אירוח סקס בבעל העקידה 45 - יבה (ייאווה) וסנדרה

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
ניסימיקו צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 31/-03-/2010
מיקום/איזור: ישראל
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ניסימיקו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: אירוח סקס בבעל העקידה 45 - יבה (ייאווה) וסנדרה
    פורסם: 01/-10-/2010 בשעה 10:41
http://www.sexadir.co.il/place.asp?CategoryID=13&AdvertiseID=4591

[ טלפון עדכני: 052-6625884 !!!         הטלפון הישן החליף בעלים 054-9471273 ]

לשיחת הטלפון עונה בזריזות ובנעימות אישה מבוגרת (על-פי הקול) ומציגה את עצמה בשם "יבה". התיאור לגבי השירות סטנדרטי ולא הצלחתי לעלות על מוקשים או לחלופין, על הבטחה גדולה.

הגעתי לבניין הדירות המפורסם, צלצול באינטרקום ועלייה זריזה במעלית לקומה 2. את הדלת פותחת יבה. התמונות אכן אמיתיות -
דירות דיסקרטיות,דירות אירוח,סקס, דירות דיסקרטיות,דירות אירוח,סקס,

אישה באזור הארבעים, נאה, גוף חטוב וחזה קטן- בינוני ומעט נפול, אבל כזה שנעים לנגוס בו. יבה מוליכה אותי לחדר נעים ונקי ומוסרת לי את בשנית את הפרטים שקיבלתי בטלפון (אני מקפיד על זה על מנת שאוכל לעלות על אדישות, אפטיות או סתם חוסר חשק). יבה מאירת פנים וחייכנית ועושה רושם שנפילה לא תהיה פה. בדרך למקלחת אני שומע מאחורי פרגוד את קולה של הפקידה שהזדהתה כגברת עצמה וטענה שהיא לבד (מתחיל להסריח, אבל זה מקום חדש שמנסה להיכנס לשוק הזנות התשוש והמשעמם של דרום העיר). אחרי המקלחת אני נשכב יבה מתחילה בחירמונים שכוללים עבודה טובה על הפטמות וליקוקים לאורך הגוף. הגברת יודעת לשחק ומחמיאה לי על הזין (סטנדרטי ביותר אבל יפה שהיא מחמיאה). היא ממשיכה בחירמון נעים באזור המפשעות ומחממת את האזור יפה. כשהיא מתקרבת להכניס אותו לפה, אני רואה שהיא מלבישה עליי גומי. בשלב הזה הכול נגמר מבחינתי. במודעה וגם בטלפון טענה שעושה הכול ובלי גומי - בשטח המציאות שונה (אני נקי ואסטטי). המציצה לא רעה, אבל אני לא מסוגל להינות עם גומי. הקפידה על ליקוקי ביצים עדינות ומשם עברנו למסיונרית. ליבה רגליים ארוכות וחטובות, היא הרימה אותן אל על והחלה להיאנח בחרמנות. כפי שציינתי עבורי העניין נגמר במציצה המקונדמת, אך היא השתדלה לרצות אותי וביקשה שאמשיך כולל פליקים על הישבן. בשלב מסוים עצרתי והתחלתי לאונן בין רגליה, ביקשה שלא אגמור לה על הפרצוף. השפרצתי לה על החזה, והיא מרחה הכול בהנאה.
הציעה מקלחת ושתייה קרה ונפרדנו לשלום.

לסיכום: אני לא אחזור בגלל המציצה המקונדמת. למי שזה לא מפריע מדובר במבוגרת שנותנת חוויה נעימה. 

נערך על ידי 19LOLx8 - 22/-11-/2010 בשעה 17:19
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
מיקום/איזור: עיר החטאים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-10-/2010 בשעה 12:18
ניסימיקו שאפו על הדיווח.

אגב במודעה רשום שהיא עובדת מ-10:00 עד 17:00

ולאחר מכן מ17:00 עד 24:00 ... מחילפה אותה השותפה שלה סנדרה.

מומחה לפתיחות שושנה מ"ס 1 בישראל
שחשף את פרשת השחיתות של הפורום
שף המכונים והדירות הדיסקרטיות
וזיין המכוניות האולטימטיבי באיזור המרכז .
*אומן הפיתוי*

בחזרה למעלה
lior16121993 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 26/-09-/2010
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט lior16121993 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-10-/2010 בשעה 16:44
זה הבניין שדיאנה נמצאת? כי אם כן הייתי שם היום בעל עקידה ִֵ היה פשוט מצוין.. זה אותו בניין.?
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-10-/2010 בשעה 18:10
במקור פורסם על ידי lior16121993

זה הבניין שדיאנה נמצאת? כי אם כן הייתי שם היום בעל עקידה ִֵ היה פשוט מצוין.. זה אותו בניין.?

כן אחי , זה אותו בניין !!
*אומן הפיתוי*

בחזרה למעלה
boris26 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 24/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boris26 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-10-/2010 בשעה 07:11
חולה כוס,מי זאת סנדרה?איך היא נראית ואיך השירות שלה?
בחזרה למעלה
לאונרדו צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס
J•>

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2010
מיקום/איזור: מרכז
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לאונרדו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-10-/2010 בשעה 09:09
אך בחורה שווה בדיקה? בת כמה? אך שרות שלה
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-10-/2010 בשעה 12:56
במקור פורסם על ידי boris26

חולה כוס,מי זאת סנדרה?איך היא נראית ואיך השירות שלה?

עדיין לא ניפגשתי איתה .... רק עידכנתי את מה שרשום במודעה , כדי שיהיה ברור לציבור שעובדות שם 2 בחורות.

נערך על ידי חולה כוס - 02/-10-/2010 בשעה 16:18
*אומן הפיתוי*

בחזרה למעלה
Banbu צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-04-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Banbu ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-10-/2010 בשעה 00:38
בעקבות הדיווחים על המקום החדש שבסה"כ נשמע חיובי, החלטתי להתקשר ולבדוק את סנדרה.
התקשרתי אליה הערב והיא ענתה בצורה מאוד מנומסת ומסרה בפירוט את פרטי הפינוק.

למרות שהצהירה בטלפון שהיא בת 43 עם חזה גדול, תיארתי שהיא הורידה לעצמה שליש על התנהגות טובה.
כיוון שהיא נשמעה מאוד נחמדה, החלטתי לשים פעמי אליה למרות הסיכוי ליפול על מבוגרת בלויה.
סגרנו על 150+50 לגמירה בפה (בתנאי שאני אסתטי ונקי) עם אופציה לפעמיים אם אני רגיש.

הגעתי אליה ועליתי לדירה. שם עמדה מולי אשה נמוכה (160 בערך) ומלאה שנראתה נחמדה. נכנסתי לדירה והחמאתי לה על היחס בטלפון, היא חייכה והיה לי ברור שהצלחתי לגעת בה ולתת לה תחושה נעימה. היא הגישה לי מגבת ואני נכנסתי להתקלח בזריזות, יצאתי וחיכיתי לה על המיטה.

סנדרה  נכנסה לחדר, הפשילה את החלק העליון שלה, הקימה אותי והתחילה לטפל בפטמות ולנשק את החזה והבטן שלי.
משם היא ירדה לכיוון הגנרל ושכנותיו וטיפלה בהן למופת.

סנדרה מצצה וליקקה בשקדנות והשתדלה מאוד לענג אותי. בסופו של דבר פרקתי לה את המטען עמוק בפה במשך שניות ארוכות, היא המשיכה למצוץ עוד כמה רגעים לאחר כן כדי להבטיח שיצא נקי מתוך פיה. ואח"כ לקחה מגבון אחד לניקוי הגנרל ומגבונים לפלוט את שאריות הזרע. לא הפתיע אותי לראות שהיא בקושי הוציאה ממש מעט שאריות. היה לי ברור שהיא בלעה את הרוב.

היתה לי גמירה ממש חזקה וידעתי שיקח לי זמן להתאושש אז בזמן שחככתי בדעתי מה לעשות התחלנו לפתח שיחה שנמשכה לא מעט זמן. בסיכומו של דבר, לא נשאר לי לא זמן ולא כח לסיבוב נוסף.

לסיכום, מדובר באישה שיותר קרובה ל50 מאשר ל43 עם חזה גדול. לא יפה אבל גם לא מכוערת. גובהה כ160 ס"מ.
היא מוצצת טוב ומאוד משקיעה בהנאת הלקוח. גונחת, מלקקת ולא מזניחה גם את הביצים. מקבלת יפה את כל המטען בפה ולא ממהרת לירוק.

תתייחסו אליה בצורה יפה, היא תשקיע גם בכם.
בהחלט שווה את הכסף, תחושה נעימה ואין שום תקתוק.
יש פקידה במקום שעונה לטלפונים, מסתתרת מאחורי הוילון ליד האמבטיה.

לא מגיע לי איזה כוכבון על הדגימה הראשונה שלי? קריצה

בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-10-/2010 בשעה 01:20
במקור פורסם על ידי Banbu

לא מגיע לי איזה כוכבון על הדגימה הראשונה שלי? קריצה

אנשים אין להם בושה כאן ! מבקשים לקבל כוכב על דיווח יחיד שהם דיווחו בפורום.

אם אני הייתי מבקש מההנהלה כוכב על כל דיווח שלי ... הייתי כבר משתווה לכוכבים שיש בשמיים.

ובהזדמנות זו הייתי רוצה לבקש מההנהלה ... שתחליף את שם הפוסט ל- יבה & סנדרה - מארחות בבעל העקידה 45.

למען הסדר הטוב בפורום והאמת בפרסום ! חיוך

נערך על ידי חולה כוס - 04/-10-/2010 בשעה 01:24
*אומן הפיתוי*

בחזרה למעלה
לאונרדו צפה בגלילה למטה
פורום סקס
J•>

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לאונרדו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-10-/2010 בשעה 17:41
חברה הייתי עם סנדרה מבעל העקידה 45 בחורה מארחת סוף הדרך אתה יוצא כמו חדש חדש ממליץ לכולם את סנדרה ויש לה חזה מה זה טוב לגמור שם אצבע למעלהאצבע למעלה אתה סופר את  הכוכביםStarStar ומי יבה איפו הבחורה גם באותו כתובת או לו יש פרטים אל יבה 
בחזרה למעלה
לאונרדו צפה בגלילה למטה
פורום סקס
J•>

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לאונרדו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-10-/2010 בשעה 17:43
אך בחורה יבה???????  ויש אולי אורגייה????? מישהו יודע
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-10-/2010 בשעה 01:31
     עדכון לגבי סנדרה + משהו פיקנטי

היום עברתי יום דיי מפרך ... אז אשתף אותכם בשימחה

המטרה הייתה לדגום את סנדרה בעל העקידה 45
... בטלפון היא מספרת שהיא בת 43 עם חזה גדול ...

150 שקל לפינוק ליברלי + יש אופציה לתוספת תשלום לחריגים.  (אגב הטלפון שקיים בפוסט לא היה זמין)

והגעתי אליה דרך טלפון אחר שבמקרה היה אצלי בבנק המטרות בנייד : 054-5437693 (מפרסמת גם באולסקס).

הגעתי לבניין ונאמר עליי לעלות לקומה מ"ס 2 ,,,, בדלת עומדת אישה שהייתה מתה להיות בת 43.

להערכתי היא מעל 50 ... נמוכה מלאה שנראית כמו קופאית במגה בול... התאכזבתי קשות ממה שראיתי ועזבתי את הדירה.

הדבר הפיקנטי : אני יוצא מהבניין ... ולפתע אני שומע מישהי צועקת " הלו חכה רגע ".. אני מסובב את ראשי לעבר המרפסות
של הבניין ... ואני קולט את דיאנה עומדת במפרפסת של דירתה וקוראת לי לעלות אליה הבייתה...
אני אומר לה עזבי לא בא לי ... אז היא אומרת לי תעלה תשתה משהו , לא רוצה סקס לא צריך...
בקיצור עליתי לדירתה קיבלה אותי בחיבוקים ונשיקות ... וישבתי בסלון והיא מזגה לי כוס קולה קרה , והציעה לי גלידה...

המחשב הנייד שלה - איך לא ? היה מכוון בדיוק על הפורום !... ישבנו פיטפטנו הדלקנו סיגריות ....
מה שהכי הצחיק אותי .. שהיא כזאת תותחית במציצות ורימינג - והיא אפילו לא יודעת מה זה מציצה תאלינדית...
נתתי לה הסבר כיצד זה מתבצע ... והיא התלהבה מהעניין, ואפילו שוקלת להכניס את זה כחלק מהתפריט שלה...
היא שאלה אותי מאיזה דירה יצאתי -- אמרתי לה מהדירה של יבה וסנדרה...בין היתר היא סיפרה שהיא מכירה את יבה
ואמרה לי שהיא נרקומנית לשעבר...
בקיצור הייתי אצל דיאנה חצי שעה , בסוג של אירוח ללא סקס (וכמובן ללא תשלום !) וניפרדנו בחיבוקים ונשיקות.

לאחר מכן נסעתי לבדוק את הכפפה של סופר לה טיב (קויפמן 6) ואעדכן את זה בפוסט המתאים.

*אומן הפיתוי*

בחזרה למעלה
koko7 צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
...

הצטרף / הצטרפה: 20/-05-/2009
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט koko7 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-10-/2010 בשעה 01:37
תאמין לי,חולה, יש לך ממש סיפורי גבורה. לא נראה לי שיש עוד מישהו בפורום הזה
שמישהי תצעק לו מהחלון. חזק ביותרצחוק
בחזרה למעלה
חובב שמציץ צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-05-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חובב שמציץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-10-/2010 בשעה 12:48

ח"כ

ענק.
נראה לי שאם אתה צמא או רעב ונמצא בדרום ת"א, במקום להרביץ איזה פלאפל או שוורמה, אתה יכול פשוט
לדפוק על 50 דלתות אופציונליות ואתה מסודר      צחוק
מעדיף אותן מלאות עד שמנות עם חזה גדול.
בחזרה למעלה
Banbu צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-04-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Banbu ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-10-/2010 בשעה 21:58
במקור פורסם על ידי חולה כוס

אנשים אין להם בושה כאן ! מבקשים לקבל כוכב על דיווח יחיד שהם דיווחו בפורום.
זה נכתב בהומור ידידי היקר, אני ממש לא רודף כוכבים. עם זאת, אני שמח לדווח ולעזור באותה מידה שאני שמח להיעזר

בדלת עומדת אישה שהייתה מתה להיות בת 43.

להערכתי היא מעל 50 ... נמוכה מלאה שנראית כמו קופאית
כמו שקורה בד"כ, הן מורידות לעצמן שליש על התנהגות טובה. גם אם לא תמיד ההתנהגות שלהן ראויה לשבח.

היא בהחלט מזכירה קופאית ולטעמי האישי, נראית יותר טוב מדיאנה. היא מוצצת נהדר וזה סיפק אותי עד מאוד.
הדיווח על העבר של יבה כנרקומנית קצת מעלה חשש ממחלות לטעמי, נראה לי קצת מפחיד לדגום אותה ללא עטיפה.
בחזרה למעלה
samjam צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-12-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט samjam ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-10-/2010 בשעה 12:24
דגמתי את ייבה לפני כמה ימים
היה לי מזל והגעתי כשהייתה פנוייה
פתחהלי את הדלת ייבה, אישה נאה מאוד לטעמי עם גוף סקסי.
אחרי מקלחת, שהיתה נקייה, התפשטנו.
המציצה של ייבה עם גומי שהיא מלבישה עם הפה.
מדברת גסויות באקט עצמו והדוגי איתה מטריף.
האמת שהיתה קצת תקתקנית אבל אולי לא היתה יותר מדי כימיה ביניינו.

במחיר הזה היא בהחלט מהטובות באיזור במיוחד במראה
בחזרה למעלה
לאונרדו צפה בגלילה למטה
פורום סקס
J•>

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לאונרדו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-10-/2010 בשעה 16:36
ליבה וסנדרה זה אותו דירה ????? ודיאנה מה זה אותו בית??? מי יודע
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-10-/2010 בשעה 23:26
במקור פורסם על ידי לאונרדו

ליבה וסנדרה זה אותו דירה ????? ודיאנה מה זה אותו בית??? מי יודע

יבה וסנדרה נימצאות באותה דירה בקומה מ"ס 2 (יבה עובדת בבוקר לא דגמתי ) וסנדרה עובדת בערב (ראיתי וברחתי).

ודיאנה עובדת באותו הבניין בקומה ראשונה.

הבנת לאונרדו דה ווינצ'י ?
*אומן הפיתוי*

בחזרה למעלה
MR.LOVER צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
>>

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט MR.LOVER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-10-/2010 בשעה 00:32
דווקא גוף לא רע יש לייבה הזו
באתי ראיתי כבשתי!
בחזרה למעלה
samjam צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-12-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט samjam ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-10-/2010 בשעה 02:05
יש לה אחלה גוף
בחזרה למעלה
MR.LOVER צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
>>

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט MR.LOVER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-10-/2010 בשעה 18:31
צלצלתי למספר ענתה בחורה בשם אנג'לה...אין יבה ולא תהיה גם ממה שהיא אמרה לי
באתי ראיתי כבשתי!
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-10-/2010 בשעה 19:37

עדכון לגבי סנדרה + משהו פיקנטי

היום עברתי יום דיי מפרך ... אז אשתף אותכם בשימחה

המטרה הייתה לדגום את סנדרה בעל העקידה 45
... בטלפון היא מספרת שהיא בת 43 עם חזה גדול ...

150 שקל לפינוק ליברלי + יש אופציה לתוספת תשלום לחריגים.  (אגב הטלפון שקיים בפוסט לא היה זמין)

והגעתי אליה דרך טלפון אחר שבמקרה היה אצלי בבנק המטרות בנייד : 054-5437693 (מפרסמת גם באולסקס).

הגעתי לבניין ונאמר עליי לעלות לקומה מ"ס 2 ,,,, בדלת עומדת אישה שהייתה מתה להיות בת 43.

להערכתי היא מעל 50 ... נמוכה מלאה שנראית כמו קופאית במגה בול... התאכזבתי קשות ממה שראיתי ועזבתי את הדירה.

הדבר הפיקנטי : אני יוצא מהבניין ... ולפתע אני שומע מישהי צועקת " הלו חכה רגע ".. אני מסובב את ראשי לעבר המרפסות
של הבניין ... ואני קולט את דיאנה עומדת במפרפסת של דירתה וקוראת לי לעלות אליה הבייתה...
אני אומר לה עזבי לא בא לי ... אז היא אומרת לי תעלה תשתה משהו , לא רוצה סקס לא צריך...
בקיצור עליתי לדירתה קיבלה אותי בחיבוקים ונשיקות ... וישבתי בסלון והיא מזגה לי כוס קולה קרה , והציעה לי גלידה...

המחשב הנייד שלה - איך לא ? היה מכוון בדיוק על הפורום !... ישבנו פיטפטנו הדלקנו סיגריות ....
מה שהכי הצחיק אותי .. שהיא כזאת תותחית במציצות ורימינג - והיא אפילו לא יודעת מה זה מציצה תאלינדית...
נתתי לה הסבר כיצד זה מתבצע ... והיא התלהבה מהעניין, ואפילו שוקלת להכניס את זה כחלק מהתפריט שלה...
היא שאלה אותי מאיזה דירה יצאתי -- אמרתי לה מהדירה של יבה וסנדרה...בין היתר היא סיפרה שהיא מכירה את יבה
ואמרה לי שהיא נרקומנית לשעבר...
בקיצור הייתי אצל דיאנה חצי שעה , בסוג של אירוח ללא סקס (וכמובן ללא תשלום !) וניפרדנו בחיבוקים ונשיקות.

לאחר מכן נסעתי לבדוק את הכפפה של סופר לה טיב (קויפמן 6) ואעדכן את זה בפוסט המתאים.

אגב , משהו שניזכרתי בו לאחרונה ... ושחכתי לציין אותו בעדכון הנ"ל ... (ובטח שרון יקירת הפורום תישמח לשמוע את זה)
או ליתר דיוק ... לא רציתי לנפח לשרון יותר מידי את האגו.
טוב אז כשהייתי אצל דיאנה באותו יום .... גלשתי אצלה באתר, וסיפרתי לה שאני בדר"כ דוגם את הבחורות הזולות..

בטווח המחירים 150-250 שקל ... וסיפרתי לה על המדור הפרסומי שקיים בפורום ששם כולן מתחילות מתעריפים של 400+

דיאנה דיי מכירה את הפורום אמנם לא מתמצאת בו (כמוני וכמו שאר המתימידים)... אבל עוקבת בדריכות אחרי

הזיל וזול ... ואז ניכנסתי אצלה למדור הפרסומי .. וסיפרתי לה שיש בחורה אחת שמקבלת באופן פרטי..
ולאחרונה הציגה תמונות אמיתיות שלה .... (ואני מדבר על שרון מן הסתם)

ואז הראתי לדיאנה את מקבץ התמונות
המטריפות של שרון , מה אני יגיד לכם ,, אחזה בדיאנה קינאה מטורפת על איך ששרון נראית... וראיתי את זה על הפנים שלה !!!

והיא אמרה ששרון בחורה סקסית ברמה גבוהה.... פשוט כוסית !

לא יחצ"ן ולא נעליים !!
סתם בקטע של שיתוף מידע ... ואני שונא להסתיר דברים ....

ומי שלא מאמין מוזמן לבוא איתי לדיאנה מבעל העקידה לאורגיה ...... ואולי נצרף את שרון ונעשה אצלה זיון קבוצתי.

ושרון תעשה לה על הדרך קורס מזורז למציצה תאלינדית .... ודיאנה תגמול לה בדרכיה ותלמד אותה מה זה GFE

נערך על ידי 19LOLx8 - 27/-10-/2010 בשעה 10:47
*אומן הפיתוי*

בחזרה למעלה
mtacksharon צפה בגלילה למטה
פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 30/-03-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mtacksharon ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2011 בשעה 20:53
אני ההיתי אצל סנדרה זאת שלא מגבילה באקטים כביכול
במסגרת הזמן . ואני אחד שיכול ב 40 דקות לגמור בין 3 ל 4
פעמים אז נהיתי רעב וקבעתי עם סנדרה.
טוב המראה שלה באמת מדווח על אישה בת 50 +.
שמה ברקע מוזיקה רוסית כשהיא שרה ביחד עם הדיסק
הרימה רגלים כשהיא שוכבת על המיטה ואני שוכב ערום על
הגב.
ראיתי את הפצעים שיש לה מהתחת ולכיוון הגב אמרתי לעצמי
את זו אני לא מזיין.
היא קלטה שאני מבועס הוציעה מהמגירה ויברטור והתחילה
לגרות את עצמה כדי שאני יתגרה אך כלום לא קרה
היא מיד הבינה ובמהירות קפצה לי על הזיין כשהיא מוצצת
אותו בלי קונדום האמת ההרגשה הייתה נעימה התעמצתי
לגמור מהר וללכת.
לא אחזור לשם זה בטוח.
אם אין אני לי מי יחמיא לי
בחזרה למעלה
SEXHUNTER צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-05-/2011 בשעה 04:55
דיווחסקסהאנטר מזיין את סנדרה מבעל העקידה 45

אתמול בערב התפניתי להגיע לעיר הקדושה ת"א בכדי לפרק את הארסנל במהירות (אך לא בזהירות).
בעיקרון יש לי מטרה שעליה אני מתמקד, אך הפעם זה היה "על הדרך".
קבעתי עם סנדרה לפגישה, אחרי מס' דקות הגעתי ליעד.. אחרי זיהוי ניתן מס' הקומה ודירתה.
בחלק הזה של הכניסה לדירה וקבלת הפנים יכולתי לעשות אחורה פנה (יפורט בהמשך) אך מנעתי מעצמי זאת מהסיבה
שסנדרה היקרה, יש לה פנים אך במיוחד עיניים מדהימות.. המבט הנעים שלה לעיניי מאוד הזמין אותי פנימה.

נכנסנו לחדר המיטות, עשינו היכרות, החמאתי לעיניה. שאלה אותי "האם אתה בחור אנגלי?" לפי המראה כך טענה..
"לא, ובכלל יש לי מבטא (צרפתי)  כך טוענים" עניתי לה בחיוך. לאחר מיכן הציעה לי מקלחת, נעניתי בחיוב
(למרות שאני תמיד מגיע מקולח ומריח טוב) לאחר מקלחת התפשטה והתגלה גוף שלא לטעמי (חיסרון ראשון) כפי שתואר.
נשכבנו לצד זה, התמזמזנו.. מחמיאה לאח הגדול. שאלה "מה אתה אוהב?" עניתי "הכול!".

מתחילה בליקוקי ביצים (ביחס לדיאנה היא עדינה) טובה אך לא מצוינת.
חיסרון שני, התחילה בטכניקה של חבישת מגן תוך כדי מציצה (זרמתי בכדי לא לקלקל את האווירה) סבירה עד כדי מצב
שהאח הגדול היה במצב של "Sleep" אז מהר הפכתי אותה על גבה, עליתי מעליה והשתכשכתי בגופה, וינקתי את שדיה מעט.
היו נשיקות (אך לא זרמתי לצרפתית מהחיסרון השלישי = טעם של סיגריות) עדינות והעברתי הילוך.. לאקט המיני.

התחלתי בשני סגנונות של מסיונרית, הרגיל והשני כאשר רגליה עליי, מפמפם אותה כמו משאבת נפט למשך מס' דקות.
היה ביני לבין סנדרה קשר עין.. העיניים שלה מהפנטות והיא לא מפסיקה להביט בי.. היה מגרה (יתרון) !
העניינים התחממו, סובבתי אותה ל- Doggy Style ונותן לה זיון חזק ואגרסיבי עד לגמירה המיוחלת.
התנשפנו כמו אחרי ריצת מרתון (במיוחד סנדרה) נשכבת על המיטה ואומרת משהו בסגנון "איזה זיון חזק אתה".
{אציין שחשוב לי במידה מסוימת, בתור מזל אריה החייתיות, החושניות הסוחפת בסקס/מפגש..אם זה לא בא מהזונה,זה בא ממני}

נשכבנו זה לצד זו.. העברנו שיחת חולין נעימה מאוד עליה ועליי.. צחקנו, היה נחמד.

לסיכום,

פרטים כלליים – מוצאה אוקראיני/פולני, בתחילת שנות ה-50 לחייה להערכתי. פקידה/טלפנית במכון בעברה.
                    היא ודיאנה חברות/שותפות לאורגיה,אפשר לקבל אורגיה עם שניהן.
                    סנדרה (ודיאנה) שניהן מיודעות על הפורום.

יתרונות – נותנת יחס טוב כבר משיחת הטלפון. אינטליגנטית מצחיקה.
            נאה, עיניים יפות, פנים נאות, מריחה נעים בגופה,מגולחת למטה.

הדירה - דירה נקיה וחמודה ומסודרת. מצעים נקיים ומים חמים במקלחת (צריך להמתין כמה שניות).

חסרונות - ריח קל של סיגריות מהפה, אוראלי (מקונדם) אשר ניתן לשיפור, זיון סביר - דיי פסיבית.
 בשבילי היא נמוכה והכרס שלה גדול מדי ביחס לגובהה..כך שלצערי היא לא רלוונטית, אך כל אחד וטעמו האישי.

גולת הכותרת - 
אפשר לקבל תמורה הרבה יותר טובה בעד 200שח.

SexHunter

נערך על ידי SEXHUNTER - 27/-05-/2011 בשעה 19:48
בחזרה למעלה
הפרופסור צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס
הפרופסור של הפורום *****

הצטרף / הצטרפה: 29/-04-/2009
מיקום/איזור: בית חולים אסותא
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הפרופסור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-06-/2014 בשעה 20:30
לדעתי הגברת סנדרה שינתה את השם במודעה לז'אנה ומקבלת כיום בדירה פרטית בראשון לציון.

שב"ש
"נסיון הוא השם שכל אחד נותן לשגיאותיו"- אוסקר ויילד

ותגידו לה שהפרופסור אמר שתילך להזדיין.
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz