פורום נעולזונה בת זונה בבאר שבע - אזהרה

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
ילד טוב ירושלים צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-01-/2011
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ילד טוב ירושלים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: זונה בת זונה בבאר שבע - אזהרה
    פורסם: 11/-09-/2011 בשעה 14:09
לרגל ביקור עסקים בבאר שבע החלטתי לנסות את מזלי בבירת הנגב.
התקשרתי למודעה הזאת:

ענתה הבחורה, נשמעה די נחמדה, 250 ש"ח לחצי שעה כולל מציצה חשופה. קבעתי איתה שעה, הגעתי למקום אליו כיוונה אותי (מרכז אורן). נשארתי איתה על הקו בזמן שכיוונה אותי לאזור מעפן של שכונה ד'. בזמן שחניתי בחנייה מתחת לבניין שלה היא ראתה אותי מהחלון. משום מה ברגע שראתה אותי פשוט ניתקה ולא ענתה שוב למרות ניסיונות רבים להתקשר ולסמס. לא יודע למה, אולי חשבה שאני שוטר למרות שאני ממש נראה סטודנט תמים. או שאולי פעם יצאתי איתה כשלמדתי בבאר שבע? צחוק
כאשר התקשרתי ממספר אחר מייד ענתה וברגע שזיהתה את הקול שלי ניתקה שוב מייד. בקיצור, שרפה לי זמן יקר, והצרה היא שבבאר שבע אין תיקתוקיות כמו בתל אביב אליהן אפשר ללכת תמיד לשפוך את הזעם ואת הזרע שהצטבר.

בקיצור, התנהגות מגעילה, ממליץ להתרחק. מי יתן ותישאר בלי פרנסה.
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס
חבר של כבוד בהיכל קשקשני ישראל

הצטרף / הצטרפה: 23/-08-/2011
מיקום/איזור: בבית של פיסטוק
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-09-/2011 בשעה 09:53
תזהר מזהבה בן, תראה מה קורה ש"מלכלכים" על שכונה ד, לא צריך לחכות הרבה, זה מתחיל אחרי דקה ו 28 שניות:

לדעתכם - איצטגנין מאוהב בי בסתר?
בחזרה למעלה
החתיך הרומנטי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-12-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החתיך הרומנטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-09-/2011 בשעה 16:31
ילד טוב ירושלים.
ידידי תבין דבר אחד,שבאר שבע היתה כל השנים יבשה בדיוק כמו ירושלים שאנחנו נמצאים בה עד היום הזה.
הנה,אני נותן לך דוגמה קטנה,מה יש בירושלים!,כל הזמן מחפש אחרי זונות ודירות ולא מוצא כלום!.
היתה ירושלים יבשה ותישאר יבשה,כל הזמן הירושלמים נוסעים למרכז ות''א לפרק החרמנות שלהם.

לפעמים,התל אביבים שמכירים אותי היטב,אומרים לי עדיף לכם הירושלמים שקופצים לכאן כל כמה ימים לגור כאן בת''א ולחסוך זמן ותעריפי נסיעות,דלק וכל זה.
אני אישית אף פעם לא דגמתי זונה מחוץ ת''א,כל הזיונים שלי היו בת''א בלבד!.
ת''א מגוון מספר ראשון לבחורות עובדות,ואני אוהב פשוט את ת''א,מרגיש שמח כאשר אני מסתובב בתוך הרחובות שלה.

נערך על ידי החתיך הרומנטי - 12/-09-/2011 בשעה 16:50
תמיד בשטח למען כולם.
בחזרה למעלה
yosi צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yosi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-09-/2011 בשעה 18:12
הכתובת הייתה על הקיר אני במקרה שלה קיבלתי עקיצה..
קבל את הקישור וכל התיאור נמצא בו :

אני פונה להנהלת הפורום לעשות בירור ולהשעות לאלתר את הבחורה הזאת היא רמאית ואיננה ראויה לקבל פרסום בפורום נרחב ובגודל כזה שדוגל בבנות פרטיות אמיתיות ולא ברמאיות למיניהן. יש כאן כבר שני עדויות על אופן תפקודה של בחורה ואני מבטיח שאיננו הראשונים ולא האחרונים שנפלו ויפלו במלכודת..
אומנם באר שבע יבשה אבל זה לא מצדיק לתת פרסום בכל מחיר לבחורה שמתחזה לפרטית ומרמה את הלקוחות.
אם אין לך מה להגיד עדיף לשתוק ולהפנים
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ילד טוב ירושלים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-09-/2011 בשעה 20:40
תודה חבר'ה
רק הבהרה, היא לא עקצה אותי ישירות (מלבד בזבוז זמן ששווה כסף), אבל ההתנהגות המגעילה שלה דורשת התייחסות.
בחזרה למעלה
LifeStyle צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-07-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט LifeStyle ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-09-/2011 בשעה 19:48

אחי, יש מצב אולי היא מכירה אותך אחרת היא לא היתה עושה לך תרגיל כזה ...
התחלתי את דרכי כגוזל, השמוליק החל לגדול, כעת אני טוחן וטוחן.. וכשאגדל אלמד להיות טבח...
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-09-/2011 בשעה 20:02
במודעה שלה רשום "מעוניינת להכיר ישראלים בלבד", מה שאומר שהיא לא מעוניינת לקבל ערבים או את הבדואים מהאיזור,

יכול גם להיות שהיא חשבה שהוא ערבי או בדואי,

אם באת עם גמל או כאפייה אז זאת בטוח הסיבה  קריצה
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ילד טוב ירושלים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-09-/2011 בשעה 22:29
לא תמצא יותר אשכנזי ממני
בחזרה למעלה
yosi צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yosi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-09-/2011 בשעה 23:45
אז לידיעתך היא כן מקבלת ערבים ככה היא אמרה לי בעצמה..

במקור פורסם על ידי קישקשתא

במודעה שלה רשום "מעוניינת להכיר ישראלים בלבד", מה שאומר שהיא לא מעוניינת לקבל ערבים או את הבדואים מהאיזור,

יכול גם להיות שהיא חשבה שהוא ערבי או בדואי,

אם באת עם גמל או כאפייה אז זאת בטוח הסיבה  קריצה
בחזרה למעלה
yosi צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yosi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-09-/2011 בשעה 23:46
במקור פורסם על ידי ילד טוב ירושלים

תודה חבר'ה
רק הבהרה, היא לא עקצה אותי ישירות (מלבד בזבוז זמן ששווה כסף), אבל ההתנהגות המגעילה שלה דורשת התייחסות.

היא פשוט לא הספיקה למזלך.. Shocked
בחזרה למעלה
לופין צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2011
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לופין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2011 בשעה 09:56
עושה רושם שהיא באמת הכירה אותך אבל זה כמובן לא מצדיק את ההתנהגות שלה.
בחזרה למעלה
סופר לה טיב צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2011 בשעה 12:26
בדואי או ערבי נושא תעודת זהות כחולה אינו ישראלי???
בחזרה למעלה
המכור לדבר צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-04-/2011
מיקום/איזור: הדרום
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המכור לדבר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-09-/2011 בשעה 14:30
ילד טוב ירושלים אתה צריך להודות למי שצריך שלא פגשת את הבחורה,
אני ההיתי עם הבחורה ליפני כחצי שנה ויותר לא חזרתי והסיבות הם:
השירות שלה גרוע ביותר תקתקנית ואל תיגע בי פה ואל תיגע בי שם (אם אתה יודע למה אני מיתכוון)
לא נקייה בימיוחד ולא כוסית אם כי גם לא מכוערת כבת 25 לערך נשמעת נחמדה מאד בטלפון אך זהו תחילתו של העוקץ איך שהכסף מחליף ידיים כל היחס שלה מישתנה ומבחינתה העיקר שתעזוב כמה שיותר מהר.
לסיכום בהחלט לא שווה את המחיר ובוודאי לא את המאמץ.
בחזרה למעלה
yosi צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yosi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-09-/2011 בשעה 23:51
במקור פורסם על ידי המכור לדבר

ילד טוב ירושלים אתה צריך להודות למי שצריך שלא פגשת את הבחורה,
אני ההיתי עם הבחורה ליפני כחצי שנה ויותר לא חזרתי והסיבות הם:
השירות שלה גרוע ביותר תקתקנית ואל תיגע בי פה ואל תיגע בי שם (אם אתה יודע למה אני מיתכוון)
לא נקייה בימיוחד ולא כוסית אם כי גם לא מכוערת כבת 25 לערך נשמעת נחמדה מאד בטלפון אך זהו תחילתו של העוקץ איך שהכסף מחליף ידיים כל היחס שלה מישתנה ומבחינתה העיקר שתעזוב כמה שיותר מהר.
לסיכום בהחלט לא שווה את המחיר ובוודאי לא את המאמץ.

אני מסכים איתך היא אכן נותנת שירות גרוע ובמקום להשתבח השירות רק יורד ולא רק זה הדבר הכי הגרוע זה תקרא את הקישור שנתתי מקודם, אחרי מספר ביקורים אצלה היא עשתה לי עוקץ כדבר כזה לא נשמע ולא היה..
אני מבקש שוב מהנהלה להתערב ולהסיר את הפרסום שלה..
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2011 בשעה 00:35
יוסי, זה תמים מצדך לחשוב שסקסאדיר יסירו  את הפרסום, הבחורה משלמת עבור הפרסום,
ומזה האתר מתפרנס, מהפרסומות, לא מהפורום, ברגע שהאתר יתחיל להוריד פרסומים של בחורות,
בעקבות תלונות של לקוחות, כמעט ולא ישארו בו פרסומות. ולמעשה ברגע שהאתר יתחיל להטיל סנקציות
על בחורות בעקבות תלונות של לקוחות, זה יהפוך אותו למין סרסור של הבחורה.
תחשוב על האתר כמין ערוץ 2 של עולם הסקס:
מצד אחד הוא מספק לך פרסומות (שהוא לא אחראי לתוכנן) ומצד שני הוא מספק לך תכניות כמו "כלבוטק"
תחשוב על הפורום כאילו הוא ה "כלבוטק" של האתר ואדמין אתה רפי גינת  קריצה

מעבר לכך האתר מראש כיסה את עצמו כנגד טענות ובקשות כאלה:

סקס אדיר הינה רשת חברתית המקשרת בין אנשים המעוניינים בהיכרות ובאופציית מפגש שהמשכו אינו בשליטת ובאחריות בעלי האתר. כמו כן, באתר מפורסמים מקומות ספא מפנקים לבחירתכם.
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החתיך הרומנטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2011 בשעה 01:01
במקור פורסם על ידי סופר לה טיב

בדואי או ערבי נושא תעודת זהות כחולה אינו ישראלי???

סופר לה טיב אצבע למעלה
כניראה ערבי שמחזיק תעודה כחולה ואזרחות ישראלית אינינו ניחשב לאזרח ישראלי בעיניי כמה אנשים כאן.
ניחשב לכחול סוג ב או ג.
כניראה יש כמה דרגות לתעודה כחולה.או כחול מזויף ואורגינאל.מבולבל

נערך על ידי החתיך הרומנטי - 16/-09-/2011 בשעה 01:02
תמיד בשטח למען כולם.
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2011 בשעה 01:26
להתבכיין ולנסות ליצור נקיפות מצפון אצל אנשים כבר נהיה טבע שני אצלך!

אבל לפחות תעשה את זה בישרה ואל תסלף דברים ותשחק אותה ראש קטן!

סה"כ הועלתה פה סברה שאולי הבחורה הבריזה לו בגלל שהיה נראה לה ערבי או בדואי,

בעקבות דברים שהיא רשמה בפרסומת שלה, ציטוט שהועתק כמו שהוא במודעה, תסתכל בלינק בראש הפוסט:

מעוניינת להכיר ישראלים בלבד

עכשיו, שבחורה מב"ש שיש בה הרבה ערבים ובדואים רושמת כזה דבר,

למה בדיוק נראה לך שהיא מתכוונת? שהיא לא רוצה להכיר שוויצרים?

נערך על ידי קישקשתא - 17/-09-/2011 בשעה 14:48
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החתיך הרומנטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2011 בשעה 05:12

להתבכיין ולנסות ליצור נקיפות מצפון אצל אנשים כבר נהיה טבע שני אצלך!

אבל לפחות תעשה את זה בישרה ואל תסלף דברים ותשחק אותה ראש קטן!

סה"כ הועלתה פה סברה שאולי הבחורה הבריזה לו בגלל שהיה נראה לה ערבי או בדואי,

בעקבות דברים שהיא רשמה בפרסומת שלה, ציטוט שהועתק כמו שהוא במודעה, תסתכל בלינק בראש הפוסט:

מעוניינת להכיר ישראלים בלבד

עכשיו, שבחורה מב"ש שיש בה הרבה ערבים ובדואים רושמת כזה דבר,

קישקשתא מוחא כפייה כל הכבוד לך! סיימתה או נישאר לך מה להוסיף יא גזען חולה נפש!...
אני כל הזמן היתרחקתי ממך ולא רציתי לכנס לעימות איתך! לא מפחד ממך,אלה בגלל שאני לא סובל אותך בכלל!,פשוט כל פעם אני רואה הודעות חדשות ואני רואה שם שלך אני ממשיך לעבור הלאה כי אני יודע שכל מה שאתה כותב זה מסח'רה ושטיות,אתה והשם שלך והתמונה שלך מס'חרה אמיתית.
אין משהו מועיל בכל מה שאתה כותב בכל הדווחים שלך וכולם יודעים את זה. אבל הפעם אנחנו בעימות חזיתי פנים מול פנים!,אני יודע שחיכיתה לרגע הזה הרבן זמן,לא עזבתה אף אחד בפורום,ועכשיו התור שלי להיתגרות בי.הרבה עברו על התגובה האחרונה שלי,ולא הגיבו אבל! אתה לא יכול לפספס היזדמנות כזאת!.

תראה אני לא מבקש רחמנות ,ולא רגשות מצפון מאף אחד,אני גאה במה שנולדתי ואמשיך כך!,אני יודע שהמוצא שלי ''בחור ערבי'' מפריע לך מאוד,לא פעם ולא שתיים ראיתי תגובות גזעניות שלך,אני יודע כמה אתה מלא בשנאה ורע זה לא חדש אצלי.
אתה עכשיו מרוצה מבסוט עכשיו שסוף סוף מצאתה תירוץ טוב ''שאני בחור ערבי'' לתקוף אותי! מרגישים את זה מיד.תמשיך לחגוג את זה יא גזען חולה נפש,יכולתי לקלל אותך,לא חסר לי קללות,הרי אתה לא יודע איפה אני גדלתי בכלל! ומה עבר עלי בחיים מאנשים גזענים כמוך!.

מהרגע הראשון שבאתה בו לפורום וכולנו ידענו (אני אחד מהמוסלים) שאתה אוהב דרך אגב,הירגשנו שאתה בא להריסת הפורום,זה ברור לכולנו וכולם מרגישים את זה במעשים שלך,בקישקוש הבלתי ניגמר והשטיות שאתה כותב כל כמה דקות!.
כל הזמן אתה מנסה להצית אש,לזרוק מילים ''למוסלים'',להיתגרות באנשים,לעשות סיכסוכים!,זאת העבודה שלך סכסכן גדול.
אתה לא מעוניין בשקט בפורום,כל הזמן אתה מחפש מלחמות וריב עם אנשים,אתה לא יכול לשאר בלי מלחמות.

המוסלים שאתה תוקף אותם כל הזמן,יצאו גברים איתי,כיבדו אותי,ופגשו אותי,אכלנו ושתינו יחד,לא כמוך יא חתיכת גזען שונא בני אדם בלאאד.אפילו אתה שונא את עצמך איך תאהב אחרים.

אני שמעתי גם לא מאחד ולא משניים,שהרבה חברים רשומים לא סובלים אותך בכלל!.עוברים מיד על ההודעות שלך בלי לקרוא אותם! כי הם יודעים מה התוכן שלהם מראש!,הרי אתה איש לא קיים אצל הרבה אנשים שתידע לך ואני אחד מהם.

תראו הפורום איך הפך,כל פינה,כל דיווח אתה חייב להופיע בה, להגיב  כמו גיבור!,השם שלך חייב להופיע בכל דיווח!,אתה לא שונה מסופרמן בכלל הרי הוא היה שואל יותר מדי שאלות ואתה אוהב להעיר,ולקשקש,ולזיין לנו את המוח כל כמה דקות בשטיות שלך!.אני אומר לך חד משמעית,שהרבה חברים ביניהם אני וחולה כוס ומוסלי הפסיקו לדווח ולכתוב בכלל בגללך!וכולם רואים ויודעים את זה.

בסוף אני אומר לך דבר אחד,שתישאר לבד! או נובח לבד יותר נכון כמו שאמרתה פעם לחולה כוס אתה זוכר בטח.

במקור פורסם על ידי luciano

ערבה, הכל טוב ויפה, אבל לא הפנים ולא יפנים!!!

הבעיה עם הרעיון הזה היא לא בזה שהוא ינעל/יאחד שרשורים כפולים, אלא באיך שהוא ינבח על אלה שפתחו אותם.

תתדבר ותתקוף את עצמך בסוף!.כי להרבה נמאס להם מאחד כמוך, חבל על הדיבורים עם אישיות כמוך!,לא מועיל בשום דבר לקהילה כאן,תמשיך לכתוב זיוני מוח ושכל לכולם.

נערך על ידי החתיך הרומנטי - 16/-09-/2011 בשעה 05:59
תמיד בשטח למען כולם.
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2011 בשעה 09:14
למען האמת, לא ממש זכרתי את המשפט הספציפי הזה, אבל אם כבר הזכרת לי אותו,

אולי תעשה לי טובה ותסביר לי איך אני לוקח משפט מפוסט אחר ומצטט אותו בפוסט חדש?

אני פשוט יודע לעשות את זה רק שזה נמצא באותו פוסט (ע"י לחיצה על "ציטוט").

בתודה מראש מהקקטוס החביב עלייך  קריצה

נערך על ידי קישקשתא - 16/-09-/2011 בשעה 09:14
בחזרה למעלה
אוסקר ווילד צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוסקר ווילד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2011 בשעה 10:13

למען האמת, לא ממש זכרתי את המשפט הספציפי הזה, אבל אם כבר הזכרת לי אותו,

אולי תעשה לי טובה ותסביר לי איך אני לוקח משפט מפוסט אחר ומצטט אותו בפוסט חדש?

אני פשוט יודע לעשות את זה רק שזה נמצא באותו פוסט (ע"י לחיצה על "ציטוט").

בתודה מראש מהקקטוס החביב עלייך  קריצה

לדעתי תוכל להעזר בפוסט הזה

המבדיל בין קודש לחול, חטאתינו הוא ימחול, זרענו וכספנו ירבה כחול וככוכבים בלילה
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2011 בשעה 10:17
תודה   אצבע למעלה
בחזרה למעלה
רימינג מעשי צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-02-/2008
מיקום/איזור: Micronesia
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רימינג מעשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2011 בשעה 11:10

מבחינה סטטיסיטת יש לה סיכוי של אחד ל20 בערך לפגוש שוויצרי "לא נחמד"Geek

מה דעתך פשוט לערוך מגבית  ולשלוח אליה שליח עם פיצה ( על מנת שתפתח את הדלת)  והוראות לשינוי המודעה שלה   למעוניינת במפגשים עם יהודים בלבד.

נוכל לחזור לחזון העצמות היבשות : וגר זאב עם כבש וגם קיש וחתיך יחדיו.
הללויה.

נערך על ידי רימינג מעשי - 16/-09-/2011 בשעה 11:13
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2011 בשעה 12:09
amen to that!!!

נערך על ידי קישקשתא - 16/-09-/2011 בשעה 12:10
בחזרה למעלה
yosi צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yosi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2011 בשעה 15:08
חברים לא צריך להתלהם ולריב הבעיה היא לא אצלינו הבחורות בעצמן בוחרות איזה קהל לקוחות הן בוחרות לקבל. יש כאלה מעדיפות ממוצא ספרדי יותר, יש כאלה להפך ויש כאלה שבוחרות לא לקבל ישראלים ממוצא ערבי, זה הבחירה שלהן ואנחנו צריכים לכבד את זה גם אם זה לא מוצא חן בעינינו זה הגוף שלהן ורק הן מחליטות ובוחרות עם מי לחלוק אותו..
אולי אני פותח כאן תיבת פנדורה  ולמרות כמה שזה יישמע גזעני אבל רבים יודעים שלא מעט בנות פרטיות לא מקבלות ערבים ממוצא ישראלי ויש גם כאלה להפך..
לצערי זה הפרצוף של המציאות הישראלית שבגלל כל המערבולת הפוליטית ומדינית אפילו לעולם הזה הגיע אפקט הגזענות.
"חתיך הרומנטי" אני בטוח שזה הכל אי הבנה ואף אחד לא התכוון לפגוע בכבודך אתה נמצא כאן בפורום כשווה בין שווים והשולחן הוא עדיין עגול..
בחזרה למעלה
yosi צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yosi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2011 בשעה 15:16

יוסי, זה תמים מצדך לחשוב שסקסאדיר יסירו  את הפרסום, הבחורה משלמת עבור הפרסום,
ומזה האתר מתפרנס, מהפרסומות, לא מהפורום, ברגע שהאתר יתחיל להוריד פרסומים של בחורות,
בעקבות תלונות של לקוחות, כמעט ולא ישארו בו פרסומות. ולמעשה ברגע שהאתר יתחיל להטיל סנקציות
על בחורות בעקבות תלונות של לקוחות, זה יהפוך אותו למין סרסור של הבחורה.
תחשוב על האתר כמין ערוץ 2 של עולם הסקס:
מצד אחד הוא מספק לך פרסומות (שהוא לא אחראי לתוכנן) ומצד שני הוא מספק לך תכניות כמו "כלבוטק"
תחשוב על הפורום כאילו הוא ה "כלבוטק" של האתר ואדמין אתה רפי גינת  קריצה

מעבר לכך האתר מראש כיסה את עצמו כנגד טענות ובקשות כאלה:

סקס אדיר הינה רשת חברתית המקשרת בין אנשים המעוניינים בהיכרות ובאופציית מפגש שהמשכו אינו בשליטת ובאחריות בעלי האתר. כמו כן, באתר מפורסמים מקומות ספא מפנקים לבחירתכם.

קישקשתא את זה אני יודע גם מבלי שתצטט לי אבל לאור הנסיון המר בעניין הבחורה הזאת יש לשקול ולבדוק האם אתר רוצה לעבוד עם בנות כאלה או מעדיף לבדוק ולפרסם בנות אמיתיות שמוכנות לעבוד ולא לרמות לקוחות..
מצד שני אני סיפרתי על המקרה שלי ומסתבר שאני לא היחידי לשחתי לא מעט קראו ועכשיו ידעו לא לפנות אליה.
אני הייתי עם לא מעט בנות פרטיות ובדבר כזה לא נתקלתי ממש תת רמה..Dead
בחזרה למעלה
רימינג מעשי צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-02-/2008
מיקום/איזור: Micronesia
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רימינג מעשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-09-/2011 בשעה 16:35
במקור פורסם על ידי yosi

קישקשתא את זה אני יודע גם מבלי שתצטט לי אבל לאור הנסיון המר בעניין הבחורה הזאת יש לשקול ולבדוק האם אתר רוצה לעבוד עם בנות כאלה או מעדיף לבדוק ולפרסם בנות אמיתיות שמוכנות לעבוד ולא לרמות לקוחות..
מצד שני אני סיפרתי על המקרה שלי ומסתבר שאני לא היחידי לשחתי לא מעט קראו ועכשיו ידעו לא לפנות אליה.
אני הייתי עם לא מעט בנות פרטיות ובדבר כזה לא נתקלתי ממש תת רמה..Dead

זה בדיוק העניין יוסי.  כזכור לך, החוק הוא מאוד אפור בכל העיסוק הזה מלכתחילה.  ולכן אי אפשר לפנות לראשות להגנת הצרכן שתאכוף סטנדרארטים.  הדיווחים שלי ושלך הם מעיל הגשם העומד בפני יום סגריר של תת שירות.  מה עוד שמבחינה היסטורית באר שבע מעולם לא הצטיינה בשרותי סקס בתשלום מהשורה.  אפילו בתקופת משולש הזהב, כשעוד גרתי שם, הבנתי  שאין מה לחפש בהקשר זה וצריך לנסוע עד לתל אביב.  מסתבר שזה נכון פי כמה גם כיום.

נערך על ידי רימינג מעשי - 16/-09-/2011 בשעה 16:36
בחזרה למעלה
אחים שלו גברים צפה בגלילה למטה
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
מיקום/איזור: Anguilla
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-09-/2011 בשעה 08:46
חתיך רומנטי, איך הפכת את הקקטוס לגזען אם כל מה שהוא עשה זה לצטט גזענית?
אבל הוכחת שאתה חבר של כבוד במוסלים שמה שמאפיין אותם זה חמימות מח, תקיפת כל כותב שלא מוצא חן בעינינם ללא קשר למה שכתב ולשון ביבים גסה ומתלהמת.

אתה יכול לעצום עיניים ולהתעלם ממה שקורה מסביבך או להיות מודע לזה שיש סכסוך יהודי ערבי ושהוא רותח מסביבנו ושאנחנו כיהודים וכערבים מצויים בו בין אם נרצה ובין אם לא נרצה ושהסכסוף הזה משפיע עלינו בכל רובדי החיים.
אתה לא חייב לאהוב את זה אבל תזכור שזה לא אישי זה לא נגדך כאינדיבידואל אלה חלק מתהליך שגדול מאיתנו.

בחזרה למעלה
PKEUI007 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 22/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט PKEUI007 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-09-/2011 בשעה 05:08
יכול להיות היא לא מכניסה רוסים ואתה נראה כזה. יש הרבה נערות ליווי כאלו שאני אישית הכרתי, שמריחות אותן בטענה שהן שיכורים פסיכופתים הומלסים. גם אתיופים, ניגרים , לא אהודים ...
בחזרה למעלה
לופין צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2011
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לופין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-09-/2011 בשעה 08:54
במקור פורסם על ידי PKEUI007

יכול להיות היא לא מכניסה רוסים ואתה נראה כזה. יש הרבה נערות ליווי כאלו שאני אישית הכרתי, שמריחות אותן בטענה שהן שיכורים פסיכופתים הומלסים. גם אתיופים, ניגרים , לא אהודים ...

קשה להאמין שמלמעלה היא הצליחה לזהות שהוא רוסי או ערבי. לדעתי או שהיא חשבה שהיא מכירה אותו אן שסתם היא לא יציבה 
בחזרה למעלה
רקבנאדם צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-10-/2010
מיקום/איזור: משתמש לא פעיל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רקבנאדם ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-09-/2011 בשעה 11:26

אם אתה כבר לא סטודנט, מה לכל הרוחות יש לך לעשות בברשבע? מאז שהפסקתי להיות סטודנט, ומאז שסללו את העוקפים, אני לא מצליח לחשוב על סיבה לבקר שם. כשזהבה דיברה אז על הילדות בד' הייתי גאה כי גרתי שם כסטודנט שנה בשכירות. ואיזה כיף היה שבגלל כמה אני אשכנטוזי כזה אז כל השכנות היו מציעות לי אוכל לשבת ודברים כאלה כי היו בטוחות שאמות מרעב אחרת. היה כיף. היה גם זול. 

בחזרה למעלה
verble צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-04-/2008
מיקום/איזור: Lax
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט verble ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-09-/2011 בשעה 21:50
במקור פורסם על ידי רקבנאדם

אם אתה כבר לא סטודנט, מה לכל הרוחות יש לך לעשות בברשבע? מאז שהפסקתי להיות סטודנט, ומאז שסללו את העוקפים, אני לא מצליח לחשוב על סיבה לבקר שם. כשזהבה דיברה אז על הילדות בד' הייתי גאה כי גרתי שם כסטודנט שנה בשכירות. ואיזה כיף היה שבגלל כמה אני אשכנטוזי כזה אז כל השכנות היו מציעות לי אוכל לשבת ודברים כאלה כי היו בטוחות שאמות מרעב אחרת. היה כיף. היה גם זול. 

הוא כתב "לרגל עסקים"... ויש עסקים בבאר שבע.
אבל נחמד לקרוא על האוכל השכונתי, אני מת על זה. אחד הדברים הכי חסרים בחו"ל זה זה.
בחזרה למעלה
רקבנאדם צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-10-/2010
מיקום/איזור: משתמש לא פעיל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רקבנאדם ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-09-/2011 בשעה 22:10
יש יותר חו"ל משכונה ד'??? למרות שאני גרתי מאוד קרוב לרגר, כך שהייתי חוצה לישראל כמה פעמים ביום... ואגב:הקטעים עם האוכל יש אפילו באזורים מסויימים של ארה"ב.

ולגבי ב"ש: ברור שיש סיבות לבקר, אבל בדיחות על חשבון בירת הנגב זה הרגל. אתה יודע מה כתוב על ב"ש בלונלי פלנט ? (ברצינות) "הדבר הטוב ביותר בבאר שבע הוא לראות אותה מתרחקת מבעד לחלון האחורי של האוטובוס".
במקור פורסם על ידי verble

במקור פורסם על ידי רקבנאדם

הוא כתב "לרגל עסקים"... ויש עסקים בבאר שבע.אבל נחמד לקרוא על האוכל השכונתי, אני מת על זה. אחד הדברים הכי חסרים בחו"ל זה זה.

בחזרה למעלה
verble צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-04-/2008
מיקום/איזור: Lax
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט verble ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-09-/2011 בשעה 22:22
צחוקצחוקצחוקצחוק
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz