טיפול טנטרי חוויה שעוד לא עוכלה

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
boun צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-05-/2009
מיקום/איזור: Israel
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boun ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: טיפול טנטרי חוויה שעוד לא עוכלה
    פורסם: 06/-10-/2010 בשעה 23:48
אחרי שיחת טלפון למודעה ביד2 החלטתי לשים נפשי בכפי ולנסות טיפול טנטרי
המקום ליד גורדון בן יהודה וכשהלכתי לא היה ברור לי מה הולך להיות
טוב הגעתי שלמתי נשלחתי להתרחץ והופניתי לחדר הכל על ידי פקידת הקבלה
הבחורה היתה בחדר חכתה לי.
הטיפול היה בהחלט משהו אחר לא בערום, אני בתחתונים והעלמה בבגד/שמלה  כלשהי ותחתונים.
הטיפול כלל נשימות התחככות ומגע עם גוונים ארוטיים ליטופים ונמשך שעה ורבע.
בלי הרפיה או משהו דומה, מאד אחר
אני חיייב לומר שעברה במוחי המחשבה שזו איזו כת שזו דרכה לגייס אנשים או להעניש/אמן המאמינים שלה
במיוחד לאור ההסברים הארוכים בטלפון לפני הטיפול אורך הרוח וצורת ההתבטאות של הנפשות הפועלות והעלמה שטפלה בי
עוד לא בדיוק ברור לי מה זה היה
אבל בסה"כ היתה חויה טובה למרות המחיר המופקע 350 ש"ח

נערך על ידי boun - 06/-10-/2010 בשעה 23:55
בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-10-/2010 בשעה 10:18
אז בשביל מה המקלחת ?....

טנטרי = זיוני שכל תחת המטריה של 'מסתוריות' הודו והמזרח הרחוק.
...ועל הדרך גם גונבים לך 350 ש"ח...
מיועד רק לנגועים בנפשם ולשמוטי-זין...
המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה
boun צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boun ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-10-/2010 בשעה 11:19
אתה מאד נחמד.
אישית, לי המכניקה של פנימה, החוצה, השפרצה לא עושה לי את זה
בלי קשר למהות הטיפול וכדאיותו לאחרים ולי בעתיד, תגובות כמו שלך לא מקדמות דבר
אבל איש בטעמו יחיה
בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-10-/2010 בשעה 18:06
נכון, איש בטעמו יחיה. מסכים איתך.
אבל אם אינך נהנה מזיונים - מה אתה עושה כאן בפורום הזה ?
המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה
boun צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boun ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-10-/2010 בשעה 19:14
אתה כנראה לא מבין או לא רוצה להבין את תגובתי.
אני לא מוצא טעם להמשיך בשיח הזה.
לך בכוחך זה

בחזרה למעלה
ותיקק צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 27/-03-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ותיקק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-10-/2010 בשעה 23:29
350 שקל ולא גמרת?
וואלאק הייתי מזיין אותה דרך הבגדים
בחזרה למעלה
אסימ צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אסימ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-10-/2010 בשעה 23:42

זהו פורום של מסאג'ים והוא בא לשתף אותנו אודות חוויה טובה שהוא עבר בכדי שגם אנחנו נוכל להנות. לפחות אלו שאוהבים מסאג'ים ולא רק זיונים.

בחזרה למעלה
stardust צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט stardust ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-10-/2010 בשעה 11:22
ועל זה נאמר ...פראיירים לא מתים הם רק מתחלפים !

ידידי היקר BOUN   כנראה שנועדת לחיות חיי נצח  קריצה

בזכות אנשים כמוך נוכלים למיניהם עושים כסף ומתעשרים ...כמו בטבע כך גם בעולם האנושי קיימת שרשרת מזון ...

דג גדול אוכל דגן קטן וחוזר חלילה, מבטן האישה אל בטן האדמה -  לידה חיים ומוות מעגל החיים הנצחי  שבטבע ...

פעם הבאה שאתה מגיע לשם תבקש התחייבות בכתב כולל חתימת נוטריון שהטיפול כולל הרפייה מלאה

בהצלחה בפעמים הבאות

סטאר

הברון שפיכענהאוזן
בחזרה למעלה
חרמן רצח צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס
•>

הצטרף / הצטרפה: 01/-10-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן רצח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-10-/2010 בשעה 14:08
במקור פורסם על ידי ותיקק

350 שקל ולא גמרת?
וואלאק הייתי מזיין אותה דרך הבגדים
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הרגת אותי צחוק
בחזרה למעלה
פינצבסקי צפה בגלילה למטה

••E

הצטרף / הצטרפה: 10/-04-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פינצבסקי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-10-/2010 בשעה 15:46
בחזרה למעלה
oded372 צפה בגלילה למטה

°

הצטרף / הצטרפה: 06/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט oded372 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-10-/2010 בשעה 22:51
מישהו מכיר אחת שעו/שה טיפול טנטרי כולל עיסוי פרוסטטה והרפיה ידנית?
בחזרה למעלה
shwing צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-09-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shwing ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-10-/2010 בשעה 15:30
כן, יש אחת בגבעתיים בשם רחל - ספרדייה שעושה טנטרה עם הרפיה - מחיר  400 ש"ח מבולבל

טלפון: 052-5253157

הייתי אצלה מזמן, לא זוכר איך היא נראית (כנראה בגלל שלא משהו) אני רק זוכר שהיא משהו בסביבות החמישים
בעיקרון היא דיקנית טנטרה (שזה כמו רבי בטנטרה) והיא עושה גם מפגשים זוגיים וקבוצתיים וכל החרטא בסיגנון.
אבל היא המציאה מין טיפול טעימה מעולם הטנטרה שהוא משלב גם אירוטיקה
אני זוכר את הפגישה הראשונה שארכה שעתיים!! מיתוכם שעה היא הסבירה על טנטרה ולמדה נשימות, ולאחר מכן התפשטתי ונשכבתי על מיטת טיפולים (היא הייתה לבושה לכל אורך הטיפול) וקיבלתי עיסוי עדין ואירוטי בגב
אח"כ התהפכתי על הגב ואז היא עלתה על המיטה ובעיקרון מה שהיא עושה זה שהיא מבקשת ממך לעשות לה סימן מוסכן מראש כשאתה מרגיש קרוב להשפרצה (תוך כדי שהיא מלטפת את האיזורים הרגישים ונוגעת לא נוגעת בזין שלך וגם עושה ביד מדי פעם) ואז כשאתה מסמן לה היא מפסיקה ומבקשת לנשום את הנשימות שלימדה בהתחלה ואז שוב ממשיכה עם הליטופים -
ככה איזה 3 - 4 פעמים (עומד לי רק מלהיזכר בזה חיוך גדול) עד שהיא שואלת ברוב תמימותה אם אני רוצה לסיים ככה מלא באנרגיות וללכת הביתה לאישה ולהתפרק עליה או שאני רוצה לגמורWacko
מה נראה לך ? שילמתי 400 ש"ח אני קרוב להתפוצצות גרעינית וכל מה שבא לי זה לראות אותה טובעת בשפיך שלי - ברור מה בחרתי - אחת הגמירות החזקות שהיו לי (למרות שאני מדווח מתחיל - אני כבר 15 שנה מפרק כספים על התחום וזו באמת אחת הגמירות החזקות שהיו לי)
לסיכום - הייתה איזו הרגשה מטופשת של פיספוס המטרה ואכזבה מכיוונה אבל פאק דה ביץ אני נהנתי
אני זוכר שגם ניסיתי אותה עוד פעם, אבל הפעם חתרתי למגע (מזמוזים וכאלה) - אך ללא הצלחה ובפעם השנייה זה גם לא היה כזה מרשים, כנראה בגלל שלא הייתה ההתרגשות של הפעם הראשונה.
 ואז החלטתי שזה מחיר יקר מידי בשביל עבודת יד שכזו - למרות שאם לא הייתה בעייה כספית הייתי חוזר עוד כמה פעמים לנסות ולשחזר את המפץ הגדול

זהו... מקווה שזה עמד ברמת הדיווחים של האתר הגאוני הזה

נערך על ידי 19LOLx8 - 11/-10-/2010 בשעה 16:33
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

מיקום/איזור: עיר החטאים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-10-/2010 בשעה 18:23
במקור פורסם על ידי shwing

כן, יש אחת בגבעתיים בשם רחל - ספרדייה שעושה טנטרה עם הרפיה - מחיר  400 ש"ח מבולבל

טלפון: 052-5253157

הייתי אצלה מזמן, לא זוכר איך היא נראית (כנראה בגלל שלא משהו) אני רק זוכר שהיא משהו בסביבות החמישים
בעיקרון היא דיקנית טנטרה (שזה כמו רבי בטנטרה) והיא עושה גם מפגשים זוגיים וקבוצתיים וכל החרטא בסיגנון.
אבל היא המציאה מין טיפול טעימה מעולם הטנטרה שהוא משלב גם אירוטיקה
אני זוכר את הפגישה הראשונה שארכה שעתיים!! מיתוכם שעה היא הסבירה על טנטרה ולמדה נשימות, ולאחר מכן התפשטתי ונשכבתי על מיטת טיפולים (היא הייתה לבושה לכל אורך הטיפול) וקיבלתי עיסוי עדין ואירוטי בגב
אח"כ התהפכתי על הגב ואז היא עלתה על המיטה ובעיקרון מה שהיא עושה זה שהיא מבקשת ממך לעשות לה סימן מוסכן מראש כשאתה מרגיש קרוב להשפרצה (תוך כדי שהיא מלטפת את האיזורים הרגישים ונוגעת לא נוגעת בזין שלך וגם עושה ביד מדי פעם) ואז כשאתה מסמן לה היא מפסיקה ומבקשת לנשום את הנשימות שלימדה בהתחלה ואז שוב ממשיכה עם הליטופים -
ככה איזה 3 - 4 פעמים (עומד לי רק מלהיזכר בזה חיוך גדול) עד שהיא שואלת ברוב תמימותה אם אני רוצה לסיים ככה מלא באנרגיות וללכת הביתה לאישה ולהתפרק עליה או שאני רוצה לגמורWacko
מה נראה לך ? שילמתי 400 ש"ח אני קרוב להתפוצצות גרעינית וכל מה שבא לי זה לראות אותה טובעת בשפיך שלי - ברור מה בחרתי - אחת הגמירות החזקות שהיו לי (למרות שאני מדווח מתחיל - אני כבר 15 שנה מפרק כספים על התחום וזו באמת אחת הגמירות החזקות שהיו לי)
לסיכום - הייתה איזו הרגשה מטופשת של פיספוס המטרה ואכזבה מכיוונה אבל פאק דה ביץ אני נהנתי
אני זוכר שגם ניסיתי אותה עוד פעם, אבל הפעם חתרתי למגע (מזמוזים וכאלה) - אך ללא הצלחה ובפעם השנייה זה גם לא היה כזה מרשים, כנראה בגלל שלא הייתה ההתרגשות של הפעם הראשונה.
 ואז החלטתי שזה מחיר יקר מידי בשביל עבודת יד שכזו - למרות שאם לא הייתה בעייה כספית הייתי חוזר עוד כמה פעמים לנסות ולשחזר את המפץ הגדול

זהו... מקווה שזה עמד ברמת הדיווחים של האתר הגאוני הזה

הדיווח הזה מזכיר לי ... מ"ס חוויות שעברתי אצל הגברת מקרליבך - 054-3174825 (לצערי המ"ס הזה איננו מחובר

כבר תקופה לא קצרה) ... היא הייתה מענה אותי במשך כ-25 דק' , הייתה ממש מחרמנת לי את הזין והביצים ...באיטיות רבה.

ומעבירה את אצבעותיה בחושניות בקו שמחבר בין התחת לביצים , עד שהייתי מתחיל ליילל מרוב עונג.

והגמירות אצלה היו חזקות ביותר .... אני זוכר שהייתי צועק מרוב תענוג והיא הייתה שמה לי את היד שלה על הפה שלי

כדי שהשכנים לא ישמעו....

נערך על ידי חולה כוס - 11/-10-/2010 בשעה 21:56
מומחה לפתיחות שושנה מ"ס 1 בישראל
שחשף את פרשת השחיתות של הפורום
שף המכונים והדירות הדיסקרטיות
וזיין המכוניות האולטימטיבי באיזור המרכז .
*אומן הפיתוי*

בחזרה למעלה
החתיך הרומנטי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-12-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החתיך הרומנטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-10-/2010 בשעה 19:33

לפי דעתי האישית מחיר של 300 ש''ח או 400 ש''ח על טיפול כפי שמותאר כאן לא שוווה,המחיר באמת יקר.כי זה סך הכל מסאג רגיל בלי זיון או חדירות,אין טענוג רב בו,אולי אחרים אוהבים מסאגים יותר ממני ומעדיפים אותם על זיונים וסקס.

לפי דעתי,אם הסכום הזה שולם על זונה פרטית,הייתי חושב אחרת ושוקל את העניין שוב,אבל למסאג רגיל זה מוגזם.

נערך על ידי החתיך הרומנטי - 11/-10-/2010 בשעה 19:33
תמיד בשטח למען כולם.
בחזרה למעלה
shwing צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-09-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shwing ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-10-/2010 בשעה 11:26
זה מתחיל להשמע נדוש - רוב האנשים שאני מכיר מוציאים הרבה יותר מ300 או 400 ש"ח בדייטים עד שטיפת זרע אחת יוצאת מהאיבר שלהם וגם אז הם נדרשים למלא את החלל בין חדירה לחדירה בזיוני שכל מיותרים עם כלבה שכל מה שהיא רוצה זה להביא אותם מתחת לחופה ולאזוק אותם בטבעת. בנוסף כל המקומות שהייתי בהם נמאסו עליי אחרי 3 או 4 פעמים בגלל שאין יותר את הריגוש של הפעם הראשונה וכמויות הכסף שהוצאתי עד היום על תחום העיסוי ונערות הליווי מגמדות את השאלה האם 400 ש"ח זה הרבה מידי או לא.
אז אם אני חרמן ויש קצת מזומן
חבל לה על הזמן
כי אותה אני אטחן
קריצה
בחזרה למעלה
אגני צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-02-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אגני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-02-/2011 בשעה 18:22

חווית עונג גופני אצל רחל

איזה יום הגעתי לחוות עיסוי טנטרי חושני אצל רחל מגבעתיים. בבית צנוע ודיסקרטי בקלינקה המשרה אווירה נהדרת מקבלת אותי בחורה שמנמות עם עם חיוך על הפנים. בשיחת הסבר קצרה היא מספרת לי שהיא נשארת עם בגדים וגם לא מאפשרת לגעת בה וכי העיסוי עצמו מאד מיני כך שאני צריך לחוות את עצמי ואת האנרגיות שלי. מטרת העיסוי היא אומרת לי זה העצמת תחושת ההנאה ועידון האנרגיה המינית. מיד אחרי זה מצאתי את עצמי עירום כשרחל החלה לעסות את גופי בעזרת שמן חמים, מיד התחלתי לחוש  את זרמי העונג זומים בכל גופי. ידיה המהפנטות עוברות בחושניות על כל אברי, ברגישות היוצרת מעגל מיני אנרגטי המתפוצץ לי בכל הגוף. לאחר החוויה התבקשתי להתקלח כדי להורי את השמנים מעלי... יצאתי משם רענן עם טעם של עוד...ציון 10 ממש ממש נהנתי
אם ברצונכם לחוות אצל רחל מס' הפון שלה: 0525253157

נערך על ידי 19LOLx8 - 01/-02-/2011 בשעה 18:34
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz