מחפש מאסג׳ Nuru: סיפור חויה להתאמה מקומית.

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
classmike צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-01-/2010
מיקום/איזור: ישראל
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט classmike ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: מחפש מאסג׳ Nuru: סיפור חויה להתאמה מקומית.
    פורסם: 16/-11-/2011 בשעה 18:12
שלשום חזרתי מניו יורק, ואני חייב לציין שחוויתי את אחת החוויות המיניות החזקות שהיו לי.

אני בדר״כ לא נוטה ללכת לאסייתיות, אבל לקוח שלי התעקש, ולכן שמתי פעמי לכיוון מכון בהמלצתו. שיכור כלוט, אין לי מושג לאן הגעתי (איזור ה- 30 המזרחיים).

נכנסתי לדירה שלמעשה היא שיפוץ וחיבור של מספר דירות והתוצאה היתה טריפלקס ענק! לא ממש אופייני לניו יורק.

פגשה אתנו גיישה כוסית רצח. שלך אתנו לחדרים נפרדים. בחדר היתה מקלחת בקצה עם זרמי ג׳ט, אמבטיה ורצפת פרקט שבמרכזה מזרון ים מתנפח.

נכנסו שלוש בנות, סיניות לדעתי.

בחרתי ע״פ גודל חזה את הכי גדולה, ושלחתי את השתים האחרות לדרכן.

מכאן התחילה חויה מעוררת חושים שלא חויתי מאז גיל 16.

קיבלתי הוראות מדוקדקות שאסור לי לעשות כלום, ועלי להתרכז בהנאה.

מינג (שמה הבדוי) הפשיטה אותי כמו ילד, בחושניות ונשיקות מטורפות. לקח אותי יד ביד למקלחת וסיבנה לי הכל כולל את החור של התחת בטירוף. משם סיבנה לי את הביצים והזין. קרצוף מענג!

מציצות מטורפות ולאמבטיה. אני יחסוך ויואמר ששם התישבה איתי ולקחה את ידי על שדיה ולאט לאט לתוך אברה. הכנסתי לה אצבעות והיא בלעה אתן בעונג. הדגדגן שלה היה כל כך זקור, שאין סיכוי שהיא לא נהנתה גם.

משם היא לקחה אתי למזרן והשכיבה אותי על הבטן. היא הוציאה סוג של שמן מאצות והתחילה בודי מטורף. הכוס שלה שופשף באלימות על כל איבר בגוף שלי.

הפכה אותי והמשיכה בודי. כאן היא הלבישה אותי בכובעון. לתומי חשבתי שהיא לא רצתה להתלכלך במקרה שגמור. המשיכה בודי, ואז הגניבה אותי כי בכאילו טעות ובקלילות מטורפת הכניסה אותי לתוכה. תוך שניות רכבה עלי באלימות. ניסתי לא לגמור אבל אחרי כמה דקות לחשה לי באוזן לשחרר את עצמי, ומצאתי את עצמי מאבד את ההכרה באורגזמה אלימה שצלצלה באוזניים שלי.

עברה בינהתיים שעה וחצי ושלמתי על שניים. לתומי באתי לקום גמור להתקלח, והיא הדביקה אותי לרצפה. בלי דיבורים בלי כלום, המשיכה ללטף אותי. אחרי כחמש דקות הזדקר לי שוב. חייכה אלי והתחילה למצוץ כשאברה בפנים שלי. כמובן שהבנתי את הרמז ולקקתי את הצורה של הכוס היפה שלה. עשר דקות ככה והרגשתי פתאום אצבע מתגנבת לי לפי הטבעת. הפסקתי והיא התחילה במציצה בשילוב מאסג׳ בפרוסטטה. החליפה פוזיציה והמשיכה. חמש דקות וגמרתי שוב בטירוף!

נגמרתי ותוך כדי ליטופים נרדמתי שם... (!!!)

התעוררתי אחרי עשר חמש עשרה דקות וראיתי שעברו בערך שעתיים וחצי מתחילת הסשן. מינג לא היתה שם.

התקלחתי ויצאתי לפגוש את הלקוח כמוני גמור לחתיכות.

קיים כזה דבר בארץ? הסוד הוא בשמן שהיא השתמשה כי הוא מן תערובת של מים שומניים מאד.

מסתבר שזה הקטע החדש שם בניו יורק

מייק
מאמת האמת ורק האמת ת'אמת
בחזרה למעלה
פין-חס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2011
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פין-חס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-11-/2011 בשעה 20:49
כמה עולה תענוג כזה?
פין חס - מזיין ולא חס
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט classmike ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-11-/2011 בשעה 20:53
כמובן שחיכיתי לשאלה הזו.

טיפול כזה רגיל בכל מקום אחר, יעלה בין $150 ל- $200.

מיכוון שזה מקום אקסקלוסיבי, המחיר פה הוא $350. ואם אין די בזאת, אני שילמתי על הלקוח שלי.

מקובל להשאיר טיפ, והשארתי כ- 15%.

מייק
מאמת האמת ורק האמת ת'אמת
בחזרה למעלה
KAMIKAZA צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-07-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט KAMIKAZA ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-11-/2011 בשעה 22:10
וואי וואי וואי.....
בחזרה למעלה
zori צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zori ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-11-/2011 בשעה 23:55
מעניין ומחרמן.  
אני בדרך ל-NY עוד מעט. 
אתה זוכר פרטים? איך מגיעים/מתקשרים למקום? 
בחזרה למעלה
אוהב סבתות צפה בגלילה למטה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סבתות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-11-/2011 בשעה 09:59
מוחא כפייהclassmikeTongue
בחזרה למעלה
אחים שלו גברים צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס
ציניקן הפורום (-:

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
מיקום/איזור: Anguilla
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-11-/2011 בשעה 10:57
אין דבר כזה בארץ ואף פעם לא היה.
אם יהיה אנחנו לא אופטימיים ישראל הולכת והופכת שמרנית יותר ויותר...
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט classmike ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-11-/2011 בשעה 11:08

לסקרנים, (ואפילו בשביל עצמי) אני יינסה לברר היכן המקום, ותנאי ההתקשרות. הייתי שיכור כשהגעתי לשם, עם ציפיות מאד נמוכות, לכן לא ממש שמתי לב לאן אני הולך. מה גם שעד הטיסה חזרה לארץ בזמן השחזור לא ממש הבנתי את עוצמת החוויה, אני פשוט עדיין הייתי ב-ה-ל-ם.

הבעיה שלי עכשיו שמאז כל מין "יבש" אחר נראה לי די סתמי. באסה. צריך להתרגל חזרה.

זה לא השמרנות הבעיה פה, זה איכות השירות. במלון בחו"ל יקראו לך Sir ויוודאו שתיהיה מרוצה בכבוד. בארץ יצפו ממך לצעוק ולדרוש מהם, ובתמורה יקדימו וייתנו לך הרגשה שהכל זו טובה אחת גדולה. כך גם עם ספקיות השרות, ולכן קשה לי לדווח מהארץ.

מיייק
מאמת האמת ורק האמת ת'אמת
בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-11-/2011 בשעה 11:47
עשיתי, בדיוק אותו דבר, בצ'אנג-מיי שבתאילנד.
רק ששם, כדי לבחור את הבחורה, הבטת דרך חלון ראווה ענק בכ- 60 בחורות עם מספר על דש הבגד...
ועוד הבדל קטן - שם הטיפול עלה 250 ש"ח....

לא יהיה דבר כזה בישראל - לעולם.
המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz