חוויותיי מורנה בולגריה

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
המענג צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-06-/2010
מיקום/איזור: ישראל
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המענג ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: חוויותיי מורנה בולגריה
    פורסם: 13/-07-/2010 בשעה 20:55
טוב לפני כמה ימים חזרתי מורנה היו ציפיות גדולות שמעתי סיפורים זונות ברחוב כוסיות מדהימות ברחובות מה לא . תפסתי חבר רווק כמוני לקחנו דיל ברגע אחרון  מחיר פצצה אין מה להגיד .בכל מקרה נחתנו עם כל הג'מעה הישראלית, הרוב אוכלוסיה מבוגרת שבאה להמר וכמובן מחפשיי מין מוזרים. טוב מגיעים בלילה ישר כמה שוטים ויורדים לכיוון החוף 10 דקות מהמלון .בדרך אחרי כמה דקות כבר ננעלו עלינו כמה זונות רחוב הרגשתי שהגעתי לגן עדן אבל אמרנו שכמובן נסתובב נרגיש מי נגד מי בכל זאת מקום חדש וגם מן הסתם לא היו מדהימות בארץ מחיר 250 300 מבקשות 150 ליבה שז 75 יורו בערך לא זול בהתחשב שאתה צריך לקחת אותה למלון לשלם עוד 30 ליבה כדיי שתעלה אייתך לחדר המשכנו בסיבוב על החוף כולם ילדים בני 17-18 גג וזה מזל שלא נסענו לבורגס כי שם הבנתי מיליון ילדים
עוד כמה זונות רחוב בדרך וכמו שנהגי מוניות קוראים להם קרוקדיליות. החלטנו לעצור במועדון חשפנות לראות מה מציעים חייב לציין דיי
ריק מאנשים אייך שאתה נכנס יש 5 או 6 בחורות 2 שנראות טוב וזהו התחלנו לברר פרטים מסתבר שמי שרצינו עושה רק ריקוד פרטי ויתרנו המשכנו הלאה .ביום השני אחרי התפננות בים הבטחתי לחבר שלי היום מוצאים משהו אחרי כמה שיחות עם נהגיי מוניות מצאנו
אחד נחמד שהציע לנו לקחת אותנו למקום הכי טוב בעיר ורנה 15 דקות מהחוף איפה שישנו ואם לא מוצא חן  בעיניינו הוא ייקח אותנו  עד
שנגיד לו סבבה .כל זה הלוך חזור 50 ליבה והוא מחכה לנו עד שנצא .נכנסים למונית מבסוטים כל הדרך הוא לא מפסיק לשבח את המקום
אייך שאנחנו מתקרבים היה נראה שהוא הולך לשדוד אותנו   לקח אותנו בדרך צדדית  מגיעים למקום שנקרא red bar טוב מבחוץ נראה מעולה פותחים תדלת מגיע הכפיל  של הרשע מסרטיי ג'מס בונד דורש מאיתנו 10 ליבה רק לראות את הבחורות שילמנו כבר הגענו לא
טוב הבר ריק מאדם כמובן מורידים אותנו למרתף ושם אנחנו רואים 5 בחורות כל אחת יושבת  על ספה לבד  מעשנת בשרשרת  חיפשתי מבט בעיניים משהו  אבל אז הבנתי הם אותם בחורות שלפניי 10 שנים היו כלואות במכוניי ליווי  בארץ משהו כבויי מפוחד ולא מזמין.
מחיר 150 ליבה לשעה מסתבר שכולם ככה זה המחיר שהמאפייה דורשת מהם  בארץ לא הינו משלמים יותר 250 שקל לרמת יופי ששררה שם .מצטער לא הצלחתי להתחבר אמרנו ממשיכים הלאה  נוסעים נוסעים לקח אותנו לדירה פרטית יותר מפחידה מהדירה הכי רקובה בארץ היה נראה שהערנו אותם מהשינה סוג של 120 שקל תחנה מרכזית(כולה 1:00) המשכנו הלאה מגעים לעוד מכון  3 בחורות
כולן בנות 40 פלוס נראה שיש להם יותר מחלות מזונה באפריקה הלאה נוסעים נוסעים הנהג שלנו מציע  חבר שלו יכול להביא 2 בחורות סוף הדרך חבל על הזמן חייבים חייבים לנסות טוב הסכמנו להצעה נוסעים עוד 20 דקות מחכים לו באיזה פינה  עוד חצי שעה בנתיים אנחנו בסמול טוק עם הנהג מונית שמספר לנו שהמאפיה השתלטה על ורנה לפניי 5 שנים על חלק גדול מהמלונות. אפשר לקנות דירה בגרושים.
טוב השעה 2 (יצאנו 12:00)בלילה מגיע החבר שתיי בחורות באוטו אחת ויאטנמית שמנמונת  אבל פרצוף חמוד השניה טייץ בולגריה שיער שחור  באוטו היה נראה גוף סבבה  טוב אנחנו מאשרים כבר התעייפנו פתאום מבקש מאיתנו עוד 30 למלון  טוב הבנו שאין ברירה היה לנו כסף לחדר אחד מזיינים ביחד אולי נחליף אורגיות משהו . טוב מתחילים לנסוע הם במונית שלו אנחנו בשלנו  מגיעים למלון 1 אין חדרים מלון שני אין חדרים עוד חצי שעה נסיעה עוד מלון אין חדרים בקיצור עד 4 בבוקר מחפשים מלון בסוף הגענו למלון שאכסניה בדימונה היתה יותר סטרילית ממנו .ואנחנו בשלנו לא מוותרים יאללה נכנסים .ארבעתנו בחדר אחד מקלחת עם צינור כל אחד מחכה לתורו להתקלח
בנתיים אני מנסה להתקרב לבולגריה אין נשיקות ואין כלום בנוסף לזה שהיא הורידה חולצה הבנתי שכוח המשיכה ניצח .היתה בת28 בערך
אחרי המקלחת מציצה עם קונדום גרוע ביותר בנתיים חבר שלי לפחות הצליח קצת דיפ עם הויאטנמית אני מסתכל עליו בכל זאת פעם ראשונה שלו עם זונה  מתאמץ לשמור אותו למעלה  מפה לשם התחלתי לעבוד על שלי אחרי עצימת עיינים ופינטוז  על כמה בחורות שהייתי איתם הצלחתי לגמור אחרי חצי שעה של עבודה קשה אני יקצר ואגיד שלסיבוב השני לא היה לי כוח למרות שהיא ניסתה לרדת עוד .חבר שלי מסכן לא הצליח לגמור אפילו פעם אחת חוויה ראשונה טראומטית לצערי  בשבילו(אני ישלח אותו לאלכס) סיימנו את הערב ברגשות מעורבים בכל זאת חוויה מוזרה   למחרת עוד יום בים קצת קזינו החלטנו לקחת את הרווחים וללכת למועדון חשפנות אחר נכנסנו אחרי 10 ליבה כניסה היו כמה בחורות מדהימות אבל שוב מי שמציעה יותר  מריקוד לא שווה את הכסף .אחרי פיתוי של דרינקלבחורה ב20 ליבה וקצת נגיעות עם גרמניה סטייל בר רפאלי החלטנו להמשיך למלון מאוכזבים שוב .למחרת יום בעיר מצאנו נהג מונית "מיקי שקשוקה "מדבר עברית ישראלית למדיי (מקלל כל שניה ) לקח אותנו ליום טיול של5 שעות בורנה  כל השווקים קניון וכל מה שורנה מציעה כל זה ב60 ליבה וקיבלנו מדריך צמוד אחרי מוזיקה מיזרחית כבדה באוטו הציע לנו בחורות שעושות מס'ז עם מציצה  80 ליבהועם תוספת קטנה אפשר גם לפמפם .טוב נוסעים מגיעים מה אני אגיד לכם פחד אלוהים 4 בחורות כל אחת יותר סתם מהשניה  אבל מס'ז יאללה מה יכול להיות .
שכבתי על מיטת מס'ז שעברו עלייה 150 אלף איש לפניי .לא משנה המס'ז סבבה  מציצה מקונדמת לא היה מצב שאני נותן לה יותר בשביל שתמחץ אותי על המיטה .חזרנו הביתה עם מסקנה אחת עד שאני יבקר שוב בורנה יעברו עוד הרבה הרבה שנים.

לתת לה להרגיש אישה
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-07-/2010 בשעה 22:56
הייתי גם בבורגס וגם בוורנה, חבל שלא שאלת, לא ממליץ,יותר קל לתפוס תיירת מאשר  בחורה ברחוב, בכלל לא ראיתי שם אחת ששווה ת100 יורו, כל מי שמספר על וורנה, מנסה לשכנע את עצמו שהטיול היה שווה
בחזרה למעלה
THAI צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 31/-10-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט THAI ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-07-/2010 בשעה 00:48

תודה על הסיפור המפורט!!, בהחלט חסכת לנו לא מעט כסף וזמן, נמחק את בולגריה המרשימה..

בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס
Za-Yan

הצטרף / הצטרפה: 03/-04-/2009
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-07-/2010 בשעה 23:52
תודה על הדיווח והאזהרות.

האמת שאני כנראה טס לבולגריה, לוורנה ואם אני לא טועה פעם היו כאן דיווחים חיוביים על בולגריה..
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-07-/2010 בשעה 00:08
חיפוש אודות בולגריהבפורום חו"ל מניב את התוצאות הבאות:

במקור פורסם על ידי 19LOLx8

כדאי לבחור את אופציית ההצגה לפי נושאים ולא לפי תגובות (ברירת המחדל) וללחוץ ישר על חיפוש ...

גילעד.

נערך על ידי 19LOLx8 - 15/-07-/2010 בשעה 21:48
8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
Playboy צפה בגלילה למטה
פורום סקס
¿•

הצטרף / הצטרפה: 26/-04-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Playboy ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-07-/2010 בשעה 12:09
אין ספק וורנה זה לא יעד לתיירות מין!

הייתי שם לפני כמה שנים המצב היה מאוד דומה למה שתואר לעיל,

הרמה של הבנות ירודה והמחירים בשמיים!

אתה יושב ב"מועדון חשפנות" וכל מה שאתה רואה זה בחורות שמנסות

לשדוד לך את הכסף!

מעניין באמת שאנשים מספרים לך סיפורי הלל על המקום אבל ממה שאני

התרשמתי לא זונות ולא יער....
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

הצטרף / הצטרפה: 03/-04-/2009
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-07-/2010 בשעה 19:52
במקור פורסם על ידי 19LOLx8

חיפוש אודות בולגריהבפורום חו"ל מניב את התוצאות הבאות:

(מוצג לפי נושאים ולא לפי תגובות)

גילעד.

היי גילעד,

זה מה שאני מקבל כשאני מריץ את הלינק:
פג תוקף החיפוש או שאין לך את ההרשאות לערוך חיפוש זה. התחל חיפוש חדש
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-07-/2010 בשעה 21:47
אהההההה  Shocked תודה !

כדאי לבחור את אופציית ההצגה לפי נושאים ולא לפי תגובות (ברירת המחדל) וללחוץ ישר על חיפוש ...

גילעד.

8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
verble צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין על דרך המלך
מדווח סקס אמין על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-04-/2008
מיקום/איזור: Lax
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט verble ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 03:53
לפני כ-6-7 שנים וארנה היתה מאוד תוססת במין. אני לא אשכח, נסעתי לשם עם בן דוד שלי, בקזינו צדו אותנו 2 בחורות לאורגיה קטלנית. יום למחרת, שוב צדה אותנו בקזינו בחורה אחת, אני ויתרתי ובן דודי נכנס, ונהנה. היו שם מקומות מצויינים לזיין.
מאז, ביקרתי שם פעמיים נוספות. בפעמיים האלה נוכחתי לדעת כי רוב מכוני הליווי והבחורות הפרטיות שם נהרסו כליל עקב השתלטות טוטאלית של עבריינים על התחום, שכוללים דמי חסות גבוהים מכל מי שרוצה לעסוק בכך.
אבל עדיין, המקומות שאפשר למצוא בהם זיונים טובים הם בעיקר בקזינו, שם צדות אותך זונות שעובדות בשיתוף עם הקזינו. בדר"כ הן יהיו יותר יקרות, אבל יותר טובות ממה שאפשר למצוא בחוץ
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz