סקסימו - 5 - מכוני עיסוי חדשים בתפזורת גאוגרפית

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
יוסף הנואף צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-04-/2009
מיקום/איזור: Israel
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט יוסף הנואף ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: סקסימו - 5 - מכוני עיסוי חדשים בתפזורת גאוגרפית
    פורסם: 13/-10-/2010 בשעה 20:33
מגלישה באתר http://www.seximo.co.il/ 
סקסימו עיסויים בעירום, גיליתי להפתעתי מספר לא מבוטל של מכוני עיסוי חדשים שלא מוכרים לי
ושמפוזרים גיאוגרפית בערים שונות !!

מאחר ועבודת המחקר קצת כבדה לאדם בודד אשמח לקבל חוות דעת והמלצות על מסאג'יסטיות מומלצות בפוסטים רלוונטיים
מהערים הבאות

מכון עיסוי ברמת גן:

ארומה ספא ברמת גן  באווירה קסומה

ארומה ספא ברמת גן באווירה קסומה

077-7009656
תמונות אמיתיות מודעה חדשה
ברמת גן באיזור מרכזי ושקט ארומה ספא באווירה מרגיעה, קסומה ורומנטית * עיסויים מקצועיים * פינוקי בודי מסאז' * עיסוי עדין ומשחרר צוות ישראליות ממוצא רוסי בעלות תודעת שירות גבוהה !

נראה שהתמונות אמיתיות ובטלפון מוסרים על צוות של 7-8 בחורות ?! שלא מפורטות במודעה.

מכון עיסוי בנס ציונה:

חדש בנס ציונה - עיסוי בודי חלומי משתיי כוסיות

חדש בנס ציונה - עיסוי בודי חלומי משתיי כוסיות

* 
054-7719500
054-6640032
חדש בנס ציונה ! מפואר ויוקרתי, 2 כוסיות שובבות לBODY חלומי בוא להתפנק בספא מפואר, תשחרר את כל הלחצים בעיסוי מלב אל לב ושיחרור עדין עם מקלחת חמה באווירה רומנטית ואינטימית

נראה שאף אחת מהתמונות לא אמיתית ... אז אם יש דיווחים קריצה

מכון עיסוי ברחובות:

ספא פרדיסו ברחובות !!!

ספא פרדיסו ברחובות !!!

057-2344357
ספא פרדיסו ברחובות !!! מסאג' מפנק ומרגיע בכל הגוף מבחורות ישראליות ואירופאיות מדהימות ומקצועיות שיודעות איך לפנק גבר אמיתי שלא מתפשר על איכות !! פתוח עד השעות הקטנות של הלילה !! + דרושות תמונות אמיתיות

מכוני עיסוי בתל אביב:

חדש איילין ספא - הכסף עליך הפינוק עלינו

חדש איילין ספא - הכסף עליך הפינוק עלינו

* 
03-5323666
03-5322122
מודעה חדשה
חדש איילין ספא - הכסף עליך הפינוק עלינו הכי מפואר בארץ ! בוא תתרשם ממקום עם שירות ופינוק ברמה אחרת, לעיסוי אירוטי משחרר ומפנק ברמה גבוהה מצוות חברות יפייפיות ושובבות שמחכות לשחרר אותך מכף רגל ועד ראש + מקלחת חמה + בודי מפנק

משיחת הטלפון ממוקמים בכיכר אתרים רוב התמונות נראות אמיתיות במודעה והאם זאת מרגו מהבנאי Shocked שמופיעה באחת מהתמונות?

ועוד מקום אחרון שלא הצלחתי לקבל פרטים במענה טלפוני (אין תשובה):

שאנטי ספא -עיסוי אירוטי באווירה אחרת

שאנטי ספא -עיסוי אירוטי באווירה אחרת

* 
03-6700831
054-8041337
מודעה חדשה
חדש ! יוקרתי ומפנק... " שאנטי ספא " עיסוי אירוטי משחרר ומרגיע באווירה אחרת מסטודנטיות יפייפיות ואיכותיות ברמה גבוהה ! * על איכות ורמה לא מתפשרים בוא ותגלה פנים חדשות שעוד לא ראית + BODY מגוף לגוף בשמנים ארומטיים ! תמונות אמיתיות ! חניה בהנחה במקום + דרושה + פקידה

לחבריי הנואפים וגם לאלו שרק נהנים
יש כאן לא מעט עבודת מחקר אז למי שיש מידע על בחורות נא לדווח בפוסט מתאים וגם אני לא אטמון ידי בצלחת אצבע למעלה

מים גנובים ימתקו
בחזרה למעלה
oreniko צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 05/-10-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט oreniko ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-10-/2010 בשעה 14:01

מישהו ביקר שם ? . הם אמרו לי בטלפון שהם נמצאים באיזור ככר אתרים בתל אביב

חדש איילין ספא - הכסף עליך הפינוק עלינו | 03-5323666, 03-5322122

http://www.sexadir.co.il/place.asp?CategoryID=16&AdvertiseID=4619

נערך על ידי 19LOLx8 - 28/-10-/2010 בשעה 14:56
החיים הם מה שאתה עושה מהם
בחזרה למעלה
fart צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 27/-10-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט fart ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-11-/2010 בשעה 15:23
כן הייתי שם גם כתבתי דיווח שלא נכנס משום מה ,בקיצור 
מקום נקי ויפה + מראה גדולה על הקיר.
בנות צעירות  בסיביבות 25 מראה 7+.
שירות נחמד .
חוויה מעל לממוצע בעיקר בגלל המקום 
בחזרה למעלה
fart צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 27/-10-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט fart ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-11-/2010 בשעה 01:25
ביקור שני במקום צוות בחורות מלאות לא נכנסתי עם אף אחת.
גילוי נאות :
האשה פרשה לשון ב 8 בערב ואני מחפס תירוץ לצאת לתפוס איזה ענוג היות וקראתי את השרשור על שלי  (http://www.sexadir.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=11873&PN=2)  נזכרתי בהנאה וצלצלתי ל רחוב הארבעה שלי עבדה וסגרתי אתה על טיפול כפול. לא הצלחתי לארגן את חוד החנית ליציאה בפעם השניה אבל ללא ספק טיפול מעולה. 
היות וזמן רב אני חושב על ביקור כפול בערב אחד הלכתי ל ככר אתרים וכמו שאמרתי קודם הבנות לא היו לטעמי. לפחות ביליתי עם שלי המכשפה בעלת העניים הכחולות.
האמת שאני מקנא בחברה שאוהבים גם מלאות ושמנות, יותר קל .... 
דרך צלחה לאוהבי הגבוהות והרזות קריצה
בחזרה למעלה
haim1000 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט haim1000 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-11-/2010 בשעה 22:54

בקרתי באיילין ספא- יש להם פרסומת נחמדה " הכסף עליך הפינוק עלינו"

ובכן הכסף באמת היה עליי ועבר אליהם , הפינוק עליהם וכנראה נשאר עליהם , אליי הוא לא עבר בכל מקרה.....

יש לציין הבחורה שעונה מוכרת טוב את המקום- הדברים הטובים-בחורה נאה וגבוהה בשם עדן , זה הדבר היחידי הטוב השאר
גרוע- עיסוי סתמי, בודי אם  היה אז גרוע מאוד ,פשוט לא היה... וגם לגעת היה אסור, הרפיה סתמית..
נתנה לי הרגשה של יאללה תגמור ותתחפף ....
ממש לא מומלץ ,  אין ספק נפילה......

בחזרה למעלה
אבשלום צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-12-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבשלום ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-11-/2010 בשעה 00:01
חיים 1000 - חבל שלא בדקת טיפה למטה מכאן - מישהו המליץ על סנדרה שעובדת שם - אולי שווה לבדוק אותה ולקחת ממנה פרטים לפני שנכנסים לטיפול עם מישהי שאף אחד לא המליץ עליה...
מחפש את הדבר האמיתי!
בחזרה למעלה
gimbo צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-11-/2010
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gimbo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-11-/2010 בשעה 18:32
עריכת מנהלים:
הדיווח המעורב הבא מתייחס לאיילין ספא

אין לי לא זמן ולא חשק/כח להפריד לדיווחים נפרדים ולכן הדיווח המעורב נזרק לכאן

שימי מההנהלה
סוף עריכת מנהל תורן   _________________________________________________

הייתי לפני 4 ימים
באתי בזמן של משמרת בוקר היו שם 4 בנות 2 ישראליות 2 רוסיות
ה2 הישראליות עשו לי רושם של מתקתקות הן נראו טוב אבל היה להן דלקת בקרום החשק צחוק
בחרתי באחת אם אני זוכר נכון בשם נטלי חמודה מאוד בלונדינית מבנה גוף קטן עם חזה קצת נפול נראה לי שהיא בסביבות גיל ה40
החלפנו בנינו 200 זוזים והיא שלחה אותי להתקלח
אחרי כמה דקות שיצאתי מהמקלחת היא הגיעה והתחילה לעשות לי מסג' כאשר המסג' באמת לא להיט היסטרי אבל נעים בזמן הזה דיברנו על אקסטרות היא ממש לא בעניין
ברגע שהתחיל הבודי שם היא נכנסה לפעולה עלתה עלי ונתנה עבודה יפה בייחוד עם השרביט בין השפתיים שלה נהנתי מאוד והיא יודעת את העבודה
אחרי שגמרתי היא הכניסה אותי למקלחת ועשתה איתי מקלחת בזמן שהיא משפשפת לי את כל הגוף עם סבון כולל את השרביט שלי
בכל הזמן הזה לא הציקו לנו בזמן או דפקו על הדלת קיבלתי את מלוא ה40 דקות

אחרי אותו היום חשבתי הנה יש סיכוי למכון טוב ללא תיקתוקים ואחלה שירות
אז הלכתי היום לבדוק בשנית
נטלי לא היתה עבדה באותו הזמן
אבל היו 3 בנות אחרות אחת רוסיה ו2 ישראליות שאלתי את כולן אם יש אקסטרות או מקלחת משותפת כולן אמרו שלא
בחרתי ישראלית עם דיבור של קצת פרחה בשם טל גם כאן 200 זוזים החליפו ידים והיא שלחה אותי למקלחת
 3 דקותאחרי המקלחת בערך היא נכנסה והתחלנו את המסג' אני חייב לציין שהיא אמרה שהיא גמורה
היא התפשטה ונשארה בחוטיני כעבור כמה דקות של שיחה בזמן המסג' היא אמרה שהיא היתה מתה למסג'
אמרתי סבבה בואי אני יעשה לך מסג' קצר אם את את רוצה
התחלתי לעשות לה מסג' של 5 דקות קצר ושאלתי אותה אם היא יכולה להוריד את החוטיני
היא אמרה לי " לא אני את התחתון מורידה רק בהרפיה "
טוב כעבור כמה דקות התחלפנו היא עלתה עליי והתחילה להתחכך עלי עם החזה שלה
שאלתי אותה זה הבודי אם כן אז איפה השמן
התשובה שלה התחילה להרגיז אותי " אני לא אוהבת שמן אז את הבודי אני עושה בלי שמן" טוב בלעתי את הרוק והמשכנו
אחרי ריפרוף של 3- 4 דקות עם החזה שלה על שלי היא התישבה בצד של המיטה ולקחה קצת שמן ביד והתחילה לשפשף לי את השרביט אמרתי לה מה קורה עם קצת מגע את לא חושבת קצת מסג' משהו היא עונה לי "לא רק תגמור ייאללה" טוב הבנתי שאין עם מי לדבר
אחרי שגמרתי( לקח לי בערך 20 דקות) היא רצה למקלחת סיימה איך שאני נכנסתי היא התלבשה וברחה מהחדר

בקיצור אליה אני לא אחזור יותר
אל נטלי אני אחזור כל יום אחר בשבוע
סיכום
המקום נקי ומסודר 
מסג' נטלי 6 טל 3
שירות נטלי 7 טל 4
אני ממליץ על נטלי
טל פשוט ביזבוז זמן וכסף

נערך על ידי 19LOLx8 - 17/-11-/2010 בשעה 21:48
בחזרה למעלה
MAMI_1500 צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח

>

הצטרף / הצטרפה: 30/-11-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט MAMI_1500 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-11-/2010 בשעה 01:26

מישהו היה בספא פאטייה החדש בפ"ת בסגולה ?

שמעתי על מקום חדש בסגולה פטאיה משהו...

מישהו מכיר..?? איזה בנות כדאי לקחת??

אשמח לתשובהה

חדש בפתח תקווה "ספא פאטייה" לפינוק משחרר

חדש בפתח תקווה ספא פאטייה לפינוק משחרר
072-2511828
054-5254368
מודעה חדשה
חדש בפתח תקווה!! מפואר ומפנק פאטייה ספא חוייה שונה ומיוחדת כמו בתאילנד מסג מפנק וחושני מצוות סקסיות ולוהטות ברמה אחת מעל כולם בפרטיות ובאווירה רומנטית!!!

נערך על ידי 19LOLx8 - 28/-11-/2010 בשעה 03:51
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz