סיפור עם זונה בדרום ת''א

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
החתיך הרומנטי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-12-/2009
מיקום/איזור: ישראל
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החתיך הרומנטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: סיפור עם זונה בדרום ת''א
    פורסם: 05/-03-/2011 בשעה 09:17
אני כאן רוצה לתת לכם סיפור מהשטח,שקרה לחבר שלי בדרום ת''א לפני שבוע,החבר שלי הוא היה רשום כאן בשם ''מוסלי'' וחלק גדול מכיר אותו,ומכיר הדיווחים הניהדרים שהיה כותב,וכמה אינפורמציה חשובה היה נותן לחברים כאן,הוא ביקש ממני לפרסם את זה בפורום,כי הוא לא יכול לכנס לפורום מסיבות אישיות.

שלום לכולם.
כבר תקופה שאני מנסה לכתוב לכם דיווח על מקרה הזוי שקרה לי לפני חודש אבל הוא נמחק לי בכל פעם. אולי כח עליון הוא שמונע מי יודע....

בינתיים קבלו אחד מאתמול:

מזה שנתיים שיש יובש. יובש בזונות, יובש בחשיש.... שניהם קיימים אבל אבוי האיכות! כמה אפשר להסתובב ולחפש? כמה אפשר לשלם ממיטב כספנו על משהו שבפירוש לא שווה את המחיר חשבתי לעצמי בעוד פרסה בהר-ציון... אז עם החשיש הפסקתי, עם הזונות זה סיפור אחר :)

החלטתי לבדוק בנווה שאנן 55. 4 סחבות במשקל 100 קילו לאחת זרוקות על הספה. בושה למקצוע. בושה למגזר.
ביציאה משם אימצתי את מוחי ונזכרתי שמישהו כתב ש"לא הכל שחור בדרום תל - אביב" ונסעתי לבדוק את המכון החדש ישן בעלייה 47. שם כצפוי זוג בושות רוסיות ו... הפתעה! סוף סוף ינעל הרבאק! סוף סוף משהו רענן.
אז לריענון קוראים "שירז" והיא הגיעה לאיזור הישר מונוס ספא ברשל"צ. מהמר שבונוס לא הייתי מקבל חצי מהזמן שקיבלתי איתה פה אז חברים - המלצה חמה לבקר אותה רק בעלייה שמצליח לשמר את האופי הליבראלי של וולפסון 40 המיתולוגי והעלייה 56.
בפרטים 2 העגלות דרשו 150 ואילו שירז דורשת 200. סיכמנו שהיא אמנם תקבל את ה-200 , אבל בתמורה לשירות הוגן וליבראלי שיכלול נשיקות צרפתיות. חברים, אני רוצה להבהיר ולהזכיר לכם שעם כל התסביך של ללכת לזונה אל לנו לשכוח עובדה אחת - אנחנו עדיין נחשבים כ"לקוח" וכידוע הלקוח תמיד צודק וזו לא קלישאה. תנו לה להבין שאת ה-200 ש"ח שהיא עומדת לקבל אתם בקלות ואף בשמחה תוציאו במקום אחר ותרוויחו לעצמכם סיכוי לשירות טוב.
שירז היא ישראלית צברית כבת 30. כ-1.70, ברונטית עם שיער ארוך וגולש. עופריה הטבעיים במידה בינוני מינוס. טוסיק קטן, עיניים גדולות ומבנה גוף רזה.
בתחילת האקט התנפלתי עליה בנשיקות צרפתיות שהובטחו לי במעמד מסירת הכסף ושירז לא איכזבה. מהבטחה ל"נשיקות שפתיים עדינות" היא זרמה לצרפתיות חושניות עם לשון. לאחר 3 דקות ניסתה לעבור לקצב שלה ונענתה בהתנגדות. הוכנעה למיטה והמשכנו להתנשק בשכיבה. לאחר שהקטע מוצא הלבישה קונדום והחלה במציצה שלא הייתה בין הטובות שקיבלתי. למעשה היא לא יודעת למצוץ. לאחר מכן עלתה לרכיבה תוך כדי שהמשכנו להתנשק . החבר לצערי לא עמד בלחץ וגמרתי חיש קל.
יצאתי משם בתחושת תקתוק קלה אך יחד עם זאת בידיעה שזאת בחורה שכן שווה את הכסף או לפחות את ההשקעה בה. עזבתי את המקום תוך הבטחה שאחזור לטעום ממנה עוד. על סמך פגישה אחת ופאדיחה שלי אי אפשר לקבוע בוודאות את אופי השירות. דבר אחד בטוח - היא כוסית,ויש לה ראש על הכתפיים.

זהו חברים, מקווה שעזרתי.

עבדכם הנאמן,

מוסלי.

נערך על ידי החתיך הרומנטי - 06/-03-/2011 בשעה 18:40
תמיד בשטח למען כולם.
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים

עמוד זה נוצר ב .438 שניות.
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65