זונות רחוב בבאר שבע

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
shelli צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-12-/2008
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shelli ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: זונות רחוב בבאר שבע
    פורסם: 10/-06-/2010 בשעה 23:01
מישהו יודע מה קורה בבאר שבע? אין כלום באיזור הרכבת. האם
מישהו מכיר דירה ששווה ללכת אליה

בחזרה למעלה
אוהב בפה צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-03-/2010
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב בפה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-07-/2010 בשעה 18:57
ניקו את בארשבע
בחזרה למעלה
meto2007 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-08-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meto2007 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-09-/2010 בשעה 18:20
היי לכולם וחג שמח.
יש איזה עדכונים על בחורות בבאר שבע?
משהו שווה ללכת?
בחזרה למעלה
אוהב בפה צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב בפה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-09-/2010 בשעה 08:56
הייתי שם אתמול נדה איפה פעם היו מלא זונות כוסיות רוסיות היום אין כלום כמה זקנות על יד השופרסל ועוד רוסייה שתיים ליד הרכבת מכוערות בשיא חוצפתן דורשות מאייה. שוות לתחת ניקו לצערי את בארשבע. האמת בהיותי בארשבעי לשעבר פשוט כואב פעם הייתה תרבות סקס בעיקר בדירות חמודות ודיסקרטיות וגם ליד הרכבת. כעת הרסו הכל. זונות.
בחזרה למעלה
~tom~ צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ~tom~ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-09-/2010 בשעה 18:58
אנשים, חבל על המאמץ שלכם.
הבחור פשוט חמד אותנו לצאן.זרק פצצה ונעלם.
בחזרה למעלה
bigus dickus צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 06/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט bigus dickus ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-11-/2010 בשעה 09:56
השבוע אני צריך להגיע לב"ש וחשבתי על הדרך לדגום משהו מהסחורה המקומית.

הבעייה היא שאין לי מושג איפה לחפש אז אשמח לקבל הכוונה קצת יותר מפרוטת מאשר סופרסל (אני הולך לזיין, לא לעשות קניות), רכבת או שכונה X כי זה סינית בשבילי.
בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-11-/2010 בשעה 08:42
אם אתה בא מכיוון הרכבת ופונה שמאלה לרחוב האורגים, תראה מצד שמאל את השופרסל. בדיוק ממול הסופרסל, כ 20 מטר אחרי הפניה שלקחת יש פניה ימינה לדרך צדדית. עומדות שם שתי זקנות רוסיות. ברכבת ישנה לפעמים בחורה שעומדת בכניסה לחניון ועוד אחד שעומדת בקצה המרוחק של החניון. יש גם לפעמים אחת עם שדיים גדולים שעומדת בכניסה לחניון הישן של הרכבת כמאתיים מטר לפני החנין החניון החדש (אם אתה בא מכיוון הוט והסופרסל לכיוון הרכבת). דיווחו בעבר שיש גם מישהי שעומדת ליד התחנת דלק (לפני הפניה שמאלה לרחוב באורגים שתיארתי בהתחלת הדיווח). בחיים לא ראיתי שם מישהי אבל יכול להיות שפספסתי אותה.

שים לב שהרוסיות הזקנות מגיעות ממש עם רדת החשיכה ולא נשארות עד מאוד מאוחר.

בחזרה למעלה
sossos צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-06-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sossos ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-11-/2010 בשעה 21:07

יש בחורות בבאר שבע ברכבת?

למה הלכנו ולא היה כלום איפה כולם מתחבאות?

נערך על ידי 19LOLx8 - 11/-11-/2010 בשעה 21:19
בחזרה למעלה
meto2007 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meto2007 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-11-/2010 בשעה 06:20
אין שם כלום ריק ממש
בחזרה למעלה
shelli צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shelli ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-02-/2011 בשעה 05:53

באר שבע דוח מצב זונות רחוב

אתמול עברתי בבאר שבע באיזור תחנת ברכבת בסביבות השעה 8 בערב.
ליד תחנת "דלק" עמדה אחת שכמעט בטוח בהריון, למי שזה עושה את זה, רק עברתי לידה ולא עצרתי אבל היה נראה לי שיש לה בטן הריונית.
בפניה לכיוון תחנת הרכבת הישנה עמדו 2, אחת זקנה (ממש) ואחת פצצה לא נורמלית, גבוהה, שיער ארוך ושחור, חזה גדול (סיליקון) אבל פנים לא משהו. ביקשה 100 למציצה 150 זיון. לקחתי אותה רק למציצה כי יש לי חשש קל שהיא קוקס ולא רציתי הפתעות. מציצה זריזה עם גומי. הבחורה נחמדה מאד אפשר לשוחח איתה (לא בזמן המציצה, קשה לה לענות) שאלתי אותה אם יש לה דירה, והיא הסבירה לי שכסף שהיא עושה בדירה בשעה היא עושה בכביש ב 20 דקות וערב כזה בכביש היא גומרת עם 3000 ש"ח בשלוש שעות.
שכחתי לכתוב שהיא הציעה גם אורגיה עם הזקנה ב250.

נערך על ידי 19LOLx8 - 23/-02-/2011 בשעה 11:30
בחזרה למעלה
abc123 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-09-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט abc123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-02-/2011 בשעה 11:09
טוב לדעת שיש פעילות בבאר שבע , תמיד הייתי בטוח שריק שם לחלוטין.
מבטיח לדגום לדווח בפעם הבאה שאהיה שם.
בחזרה למעלה
abc123 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט abc123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-03-/2011 בשעה 16:25

עשיתי השבוע סיבוב בבירת הנגב , לא מצאתי אפילו נערה עובדת אחת , לא ליד הרכבת ולא במקומות

שצויינו כאן בפורום.
בחזרה למעלה
אוהב בפה צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב בפה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-03-/2011 בשעה 19:20
באר שבע מתה
בחזרה למעלה
abc123 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט abc123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2011 בשעה 13:13
טוב אז השבוע הייתי בבאר שבע שוב , החלטתי שוב לחפש פורקן מהיר , שמתי בגי.פי.אס את תחנת הרכבת בבאר שבע והתחלתי לנסוע . עשיתי כמה סיבובים באזור אבל לא מצאתי שום דבר. כבר שהתחלתי להתייאש פניתי לאיזה רחוב צדדי (זה היה ליד תחנת "דלק") וראיתי 2 בחורות. אחת מבוגרת מאד ולא שווה לדבר עליה ועוד אחת שנראתה סביר . עצירה מהירה לידה - 50 ש"ח מציצה ו70 ש"ח לזיון . נסענו עוד 200 מטר , הכסף עבר אליה והיא מורידה את התחתונים ופותחת את החולצה . מציצה חלשה מאד עם קונדום (לא רצתה בלי) זיון מאד מהיר (ולא מהנה)(האיבר שלה רחב מאד ולא מרגישים שום דבר כמעט) וכמעט שלא גמרתי. בסוף היא הבינה שאני לא נהנה והסכימה שאגמור לה על החזה .
בסה"כ הייתי נותן לכל החוויה ציון -3.
קוראים לה ויקה , שיער שחור עד הכתפיים , נראית בת 30 , בערך 1.60 .
לא מומלצת בכלל.
בחזרה למעלה
tzahiporat צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
כפל זהויות בפורום אסור (צחיק+Harmany)

הצטרף / הצטרפה: 27/-05-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tzahiporat ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-04-/2011 בשעה 21:13

יש משהו חדש שם בברית הנגב?

בחזרה למעלה
Buldog צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-03-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Buldog ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-05-/2011 בשעה 10:34
ויקי חזה גדול - אופציה נחמדה מאד לחפוז בבאר שבע.
נמצאת בד"כ בתחנת הדלק (בכביש של תחנת הרכבת הצפונית).
תיאור:
מוצא: רוסייה.
שיער: בלונדיני.
גוף: מלאה, אפשר לומר קצת שמנה אפילו אבל באופן נשי מאד.
פנים: סביר.
מציצה: מקונדמת (לא שאלתי על חשופה) - מושקעת וטובה, מאד נהנתי.
הזיון עצמו היה מצויין, החזה שלה גדול וטבעי - תענוג.
המחיר: 150.
זמן: 15 - 20 דקות לא לוחצת בכלל.
חסרון: כל הזמן לוחצת לקבל טיפ- מעצבן קצת. 
זמינות: בעקרון היא אמרה לי שנמצא כל יום כמעט, משעות הערב וגם נתנה לי טלפון שלה למקרה שאקלע שוב לבאר שבע (מי שרוצה טלפון שיפנה בפרטי).
לסיכום: אני מאד נהנתי.
ד"א, אם אתם רוצים ליפול מהרגליים מצחוק תשאלו אותה לגבי מחירים של אקסטרות- מי שישאל ...יבין.

בחזרה למעלה
Bigdike צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-11-/2010
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Bigdike ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-05-/2011 בשעה 01:16
במקור פורסם על ידי Buldog

ד"א, אם אתם רוצים ליפול מהרגליים מצחוק תשאלו אותה לגבי מחירים של אקסטרות- מי שישאל ...יבין.
איך אומרים.. "כולן זונות, רק החכמות לוקחות כסף."
אם המחיר הרגיל לשירותים הרגילים האלה שמחירם כיום בשוק הוא 100 ש"ח, אז אני לא רוצה לחשוב כמה היא תגיד על אנאלי וכל התוספות למינהם.
אבל אתה יודע מה? היא חכמה! חכמה מאוד...
כי היא יודעת שיש פראיירים, ופראיירים לא מתים רק מתחלפים, ויש מי שישלם את הכסף הזה ומה שהיא דורשת.
אז למה לא לבקש? היא אומרת לך המחיר ל-X הוא Y ש"ח, רוצה תיקח, לא רוצה? יבוא מישהו אחר יקח.

היא חכמה! זאת בחורה עובדת שאני מצדיע לה. מוחא כפייה
בחזרה למעלה
adirsh23 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-10-/2010
מיקום/איזור: דרום
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adirsh23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2011 בשעה 02:01
החלטתי לתרום לחבורה שבנינו לעזור למי שמגיע לרכבת מכיוון סורוקה האוניברסיטה בכניסה לחניון החדש של הרכב ניתקלתי ברוסיה צעירה תאמינו אוו לא עמדה שם אם אישה רוסיה מבוגרת שהייתה על תקן סרסור שלה שזו כניראה אמא שלה ניתקלתי בה בסביבות 2 בלילה
 בלונדית 170 בערך רזה בעלת כוס קטן מגולח חור צר   150 שקל הכול רק עם גומי מלחיצה בזמן מעבר חזה זיון סבבה
ישנה עוד אחת ירוסיה שמנה בסביבות ה 120 קילו עומדת עם רכב בסוף החניון החדש ביחד עם הסרסור שלה לא שאלתי פרטים לא דגמתי בסביבות 12 ניראתה שם
מול החניון החדש  יש חניה קטנה גם שם יש רוסיה בהריון בחודש 5 אולי יותר עומדת עם רכב ביחד עם חבר שלה לא  מלחצימה בזמן 165 גובה עושה הכול עם גומי
 ברכבת הישנה מעבר לחניון החדש יש רוסיה קצת שמנמונת 165 ציצי ענק עושה הכול עם גומי קצת מלחיצה בזמן
ישנה עוד ישראילת עם מבטא מעל גיל 30 נרקומנית טיפה שמנמונת שחומה חור ענק אוספת אותך מהכביש לדירה מימול לוקחת 200 מלחיצה טיפה בזמן  ניראתה אחרי 8 בערב וגם אחרי 12 בלילה
עוד ישראלית באותו מקום  נרקומנית רזונת ב 30 בערך ציצי קטן שיער קצר עושה סקס בלי קונדום מסכימה לאצבעות בתחת  מוצצת בלי גומי נותנת לך לגמור בלי גומי בעלת חור קטן  כול זה ב 50 שקל וניראת לא רע
עוד ישראלית בת 30  170 רזונת עושה סקס עם גומי מוצצת עם גומי לא מלחיצה בזמן מציעה תמורת 150 סקס ובשביל 200 אתה יכול לגמור לה בפה וגם אנאלי  לא מלחיצה בזמן
יש עוד קוקסניל שמתחזה לאישה  מזהים אותו לפי הסילקון שיער שחור גלי ארוך אומרת שיש לה כוס בעצם מקלפת את הזין שלה  פנימה ומחזיקה לך אותו עם היד מלאה בקרם שתקבל הרגשה של כוס לא נותנת לך להביט למטה שלא תקלוט מסיטה את המבא שלך ברגע שאת מסתכל  הכול עם גומי  150 שקל ניראה בשעות הערב
והדובדבן שבקצפת יום שישי האחרון הייתי שם בשעה 2 בלילה ראיתי מישהי 175 גובה שיער שחור ארוך עניים שחורות ציצי מידה D פטמות ענקיות בולטות רזונות עם הרבה קעקועים סקסים לוקחת 150 מוצצת בלי קונדום מלקקת אותו מכול הלב לי אישת מצצה את הביצים חשבתי עוד שניה נתשלות מהמציצה חור צר כמו שיש לה לא ראיתי שנים מפנקת מכול הלב חזרתי אליה אחרי חצי שעה למספר שני נתנה לי חצי שעה בכיף בלי להלחיץ היא עובדת רק אחרי 2 בלילה עושה סלקציה בלקוחות קשה לא הולכת עם כול אחד לסיכוםיוו הפנר לא היה מתנגד להחזיק אחת כזו אצלו באחוזה לדעתי אחת כזו יכולה לדרוש 500 ותקבל
מי אמר שאין דברים טובים בבאר שבע צריך קצת סבלנות תעשו כמוני תגיעו למקום תתטילו שם בין הרכבת החדשה לישנה גם אם זה יקח שעה + סבלנות שווה זהב שם  

בחזרה למעלה
pipo צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט pipo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-05-/2011 בשעה 15:40

התעוררות בב"ש?

שלום לכל חברי הפורום.
אני זקוק לעזרתכם בפתירת התעלומה הבאה לאחרונה חבר קפץ לסיבוב זונות בבאר שבע אמרתי לו חבל אין כלום בעיר חבל על המאמץ והטירכה לבסוף הוא מתקשר אליי אומר לי לא תאמין את מי פגשתי בב"ש את מאיה מבוגרשוב 12 אני כמובן לא האמנתי לו, איך זה יכול להיות שבחורה כל כך אטרקטיבית תגיע לב"ש ועוד לכביש??
אני פונה אליכם בשאלה האם זה נכון ומתי היא עובדת? כל היודע דבר מתבקש להגיב בפורום או בפרטי למי שיש מידע רגיש לסוגיה
תודה פיפו

נערך על ידי 19LOLx8 - 21/-05-/2011 בשעה 23:55
בחזרה למעלה
החטא ועונשו צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-10-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החטא ועונשו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-05-/2011 בשעה 21:24
זה מעניין.
יום רביעי הקרוב אני יורד דרומה לבאר שבע.
אם החבר שלך יוכל לתת מיקום שראה את מאיה, אוכל לבדוק ולנסות להוסיף פרטים.

יש דבר העומד בפני הרצון
בחזרה למעלה
adirsh23 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adirsh23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-05-/2011 בשעה 01:33
למישהו יש תמונה אוו תיאור של מאיה
בחזרה למעלה
adirsh23 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adirsh23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-05-/2011 בשעה 23:00

אולי אני יכול לעזור לכם במידע  למיה יש אולי סימן אוו קעקועים שניתן לזהות

בחזרה למעלה
Rusty Nail צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 31/-01-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Rusty Nail ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-05-/2011 בשעה 17:44
adirsh23 אחלה דיווח, אני תוהה למה אנשים לא מגיבים ומעריכים תגובות לעניין כמו שלך.

אגב, הזוי משהו הסיפור על הקוקסילנית שמורחת את הזין בקרם, שיתפת פעולה עם זה? איך הגבת באותו רגע שגילית?

הדיווח על הבחורה האחרונה עושה חשק לנסוע עד באר שבע, אין ספק...
בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-05-/2011 בשעה 08:00
עברתי באיזור באחד הערבים השבוע בשעה 10. היו לפחות 10 בחורות. בחיים לא ראיתי כל כך הרבה עומדות בו זמנית ועוד בשעה שיש די הרבה תושבים שעדיין מסתובבים. בסוף העלתי בחורה (לא צעירה אבל גם לא סבתא - אולי בת 40) ישראלית שמנה עם ציצים ענקיים. עמדה ליד הטלפון הציבורי 10 מטר אחרי הכיכר של הרכבת. לא ראיתי אותה אף פעם ולדעתי מדובר במישהי שגרה באזור ועושה קצת כסף מהצד. נסענו לרמזור, עשיתי פרסה ונכנסנו לחניון הישן של הרכבת. לא הייתי ממליץ למי שמחפש זיון לקחת אותה. לבחורה לא היה קונדום (טענה שבדיוק נגמרו לה והיא צריכה לקפוץ להביא עוד) והיא אמרה שיש זיון רק אם יש לי קונדום עלי. דוקא היה לי אבל לא לקחתי צאנס איתה וביקשתי מציצה מקונדמת. הציעה לי מציצה בלי ושאתן לה את הקונדום. לא רציתי. הסתדרנו על מציצה מקונדמת ב 50 שח. בזמן שירדה ושיחקה לי עם הביצים אני שיחקתי עם השדיים הענקיים שלה. המשיכה לשאוב עד שרוקנתי את הטיפה האחרונה לתוך הקונדום.   
בחזרה למעלה
adirsh23 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adirsh23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-05-/2011 בשעה 16:12
חברים לגבי הקוקסנלית אתם יכולים לבדוק ולאמת זאת בבדיקה פשוטה לקוקסינל יש עצם בגרון כמו לגבר ולגבי התיאור שאמרתיעל הישראלית עם הקעקועים השם שאמרה לי הוא נטלי וכמו שידיינו אמר קודם לפעמים צריך מזל באזור לפעמים אתה מגיע מוצא מישהי שזקוקה נואשות לכסף נותנת ימים בודדים בחודש ולפעמים אפשר לטייל שם מעל שעה ולא למצוא כלום 
בחזרה למעלה
adirsh23 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adirsh23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-05-/2011 בשעה 09:57

חברה למישהו יש קצת מידע על מאיה אם  זו היא

בחזרה למעלה
adirsh23 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adirsh23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-05-/2011 בשעה 22:07
חברה יש מעל 5000 צופים פה אף אחד לא מוכן למסור קצת מידע על באר שבע
בחזרה למעלה
shelli צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shelli ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2011 בשעה 10:24
מה שכתוב בהודעות לפניך לא נחשב למידע?
בחזרה למעלה
adirsh23 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adirsh23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-06-/2011 בשעה 22:21

אני בטוח שיש עוד דברים שאנשים לא רושמים כמו מידע ששמעתי על שתי זונות שעומדות ליד מכללת קיי

בחזרה למעלה
tomern2006 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tomern2006 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-06-/2011 בשעה 22:30
תודה רבה לך adirsh23!!
כל הכבוד על הפירוט, הודעות כאלה חוסכות לאנשים הרבה כסף..
דברים שאני ראיתי או דגמתי שלא ציינת בב"ש:
1. 2 הרוסיות "בתחנת דלק". מלאה שאף פעם לא דגמתי. ורזה שמצצה לי פעם בלי קונדום עם גמירה בפה ב-150 (המציצה הכי טובה שקיבלתי בחיים באחריות :) ) 
2. במכללת קיי יש רוסיה צעירה (אולי בת 25). אף לא הספקתי לדגום אותה. ואני לא בטוח על השעות שלה. פעם ראיתי אותה ב-1 בלילה ופעם ראיתי אותה ב-5 בערב. היא ממש לא עקבית. אבל הבנתי מקריאה בפורום שהיא מאוד סבלנית ומוצצת ב-70.
אנא תמשיך לשתף אותנו בהתפתחויות בבירת הנגב...יש הרבה חרמנים בעיר הזאת :)

בחזרה למעלה
meto2007 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meto2007 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-06-/2011 בשעה 11:32
היי לכולם
אז ככה , ביום שישי בשבוע שעבר עשיתי סיור "בדיקה" בבאר שבע 
במקומות שרשומים כאן.

לצערי לא נפלתי על הזמנים שמשהי מהבחורות עובדת.
בתחנת דלק אחרי תחנת הרכבת בשכונה ג' אין כלום ריק
בתחנת הרכבת (הישנה) הייתה רק את הזונה השמנה שבדרך כלל יש שם (והיא נראת זוועה)
ובסביבת תחנת הרכבת החדשה גם לא היה כלום.
גם כן במכללת קיי

אם משהו יודע בערך ככה שעות שיש באיזה שהם מהמקומות הללו בחורות 
אני אשמח לדעת מזה

תודה
בחזרה למעלה
adirsh23 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adirsh23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-06-/2011 בשעה 04:14
טוב חברים היייתי הערב ברכבת משעה 1 בלילה עשיתי סיבובים באזור גם ברכבת היששנה גם בחדשה ליד שני תחנות הדלק כלום כאילו מישהו ניקה את האזור כלום  לא מצאתי כלום הייתי באזור  עד שעה 3 וחצי

פעם היו מלא מכונים בעיר העתיקה מישהו יודע לאן כול המוכנים נעלמו

נערך על ידי 19LOLx8 - 04/-06-/2011 בשעה 10:55
בחזרה למעלה
meto2007 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meto2007 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-06-/2011 בשעה 11:25
adirsh23 -  על זה בדיוק דיברתי
חבל שיבש שם
בחזרה למעלה
adirsh23 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adirsh23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-06-/2011 בשעה 20:43
מישהו יכול לתת הסבר על המיקום במכללת קיי
בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-06-/2011 בשעה 08:57
אם אתה בא מרגר לכיוון צפון, ביציאה מב"ש אתה פונה שמאלה לכיוון חצרים. הבחורות נמצאות אחרי הכיכר השניה כלומר אחרי המוסד לחולי נפש ומרכז הקליטה. הייתי פעם עם הצעירה.  רוסיה רזה וצעירה (עשתה קצת רושם של נרקומנוית אבל לך תדע), ציצים קטנים. מוצצת עם גומי בלי לחץ בשבעים ש"ח. לדעתי היא מגיעה מאוחר בלילה (אחרי 10). אם היא איננה יכול להיות שהיא תפוסה ויכול להיות שלא הגיעה.

מישהו יכול לתת פרטים על המבוגרת שנמצאת שם?

נערך על ידי הלקוח - 05/-06-/2011 בשעה 09:48
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tomern2006 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-06-/2011 בשעה 10:05

לגבי המיקום במכללת קיי:

אם אתה מגיע מהכניסה הצפונית לב"ש (מת"א) - אתה פונה ימינה, נוסע ישר, עובר את בי"ח הפסיכאטרי ואז תגיע לכיכר גדולה. שם היא אמורה להיות. אבל, כמו שאמרתי לפני, אני ממש לא בטוח לגבי השעות שלה.
בחזרה למעלה
adirsh23 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adirsh23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-06-/2011 בשעה 01:29
חברה אני מנסה לקבל כמה שיותר תגובות ממכם כמו יום שעה ומה ראיתי על מנת ליצור מעיין תבנית שרוב החברים ידעו מתי ללכת ומה לימצוא
בחזרה למעלה
המכור לדבר צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-04-/2011
מיקום/איזור: הדרום
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המכור לדבר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-06-/2011 בשעה 16:50
שלום לכולם,
אכן נכון ישנה התעוררות בב"ש אתמול בערב עשיתי סיבוב בסביבות 21:00 באזור האוניברסיטה והיו שם כ 5 זונות.
בתור לקוח ותיק (פחות של זונות רחוב) אני יודע שלרב הם מתחילות לעבוד שם אחרי 22:00 ולכן אני ממאמין שלאחר 22:00 ייתכן והיו עוד זונות.
שאלתי היא לכם יודעי דבר ליפני כשנה עבדה בחורה ברכבת עם שיער שחור עיינים כחולות רוסיה עם עור בהיר בגיל 27 1.60לערך רזה עם חזה בינוני נראת קצת נרקומנית.(אני יודע שאח"כ עברה לדירה במשה שרת יחד עם עוד שותפה ואח"כ נעלמה)האם מישהו יודע לאן נעלמה אול זאת הבחורה של מיכללת קיי??
תודה לתורמים...
בחזרה למעלה
adirsh23 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adirsh23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-06-/2011 בשעה 19:59
שאלה חברים מישהו נמצא באזור הרכבת בשעות 7 בערב אם יש שם משהו
אגב אתמול הייתי ברכבת בשעה אחת וחצי בלילה הייתה שם אחת מבוגרת שעמדה בכניסה לרכבת הישנה לא ניראת נרקומנית למי שמבוגרות עושה את זה עוד בשיא חוצפתה שאלה אם יש לי קונדום לקחה 100 שקל
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tomern2006 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-06-/2011 בשעה 21:44
שלום לכולם,
אתמול דגמתי את הבחורה ממכללת קיי סוף סוף.
אחרי חודשים שאני רק שומע עליה, אתמול היא הייתה אצלי ברכב.
אז ככה:
מדובר ברוסיה בת 25 בערך, רזה מאוד, שיער שחור חלק.
אני בד"כ לא מזדיין עם זונות רחוב, אז ביקשתי רק מציצה בלי קונדום.
היא אמרה לי 100 ש"ח - הייתי חרמן אז הסכמתי...נראה לי שאפשר להוריד אותה לאיזור ה-70.
המציצה הייתה מצויינת, בלי שיניים ויחסית עמוקה, היא לא מאלה שמשתמשות בידיים בזמן המציצה, שזה מעולה.
היא מאוד סבלנית, למרות שגמרתי יחסית מהר. היא מצצה לי בערך 5 דקות (אפילו פחות) וגמרתי לה בפה והיא ירקה את זה.

בקיצור, ממליץ בחום, אחת המציצות הטובות שקיבלתי.
אני בוודאות אחזור.
היא ממוקמת מול מכללת קיי, עומדת אחרי הכיכר של הב"יח פסיכיאטרי.
בחזרה למעלה
החטא ועונשו צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-10-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החטא ועונשו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-07-/2011 בשעה 13:15
אתמול עשיתי סיבוב באיזור, בסביבות 22:30 .
בכניסה לתחנת הרכבת החדשה, אוניברסיטה, ממש ליד הכיכר, עמדו 3 .
באותה כיכר, אם יוצאים ממנה לכיוון תחנת הדלק, עוד אחת.
ממשיכים לכיוון תחנת הדלק, אם פונים שמאלה ברמזור , עמדו שם 2.
ממשיכים מהרמזור, מיד אחרי תחנת הדלק , עמדו 2.
ברמזור הבא אחרי תחנת הדלק, פונים שמאלה לכיוון שופרסל, ממול עוד 2 (מבוגרות קבועות) .

לא דגמתי, רק ראיתי על הדרך בנסיעה.

יש דבר העומד בפני הרצון
בחזרה למעלה
adirsh23 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adirsh23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-08-/2011 בשעה 23:07
מישהו פעם מצא משהו בבאר שבע בשעות היום הכוונה ל12 בצוהורים
בחזרה למעלה
adirsh23 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adirsh23 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-08-/2011 בשעה 10:08
בדיקה שעשיתי בשעה 4 אחר הצו ורים המקום שומם מת אין כלום ברכבת 
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz