תמונות+סרטונים!שרון מארחת בת"א יש גמירה בפה +אנאלי

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1 89101112 74>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
administrator צפה בגלילה למטה
פורום סקס - הנהלת הפורום
פורום סקס - הנהלת הפורום

המנהל הכללי של הפורום

הצטרף / הצטרפה: 01/-10-/2003
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט administrator ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: תמונות+סרטונים!שרון מארחת בת"א יש גמירה בפה +אנאלי
    פורסם: 29/-10-/2011 בשעה 01:40
חברים....הפסקה.כועס

הפוסט הזה מיועד לדיווחים ולא לירידות אחד על השני.

רוצים להמשיך? יש את פורום קשקשת.

אפילו שאני מעדיף שזה יגמר כאן, כולם כאן חברי הפורום, זו קהילה מיוחדת וכואב לי לראות שאם 2 אנשים לא מסכימים בדבר מסוים מתחילים לרדת אחד על השני.

זו לא הפעם הראשונה שזה קורה, אני משתדל לא להכנס בין הריבים שלכם בפורום קשקשת (אפילו שזה מפריע לי בלב) אבל אני לא רוצה שזה יגלוש לשאר הפורומים.

רק שתבינו... מותר שיהיה חילוקי דעות ומותר להתווכח כל אחד לדעתו אבל בבקשה תעשו את זה בצורה בוגרת ונכונה, לא צריך להקניט בגלל שלא חושבים אותו הדבר.

ובבקשה מכולם : מה שנכתב בה"פ נשאר בה"פ

בואו נמשיך בדיווחים ולא בוויכוחים (זה הסלוגן החדשTongue)

נערך על ידי administrator - 29/-10-/2011 בשעה 01:42
הודעות פרטיות להנהלה יש לשלוח רק ל: Administrator
לחצו כאן לשליחת הודעה להנהלה
בחזרה למעלה
rabbit צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אדמורנב

הצטרף / הצטרפה: 23/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rabbit ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2011 בשעה 09:35
בתגובה לRD06

כשמתייחסים אל אישה אפילו מקצועה הוא העתיק בעולם כאל מכונה איך אפשר לצפות ליחס ממנה  שאינו  כמו ממכונה
וחוץ מזה אסור להגזים גם בשימוש בכוח כשאתה רוצה יותר עמוק.
אל תשכח מה יש לך בין השיניים שלה
אין לדעת מתי ואם הכעס יגבר על התבונה
וכבר קרו דברים כאלו
 לא עדיף לתת ולקבל?
גם את זה ניתן להשיג אצל שרון. כשהיא מקבלת היא מחזירה

בחזרה למעלה
Andre2011 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-09-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Andre2011 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2011 בשעה 20:17

rabbit, נכון אמרת.   RD06מציג את שרון כבובת גומי גמישה וכאילו אין עצלה מה לחפש חוץ מי זה.

נערך על ידי Andre2011 - 29/-10-/2011 בשעה 20:34
בחזרה למעלה
שרון מתל-אביב צפה בגלילה למטה
זוהתה טלפונית על ידי ההנהלה כבחורה !
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 05/-07-/2011
מיקום/איזור: תל-אביב ליד הים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שרון מתל-אביב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2011 בשעה 21:46
במקור פורסם על ידי rabbit

בתגובה לRD06

כשמתייחסים אל אישה אפילו מקצועה הוא העתיק בעולם כאל מכונה איך אפשר לצפות ליחס ממנה  שאינו  כמו ממכונה
וחוץ מזה אסור להגזים גם בשימוש בכוח כשאתה רוצה יותר עמוק.
אל תשכח מה יש לך בין השיניים שלה
אין לדעת מתי ואם הכעס יגבר על התבונה
וכבר קרו דברים כאלו
 לא עדיף לתת ולקבל?
גם את זה ניתן להשיג אצל שרון. כשהיא מקבלת היא מחזירה

היי  rabbit

אומנם התגובה של RD06 יצאה לו קצת אנוכית, ומהכרות שלי איתך לא התפלאתי מהתגובה שלך ...  RD06 הוא בחור נהדר וג'נטלמן אמיתי שיודע לתת יחס מדהים וכיף להיות בחברתו . 

שרון אקזוטית מלוכסנת עיניים פרטית בתל-אביב
0549027574

בחזרה למעלה
אחים שלו גברים צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
מיקום/איזור: Anguilla
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-10-/2011 בשעה 07:45
בקיצור בואו נסכם:
גילה של המלוכסנת אינו 20 וגם אינו שנות ה20 המוקדמות.
זכותה לא לחשוף את הנתון הזה אבל ברגע שהיא מפרסמת אותו הוא נתון לביקורת.
מעבר לזה כעת כשהשרשור נקי מיחצ"ון ממוסד אנחנו לטעמינו רואים אותו כאחד מיני רבים אם כי תמיד יהיו לנו הזכרונות...

בחזרה למעלה
לומברוזו צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-12-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לומברוזו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-10-/2011 בשעה 08:20
אמת בפרסום - בת כמה שרון

מעולם לא התעניינתי ולא שאלתי את שרון לגילה, ולכן אין לי בעייה להתייחס לנושא.

גיל הגוף של שרון - גוף מושלם של כוסית צעירה, בהחלט 21, אין הפתעה לרעה גם כשהבגדים נקלפים, הכל מתוח, חלק וגמיש. מתוך אחריות ציבורית אני בודק נושא זה מקרוב ובעיון פעם ברבעון.

גיל כשנפגשים ברחוב - מתאים לאמצע שנות העשרים,  אין "בייבי פט" או "בייבי פייס", אבל אפשר לצאת מהבית בכבוד גם בלי עבודת קונסילר.

גיל כרונולוגי : משיקולים היסטוריים ואחרים, אני מניח שבין 27 ל- 31 (ושוב, זהו ניחוש שלי, היוריסטיקה).

ולכן , כשעוסקים בנושא הגיל: לגבי האקטואר הגיל הכרונולוגי הוא העיקר, לגבי צרכן שרותי המין דווקא גיל הגוף הוא העיקר . אם שרון תדווח לביטוח החיים כי היא בת 23 זה יהיה שקר וודאי. האם זה לא יהיה שקר, או לפחות הטעיה, אם תדווח לצרכן המין שהיא בת 30 ?

לאחר שנים של עיסוק בנושא גולשי הפורום כבר יודעים כי שרון היא כמו גויאבה : חלק מתים עליה, וחלק ממש לא. נושא הגיל לא כל כך רלוונטי.
בחזרה למעלה
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-10-/2011 בשעה 08:52
לומברוזו פיקששת,

השאלה היא לא בת כמה באמת המלוכסנת זה ממש לא מענייו אותנו, אלה מהם השקרים שבפרסום?
והאם מסע היחצ"נות שלה שמלווה בהמון שקר והפרזה לכלעצמו אינו ראוי לביקורת.

מעבר לזה גם אם המלוכסנת הייתה נראית כה טוב עדיין היא זיון רע ולחלקינו זה חשוב יותר ממראה, 
ודי עם השטויות שמי שיתן לה יחס אנושי יקבל חזרה אנחנו יכולים להעיד ש:
א. זה לא המקרה.
ב. יש משהו מינימלי שהיא אמורה לספק עבור האתנן.
ג. היא עצמה הודתה שקריטריונים לשרות טוב זה מראה כמו של ג'ף גריגסקריצה

בחזרה למעלה
rd06 צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-01-/2007
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rd06 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-10-/2011 בשעה 11:14
סופרגירל אתה תותח!!!!
איך עלית עליי????????
מינואר 2007 אני מדווח פה דיווחים משוחדים ולא אמינים! צחוק
אפילו ההנהלה החליטה שאני :
rd06 צפה בגלילה למטה

מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-01-/2007
מיקום/איזור: ישראל
מצב מחובר: מחובר
מדווח סקס אמין עם עתיד!!! ונתנה לי "וי" מסתובב ...

במקום לקשקש תתחיל לזיין!
תדווח את דעתך על זיונים ואל תזיין את המוח על דעתך..Ouch

I'm Rd06 who the fuck r u ???!!! הכי כייף? לזיין ולרוץ לספר לחבר'ה !
בחזרה למעלה
yuri צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yuri ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-10-/2011 בשעה 18:28

לדעתי שרון לא נראת יותר מ 25

בחזרה למעלה
El PiCo צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 06/-09-/2011
מיקום/איזור: haifa
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט El PiCo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-10-/2011 בשעה 19:51
אפסים אין לכם משהו יותר טוב לעשות מאשר לריב אם בחורה חמודה ומתוקה כמו שרון?? כמה שאתם אפסים!!!
כשזין עומד החשבון רועד
בחזרה למעלה
ran צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-02-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ran ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-10-/2011 בשעה 20:19

לידידי rd06 מסכים איתך לגבי  התענוג  בלכוון את שרון במציצה  Star  להרים את שערה וליראות אותה יונקת וניהנית מוצצת עד שאתה מיתפוצץ בפיה  . אין בזה מן המכניות אלא יותר שליטה גברית בתענוג משותף  פצצה

החתול ran חולה על שרוןןןן
מיאוווווו ...............
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס
חבר של כבוד בהיכל קשקשני ישראל

הצטרף / הצטרפה: 23/-08-/2011
מיקום/איזור: בבית של פיסטוק
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-10-/2011 בשעה 22:13
במקור פורסם על ידי El PiCo

אפסים אין לכם משהו יותר טוב לעשות מאשר לריב אם בחורה חמודה ומתוקה כמו שרון?? כמה שאתם אפסים!!!

gunner, משהו פה לא "הקפיץ לך את העין"?    קריצה
לדעתכם - איצטגנין מאוהב בי בסתר?
בחזרה למעלה
gunner צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-11-/2008
מיקום/איזור: United Kingdom
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gunner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-10-/2011 בשעה 22:16
ברור שהקפיץ.
זה שאתה מקפיץ לשרון את הפוסט...כועס...
המגיב "אם האפסים" שמעליך זה ילד עם שתי תגובות בפורום.
כבר אתה רוצה שאכנס בו עם ספר דקדוק בראש?
I fart in your general direction
בחזרה למעלה
superman1979 צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס
???????????

הצטרף / הצטרפה: 13/-08-/2011
מיקום/איזור: קריפטון
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט superman1979 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-10-/2011 בשעה 22:21
אתה הרי לא יכול להתאפק בלי להכנס במשהו..אז יאללה תקוףכועס
עדיף לאבד רגע בחיים..מאשר לאבד חיים ברגע.
סופרמן, עזרה וחילוץ נשים..
בחזרה למעלה
gunner צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-11-/2008
מיקום/איזור: United Kingdom
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gunner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-10-/2011 בשעה 22:29
סופרמן - עניתי לך במקום אחר.
עזוב את שרון במנוחה. לחשו לי שהיא עבדה קשה היום...
I fart in your general direction
בחזרה למעלה
jcock צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט jcock ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-11-/2011 בשעה 15:57
היום סוף סוף החלטתי לבקר את שרון.
לאחר שהתקשרתי היא אמרה שאני אדבר איתה שוב כשאגיע למקום.
לאחר כשעה בערך הגעתי לשם והתקשרתי אליה, היא אמרה שהיא תחזור אליי עוד כמה דקות.
בסוף אני התקשרתי מספר פעמים אך הגעתי לתא קולי.
לאחר בערך חצי שעה סוף סוף היא ענתה ואמרה לי לאן בדיוק להגיע.
אמנם חיכיתי בחוץ קצת יותר מחצי שעה וכבר כמעט התייאשתי אך בסוף זה היה שווה את ההמתנה הארוכה.
למזלי לא ירד גשם כשחיכיתי לה בחוץ וכשעליתי אליה סוף סוף שרון התנצלה על העיכוב בנימוס ושלחה אותי להתרחץ.
ועכשיו נעבור לעיקר קריצה
שרון פשוט מדהימה, יש לה גוף חבל על הזמן, תחת אדיר, כוס יפה ומטופח/מגולח וחזה אמנם לא ענק אך גם לא קטן ויפה מאוד.
לאחר המקלחת הקצרה שרון התחילה במציצה מעולה ומשם עברנו לאנאלי בדוגי.
אחרי שגמרתי שרון עשתה לי מסאג' ותוך כדי דיברנו קצת ואני חייב לציין שהיא ממש נחמדה וסימפטית.
אחרי זה עשינו 69 ואז עברנו לסקס רגיל כשהיא מעליי, פשוט תענוג כשהיא רכבה עליי ותפסתי לה את החזה...
אחרי זה היא רצתה לעבור לדוגי וכמובן שמה שהיא רצתה היא קיבלה צחוק
אמנם לא הצלחתי לגמור בפעם השנייה אך זה לא בגלל שרון המדהימה אלא שפשוט לוקח לי תמיד הרבה זמן לגמור במיוחד בפעם השנייה.
בסיכומו של דבר נהניתי מאוד ושרון שווה כל שקל ואף יותר מכך.
מה שבטוח אחזור אליה שוב כשזה יתאפשר לי כספית וכמובן שלא אגמור לפחות יומיים לפני הביקור אצלה כדי שלא יהיו שוב בעיות באקט השני Tongue

לסיכום חברים רק רציתי שלא יהיו אי הבנות למיניהן לגבי, אני לא "משוחד" ושרון לא "הכריחה" אותי לרשום ביקורת טובה.
ראיתי פה ובשרשור הקודם שלה הרבה ביקורות לגביה, חלקן טובות אך רובן הרבה פחות.
לאחר התלבטות עם עצמי החלטתי בסופו של דבר לשפוט את שרון על דעת עצמי ולכן כשניתנה לי ההזדמנות הכספית החלטתי לבדוק מה היא שווה, ולטעמי לפחות היא שווה והרבה.
אני מבין שיש הרבה אנשים שלא מרוצים משרון, אך הכל עניין של טעם ושל יחס וגישה (לפחות לדעתי).
אי אפשר שכולם יאהבו את שרון ויהנו איתה, זה ברור שיהיו גם כאלו שלא יהנו איתה.
לפי דעתי מי שבא בגישה שלילית מראש גם יצא מהביקור עם שרון בגישה עוד יותר שלילית.
אני באתי גם לפנק את שרון ולא רק להתפנק ולכן גם היתה זרימה טובה ויצאתי מבסוט בסיכומו של עניין וכשתהיה לי אפשרות בהחלט אבקר אצלה שוב.
מי שהיה ולא נהנה לא חייב לחזור אליה אך גם לא צריך להכפיש אותה פה, אפשר פשוט לרשום ביקורת שלילית בצורה בוגרת ולהסביר מה לא היה טוב במפגש, זה לפחות מה שאני הייתי עושה אם לא הייתי נהנה איתה.
ולגבי האנשים האחרים שלא היו עדיין אצל שרון ומתלבטים אז הדרך הכי טובה היא ללכת ולנסות בעצמכם במקום להסתמך על דעות של אחרים, מקסימום לא נהניתם אז יותר אל תלכו אליה.

נערך על ידי jcock - 18/-11-/2011 בשעה 13:27
בחזרה למעלה
לומברוזו צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-12-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לומברוזו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-11-/2011 בשעה 18:23
היום ביקרתי את שרון.

גילוי נאות : אני משוחד ושרון הכריחה אותי לכתוב ביקורת טובה.
שרון איימה עלי שאם לא אציית , היא "תישמט מתחתי בגמר ביאה ".
כשאמרתי לה שאני לא יודע במה מדובר והיא ממש מפחידה אותי, היא אמרה לי להכנס לאינטרנט ולחפש.
חיפשתי ומצאתי, נבהלתי ואני כותב.

לפני מספר ימים, בדיון על גילה של שרון, ציינתי את הערכותי לגבי הנושא, וציינתי שאני עורך ביקורת ריבעונית.
כיוון שאני מדווח נאמן, הגיע זמן הבדיקה וקבעתי יום ושעה.

לבדיקה הגעתי עם שאלון ומדידים.

אחד המדידים היה מין ביקיני/חוטיני/בגד גוף מנומר, שהגיע ממדור השובבות בדילאקסטרים. מדובר במוצר שהוזמן לפני שבועות, ובתזמון המתאים הגיע לידי ממש ביום חמישי.

התחלתי בשאלון, ובו שאלתי את שרון מספר שאלות :

1. האם משה דיין אהב רימינג ?
2. איך היה חרושצ'וב במיטה ?
3. מה שמו של הבן האמצעי שלך (כאן הפגנתי שנינות) ?

שרון לא נפלה בפח, ואני מתרשם שאין לה שום תרומה להקמת המדינה, למהפכת התרבות בסין או למפלת הקומוניזים בברית המועצות.

לאחר מכן ביקשתי משרון ללבוש את המדיד, שמיועד למבנה גוף רגיל סיני, כלומר רזה.
שרון לבשה אותו, והוא התאים לה לגמרי, ואפילו צילמתי שתי תמונות שלה בתוך הלבוש, כאסמכתא בתיק הבדיקה.

השלב הבא היה בדיקה במישוש וליקוק של כל הגוף, בדגש מוצקות ומרקם.

והשלב האחרון - בדיקת הפנים מקרוב.

כל הבדיקות הוכיחו כי שרון נראית , בגוף ובפנים, בתחילת שנות העשרים.

שרון הציעה שהיא תבחן את כישורי כמודד מוסמך.
ראשית, התבקשתי לבדוק את שני החורים שלה.
אחר כך כיסתה את עיני, לקחה דילדו אותו שמה לחלופין ליד חור התחת ובכוס, נתנה לי להריח, ואז התבקשתי לציין היכן היה הדילדו לאחרונה. הוסכם שעל הצלחה אקבל פרס , ועל כישלון קנס.
משום מה הצלחתי בכל הניחושים. שרון חשדה בי שאני מרמה, וניסתה לדחוף לי את הדילדו. 

בשלב הבא עברנו למציצה, דוגי, וגמירה במיסיונרית.

בזמן שנותר פיטפטנו, שתיתי קפה ואכלתי קאפקייק.
אפילו ניסיתי לרסן את התגובות של שרון בפוסטים שיזמה היא או אחרים, אך זה יקרה רק לאחר שליברמן ינשק את אבו-מאזן, ואחים שלו ישנה את החתימה.

בחזרה למעלה
ערבה אנושית צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
המצפון האנושי של הפורום [~:

הצטרף / הצטרפה: 22/-01-/2010
מיקום/איזור: ציפורן בגליל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-11-/2011 בשעה 22:03
טוב, אני לא משוחד שרון, אבל אני משוחד של לומבוזו.
אז ככה, לו הייה לי רצון  ללכת לשרון, אחרי 3 מפגשים הייתי מקבל ממנה את הלינק לפאסבוק שלה (אם יש לה כמובן) וגישה לכול הפרטים. מסיבות אישיות שלא קשורות לשרון בכלל, אני לא אלך אליה. אין לי כבר כוח לאתגרים חדשים. אז אין לי הוחכה חד משמעית שלמברוזו צודק, אבל יש לי הוחכה נסיבותית.

יש בחורה שאני מכיר יותר מצויין ממצויין. היא לא קוראת בפורום. ויש אליה ביקורת ממש קטלנית ואני בטוח מוצדקת.
אבל ללמברוזו היא נתנה יחס כמו שהייתה נותנת לי ובתקופת יחסינו לכולם.
למה? בטח לא בגלל הפורום אלה בגלל אישיותו.

B&C בחור רגיש וטוב לב, אבל צעיר כדי למצוא מפתח לבחורה מנוסה בשירותי מין כמו שרון.  והוא בצדק באה להנות ולא לשבור קרח.
אז לרובם לצערי המקרה שלו הוא הדוגמה (צודק אש"ג).
לאומתו ידידיAndre 2011 אדם עם ניסיון חיים וניסיון עם נשים יכול היה להצליח כמו לומברוזו. האם זה שווה?
כנראא שלא. רק אם הוא מחפש בנוסף להנאה וקרש לבבי גם אתגר.

נערך על ידי ערבה אנושית - 18/-11-/2011 בשעה 22:12
בחזרה למעלה
Andre2011 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-09-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Andre2011 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-11-/2011 בשעה 22:58
במקור פורסם על ידי ערבה אנושית

אז ככה, לו הייה לי רצון  ללכת לשרון, אחרי 3 מפגשים הייתי מקבל ממנה את הלינק לפאסבוק שלה (אם יש לה כמובן) וגישה לכול הפרטים. מסיבות אישיות שלא קשורות לשרון בכלל, אני לא אלך אליה. אין לי כבר כוח לאתגרים חדשים. אז אין לי הוחכה חד משמעית שלמברוזו צודק, אבל יש לי הוחכה נסיבותית.

יש בחורה שאני מכיר יותר מצויין ממצויין. היא לא קוראת בפורום. ויש אליה ביקורת ממש קטלנית ואני בטוח מוצדקת.

B&C בחור רגיש וטוב לב, אבל צעיר כדי למצוא מפתח לבחורה מנוסה בשירותי מין כמו שרון.  והוא בצדק באה להנות ולא לשבור קרח.
לאומתו ידידיAndre 2011 אדם עם ניסיון חיים וניסיון עם נשים יכול היה להצליח כמו לומברוזו. האם זה שווה?

ערבה אנושית ידידי,

אין לי מילים כמה שאתה נחמד.

אני מזמן כבר לא מחפש אתגרים. כל נפילה חדשה בשבילי זה מכה חזקה בפרצוף ובנפש ויותר ויותר קשה לי להחזיק מעמד. אני לא בחור צעיר. עכשיו מנסה ללכת רק על בטוח. לא סתם לא רצתי מייד למלוכסנת המפורסמת. נראתה לי סקסית ושירותית אבל התלבטתי הרבה זמן. עכשיו הסיפור נגמר. בטוח שלא חשוב לה אחד יותר אחד פחות. יש לה קהל ג'נטלמנים אמיתיים ושייהנו.        

נערך על ידי Andre2011 - 18/-11-/2011 בשעה 23:00
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שרון מתל-אביב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-11-/2011 בשעה 10:47
בוקר טוב ערבה אנושית חיוך גדול

התגובה שלי בורוד בתוך הציטוטים

במקור פורסם על ידי Andre2011

אז ככה, לו הייה לי רצון  ללכת לשרון, אחרי 3 מפגשים הייתי מקבל ממנה את הלינק לפאסבוק שלה (אם יש לה כמובן) וגישה לכול הפרטים.
 לפחות 4 מפגשים קריצהצחוק 
 מסיבות אישיות שלא קשורות לשרון בכלל, אני לא אלך אליה. אין לי כבר כוח לאתגרים חדשים.

לא מעט אנשים נהנו איתי , אז זה לא כזה אתגר ..

אז אין לי הוחכה חד משמעית שלמברוזו צודק, אבל יש לי הוחכה נסיבותית.

איך אתה יכול לקבוע מי יצליח למצוא מפתח אליי ומי לא... אולי אני רק אפתח את הדלת ואתמוגג ממנו ... 

רק אחרי ש- Andre 2011  יבקר אצלי נדע אם הוא נהנה או לא ...

ערבה אנושית ידידי,

אני מזמן כבר לא מחפש אתגרים. כל נפילה חדשה בשבילי זה מכה חזקה בפרצוף ובנפש ויותר ויותר קשה לי להחזיק מעמד. אני לא בחור צעיר. עכשיו מנסה ללכת רק על בטוח. לא סתם לא רצתי מייד למלוכסנת המפורסמת. נראתה לי סקסית ושירותית אבל התלבטתי הרבה זמן. עכשיו הסיפור נגמר. בטוח שלא חשוב לה אחד יותר אחד פחות. יש לה קהל ג'נטלמנים אמיתיים ושייהנו.        

ערבה אנושית ידידי,

היי Andre2011

לא אשכנע אותך לבוא , אם תרצה לבוא בכיף ...

אם תחליט לבוא , אני  מאחלת לך להנות איתי

אגב זה ממש לא משנה אם תגיד לי את הכינוי שלך בפורום או לא

נערך על ידי שרון מתל-אביב - 19/-11-/2011 בשעה 11:03
0549027574

בחזרה למעלה
ran צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-02-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ran ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-11-/2011 בשעה 10:56

ניפגשתי אתמול עם שרון דפקתי קלות על הדלת וניכנסתי שרון יפיפיה כתמיד הושיטה את לחייה לנשיקה ואמרה בחיוך חיכיתי לך אני נורא רעבה התיישבנו על הספה בעירום (אחריי מיקלחת חמה) ושרון ישר התחילה מהמנה העיקרית אמרתי לה שרון תסתכלי במראה כמה שאת יפה היא הסתכלה לרגע ואמרה אני יודעת  Tongue  והמשיכה בשלה . התחלתי לדפוק אותה בפה לאט... הגברתי את הקצב כאשר אני תופס את ראשה מגביר ודופק עד שהיא קיבלה את כולו בפיה אומנם זה קצאת קשה אבל היא ממש לא היתנגדה . כשגמרתי שרון ניסתה להגיד לי משהו אבל יצא לה   מממ מ ממיאאאו ( על זה אמרו חכמינו אין משיחין בשעת הסעודה ) אחרי מקלחת נוספת חזרתי הפעם למיטה שרון חיכתה מוכנה מראה לי את התחת היפיפה שלה Heart ניכנסתי בדוגי כאשר אני מלטף ודוחף לה קלות אצבע בחור המדהים של הטוסיק שלה (גם על זה נאמר שטובים השניים מין האחד) גמרתי בתוכה הרגשתי כמו באורגיה ורק עם שרון ! נישקתי אותה על צווארה ...  

החתול ran חולה על שרוןןןן
מיאוווווו ...............
בחזרה למעלה
ערבה אנושית צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
המצפון האנושי של הפורום [~:

הצטרף / הצטרפה: 22/-01-/2010
מיקום/איזור: ציפורן בגליל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-11-/2011 בשעה 11:38
שרון יקירתי,
 מקבל ההערה שלך על לפחות 4 מפגשים, נסחפתי . את בטוח יותר סגורה מבחורות שאני הכרתי. אומר את זה בכלל לא כביקורת. זכותך המלאה להיות כמו שאת.
שאני אמרתי שבעיה בי ולא בך, אמרתי בכנות. משהו קצת נשבר בתוכי בתקופה אחרונה (היו סיבות) וכמו שכתב  Andre2011 על עצמו - אני כבר לא מחפש אתגרים. אם כול הכבוד לאלה שנהנים איתך, אני מכיר את עצמי וחושב שמבין אותך, אז עבורי זה כן אתגר.

אני כמו שאת יודעת סומך אל למברוזו הרבה יותר מעל התוקפים אותך. אבל את B&C אני מכיר. וזה בחור כן להפליא. אז כמו שהיושר שלי דורש לתת עדותו של ידידי למברוזו, ככה הוא דורש לתת עדותו של B&C
כמובן שאני לא חושב שיחס שהוא קיבל נובע ממעמדו הצנוע בפורום. הוא מחפש יחס לבבי. כמוני. כמו למברוזו. למברוזו הצליח לפתוח אותך בלי מאמץ ובטח לא בגלל פורום. לא כולם כמוכו. לא הייתה טיפת ביקורת כלפיך במה שכתבתי.
יש לך הרבה מעריצים. אני לא מומחה מה זה שירות טוב. הדרישות מין שלי מינימליות: מציצה חשופה, עדיף אנאלי ואם לא: דוגי ומיסיונרי. אם הרבה חדירות. זה הכול. מה זה לבביות אני מבין מצויין. Andre201 ו B&C שייכים לאותה קטגוריה של מחפשי לבביות (אצלם אולי דרישות השירות גבוההות משלי).

כול אחת ואחד בנישה שלו. אני לא חלק בויכוח על השירות שלך שאני לא מכיר וממש נגעל מדיון על הגיל שלך (למרות שלמברוזו לא כתב מה ענית על שמו של הבן האמצעי שלך ). חיוך
אם היית קראת אותי ללא דעה קדומה, היית רואה שאני דוקא מגן אליך בלהסתמך אל למברוזו. לא מבקר.

שיהיה לך שבוע טוב, הרבה לקוחות מרוצים.
תאמיני לי שאני מאחל לך רק דברים טובים.

נערך על ידי ערבה אנושית - 19/-11-/2011 בשעה 12:02
בחזרה למעלה
רימינג מעשי צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-02-/2008
מיקום/איזור: Micronesia
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רימינג מעשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-11-/2011 בשעה 11:39
במקור פורסם על ידי שרון מתל-אביב

בוקר טוב ערבה אנושית חיוך גדול

התגובה שלי בורוד בתוך הציטוטים

אז ככה, לו הייה לי רצון  ללכת לשרון, אחרי 3 מפגשים הייתי מקבל ממנה את הלינק לפאסבוק שלה (אם יש לה כמובן) וגישה לכול הפרטים.
 לפחות 4 מפגשים קריצהצחוק  
אחד אפס לתאגיד
 מסיבות אישיות שלא קשורות לשרון בכלל, אני לא אלך אליה. אין לי כבר כוח לאתגרים חדשים.

לא מעט אנשים נהנו איתי ולא מעט גם לא, אז זה לא כזה אתגר .. כל עוד לא איכפת לך להיות עם מאותגרת GFE

אז אין לי הוחכה חד משמעית שלמברוזו צודק, אבל יש לי הוחכה נסיבותית.

איך אתה יכול לקבוע מי יצליח למצוא מפתח אליי ומי לא... אולי אני רק אפתח את הדלת ואתמוגג ממנו ...  כמו שאני מתמוגגת מהלבלר למשל

רק אחרי ש- Andre 2011  יבקר אצלי נדע אם הוא נהנה או לא ... בהקשר זה אני הולך עם כיוון מחשבתו של מחבב הגריאטריות  כשרואים מדורה בוערת לא צריך להכניס את היד בכדי להבין שיש סכנת כוויה.

ערבה אנושית ידידי,

ערבה אנושית ידידי,

היי Andre2011

לא אשכנע אותך לבוא , אם תרצה לבוא בכיף ...
החברים קיש את אוהב מתבקשים להכניס אייקון של אקדח מופנה לרקה.

אם תחליט לבוא , אני  מאחלת לך להנות איתי

אגב זה ממש לא משנה אם תגיד לי את הכינוי שלך בפורום או לא - ודאי שהיא רוצה שתכתוב לה לפני , בכדי שתוכל לומר לך מה לכתוב אחרי.

בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-11-/2011 בשעה 11:48
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רימינג מעשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-11-/2011 בשעה 14:05
במקור פורסם על ידי קישקשתא

נראה לי שהגברת הבינה ששני המשפטים לגבי הצורך באסרטיביות של לקוחותיה

ושמי שמגיע אליה צריך להתאים את עצמו אליה ולא להיפך, היו משפטים די אידיוטיים,

אז לפני שתערוך את הודעותיה הכוללות את המשפטים הללו,

כשרות לאורח, אביא לכם הודעות אלה במלואן: 

(המשפטים הרלוונטיים מודגשים בצהוב)

במקור פורסם על ידי shyguy

כמישהו שכבר היה אצלה כבר פעמיים..
שרון כנראה הנפילה הכי גדולה בפורום הזה.. לא אכפת לי לכתוב את זה... למען כולם פה באמת.
לקרוא לה רובוט זאת העלבה לרובוטים, תקבל שרות יותר טוב כשאתה מנסה להתנתק מהוט.
מי שתוהה, מתבלבל, כמעט משתכנע או מתפתה, תן פרסה בכל הכוח ..  לא יופי, לא אופי, לא שירות ולא זיון תמצא כאן.

אז הנה.. ושלא יעבדו עליכם :)

שלום למשתמש shyguy

אכן היו לי איתך 2 פגישות . בפגישה הראשונה היית מבקר מאוד  "קשה"  וממש קרעתי את עצמי איתך. יצאת מרוצה ובפוסט הישן שלי יש דיווח שלך. 
מכיוון שאני אף פעם לא שופטת לפי הפגישה הראשונה נתתי לך צ'אנס ונפגשתי איתך בפעם השניה. המקרה חזר על עצמו.
אחזור על מה שאמרתי לך בפגישה שלנו  : "או שתתאים  את עצמך אליי או שכדאי לשנינו שלא נפגש יותר ". 

מאחלת לך הרבה הנאות Hug

במקור פורסם על ידי רימינג מעשי

השירות שלה שנוי במחלוקת.   המפוכחים יותר לא מצפים  שבחורה בתשלום תתאהב בהם.   ועדיין, לשרון יש בעיה עם אנשים מסויימים באופן שבו היא מקרינה ומעבירה מגע .  אני מניח שיש כמה שנושא הזה קריטי עבורם,  דבר המשתקף שוב ושוב בבקורות עליה בגרסאות שונות וחוזרות.  אל לך לבוז לעניין בכזו  קלילות כי יש המחפשים בסקס שלהם , גם אם הוא בתשלום, משהו שהוא קצת מעבר לתיקתוקיה משודרגת.

רימינג מעשי היקר 

לגבי הפרטים הטכניים שרשומים בפרסומת שלי ונמסרים על ידי בטלפון -  לגבי זה שמתי לב שאין תלונות. מקיימת את מה שמבטיחה.

הנושא הבעייתי כפי שאני מבינה הוא הזרימה בפגישה , יש כאלה שמרוצים ויש כאלה שלא.

מודה! הזרימה מאוד תלויה בכימיה הדדית ובאסרטיביות של המבקר. 

אתן לך בתור דוגמה את הדיווח שלך ...

במקור פורסם על ידי רימינג מעשי

לאחר מחשבה של יום החלטתי לכתוב דעתי על שרון.
למען גילוי נאות, הפעם האחרונה שבקרתי אותה הייתה לפני כשנתיים בערך, ומפאת הזמן מה שאנסה להעביר הוא ההתרשמות שלי תוכונות ומאפיינים שונים הקשורים בשירות שהיא נותנת.  סוג של מאזן אם תרצו , ואני משאיר לכל אחד את ההחלטה האם היא מתאימה לו.

על צד החיוב:

אשת שיחה בהחלט רהוטה, במבחינתי אולי לא לשיחות נפש, אך בהחלט לSMAL TALK כי יש לה חוש הומור לא רע.
המשכן שלה תמיד מבריק בנקיונו, והקפה בסוף בהחלט מוסיף.
הזמן שלה מוקפד ומדוייק, אתה אומר את שתרצה ומקבל בהתאם לתפריט ולזמן.
שומרת על חיים ספורטבים ובהחלט נראת חטובה.

על צד השלילה.
אין GFE , לפחות לא באופן מוצהר ולא היה איתי.
התכנון המדוייק  והתהליכי גורם להרגשה מיכנית למדי.  לא היה אצלי תיקתוק, ושרון עבדה ונתנה את מה שהבטיחה בדיוק לפי הספר, אך לא היה בזה שום דבר מרגש או מסעיר.

במשפט אחד - עבורי זאת הייתה חוויה של לבוא, לפרוק מטען וללכת ולא מעבר.
כמה כדאי לשלם  עבור חוויה כזאת נתון לשיקולו של כל אחד מכם.

התייחסות למה שהדגשתי באדום בתוך הדיווח שלך:

אין GFE , לפחות לא באופן מוצהר ולא היה איתי  - (אם אתה מתכוון במונח הזה רק לנשיקות בפה, אז אכן אין. אם הכוונה לא רק לנשיקות בפה אז זה עניין של זרימה משותפת ) 

התכנון המדוייק והתהליכי גורם להרגשה מיכנית למדי.  לא היה אצלי תיקתוק, ושרון עבדה ונתנה את מה שהבטיחה בדיוק לפי הספר, אך לא היה בזה שום דבר מרגש או מסעיר  - כדי שהפגישה תהיה מרגשת ומסעירה אתה גם צריך ליזוםולהיות יותר אסרטיבי. אתה בחור נורא חמוד ותאמין לי שהייתי זורמת איתך בכיף כמובן במסגרת הגבולות שלי. 

במשפט אחד - עבורי זאת הייתה חוויה של לבוא, לפרוק מטען וללכת ולא מעבר  

יש לא מעט אנשים שבאים אליי במטרה להתפרק עם כוסית. מדבריך אני מבינה שהציפיות שלך מהמפגש היו אחרות , אבל  כדישהציפיות שלך יתממשו אתה צריך להתנהל טיפה  אחרת.

רימינג מעשי, מה שכתבתי למעלה נכתב ברוח טובה ולא התכוונתי חס וחלילה להעליב אותך. אתה מאוד חמוד ומאוד נהנתי לבלות איתך. 

לאחר כמה לבטים הלטתי כי כאן הוא המקום הנכון להגיב על הנאמר, כי מדובר בי ובמאפייני השירות של שרון עצמה.
למעשה , אני חושב שהתגובה של שרון הייתה מהיותר אותנטית שכתבה.  במידה מסוימת, היא אף צודקת.  מגע מיני מעצם מהותו מצריך התאמה מסוימת משני ( ואף יותר אם יש) השותפים ללא קשר לכוון תזרים האתנן.  שרון יכולה להתאים עצמה לטייפקסט מאוד ספציפי של לקוחות:  מחפשי הכוסיות, חובבי האנאלי, ובמידה מסוימת גם במעוניינים לחגוג את פורים בכל ימות השנה. אני סוג טיפוס שהאסרטיביות המינית שלו יותר תלוית מגע - ורצוי מגוון במיוחד - מאשר תפאורה. שרון פחות מתאימה לי ולצרכים שלי ושל כמותי בדרך שהיא ממצבת את השירות שהיא נותנת עבור המחיר שהיא מבקשת.
אם המגע לא עושה לי את זה אני פשוט לא נדלק, ואז כל הסקס הוא סוג של (כמו שנאמר באנגלית ) :  GOING THROUGH THE MOTIONS.  אין כאן משהו שיזמה או יתר אסרטיביות יכלו לפתור כי הם נתקלים בדיוק באותן גבולות ששרון כה הטיבה לאתר כי יש לה.  

בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-11-/2011 בשעה 22:24
בחזרה למעלה
levb צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט levb ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-11-/2011 בשעה 22:26
נפגשתי עם שרון היום בבוקר. התחלנו משיחה על חדשות שהיו לכל אחד מאתנו בתקופה אחרי הפגישה הקודמת. ניהלנו את השיחה כאשר אנחנו עומדים מחובקים, אני מלטף אותה ומוריד ממנה עוד ועוד פריט מהבגדים והיא מדי פעם נוגעת בי בעדינות וזה מחרמן אותי נורא. כאשר שרון נשארה רק בחוטיני השכבתי אותה על הבטן והתחלתי לעשות לה מאסאז'. היא הצביעה לי איפה להקדיש יותר תשומת לב. לאט-לאט ירדתי למטה, הורדתי ממנה את החוטיני, נישקתי וחיבקתי את הטוסיק המדהים שלה. הרגשתי חרמנות כזאת שהחלטתי לוותר על המציצה, שמתי קונדום, הרמתי אותה כך שתעמוד בדוגי וחדרתי מאחורה. זאת הייתה הרגשה נפלאה, עם כל תנועה גנחתי מרוב הנאה והרגשתי איך הגמירה מתקרבת. בסוף הורדתי את הגומי והשפרצתי לשרון על הגב. רציתי שתזמין אותי למקלחת לשטוף ממנה את הזרע ואכן זה מה שקרה. אחר כך שאלה האם אני זוכר שעוד לא ירדתי לה. דבר כזה אין צורך להזכיר לי. חזרנו למיטה ונתתי לה ירידה מושקעת עד לגמירה עדירה, כזאת שלא זכורה לי בשנתיים שאנו נפגשים. קשקשנו עוד קצת והגיע זמן ללכת. היה מדהים, זאת הייתה דרך הכי מהנה להתחיל את היום.
בחזרה למעלה
יוסי32 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט יוסי32 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-12-/2011 בשעה 08:35

שמעו מה היה במפגש האחרון שלי עם שרון   Star

שרון ואני עובדים כאנשי מכירות בחברה לפיתוח מערכות חשמל סולאריות מתקדמות. יוצא לנו לסוע הרבה ללקוחות בכל רחבי העולם. בדרך כלל אני מציג את המצגות ושרון בדרכיה המיוחדות אחראית לסגור את העסקאות ... קריצה . הנסיעה האחרונה שלנו הייתה למקום נידח אי שם במקסיקו, ללקוח קשה, אבל בסופו של דבר הצלחנו לסגור עסקה ענקית של ארבע מאות מיליון דולר !! חיוך גדול .
בסוף יום העבודה נסענו שמחים ומרוצים למלון. אבל , כשהגענו אליו אמרו לנו בקבלה שנשאר להם רק חדר אחד. לא ידענו מה לעשות. זה בניגוד לכל כללי האתיקה של החברה שנלון באותו חדר. שרון הציעה שלא נספר לאף אחד בחברה ואני הסכמתי. היינו גמורים מעייפות עלינו לחדר, התארגנו לשינה, נכנסנו למיטה וכיבינו את האור.
לא חלפו יותר ממספר דקות ופתאום אני מרגיש רגל חלקה מתחככת ברגל שלי. מייד אחריה יד עדינה מלטפת לי את החזה. שאלתי את שרון: "מה את עושה ?" , והיא אמרה שאין חימום בחדר ושקר לה .. חיוך
ריחמתי עליה והסכמתי שנישן כפיות .. אבל היא ניצלה את המצב והכניסה את היד שלה לתוך התחתונים שלי, ואמרה שהיא תמיד חייבת סקס לפני השינה, אחרת היא לא נרדמת. ידעתי שאני לא יכול לאכזב אותה.
השכבתי אותה על הגב , הנחתי את רגליה על הכתפיים שלי, גיששתי את הדרך פנימה, והתחלתי לחדור לתוכה באיטיות. שרון לא יכלה לסבול את זה. תפסה לי בישבנים והכניסה אותי בבת אחת עד הסוף. הרגשתי אותה בוערת וזיינתי אותה חזק, עד שהתחילה לרעוד מתענוג. אחרי דקות ארוכות שהרגשתי היא נמסה לי מאושר התפוצצתי בתוכה לתוך הסוף המתוק. קריצה
אחר כך כבר באמת לא היה קשה להתרדם, וכשחזרנו הבייתה כבר ביקשנו לצאת לנסיעת עסקים משותפת ביחד ...  אצבע למעלה
בחזרה למעלה
אוהב סבתות צפה בגלילה למטה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-12-/2011 בשעה 13:50

נערך על ידי אוהב סבתות - 23/-12-/2011 בשעה 13:41
בחזרה למעלה
yellow-horny צפה בגלילה למטה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yellow-horny ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-12-/2011 בשעה 15:42
קליפ טוב:)

בחזרה למעלה
אמריקאי צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 22/-05-/2010
מיקום/איזור: במוסך סקודה
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אמריקאי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-12-/2011 בשעה 23:23
בקרתי את שרון לפני מספר ימים

מכיוון שהדיווח האחרון שלי היה מזמן, וביקרתי את הגברת כבר מס' פעמים, ואני באמת קיים ולא פקטיבי, החלטתי שהגיע הזמן לדווח בשנית. שרון לא ביקשה, לא איימה וגם לא התחננה. אפילו לא הבטיחה טובות הנאה אם אדווח בפורום בין כל הביקורות של "האופוזציה הלוחמנית".

הגעתי לשרון אחה"צ, וכמובן ששרון פתחה את הדלת לבושה כפי שביקשתי ממנה.הבאתי גלידה לשנינו וישבנו לאכול, יותר נכון שרון ישבה עלי ערומה עם גרביונים שחורים (רגע-טכנית לא היתה ערומה, מה שמוכיח שהדיווח שלי לא אמין). קצת חירמן אותי-לא שרון אלא הגלידה. השקעתי קצת.

עלינו למיטה. עשיתי לשרון מסאז' עדין כמו שהיא ביקשה בכתפיים, בגב וירדתי לאט ובעדינות לתחת.
שרון התחילה במציצה שהייתה מדהימה, ארוכה וסבלנית, עם הברשות של הלשון, למי שמבין...
לא שאני כזה מומחה. אוי, הלשון של שרון פשוט מדהימה, טכנית, אבל מדהימה.

עברתי למצב של עמידה ושרון ישבה על המיטה. בזמן שהיא מוצצת ומברישה (משקיעה באופן "טכני")
הבטתי מלמעלה בגב שלה, במותניים הצרות ובתחת, וברגליים עם הגרביונים השחורים - מראה מדהים
וסקסי שרק העמיד לי את הזין עוד יותר, אבל מבחינת "טכנית" בלבד

אני יותר בקטע של מציצות כרגע אז לא רצית להמשיך לאקטים. היא כל כך חירמנה אותי שאחרי שגמרתי פעם ראשונה, ונשאר 15 דק', היה לי כח לעוד סיבוב. שרון לא אמרה נואש ולא עשתה פרצופים, עשינו סיבוב נוסף.

היה לנו עוד זמן לסיים את הגלידה ברוגע

היה נפלא, בלי לחץ, עם כימיה, איך אמרו החברה בפורום - "טכני" 

בחזרה למעלה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 11:08
הקליפ הכי מוצלח שלי ואין לייק אחד אפילו ?Evil Smile
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שרון מתל-אביב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 11:35
אוהב סבתות היקר!!!

מאוד מאוד מאוד  אהבתי את הקליפ !!! אצבע למעלה מוחא כפייהאצבע למעלה 
יצא לך מדהיייים  !!!  

תודה רבה מווווואאאאההההה  Heart

0549027574

בחזרה למעלה
nhl99 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט nhl99 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 11:39
אחלה קליפ !!!!!
בחזרה למעלה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 11:41

אוהב סבתות היקר!!!

מאוד מאוד מאוד  אהבתי את הקליפ !!! אצבע למעלה מוחא כפייהאצבע למעלה 
יצא לך מדהיייים  !!!  

תודה רבה מווווואאאאההההה  Heart

Approve
בחזרה למעלה
לופין צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לופין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 11:43
אוהב סבתות אני משום מה לא יכול לראות אף אחד מהסרטונים שאתה מעלה (גם את זה וגם את הסרטונים האחרים)
הוא אומר לי "הסרטון אינו זמין לכולם. רק משתמשים עם קישור יכולים לראות אותו"
בחזרה למעלה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 11:49
מוזר לופין.
אני שם גם קישור ליוטיוב.
מעשה כשפיםGeek 
אז מי שלא מצליח לראות שילך למקורTongue
בחזרה למעלה
סופר לה טיב צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 15:16
במקור פורסם על ידי לופין

אוהב סבתות אני משום מה לא יכול לראות אף אחד מהסרטונים שאתה מעלה (גם את זה וגם את הסרטונים האחרים)

יכול להיות שאתה לא מצליח כי בגלל התוכן זה מוגבל מעל גיל מסוים...צחוקקריצה
בחזרה למעלה
פורום סקס
???????????

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט superman1979 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 15:18
במקור פורסם על ידי סופר לה טיב

במקור פורסם על ידי לופין

חחצחוק
בחזרה למעלה
סופר לה טיב צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 15:22
סופרמן, לך אין בעיה לראות ?צחוק
בחזרה למעלה
לופין צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לופין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 15:34

במקור פורסם על ידי לופין

אולי קריצה 
או בגלל שאני גולש ב INPRIVATE שזה לא שומר שום דבר על המחשב (לא משאיר עקבות לאישה) ולפעמים זה חוסם דברים אז זאת הסיבה שאני לא יכול לראות...
בדפדפן הרגיל זה עובד מוחא כפייה
בחזרה למעלה
פורום סקס
???????????

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט superman1979 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 17:02

סופרמן, לך אין בעיה לראות ?צחוק

יש לי עיניי רנטגןחיוך גדול
בחזרה למעלה
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 18:52
שום סרטון לא יעזור מדובר על בחורה שקרנית הנותנת שרות מיכני, לא מוכנה לקבל ביקורת ובעלת היסטוריה של יחצ"נות בפורום.

נערך על ידי אחים שלו גברים - 07/-12-/2011 בשעה 19:06
בחזרה למעלה
מוסלי צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-10-/2009
מיקום/איזור: על הסוס-לי
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מוסלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 19:22
במקור פורסם על ידי אמריקאי

מכיוון שהדיווח האחרון שלי היה מזמן, וביקרתי את הגברת כבר מס' פעמים, ואני באמת קיים ולא פקטיבי, החלטתי שהגיע הזמן לדווח בשנית. שרון לא ביקשה, לא איימה וגם לא התחננה. אפילו לא הבטיחה טובות הנאה אם אדווח בפורום בין כל הביקורות של "האופוזציה הלוחמנית".

"טכני"... 

שרון, איה מצאת את 'מר אמינות' הזה שמבט קצר בפרופיל מסכל לו את התואר חיש קל?

זה אפילו לא מצחיק ...
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שרון מתל-אביב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 19:24
במקור פורסם על ידי אחים שלו גברים

שום סרטון לא יעזור מדובר על בחורה שקרנית הנותנת שרות מיכני, לא מוכנה לקבל ביקורת ובעלת היסטוריה של יחצ"נות בפורום.

אחים שלו גברים ,

לדעתך אני נותנת שירות מכני? סבבה דפדף הלאה ולך תתפנק אצל בחורות שאתה נהנה איתן. 

היסטוריה של יחצ"נות בפורום? אני מבינה שאתה מתכוון לפוסט הזה הא?

סקסימו, דירות דיסקרטיות תמונות אמיתיות כוסית פרטית

כן נו... בחרתי דרך מקורית לפרסם תמונות אמיתיות שלי ... מודה שאני שובבה Evil Smile

נערך על ידי שרון מתל-אביב - 07/-12-/2011 בשעה 19:26
0549027574

בחזרה למעלה
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 19:33
זה רק נדבך אחד ברשת סבוכה של שקרים אותה את ויחצנייך טוויתם.

את לא אקזוטית, לא מלוכסנת ולא בת 20.
את לא מסוגלת לקבל ביקורת ומנסה לגמד את המבקרים שלך בעבר עשית את זה בסיוע האדמין שהיה ידוע בשמותיו הרבים, כיום אין לך את היכולת.

את ניסית לרמוז שאנחנו מנסים לסחוט ממך טובות הנאה וכאן עשית טעות מרה, כי על הוצאת דיבה אנחנו לא סולחים ולא עוברים הלאה.

ולכן נשוב ונספר לאנשים על שקרייך ועל השרות הרע, היקר והמיותר (אופס יצא לנו חרוז) ובניגוד לך רק אמת נדבר.

בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 19:34
האמריקאי לא אמין?  גילית את אמריקה מוסלי...  קריצה 

ועכשיו לנושא אחר: 

כאשר יגמרו המארחות, הצוות הנמרץ בראשותו של אוהב הסבתות, יעבור לקליפ לכל חבר פורום... מוחא כפייה 
ההרשמה החלה - נא לפנות בפרטי לאוהב סבתות ולקישקשתא במשאלות ובקשות מיוחדות.

הבהרה: 

לא הייתי מעורב ביוזמה או בהכנתו של הקליפ עבור השקרניקית,

מדובר ביוזמה בלעדית של המשתמש "אוהב סבתות".

כל מי שיחליט להגיע אל השקרניקית בעקבות צפיה בקליפ זה עושה זאת על אחריותו בלבד!

אם בכל זאת הלכתם, תלונות ומענות נא להפנות אל המשתמש "אוהב סבתות" בלבד!

נערך על ידי קישקשתא - 07/-12-/2011 בשעה 19:59
בחזרה למעלה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 19:57
מה זה המשתמשEvil Smile ?
עדיף סבתא או סבתותErmm או הבמאי Cool
בחזרה למעלה
פורום סקס
???????????

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט superman1979 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 20:05
במקור פורסם על ידי אוהב סבתות

מה זה המשתמשEvil Smile ?
עדיף סבתא או סבתותErmm או הבמאי Cool

אני מעדיף סבתאחיוך גדול
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רימינג מעשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2011 בשעה 20:17
במקור פורסם על ידי אמריקאי

הגעתי לשרון אחה"צ, וכמובן ששרון פתחה את הדלת לבושה כפי שביקשתי ממנה.הבאתי גלידה לשנינו וישבנו לאכול, יותר נכון שרון ישבה עלי ערומה עם גרביונים שחורים (רגע-טכנית לא היתה ערומה, מה שמוכיח שהדיווח שלי לא אמין). קצת חירמן אותי-לא שרון אלא הגלידה. השקעתי קצת.

עלינו למיטה. עשיתי לשרון מסאז' עדין כמו שהיא ביקשה בכתפיים, בגב וירדתי לאט ובעדינות לתחת.
שרון התחילה במציצה שהייתה מדהימה, ארוכה וסבלנית, עם הברשות של הלשון, למי שמבין...
לא שאני כזה מומחה. אוי, הלשון של שרון פשוט מדהימה, טכנית, אבל מדהימה.

עברתי למצב של עמידה ושרון ישבה על המיטה. בזמן שהיא מוצצת ומברישה (משקיעה באופן "טכני")
הבטתי מלמעלה בגב שלה, במותניים הצרות ובתחת, וברגליים עם הגרביונים השחורים - מראה מדהים
וסקסי שרק העמיד לי את הזין עוד יותר, אבל מבחינת "טכנית" בלבד

אני יותר בקטע של מציצות כרגע אז לא רצית להמשיך לאקטים. היא כל כך חירמנה אותי שאחרי שגמרתי פעם ראשונה, ונשאר 15 דק', היה לי כח לעוד סיבוב. שרון לא אמרה נואש ולא עשתה פרצופים, עשינו סיבוב נוסף.

היה לנו עוד זמן לסיים את הגלידה ברוגע

היה נפלא, בלי לחץ, עם כימיה, איך אמרו החברה בפורום - "טכני" 

ינקי דודל, בקרת את שרון ונהנת ,מדוע להקניט את עמיתיך ?  טכנית, במעשה זה גרמת במו ידיך לכך שהדיווח שלך אינו עומד בזכות עצמו.  בינתיים ספרת לנו כי הכרת את שרון ונפלת בתיקתוקיה.  אתה עדיין בחתוליך בצבירת פז"מ פרטיות, אפרוח קטן המנסה לקרקר כתרנגול שאינו מודע כי הוא מועד לכפרות.

נערך על ידי רימינג מעשי - 07/-12-/2011 בשעה 20:25
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1 89101112 74>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz