לינוי - מארחת דסקרטית פ"ת

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
SEXHUNTER צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-02-/2008
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: לינוי - מארחת דסקרטית פ"ת
    פורסם: 13/-08-/2010 בשעה 11:27
סקסהאנטר מזיין את לינוי - פתח תקווה

לינוי (כניראה שם מפוברק) הגעתי דרך הפרסום שלה באתר סקסאדיר.
מפרסמת תחת קטגוריה דירות דסקרטיות.
התמונה שלה אכן אמיתית ודיי מפתה,אך העלתה במשקל מאז שצולמה לדעתי. 
(מתאימה לאוהבי המלאות,שמנמנות וכו')

קישור לדף הפירסום שלה - 

[ 052-7761810 ]

מדובר בקפקזית בת 34 בערך,שמנמנה,גובה 1.65,שיער מקורזל צבוע עם גוונים,גוון עור שזוף (במקור בהירה),
חזה קטן,כוס קטן מגולח.דגדגן קטן ורדרד,פטמות קטנות. 
לינוי בחורה נאה חמודה (לא כוסית ולא דוגמנית),חברותית,שירותית יחס טוב,בעלת שיחה.אסטטית,סובלנית,מריחה טוב למטה.

עוד מהשיחה שלנו,היה כימיה מאוד טובה,התגלה ששנינו אותו מזל (אריה) ונולדה יום אחרי.. 
צחקנו קצת וקבענו בסביבות השעה 21:30. (הייתי אמור לדגום פרטית אחרת אך הייתי מאוד סקרן לפגוש את אותה לינוי).
הגעתי לכתובת שנתנה לי מבעוד מועד ומשם כיוונה אותי לדירתה,פתחה לי את הדלת בשקט והכניסה אותי פנימה..
המראה הכללי לא הלהיב אותי במיוחד אך גם לא איכזב אותי (אני אוהב בחורות שיש איפה לתפוס).

החבילה כוללת
סקס רגיל,אוראלי רגיל,מציצה עם. אין אקסטרות
מחיר - 200שח ל-30-40דק 
שירות סטנדרטי רגיל,אפשר לקפוץ אליה כשנמצאים בעיר (מאשר מכון בפ"ת).

רמת דיסקרטיות :
בלילה הדיסקרטיות טובה לעומת אמצע היום שהדיסקרטיות טיפה פחות להערכתי.

לינוי נתנה לי את הפרטים ושאלה אם מתאים,אמרתי שכן (הייתי חרמן אשש ועוד בפ"ת בלילה).
התפשטנו,נישכבתי על המיטה והתחילה בבודי מסאג' נעים ומחרמן במיקצת,הלבישה את האח הגדול והתחילה במציצה בינונית רגילה.
ירדתי לה למשך כמה דקות טובות ומגרה את הדגדגן שלה באצבעותיי..והיא ממש ניהנתה עד הנקודה שכמעט גמרה,אך הפסקתי.
אחרי שהוא נעמד המניאק באתי אליה במיסיונרית,חודר אליה לאט לאט ל-2דק ומאיץ הילוך ומפמפם אותה באגרסיביות מתונה.

הפכתי אותה לדוגי,השחלתי לה את האח הגדול והתחלתי לזיין אותה חזק  מהר ואגרסיבי..המראה היה דיי מחרמן עם הישבן הרחב השזוף,ברקע לשמוע את הפמפומים החזקים..עד הגמירה המיוחלת החזקה. ופה לינוי ישר אמרה לי בלחש "אתה טוב מאוד בסקס".
אני מחייך לה זורק לה מחמאה חזרה ואומר לה תודה כהרגלי (שניהנתי).

אחרי שהתארגנתי..היא השאירה אותי לשבת "לאן אתה ממהר..תשב תשתה" הביאה לי מים ודיברנו על כל מיני נושאים משותפים.
לפני שלקחתי את רגליי החוצה שאלתי את שעות וימי העבודה שלה . ניפרדנו ב-2 נשיקות על הלחי והבטחתי לה שאחזור.

אלו ימי העבודה שלה :
א-ה משעה 10:00 -22:00 וקצת יותר,תלוי אם קובעים איתה מראש.

שבת שלום לכולם,
שלכם SEXHUNTER

נערך על ידי SEXHUNTER - 30/-11-/2011 בשעה 14:21
בחזרה למעלה
zenon7 צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח

•ק•• J

הצטרף / הצטרפה: 24/-11-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zenon7 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-08-/2010 בשעה 16:20

חמוד מאוד בשביל 200 ש"ח אפשר לנסות..

אני ידגום אותה בראשון ב10:02  ואחזור לדיווח

תודה ותהנו בנתיים

בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס
Za-Yan

הצטרף / הצטרפה: 03/-04-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-08-/2010 בשעה 18:51
סקס האנטר שאפו על הדיווח החדש וסחטיין על הציד :)

קצת ביאסה אותי העובדה שהיא מוצצת עם חליפה בלבד.. אבל שווה לבדוק אותה אולי התפריט שלה משתנה או ישתנה..

מוחא כפייה
בחזרה למעלה
החתיך הרומנטי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-12-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החתיך הרומנטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-08-/2010 בשעה 20:50
SEXHUNTER  תודה לך גבר על הדיווח המפורט,כל הכבוד לך.ברוך הבא שוב לפורום,אני שמח שחזרתה אחרי היעלמות של תקופה.מוחא כפייה
ניראה מעניין ושווה ביקור,אני אדגום אותה בקרוב ואתן דיווח שלם עליה.
היא עכשיו בתחלית הרשימה שלי....סומנה כמטרה הבאה.
תמיד בשטח למען כולם.
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-08-/2010 בשעה 20:59

במקור פורסם על ידי zenon7

חמוד מאוד בשביל 200 ש"ח אפשר לנסות..

אני ידגום אותה בראשון ב10:02  ואחזור לדיווח

תודה ותהנו בנתיים

יש משפט ידוע שאומר "אם לא מנסים לא יודעים"
אז לך אליה,נסה ותאמר לנו איך אתה ניהנת אם וכאשר זה יקרה.

היתה לנו אווירה נחמדה בסה"כ כי נשארתי ושוחחנו בכיף.
*רצוי לציין שאני הגעתי אליה בשעות הלילה כך שלא היתה לחוצה בזמנים. אז שימו לב.

במקור פורסם על ידי Einstein

סקס האנטר שאפו על הדיווח החדש וסחטיין על הציד :)

קצת ביאסה אותי העובדה שהיא מוצצת עם חליפה בלבד.. אבל שווה לבדוק אותה אולי התפריט שלה משתנה או ישתנה..

מוחא כפייה
Einstein אחי תודה 
זאת עונת הצייד,ובכלל עונת קיץ מחרמנת עם כל הבחורות הכוסיות ברחובות ובים, גרררר צחוק
שמע גבר,גם אותי ביאס ובמיוחד שיש לה חזה קטן. הכל שירות סטנדרטי בלי אקסטרות (ת'אמת שלא התעניינתי,צריך לבדוק מולה).
אם אתה בטוח שבא לך לדגום אותה (בחורה שמנמנה) אז לך..אך אל תשכח שזהו שירות רגיל ולא "וואווו" שישאיר אותך עם פה פעור. 

ופה אני רוצה לומר לכם חבריי..כמו שאחרים ניהנו מכריסטינה מהחלוצים..אני דווקא לא,ככה שהכל יכול לקרות לטוב ולרע - 
תוכלו ליהנות מאחת שניראת חבל'ז אך מבחינת יחס ושירות היא על הפנים לעומת בחורה שלא ניראת "טוב" תוכלו ליהנות דווקא מהשירות היחס וחברותיות,שמשאיר לך טעם לחזור.

בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-08-/2010 בשעה 21:24
במקור פורסם על ידי החתיך הרומנטי

SEXHUNTER  תודה לך גבר על הדיווח המפורט,כל הכבוד לך.ברוך הבא שוב לפורום,אני שמח שחזרתה אחרי היעלמות של תקופה.מוחא כפייה
ניראה מעניין ושווה ביקור,אני אדגום אותה בקרוב ואתן דיווח שלם עליה.
היא עכשיו בתחלית הרשימה שלי....סומנה כמטרה הבאה.
תודה חתיך,וטוב לחזור ל-Business אחרי תקופה Handshake

בתחילת הרשימה? Shocked
מה כבר גרם לזה שהיא ניהייתה בראש הרשימה אחי? כאילו אתה חובב סוג של בנות שמנמנות וכאלה? כי לינוי היא כזאת.
שלא תבוא עם ציפיות ובסוף תתבאס,חבל על הכסף אם כן.
בחזרה למעלה
אחים שלו גברים צפה בגלילה למטה
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
מיקום/איזור: Anguilla
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-08-/2010 בשעה 21:46
אחינו סקס הנטר

לטעמינו האישי:
הבעיה היא עם פורמט הדיווח שלך שמזכר את אחינו חד הקרן יהיה זכר דמותו הוירטואלית ברוך.
אתה מדווח עם הרבה פירוטכניקה שיוצרת אשליה שמדובר בזיון הכי טוב שהיה לך בחיים.
הפורמט החדש של הפורום לא באמת מאפשר לקרוא הודעות ארוכות ולכן הצבע ומבנה הדיווח יוצרים רושם הרבה יותר חזק.

לקח לנו קצת זמן לדוגמא שכריסטינה מהחלוצים הייתה נפילה קריצה לאור הדיווח המרובה פירוטכניקה שלך.

בכל מקרה שפו על ההשקעהמוחא כפייה

בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-08-/2010 בשעה 22:45
במקור פורסם על ידי אחים שלו גברים

אחינו סקס הנטר

לטעמינו האישי:
הבעיה היא עם פורמט הדיווח שלך שמזכר את אחינו חד הקרן יהיה זכר דמותו הוירטואלית ברוך.
אתה מדווח עם הרבה פירוטכניקה שיוצרת אשליה שמדובר בזיון הכי טוב שהיה לך בחיים.
הפורמט החדש של הפורום לא באמת מאפשר לקרוא הודעות ארוכות ולכן הצבע ומבנה הדיווח יוצרים רושם הרבה יותר חזק.

לקח לנו קצת זמן לדוגמא שכריסטינה מהחלוצים הייתה נפילה קריצה לאור הדיווח המרובה פירוטכניקה שלך.

בכל מקרה שפו על ההשקעהמוחא כפייה

אחים שלו גברים,נגעת פה בנקודה מאוד נכונה. ומסכים איתך ב-200%.
עם כל הכבוד ליוניקורן אבל מאז הצורת כתיבה שלו נידבק בפורום,סוג של מסורת. 
אני אישית אינני בעד דיווחים באורך מגילות אסתר ומיופיפות ביתר מידה,כי זה מבלבל ויכול להכשיל..וזה קרה.

אני מתנצל מראש אם זה נישמע כמו "הזיון הכי טוב שהיה לי בחיים" חח חס וחסה,מה פתאום קריצה!!!

לוקח זאת לתשומת ליבי ולהבא כמה שפחות פירוטכניקה.
הכי טוב קצר ולעניין Star
-----------------------

הזיונים הכי טובים שלי:
*בנורבגיה,אוסלו.
*דנמרק.
*יהודה המכבי 8 ת"א.
*דנה,בחורה צעירה רוסיה מר"ג.
*מפגש אישי בת"א עם אישה סקסית נשואה מרחובות שבאה לפגוש אותי (בלי תמורה לכסף).
*מפגש פרטי עם בחורה בת 19 מהוד השרון.
*מפגש אישי בהרצליה עם בחורה בת 23 רוסיה מהוד השרון (בלי תמורה לכסף).
*דגימה יחידה עם שלי מסלמה 175.
..וכמה אחדות.

נערך על ידי SEXHUNTER - 14/-08-/2010 בשעה 02:27
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החתיך הרומנטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-08-/2010 בשעה 00:27

sexhunter אתה תותח חחחחחחח סבבה ומשעשע שמישהו יכתוב הזיונים הכי טובים שהיו לו. זה כמו מישהו שכותב הזכרונות שלו.

סגנון הכתיבה שלך משעשע ונותן מידע רב...דיווח מפורט שמסביר הכל ולא עוזב שום נקודה בעניין.... באמת מקצוען אמיתי כל הכבוד.
ברוך הבא שחזרתה לעולם הזונות שלנו..Tongue.חזרתה ל welcome to the world of whores  אצבע למעלה.....העולם הכי מיסתורי והכי מוזר שראינו באמת.
ענק הזונות הימים האילו לא כמו שהיה אי פעם,השתנה הרבה,הרבה נפילות לחברים כאן,אותם בנות,ואין משהו חדש.
תמיד בשטח למען כולם.
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-08-/2010 בשעה 04:37
חחחחחחח אולי אשים זאת בתור החתימה שלי Star סתם סתםם
אגב,הפורום הזה הוא בעצם סוג של יומן (זיונים) הזכרונות שלנו שבאחד מן הימים נספר לנכדים שלנו צחוק
ותודה אחי חח..סגנון הכתיבה שלי מתאפיין באופי ובחיים הפרטיים שלי,הרבה אומרים לי שאני מבוזבז.

חזרתי עם אנרגיות חדשות פצצה והפורום שלנו הוא המפלט שלנו מכל הבעיות והדאגות שלנו בחיים..
חחח במיקרה השארתי דף הפורום פתוח ועוד כשהייתי באמצע כתיבת תגובה,ואחותי ישבה ליד המחשב וקראה (אולי) Ermm פאק!

הזמנים הטובים של הזונות לפני שנים לעולם לא יחזור,אך גם בתקופתנו לא חסר דברים טובים,רק צריך להסתקרן לחפש ולזיין אצבע למעלה

בחזרה למעלה
Horny33 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
•>

הצטרף / הצטרפה: 27/-01-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Horny33 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-08-/2010 בשעה 12:09
איפה בפתח תקווה?
בחזרה למעלה
blackmoon צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-01-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט blackmoon ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-08-/2010 בשעה 15:51
חבל שהמציצה עם גומי, היא נראית מפתה.
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-08-/2010 בשעה 16:07
במקור פורסם על ידי Horny33

איפה בפתח תקווה?

ליד השוק של פתח תקווה
אחד הרחובות החותכים של בר כוכבא.
משם היא כבר תדריך אותך.
בחזרה למעלה
DANI צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-08-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט DANI ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-08-/2010 בשעה 22:23

היום הייתי אצל לינוי מפתח תקווה מרחוב ברוך הרש  052-7761810

אני לא יודע על מה   SEXHUNTER מדבר. הכול ההפך ממה שהוא מספר עליה

אחרי שקבלה ממני 200 שח הכול השתנה,הבחורה לא אוהבת שנוגעים בה כי זה מדגדג אותה
הבחורה לא אוהבת שמנשקים אותה זה לא נעים לה .ביקשתי ממנה שתישכב על הבטן  מה אומרת לי אני לא אוהבת את התנוחה הזאת,  מרוב שכבר לא בה לי עליה, נתנה כזאת הרגשה רעה יצאתי אחרי 10 דקות
הלך הזיון והכסף .רבהק !!!!!!!!! עם את לא אוהבת את מה שאת עושה אז למה לעבוד על אנשים 
זהירות!!!!!!!!!!!!!!!!!

נערך על ידי DANI - 16/-08-/2010 בשעה 01:22
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החתיך הרומנטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-08-/2010 בשעה 23:52
dani משתתף בצערך ומקווה לשמוע עידכון בקרוב מ SEXHUNTER  ויגיד לנו בדיוק במה מדובר?!.
דני אתה בטוח שמדובר באותה בחורה שכתב עליה SEXHUNTER !! אולי הדירה עצמה אבל בחורה אחרת בדירה!!.

תמיד בשטח למען כולם.
בחזרה למעלה
DANI צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט DANI ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-08-/2010 בשעה 01:15

לחתיך תודה

1  למדתי לקחת את כול חוות הדעת כן בפורום בערבון מוגבל
2  הייתי אצל מספר בחורות שבגלל השרות והיחס ,נתנו את ההרגשה לחזור אליהם שוב
3  שטויות אלה... NXS
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-08-/2010 בשעה 01:44
במקור פורסם על ידי DANI

היום הייתי אצל לינוי מפתח תקווה מרחוב ברוך הרש  052-7761810

אני לא יודע על מה   SEXHUNTER מדבר. הכול ההפך ממה שהוא מספר עליה

אחרי שקבלה ממני 200 שח הכול השתנה,הבחורה לא אוהבת שנוגעים בה כי זה מדגדג אותה
הבחורה לא אוהבת שמנשקים אותה זה לא נעים לה .ביקשתי ממנה שתישכב על הבטן  מה אומרת לי אני לא אוהבת את התנוחה הזאת,  מרוב שכבר לא בה לי עליה נתנה כזות הרגשה רעה ,יצאתי אחרי 10 דקות
הלך הזיון והכסף .רבהק !!!!!!!!! עם את לא אוהבת את מה שאת עושה אז למה לעבוד על אנשים 
זהירות!!!!!

אהלן DANI ערב טוב..

שמע גבר,ראשית אני מצטער שלא ניהנת מהביקור..זה קורה.
כפי שהסברתי לחתיך רומנטי בפרטי,ארצה לומר לך ולכול חבריי לפורום,ולאלו הפאסיבים שצופים בנו מהצד (היי Guys) כמה דברים :

זה כלכך דיי צפוי/נורמאלי שתמיד יהיה את אותו אחד שלא ימצא חן בעיניו את אותה זונה למשל כריסטינה שאני לא אהבתי ואחרים כן.  יכולתי להזהיר ממנה אבל לא..כי מדוע? כול אחד ואחד והטעם שלו. 
זה תמיד יהיה ככה ואין מנוס מזה,מה לעשות ככה זה ידידי. לא צריך להתרגש.

אתן לך דוגמא - פעם הייתי עם קרן מז'בוטינסקי 83  ר"ג ומאוד מאוד ניהנתי. היה לנו כימיה מעולה פשוט מצויין,היה סקס בנזונה. 
אם אינני טועה אחד מחבריי מהפורום התאכזב,כאילו מבין זה לא ייפסק.

צריך להבין כמה דברים בכללי בחיים כלפי נשים ולאו דווקא "לזונות" :

* אנו שונים כל אחד מאיתנו אם באופי,מנטליות,תרבות,בצורת גישה ואפילו מבחינת ההשקעה בלבוש והטיפוח (ויש קשר) ולכן אם אחד או כמה מן התכונות האלו שציינתי אין לגבר/ללקוח אותם במובן החיובי (יענו חסרונות) אז כניראה שלא יהיה "קליק" אם ניקרא לזה ככה.

* כימיה בין אישה לגבר /  בין לקוח לזונה.

* תיזמון טוב (אולי עבר עליה יום רע).

* קסם אישי.

* כבוד/התחשבות לצד השני.

יכול להיות שמחר אני ™SEXHUNTER אלך לדגום (הקלדתי בטעות את המילה לדקור צחוק) זונה שהמליצו לי עליה כלכך ואופסס...התאכזבתי ונפלתי (טפו טפו טפו..חמסה חמסה) וזה קרה פעם אחת,אז יש מבין?.

לסיום,
אני פה בפורום ובתחום מספיק שנים ותמיד כתבתי דיווחתי את מה שבאמת חוויתי אם לטובה או לרעה,ומי שמכיר אותי באמת באופי בחיים האישיים,יודע שאני לטובת הפרט.

אין לי מושג מה קרה,אך זאת זכותך ואחרים לא לאהוב. הייתי אצלה והיה בסדר גמור-כימיה טובה.
אני לא מתחרט על כל שקל ואחזור אליה בעתיד כאשר אהיה בסביבה.

לילה טוב Star
(הלכתי לצפות ב- "מ'שתגידי')

שלכם תמיד,
SEXHUNTER

נערך על ידי SEXHUNTER - 16/-08-/2010 בשעה 01:52
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-08-/2010 בשעה 02:54
צריך להיזהר מזונות אשר הן:

*נוכלות
*גנבות (שימרו על הארנק כאשר אתם בדירה/מכון)
*סופר סופר תקתקניות ("נוו מאמי אתה גומר?"  "אויי אתה מכאיב,לאט!")
*אלו שמבטיחות ולא מקיימות (במיוחד לאחר מתן התשלום)

יש עוד אני בטוח...

בחזרה למעלה
boris26 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 24/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boris26 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-08-/2010 בשעה 09:40
דני,כפי שציין סקס האנטר,אולי לא היית ביניכם כימיה,או לא היה לה מצב רוח(מי יודע מה קורה אצל בנות בראש),או בגלל מנטליות(אני,לדוגמה,נהנה יותר אצל בחורות מברה''מ לשעבר,במיוחד קזחסטאן,אוזבקיסטאן.ויכול להיות שהיא פשוט התעייפה מרוב הביקוש:בנוסף  לפרסום שלה והמלצות עליה,אני בטוח שהיא מתפרסמת באתרים ועיתונים נוספים.כתוצאה,המון חרמנים מגיעים אליה,והיא חושבת לעצמה :"אם אשקיע יותר מידי,אשאר בלי כוח בכלל".מה לעשות,אם יש ביקוש,בחורה עלולה להתעייף וכמו שאומרים להיות "זרקנית".
נקווה שזה היה מקרה בודד.

בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-08-/2010 בשעה 09:49
SEXHUNTER,
אפשרי שתהיה כימיה טובה בין זונה ללקוח אחד, יותר מאשר עם לקוח אחר.
אבל אצלך הדיווח עשיר בעובדות (לא כימיה ! ) שלא התקיימו אצל לקוח אחר, וזה מעלה חשש מה...
אם אצלך היא עשתה את כל הפוזות, ואצל אחר טענה 'זה לא' 'זה כואב' 'זה מדגדג',  אזי משהו כאן חשוד.
אם אצלך הציעה להמשיך ולהישאר אחרי הזיון, ואצל אחר תיקתקה במקצוענות, אזי יש כאן בעית אמינות דיווח.

אפשר ליפות את הדיווח, רובנו נהנים לקרוא תיאורים עסיסיים, אבל לא לשגות בעובדות.
יוניקורן, שנראה לי שאתה מנסה ללכת בעקבותיו, חטא בכך גם הוא.
אמינות בדיווח היא מאבני היסוד של הפורום.
המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה
boris26 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boris26 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-08-/2010 בשעה 11:49
איצטגנין,גם לי היו שני מקרים שהציעו לי להישאר לשתות קפה ושוקולד,אחרי הזיון,אבל אז הייתי אצל בחורות המפורסמות ואיכותיות,שרוב חברי הפורום מכירים אותם:שרון ואיב,שתי המלאכיות.
בגדול,הגעתי למסקנה שעדיין מה לחפש בפ"ת
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-08-/2010 בשעה 12:08
במקור פורסם על ידי איצטגנין

SEXHUNTER,
אפשרי שתהיה כימיה טובה בין זונה ללקוח אחד, יותר מאשר עם לקוח אחר.
אבל אצלך הדיווח עשיר בעובדות (לא כימיה ! ) שלא התקיימו אצל לקוח אחר, וזה מעלה חשש מה...
אם אצלך היא עשתה את כל הפוזות, ואצל אחר טענה 'זה לא' 'זה כואב' 'זה מדגדג',  אזי משהו כאן חשוד.
אם אצלך הציעה להמשיך ולהישאר אחרי הזיון, ואצל אחר תיקתקה במקצוענות, אזי יש כאן בעית אמינות דיווח.

אפשר ליפות את הדיווח, רובנו נהנים לקרוא תיאורים עסיסיים, אבל לא לשגות בעובדות.
יוניקורן, שנראה לי שאתה מנסה ללכת בעקבותיו, חטא בכך גם הוא.
אמינות בדיווח היא מאבני היסוד של הפורום.

איצטגנין ידידי,
אתה טועה בגדול. להיפך,עם כל הכבוד ליוניקורן שתרם לפורום אני הייתי נגד כל התיאורים העסיסיים שלו ובאורך מגילת אסתר ,מה שהיה מעייף ומקצתם הפרטים היו לגמריי שונים בעקבות הדיווחים שלו. ואמרתי זאת כמה וכמה פעמים לכמה מחברי הפורום. ולא חסר פה בפורום דיווחים עסיסיים פי כמה וכמה מהדיווח שלי. ואני בטוח שאם אני אלך בעקבות אותם דיווחים עסיסיים,יהיו לא מעט ביקורות/חוות דעת שליליות ממני.

אני מוכן לתת דיווח מתומצת וענייני בן 8-10שורות מבלי שום פירוטכניקה על כל התנוחות והקוצ'י מוצ'י,נטו דיווח איך היה בגדול,אך בתנאי שכולם מעכשיו יעשו כך.
אמרתי פעם אחת ואחזור שנית ואחרונה,אצלי היה בסדר איתה וכל העובדות שכתבתי בדיווח אכן קרו ולכן אחזור אליה שוב. חס וחלילה לא אכשיל את חבריי היקרים פורום,אינני שקרן וזאת לא הדרך שלי בחיים ואף לא פה. נותן המון מעצמי לטובת כולם פה.

כשהבחורה עוד מהשיחה הראשונה צוחקת איתך זאת כימיה.
כשהבחורה מציעה לך משקה ולהישאר אחרי הדגימה,ומשוחחים בכיף זאת כימיה.
כשהבחורה מביאה לך חיוך ו-2 נשיקות על הלחי זאת כימיה.
כשהבחורה לא מזרזת אותך (והיו לה 3 טלפונים ולא ענתה) זאת כימיה.
כשהבחורה מתמזמזת איתך גוף אל גוף ובנוסף שנתנה לי לרדת לה זאת כימיה.

חבל לי שלא הלך לו..אני לא מכיר את DANI אבל משהו השתבש.
ידידי,הכל מתחיל ממשהו גם בקרב זונות,מתכוון לקסם האישי..מה שאתה מקרין החוצה.
ותאמין לי,שאני לא חתיך אלא רק בחור טוב נאה אבל עם המון קסם אישי וכבוד לזונה=אישה מה שגורם לי לכבוש נשים.
וזאת למה (גם) החתימה שלי קרוייה כך - I have my own Strategies
אמרתי את עמדתי,לא הייתי צריך להתנצל אבל זה נעשה רק בכדי להבהיר לך כמה דברים.
שיהיה לך ולכולם אחלה יום,נישתמע בהמשך היום.
סקסהאנטר.

נערך על ידי SEXHUNTER - 16/-08-/2010 בשעה 12:13
בחזרה למעלה
ערבה אנושית צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
המצפון האנושי של הפורום [~:

הצטרף / הצטרפה: 22/-01-/2010
מיקום/איזור: ציפורן בגליל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-08-/2010 בשעה 12:30
לצערי אני כבר לא יכול לבדוק בעצמי אם כול התנוחות שידידי Sexhunter תיאר יכול לקבל גם לקוח אחר

לא בגלל הבחורה אלה בגלל מגבלות הזיון אצלי שהצתמצם לדוגי ומיסיונרי באוצמות בינוניות בלבד כבר לפני כמה שנים.

אבל את Sexhunter אני מכיר היטב ויודע שכול מילה שלו כנה ואמיתית.

כמובן שמבחינה ספרותית אף אחד לא כותב כמו איצטגין, אבל גם הדיווחים של Sexhunter מעולים.

ותרשו לי  לנחש למה בנות  איתו עושות דברים מיוחדים? אולי בגלל היחס שלו לבנות?

שלא יתפרש שלאחרים אין יחס כזה. דווקא בעייני איצטגין יודע מצוין איך לתת הרגשה טובה לאישה

נערך על ידי ערבה אנושית - 16/-08-/2010 בשעה 13:48
בחזרה למעלה
sidi צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sidi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-08-/2010 בשעה 12:52

עדיין אני טוען שאין מה לחפש בפתח תקווה מבחינת בחורות עובדות או בעצם אין מה לחפש בה בכלל.(ואני תושב העיר כן).

בחזרה למעלה
DANI צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט DANI ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-08-/2010 בשעה 14:13
זהירות!!!!!!!!!!!!!!!!
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-08-/2010 בשעה 18:43
במקור פורסם על ידי DANI

זהירות!!!!!!!!!!!!!!!!

דני,תבין..
אתה לא מצאת חן בעיניה וזה יכול להיות עם כל לקוח אם בארץ או בחו"ל!
כתבתי את מה שכתבתי,ולא אחזור שוב. הגזמת באזהרה ידידי.
(אפילו אם הלקוח הינו "חתיך" זה לא אומר שהוא יזכה ליחס מועדף/טוב מאשר אחרים)

הייתי רוצה לומר לכם משהו ככה בכללי..
היה אפשר לבוא ב (סוג של..) "אזהרה" או הארה על כריסטינה מחלוצים אבל זה לא נעשה.
והיו גם מקרים בעבר שהיו דיווחים (לא רק מהפורום שלנו) של לקוחות שהזהירו מפני זונה,וחלק דווקא ניהנו...
נכון,לפעמים יש מקרים חריגים מסויימים שזונה יכולה להיות נוכלת,גנבת,פוסט*ה ותקתקנית מניאקית כלפי כל לקוח שבא אליה..
אבל כאלו יש מעט לכן קחו זאת לתשומת ליבכם. תודה.

נערך על ידי SEXHUNTER - 25/-08-/2010 בשעה 19:02
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
פורום סקס
Za-Yan

הצטרף / הצטרפה: 03/-04-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-08-/2010 בשעה 21:18
דני אני חושב שהבהרת את מה שאתה חושב ואת חווייתך השלילית עם הבחורה הנ"ל כבר בהודעתך בראשונה - ואז עשית זאת בצורה ברורה.

התגובה השניה שלך מיותרת..

ולשמחתי למדנו להתעלם מתגובות כאלו חיוך
בחזרה למעלה
חרמן בהתהוות צפה בגלילה למטה
פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן בהתהוות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-08-/2010 בשעה 21:26
במקור פורסם על ידי SEXHUNTER

דני,תבין..
אתה לא מצאת חן בעיניה וזה יכול להיות עם כל לקוח אם בארץ או בחו"ל!
לקוח לא חייב לשאת חן בעיני זונה.  הוא משלם לה.  אם היא לא רוצה לקבל אותו, שלא תיקח כסף.  ברגע שהיא לקחה כסף, היא מחויבת לתת לו שרות שעבורו שילם.

יש ויכוח על מהו השירות המינימלי שהוא מחויבת לתת, כי זה לא מוגדר בשום חוזה.  כעקרון אם היא מוצצת/מאפשרת לו לזיין ולגמור, זה השירות.  אבל לא כל אחד מתחרמן מספיק כדי לגמור מזה.  לכן הדיווחים חשובים.

אם לקוח לא מגיע לגמירה, זה כשלון שלו או של הזונה?  למה שלקוח יאלץ לעמוד במבחן כאשר הוא זה שמשלם?

זה גם נוגע קצת לעניין הזה של 2 גמירות בלחץ זמן - מצב שבו לקוח מציב מבחן לעצמו שקשה לעבור.

הזכרת את כריסטינה מהחלוצים 25 - דוקא שם לדעתי, השירות המקצועני שלה, שתואם את רמת המחיר, זה הדבר הכי חיובי אצלה בעיני.
מונוגמיה היא חיינו, אבל לא בשבילנו.

אנו באנו ארצה... לתפוס את הזונות בה.
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-08-/2010 בשעה 21:53
במקור פורסם על ידי חרמן בהתהוות

לקוח לא חייב לשאת חן בעיני זונה.  הוא משלם לה.  אם היא לא רוצה לקבל אותו, שלא תיקח כסף.  ברגע שהיא לקחה כסף, היא מחויבת לתת לו שרות שעבורו שילם.

יש ויכוח על מהו השירות המינימלי שהוא מחויבת לתת, כי זה לא מוגדר בשום חוזה.  כעקרון אם היא מוצצת/מאפשרת לו לזיין ולגמור, זה השירות.  אבל לא כל אחד מתחרמן מספיק כדי לגמור מזה.  לכן הדיווחים חשובים.

אני מסכים עם גישתו של חרמן בהתהוות שבגלל שמדובר בשירות בתשלום, הנושא של חיבה הוא מישני, כמו החיבה של ספר למי שמסתפר.

אבל Sexhunter הגיב להודעה הסטרית ובלשון מעטה לא גברית של דני.
צודק אינשטיין שרובינו מתעלמים מתגובות אלה, אבל אפשר גם להבין את Sexhunter שכמו תמיד כותב מכול הלב עם כנות ורגש, ופתואם מקבל תגובה הסטרית כזאת.
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-08-/2010 בשעה 22:15

זה בדיוק הכוונה שלי,שהלקוח לא חייב לשאת חן בעיניה הרי הוא משלם לה.
זה מה שלא מובן להרבה לקוחות.

אם לקוח לא מגיע לגמירה, זה כשלון שלו או של הזונה?  למה שלקוח יאלץ לעמוד במבחן כאשר הוא זה שמשלם?

זה גם נוגע קצת לעניין הזה של 2 גמירות בלחץ זמן - מצב שבו לקוח מציב מבחן לעצמו שקשה לעבור.
הוצאת לי את המילים מהפה Approve

הזכרת את כריסטינה מהחלוצים 25 - דוקא שם לדעתי, השירות המקצועני שלה, שתואם את רמת המחיר, זה הדבר הכי חיובי אצלה בעיני.

סבבה כל אחד דעתו וטעמו האישי.
שמע כריסטינה יש לה גוף טוב וציצים משגעים אבל כמו שהרבה טענו וגם אני..שהיא ניראת טוב אך לא כוסית והפנים(?) לא משהו,ולא רק אני אמרתי את זה.
שירות מקצועני ? בחייאט גבר,משאירה את הגרבים שלה עליה בזמן הסקס (מבולבל) לא כלכך אמינה ואין אצלה אקסטרות.
משיחה עם חבר יקר נאמר לי שהקרירות שלה נובע מביישנות אז פה אני חוזר בי על מה שאמרתי עליה בנוגע לזה (סורי כריס).
אני אחזור לכריס אך גם לא אמהר לדגום אותה..

אם בעבר היית מכיר אותי אז הייתי שולח אותך למקומות שכריסטינה היתה סטאג'רית לידן. רציני.

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-08-/2010 בשעה 15:04
במקור פורסם על ידי SEXHUNTER

שמע כריסטינה יש לה גוף טוב וציצים משגעים אבל כמו שהרבה טענו וגם אני..שהיא ניראת טוב אך לא כוסית והפנים(?) לא משהו,ולא רק אני אמרתי את זה.
שירות מקצועני ? בחייאט גבר,משאירה את הגרבים שלה עליה בזמן הסקס (מבולבל) לא כלכך אמינה ואין אצלה אקסטרות.
משיחה עם חבר יקר נאמר לי שהקרירות שלה נובע מביישנות אז פה אני חוזר בי על מה שאמרתי עליה בנוגע לזה (סורי כריס).

ברכות לידידי היקר Sexhunter עם קבלת (אומנם לדעתי באיחור רב) את הכוכב מגן דוד.
מי כמוך ראוי להערכה מפורום.

בהכירות אישית איתך אני  יודע שאתה גם מצפון אנושי , שטוב  שיש  ידיד כזה בפורום

נערך על ידי ערבה אנושית - 28/-08-/2010 בשעה 15:05
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-08-/2010 בשעה 17:10
במקור פורסם על ידי ערבה אנושית

ברכות לידידי היקר Sexhunter עם קבלת (אומנם לדעתי באיחור רב) את הכוכב מגן דוד.
מי כמוך ראוי להערכה מפורום.

בהכירות אישית איתך אני יודע שאתה גם מצפון אנושי , שטוב שיש ידיד כזה בפורום

ידידי היקר ערבה אנושית,תודה רבה מעומק הלב..
אדם היודע לעזור, ובכל מצב לתמוך. כבוד לי להכירך.

אנצל את ההזדמנות לומר תודה לעמית וצוות ההנהלה,מעריך זאת.

תודה לכם חבריי לפורום על התמיכה, על ה"פירגון" וההערכה,

על העידוד, על היחס האישי וההקשבה,

על האווירה הטובה והבונה, על התבונה וההבנה.

נאחל לכולנו שיתוף פעולה פורה Star
Sexhunter

נערך על ידי SEXHUNTER - 28/-08-/2010 בשעה 17:21
בחזרה למעלה
avud צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 17/-06-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט avud ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-09-/2010 בשעה 18:02
הייתי היום אצל הגברת.
לא נהניתי.
הרגשתי את ההרגשה המזופטת הזו של תיסכול ורגשי אשמה הממלאים אותי כאשר אני לא נהנה. ואז עולות הרגשות האלה: גם עולה כסף (מזל שלא הרבה במקרה שלה), גם לזיין מהצד (סוג של בגידה-לא נפתח את הדיון הזה פה וכרוך בחיים בשקר) ועוד לא להינות.
אבל זו הבעיה שלי כמובן ואני אתמודד כמו שהתמודדתי בכל השנים בהן אני חוטא בתחביב הזה המשותף של כולנו.
היא נמוכה, כיום שיער חלק ובלונדיני, שזופה (אבל היה די חשוך אז אני לא בטוח), פנים סבירות, בטן, וציצי קטנים כולל פיטמות קטנות (בטן+ציצי קטן = באסה), כוס מגולח אבל קוצני, תחת נחמד ומוצק.
הציעה כרגיל: מסאז', בודי מסאג', סקס אוראלי וסקס רגיל שניהם מקונדמים.
הזמן: כהגדרתה עד 40 דקות. שאלתי מה זה אומר. ענתה שזה אומר 30-35 דקות ככה.
טוב שלא אמרה 10-15 דקות כי גם זה נכנס בהגדרת עד 40.
אומרת בטלפון שהיא בת 24.אולי, אבל רק אם יש בכל שנה 18 חודשיםחיוך.
שאלתי אותה אם אפשר נשיקות. אומרת: בטח אבל לא בפה."אני מקפידה על הגיינה".
הדירה בסדר.
נכנסתי להתקלח ושאלתי אם גם היא, אז היא אומרת לי שאם אני רוצה היא תשטוף קצת את עצמה. אלק הגיינה. אבל האמת שהיא הריחה טוב ואין לי טענות בקשר לזה.
אחרי שהתקלחה הודעתי לה שאני לא רוצה מסאג' בכלל ויאללה לעבודה.
התחרפנתי מהציצים הקטנים (בעיה שלי אני יודע), אבל התנפלתי עליהם בליקוקים וחשבתי שהיא קצת תתחרמן או משהו. לא ממש עבד. אני מנסה ללטף אותה ברגליים, להתקדם לכיוון הכוס והיא נשארת עם רגליים סגורות כאילו לא מבינה מה אני רוצה.
שאלתי אם היא אוהבת שיורדים לה והיא עונה לי שהיא מאד רגישה, שזה תשובה דיפלומטית וברורה של סירוב.
התיאשתי מהניסיונות ליצור איזו אווירה מחרמנת או משהו ואמרתי לה שתלביש לי את הקנדום. הלבישה והתחילה למצוץ. לא נתתי לה להמשיך, כי גם הרגשתי שיניים וגם החלטתי שאני נכנס אליה ומסיים את הפארסה הזו.
שאלה איך אני אוהב וביקשתי מיסיונרית. נשכבה ושמה לי משחה על הקנדום ואז היא מכוונת אותי לחדירה. אני כל כך שונא את זה. מה את מכוונת? מה אני לא יודע לאן מכניסים את הזין? ועוד נשארתי עם המשקפיים בשביל זהצחוק.
גמרתי מהר. היא נכנסה להתקלח ואני התלבשתי.
נפרדתי ממנה והלכתי לדרכי.
בכיס פחות 200 ש"ח ובלב הרגשת תיסכול, כאמור.
צריך לציין שהיא מאוד חביבה ושירותית. שאלה אותי איזה מזל אני ואמרה לי בסוף שרואים שאני יודע לענג אישה.
סך הכל הייתי שם כולל מקלחת 24 דקות.
דרך אגב, לי היא אמרה שקוראים לה נוי ולא לינוי.
שלכם גם בכישלונות,
אבוד

נערך על ידי avud - 02/-09-/2010 בשעה 19:11
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-09-/2010 בשעה 18:24
במקור פורסם על ידי avud

הייתי היום אצל הגברת.
לא נהניתי.
הרגשתי את ההרגשה המזופטת הזו של תיסכול ורגשי אשמה הממלאים אותי כאשר אני לא נהנה. ואז עולות הרגשות האלה: גם עולה כסף (מזל שלא הרבה במקרה שלה), גם לזיין מהצד (סוג של בגידה-לא נפתח את הדיון הזה פה וכרוך בחיים בשקר) ועוד לא להינות.
אבל זו הבעיה שלי כמובן ואני אתמודד כמו שהתמודדתי בכל השנים בהן אני חוטא בתחביב הזה המשותף של כולנו.
היא נמוכה, כיום שיער חלק ובלונדיני, שזופה (אבל היה די חשוך אז אני לא בטוח), פנים סבירות, בטן, וציצי קטנים כולל פיטמות קטנות (בטן+ציצי קטן = באסה), כוס מגולח אבל קוצני, תחת נחמד ומוצק.
הציעה כרגיל: מסאז', בודי מסאג', סקס אוראלי וסקס רגיל שניהם מקונדמים.
הזמן: כהגדרתה עד 40 דקות. שאלתי מה זה אומר. ענתה שזה אומר 30-35 דקות ככה.
טוב שלא אמרה 10-15 דקות כי גם זה נכנס בהגדרת עד 40.
אומרת בטלפון שהיא בת 24.אולי, אבל רק אם יש בכל שנה 18 חודשיםחיוך.
שאלתי אותה אם אפשר נשיקות. אומרת: בטח אבל לא בפה."אני מקפידה על הגיינה".
הדירה בסדר.
נכנסתי להתקלח ושאלתי אם גם היא, אז היא אומרת לי שאם אני רוצה היא תשטוף קצת את עצמה. אלק הגיינה. אבל האמת שהיא הריחה טוב ואין לי טענות בקשר לזה.
אחרי שהתקלחה הודעתי לה שאני לא רוצה מסאג' בכלל ויאללה לעבודה.
התחרפני מהציצים הקטנים (בעיה שלי אני יודע) אבל התנפלתי עליהם בליקוקים וחשבתי שהיא קצת תתחרמן או משהו. לא ממש עבד. אני מנסה ללטף אותה ברגליים, להתקדם לכיוון הכוס והיא נשארת עם רגליים סגורות כאילו לא מבינה מה אני רוצה.
שאלתי אם היא אוהבת שיורדים לה והיא עונה לי שהיא מאד רגישה שזה תשובה דיפלומטית וברורה של סירוב.
התיאשתי מהניסיונות ליצור איזו אווירה מחרמנת או משהו ואמרתי לה שתלביש לי את הקנדום. הלבישה והתחילה למצוץ. לא נתתי לה להמשיך כי גם הרגשתי שיניים וגם החלטתי שאני נכנס אליה ומסיים את הפארסה הזו.
שאלה איך אני אוהב וביקשתי מיסיונרית. נשכבה ושמה לי משחה על הקנדום ואז היא מכוונת אותי לחדירה. אני כל כך שונא את זה. מה את מכוונת מה אני לא יודע לאן מכניסים את הזיין. ועוד נשארתי עם המשקפיים בשביל זהצחוק.
גמרתי מהר. היא נכנסה להתקלח ואני התלבשתי.
נפרדתי ממנה והלכתי לדרכי.
בכיס פחות 200 ש"ח והרגשת תיסכול כאמור.
צריך לציין שהיא מאוד חביבה ושירותית. שאלה אותי איזה מזל אני ואמרה לי בסוף שרואים שאני יודע לענג אישה.
סך הכל הייתי שם כולל מקלחת 24 דקות.
אין לי כח לקרוא את מה שכתבתי אז אני שולח ככה ומקווה שאין טעויות.
דרך אגב, לי היא אמרה שקוראים לה נוי ולא לינוי.
שלכם גם בכישלונות,
אבוד

היא אכן חברותית ושירותית,אהבתי לרדת לה וידעתי איך לגרום לה ליהנות ולהרגיש בנוח.Approve
לא זכור לי אם ציינתי אבל אלך אליה כשאהיה בסביבה אך לא במיוחד אסע עדדד לפ"ת. 

נ.ב - חח אני זה ששאלתי אותה מה המזל שלה ופה התחילו המחמאות אחד לשניה Star.
אגב,אני מזל אריה (אררר...צחוק)

נערך על ידי SEXHUNTER - 02/-09-/2010 בשעה 18:27
בחזרה למעלה
חובב שמציץ צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-05-/2010
מיקום/איזור: מרכז
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חובב שמציץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-09-/2010 בשעה 01:02
נראה לי שזה משפט שכולן אומרות: "רואים שאתה יודע לענג אישה" או "כמעט גמרתי" או "אני רגישה ומדגדג לי שם" וכו'.
אבוד, טוב שלא התבאסת, סע את עיניך קדימה אל הבחורה הבאה אצבע למעלה
מעדיף אותן מלאות עד שמנות עם חזה גדול.
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-09-/2010 בשעה 02:16
אל נא נשכח שאנו שונים אחד מהשני וכל אחד יכול להתבאס ..גם מאחת שניראת מיליון דולר.

לא קרה כלום,ממשיכים הלאה לבחורה הבאה..אצבע למעלה

בחזרה למעלה
boris26 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boris26 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-09-/2010 בשעה 09:15
סקס האנטר,אני גם מברך אותך עם קבלת הכוכב!
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים

עמוד זה נוצר ב .188 שניות.
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz