קומפקטית ובתולית בת 18 לולה/לוליטה+תמונות [ליווי]

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  12>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
פינוקיו צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-09-/2007
מיקום/איזור: Italy
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פינוקיו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: קומפקטית ובתולית בת 18 לולה/לוליטה+תמונות [ליווי]
    פורסם: 18/-11-/2010 בשעה 14:47

לאחר היעדרות מהזירה מעוניין לדעת אם מישהו התנסה כבר עם הבחורה החדשה שמצאתי בסקסימו שירותי ליווי:http://www.seximo.co.il/נערות_ליווי.html

שלום לכל הגברים הישראלים שמחפשים נערת ליווי פרטית באתר סקסימו שמי לוליטה ואני בת 18 ! (חברים קצת אמון שיש אמת בפרסום). אמנם אירופאית אבל בעלת חזות אקזוטית ובצבע ברונזה. למרות המראה הקומפקטי והבתולי שאני משדרת... (מה לעשות גובה 1.6 בקושי ודקת גזרה) אני לא כל כך תמימה ולמען האמת די נימפומנית מטבעי ואוהבת סקס על כל גווניו. עלות מפגש לשעה 500 ₪ אפשרות ל-2 אקטים בשעה, על פי יכולתך מתייחסת ממש לגברים כמו מאהב מהחיים ונותנת את כל כולי... כשאני לא זמינה הנהג שלי עונה הזמנות החל מהשעה 16:00

האם ההצהרות שבתוך המודעה נבדקו ע"י מי מהחברים ?

שיפוט טוב רוכשים מניסיון. ניסיון רוכשים משיפוט גרוע.

אף פעם אל תתווכח עם אידיוט. הוא רק יגרור אותך לרמה שלו, ואז ינצח אותך בזכות הנסיון.
בחזרה למעלה
reporter01 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-06-/2010
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט reporter01 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-11-/2010 בשעה 17:40
לא בדקתי אבל בתחושה שלי מדובר בהשקה מחדש של ליהי...
כי חיים רק פעם אחת
בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-11-/2010 בשעה 10:23

לטלפון אכן עונה הנהג. סבלני והוגן. ביקשתי ממנו להסיע את הבחורה לצימר הנמצא מחוץ לתל-אביב, והוא הסכים מיד, אך בתוספת 100 ש"ח עבור הנסיעה הנוספת.

הגיע בזמן שקבענו.

מן הרכב מגיחה בחורה קטנטונת, לבושת שחורים. הנהג נשאר להמתנה מחוץ לצימר.

הזמנתי את הבחורה להכנס לחדר המואר. 1.55 מ' לכל היותר, מבנה גוף קטן להפליא, חטוב מאד – נראית חתיכה בבגדים, אבל מאד קטנה, ילדותית... שיער חום עד לגובה בית השחי. פנים לא משהו, סנטר ארוך קצת יתר על המידה.

התיישבה על קצה המיטה ומיד החלה לאמר: "אם רוצה גומר בפה, זה עוד..." בעברית חלשה של עולה חדשה.

"וגם אנאל..זה עוד".

"הרבה אנשים מבקשים אנאלי?" אני שואל, ספק טוען.

היא מהנהנת בראשה נמרצות. "ואת עושה אנאלי בקלות?" אני מוסיף ושואל.

"לא, כואב....  אני חור קטן" היא אומרת ומסמנת באצבע מעוגלת את גודל החור...

"מאיפה את?" שאלתי. "מגרוזיה" ענתה.

"כמה זמן בארץ?" – "שנתיים" ענתה.

כעת ברור לי מקור תווי הפנים...

הזמנתי אותה להתקלח איתי ביחד, והיא נענתה ללא היסוס. חיש קל פשטה בגדיה והלכה עימי עירומה לחדר הרחצה.  כאן בחנתי את גופה שהתגלה לעיני לא מכבר. גוף פצפון, אין עליו טיפת שומן מיותרת.  תחת קטן ועגלגל, מוצק, שדיים קטנים, פטמות זקורות תמידית, עטרות הפטמות קטנות ומרוכזות בצבע חום כהה.

תנועותיה עדינות ואיטיות, מהוססות כמעה.

המקלחת עברה כשאני מתחכך בישבנה החמוד, עוטף את כל כולה בזרועותי ומלטף / מפסק את שבלולה, והיא עוסקת לחילופין בסיבוני ובליטוף אברי. בשל רזונה – גבעת הונוס מעט בולטת ומותירה הזדמנות נאותה למשחקי קדם.

עברנו למיטה.

היא מפנה ראשה כלפי התקרה, מעווה מעט את פיה, ואומרת: "אה.. האור הזה....."

"את לא כל-כך אוהבת" השלמתי את משפטה.

היא הנהנה בראשה במרץ.

"כן, אני יודע, אבל אני אוהב....  אז נמשיך עם האור הזה".

נשכבה לצידי על המיטה, ומיד שמה פעמיה בכיוון מציצה.  "עוד לא. שכבי על הבטן" אני מבקש, והיא נענית מיד. שני ברכי משני צידי גופה, ואני בוחן אותו מצידו האחורי.. כתפיים צרות, טליה דקיקה, תחת עגול, אך קטן מידי מכדי להתנשא לגבהים מגרים. שבלול קטן (חשש עולה – ייכנס בקלות, לא ייכנס בקלות...) עור התחת עשיר  בנקודות אדומות...  עור גופה חלק רק בבטן ובשדיים, בשאר החלקים היד חשה את סימני הגילוח והחיספוס הטבעי של העור.

מכאן עברנו למציצה. מתחילה בהססנות ואיטיות מבשרות רעות. מכניסה את העטרה בלבד, מלקקת בעדינות. לאחר שלוש ארבע תנועות כאלה, היא מחדירה אותו, את כולו, לעומק פיה, וממשיכה בשקדנות, למרות שמידי פעם היא נאלצת לשלוף החוצה כשהיא משמיעה קול של לקראת הקאה... ומיד חוזרת לעסוק במלאכה.

אחזתי במתניה, הנפתי פלג גופה התחתון באויר בקלילות, והנחתי אותו שוב מעלי בתנוחת 69. היא כה קטנה, שהשבלול שלה נמצא מעל חזי, רחוק מפני...

היא ממשיכה במציצה ומגבירה את הואקום..  אני אומר לה: "שחקי עם היד בביצים" והיא עוברת מיידית להברשות ביצים נעימות,  משולבות בשליקות עזות וארוכות. ומשם, דרומה עד לרימינג עדין ונעים וממושך.

חזרה למציצה, ושוב אני מנחה אותה להמשיך במציצה ובו בעת לעסות את האשכים.

היא קולטת, ומבצעת. אני אוחז בידי בשני ירכיה ומניף אותן ואת פלג גופה התחתון אל על. כעת אני יכול לחזות בכל הגלריה האחורית,  ומעבר לה בטנה השטוחה ושדיה הקטנים והזקורים, ומעבר להם פיה העולה ויורד לאורך השרביט, מגלה אותו במלוא הבוהק הנגרם מרוק פיה....

הזיון היה בתחילה ברכיבה גבית, ואח"כ העברתי אותה ל'דוגי' עד לגמירה.

מתנשף השתרעתי לאורך המיטה, מבחין בהתנשפויותיה הכבדות.

"מה, היה קשה ?"  "כן" היא מסננת מבין התנשפויותיה.

"מה היה קשה? לא עשית כלום..." שחקתי.

"כואב" היא עונה.

"מה כואב ?"

"הרגליים..." היא מסבירה.

לאחר מספר דקות הגישה ידה אוטומטית לליטוף האבר. "רוצה עוד פעם?" שאלה.  "לא, אין צורך" עניתי, "וגם אין מספיק זמן" (השעה שהוקצבה בהסכם שלנו - עמדה להסתיים).

למקלחת מסיימת היא כבר לא הצטרפה כלל. את הכסף קיבלה בסוף האירוע, לאחר המקלחת.

הודיתי לנהג על ההמתנה הסבלנית, והוא התענין "נו איך היה ? איך השירות ?"

"מצוין" עניתי, ונפרדנו לשלום.

התמונות שלה במודעה אמיתיות. בחנתי אותן היטב – השיער, צורת הגוף, השדיים, הפטמות הזקורות. אבל בתמונות זה נראה הרבה יותר חלק ואחיד בגוון. חוץ מזה – כל הבנות מצטלמות תמיד בתחתונים שחורים וחזייה שחורה, וללא הפנים, ולמען האמת – כולן דומות בתצלומים.

הבחורה מאד שירותית, נראה שעברה כבר הכל למרות גילה הצעיר (18 היא אמרה, ונראית פחות...  "למה את לא הולכת לצבא" אני שואל. "אני קשה לקום בבוקר" היא עונה...) ולא תסרב לשום בקשה. מראה גופה נותן תחושה של זיון נערה בתיכון...  נשיקות ו- GFE לא ניסיתי, הפנים לא מעודדות לכיון הזה, אבל לא נראה לי שהיא בקטע הזה כלל וכלל.

טבלת תנאים וביצועים:

טבלת תנאים וביצועים:

מה?

ציון

הערות

- -

תאום שכירת חדר

גיל, מחיר

- -

18, 500 ש"ח

התאמה לתמונה

9

תמונות אמיתיות, נראית פחות חלקה ואחידת צבע

אוירה

9

כנועה

מקלחת

- -

לא רלבנטי

גוף

8

חטוב, דקיק, נערי

חזה

9

קטן, עומד, פטמות זקורות.

תחת

9

עגול וקטן מאד בהתאמה לגוף

GFE

- -

כנראה שלא

מציצה חשופה

9

אינטנסיבית, נענית להנחיות

מציצה – ביצים

9

שליקה טובה

ליקוק – אזור דרומי

8

עדין וטוב

זיון

8

טוב, מה שתבקש

גמירה בפה

- -

אפשרית בתוספת מחיר

אנאלי

- -

אפשרית בתוספת מחיר

אקט נוסף

- -

כלול, אפשרי

ניהול זמן

9

סבלנית, הסיום לפי פקורתך

נערך על ידי איצטגנין - 21/-11-/2010 בשעה 15:38
המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה
החתיך הרומנטי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-12-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החתיך הרומנטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-11-/2010 בשעה 10:57

איצטגנין כל הכבוד לך על הדיווח היפה המפורט שנתנתה לנו,באמת דיווח נהדר מאיש קסם כמוך..

אני אף פעם לא הייתי עם נערות ליווי,כל השנים היסתובבתי במכוני ליווי ודירות דיסקרטיות,הסיבה לכך המחיר היקר שהן מבקשות עבור השירות.
אני וחלק גדול מהח'ברה כאן הולכים לדגום במחירים זולים בדרום ת''א,בין 150-200 ש''ח זה המחיר שאני יכול לפי התקציב שיש לי.
חלק הציע לי כמו רימינג מעשי ללכת לפרטיות ומשרדי ליווי,כי השירות שהן נותנות שונה משירות במכונים ודירות,וזה נכון מה שאמר,אני מצדיק איתו,אולי אני אשנה תפנית בתקופה הקרובה.

יש משהו מוזר בתפריט של נערות ליווי,אקט נוסף בתוספת,נשיקות בפה בתוספת,אנאלי בתוספת,גמירה בפה בתוספת,כל דבר עוד לשלם תוספת! מה התפריט המוזר הזה...זה בסוף עולה מחיר כפול!!,זה מה שמבעס אותי.
הלכתי לזונות בכמה מכונים,ניתקלתי בדבר הזה,כל דבר חייב תוספת,אומרת לך בוא נגיד 200 ש''ח עם התוספות יוצא לך 400 אם לא יותר!.
רציתי לשאול אותך ידידי איצטגנין  אתה שילמתה 500 על כמה זמן בדיוק כי בדיווח שלך לא ציינתה כמה זמן היה המפגש!...
ועוד נקודה,למה לא בא לך לעשות עוד סיבוב אקט שני!.חיוך

נערך על ידי החתיך הרומנטי - 19/-11-/2010 בשעה 10:58
תמיד בשטח למען כולם.
בחזרה למעלה
ערבה אנושית צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
המצפון האנושי של הפורום [~:

הצטרף / הצטרפה: 22/-01-/2010
מיקום/איזור: ציפורן בגליל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-11-/2010 בשעה 11:16

איצטגנין,

כמו תמיד יצירת מופת של דיווח.
הרגשה שנוחכתי בזמן הפגישה.
אין כמוך ביכולת לעביר פן אישי של בחורה.
שאני קורא דיווח שלך אני מרגיש שאתה נפגש עם אישה (גם אם היא מתקתקת לפעמים) ולא עם מכונת מין

נערך על ידי ערבה אנושית - 19/-11-/2010 בשעה 11:17
בחזרה למעלה
Gigolomaster צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח

הצטרף / הצטרפה: 16/-11-/2010
מיקום/איזור: צפון
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Gigolomaster ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-11-/2010 בשעה 14:39
יש מצב לאולי לינק לתמונה שממחישה את המראה שלה?
בחזרה למעלה
almoni2009 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-03-/2009
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט almoni2009 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-11-/2010 בשעה 15:04
מפרסמת במספר אתרים, כולל כאן: http://www.sexadir.co.il/place.asp?CategoryID=14&AdvertiseID=4708
בחזרה למעלה
Gigolomaster צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 16/-11-/2010
מיקום/איזור: צפון
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Gigolomaster ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-11-/2010 בשעה 15:57
נראה מבטיח:)
בחזרה למעלה
פינוקיו צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פינוקיו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-11-/2010 בשעה 16:46

לאיצטגנין  תודה על הדיווח !

אתמול לא הייתי מאורגן להזמין אותה ואחרי הדיווח אני מתכוון להזמין אותה בעצמי בשבוע הבא. הספקתי אבל לדבר איתה ולגבי היום יום שישי היא לא עובדת אבל כנראה תהיה זמינה ממוצ"ש.
נערות ליווי סקסימו 

נערות ליווי סקסימו

נערות ליווי סקסימו

נערות ליווי סקסימו

התמונות מסקסימו די נראו לי אמיתיות בעיקר עם ערוץ 2 בטלויזיה והשלט של הוט ומצאתי גם אני תמונות נוספות שונות שלה בליפס

סהכ עוד 7 תמונות אחרות שגם שם מופיע בין השאר השלט של הוט וערוץ 2 עם הקריין צחוק

נערת ליווי ליפס

נערת ליווי ליפס נערת ליווי ליפס

נערת ליווי ליפס נערת ליווי ליפס
נערת ליווי ליפס ליפס נערות ליווי

שמתם לב לעובדה שבכל המודעות האלו כל אתר לוקח את הקרדיט לעצמו ? Dead

דיווח שלי בשבוע הבא.

אף פעם אל תתווכח עם אידיוט. הוא רק יגרור אותך לרמה שלו, ואז ינצח אותך בזכות הנסיון.
בחזרה למעלה
גוסטב צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-11-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גוסטב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-11-/2010 בשעה 19:14
איצטגניו
שאפו על הדיווח  
אני חדש כאן אבל לאור הדיווח מעורר התיאבון החלטתי לבצע את הסיפתח עם לוליטה
אדווח בהקדם

תודה
בחזרה למעלה
החתיך הרומנטי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-12-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החתיך הרומנטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-11-/2010 בשעה 22:06
אין כמו איצטגנין באמת,מפתיע אותנו תמיד עם דיווחים ענקים כמוהו,,הדיווח האחרון הזה יצא מושלם 100%.מוחא כפייה

כל הכבוד לך איצטגנין על הזמן שהישקעתה בדיווח הנהדר הזה,הלווואי שיש הרבה אנשים בפורום כמוך!...אצבע למעלה

איצטגנין תותח התותחים,שיהיה לך אחלה יום ולכל חבריי הפורום.Hug
תמיד בשטח למען כולם.
בחזרה למעלה
סופר לה טיב צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-11-/2010 בשעה 14:36
אמנם נערות ליווי זה לא התחום שלי, אבל שתי ידיעות למעלה התמונה התחתונה מימין, במקלחת, לא משאירה אותי אדיש.

אם הייתי רואה את הדבר הנחמד הזה מולי על המיטה, הייתי יודע איך לטפל בו כמו שצריך... נראה מבטיח ... 
בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-11-/2010 בשעה 15:42

לאור התמונות הנוספות המתפרסמות - רק להדגיש מה שכבר נכתב:

"עור התחת עשיר  בנקודות אדומות...  עור גופה חלק רק בבטן ובשדיים, בשאר החלקים היד חשה את סימני הגילוח והחיספוס הטבעי של העור."

התמונות הן שלה בודאות, אבל מיטיבות עימה, במיוחד בהיעדר מראה הפנים.
המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה
drorn צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-11-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט drorn ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-11-/2010 בשעה 13:33
האם מישהו יכול להגיד עם לוליטה מתנשקת , ואיך כפות הרגליים שלה?
בחזרה למעלה
דר זליבזלי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 31/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דר זליבזלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-11-/2010 בשעה 16:10
תוספת קטנה לדיווח  הטוב  הזה,

הערות קטנות, מציצה דיי איך לומר זאת "סתמית" לא אומר רעה כי היא משקיעה אבל ככה...
עושה אנאלי, בתשלום כמובן,
יללה קצת ,כואב ,סיפורים , ניסתה את התרגיל הידוע של להחזיק אותו ביד שייכנס קצת  עם לפיתה חזקה שתגמור מהר , אז מהר ניפנפתי אותה מזה בסוף קיבלה הכל כמו גדולה עם קונטרות טובות כולל רכיבה עם הגב אלי שכולו עד הסוף בתחת שאני מנחה אותה לשחק בבייצים  שאני גומר,
100 שח טיפ על העבודה,ועל החור הצר שלה:(
ד"ר זליבגלי
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-11-/2010 בשעה 19:09
במקור פורסם על ידי דר זליבזלי

תוספת קטנה לדיווח  הטוב  הזה,

הערות קטנות, מציצה דיי איך לומר זאת "סתמית" לא אומר רעה כי היא משקיעה אבל ככה...
עושה אנאלי, בתשלום כמובן,
יללה קצת ,כואב ,סיפורים , ניסתה את התרגיל הידוע של להחזיק אותו ביד שייכנס קצת  עם לפיתה חזקה שתגמור מהר , אז מהר ניפנפתי אותה מזה בסוף קיבלה הכל כמו גדולה עם קונטרות טובות כולל רכיבה עם הגב אלי שכולו עד הסוף בתחת שאני מנחה אותה לשחק בבייצים  שאני גומר,
100 שח טיפ על העבודה,ועל החור הצר שלה:(
100 שקל תוספת כוללת אנאלי?
תגיד איפה אפשר לקחת חדר לשעה?
אני מכיר רק שעתיים ב200
בחזרה למעלה
פינוקיו צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פינוקיו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-11-/2010 בשעה 20:08
קודם הבהרה לערבה אנושית: היא מבקשת 200 ש"ח תוספת לאנאלי ולדעתי מה שדר זלבזלי התכוון שהוא נתן לה 100 ש"ח טיפ מעבר למה שסוכם.

הדיווח של איצטגנין די כיסה את היתרונות והחסרונות שלה ולי נותר להדגיש ולהוסיף ש

א. היא כן מתנשקת צרפתית (פה קטן אבל מפתיע במתיקותו)
ב. חור כוס צר (לא ניסיתי את האנאלי אבל בדיעבד לאחר הדיווח של דר זליבזלי אולי היה כן שווה לנסות) וקטן כיאה למישהי פיצפונת וחתיכית עם מראה לוליטי פדופילי משהו.
ג. התמונות כנראה עברו שיפצור אבל בהחלט נאמנים למקור ולמבנה הגוף והחזה (העור כנראה עבר החלקה) עם זאת המציאות נראית ממש מצויין לטעמי ואפילו לא רע בכלל למרות שמבחינת הפנים היא לא יפייפת הדור אלא חמודה --

קיבלה 500 ש"ח + 100 לגמירה בפה - סה"כ 600 ש"ח לשעה + שבהם כמובן הספקתי פעמיים כשהפעם השנייה הייתה במציצה שתפעלתי את החמודה.

סה"כ מוגדרת בעיניי כהצלחה שדי תואמת לציפיות ולבטח בעקבות הסקירה המקיפה של איצטגנין.

תודה.

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-11-/2010 בשעה 20:21
טוב אז אני משאיר אותה לצעירים ממני שעדיין מסוגלים להכניס בחור צר.
אני לא אוהב להתווכח ולגיד: אשלם אם יכנס. אז מוותר לצערי. 500+220+חדר זה יותר מדי עבורי שאני לא בטוח בתוצאה.
בקשר לפעם השניה אני אוהב בדיחה ששמעתי בצעירותי.
ישראילי באה לפריז והלך לזונה.
היא התגלתה כיהודיה.
הוא ביקש הנחה כישראילי.
היא ענתה שלא נותנת הנחות אבל בגלל שהוא ישראילי אז בשבילו הפעם השניה - חינם.
ישראלי שהיה בגילי נאנח: לצערי אני רק 5 ימים בפריז
בחזרה למעלה
אבי 28 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אבי 28 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-11-/2010 בשעה 19:54
אולי מישהו יודע אם מוכנה לזרום עם עוד נערת ליווי אם אני מזמין 2?

נערך על ידי אבי 28 - 26/-11-/2010 בשעה 20:49
בחזרה למעלה
dfd123 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 05/-08-/2009
מיקום/איזור: Belize
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dfd123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-11-/2010 בשעה 23:59
טוב אז לאחר הדיווחים הייתי חייב להעיף את התקציב השבועי ולנסות גם
כמו שנאמר התמונות למעלה מיטיבות איתה. הבחורה אכן עם גוף ילדותי כמו שתואר, לא יפה, ספק עם הייתי מגדי אותה "חמודה" אבל מי שחולה על גוף ילדותי של בת 18 לא יתאכזב. השירות סבבה לגמרי הבחורה סבלנית במציצה ארוכה ומושקעת והזיון היה סבבה גם. לא עושה פרצופים כשמבקשים ממנה משהו מסוים. לא הסכימה לשפריץ על הפנים אלא רק על/בתוך הפה. סה"כ בשביל 500/600 היא סבירה. במחירים האילו היום המשרדים לא מתביישים לשלוח זבל. מה לעשות שבימינו גם אם אתה שם 800 אתה לא מקבל פצצה על אלא בחורה חמודה + שמפקנת

מי שלא משלם לא מזיין
בחזרה למעלה
dfd123 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dfd123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-11-/2010 בשעה 00:04
שכחתי לציין שאכן הבחורה מעודדת לשני מספרים. זה יאמר לזכותה. לאחר מנוחה קצרה ישר התחילה לעבוד על המספר השני שזה פעם ראשונה שאני חווה כזה דבר עם בחורה עובדת. הנערות בדרך כלל רוצות לגמור עם המין לאחר מספר אחד
מי שלא משלם לא מזיין
בחזרה למעלה
adi69 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-01-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adi69 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-12-/2010 בשעה 00:41
שלום רב לכולם , רציתי להוסיף דיווח משלי לגבי לוליטה . הזמנתי אותה השבוע לאחד מבתי המלון היוקרתיים בתל אביב. כשהתקשרתי ענה לי הנהג שלי. יאמר לזכותו כי מדובר בבחור נחמד שענה בסובלנות לגבי כול השאלות שלי . הנהג אמר לי שלוליטה עסוקה וקבעתי איתו מועד מאוחר יותר . ואכן במועד שקבענו פחות או יותר הנהג התקשר אליי ואמר לי שלוליטה בדרך  , ואכן בזמן שנקבע נשמעה דפיקה ובדלת עמדה נערה קומפקטית , גובה 1.55 בערך . שיער כהה עד לכתפיים בערך .מדברת עברית קצת חלשה . לדבריה היא שנתיים בארץ . במקור היא מאחת מארצות חבר העמים . פנים חמודות אבל מה שבאמת בולט זה הסנטר שלה שהוא מעט בולט . אבל האמת שלי זה לא הפריע .לדעתי ניתוח פלסטי יוכל לפתור לה את הבעיה. בסך הכול בחורה נחמדה , שקטה ומאוד מנומסת ומתייחסת בצורה יפה ומכובדת. לוליטה לבשה חולצה צמודה , חצאית מיני בצבע ורוד ומגפיים עד לברך בצבע לבן עם עקב שפיץ. נתתי לה את הכסף 500 ש"ח לשעה. ולוליטה חיש מהר מתפשטת מורידה הכול ,כולל תחתונים ונשארת עם המגפיים הלבנות לרגליה . לוליטה חושפת גוף של נערה בגיל ההתבגרות, רזה , ללא שום טיפת שומן , גוף חתולי משהו עם שני פלחי ישבן קטנים ומוצקים , חזה קטן , פטמות עומדות. עושה הרושם שהתמונות שלה אכן אמיתיות.לוליטה מסתכלת לעברי במבט מהוסס ושואלת אותי אם זה בסדר שהיא תשאר עם המגפיים. שאלתי אותה אם זה עושה לה את זה שהיא נשארת במגפיים ולפי תשובתה הבנתי שכן . אמרתי לעצמי מה איפכת לי , אם זה עושה לה את זה , וחוץ מזה האמת שאף פעם לא שכבתי עם משהי עם מגפיים לרגליה וחוץ מזה חברים מתי לאחרונה זיינתם לאחרונה  "חתול במגפיים "" , חחח ,לוליטה פונה אליי בקול מהוסס : אם זה מפריע אני מורידה . אמרתי לה שזה בסדר ובקשתי ממנה שתעלה על המיטה . לוליטה מצייתת , עולה למיטה עם המגפיים לרגליה , כמו מה שרואים לפעמים בסרטי פורנו , ומייד מתחילה בפינוק ודי מהר מגיע לידידנו ,באופן כללי לוליטה יודעת את מלאכת המציצה , גם שולקת ביצים וגם יורדת לאיזור הדרומי .לאחר מכן בקשתי ממנה שתשכב לצידי. לוליטה מייד מצייתת , לציין כי הבחורה מתנשקת - למי שזה מעניין אותו  , GFE , מכיוון שהכיף שלי זה לפנק  הפכתי אותה על הבטן ועשיתי לה בערך 20 דקות מסג' עם קרם שהכנתי מראש , הפכתי אותה על הגב ולאחר סידרת ליקוקים לאורך גופה הקומפקטי , הגעתי לשבלול ולאחר סדרה של מציצות בשבלול , המשכתי ב - 69 . סך הכול השבלול שלה נקי ומריח טוב. לאחר מכן דגמתי אותה בסדרה כל תנוחות מגוונות . לוליטה פתוחה לכול תנוחה שתגיד לה ולא אומרת לא. סיימתי בתנוחת דוגי וכאן גיליתי את היתרון במגפיים שעדיין היו לרגליה של לוליטה . תוך כדי תנוחת הדוגי תפסתי בעקבי השפיץ והרמתי את רגליה למעלה , דבר שגרם לריגוש ללויטה ואז גמרתי בקול תרועה רמה . סך הכול לוליטה הייתה אצלי שעה . סך הכול עמדה בדרישות הבסיסיות . לא שאלתי אותה לגבי אנלי - כי אני לא כול כך בקטע . בסך הכול בחורה נחמדה , סבלנית . ממליץ בחום לכול אלה שמעוניינים להעביר שעה של כיף עם בחורה נחמדה ושירותית. הייתי מזמין אותה שוב .
בחזרה למעלה
needsome צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-02-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט needsome ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-12-/2010 בשעה 04:12
אחרי קריאת חוות הדעת הטובות הזמנתי את הבחורה לכבוד פתיחת שבוע היום הולדת.
תראו
במילה אחת - לא.
בהרבה מילים - הבחורה חיובית ומשקיעה יחסית, הגוף הוא אכן גוף נערי של לוליטה
אבל
הבחורה לא נראית טוב
סליחה
הבחורה נראית ממש לא טוב
אולי אני אדם כזה שצריך שהבחורה גם תחזיק פרצוף סביר במיוחד שאנו מדברים על מישהי בתחום ה 500 + 100 לגמירה בפה.
במקרה הזה זה לא שהסנטר ארוך, הסנטר מתמשך ומתמשך וכך גם האף מה שהעלה לי חזיונות של טרולים....
נשים את הבדיחות בצד רגע.
ההשוואה שלי היא בינה לבין אלכסנדרה שלצערי לא הייתה זמינה היום.
אלכסנדרה מחזיקה גוף דומה יחסית רק גבוהה יותר ואין מה להשוות בניהם בטיב השירות ובאיכות מראה הבחורה.
לסיכום
אם אתם מעוניינים בבחורה בעלת גוף קטנטן אבל פרצוף בינוני מינוס מינוס , נחמדה ומשקיעה סבבה.
לכל דבר אחר יש הרבה חלופות טובות הרבה יותר בשוק
בחזרה למעלה
רומנטי עדין צפה בגלילה למטה
פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 27/-10-/2010
מיקום/איזור: ירושלים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רומנטי עדין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-12-/2010 בשעה 17:55

דגמתי ! זאת על אף שלא נראתה לטעמי.
ראשית לא נראית טוב אבל דווקא לי חלק זה פחות חשוב בפרט שנראית סביר, אבל הגוף לא לטעמי אין מה לתפוס, בכל זאת כיוון שטרחה והגיעה לא רציתי לשלוח אותה גם הבנתי שהביטול יעלה בתשלום.
     אולם מרכז הבעיה לטעמי שאינה נותנת הרגשה של ידידה או לכל הפחות איזה משהו מעבר לסקס סתמי, עושה אמנם הכל אבל רחוקה מהתלהבות ואפילו נראית שעושה זאת בעל כרמה.
רומנטיקה, אינה סתם זיון. עדינות, אינה חולשה.   רומנטיקה כשנעשית בעדינות, היא העוצמה החזקה ביותר ביחסים עם אשה,   כולל בסקס...
בחזרה למעלה
ANALizer צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ANALizer ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-12-/2010 בשעה 19:55
לא נוהג לדווח בדרך כלל (כן אני יודע שאני לא בסדר) ובדרך כלל לא דוגם נערות ליווי אלא יותר מארחות בדירות (גם יותר זול וגם יותר קל לבטל) אבל בגלל הפטיש האנאלי שלי להזרקת ישבנים קטנים די פיתה אותי לנסות את לוליטה ולהעמיד אותה במשימה אנאלית הגונה.

שורה תחתונה, לא היה אנאלי כי נפסלתי בגלל הגודל והאורך ובגלל המימדים והצרות שלה. די קיבלתי בהבנה את אי היכולת שלה לקבל פימפום אחורי בכי היה ברור לי שזה לא ילך. לכן מי שיש לו מעל הממוצע לוותר על האופציה הזו מראש ולוותר עליה אם אנאלי בישבן קטנטן זה must מבחינתך.

לשם שינוי אשקיע יותר הפעם בדיווח כי הלך הרוחות הוא לכאן ולכאן ואשתדל לעזור ולתרום למתלבטים.

מבחינת המראה: מבעד לדלת נכנסה ילדונת קטנטונת קומפקטית וחטובה ללא בטן כלל בשמלת מיני קלוז' קצרצרה כשזוג רגליים חטובות על נעלי עקב פוסעות מבעדן והמראה היה מעורר בהחלט את התאבון של מרבית הגברים שצופים בה הולכת כך ברחוב ובטוח כשאחת שנראית כמוה נכנסת אליך לסלון. לדעתי הגזימו לרעה שני המדווחים האחרונים שניסו לתאר אותה כיצור טרולי ומכוער ולא כך הדבר גם כשמשתמשים באימרה "על טעם וריח אין להתווכח" הבחורה בהחלט לא בעלת סנטר מופרז כמו שנידסום ניסה לצייר והתיאור שלו חוטא למציאות לדעתי. יותר מזה אני מחזיק ממנה די נאה והיא לדעתי עדיין בוסרית בגלל גילה הצעיר.

לפני האקשן התקשורת מקרטעת 500 עוברים לרשותה בסיכום שננסה אנאלי ותקבל תוספת.

האקשן מתחיל
הבחורה בעלת גוף קטנטן ומבנה גופה נאמן לתמונות

התחלתי בנשיקות חימום צרפתיות עברתי לשכב פרקדן כדי לקבל מציצה לא קצרה שכללה את הביצים שלא קופחו מבחינת זמן הטיפול והיחס שהושקעו בהם ואף זרמה איתי לרימינג בהנחייתי. היה ניכר שקשה לה להתמודד עם האורך אבל הגיעה למצבים של מציצת גרון עמוק עד שכמעט נחנקה ולא עצרה (בהחלט נקודת זכות יקרה) !! בשלב זה קיבלתי את בשורת האיוב " אין אנאלי - אי אפשר עם זין זה אנאלי"
בהמשך עוד אחד מהיתרונות של לוליטה מתגלה בדמות רכיבה מצויינת כשהיא עם הפנים אליי וזאת ללא חירטוטים.

התנוחה הזאת נקראת     The Asian Cowgirl position

הבחורה רוכבת עם רגליים מכופפות ונעה מצויייייןןןןן מעלה מטה (תוך שאני מדמה את עצמי מקפיץ אותה על הזין שלי באחיזת ישבנה) היא לא כמו העצלניות שרוכבות כשהן ישובות על הברכיים וזו עוד נקודה לזכותה חוץ ממי שמראה הגוף מתאים לו וכמובן תעלת זיונים צרה ומתוקה (טעמתי גם בכיף) הזיקוקים הגיעו בדוגי כשלבסוף אני חודר ומזיין עד העצם (או ממש עד הסוף איך שקוראים לזה) ולמרות שהרגשתי שהיה לה קשה היא התמודדה בהצלחה רבה ונדמה לי שראיתי גם ניצוצות של הנאה בתגובות שלה למרות הקושי הפיזי (יש בחורות שנהנות מזה) וכאן אני פונה לגברים לא להיות מנייקים איתה ולגלות כלפי הגוף הקטנטן הזה רגישות ולא רק לנצל את ההתמסרות שלה, תהיו קודם כל בני אדם ורק אחר כך גברים שבועלים, אל תגזימו ואל תקלקלו אותה Ouch

לאחר המספר הראשון והמקלחת המשותפת דיברנו קצת על זה שחור שלה קטן ואי אפשר עם שלי לעשות אנאלי אז אמרתי לה שאם אני גומר בפה שלה היא תקבל עוד 100 ועברנו לפנטזיות או מאווים חלופיים.

האקשן ממשיך
התיישבתי על כיסא ונתתי לה כרית לברכיים וכך היא מצצה לי כשהיא על הברכיים ועל הדרך אני מרים רגל אחת למעלה כדי שתהיה לה גישה לכל הגלריות שלי: הזקופה, האמצעיים והאחורית Tongue 

אחרי עשר דקות של טיפול overall ביקשתי חליפת אנטי הריון אנטי כוסאמו והושבתי אותה על השולחן וזיינתי כשאני בעמידה (הבחורה הייתה לגמרי רטובה ובלי שום תכשירים) חלופה אחת הוגשמה - זיון כשהיא על השולחן מוחא כפייה

האקשן מתגבר
חלופת ברירת מחדל של זיון אנאלי שלא התאפשר, התממשה בהגשמת פטיש נוסף שלי ועל הצד הטוב ביותר כפי שיתואר תכףקריצה
מזיון כשהיא על השולחן כשאני עוד בתוכה משכתי אותה אליי בלי להוציא את הזין מתוכה והעברתי אותה למצב שהיא מחבקת אותי

ככה זיינתי אותה בעמידה בקלות רבה בזכות משק(ג)ל הנוצה שלה ותוך כדי התנשקנו צרפתיות כשהיא מחבקת אותי חזק חזק.
חלופת שנייה לבמקום אנאלי הוגשמה בהצלחה מוחא כפייה

הסיום היה במציצת גרון עמוק (מדגיש שוב למרות שהיה לה קשה התמודדה יפה) ותרועות לצלילי המוסיקה שהתנגנה ברקע כשגמרתי לשפוך את זרעוניי בפיה.

לסיכום
חוויה חיובית ויוצאת דופן למרות האכזבה הגדולה שלי שלא קיבלתי אישור ספק מורשה ומוכר לכניסה האחורית.
במקום המאה המובטחים לגמירה בפה ובפרץ נדיר של נדיבות הענקתי לה שטר של 200.

אם היה מתאפשר לי לחדור אליה אנאלית הייתי בטוח כבר מזמין אותה שוב אך במתכונת הללא אנאלי בשבילי וברמת המחירים של נערות ליווי אשאיר אותה למצב הרוח המתאים בעתיד.

נ.ב
לרפורטר01 - זאת לא ליהי וגם ליהי לא עושה אנאלי.

תחגגו כל עוד היא זמינה
המומחה הישראלי לפתיחות השושנה.

מעריץ מושבע של סיבולת רקטום וריאה.
בחזרה למעלה
tommy צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-12-/2010
מיקום/איזור: ת"א דרום
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tommy ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-12-/2010 בשעה 19:27
אחלה דיווח , נראה שנהנת למרות הכל .
בחזרה למעלה
מיתוס צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-07-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מיתוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-12-/2010 בשעה 20:18
אנלייזר
אכן דיווח מעורר השראה  קראתי בשקיקה. 

שאפו
מחסל האגדות
בחזרה למעלה
roki01 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roki01 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-12-/2010 בשעה 17:43
לאחר בדיקה שלי אני חייב להגיב, הזמנתי אותה אליי למלון
ראשית הנהג אדיב
היא נראת כמו ילדה וזה הפריע לי
אין לה ציצים בכלל מה שלא הפריע לי עלאף שקצת לא היה מזיק
הפנים שלה לצערי לא משהוא בכלל ודיי הורס
היא מגיעה ומתחילה לעבוד בלי מקלחת והריח של הקודם בשילוב הסיגריות הורס הרבה
הפינוק שלה דיי בסדר ומאוד משתדלת
העברית שלה במבטה גרוזיני כבד

אני הייתי ממליץ לה להשקיע הרבה באסתטיקה והגיינה באופן דחוף
לגבי הפנים שלה אין מה לעשות זה שילוב של חוסר מזל ולידה למשפחה נוצרית גרוזינית
לגבי הגוף אותי זה דיי שימח ולא היה מזיק עוד כמה cc לחזה

חוץ מזה היא אדיבה נחמדה ומפנקת אבל תבקשו ממנה להתקלח טוב לפני שאתם מתחילים עם העבודה כי בסוף היא תעזוב בלי מקלחת.
בחזרה למעלה
shlom8 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-02-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shlom8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-12-/2010 בשעה 22:00

הייתי עם הנערה פעמיים - לראשונה לפני חודש ושוב לפני שבוע  - ופעמיים נהינתי מאד !!!

כל אחד משני המפגשים היה לשעתיים - אני אוהב להתפנק בניחותה ולקחת את הזמן בכיף.
כל מפגש עלה לי 1,450 ש"ח = 500 לשעה כפול 2 + 200 לאנאלי + 100 לגמירה בפה + 150 למלונית.
ובנוגע לתוספת בגין האנאלי מבקש להבהיר - התוספת היא 200 לשעה. במפגש הראשון כאשר ביקשתי לבצע אנאלי גם בשעה השנייה קיבלתי הבהרה שעלי לשלם עוד 200 - וויתרתי (גם במפגש השני ויתרתי מראש על אנאלי בשעה השנייה).
בנוגע לגמירה בפה - לא יודע להגיד - היות ובכל אחד משני המפגשים גמרתי בפה של הגב' רק פעם אחת. 

כפי שמפורסם, אכן מדובר בבחורה צעירה - שמלאו לה 18 רק בספטמבר האחרון והיא נראית כך (וודיאתי כבר במפגש שהיא מעל 18).
יש לה שיער שחור די ארוך ולאחרונה עשתה "תוספת שיער" שהוסיף לה אורך ויופי לשיער.
גובה כ- 157 ס"מ, רזה (יש שיגידו רזה מאד), ציצים קטנים, ובגלל שאינה גבוהה ובגלל הגוף הרזה, היא נראית כמו נערת תיכון.

מבחינת ביצועים - תותחית !!!
זיונים ומציצות בכל תנוחה שתבקש, ומכנה להחליף תנוחה בכל רגע.
זיון אנאלי טוב, מציצה עמוקה וטובה, ורימינג מעולה (נשיקות לא ביקשתי) - נענית מייד לכל בקשה שלך, ואפילו התעניינה ושאלה בהפסקה (בשני המפגשים) אם "טוב לך ?" כמובן עניתי שכן.

אגב, בשני המפגשים הגיעה ומיד בקשה להתרחץ - בניגוד למתואר כאן מעלה על ידי אחרים.

ומעט לתיאור הביצועים מהמפגש האחרון:
היא נכנסה להתרחץ ואני המתנתי ערום, בישיבה על כורסה שהייתה בחדר.
היא יצאה, אני לא זזתי ממקומי, והיא התקרבה אלי ובלי שנדבר ירדה על ברכיה והחלה למצוץ לי.
לאחר 5 דקות עברנו למיטה והיא המשיכה למצוץ, ותוך כדי אני מסתכל על המראה הגדולה שיש בחדר - ונדלקתי.
נעמדתי ובקשתי שתשכב על הגב, עם הפנים אלי, עשתה כך, ואז הרמתי אותה כך שפניה למטה מול הזין שלי והכוס שלה מול הפנים שלי (ניהינתי מהנוף הצעיר) הלכתי איתה כך ונעמדתי מול המראה והיא החלה מוצצת לי עמוק כשידיה על ברכי ואני מביט בהנאה במראה.
בגלל משקלה הנמוך (לא יותר מ- 50 ק"ג) האקט בוצע בקלות ובהנאה מרובה.
הורדתי אותה לרצפה, על ברכיה, לקחתי מהשולחן קונדום וביקשתי שתלביש, עשתה כן, ואז ברקשתי שתעבור לתנוחת דוגי, על הרצפה, ואני באתי מאחור ונכנסתי בעדינות לחור שמאחור (לטוסיק הקטן של הגברת) - וכך המשכתי "לדהור" כמה דקות - היה מדהים.
בשלב מסויים בקשתי שתשנה תנוחה ותניח ידיה על הכורסה, עשתה כך והמשכנו עוד כמה דקות בתנוחה החדשה, ואז חזרה למיטה.
נשכבתי על הגב, וביקשתי שתתישב על הזין עם גבה אלי בזיון אנאלי, עשתה כך (כשרגליה כפופות, ולא על ברכיה) והחלה לפמפם בכיף. בקשתי שתסתובב עם הפנים אלי, קמה הסתובבה, ושוב ישבה עלי בזיון אנאלי עם הפנים אלי.
רציתי כבר לסיים, והודעתי לה שאני עומד לגמור ורוצה לגמור לה עמוק בפה, בלי להסס, קמה, הורידה הקונדום, ועברה למציצה ולבקשתי  ביצעה מציצות ארוכות איטיות ועמוקות, ואכן השפריץ המהנה לתוך פיה הגיע, שאבה באיטיות הכל ורק אח"כ קמה לשטוף את הפה.

נחנו, עישנו יחד סיגריה, ועברנו לסיבוב שני.

בסיבוב השני לא התאמצתי - והוא כלל בעיקר מציצות ארוכות, כולל ליקוקי ביצים ורימינג מעולה.

נכון - יש שיגידו שהיא לא הכי יפה בעולם. לדעתי היא די נאה, מכל מקום, וודאי יסכימו כולם כי ביצועים ברמה כזו מבחורה בת 18 אין בנמצא במקומותינו.  מתכוון לשוב לסיבוב שלישי.

shlom8
בחזרה למעלה
SEXHUNTER צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-12-/2010 בשעה 23:07
במקור פורסם על ידי shlom8

הייתי עם הנערה פעמיים - לראשונה לפני חודש ושוב לפני שבוע  - ופעמיים נהינתי מאד !!!

כל אחד משני המפגשים היה לשעתיים - אני אוהב להתפנק בניחותה ולקחת את הזמן בכיף.
כל מפגש עלה לי 1,450 ש"ח = 500 לשעה כפול 2 + 200 לאנאלי + 100 לגמירה בפה + 150 למלונית.
ובנוגע לתוספת בגין האנאלי מבקש להבהיר - התוספת היא 200 לשעה. במפגש הראשון כאשר ביקשתי לבצע אנאלי גם בשעה השנייה קיבלתי הבהרה שעלי לשלם עוד 200 - וויתרתי (גם במפגש השני ויתרתי מראש על אנאלי בשעה השנייה).
בנוגע לגמירה בפה - לא יודע להגיד - היות ובכל אחד משני המפגשים גמרתי בפה של הגב' רק פעם אחת. 

כפי שמפורסם, אכן מדובר בבחורה צעירה - שמלאו לה 18 רק בספטמבר האחרון והיא נראית כך (וודיאתי כבר במפגש שהיא מעל 18).
יש לה שיער שחור די ארוך ולאחרונה עשתה "תוספת שיער" שהוסיף לה אורך ויופי לשיער.
גובה כ- 157 ס"מ, רזה (יש שיגידו רזה מאד), ציצים קטנים, ובגלל שאינה גבוהה ובגלל הגוף הרזה, היא נראית כמו נערת תיכון.

מבחינת ביצועים - תותחית !!!
זיונים ומציצות בכל תנוחה שתבקש, ומכנה להחליף תנוחה בכל רגע.
זיון אנאלי טוב, מציצה עמוקה וטובה, ורימינג מעולה (נשיקות לא ביקשתי) - נענית מייד לכל בקשה שלך, ואפילו התעניינה ושאלה בהפסקה (בשני המפגשים) אם "טוב לך ?" כמובן עניתי שכן.

אגב, בשני המפגשים הגיעה ומיד בקשה להתרחץ - בניגוד למתואר כאן מעלה על ידי אחרים.

ומעט לתיאור הביצועים מהמפגש האחרון:
היא נכנסה להתרחץ ואני המתנתי ערום, בישיבה על כורסה שהייתה בחדר.
היא יצאה, אני לא זזתי ממקומי, והיא התקרבה אלי ובלי שנדבר ירדה על ברכיה והחלה למצוץ לי.
לאחר 5 דקות עברנו למיטה והיא המשיכה למצוץ, ותוך כדי אני מסתכל על המראה הגדולה שיש בחדר - ונדלקתי.
נעמדתי ובקשתי שתשכב על הגב, עם הפנים אלי, עשתה כך, ואז הרמתי אותה כך שפניה למטה מול הזין שלי והכוס שלה מול הפנים שלי (ניהינתי מהנוף הצעיר) הלכתי איתה כך ונעמדתי מול המראה והיא החלה מוצצת לי עמוק כשידיה על ברכי ואני מביט בהנאה במראה.
בגלל משקלה הנמוך (לא יותר מ- 50 ק"ג) האקט בוצע בקלות ובהנאה מרובה.
הורדתי אותה לרצפה, על ברכיה, לקחתי מהשולחן קונדום וביקשתי שתלביש, עשתה כן, ואז ברקשתי שתעבור לתנוחת דוגי, על הרצפה, ואני באתי מאחור ונכנסתי בעדינות לחור שמאחור (לטוסיק הקטן של הגברת) - וכך המשכתי "לדהור" כמה דקות - היה מדהים.
בשלב מסויים בקשתי שתשנה תנוחה ותניח ידיה על הכורסה, עשתה כך והמשכנו עוד כמה דקות בתנוחה החדשה, ואז חזרה למיטה.
נשכבתי על הגב, וביקשתי שתתישב על הזין עם גבה אלי בזיון אנאלי, עשתה כך (כשרגליה כפופות, ולא על ברכיה) והחלה לפמפם בכיף. בקשתי שתסתובב עם הפנים אלי, קמה הסתובבה, ושוב ישבה עלי בזיון אנאלי עם הפנים אלי.
רציתי כבר לסיים, והודעתי לה שאני עומד לגמור ורוצה לגמור לה עמוק בפה, בלי להסס, קמה, הורידה הקונדום, ועברה למציצה ולבקשתי  ביצעה מציצות ארוכות איטיות ועמוקות, ואכן השפריץ המהנה לתוך פיה הגיע, שאבה באיטיות הכל ורק אח"כ קמה לשטוף את הפה.

נחנו, עישנו יחד סיגריה, ועברנו לסיבוב שני.

בסיבוב השני לא התאמצתי - והוא כלל בעיקר מציצות ארוכות, כולל ליקוקי ביצים ורימינג מעולה.

נכון - יש שיגידו שהיא לא הכי יפה בעולם. לדעתי היא די נאה, מכל מקום, וודאי יסכימו כולם כי ביצועים ברמה כזו מבחורה בת 18 אין בנמצא במקומותינו.  מתכוון לשוב לסיבוב שלישי.

אחלה דיווח שלום,נהניתי לקרוא (לא קצר ולא ארוךךך מדיי)
סכום נאה הוצאת אבל מה שחשוב שניהנת וזה העיקר,השאר שולי.
(סכומים גבוהים תמיד עושים לי מין פלאשבק לביקוריי הרבים בנורבגיה שניצלתי גם לדגום פצצת סקס נורבגית בתשלום וכפול בסכום).

לפי התיאור החיצוני (רזה וקלת משקל) של הנערת ליווי שהיית עימה ועוד ביצועיה,אין הרבה כמוה בגילה במיוחד שעושה אנאלי. זה מסקרן ומחרמן במידה..יש לי הסכמה מלאה איתך שלום (למרות שאני נימשך יותר לטיפה מלאות,רגילות). לדעתי סקס עם זונות צעירות או בכלל בכללי זה משהו אחר לגמריי להבדיל מנשים מבוגרות 45+.

נערך על ידי SEXHUNTER - 22/-12-/2010 בשעה 23:19
בחזרה למעלה
euro007 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-08-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט euro007 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-12-/2010 בשעה 22:24
חברים יקרים,

הייתי לפני מספר ימים עם לוליטה.
כל התאורים החיצוניים שלה לגבי הגוף ואיכות השירות הוא נכון מאוד. למעט שהבחורה קצת  עייפה מלעבוד כל יום והיא דיי עושה את זה 
מכני מאוד. אין לה הנאה יתרה ממה שהיא עושה וכשרואים את זה, זה קצת מוריד מהחשק שלא באשמתה.
היא מוצצת ובולעת את כל הזין, היא תעשה כל תנוחה שתבקש בלי בעיה ועל זה אין ספק.
ידידי מלמעלה אמר שהיא נאה...... חברים היא נאה באופי אבל הפנים (ציון 2) ועוקצנית בגוף מגילוח במלא מקומות (ציון 0).

היה סביר אבל לא נראה לי שאני אחזור אליה.

בהצלחה לחרמנים
בחזרה למעלה
rd06 צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-01-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rd06 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-01-/2011 בשעה 15:22

מס' דיווחים טובים+אופציה אנאלית+בחורה קטנה וקומפקטית...שיכנעו אותי בחמישי האחרון לפגוש את הגב'! ,

לא הייתה בראש סדר העדיפויות ולא לקחתי אותה כאופציה ראשונה בהגיעי לאזור...אך לאחר שכמה מפורסמות וטובות ,לא יכלו לקבל אותי בשל לחץ עבודה היסטרי Shocked - ולמען האמת טוב שכך!!! ממש התמזל מזלי...אחרת הייתי מפספס !
אכן מדובר בבחורה קטנטונת וצרת היקפים , לדעתי נאה ...אך זה עיניין של טעם וריח.
מצד שני -כבר שנים שלא ניתקלתי בבחורה עובדת שכל כך רוצה לרצות את הלקוח!!! ממש ככה !.
ממש עובדת להנאתך ! ,כל שתבקש -לו יהי !
למרות מראה הלוליטה (אומרת שהיא בת 18...ניראת פחות) ולמרות המראה המיניאטורי ,מדובר בחבילת פוטנציאל לא נורמלית!
גרון עמוק אמיתי !! (עד מצב של חנק-ויש לה יכולות!) לקחה את כולו בפה עד הביצים ועם הלשון הברישה בתוך הפה...למרות שנחנקה לקחה אויר וחזרה לעיניין. אחת המציצות הטובות ביותר שקיבלתי! ממש הפתיעה אותי בנקודה הזו!
מקבלת אנאלי כמו גדולה ובלי להתלונן...כבר אמרתי שעושה הכל ע"מ לרצות את הלקוח?
סקס טוב עם הרבה מגע ונשיקות עומק חודרניות !
מה עוד ניתן לבקש ב-500 ש"ח+ 100 על גמירה בפה +200 אנאלי???? (הייתי חייב לנצל הכל...)
אחת הטובות שהיו לי בתקופה האחרונה! מזל שכל המפורסמות היו עסוקות...

I'm Rd06 who the fuck r u ???!!! הכי כייף? לזיין ולרוץ לספר לחבר'ה !
בחזרה למעלה
dfd123 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dfd123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-01-/2011 בשעה 19:09
שמע אתה לקחת את החבילה הכי מפנקת הכל כלול
למה שלא תהנה
מי שלא משלם לא מזיין
בחזרה למעלה
rd06 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rd06 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-01-/2011 בשעה 08:59
בכל מקרה מדובר בחבילה מפנקת במיוחד!! הייתי נהנה מאוד גם בחבילת ה-500...
דרך אגב לא לקחתי שום חבילה....שילמתי מהתחלה  500 שזה המחיר הבסיסי שלה. תוך כדי שהיא מצצה לי פעם ראשונה זה היה כ"כ טוב...שלא רציתי להפסיק ואחרי רבע שעה של הנאה גמרתי לה בגרון...
בפעם השנייה החלטתי לנסות גם את הישבן...למרות שגם בפעם השנייה גמרתי לה בפה...
את חשבון האקסטרות עשינו בסוף...
לדעתי בלי קשר מדובר בנערה עובדת מהשורה הראשונה !
נותנת פייט לכל הגדולות ואפילו עוקפת כמה מהן...
מומלצת ביותר!!!מוחא כפייה

בחזרה למעלה
Donatello צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

>

הצטרף / הצטרפה: 24/-11-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Donatello ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-01-/2011 בשעה 14:00
באיזה אזורים היא עובדת ?
מגיעה לחיפה ? מישהו יודע ?
בחזרה למעלה
אוריאל צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 07/-02-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוריאל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-01-/2011 בשעה 02:17
אוקי הייתי עם הנערה הערב..
אתחיל עם הטוב.. גוף נערי רזה מתוח, פנים לא יפות אבל גם לא נוראיות. כמו שכתבו ולא אאריך.. הבחורה מנסה לרצות את הלקוח עד הסוף. אבל... לא יודע למה.. אני לא נהנתי.. אולי לא היתה כימיה ואולי משו אחר.. אבל מרגיש שזרקתי כסף לפח. היא פרחה וזנותית.. אין לה לוק, אין לה אופי ואין לה אישיות. סתם פרחולה גרוזינית שיודעת להזדיין טוב, אבל זה לא מספיק לי.. אני צריך מישי עם לוק עם אופי.. בקיצור זו דעתי וכמובן שלא אחזור. (אם כבר דיברתי על לוק.. אז אלכסנדרה היא דוגמה אותנטית, יותר יפה בכל קנה מידה מהלוליטה, נקיה, נעימה, אינטלגנטית ומקסימה) ולסיום, הלוליטה לא התקלחה בסיום הערב וגם לא בין האקטים.
בחזרה למעלה
rd06 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rd06 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-01-/2011 בשעה 12:26
אצלי היא התקלחה לפני ואחרי...

בחזרה למעלה
Shaguar צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
alon111

הצטרף / הצטרפה: 23/-08-/2009
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Shaguar ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-01-/2011 בשעה 08:28
האם מגיעה לחיפה ? ואם לא איפה אפשר לארח אותה ? האם יש איזה צימר טוב במרכז שיש בו ג'קוזי (אני אוהב שהן צוללות)
תחייכו לכולם ובמיוחד לאלה שלא רוצים לראות את החיוך שלך...
בחזרה למעלה
almoni2009 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט almoni2009 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-01-/2011 בשעה 08:48
במקור פורסם על ידי Shaguar

..... האם יש איזה צימר טוב במרכז שיש בו ג'קוזי (אני אוהב שהן צוללות).....

יש מלונית נחמדה ברמת-אביב שקוראית לעצמה מקום ברמה; אני משמתמש בשרותיה מזמן לזמן.
בחזרה למעלה
cock 12 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט cock 12 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-01-/2011 בשעה 19:29

כמה לוקחים במלונית הזו?

בברכת כמה שיותר זיונים
בחזרה למעלה
rd06 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rd06 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-02-/2011 בשעה 15:36

מישהו ניסה ? נשמעת ממש מעניינת!

[ 054-9566610 ]

נערת ליווי פרטית סקס אדיר תמונות אמיתיות נערת ליווי פרטית סקס אדיר תמונות אמיתיות
נערת ליווי פרטית סקס אדיר תמונות אמיתיות נערת ליווי פרטית סקס אדיר תמונות אמיתיות

לולה בת 18 תשגע אותך בביצועי גרון עמוק עד 30 ס"מ

נערת ליווי עצמאית בתמונות אמיתיות
בת 18 אמיתית בעלת מראה עדין
 תמונות אמיתיות שצולמו על ידי מערכת סקס אדיר
* מציצה עם / בלי קונדום
גרון עמוק אמיתי לבעלי כלים עד 30 ס"מ
מגיעה עם הלשון עד הביצים
גמירה בפה בתוספת של 100 ₪
אנאלי בתוספת של 200 ₪        
ליווי למלון / ביתך בלבד              
לא ממוקמת                              
* אם אני עסוקה הנהג שלי מתאם עבורי את הפגישה הבאה
500 ₪

נערך על ידי 19LOLx8 - 08/-02-/2011 בשעה 16:27

בחזרה למעלה
rd06 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rd06 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-02-/2011 בשעה 12:10
במקור פורסם על ידי chico

לדעתי זו אותה בחורה שנקראת "לוליטה". יש עליה דיווח נרחב במדור ליווי. הייתי ממליץ להנהלה לאחד דיווחים.

יש מצב שזו אותה אחת...זה ניראה ברור...פרטים/תמונות/תיאור/מחירים-אבל זה לא אותו מס' טלפון...
יכול להיות שיש עוד אחת ?
עם לוליטה הייתי (יש דיווח שלי) .

נערך על ידי 19LOLx8 - 08/-02-/2011 בשעה 16:30

בחזרה למעלה
dfd123 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dfd123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-02-/2011 בשעה 15:48
 חברה דיברתי איתה עכשיו זאת אותה בחורה בשם לוליטה שכולנו דגמנו וביקרנו. זיהיתי את הקול שלה בטלפון היא אמרה לי שהיא עשתה קעקוע. בלי קשר הסט תמונות למעלה לא אמיתיות אלא לצורך המחשה. הסט הראשון יותר ממחיש את המראה שלה
מי שלא משלם לא מזיין
בחזרה למעלה
המזיין הראשי צפה בגלילה למטה

•>>

הצטרף / הצטרפה: 08/-02-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המזיין הראשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-02-/2011 בשעה 18:12

התמונות כן אמיתיות .שים לב שהיא מצולמת עם עיתון סקסימו.

זו מודעה נוספת כדי להדגיש את עניין מציצת הגרון העמוק שהיא מבצעת.
בחזרה למעלה
אפרים צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 20/-12-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-02-/2011 בשעה 12:29
עברה לי-ם מאתמול
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-02-/2011 בשעה 14:03
במקור פורסם על ידי אפרים

עברה לי-ם מאתמול

לפתוח עיניים קריצה

מבדיקה שערכתי יש לה כרגע 2 מודעות

האחת במרכז
והשנייה בליווי בירושליים

מכאן אני הייתי מסיק שהיא הרחיבה את איזור הפעילות שלה גם לאיזור ירושלים ולא הייתי מסיק שעברה לעבוד רק שם ... Ouch

המלאך רפאל בשירות הקהילה.

8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
ego2 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-03-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ego2 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-02-/2011 בשעה 19:17

היי חברים...

ניסיתי לתפוס אותה אתמול (יום שישי) אחה"צ מוקדם, על הקו ענה לי קול גברי בעל מבטא גרוזיני\קווקזי\לא ברור.
שאלתי אם אפשר להזמין, הוא אמר שכן, שאתקשר אליו כשאתמקם והוא ישלח את הנערה.

נסעתי לת"א, בכניסה למלון משהו בתוכי אמר לי להתקשר כדי לוודא שהנערה זמינה, ניסתי להתקשר פעם, פעמיים - אין מענה. חיכיתי 40 דקות ושוב התקשרתי ועדיין אין קול ואין עונה.

מאוכזב חזרתי הביתה, ניסיתי להתקשר שוב במהלך הערב - לשווא.

היום (שבת) אחה"צ התקשרתי שוב וביקשתי הסברים על אתמול, על הקו היה אותו בחור מאתמול, התנצל ואמר שהיא עובדת שישי כן ושישי לא, והוא טעה וחשב שבשישי הזה היא עובדת.

אחרי שהבטיח שהיום היא עובדת נסעתי לת"א, התמקמתי במלון התקשרתי לנ"ל להזמין.

אחרי 20 דקות בדיוק (כמובטח) שמעתי פסיעות בפרוזדור.
פתחתי את הדלת  ואני רואה צועדת מולי  נערה קומפקטית, כ - 1.60 גובה, רזה עם בטן שטוחה לחלוטין, לבושה בסטייל: שמלת מיני בצבע בננה, מגפיים לבנות, שרשראות צמידים שעון זהב, עגילים, בהחלט מראה מושך ומפתה.

האמת שחששתי ממה שכתבו כאן קודמי לגבי פני הטרול שלה, וכאן חששותי התבדו חלקית: אמנם אין פניה מכוערים\מפחידים\מוזרים כל כך כפי שתארו כאן, אבל היא בהחלט לא עונה להגדרה יפה (בפנים), יש לה תווי פנים גרוזניות טיפוסיות, מקרוב ניתן להבחין שעור פניה לא חלק (אולי פצעונים) אבל היא דאגה להסתיר את זה עם שכבות של מייקאפ.

"בת כמה את?" אני שואל למרות התשובה הצפויה מראש.
"אני בת 18" היא עונה. "יש כאלה שחושבים שאני יותר, בת 22, ואפילו לקוח זועם ביטל כי טען שאני נראית בת 30".
כאן המקום לציין שהגוף הלוליטי אכן משווה לה מראה של בת 18, אבל בפנים היא נראית קצת יותר לדעתי.
"כמה את שוקלת?" אני שואל למראה הגוף הדקיק
"38 קילו" היא עונה.
כפי שכתב קודמי יש לה תוספות שיער בצבע דומה לחום נחושת כהה, נראה טוב אבל כשנוגעים מרגישים שהוא לא טבעי.
לפני שנכנסתי למלון הצטיידתי בשקית עם פחיות XL ומיץ תפוזים. שאלתי אותה אם בא לה מיץ תפוזים, והיא שאלה בחזרה "יש לך במקרה XL?"
"וואלה יש!" איזה מזל! חיוך גדול כבר נקודה אחת לטובתי,קיוויתי שזה יעזור לכימיה בהמשך.
אז מי שרוצה להתחבב עליה מומלץ לו להצטייד ב XL.

נאלצתי להפרד מ 500 שקלים, ביקשתי להוסיף עוד 200 עבור אנאלי אבל היא התעקשה קודם לראות את הכלי ורק אחר כך להחליט אם מתאים לה או לא.

התפשטנו, במקרה שלי הגודל היה גבולי, ולכן היא לא היתה סגורה על עצמה אם הוא גדול מידי בשבילה.
היא הציעה שננסה ואם זה גדול מידי אז נפסיק. החלטתי לוותר, כי קרוב לוודאי שהייתי גומר בשניות הראשונות ולא רציתי שהיא תפסיק באמצע.

התמזמזנו תוך כדי שהיא מתפשטת, יש לציין שעוד גופה לא חלק.... יש חיספוס מסויים, אני חושב שלא היה מזיק לה איזה קרם גוף טוב. הייתי אומר שבתמונות עשו קצת פוטושופ כדי להחליק את העור, חוץ מזה - התמונות נאמנות למקור.
התחלנו בסקס רגיל... יש לה כוס צר וכיפי ואוהבת לגוון בתנוחות, לא אאריך כאן מה היה ואיך כי אני מודה שזה היה די סטנדרטי.

המציצה שבאה אחרי הגמירה הראשונה היתה בינונית, מרגישים קצת את השיניים.
אחרי הפסקה של סיגריה + שתיה קלה המשכנו למספר השני.

נהניתי מאוד וגמרתי פעם שניה בקלות (לא קורה כל פעם).

הבחורה התלבשה, נפרדנו לשלום והיא יצאה מהחדר.

לסיכום: לדעתי המחיר שווה את התמורה, החסרונות היחידים הם תווי הפנים והחיספוס של העור. מתאים למי שבא לו לוליטה צעירה קומפטית ומוכן להתפשר על מראה פנים ומגע העור.

בחזרה למעלה
אפרים צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 20/-12-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-02-/2011 בשעה 02:18
ראשית אני רוצה להודות למנהל שעידכן את הפרטים וכן היא הרחיבה את איזור הפעילות שלה גם לי-ם

עכשיו אדווח על הבחורה לפי עניות דעתי
כיון שאני ירושלמי לקח כמה ימים עד שהסתדדר לי כדי להזמין אותה לי-ם
wow היא קטנטונת ממש גוף רזה והכל בקטנה
גרון עמוק היא עושה כאילו שזאת הארוחה האחרונה שלה ממש בולעת את הכלי עד הסוף ממש
מקלחת משותפת ומיד לאקט השני
די נהנתי תקשורת איתה מאד קשה עברית זה לא השפה אצלה עדיין

לעתיד אני לא יזמין אותה לצערי משום 1) 800 ש"ח יקר גם בשבילי 2) היא מזכירה לי את המכשפה מהסרט המכשפ מארץ אוץ אם הסנטר שלה 3) אני מאד לא אוהב לראות מול העיניים שלי צלב נוצרי שהיא לובשת על צווריה
בחזרה למעלה
המזיין הראשי צפה בגלילה למטה

•>>

הצטרף / הצטרפה: 08/-02-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המזיין הראשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-03-/2011 בשעה 16:54
אשמח לעדכן כי הבחורה היא פשוט חתולת מין לפי איך שהיא זזה במיטה פשוט אלופה.
הטוסיק המדהים שלה פשוט מחרפן ועוד איך שהיא זזה זה פשוט מחרפן לך את המוח. פשוט תענוג.
מציצת הגרון עמוק שלה השאירה אותי בשוק שלמרות גודל הכלי שלי היא בלעה את כולו בשמחה והנאה.
אסכם ואומר שזו באמת אחת הטובות שהיו לי בחיים.

בחזרה למעלה
cock 12 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט cock 12 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-05-/2011 בשעה 11:59
מישהו יודע האם לוליטה עדיין פעילה?
בברכת כמה שיותר זיונים
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  12>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz