דנה מבת ים

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
boris26 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 24/-08-/2008
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boris26 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: דנה מבת ים
    פורסם: 22/-06-/2011 בשעה 04:29
ביום שני נסעתי לבת ים כדי לברר מי זאת הבחורה אשר לדבריה מארחת במקום חדש בבת ים.
בטלפון מציעה בודי,אוראלי,רגיל,פינוק..
התקשרתי אליה כדי לברר את הכתובת,קבענו את הזמן ונסעתי.כאשר הגעתי למקום,התקשרתי שוב,בררתי מיקומה המדויק ועלית לדירה.
מולי עומדת בחורה נאה,בת 35 בערך,רזה,חטובה,גובה 1.65,הזכירה לי את מאיה מרח' קוגל מחולון,אמנם דנה,לדעתי,יותר יפה.
שאלה אותי האם היא מתאימה לי.לאחר קבלת תשובה חיובית הזמינה אותי לסלון.דירה מאוד מסודרת,נקיה.חיסרון יחיד לגבי הדירה:לא היה מזגן בסלון.
התיישבתי על ספה ושאלתי אותה לגבי אורך זמן של הפינוק."אני לא מודדת זמן,אין לי פה שעון.גם עם חברה שלך אתה קובע את הזמן?"
אמרתי לה שרוב המכריע של בנות מגדירות מראש לגבי זמן הביקור."תשמע,מותק,כמה שיקח,אל תלחץ"."עבור שני אקטים?"."לא,לאקט איד בלבד.אם תרצה עוד אחד,תצטרך להוסיף,אבל בוא נתחיל קודם עם הראשון.אחרי זה תחליט אם תרצה להמשיך או לא.תתפשט,אין פה אף אחד.אולי,רק אחותי תחזור מהחנות,וזהו"."גם היא סקסית כמוך?"."כן,אם אתה רוצה,אפשר לעשות אורגיה".אמרתי לה שכנראה זה יהיה יותר מידי."לא ממש".אקדים ואומר שראיתי אותה(ככל הנראה) רק כאשר יצאתי מביתה של דנה.
הלכתי להתקלח.מקלחון ושרותים נקיים.כאשר חזרתי לחדר,בקשה ממני לשכב על הבטן,והלכה להתקלח.חזרה אחרי דקה,הורידה את המגבת,עלתה על המיטה,והתחילה את הפינוק.הפינוק החל מליטופים לאורך הגוף,למשך דקה.אחרי זה התחילה עם בודי.בשלב זה הייתי כבר מוכן לפעולה,ורציתי לפנק אותה."מה,אתה רוצה להסתובב?".אמרתי לה "כן",ונשכבתי על הגב.שאלתי אותה לגבי נשיקות."בשפתיים?לא.אני מקצוענית,ומקצועניות לא מתנשקות ."
התחלתי למצוץ את פתמות של החזה שלה.לא יודע האם היא נהנתה או לא,אך היא גם לא זייפה("איזה מותק אתה,תמשיך..." או "איזה כלי יש לך,לא ייאמן".את זה לא שמעתי ממנה,יאמר לזכותה).
לגבי חזה:חזה יפה,אמרה לי שמידת החזה שלה הוא ארבע.צורת החזה שלה משום מה הזכירה לי מלון,יש לה פתמות גדולות מאוד.
אחרי שפינקתי אותה,בקשתי ממנה שתעלה עליי.לאחר שהייתי חרמן,היא לא צריכה להשקיע יותר מידי.לאחר שהוציאה את הגומי והלבישה על אח הגדול,מציצה שנמשכה כמה שניות ועלתה עליי,והתחילה לרכב עליי,בעוד שאני אוחז בתוסיק העגול שלה.
לאחר כמה דקות גמרתי.
שאלתי אותה לגבי אקט שני."רק אם אתה מעוניין ,ועכשיו".לא סתם הדגשתי את המילה "עכשיו".כאשר אמרתי "כן",התקשרה למישהו(אני מניח שהיא התקשרה לאחותה כדי לבקש ממנה לא להיכנס לדירה). הלכתי למקלחת,אך כעבור כמה שניות הבנתי שלא כדאי להישאר :למשך כל אקט היא לא השקיעה יותר מידי,הייתה אמנם מנומסת,אך מרוחקת,לכן הבנתי שהיא לא תתן לי זמן להתאושש.בכל מקרה,שיניתי את דעתי. שיחת טלפון קצרה נוספת,התלבשתי,מילת פרידה ויצאתי,כאשר בכניסה לבית ישבה מישהי דומה לדנה,עם שקיות של קניות.כנראה,זאת הייתה אחותה של דנה.
סיכום:
מצד אחד,בחורה נאה,חזה יפה,תוסיק סקסי,כוס מגולח ונקי,מאוד מנומסת.מצד שני,הייתה קרירה קצת,מרוקחת,בדיכאון.
כמו כן,על כתף השמאלי כתוב "אלי".יכול להיות,שבעבר לא כל כך רחוק התחתנה איתו,אחרי זה התגרשה ממנו או בעלה מת ...
אם היא לא הייתה קרירה כזאת,הייתי הופך לקבוע אצלה.יכול להיות שאם אתמיד בביקורים,היא תהיה פחות קרירה,אולי אזכה לGFE מלא.

נערך על ידי administrator - 27/-06-/2011 בשעה 00:32
בחזרה למעלה
almoni2009 צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-03-/2009
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט almoni2009 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-06-/2011 בשעה 15:14
שאפו בוריס על החדשנות ועל רמת הפירוט.
מזמן לא היה דיווח במחוזותינו והיו קטני אמונה שאף התחילו להספיד את הפורום; הדיווח שלך הגיע מה זה בזמן!  מוחא כפייה
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
מיקום/איזור: עיר החטאים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-06-/2011 בשעה 16:12
נישמעת שווה השחלה  .. ושאפו על הדיווח אחי מוחא כפייה

האם הבחורה ,רוסיה או ישראלית ממוצא מיזרחי או אשכנזייה ?

נערך על ידי חולה כוס - 22/-06-/2011 בשעה 16:19
מומחה לפתיחות שושנה מ"ס 1 בישראל
שחשף את פרשת השחיתות של הפורום
שף המכונים והדירות הדיסקרטיות
וזיין המכוניות האולטימטיבי באיזור המרכז .
*אומן הפיתוי*

בחזרה למעלה
boris26 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boris26 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-06-/2011 בשעה 17:29
תודה על הפרגון!בחורה רוסיה.מדברת חופשי גם בעברית,כך שלא תהיה בעיה לשונית איתה.
בחזרה למעלה
dan1970 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

jD•• ! X משתמש לפני השעייה

הצטרף / הצטרפה: 06/-02-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dan1970 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-06-/2011 בשעה 18:01
עד כמה המקום דיסקרטי ונקי ?
ואיך המקלחת ?
בחזרה למעלה
דון קיחוט צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-01-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דון קיחוט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-06-/2011 בשעה 21:32
בוריס, אחלה דיווח, בהחלט נכנסה לבנק המטרות המדולדל, ע"ע השרשור הרלונטי.

הדיווח בוא יבוא!

הון ואון יחד לשלטון
בחזרה למעלה
sk hastily צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 29/-09-/2010
מיקום/איזור: אשדוד
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sk hastily ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-06-/2011 בשעה 03:58
בוריס הדיווח מצויין טוב שישחברים כמוך בפורום שנותנים פירוט מלא (כך שבתור לקוח אתה יודע מה מצפה לך) אהבתי אצבע למעלה
גבר יוצא מגוף האישה כאשר הוא נולד, ומאז לא מפסיק לנסות להכנס לשם שוב...
בחזרה למעלה
דר זליבזלי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 31/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דר זליבזלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-06-/2011 בשעה 09:04
באתי הייתי גמרתי , בסדר לא רע בכלל,
סביר
ד"ר זליבגלי
בחזרה למעלה
Bigdike צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-11-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Bigdike ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-06-/2011 בשעה 10:38
במקור פורסם על ידי דר זליבזלי

באתי הייתי גמרתי , בסדר לא רע בכלל,
סביר
חברים, נשמע מכל התגובות שכביכול היא שווה את הכסף בגלל המראה, והמראה זהו בעצם מה שלא נותן לכם לבוא ולהתלונן.
הבנתם מה אני מנסה להגיד?
באתם ראיתם סחורה יפה ויוצאת דופן אך הזיון וכל מה שנלווה היה כ-15 דק' אז כאילו אתם אומרים על איכות משלמים.

לא יודע, זה לפחות מה שהבנתי מהתגובות.

אולי תגידו כמה זמן זה היה בשביל הסכום כסף הזה ?
5 דק'?
11 דק' ?
אולי קרוב ל-20 דק'?

הרי היא מהתחלה באה בקטע של תקתוק "אין לי זמן קבוע..",
בואי תקבעי זמן ותקבלי כסף, בכל עבודה כסף מקבלים על זמן ו.. זמן שווה כסף אין מה לעשות.
שתהיה הכי כוסית שבעולם אני לא הולך לשלם 200 שקל על גמירה בת 3 וחצי דק' להתלבש וללכת, סורי. כועס

וואלה אני יבוא ואני יתן גם 1800 אם מתאים אבל רבאק תבואי תגידי כמה זמן !
אנחנו מתכננים תכנונים והם צוחקים עלינו מלמעלה.

בחזרה למעלה
mogi21 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

ק3

הצטרף / הצטרפה: 03/-09-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mogi21 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-06-/2011 בשעה 22:24
כל מה שרשם בוריס הכל נכון אוכל להוסיף שהייתי אצלה כ 40 דק'. בחורה נעימה מנומסת, אבל קצת רחוקה אולי קצת בדיכאון או משהו.
יש לה אכן אחות והיא הייתה נוכחת בבית כמו שהיא אמרה לי. בסה"כ נהניתי. מקום די דיסקרטי אבל בבניין דירות. כמו שנאמר כבר אין מזגן ואין מאוורר כרגע הכל סגור וחם אצלה. לא תקתוקיה, מומלצת בהתאם למחיר. עובדת בימי חול עד 18.30 ויום ו' עד 16.00.
בחזרה למעלה
Bigdike צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-11-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Bigdike ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-06-/2011 בשעה 20:32
בוריס שמתי לב שערכת את ההודעה והסרת את הקטע של המחירים.
תוכל להסביר למה ?
אנחנו מתכננים תכנונים והם צוחקים עלינו מלמעלה.

בחזרה למעלה
mayer צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-12-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mayer ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-06-/2011 בשעה 13:33
גם אני ביקרתי שם,
דנה נראית לי הרבה יותר מבוגרת מ- 35, לדעתי יותר ל-45. מה גם שסיפרה שעד לפני כמה חודשים עבדה בפ"ת הרבה שנים
ועזבה כי באו הרבה בחורות ונהיה תחרות גדולה כדבריה (ציטוט)
מעבר לכך הדיווחים מאוד מדוייקים לגביה, לטעמי היא קצת מכנית באקט עצמו ומאוד אדיבה לפני ואחרי.  חיסרון גדול בימים אלו נושא המזגן שכמובן אין שם, בזמן הרכיבה שלה (עלי כמובןEmbarrassed) ניסיתי לתפוס אותה והידיים שלי החליקו מרוב שהייתה רטובה (מסכנה אין תנאיםבכי).לעצם העניין, המסאג' יותר ליטוף ממסאג' הזיון כמו שציינתי די מכני, היחס מצויין, לא חופרת במוח, ניתן לנהל שיחה ו..אה הדובדבן שבקצפת הציעה לי גם את אחותה בתוספת 100 ש"ח Tongueכלומר 300 ש"ח שתיהן ביחד.  דחיתי את ההצעה לצערי כיוון שהגיעה אחרי שגמרתימבולבל אבל ביקשתי לראות את האחות והיא קראה לה ומצאה חן בעיני, אומנת פחות נאה בפנים, אבל גבוהה יותר וגוף שניראה טוב מאוד ויש לי תחושה טובה לגביה.
לסיכום בטח אחזור פעם נוספת לדואט בטריוצחוק
מחזיק את הנר,

מאיר
בחזרה למעלה
טייקון צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

J

הצטרף / הצטרפה: 31/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טייקון ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-07-/2011 בשעה 11:29
אפשר מ"ס טלפון בבקשה
בחזרה למעלה
טייקון צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

J

הצטרף / הצטרפה: 31/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טייקון ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-07-/2011 בשעה 12:29
מס טלפון ??
בחזרה למעלה
boris26 צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט boris26 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-07-/2011 בשעה 16:23
אני הייתי אצל דנה 20 דקות בערך.כמו כן,תגובה נערכה על-ידי הנהלה.לכן מי שמעוניין לנסוע אליה,שיפנה או אליי או לחברי הפורום האחרים שהיו כבר אצלה.ודבר אחרון:אני לא כתבתי שהיא כוסית על ומעניקה gfe,לכן אל תבואו אליה עם ציפיות גבוהות יותר מידי.

בחזרה למעלה
fuckit צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 31/-01-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט fuckit ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-07-/2011 בשעה 13:35

התקשרתי אליה,שאלה אם הייתי כבר אמרתי שלא, שאלה בן כמה אני, אמרתי 25, אמרה שהיא מקבלת רק בגילאי 30 או 35 ומעלה וניתקה. בטח חשבה שאני שוטר או משהו...או שזה באמת הגילאים שהיא מקבלת?

בחזרה למעלה
פטישחשמלי צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פטישחשמלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-07-/2012 בשעה 09:09
החלה לפרסם באתר אחר אולסקס תחת השם כריסטינה ....
אותה הגברת בשינוי אדרת ... לא מומלצת בעליל.

בחזרה למעלה
גיא 22 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גיא 22 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-07-/2012 בשעה 11:12
זאת אותה כריסטינה מהאחיות ?
אחות 1 : אבא אני לסבית .
אחות 2 : אבא אני לסבית .
אבא : יש מישהו שאוהב בנים בבית הזה ?!?!?!
אח : אני .

בחזרה למעלה
zenon7 צפה בגלילה למטה

•ק•• J

הצטרף / הצטרפה: 24/-11-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zenon7 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-07-/2012 בשעה 15:21
הייל בוריס חן חן על הדיווח...
בחזרה למעלה
פטישחשמלי צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פטישחשמלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-07-/2012 בשעה 18:37

שלילי קטלני זאת לא כריסטינה מהאחיות...
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים

עמוד זה נוצר ב .141 שניות.
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz