עיסוי בראשון לציון

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
baktus22 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-06-/2009
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט baktus22 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: עיסוי בראשון לציון
    פורסם: 20/-09-/2011 בשעה 17:34
ערב טוב,

מישהו מכיר את אחת מהשתיים הנ"ל, המפרסמות ביד 2 בראשון לציון?

הראשונה, אלווירה:" שכרון חושים !! ממדופלמת כל סוגי העיסוי + אבנים חמות + כוסות רוח אסטתי ונקי. מקצועי ללא מין!! 052-7446422" טוענת שיש רק הרפייה בסוף.

השנייה, נטליה: "כל סוגי המסגים: שוודי קלאסי ספורטאים מ כל ה לב!!!! בידיים טובות, מקצועי. 052-9771633".

אשמח לקבל המלצות או הסתייגויות לגביהן.

בקטוס

בחזרה למעלה
neil צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-06-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט neil ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-09-/2011 בשעה 09:32
אנסה לשכב על הגדר בשביל החבר'ה כשיזדמן לי להיות בראשון לפגישת עבודה.
בחזרה למעלה
baktus22 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט baktus22 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-09-/2011 בשעה 09:49
סליחה על ההקפצה, אבל מישהו היה או מכיר? האם יש תוספות כלשהן? פשוט מנסה לחסוך נפילה.

נערך על ידי baktus22 - 26/-09-/2011 בשעה 09:37
בחזרה למעלה
טחנת רוח צפה בגלילה למטה
פורום סקס
T•

הצטרף / הצטרפה: 01/-03-/2010
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טחנת רוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-09-/2011 בשעה 16:07
הייתי השבוע אצל אלווירה. היא ממוקמת במרכז ראשל"צ, ליד רחוב רוטשילד.
הגברת נראית נחמד - בת 35-40 רזה אך משדרת קשיחות. המחיר שהיא דרשה - 180 ש"ח אמרה שהיא עושה בדיוק את מה שפרטה בטלפון, לא מורידה בגדים, אין ללטף בקיצור, מס'ג מקצועי עם הרפייה בסוף.
הסכמתי להישאר. הטיפול היה בסדר והשחרור היה מענג. בשלב הסופי של "ההמראה" כבר לא יכולתי להישאר פסיבי ושלחתי יד מתחת חולצתה וחפנתי את השד (די קטן)עד לפריקה הסופית. - בשלב זה היא לא הביעה התנגדות.
לאחר הטיפול נכנסתי להתקלח במקלחת מאד נקייה ומסודרת.
אני נהנתי מהטיפול, אולי בפעם שנייה היא יותר ליברלית.

חוטיני הינו הסימן הטוב לדמוקרטיה ....

הוא מפריד בין הימין לשמאל ..מבליט את שני הגושים

דואג למרכז....ומאחד את מבטי העם.....

בחזרה למעלה
קונסי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-01-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קונסי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-10-/2011 בשעה 10:17
הערה והארה לגבי אלווירה,

בקרתי את אלווירה מספר פעמים בעבר והנה המסקנות :

אלווירה בסביבות 35 עד 40. מוצא רוסי, נאה אך לא יותר מכך.
מקבלת בדירה הפרטית שלה (עברה למקום חדש לפני שנה) מרכז ראשון.
אלווירה גרושה עם ילד בגיל העשרה (נתקלתי בזמן שחזר מבית הספר)
דירה מצוחצחת, חדר טיפולים עם מיטת עיסוי נוחה.
העלתה מחיר לאחרונה הייתי ב150 ל50 דקות.
המסג מקצועי מאוד מתחילה בגב עוברת לרגליים והתהפכות על הגב.
מדברת די הרבה בזמן המסג ,אבל אפשר לסבול.
עיסוי של הבטן רגליים וראש. לגבי ההרפיה , היא די טובה מקפלת רגליים ,אבל לא נותנת להתקרב לשבלול "זה שלי"
נותנת לנגוע בחזה מזערי ולא מוסיף לחוויה. סיום ויאללה למקלחת נרקייה ומטופחת.
לשאלה, לא נתנה מצב להתקדמות של חלק עליון וגם תחתון,באמת קצת קרירה ומשחקת "קשיחה".
הפסרקתי ללכת אחרי מספר פעמים ,לא עושה לי את זה יותר.

המסג מקצועי וטוב 
תמונות אמיתיות באתר יד 2

מקווה שעזרתי לחברי הפורום
קונסי
בחזרה למעלה
אוהב סבתות צפה בגלילה למטה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-10-/2011 בשעה 09:44
במקור פורסם על ידי baktus22

ערב טוב,

מישהו מכיר את אחת מהשתיים הנ"ל, המפרסמות ביד 2 בראשון לציון?

הראשונה, אלווירה:" שכרון חושים !! ממדופלמת כל סוגי העיסוי + אבנים חמות + כוסות רוח אסטתי ונקי. מקצועי ללא מין!! 052-7446422" טוענת שיש רק הרפייה בסוף.

השנייה, נטליה: "כל סוגי המסגים: שוודי קלאסי ספורטאים מ כל ה לב!!!! בידיים טובות, מקצועי. 052-9771633".

אשמח לקבל המלצות או הסתייגויות לגביהן.

בקטוס

דיברתי עם השנייה עכשיו.

150 שח לארבעים דקות , 200 לשעה.

שאלתי על מסאג עדין אז היא מלמלה משהו,שאלתי שוב ואמרה שאין.

האין שלה נשמע לא משכנע אבל אין לי חשק ללכת ולהתאכזב.
בחזרה למעלה
קונסי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-01-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קונסי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-10-/2011 בשעה 23:26

למנהל הפורום
מדוע לא מפרסמים את תגובתי 
הייתי אצל אלווירה 3 פעמים 
אני חושב שזה מספיק וב לביקורת וגם רשמתי אזהרות והמלצות אחרות

אשמח לתשובה במייל או בפרטי !!!!!!!!!!1

שנה טובה

קונסי
קונסי
בחזרה למעלה
אוהב סבתות צפה בגלילה למטה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-10-/2011 בשעה 13:41
אתמול בקרתי אצל אלווירה.
העיסוי מתבצע בקצה הסלון בחדרון קטנטן.
הגברת צעירה ב 10  שנים מהסבתות הקבועות שלי.
שיער בלונד, בת 40 בערך,לבשה מכנס קצר החושף רגליים יפות.
קשוחה מאוד כמו מ"כ טירונים.
180 ש"ח לשעה . 
לא ניסיתי לגעת,לא בקשתי שום תוספות וכיבדתי את חוקי הביתEmbarrassed.
לסיכום:החדרון קטנטן, העיסוי טוב ,והמקלחת טובה.הדירה נקייה והמקום שקט.
קשוחה מדי לטעמי ולא חייכנית ,לא אחזור.
יש מספיק נשים שיקבלו אותי עם חיוך.

נערך על ידי אוהב סבתות - 21/-11-/2011 בשעה 08:18
בחזרה למעלה
baktus22 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט baktus22 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-12-/2011 בשעה 14:47
ובכן, הייתי אצל אלווירה האמורה לעיל ולהן רשמיי (הסובייקטיביים לחלוטין).
בטלפון היתה נחמדה מאד ולא כללה שום איסורים או התניות. הפירוט כלל עיסוי רפואי במשך שעה לכל הגוף ובסוף אפשרות להרפייה. לא נכנסתי לשאלות מיותרות בנוגע לנגיעות, התפשטות שלה וכו'.
ממוקמת במרכז ראשון בדירתה הפרטית והנחמדה. חדרון העיסוי אמנם קטן אך מחומם ונעים. הגברת כבת 40+, נאה ובעלת גוף נחמד מאד, מסבירת פנים וביחוד- לא מקשקשת.
לגבי העיסוי- מדובר בעיסוי טוב מאד ומקצועי, פרט לעובדה מתמיהה מעט, שלא נוהגת לכסות את איזור הישבן במגבת (כפי שנהוג לעשות במהלך עיסוי מקצועי/רפואי). לאחר כ-45 דקות התבקשתי להסתובב, והחלה העיסוי הרגליים והבטן תוך נגיעות קלות באיבר המזדקר לו, אך לא ממהרת להגיע לעיקר. לאחר כ-10 דקות מענגות כאלה, החלה בהרפייה איטית, מושקעת ואחת המענגות ביותר שקיבלתי בחיי. בשלב הזה אפשרה לגעת חופשי בכוס מבעד למכנס ובחזה. הסירוב האלגנטי היחידי שקיבלתי היה כאשר ניסיתי להכניס יד מתחת למכנס, אך בינינו - ממש לא היה אכפת לי.
לאחר מכן מנקה ומנגבת בצורה נעימה. בכלל- היחס נעים בהחלט.
מקלחת מאובזרת ונקייה, כמה מילות תודה והחוצה. מחיר - 180 ש"ח לשעה מלאה.  

לסיכום- לדעתי היא אחת הטובות בתחום, כל עוד לא מצפים ליותר מדי אקסטרות ובינינו- לא צריך. .         
בחזרה למעלה
הטועם צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 23/-12-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הטועם ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-01-/2012 בשעה 11:21
אהלן ,

יש לציין שכל התמונות שלה אמיתיות אך ישנות , בפועל נראית פחות טוב במציאות האישה כבת 45 לפחות ...

לאחר שהתקשרתי לנייד 052-7446422 נתנה לי פרטים שהיא עושה עיסוי לשעה שלמה תמורת 180 שקל , כאשר שאלתי לגבי הרפיה היא אמרה לי שיש עיסוי עדין בסוף ...

הגעתי לכתובת שנתנה לי ברחוב הדגל העיברי 3 בראשון לציון , בטלפון נשמעה די רצינית וחסרת סבלנות אך בכל זאת החלטתי לנסות בגלל תמונותיה ... אך כפי שהסברתי מקודם הן ישנות ואינן משקפות את המציאות ...
את הדלת פתחה לי גברת בגיל 45-50 עם גופיה צמודה ללא חזיה עם חזה די קטן ונפול , על פניה נראים קמטי זקנה כאשר מסתכלים מקרוב , ומכנס גינס , לאחר נסיעה ארוכה הרגשתי צורך ללכת לשרותים להתפנות וביקשתי אם אפשר ללכת לשירותים היא סימנה לי את המקום בפרצוף לא נחמד , יש לציין שבביתה יש כלב פינצר קטן ועצבני הנובח כל הזמן וקפץ עלי היא הרגיעה אותו בליטופים , שמתי לב שאחרי שנגעה בכלב היא אפילו לא רחצה ידיים ... נכנסתי לחדר הטיפולים שלה אשר לא היה מחומם כלל לפני שנכנסתי ... רק אחרי שנכנסתי הדליקה טיפה חימום , החדר מאד קטן ולא מרווח ... התחילה לעשות לי עיסוי על הגב עם שמן אשר לא היה מחומם כלל אשר לדעתי זה היה בכלל שמן תינוקות , העיסוי היה די סתמי ולא מושקע למרות שיש לה תעודות שונות על הקיר , כאשר ביקשתי לקבל גם עיסוי עם אבנים חמות כפי שכתבה במודעה היא אמרה לי : " מה אתה חושב שבשביל 180 שקל אני אתאמץ ואחמם את האבנים ? זה יעלה לך לפחות 250 שקל ... " מאד מאכזב העיקר היא מפתה במודעה במילים כמו שכרון חושים , אבנים חמות , כוסות רוח , אבני מרפא ... וכדומה , לאחר כ 45 דקות של עיסוי כאשר אני על הבטן וכאשר היא כל הזמן מדברת בלי סוף בעיקר על כמה המצב הכלכלי קשה בארץ ושקיבלה חשבון מים וחשמל גדול בתקופה האחרונה היא אמרה לי להסתובב על הגב , התחילה בליטופים סתמיים ולאחר מכן התחילה בהרפייה מכאנית נטולת כל רגש ... כאשר ניסיתי לשלוח ידיים לכוון החזה או בין רגליה היא הביעה התנגדות מוחלטת ואמרה שבמידה ואמשיך היא תצא מהחדר ... במשך ההרפיה אין טיפת פיתוי מצידה היא מלחיצה ומתנשפת בחוסק סובלנות ושואלה מה קורה אתה גומר כבר ? אחר כך היא מסתכלת על השעון ואומרת לי זמנך נגמר יש לך עוד 2 דקות אם אתה לא גומר אני יוצאת לא אכפת לי אם אתה גומר או לא לא בשביל זה באת לכאן ... כל זמן הטיפול היא קרירה במבט קשוח ובקול קשוח ממשה לא עושה חשק לגמור ככה ולא נראה שממש עניין אותה שאגמור בסוף עזרתי לעצמי וגמרתי כאשר היא מלטפת אותי . ... לאחר מכן ביקשתי להתקלח היא אמרה לי למה לא אמרת מהתחלה שאתה רוצה להתקלח ? אין לי ממש מים חמים אבל תנסה , כפי שציינתי בבית יש כלב קטן שמסתובב חופשי בבית והוא עשה את צרכיו במקלחת , היא ראתה זאת וניקתה את צרכיו ולאחר מכן נתנה לי להתקלח לא היו מים חמים לכן התקלחתי בקושי דקה , מלבד שהכלב עשה את צרכיו שם גם יש ריח של ביוב שיוצא מהמקלחת כאשר פותחים את המיים .

לסיכום אומר שמדובר מבחינתי בנפילה ללא ספק המראה הוא לא ממש כמו בתמונות , ההבטחות שבפרסום אינן כמו במציאות , והיחס שלה גרוע כאילו תשלם תגמור ותלך כמה שיותר מהר ממש הרפיה מכנית ללא כל רגש וחיוך , אני בוודאי לא אחזור לשם ולא ממליץ עליה בכלל נראה לי שיש מעסות טובות הרבה יותר בראשון לציון .

אם מישהו היה אצלה אשמח אם ירשום את תגובתו כאן גם כן
הטועם
בחזרה למעלה
מוצץ_בזוית צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 22/-04-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מוצץ_בזוית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-03-/2014 בשעה 09:26
האמת האלווירה הזאת העלתה מחיר של 200 שקל אבל השירות נשאר גרוע כמו שהיה ללא כל חיוך ויחס חם , עדיף לוותר ....
בחזרה למעלה
מוצץ_בזוית צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 22/-04-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מוצץ_בזוית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-05-/2014 בשעה 11:22
כנראה שאף אחד לא היה כבר למעלה משנה אצלה ....
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz