מחפש המלצה על חומר השהייה

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
Zayan Lavan צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2009
מיקום/איזור: Israel
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Zayan Lavan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: מחפש המלצה על חומר השהייה
    פורסם: 05/-09-/2011 בשעה 02:12
אני מחפש חומר השהייה לשימוש עם בחורה מחוץ לתחום. לאחרונה קניתי בחו"ל חומר שכלל לא עובד. החומר מחברת "Black Stone". (ממש לא מומלץ. אין לזה כל השפעה).

אשמח מאוד אם משהו מחברי הפורום יכול להמליץ על משהו ולשתף חוויה. 

נערך על ידי administrator - 05/-09-/2011 בשעה 08:10
בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-09-/2011 בשעה 09:20
תקרא על התוית של הבקבוק ותבדוק אם מכיל "קודאין" בד"כ בריכוז של 10-15%.
אם מכיל - זה עובד (יש קצת טעם לואי, לתשומת ליבך)
גם כדורי הזיקפה גורמים להשהייה מסויימת בשיגור.
המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה
almoni2009 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט almoni2009 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-09-/2011 בשעה 11:23
יש בשוק מגוון די רחב של ספריים ומשחות. במוצלחים שבהם החומר הפעיל הוא לידוקאין בריכוז 10% - חומר הרדמה מקומי מקובל ולא מסוכן. הוא טוב גם לעקיצת דבורה, כבייה וכו'. חלק מהתכשירים בשוק מכילים גם ויטמינים למיניהם, בשביל להרשים - לא מזיק ולא עוזר.
עצה מניסיוני, הספריי יותר אפקטיבי מאשר המשחה. יש גם קונדומים עם טיפת לידוקאן בפנים - יקרים ולא אפקטיביים.
אם אתה משתמש בספריי, אז כדאי מאוד להתיז אותו במקום הנכון, ולהמתין לפחות 10 דקות ואף עדיף 1/2 שעה להשפעה מלאה. אם הבחורה מוצצת בלי, כדאי שלפניכן תרחץ את האזור (אל תדאג, ההשפעה תישאר אם המתנת לפחות 10 דקות), אחרת הלשון שלה יירדם משאריות החומר והיא תתעצבן עליך - ובצדק.
עוד עצה: כמו כל תרופה, גם תוקף הלידוקאין פג אחרי משהו כמו שנתיים, לכן כדאי לא להתפתות לאריזות גדולות, אלא לקנות את הגודל המינימאלי - נגיד 12 מיליליטר, ולחדש כל שנה או משהו כזה. גם לא להשאיר את הספריי באוטו בחום, כי אז הוא מתפרק ומתקלקל. כדאי גם לקנות טרי ממקור אמין, או לפחות כזה שיש לו חנות אמיתית - לא רק באינטרנט. תעשה חיפוש בגוגל לפי "ספריי השהיה לידוקאין" ובחר לך חנות ממוקמת במקום נוח לך.
ולחברינו איצגנין: קודאין זה שמהו אחר - לכאבי ראש וגרון, לא עלינוקריצה
בחזרה למעלה
Lavelle צפה בגלילה למטה
פורום סקס
תנו לי עוד קצת זמן ... להפתיע

הצטרף / הצטרפה: 02/-02-/2009
מיקום/איזור: מחבק טוסיק שובב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Lavelle ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-09-/2011 בשעה 11:26
לפי מה שידוע לי קודאין זה חומר משכך כאבים שמוסיפים אותו בכמה כדורים נגד כאבי ראש  ועוד...  איך הוא משפיע על השפיכה?
מנענע רק את שרון הכוסית בעלת הכוס המתוק והתחת המחרפן והדורש!

בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Zayan Lavan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-09-/2011 בשעה 14:52
תודה רבה לכם!
מאוד מעריך את התשובות. 
באמת החומר שקניתי לא מכיל לידוקאין והוא לחלוטין חסר תועלת. הדברים האלה יקרים יחסית, וחבל לטעות עוד בפעם בקניית חומר שלא עובד. 
בחזרה למעלה
אוהב סבתות צפה בגלילה למטה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-09-/2011 בשעה 15:42
"דקה שתיים צריך גומר בהרפיה,בסקס צריך הרבה זמן"
ככה אומרת לי תמיד המעסהבכי.
בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-09-/2011 בשעה 15:59
במקור פורסם על ידי Lavelle

לפי מה שידוע לי קודאין זה חומר משכך כאבים שמוסיפים אותו בכמה כדורים נגד כאבי ראש  ועוד...  איך הוא משפיע על השפיכה?
מהו מנגנון שיכוך הכאבים באופן כללי?
החומר המשכך גורם להרדמת העצבים המובילים את הסיגנל של הכאב למוח.
ובאופן דומה נמנע מעבר הגירוי ע"י העצבים שבאבר המין, והשפיכה (הנגרמת בעת הגעת הגירוי לסף עוצמה מסוים) מושהית.
המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה
meninblack צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

הצטרף / הצטרפה: 07/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-09-/2011 בשעה 20:34
קח טיפ זול ומהיר וזמין. לך לבית מרקחת ותבקש משחת עזרקאין. תמרח על הזין כמה דקות לפני ותראה איך זה עובד.
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס
חבר של כבוד בהיכל קשקשני ישראל

הצטרף / הצטרפה: 23/-08-/2011
מיקום/איזור: בבית של פיסטוק
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-09-/2011 בשעה 20:46
פשוט תחשוב עליה, זה ישהה את כל הסיפור, באחריות:

נערך על ידי קישקשתא - 12/-04-/2012 בשעה 20:44
לדעתכם - איצטגנין מאוהב בי בסתר?
בחזרה למעלה
almoni2009 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט almoni2009 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-09-/2011 בשעה 22:33
במקור פורסם על ידי meninblack

קח טיפ זול ומהיר וזמין. לך לבית מרקחת ותבקש משחת עזרקאין. תמרח על הזין כמה דקות לפני ותראה איך זה עובד.

החומר הפעיל במשחת עזרקאין הוא אותו לידוקאין, בריכוז 5%.
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Zayan Lavan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-09-/2011 בשעה 01:40
תודה לכל הממליצים. בעתיד אבדוק אולי את המשחה. קניתי ספריי. זה עובד. מעניין איך זה ירגיש לזיין עם זה.  
בחזרה למעלה
לופין צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2011
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לופין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2011 בשעה 14:59
כל התכשירים האלה בטוחים לשימוש מבחינת תופעות ליווי?
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Zayan Lavan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2011 בשעה 23:54
תראה- אני יודע שלחלק מחומרי ההשהייה יש אישורים ממשרדי בריאות בחו"ל. ממשרד הבריאות בארץ לא צריך לצפות כי זה מצריך השקעה רצינית מצש החברות. 

אני לקחתי חומר מתוצרת גרמניה. בחנות אמרו לי שיש לזה אישור ממשרד הבריאות שם. את האמת- לא מצאתי על זה עדויות- לא בעטיפה ולא באנטרנט. 

אבל גם לא מצאתי אף ידיעה באנטרנט על אי אילו סכנות בריאותיות קשורות. בנוסף- מדובר במוצר מתוצרת גרמניה והחוקים שם זוכים לאכיפה, כך שהסבירות לסיכון הוא קטן. 
לבסוף- מדובר באותו החומר שרופא השיניים מזריק לך לתוך הגוף לפני טיפול. אז נראה לי שזה בסדר גמור בסך הכל. 

בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Zayan Lavan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-09-/2011 בשעה 00:08
לגבי החוויה עצמה: אני מאוד אהבתי את זה. זיינתי מישהי לא קשורה לתחום. הזיון היה לא-מקונדם. 

צריך ללמוד איך להשתמש בזה. אתה יכול גם להרדים את כל הזין אבל אז אתה לא תוכל לגמור בכלל. 
אתה מרגיש כמו כוכב פורנו. אני משוכנע שזו באמת גם השיטה שלהם לזיונים ארוכם כאלה.

אתה נהנה קצת פחות- אבל אתה נהנה יותר זמן. בשבילי זה פיצוי מעל ומעבר. מעולם לא הייתה לי בעיה - אבל החומר הזה ללא ספק מוסיף. אני זוכר שבאמצע הזיון הסתכלתי עליה כשהיא על ארבע ואני מאחוריה וחשבתי לעצמי שאפילו אם לא הייתי מרגיש כלום- רק ההנאה מלהסתכל על הנוף הזה שאני מזיין מישהי מהממת זמן ממושך, זה כבר פיצוי מספיק. אבל שיהיה ברור- אם אתה שם את החומר על המקומות האסטרטגיים בלבד, אתה עדיין תרגיש המון. למעשה אתה מוותר קצת על איכות ומקבל בתמורה הרבה כמות. 

כל אחד שיעשה חישוב לגבי הכושר הפיזי שלו- ככל שאתה מזיין יותר זמן אתה גם צריך יותר סיבולת כמובן. 
אני נהניתי מהזיון הארוך. 
ממליץ להשתמש בזה, אבל לא בהכרח בסקס בתשלום. זונות בדרך כלל לא אוהבות זיון ארוך. 

נערך על ידי Zayan Lavan - 15/-09-/2011 בשעה 00:09
בחזרה למעלה
לופין צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לופין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2011 בשעה 17:35
במקור פורסם על ידי Zayan Lavan

תראה- אני יודע שלחלק מחומרי ההשהייה יש אישורים ממשרדי בריאות בחו"ל. ממשרד הבריאות בארץ לא צריך לצפות כי זה מצריך השקעה רצינית מצש החברות. 

אני לקחתי חומר מתוצרת גרמניה. בחנות אמרו לי שיש לזה אישור ממשרד הבריאות שם. את האמת- לא מצאתי על זה עדויות- לא בעטיפה ולא באנטרנט. 

אבל גם לא מצאתי אף ידיעה באנטרנט על אי אילו סכנות בריאותיות קשורות. בנוסף- מדובר במוצר מתוצרת גרמניה והחוקים שם זוכים לאכיפה, כך שהסבירות לסיכון הוא קטן. 
לבסוף- מדובר באותו החומר שרופא השיניים מזריק לך לתוך הגוף לפני טיפול. אז נראה לי שזה בסדר גמור בסך הכל. 

תודה מוחא כפייה
בחזרה למעלה
קרקוביאק צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קרקוביאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-09-/2011 בשעה 08:49
דד

נערך על ידי קרקוביאק - 12/-04-/2012 בשעה 20:36
בחזרה למעלה
רקבנאדם צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-10-/2010
מיקום/איזור: משתמש לא פעיל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רקבנאדם ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-09-/2011 בשעה 11:21

כל כמה שניות תחשוב שאתה עושה סקס עם דפני ליף. אבל רק לכמה שניות, כי אחרת אתה עשוי כבר להפוך לאימפוטנט או הומו (וגם אז:הומו אימפוטנט). ומאחר ודוחפים לנו את הפרצוף המאוס שלה בכל פינה, זה אפילו חומר השהיה חינמי לגמרי.הבתזוג גם לא תרגיש כלום מבחינת טעם ורק תצתרך להסביר לה שהמשפט שזרקת - "ילדת כאפות צפונית מניאקית ודפוקה בשכל"- זה לא היה עליה. 

נערך על ידי רקבנאדם - 22/-09-/2011 בשעה 14:34
בחזרה למעלה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-09-/2011 בשעה 13:07
במקור פורסם על ידי רקבנאדם

כל כמה שניות תחשוב שאתה עושה סקס עם דפני ליף. אבל רק לכמה שניות, כי אחרת אתה עשוי כבר להפוך לאימפוטנט או הומו (וגם אז:הומו אימפוטנט). ומאחר ודוחפים לנו את הפרצוף המאוס שלה בכל פינה, זה אפילו חומר השהיה חינמי לגמרי.הבתזוג גם לא תרגיש כלום מבחינת טעם ורק תצתרך להסביר לה שהמשפט שזרקת - "ילדת כאפות צפונית מניאקית ודפוקה בשכל"- זה לא היה עליה. 

רק בן אדם ?
הגזמת אצבע למטה

נערך על ידי אוהב סבתות - 23/-09-/2011 בשעה 13:16
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-09-/2011 בשעה 13:38
נראה לי שרקבנאדם זה למעשה טרכטנברג,

שמוציא על דפני את העצבים פה בפורום בניק בדוי.

בלי שום קשר לזה שגם אני לא סובל אותה.
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Zayan Lavan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-09-/2011 בשעה 14:57
דווקא מסכים איתו.  מדובר בתנועה פופוליסטית שמאחוריה בעצם עומדים גורמים פוליטיים. דפני ליף אכן מגעילה- אבל היא רק עלה תאנה עבור ציפי ליבי- שהיא עוד יותר מגעילה. 

אז תחשוב עליה ותשחרר דיווח!

בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-09-/2011 בשעה 15:02
דפני אכן מגעילה,

ציפי גם כן מגעילה,

אבל אין יצור יותר דוחה ומגעיל משרה כועס
בחזרה למעלה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-09-/2011 בשעה 15:03
אויינק אויינקPig הכי מגעילה.
בחזרה למעלה
gunner צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-11-/2008
מיקום/איזור: United Kingdom
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gunner ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-09-/2011 בשעה 16:12

שרה של ביבי? זה לא חומר השהיה.

שרה זה במקום אזמל המנתחים שמסרס אותך.
בשנות השמונים הקבוצה שלי שיחקה את הכדורגל הכי משעמם באנגליה וזכתה לכינוי BORING ARSENAL.
כדי להשהות גמירה, כל מה שהיית צריך זה למלמל: "ארסנל, ארסנל, הייבורי, הייבורי (האצטדיון הקודם שלנו)" וזהו, הלך על הגמירה ואפשר להתחיל מחדש את התהליך.
איזה מזל שהזמנים השתנו...
ולסיום - בדיחה על שרה. לכבוד יום ההולדת של ביבי, הלכה שרה למקעקע וביקשה קעקוע של B על כל ישבן כדי שיצא BB.
כשהגיע ביביהו הביתה, לקחה אותו שרה'לה לחדר השינה עלתה למיטה על 4, חשפה ואמרה לביבי - מזל טוב. מה אתה אומר?
ביבי מסתכל ואומר - זה מאוד יפה, BUT WHO THE FUCK IS BOB?
I fart in your general direction
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-09-/2011 בשעה 16:32
גדול  צחוק
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-09-/2011 בשעה 18:00
במקור פורסם על ידי אוהב סבתות

אויינק אויינק Pig ?

שרון תכעס עלייך, מדובר בגניבה ספרותית מבחינתה...
בחזרה למעלה
batista3 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 26/-03-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט batista3 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-09-/2011 בשעה 18:16
אני אישית לא ניסיתי ספריי או משחות כך שאין לי מושג מה ההשפעה שלהם.
אבל יצא לי לנסות טבעות רטט למינהם,זה גם גורם להשהייה וגם הבת זוג נהנת.
בחזרה למעלה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-09-/2011 בשעה 18:37
[.QUOTE=קישקשתא]
במקור פורסם על ידי אוהב סבתות

אויינק אויינק Pig ?

שרון תכעס עלייך, מדובר בגניבה ספרותית מבחינתה...
[/QUOTE]

לא מכיר שרוןEmbarrassed.

זה כינוי ידוע ומקובל בכל הטוקבקים בעתונות.

בחזרה למעלה
רקבנאדם צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-10-/2010
מיקום/איזור: משתמש לא פעיל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רקבנאדם ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-09-/2011 בשעה 19:34

שהחיינו וקיימנו והגיענו ליום זה של ליבראליות אמיתית! כאשר dude רשום וכותב בפורום המוקדש למין בתשלום אבל ננזף דווקא כי ליכלך על דפני ליף.וביננו העצה עם ליף וההשהיה דווקא עצה טובה, ואפילו טבעית (רפואה משלימה אשכרה). והדפני הזו בהחלט ראויה לדיון פה בפורום בהיותה בחורה עובדת (עלינו הישראלים בעיניים). והרי מדובר על תקתקנית על שצריכה שרשור של כבוד בפורום "הנפילות הכואבות של עם ישראל" בפורטל "קרוק אדיר" . ואם הדפני הזו הייתה פותחת שרשור משלה בפורום הפרסומי אז הנמסיס שלה "אחים שלו ביקורתיים" ואולי גם "רייטינג מעשי" היו צריכים לגייס במומבאי עשרים איצ'יקידאנות באאוטסורסינג שישבו על הפורום 24/7 בשביל לחשוף את הבדיות שבפרסומים שלה ומה שהיא לא מספרת שם, כי לבד לא היו עומדים במשימה מרוב שלדפני הזאת יש איזה שמונים אלף לאוול שמספרים עליה מעשיות אלף לילה ולילה. כמו מה באמת מאחורי הכינוי "דפני מהפכנית תל אביבית מדופלמת " (כי מאחורי זה יש צפונית משועממת ומתוסבכת) או מה עומד מאחורי כל החפירות שלה על "חווית צדק חברתי מושלמת" ו"אצלי לא תרגיש שתוקתקת פוליטית" כשבסוף מתברר שהיא בכלל עושה איזו מהפכה בתחום הכמה דומפיריניון אפשר לחסל במסיבה בפנטהאוס בבאזל.

ואיך בדיוק ציפי לבני חומר השהיה? Dude האיש ביקש השהיה, לא סירוס ועיקור פסיכולוגי. ואללה כשאתה שומע את פניני החוכמה שלה חבל לך על אותם שנים שהישראלים עבדו קשה לנפץ את המיתוס שהיהודים פחדנים. עכשיו באה לבני ומנפצת את המיתוס שהיהודים חכמים.

צברי-נראה לך טרכטנברג חשב לעבור את הבירוקרטיה של להרשם לפורום לפני שנה רק בשביל הלפני דיף הזו? לחכות את כל הזמן עד שיאשרו אותו ואז לנער את הראש בתדהמה כשארבע בנות כותבות לו בתוך שבע דקות מאז הרישום ? למשה לכתוב את לוחות הברית היה יותר קל מאשר לעבדך (טרכט') לפרסם פה פוסט.

כמובן שאני לא ערב לכך שחומר ההשהיה דפני עובד. לא שהיו לי בעיות כאלה, אבל אני כבר שנים לוקח תרופה שתופעת לוואי מוכרת שלה היא השהיית שפיכה היסטרית (תרופה גנרית:כתובה וטבעת). אבל פעם, כשעוד הייתי בשוק החופשי אני זוכר קולגות מדברים על חומר זול וזמין "ויקי קנפו" שעיכב את השפיכה עד שפשוט הזרעונים מתו מזיקנה והשלימו דיקומפוזיה עד לרמת הלא נשאר כלום. שמעתי שעוד מוכרים כזאת, אבל אולי צריך לנדוד בשביל זה למכולות במגזר. זה כמובן בלי להכנס לתכשיר סופר יקר אבל מופלא שמוכר רק לפרנקופילים שעשה הכל: גם עורר חרמנות וזיקפה כמו ויאגרה בריבוע, וגם לחלוטין עוצר את החרמנות והשפיכה לקראת הסוף כמו סודה לשתיה על ספיד. מדובר, כמובן, על הביוגרפיה המצולמת של בריז'יט בארדו.

בכל מקרה נראה לי שעדיין קונדום הוא מעכב השפיכה האולטימטיבי, וגם לא מסגיר את הבעיה בפני הפרטנרית. על סגולותיו של הקונדום כמעכב שפיכה דנו כבר בחלונות הגבוהים ועוד ב 1945:

m.youtube.com/watch?gl=IL&hl=he&client=mv-google&v=_ykp-xEcWMA

בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-09-/2011 בשעה 20:15
טוב, שכנעת אותי,

לא טרכטנברג!!
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz