דיווח |תגלית! כריסטינה רזה כוסית חזה שופע ב120 שח!

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 5>
כותב
Einstein צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס
Za-Yan

הצטרף / הצטרפה: 03/-04-/2009
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: דיווח |תגלית! כריסטינה רזה כוסית חזה שופע ב120 שח!
    פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 21:06
הכל התחיל בחיפושים שלי אחר הגשמת הפנטזיה לעשות אורגיה עם שתי בחורותחיוך גדול.
יותר חיפשתי 2 נשים שימצצו לי בו זמנית..Star מאשר לזיין אחת, ולרדת לשניה מכיוון שהתקציב שלי היה נמוך = דרום תל אביב = לא ממש בא לי לרדת למישהי בדרום מבולבל

אני מגיע לפרנקל 57 בפעם הראשונה שלי, פותחת את הדלת מישהי ומכניסה אותי לחדר. שאלתי לאורגיה היא קראה לשניה ושתיהן דיברו איתי. לא נכנסתי כי אחת לא הסכימה למציצה בלי קונדום..(אבל היא כן עושה אנאליחיוך גדול). המחיר לארוגיה עם שתיהן - 150 (סוף היום)מוחא כפייה.
אנאלי רק איתה - 200 ש"חמבולבל.
דפקתי אחורה פנה ונסעתי לחלוצים Tongue25.
יש דיווח על טלי מהחלוצים 25 - דיווח | טלי בת 35 מציצה ודוגי חזק.

החלוצים 25 - קיבלה אותי ניקול.
ניקול היא די שמנה, תחת גדול מאוד, חזה גדול, מוצצת גרון עמוק ומלקקת ביצים. היא עושה גם אנאלימוחא כפייה.
היא מסוג הנשים שאתה רואה ברחוב וחופשי מסובב את הראש (ומתחיל לרוץ...)צחוקצחוקצחוקצחוקצחוקצחוק

ניקול אומרת שהיא מוכנה להיכנס וקוראת לכריסטינה (חדשה בדירה)..

כריסטינה נכנסת לחדר... והופההההההההההההההההההההההההההההההה אני מגלה את תגלית השנה שלי!
בחורה בת 25, גובהה כ 1.82, רגליים חלקות וארוכות, פנים יפות, חזה שופע... וואוו!!!!

לכריסטינה יש את החזה הגדול, השופע (מעוצב ברמת פורנו משובחת כמו שאני אוהב, מצורפת תמונה הממחישה פחות או יותר את גודל החזה שלה. לכריסטינה חזה קצת יותר קטן), והיפה כמו שעוד לא ראיתי המון המון זמן אצל הנערות העובדות.
הייתי עם הרבה נערות, גם בדרום העיר, גם בליווי וגם סתם יקרות יותר.. חזה כזה עוד לא ראיתי.

השילוב של החזה המושלם עם הגובה והרגליים הארוכות, החיטוב המושלם לא משאיר מקום לדילמות..

אחרי שהסברתי לכם כמה אני נלהב, נחזור לדיווח..

כריסטינה נכנסה לחדר ודיברנו על האורגיה כמה מילים, היא לא מבינה עברית ממש טוב אז היא קראה לניקול.
סיכמנו על 250 ש"ח, מספר אחד, שתי בנות עם זיון של אחת מהן בסוף עד חצי שעה.

תוך 3 דקות שתיהן נכנסות ומתחילות להתפשט.
אני נשכב על המיטה והן מתחילות בעבודה..

כריסטינה מוצצת לי את הזין במציצה חשופה, די עמוקה וטובהמוחא כפייה. לא הורגשו שיניים (זין עבה), ונראה כי גרונה עמוק ומשובח StarStarStarStarStarStar(הזין ארוך). מגיעה לה ציון 9 על המציצה החשופה הזאתמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייה.

בעוד כריסטינה מוצצת, ניקול "עפה" לי על הביציםTongueTongueTongue. מלקקת ומנקה את כל אזור האשכים והגדה המערביתמוחא כפייה.
לאחר כמה דקות הן מתחלפות..צחוקצחוק ניקול מצצה לי וכריסטינה ליקקה לי את הפטמות ונגעה בי (היא לא מלקקת ביצים).
בעוד ניקול מוצצת לי, אני קורא לכריסטינה לבוא מעליי כדי שאוכל ללוש את החזה השופע האגדי שלהStarStarStarStarStarוללקק לה את הפטמות הצעירות והיפות שלה.. וואוו.. כמה זמן לא נהנתי כל כך מחזהמוחא כפייהמוחא כפייהStarStarקריצהקריצה.

לאחר כ 10 דקות של משחקים ומציצות.. אני מבקש חליפת גומי.
ניקול שואלת את מי בא לי לזיין? ואני אומר לה שאת כריסטינה ("וואוווווווווווווו" אומר לי שמוליק.. צחוקצחוקצחוקצחוק).
ניקול יוצאת ואני קורא לכריסטינה לבוא עליי כשאני שוכב.
זייון של 5 דקות תוך לישה כבדה של החזה וליקוק מסיבי של אזור הפטמות רבתי..

והזרם האור קולי יצא מגידרו והרקיע שחקים. אפולו הישראלית הגיעה ליעדה בשלום.

אני חושב ש"הרגתי" יותר ממליון 750 אלף תינוקות/זרעים באותה גמירה.. תודות לחזה הנהדר בשילוב עם בחורה צעירה, עור מתוח עדין ובתול.

לסיכום:
מציצה - 9 (אין גמירה בפה). אין ליקוקי ביצים. גרון עמוק, מציצה משובחת - יש!
חזה - 10. מושלם. חזה גדול, שופע, רך, טבעי, צעיר של נערה בת 25. חלום!!
תחת - קטן ויפה! חלק..
רגליים - מדהימות. רגליים דקות וארוכות. של דוגמנית.
גובה - הבחורה גבוהה.
שיער - שיער כהה.
פנים - נאה++ בפנים
אנאלי - אין.
אורגיה - יש.
נשיקות צרפתיות - אין.
בליעה/בולעת - לא.
גיל - 25. טירוף..

הדירה בחלוצים 25 הינה וותיקה וידועה בתחום.
לרוב תמצאו שם נשים מעל גיל 40, או את טלי שהיא בערך בגיל 35.
כריסטינה וגילה הצעיר זה לא משהו אופייני בדירות הללו.

הטלפון בדירה (מטרת חיפוש):
054-6804996
0546804996

כריסטינה חדשה בדירה ועושה רושם שהיא מאוווווד עדינה.
תתנהגו אליה כי היא מאוד ביישנית, עדינה ולא יוזמת. היא לא תקבל אנשים בוטים, חוצפנים ודוחים לאורך זמן.. וכך היא תיעלם לנו. לתשומת ליבכם..

איינשטיין.

נערך על ידי Einstein - 01/-02-/2011 בשעה 22:24
בחזרה למעלה
ערבה אנושית צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
המצפון האנושי של הפורום [~:

הצטרף / הצטרפה: 22/-01-/2010
מיקום/איזור: ציפורן בגליל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 21:40
במקור פורסם על ידי Einstein

תתנהגו אליה כי היא מאוד ביישנית, עדינה ולא יוזמת. היא לא תקבל אנשים בוטים, חוצפנים ודוחים לאורך זמן.. וכך היא תיעלם לנו. לתשומת ליבכם..

איינשטיין.

יפה מאוד, אינשטיין
תודה על המלצה פרטית ששלחת לי. הבחורה נראת אגדית לפי התיאור. (אני מבין שתמונה לאליסטרציה בלבד)

וכמה שזה נכון שעם בחורות עדינות חייבים להתנהג יפה, לא רק בגלל שהן נעלמות מבוטות וחוצפה, אלה שזה מה מגיעה להן.
ובזה נמשיך שיתוף פעולה כמו קודם לטובת הפורום החשוב הזה.
בחזרה למעלה
MR.LOVER צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
>>

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט MR.LOVER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 21:48
איך אומר השיר..."לרוץ מהר לרוץ מהר לרוץ מהר..לרוץ מהר לפני שייגמר" אני אשתגל לקפוץ מחר או מקסימום לקראת שבוע הבא..הדלקת אותי עליה!
באתי ראיתי כבשתי!
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 22:00
במקור פורסם על ידי ערבה אנושית

איינשטיין.

יפה מאוד, אינשטיין
תודה על המלצה פרטית ששלחת לי. הבחורה נראת אגדית לפי התיאור. (אני מבין שתמונה לאליסטרציה בלבד)

וכמה שזה נכון שעם בחורות עדינות חייבים להתנהג יפה, לא רק בגלל שהן נעלמות מבוטות וחוצפה, אלה שזה מה מגיעה להן.
ובזה נמשיך שיתוף פעולה כמו קודם לטובת הפורום החשוב הזה.

התמונה אינה אמיתית אלה להמחשת החזה המדהים השופע של כריסטינה בלבד.
אני מקפיד תמיד ליידע חברים קרובים על תגליות ודברים איכותיים קריצה

אני שמח שמצאת בהמלצה כאיכותית ושווה.

זיון נעים קריצה

בחזרה למעלה
מר-חיב צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-04-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר-חיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-07-/2010 בשעה 22:47
יש שעות שהם לא פותחים הייתי שם לפני כחודש +-
בשעות אחה"צ , ולא  פתחו את הדלת
תנו לה ליגמור , ואחכ' היא תיתן לכם אורגזמה
בחזרה למעלה
boris26 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 24/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boris26 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 09:22
כל הכבוד,אינשטיין!
בחזרה למעלה
januar צפה בגלילה למטה
פורום סקס
8¿1

הצטרף / הצטרפה: 02/-01-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט januar ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 12:00
כל הכבוד....
אבל כריסטינה .. לא חדשה, זו בחורה גבוהה.. עם חזה שופע.. פנים יפות..... עיניים יפות....
אבל אנ יודע שיש שמה כריסטינה  ממזמן...אז אני לא חושב שהיא חדשה.
jan
בחזרה למעלה
אחד שמבין צפה בגלילה למטה

Y

הצטרף / הצטרפה: 04/-07-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחד שמבין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 13:37
שאתה אומר שהיא לא חדשה, למה את מתכון ,לא חדשה בחלוצים או לא חדשה בדרום תל אביב??
בחזרה למעלה
החתיך הרומנטי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-12-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החתיך הרומנטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 14:03
כריסטינה מדירת החולוצים 25 היא המטרה הבאה שלי.
סומנה בתחילת הרשימה אצלי,והדיווח שלי עליה בקרוב.
אני יודע שיש כריסטינה בחלוצים25 הרבה זמן,לא יודע האם מדובר באותה בחורה או בחורה אחרת.
אני אלך בעצמי לבדוק באיזה בחורה מדובר.
תמיד בשטח למען כולם.
בחזרה למעלה
ג'נסון125 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-03-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ג'נסון125 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 14:38

ההיתי היום בצהרים נכנסתי עם כריסטינה היא לא כמו שמתואר  בכלל שאלתי אותה לגבי פרטים אמרה מציצה רק עם גומי אם בלי אז עם תשלום נוסף וגם לא עד הסוף אין גם מקלחת בחדר.........אמרתי תודה רבה והלכתי בקיצור לא מומלץ בכלל

בחזרה למעלה
sidi צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sidi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 19:02
מעניין מי זאת הכריסטינה הזאת יצא לי לבקר לא מעט בדירה הוותיקה הזאת כמעט תמיד נכנסתי עם טלי שיש לי איתה אחלה כימיה ומפנקת אותי חבל על הזמן אבל מעולם לא ניתקלתי בכריסטינה .ניקפוץ נראה מי זאת .(רק שהטלי הזאת לא תיעלב לי )
בחזרה למעלה
שמשון צפה בגלילה למטה

°°

הצטרף / הצטרפה: 02/-06-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שמשון ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 19:37
גונסון

התקשרתי היום בבוקר בכדי לדגום
הודיעה הפקידה מפורשות שהיא עובדת תמיד רק אחרי 5 או 6

כנאה מרוב מבול של טלפונים, הב_ ז__ה החליטה לתקתק את כולנו ולהביא כפילה של כרסטינה

בכל זאת - להפסיד עשרות לקוחות ביום.....

בחזרה למעלה
חרמן בהתהוות צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן בהתהוות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 20:01
מעניין.  התקשרתי היום בצהריים, אמרו לי שתהיה אחרי 17:00.  התקשרתי שוב בסביבות 18:00 ואמרו שהיא תהיה רק יום א' אחרי 17:00.  כשהתקשרתי בפעם השניה זה נשמע לפי הטון של המשיבה שהיא ידעה מראש את מי אני מחפש חיוך.  נראה לי שיווצר שם תור ארוך... Ouch
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 20:38
חחח, היא לא הייתה היום, יש תור לכריסטינה , תהיה רק ביום א, יש לה מבול של טלפונים:)
בחזרה למעלה
אחד שמבין צפה בגלילה למטה

Y

הצטרף / הצטרפה: 04/-07-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחד שמבין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 22:00
גם לי אמרו שהיא היום החליטה לא לבוא ותהיה רק ביום ראשון בערב.
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2010 בשעה 22:18
כריסטינה עובדת לרוב או אפילו תמיד רק אחרי השעה 17:00 (כנראה יש לה עיסוקיים פרטיים במשך היום).

היום עד כמה שידוע לי כריסטינה לא עבדה.
גם לא אמרו שתהיה אחרי 17:00 ושהתקשרתי ב 19:00 אמרו שרק ביום ראשון (כנראה שוויתרה ולא הגיעה היום).

ג'נסון125 כנראה לא נכנסת עם כריסטינה האמיתית..

חוץ מזה.. להגיד "לא מומלץ בכלל" על בחורה שלא היית איתה (כי הלכת אחרי ששמעת פרטים).. די מגוחך ;)

נערך על ידי Einstein - 22/-07-/2010 בשעה 22:19
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-07-/2010 בשעה 09:12

כריסטינה עובדת לרוב או אפילו תמיד רק אחרי השעה 17:00 (כנראה יש לה עיסוקיים פרטיים במשך היום).

היום עד כמה שידוע לי כריסטינה לא עבדה.
גם לא אמרו שתהיה אחרי 17:00 ושהתקשרתי ב 19:00 אמרו שרק ביום ראשון (כנראה שוויתרה ולא הגיעה היום).

ג'נסון125 כנראה לא נכנסת עם כריסטינה האמיתית..

חוץ מזה.. להגיד "לא מומלץ בכלל" על בחורה שלא היית איתה (כי הלכת אחרי ששמעת פרטים).. די מגוחך ;)
ידידי אינשטין
אל תדאג, הפכתה את כריסטינה בין לילה ללהיט שכולם חיכו כבר חודשים בעונה של יובש.
אפילו אני שהקשר אישי עם הבחורה חשוב לי באין שיעור מנתונים חיצוניים - נדלקתי על כריסטינה.
 במיוחד שיש לה רגליים ארוכות ודקות. אני כבר חולם אלהן.

ויש לי השערה למה לא הייתה ביום חמישי - עשתה ספירת זרע - האם באמת היו שם 750000 זרעונים כמו שכתבת.

נערך על ידי ערבה אנושית - 23/-07-/2010 בשעה 09:15
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-07-/2010 בשעה 17:21
ערבה..

במיוחד בשבילך, תמונה שצילמתי אחרי הסקס עם כריסטינה:

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-07-/2010 בשעה 17:32

ערבה..

במיוחד בשבילך, תמונה שצילמתי אחרי הסקס עם כריסטינה:

קצת מאכזב
הייתי מעדיף לראות תמונה איך אתה מזיין אותה.
סוף סוף תן לנה גם תמונות אמיתיות.
בחזרה למעלה
משקפופר צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-01-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט משקפופר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-07-/2010 בשעה 18:45
ערבה, זו תמונה אמיתית, אבל במאקרוצחוק
אוהב חזה קטן ובתולי.
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-07-/2010 בשעה 18:49
במקור פורסם על ידי משקפופר

ערבה, זו תמונה אמיתית, אבל במאקרוצחוק
כנראה אני מבוגר מדי אבל משום מה התמונה לא מגרה אותי.
 אולי אינשטיין יקח אותי בפעם הבאה שאני אצלם מהשהו יותר מגרה
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-07-/2010 בשעה 20:46
הייתי אצלהההההה:)
אז ככה, המקום די דיסקרטי אין יותר מידי אנשים בחוץ.
הגעתי ב18:00, הייתה תפוסה מה עוד שהיה שם עוד בחור מהפורום שהמתין לה בחדר נפרד....
המתנתי 10 דק( מילאתי לוטו בזמן ההמתנה)
ואז נכנסתי לחדר והמתנתי עו ד 20 דק, מסתבר שמיום חמישי יש מבול של טלפונים וכולם מבקשים אותה.
אוקיי נכנסנו לחדר, עכשיו תבינו בהתחלה היא נראת רצינית, אבל זה רק בגלל שהיא לא מבינה כל כך עיברית.
בחדר הכניסה אותי להתקלח, אחרי זה הורידה תחולצה, ווווווו וואו איזה חזה מושלם, אפילו יותר יפה מבתמונה.....
שכבתי על הגב, היא התחילה לנשק אותי בפיטמות ובחזה שלי, כנראה התלהבה מגוף השרירי שלי חח
במשך 5 דקות היא רק מנשקת לי תחזה ותקוביות בבטן ואני בשוק מהחזה המושלם שלה, אחכ, התחילה מציצה עם קונדום, תקשיבו היא ירדה לי איזה 10 דקות וכמעט גמרתי, היא עשתה את זאת כאילו היא ממש נהנת, אולי כן:)
יש לה פות קטן, חלק ויפה, כזה שאתה יכול להסתכל עליו שעות ולחייך, פות כזה של דוגמנית..
היא רכבה עלי 5 דקות ואז עברנו לדוגי, וואו יש לה ישבן כזה שובב, ואז תוך  כדי היא שלחה את ידיה לאשכיי, מה שגרם לי לגמור בוואו, עם נשיקה על הלחי.
היא לא תיקתקה, לקחה תזמן, ובכלל החדר היה דיי סטרילי, והאווירה טובה מאוד, הבנות שם היו חברמניות כאלה, ישבו איתי צחקו איתי חחח, 20 דקות הסברתי להם איפה נמצא הפורום ואיך נכנסים.
תציינו שהגעתם דרך הפורום, היה מדהיים, ולדעתי המחיר בכלל לא קשור, שווה הרבה יותר מ 120 שח...
היא פה שלושה חודשים, עדיין לא קלטה כמה שהיא כוסית, עם גוף של דוגמניתקריצה
למי שמתעניין היא גם עובדת בליווי  לוקחת 500 שח לשעה כולל מונית חחח, ללא הגבלה לאקטים, רק בתא, אני אשלח בפרטי למעוניינים...
ממליץ בחום, מסוג הבחורות שכן הייתי מתחיל איתם ברחוב, צריך להגיד שאפו ענק לEinstein  מוחא כפייה

נערך על ידי 19LOLx8 - 25/-07-/2010 בשעה 20:50
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-07-/2010 בשעה 01:15
אוהווו שחר סגל.. עד לכאן שומעים את השמחה שלך.. חח והאמת יש לי הרגשה שאתה זוכה בלוטו עם כאלו אנרגיות כמו שהיו לך באותו יום ;)

שמח שנהנית :)

אבל החזה.. אויייי איזה חזה!!!

בתיאבון :-)
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-07-/2010 בשעה 11:03

חיי שחר

עם גוף כמו שלך ועם אנרגיות שלך הבנות צריכות לשלם לך.

(בטח גם הרבה בנים היו שמחים חהחהחה)

בחזרה למעלה
januar צפה בגלילה למטה
פורום סקס
8¿1

הצטרף / הצטרפה: 02/-01-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט januar ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-07-/2010 בשעה 11:25
לאחד שמבין
לפי מיטב ידיעתי היא לא חדשה בחלוצים 25.. והיא עבדה ועובדת רק שם....
jan
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-07-/2010 בשעה 13:19

ערבה תודה

ינואר,לדבריה,(לאחר שתירגמו לי כמובןחיוך גדול ) היא עובדת שם רק 3 חודשים

בלי שום קשר יש לה חזה מושלם,ללא סיליקון...שווה לבקר רק בשביל החזה

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-07-/2010 בשעה 17:06
רבותי, תפסיקו לדבר על עיברית של כריסטינה. זה מזיק לה.
יש כבר ניסיון מר עם דיבורים אלה.
בעדיבות של שחר שנתן לי טלפון פרטית שלה, דברתי איתה היום, הסברתי לה כמה שחשוב שתלמד שפה והיא אמרה שהיא כבר משתדלת. אני אקנה לה דיסק ללימוד עצמי כמו שכבר קניתי לכמה עולות חדשות.
(לא מבקש תמורת זה הנחות או שירות אקסטרה)

בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-07-/2010 בשעה 20:42
ערבה אנושית בסוף ליברמן יקח אותך להיות יועצו האישי... 

נערך על ידי Einstein - 26/-07-/2010 בשעה 23:46
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-07-/2010 בשעה 21:52
תוכן ההודעה נמחק על ידי מסיבות אישייות

ערבה אנושית 

נערך על ידי ערבה אנושית - 31/-07-/2010 בשעה 17:41
בחזרה למעלה
isz1 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 27/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט isz1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-07-/2010 בשעה 22:13
הייתי היום אצל כריסטינה ויש לי אפילו חדשות מפתיעות עבורכם.
נכנסתי למטבח "חדר המתנה" והייתה פקידה שעונה לטלפונים וכמובן כולם שואלים על כריסטינה.
יש שם טלוויזיה במעגל סגור שרואים מי עומד מחוץ לדלת (לא זיהיתי את המצלמה כשנכנסתי) והלקוח שבפנים בחדר ההמתנה רואה את האנשים שנכנסים ויוצאים מהמקום.
אבל נורא מקפידים שלא יהיו היתקלויות בין הלקוחות
3 אנשים ניסו להיכנס כשאני נכנסתי והפקידה יצאה והסבירה להם שכריסטינה עסוקה ויש לקוח ממתין שגם הוא אליה אז שיחזרו בעוד רבע שעה
עד עכשיו נאמר שהיא מוצצת עם גומי בלבד
אבל אחרי שנכנסתי ועיגלתי את התשלום ל-150 מראש אז היא שאלה אותי:
אתה רוצה מציצה בלי גומי?
מי אני שיסרב להצעה כזאת? Embarrassed
אחרי כמה מזמוזים ומציצת פטמות היא הלבישה לי קונדום כדי להתחיל את המציצה
חשבתי אולי היא התחרטה אז לא באתי בטענות כי גם זה לא משהו שדרשתי מלכתחילה אלא זה בא בתור בונוס שהיא הציעה לי
אבל אז היא נזכרה וזרקה את הקונדום Tongue
המציצה הייתה בינונית +
באמת יש לה ציצים יותר יפים מהתמונה שאיינשטיין פירסם אפילו ופות מושלם הכי יפה שראיתי.
הזיון היה סבבה.
בהחלט תמורה מעולה תמורת המחיר.

נערך על ידי isz1 - 26/-07-/2010 בשעה 22:36
בחזרה למעלה
booma צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-04-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט booma ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-07-/2010 בשעה 00:19
לא צריך דיסק ללימוד עברית
אני מתנדב להיות מתרגם צמוד (וגם צמוד לחזה) וללמד עברית (אין כמו הלשון העברית)Party
ועכשיו ברצינות - מישהו יודע עד איזה שעה עובדים בדירה?

נערך על ידי booma - 27/-07-/2010 בשעה 00:33
בחזרה למעלה
משקפופר צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-01-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט משקפופר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-07-/2010 בשעה 00:57
במקור פורסם על ידי ערבה אנושית

אם הייתי מעונין מזמן הייתי חבר כנסת אפילו לפני ליברמן.

חבל שלא הפכת לחבר כנסת, היית יכול להלחם מבפנים ביוזמת החקיקה של ח"כ זו-ארץ הרוצה להפליל את צרכני הזונות מתוך חוסר התחשבות שלה בכל אותן נשים שבחרו לעסוק בעיסוק זה המביא להן להכנסה של כ-6000 ש"ח לחודש לעומת שכר המינימום, לו היו זוכות בכל עבודה אחרת.

נערך על ידי 19LOLx8 - 27/-07-/2010 בשעה 01:02
אוהב חזה קטן ובתולי.
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-07-/2010 בשעה 01:07
isz1 דבר ראשון סחטיין על השם שעד עכשיו אני מנסה להגות אותו ללא הצלחה צחוקצחוקצחוק

בהחלט חשוב לדעת שמבחינה דיסקרטית הדירה היא בעייתית מאוד!
אם לפעמים לקוחות ממתינים בחדר בו נמצאות המצלמות.. ממש לא משהו שאני אוהב לשמוע כועס

האמת שכשהזכרת את הפקידה.. חשבתי שאולי אנחנו עומדים לקבל דיווח עליך משגל את הפקידה במטבח.. צחוקצחוקצחוקצחוק

דווקא יכול להיות נחמד..קריצה
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-07-/2010 בשעה 01:09
במקור פורסם על ידי booma

לא צריך דיסק ללימוד עברית
אני מתנדב להיות מתרגם צמוד (וגם צמוד לחזה) וללמד עברית (אין כמו הלשון העברית)Party
ועכשיו ברצינות - מישהו יודע עד איזה שעה עובדים בדירה?

אמת ויציב חביבי.. לימודי עברית זה אנחנו צחוקצחוק

אני חושב שבערך 23:00 בלילה.
צא מנקודת הנחה שמדובר בנשים עם סדר יום נורמלי שקמות בבוקר למטרה מסויימת, והולכות לישון בשעה סבירה.
כל זה וגם העובדה שהן צריכות להספיק לקחת אוטובוס ולפעמים שניים הביתה..
בחזרה למעלה
isz1 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 27/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט isz1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-07-/2010 בשעה 08:56
אחרי שהיו מסממים אותי בסם אונס ואם הייתה משלמת לי רק אז אולי היית שומע דיווח.
והמכיר את הפקידה יבין צחוק

isz1 
האמת שכשהזכרת את הפקידה.. חשבתי שאולי אנחנו עומדים לקבל דיווח עליך משגל את הפקידה במטבח.. צחוקצחוקצחוקצחוק

בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-07-/2010 בשעה 23:18
במקור פורסם על ידי isz1

אחרי שהיו מסממים אותי בסם אונס ואם הייתה משלמת לי רק אז אולי היית שומע דיווח.
והמכיר את הפקידה יבין צחוק

isz1 אני סומך עליך שתפתיע אותנו קריצה
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2010 בשעה 00:39

אחלה דיווח ISZ1 ,אכן יש לה פות מושלם, וחזה שאיינשטיין עשה לו עוול בתמונה....

נחמד לדעת שהיא יורדת בלי קונדום, נראה לי שעכשיו מרוב כל הלקוחות מהפורום, היא תצא לפנסיה מוקדמת חחח

בחזרה למעלה
די גי קוק צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-03-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט די גי קוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2010 בשעה 18:30

רק תיקון כריסטינה  לא בגובה 1.82  מגרדת את  ה 1.76 .

בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2010 בשעה 18:36
במקור פורסם על ידי די גי קוק

זאת ממש משימה קשה לחלוב ממך דיווח נורמאלי .... ?! מבולבל

שימי שבזה הרגע מתחיל לחפש משאבות ואקום לחליבה ממוכנת (תרגיעו ומהר .... זה לא לשימוש עצמי ... צחוק)
פורום סקס
8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2010 בשעה 20:33

אתה מגיע לדירות אירוח עם ״מטר רץ״?
;-)
בחזרה למעלה
פורום סקס
>

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן בהתהוות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2010 בשעה 20:58

;-)
ואתה היית שם עם מטר רץ שכתבת 1.82?

להערכתי (ללא מטר רץ) כ-1.79.
בחזרה למעלה
אוסקר ווילד צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-10-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוסקר ווילד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2010 בשעה 22:01
במקור פורסם על ידי חרמן בהתהוות

;-)
ואתה היית שם עם מטר רץ שכתבת 1.82?

להערכתי (ללא מטר רץ) כ-1.79.

תלוי מתי המדידה ? כל אדם גבוה יותר בבוקר לאחר השינה בהשוואה לערב וזאת עקב המנוחה של עמוד השדרה. ההפרש הממוצע
הוא כ-3 ס"מ.
המבדיל בין קודש לחול, חטאתינו הוא ימחול, זרענו וכספנו ירבה כחול וככוכבים בלילה
בחזרה למעלה
די גי קוק צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-03-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט די גי קוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2010 בשעה 22:15

בתור חובב ומעריץ גבוהות , אני מטר שמונים ועברתי אותה ב -4 ס"מ , וגם מה שהיא אמרה לי , אין לי דיווח כי פשוט וויתרתי ולא נכנסתי איתה. בכי

נערך על ידי די גי קוק - 28/-07-/2010 בשעה 22:22
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2010 בשעה 22:55
אני זרקתי מהמותן הערכה..
ידוע לך מה כוונת האות "כ" לפני המספרים?קריצה

וכשאני מציין כ 1.82... ה 2 זה בא להראות את קלות העניין וחוסר החשיבות לדיוק בשונה מתגובתו די גי קוק אם אתה ממש רוצה להבין את מהות תגובתי.

בלי קשר..

נשמח אם תדווח קצת איש יקר.. אולי אז נדע איך אתה בהערכות גובה, משקל ונפח? קריצה
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2010 בשעה 23:31
עם עקבים היא לפחות 1.82 אם לא יותר....
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2010 בשעה 10:09

בתור חובב ומעריץ גבוהות , אני מטר שמונים ועברתי אותה ב -4 ס"מ , וגם מה שהיא אמרה לי , אין לי דיווח כי פשוט וויתרתי ולא נכנסתי איתה. בכי

ערבה אנושית 

נערך על ידי ערבה אנושית - 31/-07-/2010 בשעה 17:43
בחזרה למעלה
פורום סקס
>

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן בהתהוות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2010 בשעה 10:36
אם כבר דנים בחלוצים 25, קיבלה את פני שם אחת רזה, שחורדינית, יפה בפנים (כנראה מבוגרת יותר), גבוהה (כמה ס"מ פחות מכריסטינה.)  מכיון שבאתי לדגום את כריסטינה, לא שאלתי את שמה.  מישהו שמכיר את הבנות שם יכול לזהות על מי אני מדבר לפי התאור?  אני מתחרט שלא נכנסתי איתה, אז אולי אחזור לשם בשבילה.
בחזרה למעלה
סופר לה טיב צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2010 בשעה 10:37
כמו שאתה רואה 4 ס"מ יכולים להיות בעלי משמעות רבה...קריצה
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2010 בשעה 11:16

ערבה אנושית 

נערך על ידי ערבה אנושית - 31/-07-/2010 בשעה 17:40
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2010 בשעה 16:59

די גי , הפסדת אחלה בילוי, 4 סמ פחות או יותר, זה משנה לגבר לא לאישה חחח
אויי איזה חזה... גדול טבעי וללא סיליקוןמוחא כפייה

בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 5>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים

עמוד זה נוצר ב .172 שניות.
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz