ספיר נערת ליווי בת 18 מתנשקת ומוצצת עד הסוף+תמונות

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
פינוקיו צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-09-/2007
מיקום/איזור: Italy
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פינוקיו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: ספיר נערת ליווי בת 18 מתנשקת ומוצצת עד הסוף+תמונות
    פורסם: 24/-11-/2010 בשעה 20:27
אחרי ההצלחה האחרונה עם לוליטה :

מתעורר החשק לעוד צחוק

מישהו ניסה כבר את ספיר מהפרסום בעיתון סקסימו האחרון "ספיר נערת ליווי בתולית בת 18 מתנשקת ומוצצת עד הסוף"
בעמוד 29 למעלה (זה הקישור:)

(אי אפשר להדביק לכאן את התמונהכועס)

המודעה מוחתמת שכאילו עיתון סקסימו צילם את התמונות והתמונות עברו אימות (מה שהם כותבים בראש הדף) יש די הרבה תמונות עם החותמת הזו של סקסימו (נראה לי שהם מנסים למתג את האמינות של העיתון)

אם מישהו כבר דגם את ספיר, זה המקום לשתף את החברים שמחכים לסקירה וביניהם אני.

שיפוט טוב רוכשים מניסיון. ניסיון רוכשים משיפוט גרוע.

אף פעם אל תתווכח עם אידיוט. הוא רק יגרור אותך לרמה שלו, ואז ינצח אותך בזכות הנסיון.
בחזרה למעלה
דרדסבא צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-05-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דרדסבא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-11-/2010 בשעה 21:19
מפרסמת גם באתר סקס אדיר נערות ליווי אני ספרתי 10 תמונות שנראות אמיתיות אצבע למעלה 

מה קרה ? סוף סוף יש מתקפה של נערות ליווי בתוליות בנות 18 צחוק מוחא כפייה ?

התקשרתי אליה כרגע וענה לי הנהג שלה שלא נשמע מי יודע מה "חכם" בפרטים קרע אותי מצחוק

אמר על ספיר שהיא חצי "צרפתייה חצי יהודייה" צחוק מה הקשר ?

נערך על ידי דרדסבא - 28/-11-/2010 בשעה 21:20
בחזרה למעלה
mommik צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס
•>

הצטרף / הצטרפה: 13/-05-/2010
מיקום/איזור: עכשיו פה
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mommik ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-11-/2010 בשעה 23:50
כנראה הנהג חצי גאון (חצי IQ של גאון)! קריצהTongueצחוק
פתגם סיני עתיק אומר שאם אין לך מה לומר, תאמר פתגם סיני עתיק...
לעולם אל תתווכח עם אידיוט! הוא יגרור אותך לרמה שלו ושם ינצח בזכות הנסיון
להתרגז זה להעניש את עצמך על טיפשות של אחרים....
בחזרה למעלה
almoni2009 צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט almoni2009 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-11-/2010 בשעה 15:28
הנה דיווח על הדגימה של ספיר מלפני כמה ימים, מייד איך שהתפניתי לכתוב, ואתחיל עם השורה התחתונה: מתאימה כחווית מפגש חד פעמי למי שמעוניין בבחורה בת 18 שנראית כמו ילדה בת 12-14, או למי שאוהב להתנסות עם כל סוגי הבחורות. לכל היתר, המפגש איתה כנראה יאכזב. ועכשיו, לפרטים.

אתחיל בתאום. לאחר שיחת ווידוא התאור והתפריט ("עושה הכל, חוץ מאנאלי") , קבענו להיפגש עוד שעה. משלא הופיעה במועד שקבענו וגם לא התקשרה, צלצלתי שוב, ואז החל הפזמן הידוע והלא חביב "אני מגיעה עוד 10 דקות", ואכן הגיעה ... באיחור של כמעט שעה - טוב, לא נורא.

מגיעה מונית ומביאה בחורה קטנה (כן, אני אוהב בחורות קטנות), אפילו קטנה מאוד - מטר וחצי ואולי עוד קצת, , גוף רזה, רגליים רזות בנעלי פלטפורמה גבוהות, צבע עור כהה, מזכיר כמעט תאילנדית. שער חום בהיר או בלונד כהה - בדיוק כמו בתמונה. הפנים נאות, הקול שקט, מתבכיין איכשהו ועייף, לא מרימה את הראש ולא מיישרת מבט (זה כנראה הקטע הבתולי). שוב - לא נעים, לא נורא.

וידאתי שוב את הפרטים – נשיקות, פוזות, 2 אקטים, מציצה בלי, הבטיחה שזורמת ללא בעיות, הכסף החליף ידיים - עד עכשיו הכל טוב. התחלנו להתפשט ואני ניגשתי למקלחת. הצעתי גם לה (פעמיים), סירבה בטענה שעשתה בבית לפני שהגיעה. אני מתקלח וספיר ממתינה לי במיטה עם חזייה ותחתונים, צופה בטלויזיה ועונה לי בכן ולא לכל נסיונותי לפתח שיחה. אני גומר להתקלח, מקלף את הבגדים שלה, ומתגלה חזה קטן-בינוני, יפה ביותר, עומד לתפארת, קשה בדיוק במידה הנכונה, עם פטמות כהות חמודות - תענוג לטפל. אבל היתר, פחות מלהיב. עור מחוספס, תחת שחיפי כמו הרגליים, והמעט שיש רפוי. שטח האש מגולח, אך לא היה עובר מסדר בוקר.

ואז המצב מתחיל להתדרדר. הגברת פוקדת עלי לשכב ולא מוצא חן בעיניה כאשר אני מסרב פקודה. אני בשלי, מתחיל לטפל בחזה שלה, כאשר כל רגע היא מנסה לתפוס פיקוד ולהשכיב אותי. אני מנסה להרגיע אותה בנועם ובנשיקות.  ספיר מתנשקת רק על השפתיים, עם פה סגור. אחרי 2 שניות נמאס לה ומודיעה לי שנשיקות משעממות אותה, זה לא מעניין.

טוב, בלאית ברירה אני נשכב ונותן לה לטפל בי. מתחילה בצביטה קצרה אך עזה בפטמות שלי, רואה לפי עווית הפנים שלי שאני לא מן הנהנים מכאב, ויורדת לטפל בחבריקו - בלפיתת יד איתנה. אני מבהיר לה חד משמעית שאני לא בקטע של להכאיב, ואז היא עוברת למציצה. הטוב במציצה שלה שלא מרגישים את השיניים ושיש גיחות לאזור הביצים; הרע הוא שהיא חלשה מאוד ולא עמוקה.  תוך כדי המציצה אני מנסה ללטף לה בעדינות את שטח האש, ואיך שאני נוגע, רק נוגע, אני שומע "אוי, כואב", ואני מרחיק את היד. בעוד דקה אני מנסה לקרב את היד שוב, ועוד לני שהגעתי - "אוי, כואב", אז הבנתי שזו השיטה שלה להימנע מכל דבר שללא מוצא חן בעיניה.

הקטע הבא שלה היה שיפשוף הגוף שלה בשלי, כאשר שני שטחי האש נוגעים אחד בשני, רעיון שהיה יכול להיות נחמד, אילו הייתה מגולחת יותר טוב. במצב הנוכחי של הגילוח שלה זה הרגיש לא לעניין, אז אותתי לה להפסיק עם זה.

אחרי שמיצינו את הקטע של בקושי מציצה ושל שיפשוף, הסכמתי שתשים את הקובעוןן ושתעלה עלי. חיש מהר הגעתי למסקנה שזו לא פוזה טובה עם ספיר, כי היא נמנעת מלרדת עד הסוף, כך שרק הקצה של חבריקו נהנה, כמו במציצה. ואז החלטתי לעבור למיסיונרית, כך שיהיה לה יותר קשה למנוע ממני להיכנס עד הסוף וליהנות כמו שצריך. הפוזה הזו במיוחד חביבה עלי עם בחורות קטנות, ואז אפשר להגיע לביצועים מעניינים. אז מה אתם חושבים שאני שומע מספיר? נכון, "אוי, כואב".

טוב, עם (או ליתר דיוק למרות) כל המשחקים בסוף גמרתי, ונשארתי לשכב על מנת להירגע. הגברת מתחילה להוציא קולות של יאללה הביתה - יום קשה, התחילה מוקדם וכו, והיות וממילא הוציאה ממני את החשק לפעם נוספת, הסכמתי שנגמור את המפגש. בעוד אני מתחיל להכנס למקלחת, ספיר מתלבשת במהירות הבזק, תוך כדי שמצלצלת לנהג לבוא לאסוף אותה, שלום - שלום ויוצאת. עוד הספקתי לשאול אותה אם לא רוצה לעשות מקלחת, והיא השיבה שתתקלח בבית.

בכל הזמן שהיינו ביחד, קצת יותר מחצי שעה, לא כל כך פטפטנו, כי ספיר לא בקטע הזה (אם לא הבנתם, אז הקטע שלה היא גומרים - הולכים). הדבר היחידי הרלוונתי בשיחה היה המוצא שלה. לדבריה היא צברית, אבא שלה יליד הארץ ואמא שלה ממוצא צרפתי. נסיתי לדבר איתה בצרפתית, היא לא יודעת אף מילה.

זהו, חברים. אני לא כל כך בקטע של הציונים, אך אם תרצו, תשאירו הודעה ואוסיף אותם.

בחזרה למעלה
סקרן 25 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-09-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סקרן 25 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-11-/2010 בשעה 17:09
דיווח מענין.
אבל מה המחיר?
בחזרה למעלה
פינוקיו צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-09-/2007
מיקום/איזור: Italy
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פינוקיו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-11-/2010 בשעה 19:56
לאלמוני שמשלנו, מצטער בשבילך וכמובן תודה יען כי חסכת לי את הנפילה.

לאחרונה אני בקטע של צעירות קומפקטיות קריצה
שיפוט טוב רוכשים מניסיון. ניסיון רוכשים משיפוט גרוע.

אף פעם אל תתווכח עם אידיוט. הוא רק יגרור אותך לרמה שלו, ואז ינצח אותך בזכות הנסיון.
בחזרה למעלה
almoni2009 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט almoni2009 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-11-/2010 בשעה 23:45
במקור פורסם על ידי סקרן 25

דיווח מענין.אבל מה המחיר?

600 ש"ח, ואין לה מיקום. אני הבאתי אותה למלונית.
בחזרה למעלה
dfd123 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 05/-08-/2009
מיקום/איזור: Belize
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dfd123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-11-/2010 בשעה 01:24
מצטער לשמוע שנפלת אחי
תנסה את הילדה השניה בת 18 שאני דגמתי
אומנם גרוזינית אבל הרבה יותר סבלנית
מי שלא משלם לא מזיין
בחזרה למעלה
SunRoof צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-11-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SunRoof ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-11-/2010 בשעה 11:54
תודה רבה אלמוני על הדיווח הממצה. אני חדש כאן, אבל כבר הספקת להציל אותי מעוגמת נפש, כי חשבת לתת לה צלצול.

בגלל זה, בין היתר, הפורום הזה כל כך מוצלח. שאפו למנהלים ולחברים.

דרך אגב, מישהו יודע לאיפה נעלמה דניאל נ (עם החזה הגדול שפרסמה כאן פוסט בעבר). הטלפון שלה בכלל לא מחובר. הפסיקה לעבוד? 
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-11-/2010 בשעה 12:03
במקור פורסם על ידי SunRoof

דרך אגב, מישהו יודע לאיפה נעלמה דניאל נ (עם החזה הגדול שפרסמה כאן פוסט בעבר). הטלפון שלה בכלל לא מחובר. הפסיקה לעבוד? 

שאלה זו אין לה מקום בדיון זה ! (בשביל זה קיימים דיונים בפורום חיפוש נערות עובדות אבודות)
התשובה פשוטה: למיטב ידיעתנו פרשה מהתחום אחרי שהכריזה על הפסקת עבודה.
8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
SunRoof צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-11-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SunRoof ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-11-/2010 בשעה 12:18
לשמינייה, תודה על העזרה. ככה זה שחדשים. מבטיח להשתפר בעתיד אצבע למעלה
בחזרה למעלה
adi69 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-01-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט adi69 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-12-/2010 בשעה 21:01
שלום רב לכולם , השבוע גם אני הזמנתי את ספיר והייתי רוצה להגיד כי התיאור של ידידנו almoni2009 מדויק ביותר ואין לי הרבה מה להוסיף . גם אני חוויתי בדיוק את אותם חוויות שחווה ידידנו האלמוני. בניגוד לאלמוני דווקא במקרה שלי ספיר הגיע די מהר. הזמני אותה בשעה 22:40 לערך לאחד מבתי המלון היוקרתיים בתל אביב ולאחר חילופי דברים הגיע בערך אחי חצי שעה . למי שמעוניין לדעת המחיר שהיא מבקשת 500 שקל לשעה. למי שאוהב קטנות וקופקטיות ולפנטז כאילו הוא עם נערה בן 14 - 15 שנים אז ספיר באמת הכתובת - אך כגודל הצפיות כך גם האכזבות וידידנו האלמוני תיאר זאת יפה מאוד. לא שרותית בכלל , לא אוהבת שנוגעים בה , מוצצת רק את הקצה ( " אני חושבת ששלך גדול בשביל הפה הקטןו שלי " ) - אז חברה ראו הוזהרתם - לא ממולצת בכלל. תנסו את לוליטה . גם קומפקטית עם שרות הרבה יותר טוב..................
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz