סקס בתאילנד, פאטייה:יומן מסע שחר סגל חלק 2+ תמונות

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2010
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: סקס בתאילנד, פאטייה:יומן מסע שחר סגל חלק 2+ תמונות
    פורסם: 17/-07-/2010 בשעה 01:45

שלום חברים, פה אני אתן את המדריך המלא למטייל המתחיל בתאילנד.

המדיריך מעודכן להיום, אוקיי יש כמה דרכים לטוס לתאילנד אחד דרך אל על 2 דרך חברות זרות כמו  FLY EAST היתרון הוא בחיסכון בכסף, כרטיס טיסה  בחברות הזרות עולה כ 650$ באל על 900$.

אחרי שנחתתם, אתם צריכים לרדת במדרגות הנעות לקומה מס 1!!!!!!!!!, כולם יכוונו אותכם לקומה 2 איפה שיש מוניות, מה שהם לא מספרים לכם שבקומה 2 , יש מס למוניות והמחיר גבוה עד פי 2!

אז לרדת לקומה 1!, שם יש לכם מוניות לפאטייה, ואוטובוסים, לא לעלות במוניות! במונית זה יעלה לכם 120-150 שח

באוטובוס זה עולה 7 שח:) כן שבע שקל.

יש שני דלפקים לאוטובוסים, תלכו על הדלפק השמאלי, שם יש אוטובוס שלוקח אותכם לSOUTH PATAAYA לתחנה המרכזית.

אוקיי שימו לב, גם אם הבחורה אומרת שאין מקום,  זה כי יש לה אינטרס שתעלו על מונית, אז תחכו 20 דקות, ויגיע אוטובוס נוסף:)

אחרי שירדתם בתחנה המרכזית, תקחו טקסי בייק,מונית אופנוע, ב 5 שח, למלון בשם DLUX PERFECT MANTION רצוי להזמין מראש, המחיר למלון ממוזג במיקום של 10 דק מהמרכז, 700 שח לחודש+150 שח לחשמל ומים.

היתרון שיש שם שומר בכניסה,והוא לוקח תז של כל בחורה שתבוא איתכם.

מחוץ למלון יש מוניות טנדרים, הנסיעה מהמלון עד ל WALKING STREET עולה 2 שקל ,פשוט לעצור תמונית ולעלות!!!, לא לשאול כמה זה עד ל.... כי ככה הם מעלים מחיר:)

מחוץ למלון יש קראיוקי באר ששם יש ים בחורות שאתה עולה לחדר שר אםתם ומשלם 200-300 שח, לדעתי לא שווה..

ומקום עיסוי מדהים, ששם אתה יושב, וים בחורותת חמודות יושבות מסבביב, ואז בא המארחת עם תפריט, ששם רשום בחורה אחת, 2 בחרות, מסג', בקיצור כמו שאתה מזמין לאכול:)

טיפים: לא לעלות למוניות עם נהגים צעירים, בדרכ מנסים לרמות אותך.

אם יש לך ספק אם החורה היא ליידי בוי, פשוט תשאל את השומר במלון, הם לא יכולות לזייף תעודת זהות.

ממליץ לאכול בשכונות, בכל שכונה יש אמא שמבשלת לכל השכונה, ארוחה מלאה בשרית עולה 3 שח+ 1 שח לפחית:)

לא לקבל מבחורה אוכל!! אם היא מציעה לך לקנות לך באגט או בורגר ראנץ, תסרב!!! חלקן שמות פטרייה באוכל, ולוקחות לך את כל הכסף, כבר תפסתי בחורה עם פטרייה בתיק, חתיכה , שכל הזמן רצתה לקנות לי לאכול.

לא לקנות בשרים ברחוב!!! עד כמה שזה מריח טוב, חלקם פשוט מוכרים אתזה עם בשר עכברים, מבטיח לכם קילקול קיבה נוראי.

לא לאסוף בחורות מבארים!! ככה אתם משלמים למאמה סאן, לא לקחת מהבאר, עוד מעט אני אסביר מאיפה:)

לא לדבא איתם על כסף בהתחלה, תזמינו אותם לאכול, הם אף פעם לא אומרות לא לאכול, תמיד אוכלות 6-8 פעמים ביום:) אחכ הדרך למיטה קלה יותר.

לא כולם זונות , אבל את כמעט כולן ניתן להשיג.

אם ליידי בויי מתחיל איתך תהיה מנומס ותגיד לא תודה! אם תקלל, פשוט תחטוף מכות מהליידי בויי והחברים שלו.אני מכיר הרבה מקרים.

תמיד תגיד שאתה איטלקי:)

מהיכן לאסוף בחורות? :WALKING STREET

1- TONY DISCO פעם היה להיט היום נפילה, ערבים נכנסים לשם בתשלום, כל השאר חינם, ועדיין המקום מפוצץ בבני דודים.

חיסרון לטעמי, הבני דודים, היתרון שם שאין הגבלה של גילאי בנות ומרביתן מיתחת לגיל 18:) קרה לי שאספתי משם ילדה, שבבוקר גיליתי שהיא הייתה בתולה, כל המיטה הייתה דם, יום אחרי זה, ראיתי אותה ברחוב, והיא הצביעה עליי, וסיפרה לאבא שלה שאני הפלאנג הראשון שלה בגאווה:) 

אחרי שנכנסים קונים שם בירה ב 20 שח, יקר מאוד, אבל משם מכירים הרבה צעירות והדרך למלון קצרה.

2- MARLIN DISCO המקום!!!!כל יום הייתי יוצא משם עםבחורה אחרת, דיסקוטק עם מוסיקה מטורפת ים בחורות אתה יושב מזמין בירה ב 8 שח, והבנות באות אליך, לא לדבר על כסף!!!!  תרקוד איתם, תזרום, תזמין למשקה ב 8 שח, והם מעבירות את הלילה איתך!!, מומלץ להגיע ב 23:00 ולתפוס מקום.

3- LUCIFER אחלה מקום מוסיקה שחורה, אחלה להקות, והבנות שם פשוט יפות, כוסיות על, ושוב לא לדבר על כסף!

4 דיסקו בשם WALKING STREET אחלה מקום, מוסיקה שחורה, כניסה חינם, פשוט תרקוד ותצמד לבחורה, אוש היא כבר תבוא אליך.

5-INSAMNIA מתחיל ב 4 לפנות בוקר, כל מי שלא תפסה, הולכת למועדון עם מוסיקת האוס ודאנס, מפוצץ, וקל לתפוס שם בנות.

6 חוף הים, לא לגעת בבנות בחוף הים, ים HIV, לא להתקרב, ברכ הבנות האלה לא מצליחות להכנס למועדונים, פשוט לא להתקרב!

כל המועדונים באותו רחוב WALKING STREET

יש שם מועדון חשפנות שאני ממליץ בחום שניקרא LOLIPOT נשמצא גם באותו רחוב, אני ממליץ לגשת לשם ב 19:00 בתחילת הערב, ים חתיכות, מופע לסבי באמבטיה, ופותים חלקים וקטנים, אך  אני מת רק מהמחשבה, אתם יושבים וכל הפותים הקטנים רוקדים מעליכפ חלקים, ללא שערה אחת, פשוט למות. בחורה עולה שם 150 שח, ו 50 שח למקום, ממליץ בחום ל מרות שלא לקחתי משם, מכיוון שהייתי אוסף את כל הבנות מהמועדונים למעלה.

ממליץ להשכיר אופנוע אמור לעלות 350 שח לחודש, אופנוע 250 סמק כביש, ככה אתם נראים עם יותר פוזה והם מתות על זה.

אוקיי דיי למין בתשלום,אז ככה, הייתי מסתובב עם האופנוע בשכונות, וכל מקום שראייתי חבורה של בנות היתי עוצר מדבר וככה הייתה לי פגישה לערב, היו לי 4 בנות שיצאתי איתם במקביל ושכבתי איתם כל יום! כשהן יודעות אחת על השניה ורבות עליי.

הייתי מסתובב בסופר מרקט, אפרופו תקנו רק   ב CARFOUR הכל בזול, שם הייתי מסתובב ומכיר ים בנות, לא זונות, שם הכרתי בת 18 בשם פום, את השניה הכרתי בשכונה כשאכלתי אצל האמא שמבשלת לכולם, היא עבדה בבאר, והייתי אוסף אותה כל לילה ב 4:00 בבוקר שתישן אצלי. השלישית זו ספרית עם עור לבן שהכרתי עם האופנוע:) והרביעית גם הכרתי בשכונה במהלך האוכל.שתיים בנות 18 אחת 19 והרביעית בת 23.תספרית הייתי שוכב איתה בערב אחכ, הייתי אומר לה שהחברה לעבר באה , והיא הייתה חייבת ללכת כי פחדה שלא תרביץ לה, ואז השניה הייתה באה ב 4 בבוקר  ההיא מהבאר, ובצהרייםה בת ה 18. לא רציתי שזה יפסיק אז  משכתי ככה 4 חודשים!! מתמרן בין 4 ילדות שרודפות אחרי. אני אציין, שלא שילמתי להם שקל אחד, וגם כשהצעתי הם סירבו בתוקף.

בתאילנד נהוג שאם הבחור מוצא חן בעיני הבחורה, אז היא משלמת על הכל, אם מצאת חן בעיניה אז היא תשלם על הכל.

ל ארבעתם עשיתי בדיקת HIV, שעולה 30 שח ב SOY BOKAO, התשובה היא במקום.

ממליץ לטוס בחג המיים, SONKAN FESTIFAL כולם משפריצים מיים, חבלז בחורות ערומות מתיזות מים , שווה ביותר חחח

אני אמשיך מחר, יש לי עוד הרבה דברים לספר.... תמונות נשלחים להנהלה, כל התמונות הם רק של בנות ששכבתי איתם:)

בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-07-/2010 בשעה 23:54

אוקיי זאת הראשונה שם בטיול הראשון

נערך על ידי 19LOLx8 - 18/-07-/2010 בשעה 04:56
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-07-/2010 בשעה 23:58

הבתולה הראשונה:) ירד הרבה דם ואורגיה

נערך על ידי 19LOLx8 - 18/-07-/2010 בשעה 04:55
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 00:02

בתולה מס 2, אחכ תראו תמונה של המיטה עם הדם, אז זה ממנה.

זאת הבתולה שהראתה לאבא שלה אותי יום למחרת:)

בחורה שהכרתי בלוציפר

נערך על ידי 19LOLx8 - 18/-07-/2010 בשעה 04:59
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 00:05

עוד אחת

בחורה מהלוציפר

נערך על ידי 19LOLx8 - 18/-07-/2010 בשעה 05:02
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 00:54

+ בחורה מלאוס, שימו לה הבחורות מלאוס יפות יותר מהתאילנדיות.
הילדה הזאת הייתה באה אליי כל ערב  ודופקת בדלת כדי שיהיה לה מקום לישון...

אורגיה עם שני פותים

זאת היפנית שהייתה לי שם.
שימו לב לפות הקטן החלק:), בא לי לחזור לשם

פות מושלםםםםםםםםםםםםםםםםםם

היפנית

הבחורה מלאוס

זאת חשפנית שהכרתי

נערך על ידי 19LOLx8 - 18/-07-/2010 בשעה 05:52
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 05:54
סחתיין על ההשקעה אצבע למעלה

8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
W2F1 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-02-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט W2F1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 09:52
WOW, מקבל כאב ביצים רק מלהסתכל ולקרוא, איזה פירוט, שאפו
בחזרה למעלה
maxmax צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט maxmax ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 10:34
איזה מלך! מוחא כפייה
אז אגמור בשיר מזמור
בחזרה למעלה
החתיך הרומנטי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-12-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החתיך הרומנטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 12:58
שחר סגל כל הכבוד לך גבר.ועל ההשקעה שלך.
את האמת אני חולה במחלה קוראים לה ''חולה רוסיות'' הנגיף הזה הרבה גברים נידבקו בו ואני אחד מהם.בנוסף playboy הוא מאותה תקופה שלי לפני 10 שנים שהיכרנו תקופת התיירות בת''א.
לא יודע..אני נימשך לבלונדיניות בהירות,רוסיות,ממדינות ברית המועצות לשעבר,זה מחרמן,מפתה אותי בצורה גדולה.
אני לא נימשך לאיתיופיות או מדינות אסיה כמו סין,תאילנד,יפאן,הם רזות,חזה קטן,אין להם תחת עסיסי בשרני,משהו לתפוס.
שמעתי שחר שיש באסיה במיוחד תאילנד הרבה בחורות נשאיות לHIV וזונות רחוב שם הכי מסוכנות,אין להם ידע גדול למחלות מין ודרכי הגנה מפני מחלות.
שחר סגל כתבתה משפט: ל ארבעתם עשיתי בדיקת HIV, שעולה 30 שח ב SOY BOKAO, התשובה היא במקום.
אני יודע שבדיקת HIV לוקחת לפחות 3 שבועות כדי שתאבחן תסמיני הנגיף כמו בהדסה עין כרם.
לא משנה אבל הייתה יכול לשכב איתם עם קונדום,אתה עשיתה להם בדיקת HIV כי רציתה לזיין אותם בלי קונדום!!!.זאת הסיבה שעשיתה להם את הבדיקה שחר?.
עוד שאלה חשובה שחר סגל למה שם קל מאוד להתחיל עם בחורות ובאות אליך ורבות על הגבר!! לא כמו כאן בישראל מה ההבדל...אני כמעט 30 שנה לא יצאתי מהארץ ולא יודע איך זה הולך בחול,למה אצלנו ישראליות מאוד קשות,לוקח הרבה זמן איתם,מה ההבדל ח'ברה?!! מעניין לדעת ואם כולם גם יכתבו אשמח. יום טוב לכולם.
תמיד בשטח למען כולם.
בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 15:25

שחר סגל - יופי של דיווח שיועיל לכל מי שמתעתד לנסוע.

( נראה שיותר עסקת בצילום מאשר בזיון..... קריצה )

למה להסתיר פנים של הבנות? אתה מספר שזו שביתקת את בתוליה הצביעה עליך למחרת ברחוב מספרת לאביה בגאווה. יש צורך בהסתרת פנים של אחת כזו ?  או שמא זו צנעת הנהלת הפורום...

ולחתיך הרומנטי - הכל בראש. אנחנו כבר יודעים. המקומות בעולם שבהם הסקס קשה להשגה - הם המקומות שבהם יש דת, או מקומות פרימיטיביים. בימינו - שתי התופעות די קשורות אחת לשניה.  ברוסיה לא היתה דת במאה השנים האחרונות, ובאמת - הרוסיות לא כל-כל עושות ענין גדול מסקס.
בתאילנד - אין כמעט דת, וגם מה שיש די חפיפי. יחד עם זאת - בתאילנד התופעה גדלה למימדים שמעבר לרציונלי.

נערך על ידי 19LOLx8 - 18/-07-/2010 בשעה 18:32
המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
השמינייה הסודית

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 18:35
במקור פורסם על ידי איצטגנין

למה להסתיר פנים של הבנות? אתה מספר שזו שביתקת את בתוליה הצביעה עליך למחרת ברחוב מספרת לאביה בגאווה. יש צורך בהסתרת פנים של אחת כזו ? 

או שמא זו צנעת הנהלת הפורום...

סימן קריאה  מודים באשמה

גילעד.
בחזרה למעלה
אחים שלו גברים צפה בגלילה למטה
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
מיקום/איזור: Anguilla
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 19:01
בתאילנד יש לא פחות דת מאשר בישראל ורוב הבחורות העובדות הינן בודהיסטיות ובכל מקום תראו בית רוחות או פסל של בודהא.
אבל צריך להבין שהשאיפה של הבודהיסט היא להגיע לאיזון בין הטוב והרע, לדוגמא אם הבודהיסט אוכל בשר אז הוא יקנה חיה וישחרר אותה (שימו לב למוכרי הציפורים במקדשים) בחורה עובדת בודהיסטית יודעת שמעשיה מכופרים כי היא שולחת כסף להורים שלה ומצילה אותם מרעב.
פרסום תמונת ערום עם פנים וזיהוי הבחורה תהווה עבורה בהחלט משהו שהיא תצטרך לאזן.
אם כי קשה לי להאמין שפורום בעיברית יהיה זמין לתאילנדים.
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 19:19

תודה על התגובות

קישור למלון, יש להזמין מראש, ואין להם בעיה עם ישראלים

http://www.perfectpattaya.com/perfectdeluxmansion.html

לחתיך הרומנטי, יש לנו הרבה במשותף:) אותה מחלה חחח

מנסיוני, עם חבר נוסף שגם מוגדר חולה רוסיות, הוא מצא דרך איך לגרום להם לבוא עד אליך  לארץ, חינם אין כסף.

ניסיתי ועד עכשיו היו אצלי 3 בלונדיניות מרוסיה. אבל זה כבר נושא לפוסט אחר.....

בכל אופן העלתי עוד תמונות, אני מחכה שההנהלה תאשר אותם, הבחורה עם הקוקיות בתמונה למעלה, עשינו אותה בחדר כושר שימו לב זה בתוך תא הלבשה.

יותר קשה לקנות שוקו, מאשר להשיג בחורה בתאילנד.

עכשיו שימו לב, בתאילנד יש מילה שקוראים לה קיניאו, זה אומר קמצן בתאילנדית, הם לא אוהבות קמצנים!!!!

הסדר יום שלי היה כזה, הולך למועדון חשפנות בשעה 19:00 עד 21:00 יושב שותה בירה ומסתכל על פוטים יפים וחלקים, כמו ילד קטן הייתי יושב ומעלי 3 פוטים שרוקדים מסביבי חחחחח

21:00 הולך לWALKING STREET  ל TONY DISCO  מנסה לתפוס שם בת 18:)

23:00  רקץ למרלין דיסקו, שם תמיד הייתי יוצא עם אחת, ומשם למלון, שוכב עם הבחורה, בצהריים קמים ומזמין אותה לאכול ב 3 שח, ומשם לים מסג' וחוזר חלילה... ככה עשיתי במשך חודש, ואז הכרתי את 4 הבחורות בנות ה 18-23 ותימרנתי בינהם כל היום, כש כל אחת מהן יודעת על השניה ומפחדת מהשניה...

עכשיו שימו לב, תאילנדית אם מצאת חן בעיניה אז אתה בחיים לא משלם, במשך 4 חודשים לא שילמתי עליהם אפילו פעם אחת!!!!

שתבינו הכרתי שם רוסיות ועד כמה שאני מת על רוסיות, אבל אין תחליף לגוף של התאילנדיות, הרבה יותר קל להכיר רוסיות באילנד מאשר בארץ חחחח.

קצת סיפורים , בדרך חזרה מלאוס היהתה תאילנדית ברכבת, אמרתי שלום, ושאלתי אותה באותו מישפט אם אני יכול לישון איתה באותו תא, היא אמרה שכן, תראו כמה זה פשוט....

היו לי שם 2 בתולות וזה בכלל הישג, זה כמו לזכות בלוטו.

היה לי חבר שהצטרף אליי, הלך לו פחות בגלל שהוא היה קמ צן והתייחס אליהם כמו זונות. גם כשהכרתי לו בחורה והיא זרמה איתו הוא התקמצן על הבירה שעולה בחנות 3 שח, וניסה לקחת אותה ישר למלון!!! אז ברור שהיא לא תכנס איתו לחדר, אמרתי לכם הדרך ללב של תאילנדית זה דרך הקיבה.... הם אוכלות 6 פעמים ביום!!! אני הייתי הולך לשכונה יושב צל האמא שמבשלת לכולם, וכשבחורה הייתה יושבת לאכול, הייתי אומר שזה על חשבוני, יום אחרי זה היא כבר איתי, וכולה הוצאתי עליה 3 שח על ארוחה בשרית!

הייתי מגיע למצב שהייתי יושב ברחוב עם לייזר ומסמן לבחורה שתבוא אליי, אין לכם מושג עד כמה זה קל..ץ. ואם בתאילנד זה קל, אז בלאוס עוד יותר...

הייתה לי בחורה שם כוסית על, החזיקה אותי 3 ימים ללא סקס כי אמרה לי שהיא לא שוכבת בשבוע הראשון, כי היא בחורה טובה, ואני שוכב 3 לילות עם כאב ביצים, היא פצצה עם החוטיני הלבן שלה, בקיצור ביום השלישי היא הומר לי" אני יודעת שקשה לך , איכפת לך שאני ארד לך כדי שיהיה לך יותר קל" אני הייתי בשוק שתבינו איזה מנטליות.

טוב אני שולח תמונות לשימי, בוא נגיד שיש לי לפחות 500 בחורות שהייתיי איתם

בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
השמינייה הסודית

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 19:29
במקור פורסם על ידי אחים שלו גברים

פרסום תמונת ערום עם פנים וזיהוי הבחורה תהווה עבורה בהחלט משהו שהיא תצטרך לאזן.
אם כי קשה לי להאמין שפורום בעיברית יהיה זמין לתאילנדים.

כמדומני שכבר התייחסנו לעיניין זה בעבר.
הסוגיה הינה סוגיה של חוש הצדק האישי שלי ולא של הסתברות חשיפה או אי אכפתיות כמעט ודאית מצד המצולמות.

כל עוד אין בידי הסכמה מפורשת של מצולמת להיחשף בפורום סקס כמו שלנו תמונתה לא תתנוסס כאן !
ולכן אנו מטשטשים את איזור הפנים של תמונות הנשלחות להעלאה לפורום.

זאת בהסתייגות אחת : אלא אם כן היא יזמה פרסום מפורש ואז כמובן ניתן לקשר או להעתיק את התמונה מהרשת.
* איני נוהג באותו הדין כלפי תמונות שהועלו לאתרי אחסון תמונות חינמיים שהקישור אליהם הינו בגדר ספקולציה של ...
"מי העלה את התמונה" ומתוך איזו כוונה ...

עמית,
המנהל הכללי של הפורום.

בחזרה למעלה
בועל נשים צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
od4

הצטרף / הצטרפה: 25/-05-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בועל נשים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 20:06
שיווווווו................מדהים..................איך אפשר בכלל לתפקד שכמות כזו של דגדגנים מול הפרצוף?????????
מקנא בך אחי ומחכה בקוצר רוח לנסיעה שלי לבית הזונות הגדול בעולם
בחזרה למעלה
בועל נשים צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
od4

הצטרף / הצטרפה: 25/-05-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בועל נשים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 20:53
אגב, שאלה לחברים שהיו שם. האם גם בגילי (45) יש מצב לחגיגה עם הצעירות התאילנדיות? או שהן יעדיפו את הצעירים ממני?
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 22:55

אין דבר כזה גיל, פשוט לא להיות ביישן, במנטליות שלהם, ברגע שאתה אומר שלום ומחייך, SWAYDECAP אז הם חייבות להחזיר לך שלום בחזרה עם חיוך:) זה לא כמו בארץ, סתם תגיד שלום ותחייך , סיכוי טוב שהיא תחטיף לך סטירה חחח

בועל נשים, תלך ברחוב ב WALKING STTREET  והם חוטפות אותך, במידה ולא מצאת שם בחורה, וזה אני לא מאמין שיקרה

אז תסע ל SOY 7-8 ושם אתה לא יכול ללכת לבד ברחוב כי הם לא נותנות לך.

במידה וגם שם לא מצאת, אז סע לSOY 6 המפורסם.

שולח תמונות של SOY 6

בחזרה למעלה
THAI צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 31/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט THAI ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2010 בשעה 23:34

בואו נשמור על פרופורציות.

תודה על הדיווח אבל יש כאן דברים שבעיני מאד לא מדוייקים
1- מחיר מונית משדה התעופה יכול להסתכם ב 500 באהט בלבד
2-זה לא יתרון שיש שומר במלון,זה בלבול מוח שבודקים אותן כל הזמן ואם הכרת צעירה שאין לה איי די היא לא תוכל להכנס למלון שלך !
3- האוכל ברחוב לרוב נקי מאד, אחלה שווארמות אחלה בשר , אין " עכברים בתוך הבשר" לפעמים מוכרים כל מיני בעלי חיים אבל אתה רואה מה יש
כל יום אכלתי ברחובות והיה בסדר, הפעם היחידה שנפלתי היתה מפיצה של..אנגלי.
4-לא לומר שאתה איטלקי!!!! הן שונאות אותם !!! הם מתנהגים לא יפה והן לא אוהבות את זה !!
5- המרין נחשב למקום די עלוב ליד הלוסיפר והאינסומניה, המרין רלוונטי רק משעה 12 וחצי עד 1 וחצי, לפני זה כולן בלוסיפר ואחרי זה באינסומניה.
האינסומניה טוב לתפיסת בחורות משעה 2 ולא מ 4 !! עד  4 יתפסו לכם את רוב השוות, פרט לבחורות שסימו לעבוד במועדוני החשפנות ובאות מאוחר.
הלוסיפר בעייתי מעט כי הוא חשוך ולא תמיד רואים את ה "סחורה" כמו שצריך.
6- חוף הים!! לא יודע מאיפה לקחת את המידע על HIV אבל לא נכון לרשום שכאילו כולן חולות,ממש לא נכון, הצעירות שם למשל לא יכולות להכנס למועדונים אז הן נאלצות להיות בחוף + בוולקין סטריט בערב, רובן מאד נקיות,חוץ מזה שקונדום תמיד מומלץ בכל מקרה.
7- אני חושב שכן כדאי לקחת בחורות מהבארים, יש אחלה מציאות ויש אפשרות לבחור!!
8-לא מאמין שלא הוצאת כסף על הבחורות שהיו אתך ,אולי לא "נתת " להן כסף במוצהר אבל ,קנית להן אוכל, הן ישנו במלון שלך,קנית להן כל מיני דברים..בכלל נראה שמספיק עם הסיפורים של כולם על ה "בחינם" ,נכון,לפעמים יש סטוצים בלי תמורה אבל בחורה שנשארת אתך הרבה זמן תמיד תרצה את העזרה בשלב מסויים,רוב הבנות בפאטיה צריכות כ ס ף !! יש להן משפחות להאכיל, תינוקות וצרות,אם בחורה נשארת עם מישהו הרבה זמן ללא כסף זה בגלל שיש לה אינטרס שיקח אותה משם.

בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-07-/2010 בשעה 01:15

כאחד שגר בתאילנד

1-מונית מהשדה למלון לא יעלה לך 500באט כולל תשלום לכביש המהיר, לשלם 100 באט באוטובוס שלוקח אותך לקרבת המלון שווה יותר לדעתי

2- כנראה לא נתקלת בנוכלות שמסתובבות עם פטרייה שאמורה לגרום לך להרדם טוב טוב בזמן שהם מרוקנות אותך, לא ממליץ לאף אחד ללכת למלון בלי שומר בכניסה!!!!!!! אני ישנתי עם בחורה שבתוך התיק שלה היתה פטרייה, ( מי בכלל הצליח להרדם)למזלי יש שומר שלקח לה תז, והאינטרס של המלון הוא שלא ישדדו אותך על מנת שיהיה לך כסף לשלם בסוף.

3- אתה לא יכול לראות בשר עכבר מעורב עם בשרים שמוכרים ברחוב, תנסו תקבלו קילקול קיבה ואז תגידו, לא אמרתי כולם, אבל חלקם, ואם אתה לוקח הימור אז זה על אחריותך!

4- הם מתות על האיטלקים, ומה לעשות אנחנו לא נראים אנגלים,לא יודע מאיפה הבאת את זה

5- עיניין של טעם

6- מבחורות שיצאתי איתם כך נאמר,, ואם תשים לב בחוף אין הרבה ילדות, הילדות נמצאות מחוץ למועדונים, בחוף תמצא את כל המבוגרות, החולות,ליידי בוייס ואלה שאף מועדון או בר  מוכן להכניס!!!! על אחריותכם, יש מקום בצפון שכל חולי הHIV הולכים לשם, החברה שלי הייתה הולכת לשם פעם בשנה לתת להם אוכל וכאלה, הרבה בחורות מהחוף נראו לאחר מכן שם.

7- בבר אתה משלם לממה סאן, במועדון אותם בחורות ללא עמלה

8- אתה לא מכיר אותי, אתה לא גרתה שם, אתה לא עבדתה שם, כאחד שגר שם , ועבד שם בצורה חוקית עם וויזת עבודה אני מכיר את המנטליות התאילנדית!! ואם באמת היית יוצא עם תאילנדית שבאמת אהבה אותך אז היית יודע שהבחורה מזמינה תגבר כשהם יוצאים, והיא משלמת על הארוחות!!זה שבאו תיירים וקילקלו אותם זה כבר סיפור אחר.

יקירי, לעיתים רחוקות כשלא הייתי מוצא בחורה בדיסקוטק, אז הייתי סתם יושב בלובי של הבניין, וכשבחורה הייתה עולה במעלית הייתי עולה איתה, היה לי בדיוק כ 20 שנית להזמין אותה לדרינק וחדר, היא הייתה באה איתי לחדר מזיינת אותי!!! אחרי שהייתי גומר, הייתה אומרת שלום ולהתראות, יום אחרי זה ראיתי  אותה, היא אפילו לא זכרה אותי, הייתי בשבילה סטוץ חד פעמי:) אז על איזה כסף אתה מדבר...

לסיכום, לא כולם זונות!!!!!!!!!!!!! הפקידה במלון, מדריכת הכושר, הבחורה שעשתה לי כביסה, הסטודנטית, פקידת במשרד, 3 בחורות מהחדר כושר , מוכרת טלפונים בקניון,הספרית, הם לא היו זונות, ובטח שלא רצו ממני כסף, והצעתי ..... ואם לשלם על ארוחה + פחית שתייה ב 4 שח אחרי ששכבתי איתה כל הלילה נקרא אצלך לא חינם... חחח

אתה באת לתאילנד כתייר, אני גרתי שם כתושב, יחי ההבדל הקטן....

אני אציין שגרתי בבנקוק ובפאטיה 

בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

הצטרף / הצטרפה: 03/-04-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-07-/2010 בשעה 20:34
אביגדור ליברמן:
אני קורא לך למנות את שחר סגל לקונסול ישראל בתאילנד

שיחקת אותה גבר!
הרבה זמן לא ראיתי פוסט כזה איכותי!

מוחא   כפייהמוחא   כפייהמוחא   כפייהמוחא   כפייהמוחא   כפייהמוחא כפייה
בחזרה למעלה
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-07-/2010 בשעה 20:58
מונית משדהה התעופה לבנגקוק תעלה 500 בהט כולל תשלום לכביש המהיר והיא הרבה יותר מהירה מהאוטובוס ומרק האיטריות בסוי 8 ממתין לנו ואין לנו סבלנות לחכות לוקריצה
למי שמתגורר בתאילנד בזבוז הזמן הזה לא יזיז מי שזא לחופשה מוגבלת בזמן יעשה את החשבון לבד ולכן זה שהתגוררת תאילנד לא בהכרח עושה את העצות שלך למתאימות יותר.

מעבר לזה למה לריב יש מספיק תאילנדיות לכולםEvil Smile
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-07-/2010 בשעה 23:07

ממתין לאישור התמונות עי ההנהלה.....

במהלך ההמתנה אני אספר לכם קצת סיפורים, שולחים לי הודעות לבי האם כדאי לטוס לוויאטנאם? 

לדעתי  מי שמחפש סקס בתשלום זה לא שווה, המשטר שם דיי מפחיד, אסור לקחת בחורה למלון, ואם אתה לוקח , פתאום מגיע משטרה ואז צריך לשלם שוחד, ממש כמו בסרטים.

כשהכרתי שם ספרית וויאטנמית, הסתובבתי איתה יד ביד ברחוב, כולם כמעט אכלו אותי עם המבטים...

גם בדרום וויאנטם , הבנות לא היו כל כך יפות, הכל היה בחשאיות, ואף אחת מהם לא הייתה שווה 100 שח!

לאוססססססס גן עדן

אוקיי אני ממליץ בחום לטוס ללאוס, לוקים רכבת שינה מבנקוק ללאוס ב 90 שח, לוקחים מונית לעיר הבירה שלהם ווין וויאן, ושם מלון עולה 8 דולר לילהליד האגם.

אוקיי שימו לב יש שם פאב שנפתח בשעה 20:00 על האגם ומ שעה 24:00 יש מלון שפוח דיסקוטק בתוכו.

את הבנות הכרתי בפאב המקומי, יש שם בירה מדהימה לאו בייר, אחרי שאתה מכיר תבחורהמזמין לדרינק, מם הולכים לדיסקוטק השני, ואז לחדר, הם לא דורשות תשלום, ואין תרגשה של מין זול כמו בתאילנד, יותר מחפשות מקום לישון, גבר לאהוב, חתונה וכאלה, כל מי ששאלה אמרתי שבאתי לכמה חודשים ....

הקטע ההזוי זה שאחרי שיצאתי עם הבחורה מלאוס פעמיים, כשהלכתי לדיסקוטק וניסיתי להתחיל עם אחרות, הם אמרו לי שאני שייך לבחורה שהייתי איתה, בקיצור יש בינהם סוג של כבוד לא להתחיל עם החבר של השניה, בניגוד לתאילנד.

ממליץ לכולם לטוס ללאוס!!!הם יפות יותר מהתאילנדיות, גבוהות יותר, ופנים יותר ארוכות. שולח תמונות מלאוס מקווה שיעלו בקרוב

ותודה על הפירגון:)

בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-07-/2010 בשעה 23:30
כמה מילים על וויאטנם ולאוס:

וויאטנם מתחלקת לשני חלקים -
דרום וצפון.
דרום המדינה - סייגון/הו צ'י מין סיטי הוא החלק המפותח והנאור יותר. כמו כן, גם עשיר יותר.
צפון המדינה - עיר הבירה - הנוי. אנשים פשוטים יותר, פחות יוקרה וכו'..
בעבר היתה מלחמה בין שני הצדדים.

עכשיו לענייננו:
בדרום המדינה/סייגון יצאתי לחפש מישהי להעביר את הלילה.
היה לי קשה למצוא מכוני ליווי או משהו שקרוב לאזור של זונות. זה לא נראה לי קיים שם.
מה שכן היה לי - עליתי על מונית ותשאלתי את הנהג.
הנהג לקח אותי ליד האזור התיירותי לאיזה בית מלון קטן, שם עליתי לאחד החדרים וחיכיתי לבחורה.
שילמתי (לא זוכר כמה) אבל בסביבות ה 100 ש"ח לזיון גרוע, מציצה גרועה ותקתוק קלאסי.

בלאוס:
רק מילה על הבחורות - הן בהחלט הרבה יותר יפות מהתאלינדיות כמו ששחר סגל ציין.
משהו בהן עושה את זה הרבה יותר.
עשיתי מסאז' אצל אחת מהן שבסוף גם נתנה לי מציצה משובחת.

בחזרה למעלה
טירון ירוק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-12-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טירון ירוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-07-/2010 בשעה 10:45
לגבי וויאטנם - סייגון או הו צי'מין סיטי - יש במרכז העיר ליד כל בתי המלון הגדולים איזור שלם של בארים וזונות ממש כמו שרואים בסרטים האמריקאים על מלחמת וויטנאם - הבנות יוצאות החוצה וקוראות לך להכנס .  לצורך הכוונה - באיזור של מלון קארוול ( יש אחל'ה בר על הגג של המלון עם הופעות חיות ).
מעבר לזה , כמעט בכל באר של מלון יש "ציידות" שתפקידן לצוד אותך ולקחת אותך למועדון - ושם מתחילה החגיגה האמיתית. אגב ההגעה למועדון על גבי אופנוע של הציידת . 

כשאתה הולך ברחוב יש אווירה וגם ריח של זיונים - ואפשר כמעט לזיין כל אחת .

כמעט בכל מלון ( כמובן לא הילטון אלא היותר פשוטים ברמת ***  ) יש קומה שלמה שמוקדשת למסגי'ם - רק כנס ותהנה ואם קצת תשקיע תוכל גם לקבוע עם המסגי'סטית .  איפה שיש כאמור קומת מסגי'ם יש בדרך כלל גם בר למטה מלא בחורות ולטעמי יפיפיות - יש בנות תערובת וויטנאמיות עם צרפתים ששלטו שם שנים וזיינו כנראה מכל הבא ליד.

במלון שהייתי קבלתי ביום הכניסה שובר למסג' חינם ובתוספת קטנה של כ- 10$ אתה יכול לשדרג למסג' בחדר . משם עוד תוספת קטנה של 10$ ואתה מקבל פינוק אמיתי (כולל הרפיה ומסג' פרוסטטה שמאד מקובל שם)

תחבורה מומלצת וזולה - טקסי אופנוע בשני $ אתה מגיע מקצה אחד של העיר לקצה השני .  נהגי מוניות - כמטע כולם תחמנים ורמאים בפרט כשרואים שאתה תייר או לא מקומי וזה לא בעיה גדולה אלא אם אתה מלוכסן וקטן מלידה.

לדעתי וויטנאם , סייגון, ממש עיר חטאים אבל לא ברמה התיירותית של תאילנד אלא הרבה יותר אותנטי ומקורי , שלא לדבר על האוכל שלא יכולתי להפסיק לאכול את השרימפסים/לובסטרים/דגים וכד' והכל טעים מאד - אוריינטלי בניחוח צרפתי .

לגבי הכנסת בחורה למלון , נכון שאומרים לא אבל 15 או 20 $ משנים את המצב.

לא הייתי בצפון המדינה אז לא יודע מה קורה שם - אבל בהחלט יש לי תוכניות !!!
בחזרה למעלה
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-07-/2010 בשעה 10:59
אין שום בעיה אתה יותר צעיר מרוב הגברים שתראה סביבך קריצה

במקור פורסם על ידי בועל נשים

אגב, שאלה לחברים שהיו שם. האם גם בגילי (45) יש מצב לחגיגה עם הצעירות התאילנדיות? או שהן יעדיפו את הצעירים ממני?
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-07-/2010 בשעה 14:29

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

בחורה הלאוס , יפות יותר לדעתי

29

בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-07-/2010 בשעה 16:08
במקור פורסם על ידי אחים שלו גברים

אין שום בעיה אתה יותר צעיר מרוב הגברים שתראה סביבך קריצה

במקור פורסם על ידי בועל נשים

גם בגיל 60 אתה יכול לחגוג שם קריצה
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
השמינייה הסודית

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-07-/2010 בשעה 17:22
אולי לא שמתם לב ... מעל תגובתו של איינשטיין שוחררו עוד 29 תמונות

Clown

המלאך רפאל
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-07-/2010 בשעה 17:28
במקור פורסם על ידי 19LOLx8

אולי לא שמתם לב ... מעל תגובתו של איינשטיין שוחררו עוד 29 תמונות

Clown

המלאך רפאל

היציאה הזאת היתה במקום!!!!!!!!!!!
חיוך גדולחיוך גדולחיוך גדולחיוך גדולחיוך גדולחיוך גדולחיוך גדולחיוך גדולחיוך גדול
בחזרה למעלה
thailand 2010 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
km

הצטרף / הצטרפה: 17/-03-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט thailand 2010 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-07-/2010 בשעה 21:05
שחר סגל - סחטיין על התמונות והשיתוף עם כולנו!!!

הערות שלי לכמה מהתגובות שפורסמו פה:
מונית משדה התעופה לקואסן בבנגקוק - 250 באט לאחר מיקוח.
מונית משדה התעופה ישירות לפטאיה- 1000 באט
אוטובוס לפטאיה יוצא כל שעתיים מהקומה התחתונה - 124 באט
מונית מפטאיה לשדה התעופה - 860 באט

לגבי הצורך להשאיר ת.ז. של הבחורה בקבלה - בעיני זה יתרון בטיחותי, המלונות גם מצלמים את התעודה במידה ויתעוררו בעיות בדיעבד. באחד המלונות ששהיתי בהם קרה פעם שהבחורה ירדה ואני נשארתי לישון בחדר, הם לא נתנו לה את הת.ז עד שאישרתי להם שהכל בסדר. לא יצא לי להתעסק עם פרגיות לא חוקיות, אבל היה מקרה שלאחת הקבועות שלי לא היה ת.ז, קריצה לבחורה בקבלה שכבר הכירה אותי טוב, והמשכנו למעלית.

ריכוז שיא של כוסיות בפטאיה נכון ליוני 2010 - אינסומניה  ב 4 לפנות בוקר. אפשר לתפוס כבר משתיים וחצי, אבל הפצצות טופ של הטופ שיודעות שיקחו אותן בכל מקרה לא מופיעות לפני 4. וזה גם השלב שהמועדון הכי מלא, אי אפשר לזוז.  מחיר נכון להיום - כמעט כולן הלכו איתי ב 1000 באט ללונג טיים, היו מעט שהתעקשו על 1500. לא פגשתי בחודשיים האחרונים אפילו בחורה אחת שביקשה יותר (לואו סיזון...)
הבחורות שקבועות באינסומניה עדיפות לדעתי על אלו שעובדות בברים או בגוגו, כי הן לא צריכות ללכת לעבודה בערב, ובמידה ואספת מישהי ללונג טיים היא יכולה להישאר גם עד 8 בערב בכיף.

לגבי סקס בחינם - אם זה מה שאתם מחפשים, אז למה אתם טסים לפטאיה?! למה שלא תנסו בתל אביב, או שתנסו את מזלכם בקופנגן אם בחורות מהרמה הסוציו-אקונומית שלכם??  פטאיה זה בית זונות, וזונות - הפתעה - רוצות כסף!!!  רוב מוחלט של הבחורות בפטאיה הן מאיזור  שנקרא איסאן, חלקן הגדול מפרנס משפחה שלמה והרבה פעמים הן לא יכולות לשהות אתכם בחינם אפילו אם הן היו רוצות.
פה ושם, בפרט מי שנשאר תקופה ארוכה יכול לתפוס זיון חינם, אבל אל תבנו על זה. אם אתם טסים לתקופה קצרה תכינו תקציב לסקס.
אגב הפינוק שתקבלו מזונה בפטאיה לא יהיה שונה מבחורה חינמית. ובהכללה - זונות בשאר העולם פותחות רגליים למספר דקות קצוב תמורת סכום נקוב. הזונות בפטאיה רוצות להתחתן איתך!!!

אחים שלו- אם אתה נוסע לפטאייה אחרי שהיית תמיד בבנגקוק ופוקט, אז תדע שפטאיה זולה בהרבה, כך שכשיגידו לך אפ טו יו בבארים, תגיד להן 1000 באט ללונג טיים. מקסימום 1500. ובנוגע לגיל התיירים, דווקא בפטאיה יש המון צעירים, לעומת האוכלוסיה המבוגרת ממש שראיתי בסואי קאובוי בבנגקוק בשבוע שעבר. חלק גדול מהבנות אמרו שהן לא אוהבות ללכת עם מבוגרים, אבל יכול להיות שהן סתם אמרו לי את זה כי אני צעיר. מה שבטוח שאם מתייחסים יפה ומחייכים אין בעיות.
הייתי במועדון עדן בסוקומוויט 7\1 - אכן מקום להגשמת פנטזיות, אך אלו כנראה לא הפנטזיות שלי....  הבחורות ומבוגרות ונראה לי יקר מדי לשלם 3600 לסשן אחרי שהתרגלתי לשלם אלפייה ללילה לכוסיות מהאינסומניה.
thailand 2010
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-07-/2010 בשעה 22:47

thailand 2010 איך בא לי לחזור לשם...

אני לא מקנא בך אם חזרת משם שבוע שעבר, קשה קשה לחזור  לארץ אחרי הגן עדן

בחזרה למעלה
THAI צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 31/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט THAI ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-07-/2010 בשעה 23:04

תאילנד 2010 מילים כדורבנות

,אנחנו כתיירים באם לפאטיה לזמן קצוב ,סקס בחינם ,זה יותר השקעה וסיפורי אהבה, מי שרוצה לזיין כמה שיותר בחורות צעירות וכוסיות עדיף לו לגשת לעניין ולשלם מאשר להכנס לסיפורי אהבה ,לצוד ולהתאהב אפשר גם בארץ אז מה הקטע.....ברור שאפשר לתפוס תאיות ללא כסף  אבל לרוב יהיו אלה הבנות הבינוניות ולא הכי כוסיות גם לא הכי צעירות אבל אם כבר באים בתור "תיירי סקס" אז עדיף ללכת על הטופ שבטופ ומה לעשות שליגה עולה כסף !!
בחזרה למעלה
R750R צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-07-/2010
מיקום/איזור: הכל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט R750R ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 09:13
כבוד על הדיווחים המרתקים חברים! .ברשותכם כמה שאלות, זו פעם ראשונה שנהיה בחו'ל ועל מטוס בכלל.
אני וחבר מתעתדים להיום בפאטיה בחודש 10 (אילוצי עבודה וכו'). רציתי לדעת עד כמה המזג אוויר שם משפיע על התפקוד היומי, הבנתי שחום ולחות כמעט בלתי נסבלים מלווים בפרצי גשם אקראיים הם עניין שבשגרה, עד כמה זה אמור להיות בעייתי?

אנחנו מתכננים להיות שם בתקציב של 7,000ש'ח אחרי טיסה, ולשהות שם במלון נורמלי עם מיזוג ושאר 'פינוקים', עד כמה התקציב הזה ריאלי?
ועוד שאלת תם ברשותכם. איך לעזאזל מתנהגים שם עם כסף מזומן. מסתובבים תדיר עם כל הסכום עלינו? או שאפשר בכספת במלון, או איזושהי אפשרות אחרת, פשוט אחרי צפיה בסדרה 'צרות צרורות בתאילנד' ביס-וואלה נכנסתי לסרטים, זה סרט תעודה שמראה
שאפשר להסתבך שם בשניות על לא עוול, עד כמה צריכים להיות זהירים וחשדניים שם? מה שלי כרגע נראה שבהחלט יבוא על
חשבון ההנאה וה'התפרקות' הכללית, שכן לעשות חשבון לכל אחת ואחד שם דיי יעיב על החופש נראה לי. או שבכלל אני סתם
פארנואיד והסדרה המעצבנת הזו(אך אמיתית לחלוטין) מקצינה את המציאות.
בחזרה למעלה
אפרודיזאק צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 11:14
חברים נרהא לי מצינו את דיון העלויות נסיעה במונית.....צחוק
גם זה כל אחד ויכולות המיקוח שלו והמצב רוח של התיאלנדי שמנסה למכור לו את הנסיעה.
גם לגבי הנושא של ת"ז במלון זה מאוד סדובייקטיבי אחד יעדיף כך ואחד אחרת.

והסיבה לשמה אני מגיב כאן, לא הבנתי את החלוקה הגיאוגרפית של תיאלנד לכוסיות ? מה העניין הזה שבפטאייה יש כוסיות, בפוקט הן פחות כוסיות, בבנגקוק הן פחות כוסיות וכו' וכו' וכו'
התיאלנדיות הן תיאלנדיות באשר הן, יש כוסיות בפאטייה ויש כוסיות בפוקט ואפילו, רחמנא ליצלן, יש כוסיות בבנגקוק.
סקס יש בכל מקום בתאילנד לא רק בפאטייה ובאותם מחירים, לפיכך איני מבין מדוע לסוע לחור ושמו בפאטייה שאין בו דבר וחצי דבר לעשות ולא לפוקט נניח או אפילו לקוסמוי ? ? ?
ה- 1,000 (לפחות) זונות שנמצאות כל ערב בפאבים של קוסמוי לא מספיק לכם, לאיזו כמות בנות אתם מגיעים בטיול לפאטייה מבולבל ?
היתרונות של מקומות כמו קוסמוי ופוקט על פאטייה הן שניים בעיקר:
1. יש מה לעשות שם גם מבחינה תיירותית.
2. היות ולמקומות האלו לא מגיעים רק בריטים מזדקנים וחרמנים אפשר לגוון שם גם עם תיירות מכל העולם ואפילו, שוב רחמנא ליצלן, עם ישראליות (שבמקומות האלו הופכות לגדולות השרלילךות העלומיות) - מה שגם פותר למי ששאל את הסוגיה של סקס רק בתשלום או בחינם....

לשאלותיו של  R750R צפה בגלילה למטה:
1. מברוק על הטיסה ! סע ותחזור בשלום.
2. מזג האוויר כמעט ולא משפיע, נכון חם ונכון לח ונכון יש לפעמים גשם. אך זה גשם שונה מאצלנו, ראשית כי לא קר ושנית כי התיאלנדים בדר"כ כשיוש גשם נעמדים מתחת לגגון רעוע למשך 10-15 דקות עד שמסתיים המבול ואז ממשיכים בקרכם - הצטרף אליהם. (בקיצור זה לא כזה קיצוני הבעיה עם המזג אוויר).
3. לא אמרת כמה זמן אתה מתכנן לשהות שם ולפיכך קשה לומר אם התקציב מתאים...
4. בכל מקרה תיאלנד היא ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות ץרץי משמע ! אני ישנתי שם ב- 15 ש"ח ללילה וב- 2300 ש"ח ללילה.
5. לגבי נשיאת הכסף, שוב מדובר במשהו סובייקטיבי כל אחד ומה שהוא מרגיש נוח איתו. לטעמי בכל מקרה הפתרון הטוב ביותר הוא "טרוואלרס צ'ק".
6. אפשר להסתבך בתיאלנד בשניה בדיוק כמו שאפשר לעשות זאת באירופה, ארה"ב ואפילו ישראל. אם תפעיל שיקול דעת (זהה לזה שאתה מפעיל בארץ) אין שום סיבה שתסתבך שם בשום בעיה. אני וכל מי שאני מכיר לא הסתבכנו שם בעשרות ביקורים (ביחד כולנו, כן?) מעולם. מלבד חבר אחד שפתח דלת של מונית על אופנוען נלקח לכלא ושוחרר אחרי שוחד של 200$ . כך שגם אם הסתבכת אפשר לצאת מזה די בקלות !

יאללה תעשה חיים אחינו !
(אל תשכח מצלמה ופנקס - עבור דיווחים ותמונות בשבילנו קריצה)
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
R750R צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט R750R ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 12:39
וואו אפרו' איזו תגובה מהירה ..תודה !

באמת שכחתי לציין שנהיה שם 15 יום, שלפחות 3 ימים ילכו לאיבוד 2 מהם על הטיסות, ויום 1 לסיבוב קניות והתרשמות
בבנקוק(קניון הMBK נראה מפתה). התקציב הוא 7000ש'ח נטו לכל התקופה לא כולל טיסות.
אנחנו אמורים לטוס קונקשן דרך טשקנט-אוזבקיסטן עם המתנה של שעתיים ואז למטוס לבנקוק, ב780$ הלוך חזור לאדם,
לפי הסוכן נסיעות אצלנו בעיר זה הדיל הטוב ביותר שיש לו להציע.

אם תוכל בבקשה להרחיב בעניין הטראוולס צ'ק אני אשמח, אין לי מושג מה זה בכלל ואני בודק כרגע גם ברשת.

פשוט להסתובב עם כזה סכום עלינו ,נראה לי מטרד מבחינה פיזית(חגורת בטן ועניינים לא נראה הכי נוח) וגם הסיכון
המובן מאליו. בהנחה שהמלון 'נורמלי' עד כמה אפשר לסמוך על הכספות שם בענייני מזומן ?

אני שותה כל מילה פה וברשת בכלל בצמא, כדי להגיע מוכן ולא לבזבז זמן יקר על ניסוי וטעיה בשטח.

תמונות ודיווחים כמסורת הפורום המצויין הזה כמובן שיגיעו ויש מצב שבאון ליין אפילו :)

שוב תודה.

בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 13:28
היי גבר,
ראשית, בכיף על העזרה אין בעיה, אם יש לך שאלות נוספות אתה גם מוזמן לפרטי.

כנס לאתר שנקרא edreams.com ובדוק מחירים של טיסות בד"כ המחירים שם הם הכי זולים שתמצא.
אם אתה באמת רוצה/צריך לעשות קניות בבנגקוק (נניח אם אתה חייב לחזור עם דברים לאישה) אז יום אחד לא ממש מספיק לקניות שם...קח בחשבון.

טרוואלארס צ'ק - אתה נגש לבנק הדאר נותן להם דולרים במזומן ואת הדרכון שלך הם מנפיקים לך המחאה, אותה ניתן לפרוט בקלות בכל מקום בעולם בצורה מאוד זמינה, שאיתה בתוספת הדרכון שלך בלבד ניתן לקבל את הכסף המזומן. משמע אם אין לי את הדרכון שלך ואני דומה לתמונה המופיעה בו לא אוכל לפרוט את ההמחאה חזרה ולפיכך אין טעם לגנוב את ההמחאות. אין על הפעולות עמלה מלבד התשלום הסימלי בבנק הדאר בארץ. - מאוד נוח ומאוד מומלץ.

חגורת בטן לא רלוונטית לאור תחומי העניין שלך בטיול (זונות).....קריצה

במידה ותשנו במלונות ברמה סבירה אתה יכול לסמוך שם על הכספות, לי לא גנבו מהן כלום למשל, מאידף כמו בכל מקום בעולם זה לא 100% מספק - לטעמי, כספת המלון + שימוש בטרוואלרס צ'ק = מספק בהחלט !

התקציב שלך בהחלט מספיק אך כמובן תלוי כמה תשתולל עם הנערות ועם הקניות....
תחשוב שבערך כל 9-10 באט הם שקל ואם אומרים לך שנערה ליום שלם זה בסביבות ה- 1000 באט דהיינו 100 ש"ח אזי אם תקח 10 כאלו, שזה בערך אחת כל יום, זה סה"כ יעלה לך 1000 ש"ח תוסיף אלכוהול הזמנות בחורות וכאלו עוד 1500 ש"ח. יענו כל עניי ןהבחורות 2500 ש"ח.
מכאן נשאר לך 4500 ש"ח למחיה של שבועיים שזה 3000 באט ליום לארוחות ומלונות וכו' - שזה אומר שתוכל לשמוע על רמה סבירהשל מחיה ובילויים, עוד 2000 ש"ח יעשו מלך בזמן השהייה כולה.
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 14/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 13:33
קח עצה, קודם כל תעשה פה חיפוש בפורום, תכתוב את המילה "תאילנד", אמורים להיות פוסטים עם עצות מפורטות על איך להתנהג שם, כולל לגבי מולונות, אופנועים וכו'..
לגבי חגורות בטן וכו', זה שטויות לא צריך את זה בכלל, וגם ככה אתה כל היום שם עם ברמודה וחולצה קצרה אז ישימו לב, קח טראוולים, שים בכספת של המלון (לפעמים זה "כספת"- כמו תיבת דואר בקבלה), ואחת לכמה ימים תוציא ותפדה, ככה גם תוכל לעקוב אחרי הכסף שיוצא...
מעבר לזה, עצה שלי אישית, בתחילת כל שבוע תשלם מראש על כל השבוע, כי לפעמים הכסף עף לך מהידיים מהר ממה שאתה מתכנן...

פשוט שאתה טיפונת מתודלק ב 3:00 ורואה את הזונה הכי כוסית/ פרחה שראית בחיים שלך (ואל תדאג עוד שיה תראה אחת אחרת יותר כוסית) ופתאום היא דופקת מחיר, אז אתה נוטה להסכים...
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 13:36
אגב עיצה נוספת אחרונה לשם הבהרה,
אם אני במקומך לראשונה בחו"ל בכלל ובתיאלנד בפרט.
אני לוקח מהארץ טיסה ישרות לפוקט ולא לבנגקוק ועושה את השהות שלי בפוקט עם אולי איזה אי נוסף.
זונות יהיו לך גם שם יותר ממה שתצטרך (הרבה הרבה יותר) ובניגוד לפאטיה אתה גם תהנה מהטיול, מהנופים ומהאיזור המרהיב הזה !!!
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
R750R צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט R750R ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 14:10
אהלן,
תודה על ההארות. גבינט, הפכתי את הפורום ואת הפוסטים לפחות 20 פעם ואת שאר הרשת גם כן כולל פורומים באנגלית:)

עניין הטראוולס צ'ק נראה מעניין, אני אבדוק עם ידידה מהדואר באופן פרטני יותר איך זה מתבצע.
ואפרו' ,בעניין פוקט לצערי לא מצאתי יותר מדיי מידע בהשוואה לפאטיה, כמו שהבנתי תיירות סקס ממוקדת =פאטיה, כמו כן
המידע הרב והזמין על המקום עוזר מאוד  בלא לצאת מפוקוס ולנחות שם בצורה יותר רגועה, בפוקט הבנתי ששם זה יותר פאן כללי נופים ,מקומות וחופים יפים
למטרות נופש וטיול.טיולים ונופים עם כל הכבוד לא כל כך מעניינים אותנו.
כעיקרון אני חובב אופנועים ואקסטרים מושבע, ולפי חפירות באיזור פאטיה(ברשת) אני יודע שיש שם באנג'י דיי מאתגר אופנועי מים ושטח
 ועוד כמה אטרקציות מעניינות, אני מקווה שנצליח לראות גם את זה ,בהנחה שלא נלך לאיבוד בין כל הכוסיות שם:)
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 14:41
סבבה כרצונך !!!

רק לידיעה כללית בכל עיר נופש בתיאלנד יש אזור ובו חיי הלילה מתרכזים, ובתיאלנד חיי לילה אומר מועדונים ובהם אין סוף זונות.
בפוקט לדוגמא ממש על הטיילת יש אזור ובו מעל 90 מועדונים, פתוחים (הכוונה בחלל פתוח ללא קירות) ובהם חשפניות, שונות וכל מה שתרצה ולא תרצה.
כמו כן, אין לך מה לדאוג לגבי אופנועי ים, באנג'י וכאלו שוב גם אלו נמצאים בכל מקום בתיאלנד (בלי קשר לפוקט הכוונה).
רוצה לומר, תיאלנד היא מדינה מכוונת תיירות מאוד, הכל מאוד נגיש, ברור, אין ממש צורך בידע מוקדם. כשתגיע אתה תבין למה אני מתכוון....

בכל מקרה אתה הולך לעשות חיים, אין לך מה להיות לחוץ יותר מידי לגבי מידע הכל באמת פשוט
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
km

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט thailand 2010 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 16:09

R750R - החבר'ה כבר ענו על רוב השאלות שלך, אני אוסיף מעט מנקודת המבט שלי.

אופנועים - גם בפטאיה וגם בפוקט תוכל להשכיר כלים כבדים, נינג'ות סי.בי. אר. ים וטימקסים אם בא לך. אלא שזה יהיה יקר, יכול להגיע ל 1000 באט ליום. קטנוע 125 סמ"ק פשוט השכרתי לחודש מאחת המסעדות הישראליות בפטאיה ב 3000 באט. יוצא 100 באט ליום, פחות מעלות הביטוח בארץ.

מתי לנסוע - עכשיו זה בסדר גמור, היו כמה שבועות גשומים ביוני, לפעמים גשם רצוף של 6 שעות, אבל כמו שאמרו זה גשם חם, וזה אף פעם לא הפריע לי להתארגן על בחורה ללילה.
ה'עונה' התאילנד נקבעת עפ"י מזג האוויר שבאירופה לא פחות מממזג האוויר שבתאילנד. השיא הוא בחודשיים לפני ואחרי הסילבסטר - שזה בדיוק הזמן שבו לא נוסעים לתאילנד בשום אופן. למה לשלם כפול? תסתכלו בטבלאות מחירים של המלונות בפטאיה ופוקט. חדרים זהים עולים בינואר כפול מביוני יולי. ולא רק מלונות עולים יותר. מדיווחים של חברים פה, (וגם ממה שהבנות סיפרו לי) עולה שהבחורות דורשות סכונים גבוהים בהרבה בשיא העונה. ולמה לא? העיר מפוצצת אירופאים שבאו לשבועיים עם סטיפות של יורו ושום דבר לא יעצור אותם מלהשיג את הבחורה שהם רוצים.

אפרודיזאק - ההתרשמות שלי, אחרי ששהיתי תקופות ארוכות בפטאיה ופוקט, אני בוחר בפטאיה. קודם כל, הבחורות. דברים כמו שרואים בדיסקוטקים בפטאיה לא רואים בפוקט. למעשה, נדיר למדי לראות בפוקט מישהי שגורמת ללסת שלך להישמט. בפטאיה זה קורה כל הזמן. שנית, המחירים (כמובן....) - בפטאיה יש אינספור beer bars שבאר פיין עולה 300 באט ולבחורה עוד 1000 ללונג טיים. בפוקט כל המקומות הפתוחים בבנגלה רואד לוקחים בארפיין של 500 באט, ותצטרך להתאמץ לשכנע מישהי לבוא ללונג טיים ב1500. גם ה'ליידי דרינקס' בפוקט עולים 180 -200 לעומת 100-120 בפטאיה. בחורות מהדיסקוטקים בפטאיה- שברמה גבוהה בהרבה מההוליווד והטייגר בפוקט- יקפצו על ההזדמנות לבלות איתך את הלילה באלפייה. בפוקט הייתי צריך לשכנע אותן לעשות את זה ב1500. המבחר - אני מעריך שיש בפטאיה 50,000 נערות עובדות. פי כמה וכמה מבפוקט. כנ"ל לגבי מועדוני גוגו- מה שיש בפוקט עלוב למדי, 10 בחורות במועדון, בלי הופעות ברמה. בפטאיה רק בווקינג סטריט יש איזה 60 מועדונים, כל אחד עם 30 בחורות ומעלה, ובחלקם יש הופעות כל הזמן - מופעי ג'קוזי, לסביות, מה שתרצה. (חובה לבקר ב wats up בסואי 15, ליד angelwich)
אטרקציות בפטאיה - ואני נותן פה רשימה חלקית- באנג'י (מעוף הגיבון) טיולי ג'יפים, טיולי פילים, שוק צף, גן חיות של טיגריסים, מטווח ירי, ספורט ימי מכל הסוגים, טיולי אופנועים מאורגנים (הארלי דיווידסון) , מצנחי רחיפה, שווקים פתוחים וקניונים.
וזה לא שעשיתי משהו מכל הרשימה הזאת..... 

thailand 2010
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 16:53
תאילנד אתה נשאר באותה הדיעה גם כשמדובר בנסיעה ראשונה לחו"ל אי פעם ?
אני מסכים שבנסיעה יעודית לעניין כמובן שפטאיה מציעה מבחר רחב יותר, אם כי גם המבחר שיש בפוקט ואפילו בקוסמוי הוא מספיק רחב לכל אדם !!!
אני פשוט חושב שאם אתה לא נושע באופן תדיר ואם עדיין לא ביקרת בתיאלנד חבל ללכת למקום שהוא רק זונות כשאפר ללכת למקום שהוא חו"ל + זונות....
שוב עניין אישי ושל טעם ובכל מקרה ידידנו כבר אמר כי הוא מעדיף את פאטייה.
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
sidi צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sidi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 17:09

R750R החברים פה דיברו על השהייה במקום ועל הזונות וכמה עולה וכל השאר הכל נכון אומנם הייתי לפני כמעט 10 שנים אבל לא שכחתי את הטיול הזה והשרשור הזה רק גורם לי לרצות לזרוק את הכל קיבינימאט ולהגיע שוב לגן העדן הזה של תאילנד.מה שכן יש לי להעיר לך זה לגביי הטיסה אני טסתי גם כן דרך אוזבקיסטן והחוויה לא זכורה לי לטובה גם השהייה בטיסה גם הקונקשיין על הפנים.עכשיו אני מבין שזה יותר זול גם אני טסתי איתם בגלל המחיר אבל אולי שווה לך לשקול זאת שוב במיוחד אם זה פעם ראשונה שלך שאתה טס.תבדוק כמה יעלה לך לטוס בחברה אחרת אולי שווה להוסיף קצת כסף.

בחזרה למעלה
R750R צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט R750R ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 17:31
אני בהחלט מקווה שאצליח לעשות חלק מהאטרקציות שתאילנד2010 הזכיר.

סידי, אם תוכל לפרט מה היה שם בדיוק אודה לך. זו הפעם הראשונה שלנו על מטוס, ובהחלט לא מתאים להיכנס לסרטים
שם, מה גם שהחבר טמטם אותי כבר עם הפרנויות שלו על הקטע שאוזבקיסטן זו ארץ מוסלמית וכו'. אחי יוצאת עם מישהי
שנולדה שם, והיא אומרת שאין מה לדאוג אבל מי יודע.
התחליף שמצאתי לטיסה הזו, היא דרך עמאן סע וטוס, זה כולל נסיעה של 4 שעות באוטובוס לירדן מה שנראה מוגזם,
לחילופין טיסה לעמאן ומשם הלאה יעלה אותו מחיר כרטיס בערך כמו באל-על כך שלא נראה פרקטי.

מעדויות של חברים הבנתי שכדאי קונקשן ולו רק בגלל הקטע ש-לא להתקע 11 שעות באוויר ,וההפסקה(לסיגריה)בין הטיסות
רק מוסיפה בריאות. או שמה מטעים אותי?
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 17:34
דרך אגב תמונה 27 זה ליידי בוי נכון ?
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
km

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט thailand 2010 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 19:36
 אם זה טיול ראשון לחו"ל....   אז אולי באמת כדאי לראות עוד דברים. אפילו אני ביליתי חודש בקו טאו וקופנגן. אבל זה עניין של סדר עדיפויות במגבלות של זמן + תקציב.

לי דווקא התמונה הזאת מזכירה את המין השלישי

נערך על ידי thailand 2010 - 21/-07-/2010 בשעה 19:39
thailand 2010
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 20:07

היא לא לידי בויי :)

היא תאילנדית שההורים באו מיפן, אז הגנים היפנים שולטים+ תסתכל על הפות שלה בתמונה אחרי, אף אחד לא יכול לעשות עבודה כל כך טובה חחח

R750 טוס לפטייה, האמת ש15 יום בפאטייה זה לא מספיק, הייתרונות של פטייה זה שהבנות שם הרבה יותר זולות מפוקט, ואם אתה אוהב רוסיות, אז לא חסר רוסיות חתיכות בפאטייה:)

באוקטובר זה לפני שיא העונה, אז קצת יותר יקר מאשר בקיץ..7000 שח לביזבוזים זה הרבההההההל15 יום לדעתי ישארו לכם עודף , אתה יכול לחיות במלון כמו הVC HOTEL 50 שח ללילה, ממוקם ליד ה WALKING STREET יש זונות במלון, יש רוסיות זונות במלון ליד, בקיצור בית זונות אחד גדול:)  

אין צורך בטרבלצ'ק, יש לך כספת בכל מלון

בחזרה למעלה
טירון ירוק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-12-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טירון ירוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 11:51
וואל'ה כל הכבוד כשאני קוראה את הפוסט הזה כבר נסעתי וחזרתי ... קריצה בלי לקום מהכסא , ממש מגניב וכל הכבוד לתורמים. 

לצערי אין לי מה לתרום בנושא של תאילנד אבל רק דבר אחד, בעצם שניים, ל R750R - הראשון תסע בזהירות על האופנוע והשני והחשוב, ניסוי וטעיה זה חלק מהחוויה ותתפלא לאיפה תוכל להגיע אם תנסה ותטעה - כמובן שמור על כללי הזהירות הבסיסיים אבל אל תסגור הכל מראש שלא יהפוך להיות טיול מאורגן. תגיע למקום ותראה שהכל יהיה סבבה .

נסיעה טובה ותהנה.
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 12:08
שחר אחי היקר אני מוכן להתערב שהיא ליידי בוי !
תראה את הפות שלה אין בו שפתיים, תשווה אותו לתמונות למעלה של בנות אחרות תראה שלאף אחת אין חיתוך מושלם בקו ישר, יש את איזור השפתיים והדגדן ואילו לתמונה 27 יש חתך חלק.....
אין מה לעשות הם עושים שם עבודה טובה.....
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz