סיום עידן הקוקסינליות

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
suck this צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח

הצטרף / הצטרפה: 27/-08-/2009
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט suck this ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: סיום עידן הקוקסינליות
    פורסם: 25/-10-/2011 בשעה 02:08
לצערי הרב, אני נאלץ הכריז על סיום הניסיונות שלי עם קוקסינליות. אחרי הרבה שנים ובחורות שעברתי, אני יכול לומר בפה מלא שיש לנו כאן בארץ חרא של קוקסינליות, שנותנות חרא של שירות, אבל חיות בסרט כאילו הן הדבר הכי טוב שקרה לאנושות.
עברתי הרבה בחורות, אני נראה ממש טוב, ועדיין, הבחורות פה בארץ מחפשות רק איך להוציא את השקל הנוסף, איך לעקוץ אותך, איך להוציא ממך כסף בלי לתת לך כלום (שאת זה הן הכי אוהבות).
אז הרווחתן. הרווחתן עוד 50 שקל ברכב על כלום ושום דבר, הרווחתן עוד איזה אחד שעבר והיה חרמן. לא נורא, מטעויות לומדים.
כולכן, אבל כל מי שקוראת את זה, יכולה ללכת להזדיין, אתן לא שוות יריקה ובפעם הבאה שבטעות יבוא לי ומישהי מכן תעשה לי קטע, אני הולך לזיין לה את הצורה במכות. חד וחלק. נשבר הזין.
יש לי את השתיים שלי, שאליהן אני הולך ומקבל שירות נורמלי, ובזה זה ייגמר.

אני ממליץ מכאן לכל מי שחושב ללכת לקוקסינלית - חבל על הכסף ועל הזמן שלכם. לא משנה כמה נחמדה היא תהיה בהתחלה, בכניסה לבית או לאוטו, מרגע שתעבירו לה את הכסף, תראו פתאום איך הכל משתנה.
אני מדבר על נאדין, סברין, ליאור, וכל זבלה שעובדת ברחוב ובבית. 
רוצים המלצה? יש רק אחת. שירן. השנייה שאני הולך אליה גם תעקוץ, למזלי משום מה מצאתי חן בעיניה אז היא זורמת איתי, אבל בכללי גם היא תעקוץ אם רק יבוא לה טוב לעקוץ אתכם. אז תיזהרו. תשמרו על הכסף שלכם. עדיף שתחסכו לתאילנד או כל מקום אחר, אל תוציאו כאן שקל. מעטות אם בכלל יש כאן בחורות שקיבלו מחמאות. כולן זבל, או המיץ של הזבל. אל תתפתו למראה החיצוני, כי הכל חרטה. בקיצור תשמרו על הכסף שלכם ותלמדו מטעויות של אחרים, ואת זה אומר לכם מישהו לא פראייר בכלל שלא מעט שנים בתחום. כולן זבל.

בחזרה למעלה
גוני120 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס
?

הצטרף / הצטרפה: 03/-04-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גוני120 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-10-/2011 בשעה 17:27
למרבה הצער אתה צודק.
האופי של הישראלי המכוער יוצא גם בזה.
המוסכניק עובד עלינו. גם השיפוצניק. גם בהובלה מסדרים אותנו.
אז למה שהקוקס לא תנסה לעקוץ? כמה חבל..
בחזרה למעלה
צפוני23ח צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 10/-01-/2009
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צפוני23ח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-10-/2011 בשעה 18:45
אני בדיוק כמוך... עברתי מלא מגיל מעיר לפחות 10 בנות, אני נראה גם ניאה טוב עם גוף אתטי וחטוב ולא קשה להמשך אליי
ורק עם אחת נהנתי - נוי ואולי קצת עם המאיה שהייתה הראשונה
כל השאר זבלה דוחות, לא נקיות, מזלזלות.

פשוט גועל נפגש
בחזרה למעלה
גבר לעניין צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 28/-08-/2011
מיקום/איזור: שפלה
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבר לעניין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-10-/2011 בשעה 00:41
אין סיבה להיתפס ולהכליל, ולא מדובר רק על קוקסינליות, יש גם בחורות שנותנות חרא שירות ומתנהגות באופן גרוע.

לפני שאתה מחליט להעלות בחורה או קוקס לאוטו פשוט תשוחח קצת, תקלוט מצב, תגיד מה אתה מחפש ומה אוהב. שחשובה לך סבלנות ולהנות באיזי ובלי לחץ.... תדובב אותן קצת ותראה לפי התשובות והטונציה אם מרגיש לך טוב. יש בחורות כוסיות ברמות על, שבגלל זה שהן יודעות שהן כאלו ויש להן ביקוש גבוהה הן תפסניות שנותנות שירות לא טוב, ויש בחורות שנרות קצת פחות טוב אבל נותנות שירות זהב, חייכניות מבינות עניין וסבלניות. אני אישית מעלה לרכב רק אחרי כמה סיבובים בתל ברוך, ולאחר שמחליף איתן כמה מילים, עושה סקירה של כל תל ברוך ומסתובב עם הרכב שם, משוחח איתן וממשיך לטייל שם וחוזר חלילה עד שקולט מי מהן באמת אמיתית ונורמאלית! תכלס לא היו לי נפילות בתל ברוך, וברגע שיש אחת שזורמת טוב אני רץ עליה.

בשדרות הר ציון יש גם אחלה קוקסינליות, שוות לאללה, אבל בהר ציון זה בדר"כ חפוזים וחרא שירות, בהר ציון ותחנה מרכזית צריך לברור שבעתיים כי שם הן הכי בעיתיות. בתל ברוך זה אחלה, לא נתקלתי בבחורות בעיתיות שם, לא נשים ולא קוקס.
שוב, תדובב אותן, תקלוט מצב ואל תלך רק לפי המראה כי זה מטעה.

בחזרה למעלה
neil צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-06-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט neil ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-10-/2011 בשעה 08:38

אכן אתה צודק

ראה מה כתב טומיקריצה בפרום של מור  http://www.*** אין להכניס קישורים הנוגדים את אמנת הפורום ***/forum/forum_posts.asp?TID=3227&PN=1&TPN=6

וגוני מבחינתינו הפרומים הללו זה ה"יצאת צדיק" של
התחום. כמו שאתה בודק כל בעל מלאכה לפני שאתה מזמין ממנו שרות כל שהוא
גם אנחנו בודקים (בפרומים השונים) ולצערי המסקנות הם ברורות משם השירשור

נערך על ידי neil - 26/-10-/2011 בשעה 08:44
בחזרה למעלה
vhrueho צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט vhrueho ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2011 בשעה 16:26
צודק בהרבה דברים אחי את השירות אין מה להשוות למה שניתן לקבל במקום אחר אבל לצערנו אין תמיד זמן לחו"ל לכן בארץ אני מנסה את עקרון של כנות כבר בטלפון מסביר לה שאני לא מעוניין ב"נפילות" ומנסה לעשות תיאום ציפיות וכשנפגשים גם כן כדי שלא ארגיש שרומתי לפעמים זה עובד לפעמים לא...
בכל אופן אין מה להשוות את מה שיש פה לחו"ל וביפרט לתאילנד...
בחזרה למעלה
Bilbo צפה בגלילה למטה
פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Bilbo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-10-/2011 בשעה 13:42
צודק לגמרי.
גם אני כתבתי כאן על הנושא דיי הרבה הודעות ועדיין אנשים ממשיכים ליפול בפח.
כולם צריכים להבין שאין יותר אפשרות לקבל שירות סביר מקוקסינליות בארץ.
כולן עובדות בצורה מתואמת, עם אותם מחירים בשמיים ועם אותם טריקים.

חבל על הכסף.
תחסכו, סעו פעם בשנה לתאילנד ותהינו כמו שצריך.
בחזרה למעלה
ravnadal צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך

הצטרף / הצטרפה: 24/-02-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ravnadal ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-10-/2011 בשעה 00:03
מה ציפית ב100 שקל באוטו?
כל הזול עולה ביוקר D=
בחזרה למעלה
שוגל בתולות צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-08-/2011
מיקום/איזור: מעלה אדומים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שוגל בתולות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-10-/2011 בשעה 06:30
גבר קצת פרטים על שירן המומלצת אפשר בבקשה וכמה גובה עבור התענוג?
תחשוב טוב יהיה טוב
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס
חבר של כבוד בהיכל קשקשני ישראל

הצטרף / הצטרפה: 23/-08-/2011
מיקום/איזור: בבית של פיסטוק
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-10-/2011 בשעה 11:00
במקור פורסם על ידי שוגל בתולות

מה קרה שוגל בתולות? שינית את דעתך?

חברה הפתגם אומר "שהזין עומד השכל בתחת" אבל לפעמים צריך להפעיל את הראש , מה נהייתם הומואים אני לא מבין, חברה זה בדוק לין היא גבר לשעבר ואמרה את זה לחבר טוב שלי, איסור משכבי זכר אסור מן התורה, אנא חישבו לפני שאתם עושים משהו  

לדעתכם - איצטגנין מאוהב בי בסתר?
בחזרה למעלה
מרקו צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-05-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מרקו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-10-/2011 בשעה 11:45
במקור פורסם על ידי קישקשתא

מה קרה שוגל בתולות? שינית את דעתך?

חברה הפתגם אומר "שהזין עומד השכל בתחת" אבל לפעמים צריך להפעיל את הראש , מה נהייתם הומואים אני לא מבין, חברה זה בדוק לין היא גבר לשעבר ואמרה את זה לחבר טוב שלי, איסור משכבי זכר אסור מן התורה, אנא חישבו לפני שאתם עושים משהו  

busted! צחוק
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שוגל בתולות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-10-/2011 בשעה 12:43
קישקשתא אני רואה שחקרת לעומק, אתה צריך להבין שאני עומד אחרי המילים שלי לפעמים שאני כותב זה לא רק בשבילי אלא לחברי הפורום שכן מעוניינים לדגום אותה אני בחיים לא אלך לסוג כזה ולא מתחבר לסוג כזה של בחורות { סורי גברים עם חזה}
תחשוב טוב יהיה טוב
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-10-/2011 בשעה 15:28
לא הייתי צריך לחקור לעומק, יש לי זכרון של:

נערך על ידי קישקשתא - 03/-11-/2011 בשעה 20:24
בחזרה למעלה
Feeting צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 03/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Feeting ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-10-/2011 בשעה 15:34
חחחחחחח אני רואה שיש כאן בלשים.
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט suck this ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-10-/2011 בשעה 20:42
גבר לעניין - אנחנו לא ילדים, וחבל שלא קראת את ההודעה שלי לעומק. אני לא ילד, ומעל לעשר שנים מתארח אצל קוקסינליות, אם ברכב ואם בביתן. בניגוד לאחרים, ברוב הפעמים ממש לא התאכזבתי לאורך השנים, אך בשנה האחרונה זה כבר נהיה גועל נפש.
אין לי מה לדובב אותן, כי אני מכיר את כולן, אבל כולן. כל המקומות שדיברת עליהם כבר חרשתי וראיתי בדיוק מי עומדת שם. על מי בדיוק אתה מדבר? על ליבי? ליאור? סברין? השמנה עם פרצוף חזיר שאת שמה אני לא זוכר כרגע? אז בוא אני אחדש לך - יהיו חרמניות באותו הרגע, אולי תקבל שירות נורמלי, אבל ברוב המקרים תתוקתק תוך 5 דקות. וכן רבנדל, אני מצפה לקצת יותר מזה תמורת 100 שקל. אפשר לחשוב שאני מפליץ מאיות כל חצי שעה. 
ואני אפילו לא מדבר על זה, אלא על השיא שקרה לי בשבוע שעבר - עצרתי לבחורה, ביררנו כמה ועלתה לאוטו. נסענו למקום שקט, מתפשטים, אני מתחיל לגעת לה, ואז היא נזכרת לשאול אותי לאיזה כיוון - אני לה או היא לי. מסתבר שתמורת מאה שקל אני יכול לקבל זיון חד כיווני בלבד. רק היא מוצצת לי ואני מזיין אותה, או ההיפך.
עכשיו, אם אלו התנאים שלך, אין לי בעיה. יש לי בעיה עם זה שהיא אמרה לי את זה אחרי שכבר קיבלה את הכסף, ואחרי שירדו בגדים, ועכשיו לך תריב עם קוקסינלית באמצע תחנה מרכזית באמצע הלילה. אז לי אין כוח למשטרות שאולי יגיעו, או לחברות שלה, ואפילו לא לה. מחלתי לה על 50 שקלים וזרקתי אותה מהאוטו. את ה-50 שקלים שלה הרוויחה על כלום, אבל הבטחתי לה שהיא עוד תפסיד הרבה כסף על הקטע המסריח שלה.
אז היא הפסידה אותי בתור לקוח, ואני לקוח שחוזר והרבה. והיא הפסידה עוד הרבה לקוחות, כי אני גאה לבשר לכם ששמה של הכלבה הוא ליבי, זאת שאתם לפעמים קוראים לה נאדין. אף פעם לא התלהבתי מה"יופי" שלה, כשאני מתכוון בעיקר לפנים. לזכותה ייאמר שיש לה גוף שווה ביותר, אבל מה שווה הגוף אם האישיות מסריחה והיא עושה לך טובה שהיא נותנת לך לגעת בה או לעשות איתה משהו? על כל דבר תשלם תוספת, ותקבל גם אחלה של שירות אחר כך.. ( נו? מתי אתה גומר? כואב לי.. וכו' וכו').

אז שוב, רוצים משהו טוב? שירן. אפשר למצוא הודעות שלה בפורום דומינה.
לגבי השנייה, כרגע לא רלוונטי, כי היא כרגע לא עובדת. מעבר לכך, גם אחד הקליברים פה קטל אותה, ככה שאי אפשר לדעת מה היא תתן, ואפילו ציינתי את זה שהיא מפרגנת לי, אבל לא בטוח שככה היא עם כל אחד. בכל מקרה, לא רלוונטי כרגע ולא ידוע מתי תחזור לעבוד. כשתחזור, אשמח לפרסם אותה באופן חיובי, כי מי שנותנת שירות טוב, מגיע לה.

אז הבנתם? ליבי - לא.
               סברין - לא.
               ליאור - לא.
               כל הזבלה שעובדות בתחנה - לא.

חבל על הכסף שלכם. פשוט חבל.

נערך על ידי suck this - 01/-11-/2011 בשעה 00:38
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבר לעניין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-11-/2011 בשעה 05:22
כן מבין אותך סאק דיס..... תכלס יש נכון מאוד בדברים שלך, ותבין שאנחנו חיים בארץ וזה מה יש לנו כאן, ועדיין יש טובות יותר ויש זבלות כפי שתיארת. שוב, לפני שאתה מעלה תגיד מה הכיוון ומה אוהב, אל תשאיר מקום להפתעות כי חבל על הכסף. לרוב אם תיהיה קשוב לאינטואיציה לפני שהזין שלך עומד יש מצב שתזכה לאחלה שירות.

לפעמים יש נפילות, זה חלק מהביזנס, אבל לומדים לא לחזור לאותן בחורות. עוברים אחת ושניה ושלישית בסוף מוצאים עם מי יש חיבור. אנחנו תמיד נרצה מגע חדש אין מה לעשות, זה הריגוש והכייף של לחקור, צריך להבין את כללי המשחק ולהיות מוכנים לנפילות, אבל לא להיות פרייארים שחוזרים על אותה טעות כי אז משו לא בסדר כבר אצלך ברמת השיפוט סינון ובחירת בחורה \ קוקס.

תנסה את שובל,
http://www.sexadir.co.il/girl.asp?CategoryID=18&AdvertiseID=5849
 תכלס לא הייתי איתה אבל חופשי חמודה! ראיתי אותה במרכזית, שוחחנו קצת רק שאני לא ממהר להעלות במרכזית, מעדיף בתל ברוך.
בחזרה למעלה
הגומר צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 05/-12-/2007
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הגומר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-11-/2011 בשעה 16:22
כבר מספר שנים אני מקבל שירות של מלך מסברין ברכב במנדרין
בסך הכל מאה שקלים ומעולם לא הלחיצה תמיד זרמה ותמיד היתה פתוחה למה שאני רוצה וכמה שאני רוצה
זו רק דוגמא אחת ומכך אפשר ללמוד שזה אינדבידואלי וכנראה שיש בך משהו שעושה אותן קצרות אליך
מאד לא אהבתי את ההכללה
בחזרה למעלה
redone צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 05/-10-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט redone ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-11-/2011 בשעה 03:06
גבר אתה שולח אותו מן הפח אל הפחת. 
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבר לעניין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-11-/2011 בשעה 04:29
ואללה רדאון...... אתה מדבר מניסיון אני מאמין, ותכלס אין חכם כבעל ניסיון אז סבבה, אמרת נסעת.
בכול מקרה אנשים הבינו את הנקודה.

תודה
בחזרה למעלה
רימינג מעשי צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-02-/2008
מיקום/איזור: Micronesia
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רימינג מעשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-11-/2011 בשעה 08:16

קישקשתא אני רואה שחקרת לעומק, אתה צריך להבין שאני עומד אחרי המילים שלי לפעמים שאני כותב זה לא רק בשבילי אלא לחברי הפורום שכן מעוניינים לדגום אותה אני בחיים לא אלך לסוג כזה ולא מתחבר לסוג כזה של בחורות { סורי גברים עם חזה}

שוגל , נראה אם אני מבין את ההיגיון שלך.  מחד, אתה מטיף כי משכב זכר אסור על פי דין תורה .  מאידך, אתה נשמה טובה העוזרת לחברים להגשים את הפרוורסיה .   לא ידוע לך שעל פי דין זה העונש על משכב זכר  הוא מוות בסקילה.  אתה עוד עלול להיפגע, לפחות מהרקושטים.צחוק

נערך על ידי רימינג מעשי - 05/-11-/2011 בשעה 08:23
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט suck this ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-11-/2011 בשעה 15:04
משעשע שהוא שולח אותי לשובל. מה לא ברור ב"אני מכיר את כולן"???? גם אם לא הייתי עם בחורה מסוימת, אני מכיר את הנפשות הפועלות ואת איכותן.
עוד יותר משעשע שאתם לא מתייחסים לכותרת - לא ביקשתי המלצות כי אין על מה להמליץ. אם היה, אני הייתי ממליץ לכם, ומה שיש המלצתי. אני סיימתי את התנסויותיי עם בנות חדשות עד שדברים פה ישתנו ונתחיל לקרוא דיווחים מלאי מחמאות. עד אז, שיזדיינו עם עצמן.

בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שוגל בתולות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-11-/2011 בשעה 02:07

אדון "רימינג מעשי" היקר אתה וקישקשתא חברים מאוד טובים וזה אני כבר יודע אבל זה לא העניין, העניין הוא שמעולם לא דברתי על העונש הכרוך בכך, בסך הכל אמרתי שאני אישית לא מתחבר לסוג כזה של נשים, אבל אם דרך מה שאני כותב זה עוזר למשהו מהפורום לדלות עוד מידע על בחורה מסויימת אני לא רואה בזה שום איסור, בעל הזין בדרך כלל הוא בעל הכסף והחכם עיניו בראשו לעשות מה שטוב לו, אבל מעולם לא שידלתי אף אחד מהפורום ללכת למשכב זכר ולא רוצה להיות שותף לזה.    

תחשוב טוב יהיה טוב
בחזרה למעלה
neil צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט neil ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-11-/2011 בשעה 10:18
תנסה את שובל,
http://www.sexadir.co.il/girl.asp?CategoryID=18&AdvertiseID=5849
 תכלס לא הייתי איתה אבל חופשי חמודה! ראיתי אותה במרכזית, שוחחנו קצת רק שאני לא ממהר להעלות במרכזית, מעדיף בתל ברוך.
[/QUOTE]

אם שובל היתי לפני מספר שנים בתל ברוך וכמובן תיקתקה אותי. אפשר לקרוא עליה המלצות או יותר נכון אי המלצות בפרומים השונים כדוגמת הפרום של דומינה. לדעתי זה לא משהו ששוה למרות שהיבנתי שיש לה זין קטן כמו שאני אוהב (אבל גוף גדול של מתאבקת)
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-11-/2011 בשעה 18:11

אדון "רימינג מעשי" היקר אתה וקישקשתא חברים מאוד טובים וזה אני כבר יודע

את זה אתה כבר יודע? נראה שאתה ממש יודע הכל שוגל בתולות...

אין קשר לחברים טובים, פשוט שני אנשים שלא נולדו אתמול

ויודעים לזהות חרטא כשהיא עומדת להם מול העיניים  קריצה

בחזרה למעלה
אוהב סבתות צפה בגלילה למטה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-11-/2011 בשעה 18:29
מה יש להתבייש? אני בעד לנסות הכל.
בחזרה למעלה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-11-/2011 בשעה 18:37

56% בעניין:

תזיין קוקסינלית פצצה ?

תוצאות הסקר

חופשי, אני בעיניין
%28
ניסיתי פעם אחת
%4
הייתי רוצה לנסות
%23
אין מצב בכלל !
%44

נערך על ידי אוהב סבתות - 08/-11-/2011 בשעה 18:38
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שוגל בתולות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-11-/2011 בשעה 19:34
במקור פורסם על ידי אוהב סבתות

56% בעניין:

תזיין קוקסינלית פצצה ?

תוצאות הסקר

חופשי, אני בעיניין
%28
ניסיתי פעם אחת
%4
הייתי רוצה לנסות
%23
אין מצב בכלל !
%44

אדון אוהב סבתות הבאת סקר מאוד מעניין שמעיד כמה אנשים נגעלים מסוג כזה של שרות בפעם הבאה תביא משהו יותר מנצח 44 % אומרים אין מצב בכלל שזה הרוב בסקר לפעמים צריך לדעת לקרוא סקרים לא נורא בפעם הבאה ילך יותר טוב
תחשוב טוב יהיה טוב
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שוגל בתולות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-11-/2011 בשעה 19:37
במקור פורסם על ידי קישקשתא

אדון "רימינג מעשי" היקר אתה וקישקשתא חברים מאוד טובים וזה אני כבר יודע

את זה אתה כבר יודע? נראה שאתה ממש יודע הכל שוגל בתולות...

אין קשר לחברים טובים, פשוט שני אנשים שלא נולדו אתמול

ויודעים לזהות חרטא כשהיא עומדת להם מול העיניים  קריצה

לפחות עכשיו אמרת משהו חכם שמראה שיש גם שכל בנוסף לקישקושים שלא נגמרים
תחשוב טוב יהיה טוב
בחזרה למעלה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-11-/2011 בשעה 19:57

56% בעניין:

שוגל יקר 56% זה הרוב,לא אני החלטתי זה ככה.

דבר שני כתבתי באופן כללי ביותר שאין מה להתבייש.

אז אם קפצת סימן שעל הראש שלך בוער הכובע ואתה כן אוהב אותן.

אז תרפה, תרפה ותהנה.

ואתמול כתבת גם שהסבתות הרוסיות מגעילותכועס

תזיין קוקסינלית פצצה ?

תוצאות הסקר

חופשי, אני בעיניין
%28
ניסיתי פעם אחת
%4
הייתי רוצה לנסות
%23
אין מצב בכלל !
%44

אדון אוהב סבתות הבאת סקר מאוד מעניין שמעיד כמה אנשים נגעלים מסוג כזה של שרות בפעם הבאה תביא משהו יותר מנצח 44 % אומרים אין מצב בכלל שזה הרוב בסקר לפעמים צריך לדעת לקרוא סקרים לא נורא בפעם הבאה ילך יותר טוב

נערך על ידי אוהב סבתות - 08/-11-/2011 בשעה 19:59
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שוגל בתולות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-11-/2011 בשעה 20:29

56% בעניין:

שוגל יקר 56% זה הרוב,לא אני החלטתי זה ככה.

דבר שני כתבתי באופן כללי ביותר שאין מה להתבייש.

אז אם קפצת סימן שעל הראש שלך בוער הכובע ואתה כן אוהב אותן.

אז תרפה, תרפה ותהנה.

ואתמול כתבת גם שהסבתות הרוסיות מגעילותכועס

תזיין קוקסינלית פצצה ?

תוצאות הסקר

חופשי, אני בעיניין
%28
ניסיתי פעם אחת
%4
הייתי רוצה לנסות
%23
אין מצב בכלל !
%44

חמוד שלי אוהב סבתות אני בכלל לא בעניין פשוט כשמביאים סקר מסתכלים על הרוב ואל תפגע מההערה שלי קח הכל ברוח טובה
תחשוב טוב יהיה טוב
בחזרה למעלה
ravnadal צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ravnadal ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-11-/2011 בשעה 00:46
אחי ב100 שקל לזיין מישהי ושתזיין אותך?
אתה כולה מקבל חירמונים באוטו מציצה וזיון בחאווה בסכום הזה.
במקרה אתה מדבר גם עם מישהו שהתארח אצל כל העולם ואשתו.
אין ספק שהשירות הדרדר עם השנים. אני לדוגמא כרגע לא מתארח
אבל זה כי מצאתי אהבה אחרת בחיים קריצה
למרות זאת יש עוד כאלו שנותנות שירות טוב צריך פשוט להיות ניגר כמוני ולעבור אחת אחת
עד שאתה מוצא אותן.  אני אתן לך טיפ
קוקסינלית שבטוחה בעצמה שנותנת שירות טוב לא תקח ממך כסף מראש.
נדירות אלו שלא ייקחו ולכן צריך לסכם הכל מראש ולתאם ציפיות. אם אתה מתחיל לשמוע תירוצים ... סימן שהיא
לא תהייה מסוגלת לתת לך את השירות שרצית.
בקיצור בנוהל כמו פעם...
"את מסוגלת להיות נחדרת במשך 20 דקות בלי לבכות?"
לגבי אלו שרוצים להיות פסיביים זה קצת יותר מסובך.

עם קוקסינליות צעירות צריך להיזהר שבעתיים.
המבוגרות יותר ייתנו לך לרוב שירות טוב אבל שוב לא מחייב.
אין מה לעשות זונות זה לא עסקה בטוחה. סכם הכל מראש
ואם מפרים לך את ההסכם תפסיק באמצע ותקח את הכסף היחסי.
הסטרטאפ שאני חשבתי עליו הוא לשים את הכסף בצד שטרות של
100 100 50 50 וככה יש לך אפשרות תמיד לקטוע הכל באמצע ולקחת
את הכסף היחסי. ברגע שהבאת את הכסף נגמר הסיפור.

נערך על ידי ravnadal - 15/-11-/2011 בשעה 00:58
כל הזול עולה ביוקר D=
בחזרה למעלה
yesman צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-09-/2011
מיקום/איזור: מרכז
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yesman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-11-/2011 בשעה 12:48
אני הייתי אצל שובל והיא נותנת זבל של שירות מושכת זמן  ונותנת לך הרגשה של תלך....אם לא הייתי מקבל חינוך טוב בבית ,הייתי יוצא ממנה לא מסופק כמו שבאמת יצאתי , אבל הייתי שובר לה את הפרצוף...כועס
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-11-/2011 בשעה 12:32

בבקשה:

שירן
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט suck this ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-11-/2011 בשעה 01:36
במקור פורסם על ידי yesman

אני הייתי אצל שובל והיא נותנת זבל של שירות מושכת זמן  ונותנת לך הרגשה של תלך....אם לא הייתי מקבל חינוך טוב בבית ,הייתי יוצא ממנה לא מסופק כמו שבאמת יצאתי , אבל הייתי שובר לה את הפרצוף...כועס

התכוונת לכתוב: "הייתי מנסה לשבור לה את הפרצוף, ויוצא עם שברים בלסת בעצמי.." צחוקצחוק
אל תסתכל על הציצים ותגיד לעצמך זה אישה. יש דברים שאתה לא יכול לשנות, כמו את העובדה שהיא בערך עם אותו מבנה גוף של אריק זאבי צחוק
בחזרה למעלה
חמוד נשוי צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-05-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חמוד נשוי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-11-/2011 בשעה 15:26
על אותו משקל של ההודעה הראשונה אני מוסיף את אותם מילים כמעט על העיסוי האירוטי הרגיל.

בחזרה למעלה
ravnadal צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ravnadal ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-12-/2011 בשעה 03:19
יש גילויים חדשים בתחום.
בראשי פרקים.
א.קארין \ אליאן.
ב.חדשות וטובות.

מי שרוצה להתעדכן מוזמן לפרטי, ותזכרו שאני עושה את זה רק כי אני אכלתי הרבה חרא ואף אחד לא עזר לי
שהייתי חדש בתחום . אני מתארח מגיל 23 והיום אני 29. ואגב עזרה ,בפורום קיבלתי עזרה בדיוק פעמיים.
פעם המלצה על רוז ופעם המלצה על אור ומאז עברו הרבה מים בנהר.
כרגע בטלפון שלי יש קרוב ל30 מספרים ברשימה השחורה, לידע כללי חיוך גדול
ואני לא רשום פה מאתמול. ללכת רק לשירן זה לא פתרון (אגב אצלה הייתי משהו כמו 5 פעמים).
אני מתנצל מראש אם אני לא אספיק לענות מהר כי אני עובד עד מאוחר. לילה טוב לכולם שיהייה
ושבוע טוב ורגוע.

כל הזול עולה ביוקר D=
בחזרה למעלה
bijo699 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-01-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט bijo699 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-12-/2011 בשעה 19:22
רוב הקוקסנליות גם בתל ברוך עובדות על הלקוח ולא נותנות לו להיכנס באמת בזיון אלא עושות קומבינות של לחץ שתגמור מהר.
יצא לי להיות עם אחת בשם סיון - מאוד גבוהה ולדעתי יש לה פיאה שזיינתי אותה בתחת כמה פעמים ולא בחאווה אלא באמת.
ראיתי את הזין נכנס לתחת שלה.
אני בד"כ בא למציצה אז אם אני מוצא קוקסינלית יפה ולא איזה ג'יפה שנראית גברית אני נהנה לשים את הזין בפה שלה ולהינות - אבל המון מהן נותנות לך שתי מציצות ומתחילות עם "אוי איזה זין גדול , תגמור " ובלה בלה בלה ועושות לך ביד.
.
בגלל זה אני חושב שאם מישהו רוצה קוקסינלית עדיף לשים 50-100 באוטו ושיתקתקו אותך ולא 200-400 בבית ויתקתקו אותך :-)
בחזרה למעלה
elii צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-03-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט elii ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-12-/2011 בשעה 18:24
ההיתי אצל הבחורה היהודיה הסקנדנבית?
היא כרגע בישראל
בחזרה למעלה
neil צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט neil ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-12-/2011 בשעה 10:21
מי זאת הסקנדנבית
אשמח לפרטים וטלפון
גבר שלא קיבל בתחת זה לא גבר אמיתי (מדונה)
בחזרה למעלה
ben55ko צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 06/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ben55ko ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-12-/2011 בשעה 19:29

רבנדל , השארת אותנו סקרנים בקשר לאליאן/ קארין , וגם לפרטי אינך מגיב.

בחזרה למעלה
yek30 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-09-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yek30 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-12-/2011 בשעה 09:05
צודק גועל נפש מה שיש בארץ
ולא במאה שקל!
שלוש פעמים שילמתי 400₪
ומה קבלתי?? תיקתוקים בפנים!
איכס עדיף לחסוך ולנסוע לחול
כל חצי שנה/שנה
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים

עמוד זה נוצר ב .765 שניות.