נושא סגורדיאנה, החדשה משירותי ליווי "אלכס"

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
adi69 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-01-/2009
מיקום/איזור: Israel
מצב מחובר: לא מחובר
קישור ישיר להודעה זו נושא: דיאנה, החדשה משירותי ליווי "אלכס"
    פורסם: 06/-04-/2011 בשעה 13:23

לכול מי שמעוניין אתמול 05/04/2011 התחילה לעבוד במשרד בחורה חדשה העונה לשם דיאנה . התקשרתי כדי להזמין אחת מהבנות ואלכס עדכן אותי לגבי החדשה . החלטתי לנסות . חברים אני רוצה להגיד לכם כי מדובר בבחורה מדהימה. ממש בובת ברבי. מדובר בבחורה צעירה כבת 22 שנים שהגיע אלינו מאוקראינה , גובה 1.75 , שיער בלונד ארוך , פנים - בייבי פייס - פנים של אוקראינית טיפוסית כוסית , עיניים כחולות חתוליות , גוף של דוגמנית חלק ומריחה טוב , ישבן מדהים , מדברת אנגלית טובה מאוד רוסית וגרמנית למי שמעוניין, חזה זקוף ובינוני. ולגבי השירות - חבל"ז GFE מלא. מתנשקת , נותנת הרגשה של חברה , בחורה מנומסת ונעימה לשיחה. בסך הכול הכללי עושה הכול. אנאלי לא ניסיתי אבל נראה שלי שיש מצב............ הקיצר חברים ממליץ בחום . לפני מה שהבנתי היא פה למספר חודשים ........ אז לא לפספס..............

נערך על ידי 19LOLx8 - 07/-04-/2011 בשעה 16:40
בחזרה למעלה
general צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-06-/2009
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-04-/2011 בשעה 15:34
מישהו הזכיר אותה באחד מהפוסטים של נטלי , לאחר התרשמות שלי היום אני פותח פוסט נפרד

ראשית מדובר בבחורה כבת 28 עם פנים עגולות גדולות ולוק אוקראיני טיפוסי, מאופרת יותר מדי לדעתי, הבחורה גדולה! שימו לב היטב לא שמנה,לא מלאה אלא גדולה (מזכירה קצת את מלכת הפורום בדימוס אבל עם חזה קטן יותר) גובהה כ 1.78 מ' חייכנית ומנומסת דוברת אנגלית טובה.
הגוף חלק מאוד ומוצק.
יש נשיקות אבל לא עמוקות, המציצה לדעתי מעולה וחשופה אבל אין גמירה בפה, יש אנאלי במחיר הבסיס אבל הבחורה לא נהנית מזה (בלשון המעטה).
בחדירה משתפת פעולה עם כל התנוחות בחיוך וכל הזמן שואלת אם הכל בסדר, אני לא הרגשתי חיכוך חזק כך שמי שלא בורך באיבר עבה במיוחד יש לקחת זאת בחשבון.
ביו אקט אחד לשני קיבלתי בודי מסאז' אמיתי ומושקע.

בסה"כ בסדר גמור, ממה שהבנתי (לא מנסיון אישי) חברותיה לתאגיד נותנות תמורה טובה יותר.

תהנו
בחזרה למעלה
החוואי צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס
•¿

הצטרף / הצטרפה: 16/-06-/2010
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-04-/2011 בשעה 20:57
היי חברה
אחד אומר 28 ואחד 22
אחד אומר כוסית ואחד שבחורה גדולה
האם ההיתם עם אותה בחורה
והאם מישהו קיבל ממנה רימינג וכו.

תודה החוואי
בחזרה למעלה
dfd123 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 05/-08-/2009
מיקום/איזור: Belize
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-04-/2011 בשעה 01:29
האמת נמצאת באמצע הדרך...
מי שלא משלם לא מזיין
בחזרה למעלה
הסנט ימליץ ויאשר צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 26/-02-/2011
מיקום/איזור: תל אביב
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-04-/2011 בשעה 03:07
אכן, גם לי אמר אלכס ביום שלישי שמתחילה אצלו חדשה, ביום רביעי ניסיתי להזמין בצהריים אבל מישהו שהזמין לשעה התחרט והרחיב את ההזמנה...הזמנתי במקום את נטלי (אדווח דיווח נפרד).

בכל מקרה - כשדיברתי היום עם אלכס אמר לי שהבחורה עוזבת שבוע הבא. מתברר, שיום אחד בישראל הספיק לה כדי להכיר את הקהל הישראלי, והיא בורחת...אחרי מילה, יאנה ונטלי התרגלנו לדרישות גבוהות מאוד, כולל אנאלי פראי, וכנראה שדיאנה לא מוכנה לתת שירות כזה במחירים כאלו וטוענת שבספרד - שגם שם היא עבדה - מקבלת הרבה יותר על כזה שירות, ולכן עוזבת...שקלתי אם להזמין אותה מהר בסופ"ש זה, אבל נראה לי שלא אחרי הדיווח הבינוני מאוד של general, מה עוד שיש להניח שאם עוזבת תיכף היא לא תשתדל לרצות במיוחד.

נערך על ידי הסנט ימליץ ויאשר - 08/-04-/2011 בשעה 08:23
אם היה עוד 1 כמוך
אז היו 2 כמוך
בחזרה למעלה
תאילנדי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 24/-07-/2010
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-04-/2011 בשעה 11:31

הבחורה אכן ניראת בסביבות ה28

הבחורה לא כוסית אבל חייכנית
בלונדינית עיניים כחולות גבוהה
שירות בסדר לא רזה כמו יאנה
עבה קצת מלאה. בגלל הגובה זה טיפה מורגש למי שאוהב
תרזות כמו גיטרה60 90  לא תתאים לו אבל
מבחינת שירות הבחורות של אלכס
נותנות שירות סוף אנאלי ניראה לי לא לכול אחד אני לא ניסיתי
וגם רימנג לא ניסית אבל ניראה לי שכן
בחזרה למעלה
madoza צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 21/-10-/2009
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-05-/2011 בשעה 20:32
Hi All

I have nt been that active in a while but a few days before pesach i spoke to Alex and he sent me a girl called Alexndra(sasha) who was also about 1.80 blonde and from the Ukraine. She was very friendly great body and full GFE.  She semed very intelligent and mentioned she had only been in Israel for 4 days and was staying anohter week, she comaplined about the prices she was getting here as she mentioned she worked in Geneva and Germany were the prices are much higher. It seem Alex has a steady flow blonde ukranians coming in for 2 weeks at a time or it is the same girl giving everyone a diffrent nameקריצה.

Regardless i hada great time and next time i decide to order again, it will definatley be through Alex.
בחזרה למעלה
חרמן בהתהוות צפה בגלילה למטה
פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2010
קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2011 בשעה 19:14
במקור פורסם על ידי madoza

she comaplined about the prices she was getting here as she mentioned she worked in Geneva and Germany were the prices are much higher.

It's her way of making you feel she's doing you a favor for getting laid.  Even if you paid her 10 times as much, she's find some way to make it clear you should grovel at her feet.
מונוגמיה היא חיינו, אבל לא בשבילנו.

אנו באנו ארצה... לתפוס את הזונות בה.
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz