חוויה עם קוקסינלית בתל ברוך והבלבול בסקס עם קוקס

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
ארתור צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 09/-09-/2010
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ארתור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: חוויה עם קוקסינלית בתל ברוך והבלבול בסקס עם קוקס
    פורסם: 10/-09-/2010 בשעה 02:25
היי אני חדש פה, הפורום הזה בהחלט מציאה

הייתי היום עם קוקסינלית בתל ברוך, כוסית רצח יש לציין בעיניי לפחות, חזה עומד תחת עסיסי. 
מה שמפריע לי זה שכבר הייתי עם קוקסינליות אבל לא העזתי לרדת להן, והיום פעם ראשונה העזתי להתקרב, וגם לא ממש מציצה, ליקקתי קצת והכנסתי לפה אולי פעמיים לשברירי שנייה. 
לא הכי הרגשתי בנוח עם זה לא יודע למה. אני אוהב נשים מאוד, ומאוד סולד מגברים אני יודע את זה על עצמי, גם היום התמדקתי הרבה יותר בחזה המנותח שלה, אבל משום מה גם לשחק עם זין קצת מדליק אותי. 
מישהו יכול לעזור לי איך לצאת מהבלבלות האלה?

אגב היא נראתה מעולה למי שחובב את הז'אנר, וגם מאוד זורמת ומשתפת פעולה, קצת אגרסיביית מדי הייתי אומר
בחזרה למעלה
גוני120 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
?

הצטרף / הצטרפה: 03/-04-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גוני120 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-09-/2010 בשעה 03:39
תמשיך לנסות אחי ותוך חודש חודשיים תראה איך אתה מתנפל בתאווה על הזין ובכלל לא שם לב לשקיות הסיליקון בחזה.
בחזרה למעלה
ארתור צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ארתור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-09-/2010 בשעה 15:49
אבל זה לא אומר שאני הומו או משהו נכון?

אני ממש אוהב נשים, לא יודע מה הפטיש לקוקסינליות
בחזרה למעלה
גוני120 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
?

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גוני120 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-09-/2010 בשעה 21:08
זה אומר שאתה חובב קוקס. כמו הרבה רבים וטובים.
בחזרה למעלה
toni1233 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-04-/2010
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט toni1233 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-09-/2010 בשעה 23:54
אתה לא הומו תרגע
בחזרה למעלה
mac צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-09-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mac ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2010 בשעה 09:14
לארתור
גם אני נמצא בערך באותו מצב אני רואה את עצמי 100 אחוז סטרייט אין לי גרם של משיכה לגברים להיפך אני נגעל ממראה של שני גברים יחד אבל הייתי עם טרנסית יפהפייה פעם אחת בחיים גם המוכשר שבמוכשרים לא היה מעלה על דעתו שהיא לא אשה אמיתית אפילו קול נשי אוטנתי היה לה. לא נגעתי באיבר שלה באותו יום אפילו לא ראיתי אותו, זו הייתה הפעם היחידה שלי עם טרנסית ולא היה מצב שהייתי שם שם יד פשוט מפחד אבל אני יודע שהסקרנות לנסות לרדת לטרנסית יפהפייה קיים.
 היום אני יודע שמה שגרם לי לעשות את זה באותה תקופה זה סקרנות וחרמנות ואני בכלל לא חושב  שאני הומו כי המשיכה שלי היא לנשים נקודה אבל יש לי תיאוריה בעניין שאולי תרצה לשמוע שתעזור לך לעשות סדר בבלאגן.
אני שברתי את הראש לגבי הסיפור הזה חשבתי לעצמי מה אני סוטה? אני הומו מאיפה זה בא? למה זה מגרה אותי יותר מאישה ביולוגית? כי זה אסור? כי זה שונה ? לא ידעתי.
אז ככה, זו התיאוריה שהתפתחה בראשי: לכל גבר יש זין וכל גבר מת על הזין שלו יותר מהכל ותאמין לי אם גברים היו יכולים לרדת לעצמם בקלות הייתה נופל ברחוב רק מלהתקל בגברים שמוצצים לעצמם ולדעתי מצבם של הנשים פשוט היה רע.
אני באופן אישי ניסיתי והצלחתי חלקית זה הרגיש לי מדהים אבל לא מומלץ כי זה לא שווה את המאמץ וכיאבי הגב שיבואו אח"כ.
אז גברים לא נגעלים מזין תיהיה בטוח, כל גבר אוהב את עצמו ולא נגעל מעצמו וממה ששייך לו ואם היה יכול להכניס את הזין שלו לפה כולם היו עושים את זה בתיאבון גדול על בסיס קבוע.
עכשיו אם אתה נמצא עם אישה כוסית אש שאתה נמשך אליה רצח אתה תרד לה לכוס לתחת לאוזן לכל חור אתה תכניס את הלשון בלי בעיה, עכשיו מה קורה אם האשה הזו היא כוסית אש באותה מידה אבל יש לה זין מאוד דומה לשלך? משלך אתה לא נגעל נכון? לשאר הגוף הנשי שלה אתה נמשך רצח, את הזין שלך לעולם לא מצצת ופתאום זין זה לא דבר כלכך מגעיל בעיניך כי אתה נמשך אליו כמעט כמו שאתה נמשך לזין שלך וכל גבר נמשך לזין שלו ובתת מודע  זה מדליק אצלך את התחושה של הדבר הכי קרוב שיכול להיות ללרדת לעצמך במקרה הזה זו אישה שמחרמנת אותך רצח. וכשאתה מבין את זה אתה מתחיל להסתכל על זין בצורה אחרת לא מנקודת מבט של הומו אלא נקודת מבט של סטרייט.
אבל הבעיה היא שיש קו מאוד דק בין המצב הזה לבין המצב שבו גם זין של גבר מגרה אותך ברגע שאתה לומד להרגיש חופשי עם עצמך בכל מה שנוגע לזין ויש הרבה אנשים שבהמשך יחצו גם את הקו הזה ברגע שהם לומדים להפריד את הזין מהגוף, לי אישית זה לא קרה כי גברים דוחים אותי אבל אני בטוח שלאחרים כן כי בסופו של דבר אתה נכנס למעגל של אנשים שמקיימים יחסים עם זכר ביולוגי אחר למרות שבפועל המראה שלו עובד על המוח שלך עם מראה של אשה.
לכן אני לא חושב שכל מי שבמצב הזה הוא הומו אבל לצערי אם קוקס הופכת להיות העדפה בלעדית הוא במעגל.
מקווה שזה עזר.
בחזרה למעלה
סופר לה טיב צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2010 בשעה 14:56

קראתי שוב ושוב, צבטתי את עצמי, קמתי להסתובב לשתות מים ולהתרענן, והשורות הבאות נשארו :

" ותאמין לי אם גברים היו יכולים לרדת לעצמם בקלות הייתה נופל ברחוב רק מלהתקל בגברים שמוצצים לעצמם ולדעתי מצבם של הנשים פשוט היה רע.
אני באופן אישי ניסיתי והצלחתי חלקית זה הרגיש לי מדהים אבל לא מומלץ כי זה לא שווה את המאמץ וכיאבי הגב שיבואו אח"כ."

אולי תסביר לי שלא מצליח להבין, ואולי לעוד כמה מוגבלים כמוני - איך בדיוק ניסית והצלחת (אפילו שחלקית) ?

אני בניגוד אליך, גם אם הייתי מנסה לא היה לי שום סיכוי להצליח גם לא באופן חלקי, וגם במחיר של כאבי גב אחרי כן.

נערך על ידי 19LOLx8 - 14/-09-/2010 בשעה 16:13
בחזרה למעלה
ערבה אנושית צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
המצפון האנושי של הפורום [~:

הצטרף / הצטרפה: 22/-01-/2010
מיקום/איזור: ציפורן בגליל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2010 בשעה 15:26

סופר לה טיב ידידי,

אתן לך אחת מאפשרויות: הזיין שלו באורך 35 ס"מ
במקרה הזה כן אפשר להצליח לפחות חלקית.
מה שכן אי אפשר להגיע לליקוק ביצים לעצמי.
אלה א כן גם הן ארוכות מאוד (עד הברכיים)
אפשרות השנייה - גמישות אמיתית שראיתי בקרקס סיני.
בחזרה למעלה
menice צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-06-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט menice ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2010 בשעה 15:38

ערבה, יש אפשרות נוספת

משה מינייס
מי שחי על הקצה תופס פחות מקום
בחזרה למעלה
ערבה אנושית צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
המצפון האנושי של הפורום [~:

הצטרף / הצטרפה: 22/-01-/2010
מיקום/איזור: ציפורן בגליל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2010 בשעה 15:42
במקור פורסם על ידי menice

ערבה, יש אפשרות נוספת

לדעתי זה שילוב מוצלח של שתי אפשרויות שכבר ציינתי

נערך על ידי ערבה אנושית - 15/-09-/2010 בשעה 17:37
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2010 בשעה 16:18

ועוד ....

ע"פ גוגל בקלי קלות  צחוק

פרנק.

נערך על ידי 19LOLx8 - 14/-09-/2010 בשעה 16:19
פורום סקס
8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
menice צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט menice ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2010 בשעה 16:37
יש כמובן את השיטה (הלא מומלצת) של לורנה וג'ון בובביט

משה מינייס
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2010 בשעה 16:46
כן שכנעתם אותי. הרי זה כה פשוט...
בחזרה למעלה
גוני120 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
?

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גוני120 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2010 בשעה 19:24
למה לסטות מהנושא? הבן אדם מעלה תיאוריה מעניינת. אני דוקא לא מסכים לה כי אני לא נמשך לזין של עצמי אבל כן נמשך לקוקס כוסית עם זין עבה. אז אל תעסיק את עצמך יותר מדי בשאלה אם אתה הומוס או סוטה.. פשוט תזרום עם מה שעושה לך טוב...מאחל לך שנה חדשה עם הרבה זין שלקוקס בפה.............
בחזרה למעלה
ארתור צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ארתור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2010 בשעה 19:40
וואי הרגעתם אותי תודה..וזה באמת רק בעצים את החרמנות שלי כלפי נשים (אמיתיות)
בחזרה למעלה
mac צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-09-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mac ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-09-/2010 בשעה 08:27
אז לסופרלטיב המוגבל ושכמותו בוא אני אסביר לך.
א) אין לי 35 ס"מ יש לי רק עשרים
וכן אצלחתי חלקית אומר שהצלחתי לקחת רק 3 ס"מ וזה לא בא מייד יש סדרה של תירגולים שצריך לעשות לפחות 20 דקות + לפני שאתה מצליח להגיע וזה קשה ואם אתה רוצה יותר תוצאות אתה צריך לעשות כל מיני תרגילים על בסיס קבוע כמו שראית בתמונות.
אני ניסיתי פעם אחת ותאמין לי שבהתחלה אתה לא רואה איך זה אפשרי בכלל אבל עם התרגול אתה תתפלא כמה נמוך פתאום אתה מצליח להגיע. אבל אני מודיע לך שזה בא עם כאבי גב ואנשים שניסו ללכת עם זה רחוק מדי גרמו לעצמם נזקים לגב בשבילי הפעם היחידה מתוך סקרנות הספיקה.
אני מקווה שזה ענה על השאלה שלך.
דבר נוסף אני מתפלא על מה שכתבת, למה אתה מופתע שהשורות האלה נשארו? יש לך צל של ספק בכלל שאם גברים היו יכולים להגיע לאיבר שלהם בגמישות בלי בעיה הם לא היו יורדים לעצמם לפחות 3 פעמים ביום? קצת לא ברורה התגובה שלך.
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-09-/2010 בשעה 09:34
קראתי ואני מודה במוגבלותי.

לא ידעתי שהדבר אפשרי ואכן הודות לך למדתי משהו חדש - מכל מלמדי השכלתי...

אשר לספק, אז כן, יש לי ספק אם גברים היו יכולים להגיע לאיבר שלהם היו עושים זאת 3 פעמים ביום. מותר לי להטיל ספק, נכון?

בחזרה למעלה
arl3d צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

r87

הצטרף / הצטרפה: 01/-04-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט arl3d ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-09-/2010 בשעה 10:41
למעשה חקרתי את הנושא בעצמי לאחרונה, כי רציתי להיות מסוגל ל...

אז פניתי לגברים ברשת שמסוגלים, ב-xtube (אנשים מעלים סרטונים שלהם, בלי שום מתווך) למען האמת, וככה אני יודע שהם באמת יכולים

חלק אמרו ש"זה (האימון של כמה חודשים כדי שזה יתאפשר) לא שווה את המאמץ"

וחלק אמרו שזה היה שווה את זה לחלוטין.

חלק "הבינו את הרעיון" כשהם היו מסוגלים להגיע שני סנטימטר - והפסיקו לחלוטין, לא קרץ להם, וחלק המשיכו עם זה והם די.....found of it...לא יודע אם מה שעושה להם את זה הוא פסיכולוגי הוא גופני.

ותחשבו על זה.
בחזרה למעלה
טירון ירוק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-12-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טירון ירוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-09-/2010 בשעה 10:45
ואני מחזיר אתכם לנושא הדיון כאן !!! תגידו איפה עוד אפשר לקבל אנאלי בלי תוספת קריצה ? אולי זה המפתח
בחזרה למעלה
זומביט צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-09-/2010
מיקום/איזור: חיפה
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זומביט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-09-/2010 בשעה 13:23
מרלין מנסון עבר ניתוח והוציא צלעות ע"מ שיהא לו יותר קל לרדת לעצמו מבלי לקבל כאבי גב...
מה השלב הבא אחרי שגבר יורד לעצמו ? רימינג עצמי ? או שאת זה אף גבר לא ניסה לעצמו...
בחזרה למעלה
menice צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט menice ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-09-/2010 בשעה 16:39
עם קצת רצון וקצת תרגול, הבחור הזה יצליח לבצע רימינג עצמוני

נערך על ידי 19LOLx8 - 15/-09-/2010 בשעה 16:53
משה מינייס
בחזרה למעלה
הגומר צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 05/-12-/2007
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הגומר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-09-/2010 בשעה 08:15
לדעתי כל עוד יש לך דחייה מקוקסיות גבריות ואתה מחפש את הנשיות במראה - אתה בשלב המרוסן של החשק לקוקסיות, לי למשל יש דחייה מכל מרכיב גברי במראה הקוקסי, למעט הזין שיהיה כמה שיותר גברי וגדול כמובן ואם אפשר גם זוג ביצים גדולות ונפולות
בחזרה למעלה
mongol צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-04-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mongol ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-09-/2010 בשעה 16:55
מה קורה . אני רואה שהעולם התהפך אני עוזב את הפורום לאיזה כמה חודשים וחוזר לפורום של נושכי כריות . סתם צחוק האמת שאני יכול להבין את זה מפני שקרה לי שניתקלתי פעם בתל ברוך בגואל שהיום היא זמרת מוכרת והיא נראתה ממש טוב והדליקה אותי נכנסתי לסרטים בסוף לא לקחתי סיכון כי בסופו של דבר זה עדיין גבר מחופש אבל אני מאמין שאם הייתי שתוי באותו היום זה היה יום שהייתי ממש מצטער עליו.
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים

עמוד זה נוצר ב .363 שניות.
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz