זונות בחיפה - לאן נעלמו הזונות מליד מלון מקסים?

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
זיין במכוניות צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
J >

הצטרף / הצטרפה: 27/-07-/2010
מיקום/איזור: חיפה
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זיין במכוניות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: זונות בחיפה - לאן נעלמו הזונות מליד מלון מקסים?
    פורסם: 28/-07-/2010 בשעה 00:09

שלום לכולם

הייתי מאחורי מסעדת מקסים כבר פעמיים בשעות הערב לא היא שם כלום
הייתי שם לפני זה כמה פעמים גם בלילה וגם בערב כשה רק החשיך והיוא שם מלא זונות עכשיו אין שם אף אחת אולי ביגלל השיפוצים שעושים שם ,לאיפו הן עברו?
איפו יש זונות בקריות שעובדות בצוהוריים או הערב ובאיזה שעות?
תודה.
תמיד חרמן
בחזרה למעלה
פקפק ביל צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
••

הצטרף / הצטרפה: 02/-11-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פקפק ביל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-08-/2010 בשעה 12:22
יש  צו סגירה למקום!!!חחחחח
איש העכביש
בחזרה למעלה
abc123 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-09-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט abc123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-09-/2010 בשעה 17:51
תנסה בצור שלום , הייתי שם אתמול והיו שם כמה בחורות לא רעות.
בחזרה למעלה
THE MAN צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-02-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט THE MAN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-09-/2010 בשעה 22:30
בצור שלום יבש גם כבר תקופה ארוכה אולי תחדש לנו על ביקורך אתמול שם תן לנו דיווח על הבחורות
בחזרה למעלה
cusbara צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 15/-06-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט cusbara ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-09-/2010 בשעה 12:11
כן וגם באיזה שעה היית. זאת בעיה במקום הזה... אין סידור עבודה חחח
בחזרה למעלה
abc123 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט abc123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-09-/2010 בשעה 19:28
לא הייתי באזור הצפון כבר יותר משבוע כך שאין לי מושג מה קורה שם עכשיו , הדברים שם משתנים מיום ליום ולפעעמים יש שם 4-6 בחורות ולפעמים אין שם אף אחת.
שאני מגיע לאזור אני בדרך כלל נמצא שם בשעות אחר הצהריים , בסביבות השעה 5 , ונכנס מהכניסה הצפונית.
יש שם כמה קבועות אבל לא שווה להתקרב אליהן , הן בדרך כלל נרקומניות ולפעמיים גם שתויות לגמרי ,הן בדרך כלל נמצאות ישר על ההתחלה - אני לא מציע להתקרב אליהן.
יש אחת שאני תמיד מחפש , לפעמים היא קוראת לעצמה סווטה , היא בלונדית  בערך 1.70 חזה לא גדול מבנה גוף בינוני , אם היא נמצאת אז בדרך כלל בכיכר הראשונה אחרי הכניסה מצד ימין. לפי מה שבדקתי , אין עליה סימני דקירות והיא לא ניסתה לגנוב ממני שום דבר עד היום (למרות שלפני שאני נכנס לאזור אני נועל את הכל).
מה שאני אוהב אצלה זה שהיא מוכנה לאקט מחוץ לאוטו , אם היא שם אז אני נוסע לאיזו פינה ושם אני אוהב לזיין אותה על המכסה מנוע של האוטו, כמובן שזה עולה טיפה יותר (בין 100 ל-120 ש"ח לעומת 70-80 ש"ח) והכל כמובן עם קונדום.
היא גם מוכנה לאנאלי (לא ניסתי).
ציון:
מראה כללי- 8
מציצה- 8
זיון -10
מחיר - 9
ציון כללי - 8.5
יש שם עוד אחת שעומדת טיפה יותר פנימה , קוראים לה אירנה ויש לה שיער שחור , היא לא מוכנה לזיון מחוץ לאוטו אבל מוכנה שיגמרו לה על הפנים , בסך הכל היא לא רעה אבל המנוע שלה כבר רחב מאד (כנראה שכבר ילדה כמה פעמים) , חייב לציין שהיא מוצצת טוב ופעם אפילו שאלתי אותה והיא אמרה שיש לה דירה באזור ויש מצב לאירוח. היא גם מוכנה למציצה ללא קונדום (תמורת תשלום נוסף , כמובן) , אבל לא ניסתי.
ציון:
מראה כללי- 6
מציצה- 8
זיון -6
מחיר - 7
ציון כללי - 6.5

בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
J >

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זיין במכוניות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2010 בשעה 15:46
אתה מדבר על החוף שנימצא בין  מסעדת מקסים  למלון מרידיאן?
מתי היתה שם ? באתי לשם כמה פעמים גם החושך וגם ביום ולא היא שם כלוםבכי
תמיד חרמן
בחזרה למעלה
abc123 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט abc123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-09-/2010 בשעה 11:27
לא , אני מדבר על צור שלום בקריות.
החוף ליד מלון מרידיאן ריק כבר הרבה זמן
בחזרה למעלה
gilgil33 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 24/-06-/2009
מיקום/איזור: קרית אתא-חיפה
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gilgil33 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-10-/2010 בשעה 03:27
היי חברים! אני הייתי אחרי מלון מרידיאןאם ממשיכים קדימה יש פארק עם דשא ויש שם במד בפנים מין רחבה גדולה עם מכוניות שפונות לים, שם יש בדרך כלל זונות. שאני הייתי היו שתיים,אחת ישראלית שניראת לי מעידות המזרח הציצים שלה היו בחוץ לוקחת 100 שקל כולל מציצה עד 20 דקות. ויש רוסיה בגיל ה-30 חמודה מאוד עם חזה גדול! גם 100 שקל לפינוק כולל מציצה. בעני הרוסיה שווה ויודעת לזיין מצויין! תהנו... אני אמשיך לחפש עוד בישבלכם.חיוך גדול
בחזרה למעלה
cusbara צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט cusbara ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-10-/2010 בשעה 00:38
תודה לך איש יקר... אני שמח לקרוא שהמקום שם חוזר לפעילות מבצאית :)

אגב.... באיזה שעה היית שם ?
בחזרה למעלה
gilgil33 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gilgil33 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-10-/2010 בשעה 01:26
שלום גם לך חבר חדש,ברוך בואך לפורום.
אני הייתי שם בסיבות הלילה,חצות. 11 או 12 זה השעות. אם תסע לאט בשעות הלילה או חצות תמיד שים עין על הפארק עם הדשא,יצוצו באופן פתאומי. תהנהחיוך
בחזרה למעלה
abc123 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט abc123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-10-/2010 בשעה 11:05
תודה על הדיווח , באמת חשבתי שהמקום כבר לא יחזור לפעילות.

בחזרה למעלה
matan צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט matan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-10-/2010 בשעה 13:28

חשבתי שאני מכיר את האזור הזה  של החוף אבל לא הצלחתי לזהות את המקום המדובר.

האם מישהו יכול לתאר אחרת איך מגיעם לשם? חיוך
בחזרה למעלה
gilgil33 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gilgil33 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-10-/2010 בשעה 16:41

שלום מתן,למה הסתבכת? בוא אני אסביר לך יותר פשוט... שאתה מגיע לחוף מרידיאן איפה שעמדו הזונות,אתה יוצא משם וניכנס לכביש צר מאחורי המלון,ויש פניה ימינה או שמאלה. אתה פונה ימינה וממשיך כמה מטרים... זה נמצא בצד ימין שלך. פארק איפה שאנשים יושבים על הדשא. הדשא זה כמו גבעות כאלו. שם יש מין רחבה בצד ימין(כביש כורכר)ולא סלול. שם עומדות שני הבחורות.http://www.systematics.co.il/mathworks/events/2007_Seminar/maridian_map.htm

מקווה שעזרתי לך.
בחזרה למעלה
matan צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט matan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-10-/2010 בשעה 18:08
גילגיל, תודה רבה, הבנתי במה התכוונתה )

בחזרה למעלה
gilgil33 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gilgil33 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-10-/2010 בשעה 23:32

שלום מתן,שמחתי לעזור לך...קריצה

בחזרה למעלה
טירון ירוק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-12-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טירון ירוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-10-/2010 בשעה 08:25
אם אתה מתכוון לחניה שנמצאת דרומה למלון לאונרדו , באיזור נירוונה , אז עברתי שם ולא ראיתי כלום.  לעומת זאת באיזור הישן והוותיק , (מיד לאחר המעבר מתחת לגשר עוד 200 מ' דרומה) צפונה לאלמוג , ראיתי מכונית (צבע בורדו או אדום) עם שומר ושתי בנות .

סופ"ש נעים

נערך על ידי טירון ירוק - 22/-10-/2010 בשעה 08:27
בחזרה למעלה
gilgil33 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gilgil33 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-10-/2010 בשעה 22:22

טירון ירוק,שלום לך יקירי. לא נירוונה ולא מלון לאונרדו! אתה ממשיך לינסוע ויורד מתחת לגשר... ממולך תחנת רכבת "חוף הכרמל" אוקי? אתה פונה שמאלה בכיכר וממשיך ישר,יש פארק בצד ימין ועוד כמה מטרים יש רחבה שמאלה שלך לא סלול. רחבה גדולה זה 100 או 200 מטר מהמלון עצמו. שם בתוך הרחבה אתה תראה הרבה רכבים שעומדים לכיוון הים עם ביתנים כמו צימר. שם אני מדבר... הזונות הסתובבות באיזור,תסע לאט ואתה תראה שתיים. אולי הצטרפו עוד... שווה לבדוק כל כמה זמן,כל שבוע או שבועיים לייתר ביטחון.אצבע למעלה

בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
J >

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זיין במכוניות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2010 בשעה 15:54
ביום שישי האחרון הייתי במקום המדובר קצת אחרי מרכזית חוף הכרמל .
המקום הזה דומה מאוד למקום הקודם שלהן ,היוא שם כמה מכוניות שעמדו עם הפנים לים .
בחלק מהמכוניות ראיתי אנשים מזדינים אבל לא היתי בטוח אם זה זונות או סתם זוגות שבאו לעשות חיים .
עשיתי כמה סיבובים במקום והיבחנתי בניידת משטרה שהיסתובבה שם,היחלטתי להיתרחק מהמקום ולחזור אחרי כמה דקות .
אחרי שחזרתי ראיתי שכל המכוניות נסעו משם חוץ מסוזוקי בלנו שעמדה שם עם אור דלוק בתוך האוטו והיוא בא כמה אנשים ,פיתאום באו עוד שני מכוניות ונעמדו בשני צידי סוזוקי במרחק של כ100 מטר כל אחת ,חשבתי לעצמי עכשיו תצאה זונה מהסוזוקי ותיגש לאחת המכוניות נעמדתי גם וחיקיתי במשך כ 5 דקות אבל לא קרה כלום אז נסעתי.
עכשיו אני שואל את עצמי שאלה מי האנשים שהיוא בסוזוקי ,זונות?
מישהוא מכיר את הסוזוקי ?
איך זה עובד שמה?
מי ראה בזמן האחרון זונות ליד מסעדת מקסים או מלון מרידיאן ואיפו בדיוק.
תודה לכולם.
תמיד חרמן
בחזרה למעלה
יוסי994 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 22/-12-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט יוסי994 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-12-/2010 בשעה 13:59

מישהו יודע משהו חדש על מלון מקסים

בחזרה למעלה
hatovel צפה בגלילה למטה
פורום סקס
> ik-pa

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hatovel ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-01-/2011 בשעה 18:16
לפי איך שזה נראה , הפעילות הנרחבת שהיית באיזור מלון מקסים במשך שנים כבר לא קיימת , שבוע שעבר עברתי משם בשעות הערב המאוחרות ולא הייה שם כלום , אני חושב שראיתי רכב אחד חונה , סביר להניח שמדובר בסתם רכב חונה . מישהו שמע משהו חדש באיזור חיפה ? ואולי בצור שלום ?
אנשים שיש להם זמן הכי מסודרים בחיים
בחזרה למעלה
gilgil33 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gilgil33 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-01-/2011 בשעה 00:16
ערב טוב לכולם!
אני כתבתי את מה שהיה בזמן שהייתי,אבל יותר מזה אין מה להוסיף. כניראה שבאיזור הצפון לא משתלם לזונות לעבוד שם,או שיש שם בעיות סמים,וניידות משטרה מטפלות בעניין וזה מבריח את הלקוחות. או בחורף זה קשה בגלל מזג האוויר וכו... עדיף לקחת אוטו ולחרוש את המקומות האינטימיים כמו ליד כביש מסריק. בטוח שיש עוד מקומות כאילו,כי אם מחפשים מוצאים!קריצה
בחזרה למעלה
cusbara צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט cusbara ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-01-/2011 בשעה 12:18
כפר מסריק זה כמו עונת הדייג לשוטרים. כל יום בכל פעם שאני עובר שם באופן קבוע יש ניידת או מגב מפטרלים שם כדי לתפוס דגים
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טירון ירוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-01-/2011 בשעה 16:32
פעם אחרונה שעשיתי סיבוב, לפני שהתעייפתי מכל העסק של זונות רחוב, היו כמה באיזור הדר באיזור רח' החלוץ מהשוק מערבה לכיוון רח' ביאליק (ליד תחנת הדלק) ומשם ברח' ביאליק לכיוון חסן שוקרי ... יש על זה גם פוסט בפורום - אז למי שמענין אותו זאת אופציה נוספת .
בחזרה למעלה
cusbara צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט cusbara ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-01-/2011 בשעה 20:03
האיזור שם בשיפוצים והזונות נעלמו (אולי זה גם כי קר בחוץ) עברתי שם ברגל בחלוץ, ביאליק וקצת הרצל.
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טירון ירוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-01-/2011 בשעה 19:57
אז אולי מישהו יכול לשפוך אור על התעלומה להיכן נעלמו זונות הרחוב ? הרי לא יכול להיות שכולן חזרו בתשובה ..צחוק
בחזרה למעלה
ac112000 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 27/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ac112000 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-01-/2011 בשעה 06:59

סע כ - 300 מ"ר קדימה, לפני הפניה  הראשונה ימינה יש הסתעפות שמאלה למין עליה כזאת ( לא להמשיך   ישר ). יש שם כמה זונות גם ביום וגם בלילה.  האמת , אלה שראיתי הן לא משהו.

מקווה שעזרתי.חיוך
טעם החיים
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
J >

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זיין במכוניות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-01-/2011 בשעה 14:47
על איזה מקום אתה מדבר?
תמיד חרמן
בחזרה למעלה
ac112000 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 27/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ac112000 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-01-/2011 בשעה 06:16
 אתה ממשיך על הכביש הרגיל איפוא שהן היו עומדות וממש לפני מלון מרידיאן הכביש מתפצל   לפניה ימינה.
ממש בהתפצלות מצד שמאל יש רחבה ששם הבנות ...בד"כ מבוגרות ....מסתובבות.
תהנה.
טעם החיים
בחזרה למעלה
abc123 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט abc123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-01-/2011 בשעה 21:39
הייתי באזור אתמול , עשיתי אפילו סיבוב וחפשתי.
לא מצאתי שום דבר.
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טירון ירוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-01-/2011 בשעה 08:22
אתמול בערב עברתי שם, רק בשביל לבדוק את המצב בעבור החברים החיפאים , ואכן ליד ההתפצלות של הכביש מצפון לבנין הצפוני שבין השניים (הזרוע הימנית עוברת מתחת למלון ליד הים ליד אולם הארועים "כחול" והזרוע השמאלית עוברת מעל למלון ויותר רחוק מהים ) ראיתי שתי כוניפות , אחת נראתה עם שיער שחור קצת מוצקה ונמוכה ואילו השניה ישבה אז אי אפשר היה ממש להתרשם אבל ממה שראיתי מדובר במבוגרת "בלונדית ".
 היתה גם "בולנדינית" מבוגרת שישבה בתוך הרכב של המלווה נראתה גריאטרית משהו ... - שורה תחתונה כרגע אין בשביל מה ללכת לשם .  
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz