מחיר כזה הייתי מעיף לה איזה נודלס לפרצוף.

בבנגקוק מזמן הייתי באיזה מקום שבעל המקום הוא צרפתי ועושים שם רק אורגיות. 2 בחורות לשעתיים כולל כל הפנטזיות עלה לי 3500 באט. וזה נחשב יקר כי יכולתי לקחת איזה שתיים מאיזה בר וסוגר איתן על 2000 באט ללילה.

אני מניח שבכל מקום יש פראיירים...

בחזרה למעלה
THAI צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט THAI ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-03-/2010 בשעה 04:33

אין מצב של 4000 ללילה בפאטיה, הכוסיות הכי שוות,אלה שבאות ממועדוני החשפנות לוקחות מקסימום 2500,יש מדי פעם "תפסניות" במועדונים שמבקשות יותר אבל לא נראה לי שכדאי לתת סכומים של 4000, במחיר הזה אתה מעמיד 4 יפיפיות צעירות מהרחוב

בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-03-/2010 בשעה 20:26
לא לא meninblack, לא הבנת אותי נכון,
אתה יכול לבדוק את כל התגובות שלי בפורום הזה מאז ומעולם, אני מעולם לא נתתי לבחורה יותר מ 1000 באט, ואם אני לא טועה, היתה אחת כזאת שהחל מהיום השני סיכמתי איתה על 500 ליום, ככה במשך 4 ימים (זה היה בקוסאמוי).

לא אמרתי שהמחיר הוא 4000 באט ללילה, רק התכוונתי שבשעה 03:00 בלילה, שאתה טיפונת מתודלק, ראית הרבה כוסיות, ואם עדיין לא תפסת מישהי, אז ב walking street אתה עלול ללקות בהתקף חרמנות קשה,
וכשיש כסף בכיס הכל יכול לקרות.

בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים

עמוד זה נוצר ב .141 שניות.
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz