זונות - התעוררות באזור התעשייה של חולון

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <12345 15>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
הנסיך צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

¿

הצטרף / הצטרפה: 27/-06-/2010
מיקום/איזור: ישראל
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הנסיך ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: זונות - התעוררות באזור התעשייה של חולון
    פורסם: 07/-08-/2010 בשעה 21:52
איריס היתה עובדת לפני 8 שנים בבורסה היתה בהפסקה כמה שנים לפני חודשים חזרה לעבוד בחולון. בת 40 בערך תמנייה נרקומנית לשעבר. אבל היא בסדר
בחזרה למעלה
אוריאל צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 07/-02-/2010
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוריאל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-08-/2010 בשעה 14:16

לילי עומדת בד"כ בפתח של החניה שמיד אחרי סלקום ןלפעמים ניתן למצוא אותה בחניה שליד תחנת הדלק.

הייתי איתה שוב בשבוע שעבר פעמיים ולדעתי "לילי היא הזונה הכי שווה שיש היום בחולון" היא ממש יפה וצעירה ועושה כל מה שבא לכם עם חיוך וסבלנות
המציצה שלה חלומית כוללת ליקוק המוט הביצים והחיבור שבין הרגל למפשעה..
לדעתי פרח נדיר.
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 14/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-08-/2010 בשעה 19:02
אפשר פרטים על איריס מבחינת מבנה גוף, גובה, חזה ?
בחזרה למעלה
hookaman צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-05-/2009
מיקום/איזור: Made in Japan
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hookaman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-08-/2010 בשעה 01:41
מקרה מוזר שהיה אתמול בחולון. היה לי קצת זמן ורציתי לבקר את אלינור. הגעתי למקום וכמובן, היא לא הייתה.
נסעתי אז לאיזור של התחנת דלק לראות אולי יש משהו מעניין. לא היה שום דבר חדש, בעיקר מבוגרות. עד שפתאום, הגיחה מישהי שמרחוק נראתה טוב, לבושה יפה וחטובה, ולידה עמד סרסור. נסעתי לשמה לראות במה מדובר. הגעתי, שאלתי לפרטים, היא הייתה נראית חטובה עם שיער ארוך חלק שחומה ובגדים יפים. האור חלש לא מזהים טוב. ולפתע ראיתי חזה שטוח קול מוזר ומעושה, ומבנה פנים מחוזק. ישר זיהיתי שזה קוקסינל. שאלתי אותה . היא התכחשה .אמרתי לה "תאמרי לי עכשיו אם את קוקס או לא". בסוף הודה שהוא קוקס. אמרתי לו "אוקי תזוז לי מהרכב אני נוסע מפה". הקוקס פתאום נהיה אגרסיבי, כנראה קיבל ביטחון בגלל הסרסור, ואמר לי "אתה לא זז אני עולה לרכב, אין מצב שאני לא עולה". התחלתי להתעצבן ואמרתי לו שמיד יוריד את הידיים מהרכב. הוא אמר שהוא לא מוריד את הידיים ועולה. אמרתי לו "אוקיי אני נוסע, אם אתה לא תוריד אתה תפצע". לבסוף הוריד. למזלי לא הסתבכתי בסוף לא איתו ולא עם הסרסור.
חטפתי התקף רעב אחרי המקרה ונסעתי לאכול טוסט בדוכן שפתוח שמה ליד. התיישבתי שמה, וקלטתי שחצי מהעובדות ברחוב תפסו שמה מנוחה. ולידן היו גברים מגודלים. בדיעבד הסתבר שהם הסרסורים שלהן. אוקי, התישבתי, התחלתי לאכול רציתי לראות אולי לשוחח עם אחת העובדות, מעניין אותי לשמוע כל מני סיפורי חיים מאנשים באשר הם.
לפתע שמעתי קול צווחני ומעצבן. זה היה הקוקסינל, הוא גם הגיע לנוח ולאכול משהו. לא ידעתי איפה לקבור את עצמי, חשבתי שאולי הוא יתחיל לריב איתי. ישבתי שמה באחד השולחנות. הוא זיהה אותי ואמר לי שלום, שלח חיוך וזהו.
פתאום הקוקסינל קלט את העובדות הרוסיות שישבו לנוח ולאכול והתחיל לקלל אותן ולקרוא להן "פרסטיטוטקס". הרוסיות התחילו להתעצבן עליו ולומר לו שיפסיק. (אגב, להזכירכם שזה קוקסינל שמתנהג כמו ערס לכל דבר, בגלל זה אני מדבר עליו בלשון זכר)
הוא התחיל לצרוח עליהן ש"יותר הן לא עומדות ליד התחנת דלק ושזה האיזור שלו". הן בתגובה אמרו שהן לא שואלות אותו איפה לעמוד.
כשהקוקסינל שמע את זה הוא התחיל לצרוח עם הקול המעצבן שלו: "לא מעניין אותי מה שאתן אומרות עכשיו, זה האיזור שלי, אל תתעסקו איתי אני אדקור לכן את הפרצוף אשחט אתכן.". הן צעקו עליו בחזרה שוב שלא איכפת להן מה הוא אומר. הקולות כמובן עלו בטונים. ולפתע, הגיח הסרסור של הקוקסינל מהדלת במהירות ושאל מה קרה. הקוקסינל המשיך לצרוח שהוא ידקור אותן וכדומה. ובזמן הזה כנראה הרוסיות שלחו הודעה בפלאפון לסרסורים שלהן ואז הגיחו שני רוסים מגודלים מהדלת.
בשלב הזה הבנתי שהולך להיות בלאגן ואני עמדתי בדיוק באמצע של שני הצדדים. הגעתי למסקנה שעדיף לי לא להיות שמה.
החלטתי לצאת החוצה ולהעיף את הטוסט המגעיל שקניתי במקום - גרם לי לבחילה. לעלות על רכבי, ולהסתלק מהאיזור .
יצאתי החוצה והמשכתי לשמוע צרחות, וכאן הבנתי שטוב עשיתי.. 

ומכאן ירד לי החשק לגמרי מקוקסינלים, אם פעם חשבתי על אולי לנסות אחד , עכשיו אין מצב שאנסה אף קוקסינל- גבר תמיד ישאר גבר גם אם יגדל שדיים וגם אם יכרות את האיבר למטה ויאריך שיער. אי אפשר לשנות תכונות אופי גבריות והתנהגויות.

נערך על ידי hookaman - 11/-08-/2010 בשעה 16:32
:-) chill out, the right time will come...
בחזרה למעלה
אחד שמבין צפה בגלילה למטה

Y

הצטרף / הצטרפה: 04/-07-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחד שמבין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-08-/2010 בשעה 23:32

1

נערך על ידי אחד שמבין - 26/-01-/2012 בשעה 01:01
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-08-/2010 בשעה 01:26
איך איריס נראית ?
והאם הבלונדינית שראית זה הקוקסינל או אישה אמיתית ?
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
מיקום/איזור: עיר החטאים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-08-/2010 בשעה 01:32
                   דגימה
               ------------
שם : מרינה

תאור: רזה, 1.68 בערך, שיער בלונד מקורזל, פנים ככה ככה, לבשה שימלה לבנה, גוון עור בהיר, סה"כ מראה זנותי זול.

מחיר : 100 שקל

שירות: מציצה עטופה חלשה וקצרה, חרא של זיון (כל הזיון תפסה לי את הביצים), לא נותנת לגעת בכוס ולא חושפת את שדיה..
תקתקנית , אחרי שגמרתי אפילו את הקונדום לא הורידה לי.

יצאה מהרכב אחרי כ 7 דק' - ואמרה לי ביי מותק תבוא עוד פעם...... זין בעין אני אחזור אליה !

לא מומלץ !!

וואלה השבוע הזה רק חרא אכלתי - 2 נפילות ו 2 פארטיות.. נקווה לטוב בדיווחים הבאים..
בחזרה למעלה
shelli צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shelli ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-08-/2010 בשעה 19:32
האם יש בנות עובדות בחולון גם במוצאי שבת?
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-08-/2010 בשעה 21:06
במקור פורסם על ידי shelli

האם יש בנות עובדות בחולון גם במוצאי שבת?

ברור שיש !
בחזרה למעלה
אוריאל צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 07/-02-/2010
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוריאל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-08-/2010 בשעה 14:23
הייתי שם אתמול וזה נכון, על החניה הגדולה ליד תחנת הדלק הישתלטו 2 קוקסינליות אחת שחורה שמתאימה לתאור של hokaman ואחת בלונדינית שניראית קצת יותר עדינה.
כמובן שלא העליתי אותן והמשכתי להסתובב.
בפינת הרחובות המשביר והסתת עמדה לידייה שאני מוכרח לציין שיש לה רגליים יפות והיא ממש רזתה וניראית מצוין, אבל לא העליתי אותה כי בפעם הקודמת לא כ"כ נהניתי מהמציצה שלה.. (וזיון אני לא עושה עם זונות רחוב אפילו שהבנתי פה מהכותבים שלזיון היא דווקא מומלצת) ולידה עמדה אחת חדשה בשם אלונה אבל גם אותה לא העליתי כי היא ניראת ככה ככה..
בסוף נסעתי הביתה ונתתי לאשה בראש Tongue
בחזרה למעלה
tzahiporat צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
כפל זהויות בפורום אסור (צחיק+Harmany)

הצטרף / הצטרפה: 27/-05-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tzahiporat ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-08-/2010 בשעה 18:11
יש מצב לקבל מידע לגבי מציצה שם ב50?
בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-08-/2010 בשעה 19:03
במקור פורסם על ידי אוריאל

בסוף נסעתי הביתה ונתתי לאשה בראש Tongue

כמה היא לוקחת ????                                  קריצה
המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-09-/2010 בשעה 02:03
הרגע אני חוזר מאיזור התעשייה של חולון ... ערב חג המקום דיי שומם..

אני נכנס לחניון שליד סלקום ואז אני פוגש את ליטייה עומדת לבושה בשמלה לבנה חצי שקופה..

שמבעד לשמלתה ניתן להבחין בחוטיני הלבן שלה..

אני מעלה אותה לרכב (דגימה חמישית שלי איתה מאז שגיליתי אותה).. ונוסעים לפינה שקטה..

להבדיל מהפעמים הקודמות שדגמתי אותה.. הזיון הזה היה המהנה ביותר שלי איתה !

ליטייה הפעם זרמה איתי לנשיקות צרפתיות, והיה לי איתה זיון ממש כמו עם חברה.

בקיצור הבחורה ניפתחה אליי וממש נתנה לי GFE ראוי לציון.

אני זוכר את הפעם הראשונה שמצאתי אותה איי שם ברחוב הסתת היא הייתה קרירה ובקושי דיברה איתי..

אבל ככל שחזרתי אליה היחס נהפך לחם עד כדי נשיקות צרפתיות חושניות שהן חוויה בפני עצמה.

היא החלה במציצה מוקנדמת , ותוך כדי המציצה אני משחק לה בשבלול (שהיה קוצני הפעם).. ומלקק את ישבנה .

לאחר מ"ס דקות היא נשכבת על המושב ופותחת את רגליה ואומרת לי....... "בוא כפרה"

החיסרון היחיד הוא שהכוס שלה לא כ"כ צר וצריך להצמיד את רגליה ולתת עבודה ליתר חיכוך.

אבל הנשיקות הצרפתיות שליוו את הזיון הפכו את הסקס איתה לאחד הזיונים הטובים שהיו לי ברכב.

לסיכום - היא ממוקמת אצלי במיקום גבוה מאוד בתחום זיוני הרחוב..

מומחה לפתיחות שושנה מ"ס 1 בישראל
שחשף את פרשת השחיתות של הפורום
שף המכונים והדירות הדיסקרטיות
וזיין המכוניות האולטימטיבי באיזור המרכז .
*אומן הפיתוי*

בחזרה למעלה
MR.LOVER צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
>>

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט MR.LOVER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-09-/2010 בשעה 21:15
איזהחניון? אם אני בא מכיון הכניסה לחולון והקיוסק מצד ימין שלי..יש את סלקום..אני פונה בו ימינה ושם היא נמצאת?
באתי ראיתי כבשתי!
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-09-/2010 בשעה 03:36
במקור פורסם על ידי MR.LOVER

איזהחניון? אם אני בא מכיון הכניסה לחולון והקיוסק מצד ימין שלי..יש את סלקום..אני פונה בו ימינה ושם היא נמצאת?

קצת סיבכת אותי עם השאלה שלך...

בוא אני אסביר לך הכי פשוט שאפשר - אתה נכנס לרחוב הפלד ובסמוך לתחנת המוניות
יש פנייה ואתה לוקח ימינה.

היא נמצאת ממש ביציאה של החניון בכיוון השני .. היא עומדת מול סלקום.

*אומן הפיתוי*

בחזרה למעלה
eli2323230 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-04-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט eli2323230 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-09-/2010 בשעה 08:33

שלשום עברתי באזור התעשייה בחולון ראיתי אותי שאלתי עם היא עובדת ענתה בחיוב ..80 מציצה מפנקת 100 סקס מלא..

נראית בסדר גמור לעומת כול השאר שהיו באזור ושווה תמחיר ..מישהו ראה ישראלית באזור שם.?.
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tzahiporat ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-09-/2010 בשעה 17:41
השאלה אם המציצה מקונדמת?
בחזרה למעלה
daniel13 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-09-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט daniel13 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-09-/2010 בשעה 19:18
מישהו יכול להעלות מפה איפה נמצאות כל הבנות בדיוק 
אני הייתי שם אתמול אבל אני מכיר רק את סלקום שם איפה שנכנסים בתכנת מוניות לחניון חשוך ומוזר כזה חח
שאלה , יש אפשרות לעשות את זה לא באוטו - לא נעים ללכלך להורים שלי תריפודים במרצדס עם איזה זונה מלוכלכת מהרחוב לא?
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tzahiporat ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-09-/2010 בשעה 20:42
אם יש לך מרצדס לך לזונה מאחרת בבית
בחזרה למעלה
hookaman צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hookaman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-09-/2010 בשעה 21:38
בוודאי ,

ואתה יכול לנסות, לדעתי רובן לא יסכימו.. זה גם תלוי בשעת הפעילות צחוק

בחזרה למעלה
MR.LOVER צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
>>

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט MR.LOVER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-09-/2010 בשעה 21:53
אם יש לך כסף למהללכת לרחוב כשיש אפשרות לשופרא דשופרא? :)
היום הייתי שם מוקדם מהרגיל(8 ככה) ובחניה הגדולה שלפני התחנת דלק ישבה בחורה כוסיתתתתתתת שיער אדמוני אם אינני טועה עשיתי סיבוב לידה אבל עקב לחץ בזמנים לא יצא לילדגום..אבל משהו משובח נראית..רזה ציצי בינוני...
באתי ראיתי כבשתי!
בחזרה למעלה
hookaman צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hookaman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-09-/2010 בשעה 22:50
שיער אדמוני
מרחוק נראית פצצה אתה התקרבת? אני מכיר זקנה שמה עם שיער כרה אדמונים ורזה ממש לא משהו
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-09-/2010 בשעה 23:04
תודה ל - hookaman

על המפה מוחא כפייה

גילעד

8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
MR.LOVER צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
>>

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט MR.LOVER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-09-/2010 בשעה 23:32
הוקמן התקרבתי..בחורה צעירה אחי
באתי ראיתי כבשתי!
בחזרה למעלה
daniel13 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-09-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט daniel13 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-09-/2010 בשעה 00:18
אחלה מפה תודה אחי שאני יחזור מהבסיס חמשוש הבא אני ילך לדגום

ובנוגע לשאלה אני לא אוהב לשלם 300 - 800 שקל בשביל זיון לא שווה

כל הזונות צריכות להיות בטווח מחירים של 100 ~ 250 גג לדעתי יתן להם יותר פרנסה 

וזה שיש לאבא מרצדס עדיין יש חשיבות לכסף ו500 - 600 שקל בשביל מכון על רמה לא בא בחשבון לדעתי
בחזרה למעלה
hookaman צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hookaman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-09-/2010 בשעה 00:53
ב-כיף
בחזרה למעלה
hookaman צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hookaman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-09-/2010 בשעה 02:12
אך אך אלינור - פשוט תענוג
הייתי איתה גם היום, 20 דקות הלכו רק על דיבורים וצחוקים, ועוד איזה 10 -15 דקות על סקס (אני אף פעם לא לוקח נערה עובדת ברחוב  לסקס אבל איתה זה היה בלתי נמנע אני כבר איזה פעם שלישית איתה ונהנה כל פעם)
לקח לי הרבה זמן לגמור והיא אמרה לי כבר שהיא מכירה אותי ויודעת שלוקח לי הרבה זמן ולכן מתחשבת בי.. סיפרה לי על הדרך על כל מני פאשלות של לקוחות אחרים שגומרים בשניות שלה וכל מני סיפורים .
התחילה עם ליקוקים בפטמות שלי השקיעה בחיבוקים- נשיקות אני לא מבצע והיא יודעת שאני סטרילי בעניין הזה.
חיבוקים הדדיים והתחלתי במסיונרית לקח זמן התחלתי להתעייף עברנו לדוגי.. שוב לקח זמן..  חזרנו למסיונרית הפעם עם רגליים מעל הכתפיים .. מגרה ביותר כשהיא דחוקה בפינה של האוטו. אח"כ החלה למצוץ לי ולעשות לי ביד .. עדיין לא חח.. 
עלתה עלי למעין רכיבה הביאה לי חיבוק חזק, כמעט חנקה אותי .. התחלתי לפמפם בכוח כשהיא מחובקת עלי חזק
הבנתי שכנראה זה לא יעזור.. חזרה לעשות לי ביד.. בשלב הזה הציעה שאני אעשה לעצמי ביד ואסתכל עליה מאוננת לעצמה
הדבר גירה אותי מאוד ולבסוף גמרתי כשלפני הגמירה ביקשתי שהיא תבצע את הלחיצה הסופית..

בקיצור כשאני מסתכל על זה אפשר להבין שהייתי רק בעניין הזה איתה הרבה זמן.. אמרה לי שבלקוחות אחרים היא לא מתחשבת
אבל אותי היא מכירה עם הקטע הזה ובדרך כלל היא עושה לי ביד עם קרם.
לבסוף כשגמרתי המשכנו לשוחח ואחר כך הקפצתי אותה לתחנת המוניות, משמה כנראה חתכה.. בדרך הביאה לי את המספר שלה (לא חושב שהיא מאפשרת למסור אותו אברר בהמשך) 

בדרך כלל זה סיוט לחכות לה יש תור ארוך של רכבים, אבל היה שווה את זה.

אני עדיין לא יודע אם היא ערביה,  מצד אחד אמרה לי מילים באות ב' במקום פ', אבל מצד שני דיברה בצרפתית, במבטא צרפתי, 
ושוחחה איתי על צרפת. לא היה לי נעים לשאול אותה אם היא ערביה. בעקרון אני יודע להבחין בערבים מקיולמטרים (עקב השירות ועבודה בעבר) . מוזר לי מאוד העניין הזה.

ול MR LOVER ראיתי שוב את האדמונית היום ואני די בטוח שלא ראית אותה מקרוב או שהיית עפוץ כי היא ממש מבוגרת.
מרחוק היא נראית טוב עד שמתקרבים ורואים את הפנים.. ואת זה שקשה לה לדבר.

תלך על אלינור אתה באמת תהנה היא מעבירה חוויה חבל על הזמן

בחזרה למעלה
XRM1963 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט XRM1963 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2010 בשעה 09:14
בפעמים האחרונות שהייתי באזור הבאולינג לא ראיתי אף אחת שמתאימה לתיאור של אלינור....
באיזה שעות היא נמצאת שם?

בחזרה למעלה
MR.LOVER צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
>>

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט MR.LOVER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-09-/2010 בשעה 23:36
יא לי מקודם לעבור ליד הסנוקר שבחולון..בפינה עמדו 3 בנות...אחת מהן מלאונת עם שדיים ענקייםםםםם אבל נראת פרחה אש..מישהו מכיר?
באתי ראיתי כבשתי!
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-09-/2010 בשעה 13:47
MR.LOVER צפה בגלילה למטה

אם אפשר תן תיאור של הבחורה שעמדה ליד הבאולינג ונראתה לך פרחה אש...
האם מדובר בבחורה עם תלתלים שחורים, צבע עור שחום (מראה מזרחי), שלובשת בד"כ בגדים שחורים?

נערך על ידי גבינט - 21/-09-/2010 בשעה 13:51
בחזרה למעלה
damian צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט damian ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-09-/2010 בשעה 18:10
יכול להיות שהוא מתכוון לנטלי,

נטלי עומדת גם ליד הכיכר ליד הבאולינג ולוקחת לחניית גג העליונה מי שמכיר.

בכל מקרה טוענת שהיא בת 34 ועושה זאת כי צריכה כסף דחוף ושהיא לא נרקומנית, לא בדקתי לה סימני מחטים אז אין לי מושג אם זה נכון או לא, הבחורה קצת מלאה עם חזה ענק, המראה שלה באמת מזכיר פרחה וחששתי מתיקתוק כבד ואכזרי,
אבל התבדתי היא ממש הייתה חמודה ולפי דבריה היא עושה סינון של הלקוחות ולוקחתת את הזמן אם הלקוח וגם בפועל היה כך.
היא גם נפגשת בבית מלון לדבריה זה יעלה 270 שקל חדשים, שה70 בשביל החדר.

בקיצור חמודה ולא יותר, מספקת את הסחורה ולא נראה שהיא תקתקנית, אלא ההפך אדיבה מנומסת.
אחזור אליה רק אם ממש אהיה חרמן ולא תהיה מישהי אחרת יותר טובה.

בחזרה למעלה
MR.LOVER צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
>>

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט MR.LOVER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-09-/2010 בשעה 20:50
דמיאן נראה לי צודק היא מלאונת שדיים ענקייםםםם שיער שחור...לבשה שמלה לא שחורה אבל..צמודה
באתי ראיתי כבשתי!
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-09-/2010 בשעה 21:33
מי זאת הנטלי הזאת, תן תיאור, גיל, מוצא, פה בשרשור אין עליה כלום
בחזרה למעלה
damian צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט damian ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-09-/2010 בשעה 15:11
גבינט,

כמו שרשמתי למעלה נטלי טוענת שהיא בת 34 מה שבטוח שמראה הפנים שלה צעיר באיזה 5 שנים לדעתי, והופתעתי שאמרה את גילה.
היא בעלת חזה גדול ,מבנה גוף עגלגל /  מלא, עם תחת כמו שצריך (לחובבים) רק שהיא סירבה לי לדוגי חבל..
מוצאה אני חושב מרוקאי אבל זה רק ניחוש (מושכל אומנם כי דיברנו על  זה רק אני לא זוכר) ,
מבחינת האקט :
היא לקחה את הזמן ולא ישר קפצה למצוץ, ליטפה לוטפה ורק אחרי משחקי נגיעות החלה למצוץ (עם, לא שאלתי אחרת)
המציצה ידידיי לא בשמים, האקט עצמו היה ההפך מהמציצה מיסיונרית אגרסיבית כשהיא נותנת לגעת בחזה הגדול שלה בעודה עושה ביד וממלמלת ש"זה טוב יותר חזק" באופן לא מוגזם בכלל, הזכיר לי זיוני חברות (וואי צריך למצוא כבר) זיון ממושך בזמני רחוב
בלי זירוזים מיותרים.
האפטר פליי כלל שיחה טובה שבסופה הציעה לי להיפגש לשעה בבית מלון.

בסה"כ חובבי המלאות לדעתי יאהבו וגם מי שאוהב אינטראקציה עם הבחורה (ויש כאלה), אגב לפי הבנתי היא עושה זאת כי היא צריכה כסף ,אז מי יודע מתי היא תחזור לאזור שוב.

בחזרה למעלה
lior16121993 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 26/-09-/2010
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט lior16121993 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-09-/2010 בשעה 20:06
שלום אנשים, אני ביום יומים האחרונים קראתי פה הרבה תגובות, והחלטתי להירשם. ככה שאני די חדש פה..

אני בן 18 ועד עכשיו הייתי פעמיים באזור התעשיה בחולון קיבלתי מציצה כל פעם 50 ש''ח. ופעם אחת עם נערת ליוי שחבר שילם עלי וזה היה חלום.

קיצר אני רוצה לספר לכם בפעם השניה שהייתי בחולון.בפלד.. ליד התחנת מוניות.. הייתה אחת פצצה שקראתי שמישהו גם היה איתה פה.
היא ממש נראת פצצה מרוקאית עם חזה גדול תלתלים מתלבשת יפה ממש מיליון דולר, אחת היפות שיש בחולון שאני ראיתי.

אבל לא כדאי לכם, היא ממהרת מתייחסת לא יפה , מביאה ביד כמו משוגעת עוד שניה מוציא לך מהמקום רק שתגמור
וגם יש אצלה תור ארוך מאוד כל הזמן תפוסה..

אשמח לדעת אם עוד מישהו היה אצלה, ואני  שמח אם התגובה הזאת תעזור למישהו לא ליפול עליה
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-09-/2010 בשעה 14:47
זאת מאיה, רשמתי לכם להתרחק ממנה, תקתקנית העשור, גם במובנים של הרחוב - לא מומלצת בכלל

לדעתי רוב הלקוחות שלה זה כאלה שהם פעם ראשונה אצלה
בחזרה למעלה
but man צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט but man ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-09-/2010 בשעה 15:39
לצערי הרבה זמן לא ראיתי בנות עם שדיים גדולים בחולון
חוץ ממזל המבוגרת שעומדת בפלד ליד הבייגלה והשדיים שלה ממש ענקיות.
הייתה אחת רוסיה בלונדינית עם חזה גדול בחניון הגדול אבל גם לעיתים רחוקות
יש ליד הבאולינג את ציפי (שחרחורת עובדת בצהריים אחרי יבנה) נמצאת לפעמים שם
אפשר איתה מציצה עם או בלי קונדום עד הגמירה או אנאלי ב 100 ש"ח דרך אגב מוצצת ממש טוב מציצות עמוקות בלבד
והייתה הבלונדינית המלאה ליד המונית שהיא ככה ככה.
ויש אחת שמנה נראת לעל הפנים חזה ענק ביותר אבל גם כבר לא נמצאת.

דובר פה על נטלי אז כך שאני לא ראיתי אחת שעונה לתיאור הזה
אם אפשר פרוט מדוייק איך נראית איפה עומדת ומתי
תודה

נ.ב
פעם לפני שנים הייתה אחת נטלי בלונדינית מתולתלת שמנה שהייתה עומדת במרכבה לי הסופרסל דיל שמנה מאוד
שדיים ענקיים ויפים הייתה עושה הכל הכל  מה שמבקשים
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-09-/2010 בשעה 19:53
BUTMAN אתה אומר שאחת מהבחורות המדוברות מכביש 42 בין אשדוד ליבנה נמצאת לפעמים בחולון ליד הבאולינג בערבים ?
אם כן, תן תיאור קצרצר שלה מבחינת גיל ומראה (כי אני מבין שהיא מומלצת).

מעבר לזה, הזכרת אחת בשם מזל, מבוגרת שעומדת ליד "הביגלה" ברח' פלד, הייתי בחולון הרבה, על איזה ביייגלה (האם הקונדטוריה הפינתית) מדובר, והאם מזל מומלצת (או שמדובר בבחורה עם תלתלים שחורים ופנים על הפנים)?
בחזרה למעלה
but man צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט but man ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-09-/2010 בשעה 23:34
לגבי ההיא מיבנה היא מבוגרת בסביבות 48 יש לה עגילים עם השם ציפי נראית די בסדר
חזה גדול עושה הכל המציצות שלה עמוקות וטובות אפשר לדעת אם היא שם ע"פ הרכב שלה שחונה ליד
גי'פ יונדאי שחור.

לגבי מזל היא עומדת בפלד פינת הסדנה, בלונדינית שער ארוך אבל ממש מבוגרת
שדיים גדולים מאוד ויחסית לגילה נראים מצויין עובדת חזק מאוד בעיקר עם לקוחות קבועים
לעיתים מתקתקת מוצצת מעולההה.

בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-09-/2010 בשעה 16:32
סבבה תודה, הנושא יבדק בימים הקרובים (אם היה מזל והן יהיו...),
אני חייב לומר שמעולם לא ראיתי אותן וזה די מוזר לי...
בחזרה למעלה
MR.LOVER צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
>>

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט MR.LOVER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-09-/2010 בשעה 18:50
הייתי אצל ציפי היא כל יום בבאולינג בין 7 ל-11 תקתקנית..מילה קטנה בשבילה..שדיים גדולים יפים...לא ממליץ
באתי ראיתי כבשתי!
בחזרה למעלה
but man צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט but man ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-09-/2010 בשעה 19:19
הייתי אצלה פעמיים ביבנה לא היה תיקתוק
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-10-/2010 בשעה 01:56
עדכון לגבי בחורה שלא ראיתי התייחסות לגביה בשרשור הזה.

רוסיה בת 30+ ... קוראים לה אלונה , רזה (קומפקטית משהו) שיער שטני קארה

נמצאת בחניון הגדול ברח' המלאכה .. ולפעמים עומדת מחוץ לחניון בצידי הכביש .
יום שישי בלילה זה אחד הימים הקבועים שלה שם !

בקיצור ולעניין - נחמדה נראית לא רע ...
לא דגמתי אותה לא ספל התה שלי.

נידמה לי שדורשת 70 שקל בלבד (לא סגור על זה, יכול להיות ש-70 זה עבור מציצה).

יש אפשרות לזיין אותה בחדרי האירוח ברח' האורגים (והיא גם מציעה את זה בעצמה).

מי שמצליח לזהות במי מדובר לפי הפרטים האלה ... כמובן מוזמן להגיב.

בכל מקרה מי שבעניין ואוהב את הז'אנר הזה... לדעתי שווה בדיקה !

נערך על ידי חולה כוס - 04/-10-/2010 בשעה 02:06
*אומן הפיתוי*

בחזרה למעלה
Scorpion צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 24/-09-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Scorpion ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-10-/2010 בשעה 13:11

מזל הציגה לי את עצמה בשם רחל, יש לה חזה שאלוהים ישמור!!

בגילה הוא יציב יחסית וע-נ-ק!!!
מוצצת סביר-, כבר היו לי טובות יותר
בזמן הזיון היא עוצמת עיניים, נותן קצת תחושה לא נעימה...
לעיתים עייפה מדי ומתלוננת עד שמגיעים לחניה הקרובה, אבל הזיון איתה - אחד הטובים!
מעמיד אותה ב"ר" מחוץ לאוטו, פליקים על התחת הסקסי שלה, תופס לה את השדיים ונותן עבודה (משתמשת בוואזלין)
זיון מעולה!
מצמיה בינונית!
לא עושה אנאלי, לא עושה בלי גומי, לא עושה הנחות (עושה קצת אנחות...)

בקיצור - לאוהבי הMILF עם החזה הענק.
בחזרה למעלה
RUBI23 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 08/-07-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט RUBI23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-10-/2010 בשעה 10:08
קראתי בפורום חשבתי שהגבתי אבל מסתבר שלא.
הייתי עם בחורה אדמונית  ,קטנה ,  עם עייניים יפות ומסוממות .  היא הייתה בתחנת אוטובוס .
לאחר קריאה בפורום הסתבר לי שזאת כנראה לילי הקטנה והקומפטית.
מדובר בחורה באמת קומפקטית עם גוף של ילדה אולי מטר חמישים .
חמה , רטובה , מזיעה עם מציצה מדהימה  ופרח צפוף ומלא צוף  .
אמנם המפגש היה קצר וסוער  אבל היא לא תקתקה , לא הביטה בשעון ונראתה מלאת מוטיבציה  .
עושה רושם שנהנית ואם לא זה לא מפריע לאנרגיות שלה.
לצעריי לא הצלחתי לתפוס אותה שוב למרות שראיתי אותה עוד פעם אחת בשעה שתיים  לפנות בוקר כשהיא בדרכה הביתה

בחזרה למעלה
pero צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט pero ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-10-/2010 בשעה 13:54

תמיד הייתי עובר באזור ורואה את מזל עומדת בכביש עם חולצה חשופה.. אי

אפשר לעמוד בפיתוי, עצרתי למציצה ופשוט תענוגגג.
אומנם מבוגרת, אבל יש לה חזההה עצוום, מוצצת מעולה.

מאז אני לא רואה אותה, מישהו יודע באיזה שעות/ימים נמצאת ?
בחזרה למעלה
XRM1963 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט XRM1963 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-10-/2010 בשעה 09:02
במקור פורסם על ידי חולה כוס

עדכון לגבי בחורה שלא ראיתי התייחסות לגביה בשרשור הזה.

רוסיה בת 30+ ... קוראים לה אלונה , רזה (קומפקטית משהו) שיער שטני קארה

נמצאת בחניון הגדול ברח' המלאכה .. ולפעמים עומדת מחוץ לחניון בצידי הכביש .
יום שישי בלילה זה אחד הימים הקבועים שלה שם !

בקיצור ולעניין - נחמדה נראית לא רע ...
לא דגמתי אותה לא ספל התה שלי.

נידמה לי שדורשת 70 שקל בלבד (לא סגור על זה, יכול להיות ש-70 זה עבור מציצה).

יש אפשרות לזיין אותה בחדרי האירוח ברח' האורגים (והיא גם מציעה את זה בעצמה).

מי שמצליח לזהות במי מדובר לפי הפרטים האלה ... כמובן מוזמן להגיב.

בכל מקרה מי שבעניין ואוהב את הז'אנר הזה... לדעתי שווה בדיקה !

לא יודע אם זאת אותה אחת, אבל ליל שישי אחד, לפני חודשיים, הייתי בחניון הגדול הזה, הייתה שם אחת שענתה בדיוק לתיאור שלך.
בקשה 70, סגרנו על 100 כולל מציצה חשופה, לשחק לה בכוס, להחדיר אצבעות ( אחת הסטייות שלי...חחח).
בפועל נתנה מציצה (ללא) חלשה וקצרה, לא נתנה להחדיר אצבעות, רק לגעת מסביב לכוס, וגם זה ממש מעט, תוך שלוש ארבע דקות היא כבר הייתה על הגב עם רגליים למעלה "נו - אתה מזיין או לא??" וכאלה משפטי תקתוק.

הייתי חרמן אש אז לא התווכחתי, אבל זה היה אחד הזיונים המבאסים ביותר שהיו לי אצל בנות ברחוב.

לא ממליץ!!

בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-10-/2010 בשעה 03:18
זה ארוך אבל תקראו...
טוב ככה, הייתי באחד הימים האחרונים בחולון בשעה מוקדמת (23:00), ולהפתעתי אזור הבאולינג היה מלא יחסית בבחורות...
את מי שדגמתי אני אכתוב עוד יומיים, אבל אני כותב עכשיו לגבי משהו אחר.

ראשית חיפשתי את מזל וציפי, ששתיהן אמורות להיות עם חזה גדול, ואמרתי שאם יהיה מזל אני אראה את נטלי....

ראיתי ברחוב הפלד ליד 2 תחנות הדלק ששם, אישה שנראית מבוגרת, שיער שטיני מתולתל, גובה בערך 1.70, רה עם חזה בינוני, לבושה בשמלה לא צמודה, עד אורך הברך, וגופיה לבנה, שעליה ג'אקט קצר לבן, יתכן וזאת ציפי, אבל לי היא לא נראיתה משהו בכלל- אז ויתרתי...

אזור הבאולינג - אז ככה, באחת החניות לפני הכיכר של הבאולינג (שבאים מכיוון שופרסל), עמדה בצד ימין ההיא עם הפאה האדומה, בת 40 רוסיה, חזה קטן אוד, עבדה בעבר בבורסה.
לידה עמדה / עבדה חברה שלה רוסיה מהבורסה, שהיא לדעתי מגדולות התקתקניות מאז ומעולם, גם כן רוסיה, שיער חום, בד"כ בקוקו, גובה 1.75, כוסית, אבל לא שווה את הכסף.

אני בעיקר חיפשתי את מזל או איך שלא קוראים לה, עם הג'יפ טוסון, ולהפתעתי ראיתי אותו חונה ממול לאיפה שהבחורות הנ"ל עמדו...

עשיתי סיבוב, ופתאום ראיתי אישה שנראיתה בת 40~, גובה 1.70-1.65, מבנה גוף לא רזה, מוצק כזה, חזה גדול, עם קעקוע מעל שד שמאל...
לבשה מיני שחור, נראתה אש... אבל קלטתי שהיא קצת ערסית....

עצרתי לידה ואמרתי שחבר שהיה פה לפני שבוע, המליץ לי על בחורה כלשהי, ולכן רציתי לדעת מה שמה...
ההיא הגיבה בעצבים מוסווים, ואמרה איזה שם הוא נתן וכו', אמרתי לה מזל ורחל - ההיא אמרה לי אני לא זאת ולא זאת, אבל אם אתה רוצה אז ב 100 - אמרתי לה שאני הולך להוציא כסף (באמת הלכתי להוציא).

לא ידעתי אם היא שיקרה לגבי השם, וחשבתי אולי זאת נטלי שדיברו עליה, אבל אמרתי, שלפני שאני לוקח אותה, אני רוצה לראות כמה זמן עובר בין לקוח ללקוח, כלומר אם יש תקתוק.

כדי להוסיף לעלילה, שבאתי עם הכסף, ג'יפ שחור טוסון (ג'יפ נוסף) נהוג ע"י בחורה(לא ראיתי פנים, רק את היד שהיתה מחוץ לחלון) נכנס לאיפה שהן עובדות, וראיתי שהוא בולם 30 מ' פנימה, אמרתי אולי באמת ההיא לא מזל, ומזל עכשיו באה...

אקציר בחצי שעה שאח"כ לא היתה אף בחורה נוספת פרט לשלוש ההן שם, ולא ראיתי את הג'יפ הנוסף שוב.

ולגבי הזמן שהיא נותנת ללקוח:
פעמיים מדדתי, פעם ראשונה לקח 11 דקות (עד שהיא ירדה שוב מהרכב !!!, כלומר תכל'ס נתנה לו 8-9 דק')
פעם שניה היא היתה שוב על המדרכה תוך 8 דקות!!!!!!!!!!!  (לזה כבר אין לי הסבר...)

מה שכן אין לה שניה חופשית שם (מבחינת מראה- בצדק).

ואחרי עוד כמה דקות, שיש עוד מלא לקוחות מחכים לה, היא הרימה טלפון, שאלה מישהו על איפה הוא נמצא, הלכה לטוסון שממול, הניעה אותה ונסעה... (כלומר זאת מזל.....)

היא כוסית לאללה- אבל בחיים אני לא אתן במודע 100 ש"ח ל 10 דקות (או פחות)......

דיווח על מי כן הייתי- מחר...

נערך על ידי גבינט - 08/-10-/2010 בשעה 03:20
בחזרה למעלה
liron_lvy צפה בגלילה למטה
פורום סקס
•••sr>

הצטרף / הצטרפה: 01/-09-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט liron_lvy ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-10-/2010 בשעה 16:51
אח שלי,

זאת לא מזל זאת ציפי,לה יש ג'יפ שחור והיא אש.מרוקאית אש.
חבל שלא עלית איתה.

מזל היא מבוגרת עם חזה הרבה יותר גדול משל ציפי.

לא נורא פעם אחרת
" אין הבדל בין זונה של 1000 שקל וזונה של 50 שקל - שתיהן זונות "
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tzahiporat ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-10-/2010 בשעה 17:02
מי נותנת שם שירות ב50 שח?
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <12345 15>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz