להיתאמן עם זונה על איך להיתנשק ...

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
גיא84 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-09-/2010
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גיא84 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: להיתאמן עם זונה על איך להיתנשק ...
    פורסם: 02/-09-/2010 בשעה 23:47
שלום גברים,

יש לי בחורה בעבודה שאני רוצה לקדם איתה עניינים, אבל הבעיה היא שאני אף פעם לא נשיקתי בחורה, ולא נעים לי שהיא תחשוב  שאני חסר נסיון, אז מה שאני רוצה זה למצוא זונה שאני אוכל להיתאמן עליה, הבעיה היא שכמו שאתם יודעים זונות לא רוצות להיתנשק, וזה גם די  מסוכן להיתנשק עם זונה.

אז אני מאוד אשמח אים מישהו יוכל להמליץ לי על זונה איכותית( שלא תהיה מכוערת) בנתניה שמסכימה להיתנשק?
בחזרה למעלה
רימינג מעשי צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-02-/2008
מיקום/איזור: Micronesia
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רימינג מעשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-09-/2010 בשעה 02:24
במקור פורסם על ידי גיא84

שלום גברים,

יש לי בחורה בעבודה שאני רוצה לקדם איתה עניינים, אבל הבעיה היא שאני אף פעם לא נשיקתי בחורה, ולא נעים לי שהיא תחשוב  שאני חסר נסיון, אז מה שאני רוצה זה למצוא זונה שאני אוכל להיתאמן עליה, הבעיה היא שכמו שאתם יודעים זונות לא רוצות להיתנשק, וזה גם די  מסוכן להיתנשק עם זונה.

אז אני מאוד אשמח אים מישהו יוכל להמליץ לי על זונה איכותית( שלא תהיה מכוערת) בנתניה שמסכימה להיתנשק?

גיא,

אין לי מושג איך הגעת למסקנה שיש סכנה בלנשק זונהחד משמעית לא.  למען הסר ספק תריץ שאילתה בכל מנוע חיפש החביב עליך אם השאלה האם אפשר להדבק במחלות מין דרך נשיקות ?

ולגבי החלק השני בשאלתך, תריץ חיפוש על המילה נתניה. לאחר מכן, קרא פוסטים בשביל לבדוק מי נגד מי.  אם לא תמצא מבוקשך שם תמיד תוכל לקרא על בנות תל אביב.

דרך אגב , איב מתנשקת נהדר , רק אתה עלול לשכוח מהבחורה שלך לאחר מפגש עמה.צחוק

בחזרה למעלה
SEXHUNTER צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-09-/2010 בשעה 02:33
במקור פורסם על ידי רימינג מעשי

במקור פורסם על ידי גיא84

שלום גברים,

גיא,

אין לי מושג איך הגעת למסקנה שיש סכנה בלנשק זונהחד משמעית לא.  למען הסר ספק תריץ שאילתה בכל מנוע חיפש החביב עליך אם השאלה האם אפשר להדבק במחלות מין דרך נשיקות ?

ולגבי החלק השני בשאלתך, תריץ חיפוש על המילה נתניה. לאחר מכן, קרא פוסטים בשביל לבדוק מי נגד מי.  אם לא תמצא מבוקשך שם תמיד תוכל לקרא על בנות תל אביב.

דרך אגב , איב מתנשקת נהדר , רק אתה עלול לשכוח מהבחורה שלך לאחר מפגש עמה.צחוק

לא יאומן ..פשוט מדהים  Approve
ממש כרגע הדרכתי את גיא בערוץ הפרטי מה לעשות וגם הפנתי אותו לאיבStar
והנה אחרי דקה אתה גם מפנה אותו לאיב.
ולא רק זה..גם כתבתי לו בדיוק שלא מסוכן (כמובן) להתנשק עם זונה.
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רימינג מעשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-09-/2010 בשעה 02:40
sexhunter
אין חכמים כבעלי ניסיון
בחזרה למעלה
Zayan Lavan צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2009
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Zayan Lavan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-09-/2010 בשעה 03:31
כל אחד שישקול לעצמו סיכוי מול סיכון- אין לי בעייה עם זה. אבל על הרפס שמעתם אולי?
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס
Za-Yan

הצטרף / הצטרפה: 03/-04-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-09-/2010 בשעה 12:18
במקור פורסם על ידי Zayan Lavan

כל אחד שישקול לעצמו סיכוי מול סיכון- אין לי בעייה עם זה. אבל על הרפס שמעתם אולי?

ומה הקשר בין הרפס לזונה?
בחזרה למעלה
Zayan Lavan צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2009
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Zayan Lavan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-09-/2010 בשעה 13:05
במקור פורסם על ידי Einstein

ומה הקשר בין הרפס לזונה?

סליחה Einstein, מה שאתה אומר זו גרסה מעודנת של סקס לא מוגן עם זונה בגלל שאין קשר הכרחי בין זונה למחלות מין (ונכון שאין).
הבחור שאל האם יש סכנת הידבקות במחלה כלשהי- אז עניתי.
בחזרה למעלה
superman88 צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס
J>

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט superman88 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-09-/2010 בשעה 13:06
היי לכולם
יש מצב לקבל את הפרטים של איב ??
בחזרה למעלה
חרמן בהתהוות צפה בגלילה למטה
פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן בהתהוות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-09-/2010 בשעה 14:01
במקור פורסם על ידי גיא84

שמע, אני מבין איך אתה מרגיש, אבל מכרו לך לוקשים לגבי הנושא הזה.  נשיקה צרפתית זה משהו שאו שאוהבים אותו או שלא אוהבים אותו.  לא צריך להתאמן בזה.  דחוף לה את הלשון לפה, ואח"כ רוץ מהר לשכור לעצמך סניגור.
מונוגמיה היא חיינו, אבל לא בשבילנו.

אנו באנו ארצה... לתפוס את הזונות בה.
בחזרה למעלה
גיא84 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גיא84 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-09-/2010 בשעה 15:57

מי זאת איב, איך אני מגיע אליה?

בחזרה למעלה
SEXHUNTER צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-09-/2010 בשעה 18:25
במקור פורסם על ידי גיא84

מי זאת איב, איך אני מגיע אליה?

גיא,אתמול שלחתי לך קישור מוסתר תחת השם שלה איב (הקלק על הקישור/השם וזה יוביל אותך לדף השירשור שלה).
קרא דיווחים עליה ותתרשם ,שלח לה הודעה פרטית.  קריצה

נערך על ידי SEXHUNTER - 03/-09-/2010 בשעה 18:25
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רימינג מעשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-09-/2010 בשעה 00:08

זיין לבן - לגבי הרפס אתה צודק , שמענו, אז לפני שאתה פוקד  את הזונה החביבה עליך תוודא שיש איתך זכוכית מגדלת ומקד אותה לאזור הפה של הגברת.  כך בוודאות אפשר לראות פצעים שאולי תפספס בעין בלתי מזויינת.צחוק

אני דווקא חושב שניסיון בפיתוח טכניקה אישית של נשיקות צרפתיות יכול רק לעזור. אימון רק יכול להביא לתוצאה טובה יותר, מה שמוביל אותי לתגובתו של מר חרמן בהתהוות. אני במקומו הייתי נזהר לשלוף את הלשון שלי ורק להשאיר אותה שם.  שמעתי שיש מחסור בלשונות לראש השנה , כך שהתוצאה יכולה להיות די טראגית. על גניבה לשונית שמעתםצחוק.  נשיקה צרפתית טובה מבוססת על טכניקת יניקה, שוטטות רטובה לאורך השפתיים , וכמובן ריקוד פגישת הלשונות. אין ריקוד ,אין תשוקה.  אז חרמנוס - אם הלשון שלך פשוט יוצאת ואתה ממתין שאלוהים ( או הבחורה ) יעזרו לך, מוטב כי תניח תפילין, והכי חשוב יש לך עדיין על מה להתאמן. קריצה

ולכל מחפשי הטלפון של איב , יש לי רק דבר אחד שאני כותב  כבר בפעם המיליון בערך, תלמדו להשתמש בפונקציית החיפוש יא עצלנים חסרי תושיה.  או שתבקשו את זה במסגרת השרותים המיוחדים  של פוליסת ביטוח הנפילות אצל מקסמקס תמורת  פרמיה כפולה.צחוק

נערך על ידי 19LOLx8 - 06/-09-/2010 בשעה 08:15
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz