דיווח מרוכז על צייתניות

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
פידרוס צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-05-/2009
מיקום/איזור: Israel
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פידרוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: דיווח מרוכז על צייתניות
    פורסם: 22/-12-/2011 בשעה 18:50
שלום לכל חברי הפורום, כבר המון זמן לא דיווחתי, גם מאחר ולא ממש יצא לי לבלות וגם בגלל חוסר זמן.
אחת הפנטזיות שלי היא בחורות צייתניות שניתן לזיין חזק פראי וכל מה שמתלווה לזה כולל משחקי תפקידים גרון עמוק אנאלי וכו'
לצערי לא פשוט בימינו למצוא בחורות שסוג כזה של זיון. הבחורות שכן עושות את זה דורשות המון כסף וקשות מאוד להשגה (איפה הימים של ניקול עושה הכל...מילה מזבוטינסיק בר"ג ועוד...)
בכל מקרה הלכתי על תשלום של מעל 1000 ש"ח לבחורה ומצאתי שתי בחורות שמבטיחות חוויה אינטנסיבית וכוללת הכל. שחר הנשלטת ו"בת השכן" http://www.sexadir.co.il/place.asp?CategoryID=25&AdvertiseID=6035.

נתחיל בשחר:
נפגשנו לפני כמה שבועות בדירה (מצחינה ומלאת חתולים) במנחם בגין קרוב לעליה. הכניסה לדירה עם הרגשה של טיול בעזה אחרי הפצצה, בכניסה לדירה המצב רק מתדרדר עם סירחון והזנחה. שחר קיבלה אותי (למרות שביקשתי מפורשות שתהיה לבודה מלא) עם חצאית מינימאלי וגופיונת. במודעה ובשיחה היא מציינת שהיא מלאה... מה זה מלאה ?... מלאה כל טוב הארץ ומשמניהה. הבחורה פשוט שמנה עם תחת ענק וצריך לצאת למסע חיפושים כדי למצוא את החורים אפילו כשהרגליים מפוסקות לרווחה. אבל כמו שאומרים כשהזיין עומד לא חושבים על כלום ונכנסתי בכל אופן. הלבוש המגוחך ביחד עם הגוף הענק נראה פשוט פאטטי.
סיכמנו על משחק תפקידים ועל כל הגבולות לשביעות רצון שניינו...
שחר לא יודעת מה זה משחק תפקידים!!! פשוט גרועה, לא זורמת שלא להעליב ולומר לא אינטליגנטית. הגוף שלה כל כך לא עשה לי את זה שלא הצלחתי אפילו להעמיד כדי לחדור אליה. הסתפקתי במציצה ויצאתי עני ב 1500 ש" ומתוסכל ברמה מטורפת. הבחורה לא מטופחת לא נקיה ומריחה רע!! לא נותנת לך הרגשה שהיא איתך, לא צייתנית קלאסית (והייתי עם כמה שכן אבל הן כבר לא עובדות למייטב ידיעתי) התלוננה על מציצה ארוכה לא נתנה לגמור בפה וונתנה הרגשה של יאללה תגמור ותלך. בקיצור שומר נפשו (וכספו) ירחק!

כעבור כמה שבועות פגשתי את פאני "בת השכן" (באותה דירה מצחינה) מהקישור שצירפתי למעלה. ראשית התשובה היא לא! אין כל קשר בין התמונות לבחורה מקרי בהחלט, לפאני פנים יפות עד מהממות (חוץ מהשיניים שדורשות יישור אבל לא נתקטנן) לעומת זאת הגוף...בחורה צעירה טוענת שהיא בת 19 עם חזה נפול משהו ולא מתוח שמתאים יותר לבת 30, בטן לא שטוחה ולא סקסית רגליים עבות אגן שמן ומלא צצלוליטיס, נו ...לא בדיוק מה שאני אוהב או יותר נכון בדיוק לא מה שאני אוהב... אבל שוב הפנים היפות והחרמנות העזה השאירו אותי שם. גם פאני לא מבינה מה זה משחקי תפקידים ובטח לא מה זה מישמעת ומשחק בכלל... המציצה שלה מעולה (עד גאגיניג כמעט מקיאה וממש מושקיעה וטובה) אבל כשעוברים הלאה, לא מגיבה טוב להצלפות, באנאלי מנסה לרמות אותך ולהחדיר לקוס כל הזמן. הייתי ממש צריך להכניס לה ולהעיף לה את היד שלא תוליך אותי לקוס. הנושא סוכם ודובר כל הזמן כל שלא "אנסתי" אותה למשהוא שלא רצתה. גם תוך כדי שאלתי אם זה בסדר להיכנס לתחת והיא אמרה כן בטח בוא וניסתה להחליק לקוס... בסוף כשהבינה שאני לא פרייר עצרה אותי וביקשה להעביר לה את הג'ל... נו, מה לא חשבת על זה קודם???
בכל מקרה הגמירה לתחת הגיעה והיא נפנפה אותי כאילו שילמתי 150 שקל בתחנה מרכזית ולא כאילו עלה לי 1200 ש"ח כולל הכל לא היינו יחד אפילו 35 דקות. והיא פשוט חיככה ואמרה שהיא ממהרת וקבעה פגישה עם מישהו ממש עכשיו.
לסיכום:
שתי בחורות יקרות, פלצניות ולא שוות אפילו רבע מהמחיר שהן גובות. אין דבר אני פראייר אצל אותה בחורה רק פעם אחת. נראה לי שהבנות של אלכס (נטאלי במיוחד...ואולי יאנה תחזור) הן האלטרנטיבה השפויה היחידה היום למי שמחפש משהו יותר מזיון מתוקתק ורגיל
אשמח לקבל תגובות והצעות למשהו טוב יותר
פידרוס

הכשלון האמיתי מתחיל כשמפסיקים לנסות
בחזרה למעלה
צעיר לנצח צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צעיר לנצח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-12-/2011 בשעה 00:24
מה עבר לך בראש שהחלטת להוציא 1,500!!!!!! ש"ח ???????
איך אפשר?
תאמין לי שבדרום תל אביב בשביל 500 ש"ח היית פורם כל אחת...
 ולא היית שוכח את הזיון כל החיים שלך

אבל פראיירים לא מתים

ואחרי זה אנחנו מנסים לקבל שרות בשביל 200 ש"ח...
אם יש פראיירים כאלה... אז מי אנחנו שנלין על הבחורות

בחזרה למעלה
Feeting צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 03/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Feeting ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-12-/2011 בשעה 03:44
אני חושב שגם אם בנאדם מרוויח מיליון דולר ביום הוא לא צריך לשלם כזה סכום לשעה.
אני לא שופט אף אחד! אבל 1500 שקל? לאן הגענו אנשים, אם נמשיך ככה יבקשו מאיתנו 200 שקל למציצה.
אחת מהמסגר אמרה לי שהיא מוצצת אבל היא רוצה 550 שקל והיא עוד עושה לי הנחה. רוראים לה רותם מהמסגר 66. הבחורה חשבה שהיא מצאה פראייר וזה רק בגלל שאנשים ממשיכים לשלם להן.

פותח הפוסט, איך יכולת ללכת למישהי בסכום כזה אם כבר נדפקת עם מישהי בסכום דומה?
אני הלכתי פעם לפרטית ב500, קיבלתי חצי תיקתוק ואני יותר לא משלם יותר מ300 שקל לבחורה.
בחזרה למעלה
פין-חס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פין-חס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-12-/2011 בשעה 04:16
אח שלי
2700 ש"ח בשביל שתי קונפות!!!!!
לשלם 1200 ש"ח ושאחרי 35 דקות תספר לך שהיא הזמינה משהו אחר!!!!!!!
בשביל סכומים כאלו בו תשלוט בי, אני גם מוכן.

אתה לא נורמלי, חסרות מציאות בהרבה פחות?????
פין חס - מזיין ולא חס
בחזרה למעלה
ערבה אנושית צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
המצפון האנושי של הפורום [~:

הצטרף / הצטרפה: 22/-01-/2010
מיקום/איזור: ציפורן בגליל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-12-/2011 בשעה 07:03
תסליחו לי בבקשה כול מבקרי פידרוס: אתם פשוט לא מבינים על מה הוא מדבר ותוקפים אותו מחוסר ידעה בסיסי בתחום.

אני חושב שצריך להודות לפידרוס שלקח על עצמו את ההוצאה הגדולה ודיוח לכולם שגם לאלה שכן מוכנים לשלם סכומים דגולים עבור החויה - אין למה לצפות.

כמו תמיד - כול מי ששונה - מותקף.

אני כתבתי בפוסט אחר שמחירי שפחות בשמים כי אין הצעה. כמובן שאחרי דיוח של פידרוס מעטים ינסו לזרוק את הכסף.

אם כול ההערכה שלי לשחר כנותנת שירות לאלה  שמחפשים אנאלי במסווה של שליטה - אנאלי זה לא שיפחות בכלל.

שפחות קיימת בארץ רק בדימיון של חויה עם בחורות של אלקס. (או במקרי נס, מי שמבין יבין )

כנראה אלה העיסקאות הכי טובות: לפנטז בזמן הדיוח שחווית חוויה של שפיחות ושילמת על סקס.
לאנשים עם דימיון פחות פרוע מחוויה - אני מציעה (יכול לתת גם בפרטי) כמה אתרי בתשלום עם סרטוני שפיחות מדהימים.
בחזרה למעלה
פין-חס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פין-חס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-12-/2011 בשעה 08:36
במקור פורסם על ידי ערבה אנושית

תסליחו לי בבקשה כול מבקרי פידרוס: אתם פשוט לא מבינים על מה הוא מדבר ותוקפים אותו מחוסר ידעה בסיסי בתחום.

אני חושב שצריך להודות לפידרוס שלקח על עצמו את ההוצאה הגדולה ודיוח לכולם שגם לאלה שכן מוכנים לשלם סכומים דגולים עבור החויה - אין למה לצפות.

כמו תמיד - כול מי ששונה - מותקף.

אני כתבתי בפוסט אחר שמחירי שפחות בשמים כי אין הצעה. כמובן שאחרי דיוח של פידרוס מעטים ינסו לזרוק את הכסף.

אם כול ההערכה שלי לשחר כנותנת שירות לאלה  שמחפשים אנאלי במסווה של שליטה - אנאלי זה לא שיפחות בכלל.

שפחות קיימת בארץ רק בדימיון של חויה עם בחורות של אלקס. (או במקרי נס, מי שמבין יבין )

כנראה אלה העיסקאות הכי טובות: לפנטז בזמן הדיוח שחווית חוויה של שפיחות ושילמת על סקס.
לאנשים עם דימיון פחות פרוע מחוויה - אני מציעה (יכול לתת גם בפרטי) כמה אתרי בתשלום עם סרטוני שפיחות מדהימים.

ערבה אנושית,
אני לא חולק על דעתך, אולם חברנו מספר ששילם סכום מאוד גבוהה, לא קיבל את מבוקשו וחזר לאותה זירת פשע. 
(שלא לומר דירת הפשע).
כל אחד והסטיות שלו, הן מבורכות והן במקומן. בשבילן אנחנו חיים, מרוויחים בכבוד וממשים את הסטיות שלנו.
אין לי שום כוונה להיכנס לכיסו של מי מאיתנו ולא לבקר אף אחד על הסטיות שלו.
אבל לשלם לבחורה סכום כזה בשביל מציצה ולא לקבל את הפטיש שביקש, לעניות דעתי, זה חוצפה של הבחורה וזה קצת יקר.

נערך על ידי פין-חס - 23/-12-/2011 בשעה 08:39
פין חס - מזיין ולא חס
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-12-/2011 בשעה 08:42
אבל גם הוא חושב שסידרו אותו ומזהיר אחרים לא להתקרב.

בתחום הזה קל מאוד לסדר לקוח. ופידרוס עשה מעשה מכובד שהזהיר אחרים.
אחר יכול היה להתבייש במה שעשו לו ולא לדווח.

לדעתי גם 400 שקל עבור מציצה זה יקר, אבל פה מדוברעל שירות גרוע ולא מקצועי.

ועצה שלי לפידרוס - הרבה יותר קל למצוא יזיזה שתסכים לדברים כאלה ממוכרת שירות.

ודבר חשוב מאוד- אם כול פעם יצחקו על דיוח על נפילה - לא יהיו דיווחים כאלה.

אבל שמתי לב, שמדווחים על נפילה ב120-250 שקל מייד יש מקהילה של מזדהים ומקללי בחורה.

אם מדובר על נפילה של 700 שקל ומעלה - מתנפלים על מדווח.

נערך על ידי ערבה אנושית - 23/-12-/2011 בשעה 11:17
בחזרה למעלה
zenon7 צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח

•ק•• J

הצטרף / הצטרפה: 24/-11-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zenon7 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-12-/2011 בשעה 13:10
ערבה אנושית תעשה לי טובה!
מה אתה מנסה לתרץ את הדברים
בן אדם שילם 1500 + 1200 ובא עם תלונות...
אני לא מבין מה ההיגיון בזה
כסף יש לו? טוב זה עניינו. אך זה לא אומר שנזדהה איתה.
צרות עשירים אני לא יכול לסבול.
תודה רבה
בחזרה למעלה
yellow-horny צפה בגלילה למטה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yellow-horny ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-12-/2011 בשעה 15:53
קודם כל תודה רבה לך על הכנות שלך ומצטער שאתה חוית את החוויות האלה!!!.
עכשיו אני יודע לא להתקרב אל שחר:).
אני מודה לך

גם אם אתה חרמן! המוח צריך לעבוד!
בחזרה למעלה
wow צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-12-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט wow ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-12-/2011 בשעה 21:58
במקור פורסם על ידי פין-חס

הרגת אותי פינחס..

אבל חברים, ערבה צודק.
הבנאדם הבין את טעותו, אל תתקפו אותו.
הוא בטוח מבין מה לא עשה נכון...
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-12-/2011 בשעה 22:06
במקור פורסם על ידי wow

במקור פורסם על ידי פין-חס

הרגת אותי פינחס..

אבל חברים, ערבה צודק.
הבנאדם הבין את טעותו, אל תתקפו אותו.
הוא בטוח מבין מה לא עשה נכון...
לא, ידידי
פידרוס לא עשה שום טעות.

הוא ניסה מה שיש בשוק.
זה שאין כלום לא אשמתו. והוא הזהיר אחרים.
 אז במקום להודות לו, עוד יש ביקורת.

ואל כול זיון ב150 שקל שבחורה לא התנהגה ככוכבת פורנו מייד קמה מקהילה של מזדהים אם העוגמת נפש למסכן שהיו לא ציפיות שלא התגשמו.
ושאילה לכול החכמים: אם הסכומים כול כך גבוהים אז למה אין אף בחורה שעושה את המלאכה טוב?
האי תוך חצי שנה הייתה לעשירה.
 אז כנראה לא הכול כסף וחשבונאות.

בחזרה למעלה
צעיר לנצח צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צעיר לנצח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-12-/2011 בשעה 01:17
קודם כל אני באמת מבקש להודות לפידרוס על הדיווח שלו
שימשיך לדווח, גם נפילות וגם דברים טובים
אבל
וזה אבל גדול

אפשר אולי לספור על יד אחת את חברי הפורום שמוכנים ו/או יכולים להוציא 1,500 ש"ח על פגישה עם בחורה עובדת
ואני חושב שפידרוס צריך לחטוף בראש על זה שהוא מוכן להוציא מהכיס שלו סכום כזה
כי ברגע שישנ כאלה שמוכנים להוציא כאלה סכומים, אוטומטית המחירים בשוק קופצים

אז אם כל אחד מאיתנו יחשוב טוב טוב לפני שהוא משלם מחירים חסרי פרופורציה, אולי נצליח לשמור על מחירם נורמליים בשוק

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-12-/2011 בשעה 01:25
במקור פורסם על ידי צעיר לנצח

אבל
וזה אבל גדול

אפשר אולי לספור על יד אחת את חברי הפורום שמוכנים ו/או יכולים להוציא 1,500 ש"ח על פגישה עם בחורה עובדת

אז אם כל אחד מאיתנו יחשוב טוב טוב לפני שהוא משלם מחירים חסרי פרופורציה, אולי נצליח לשמור על מחירם נורמליים בשוק

ידידי,
 אני לא מוכן להוציא סכומים כאלה (לפחות בגלל שאני יודע שאין תמורה מתאימה) ובטח יש רבים כמוני.
 זה עוזר? המחירים יורדים? נאדה.
בתחום מלכות יש יותר יצעו ומחירים סבירים (אני לא בתחום מזמן אבל מתענין).
להיות שפחה זה קשה ואין מעומדות.
אנאלי לא שיפחה.
 ב220 שקל אפשר לקבל אנאלי מצויין.
שיפחות אפשר לקבל או חינם (אם יש מזל) או תמורת סכומי ענק.
פידרס פרסם בקשה בזמנו שמוכן לשלם המון תמורת דרישותיו.
 אף אחת לא ענתה. אף אחד לא נתן המלצה.
לפני שמאשימים אדם שעזר לאחרים - בבקשה לחשוב קצת.
בחזרה למעלה
superman1979 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
???????????

הצטרף / הצטרפה: 13/-08-/2011
מיקום/איזור: קריפטון
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט superman1979 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-12-/2011 בשעה 04:30

במקור פורסם ע"י ערבה אנושית 
ידידי,

אני הייתי אומר שבמקרה  זה הוא יצא פעמיים פראייר,אם בפעם הראשונה הוא קיבל כזאת עקיצה, נשאלת השאלה למה ניסה פעם שניה?,ע"א-אתה מתכון  אנאלי  ב220 ש"ח מלא מחלות ..וסודנים
איך מניס ואחרים כן נתנו דיווחים חיוביים  על שחרShocked 

נערך על ידי superman1979 - 24/-12-/2011 בשעה 04:39
מתי יוסר הפיקוח ???
ראסטי נייל איפה אתה,מתגעגעים אליך
בחזרה למעלה
booma צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-04-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט booma ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-12-/2011 בשעה 12:29
פידרוס, תודה ששכבת עבורנו על הגדר ואני מצטער לשמוע על הסכום שהוצאת.
אל תקשיב לבכיינים כאן שמקנאים בעובדה שהיה לך כזה סכום להוציא.
אנחנו הרווחנו אזהרה וחסכנו כסף ואתה לפחות מתנחם בזה ששתי הגברות ירוויחו פחות מפראיירים.

אני לא ממש מומחה בתחום השליטה ואנאלי, אבל באמת עצוב שהבחורות שצריכות להיות בטופ לפי המחיר - עובדות על אנשים
מזל שיש את הפורום!  
בחזרה למעלה
פידרוס צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פידרוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-12-/2011 בשעה 10:07
חברים,
קודם כל לכל המבקרים, אני לא מתכוון להתנצח או להתנצל על הכסף ששילמתי או על השירות שחיפשתי. לא הגעתי לפורום כדי לקבל החזר או להתבכיין על כסף שהלך. הרבה יותר חשוב לי לחלוק, וחלקתי גם הצלחות, גם נפילות גם ביוקר וגם בזול. לפורום נועד בדיוק לצורך הזה. חבל שרוב הכותבים בפורום מתרכזים בביקורת על החברים במקום בביקורת והערכה לבנות... זה פרום שירותי סקס לא פורום מבקרי משתמשים...
בכל מקרה, אשמח לקבל הצעות מעניינות וחיוביות מחברים שחוו שירות טוב יותר. בחורות שעושות GFE טוב, שנותנות גרון עמוק כמו שצריך, יחס טוב, משחקי תפקידים עם מעט אינטיליגציה... כל דבר מבורך.
בקשר למקטרגים... נו תמיד יהיו וכל אחד ממניעיו האישיים... תהנו..

פידרוס

בחזרה למעלה
menice צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-06-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט menice ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-12-/2011 בשעה 18:33
במקור פורסם על ידי superman1979

סופרמן אתה תופעה ייחודית לחלוטין

בזכות חסרי בינה ודעת כמוך יכולה כל "נשלטת" לקרוא לעצמה שחר ולקבל "שולטים"

מאחר וברור שלא הבנת את שני המשפטים הקודמים אני אגיד את זה במפורש

זו לא אותה שחר מהשרשור הזה

נערך על ידי menice - 27/-12-/2011 בשעה 06:03
משה מינייס
מי שחי על הקצה תופס פחות מקום
בחזרה למעלה
רימינג מעשי צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-02-/2008
מיקום/איזור: Micronesia
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רימינג מעשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-12-/2011 בשעה 18:42
במקור פורסם על ידי צעיר לנצח

אבל
וזה אבל גדול

צעיר לנצח, האם אתה אבא שלו, מנהל הבנק שלו, או אשתו? איזה זכות יש לך להחטיף לו בראש?

במידה ואתה ועוד כמה לא הבנתם, האיש מחפש סוג מסויים של שירות שהמחיר ההתחלתי שלו מראש גבוה  והסיכוי ליפול בו בארץ הוא רב. אם במקרה ( ואני לא מאמין שכך כי עד כה לא דיווחת בנושא זה) אתה בקטע של צייתניות , פשוט תהיה קצת יותר חברי ותמליץ לו על אחת.  לא כל אחד מחפש זונה בשקל.  ולצערו, הוא נפל על זונה בשקל שלמדה מילה ומשקרת במצח נחושה.

נערך על ידי רימינג מעשי - 26/-12-/2011 בשעה 14:57
בחזרה למעלה
booma צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-04-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט booma ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-12-/2011 בשעה 21:25
פידרוס, נראה לי שחלק מהקוראים מבולבלים (כולל אני) לגבי הדיווח של שחר הנשלטת.
זו אותה הבחורה שיש לה פה שירשור במדור הפירסומי?
אם לא , תוכל בבקשה לציין טלפון או לינק לשחר עליה דיווחת?
לא כדאי לעשות עוול ל"שחר" האמיתית , אם זו בכלל מישהי אחרת 
בחזרה למעלה
YaronX צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

• aut

הצטרף / הצטרפה: 08/-05-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט YaronX ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-12-/2011 בשעה 21:57
לא יודע אם אתם מודעים או לא, אבל צייתנית נוספת (כפי שמעידה על עצמה ) היא ליה מורנו.
להוכחה:
ראו קישור:
במידה ויש בעייה בקישור (בגלל "קישוריות לאתר מתחרה..." )
בצעו חיפוש לפי המייל שהיא מפרסמת.
בחזרה למעלה
פידרוס צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פידרוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-12-/2011 בשעה 12:13
בומה, MENICE כן, כן זו אותה שחר. גם אני קראתי את הפרסומים, הדיווחים ואת הדיעות החיוביות עליה...וגם אני נפלתי. יש עוד כמה שחושבים כמוני אבל אומרים רק בפרטי כי לא רוצים להחשף...אני חס ושלום לא בא לסתור אתה מה שאמרו אני רק מדווח על החוויה שלי!
עם ליה אני אדבר, למרות ש"בת השן..." וכל מני סימנים אחרים מריחים לי כאילו זו פאני עליה דיווחתי... אני מקווה שאני טועה...
בחזרה למעלה
אפרודיזאק צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-12-/2011 בשעה 14:20
פידרוס תודה על הדיווח !
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
rd06 צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-01-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rd06 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-12-/2011 בשעה 15:10
במקור פורסם על ידי פידרוס

חברים,
קודם כל לכל המבקרים, אני לא מתכוון להתנצח או להתנצל על הכסף ששילמתי או על השירות שחיפשתי. לא הגעתי לפורום כדי לקבל החזר או להתבכיין על כסף שהלך. הרבה יותר חשוב לי לחלוק, וחלקתי גם הצלחות, גם נפילות גם ביוקר וגם בזול. לפורום נועד בדיוק לצורך הזה. חבל שרוב הכותבים בפורום מתרכזים בביקורת על החברים במקום בביקורת והערכה לבנות... זה פרום שירותי סקס לא פורום מבקרי משתמשים...
בכל מקרה, אשמח לקבל הצעות מעניינות וחיוביות מחברים שחוו שירות טוב יותר. בחורות שעושות GFE טוב, שנותנות גרון עמוק כמו שצריך, יחס טוב, משחקי תפקידים עם מעט אינטיליגציה... כל דבר מבורך.
בקשר למקטרגים... נו תמיד יהיו וכל אחד ממניעיו האישיים... תהנו..

פידרוס

אתה צריך להתנצל????????????????????????????????כועס מה פתאום !
נתת אחלה דיווח ! מוחא כפייה מפורט ולעניין. לא אהבת וזכותך המלאה לומר את דעתך! .
אני יכול לומר לך ,ברמה האישית, שעם שחר הייתי (כמובן הכל בשרשור שלה) ולמרות שדעתי שונה משלך ,אך אפשר להבין אותך.
ואין כל ספק שהדיווח שלך אמין מאוד (לפחות בעיניי)
אני ועוד כמה חברים צריכים להודות לך , שחסכת לנו סכום לא מבוטל....
אני לא מתיימר להיות סנגור שלך (או של מישהוא אחר) ואני גם ממש לא חושב שאתה צריך...אך זו חוצפה של ממש להיכנס לך לכיס כמה הוצאת ואם אתה פראייר או לא....זה הפך לנוהג פה בפורום להיכנס לכיסם של אנשים...אם נערות עובדות ואם מדווחים/לקוחות.
כל אחד שיעשה כטוב בעיניו בכספו !

I'm Rd06 who the fuck r u ???!!! הכי כייף? לזיין ולרוץ לספר לחבר'ה !
בחזרה למעלה
לופין צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לופין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-12-/2011 בשעה 15:44
חלק אומרים שזאת אותה שחר חלק אומרים שלא, אז פידרוס תוכל לעשות לנו סדר ולומר אם זאת אותה שחר?
אגב אם זאת כן שחר מהפרסומי אז כדאי להעביר את הדיווח לשרשור שלה
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-12-/2011 בשעה 15:53
זאת אותה שחר, אבל לדעתי לא צריך להעביר את הדיווח לשרשור.

ציתנות זה תחום בעיתי, רוב אנשים לא מבינים בו כלום, ולמרות שכצייתנית שחר לא ברמה לא צריכים לקלקל לה את השם בתחומים אחרים.

לא מספיק שרבים התנפלו אל פידרוס במקום לשבח.
מאותה אי הבנה שחר תנזק ללא הצדקה.

דרך אגב, ליה לא צייתנית בכלל. צייתנות מנטלית אומנם קיימת ועוד איך אבל אצל נשים נורמטוביות.
בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-12-/2011 בשעה 15:53
איך פידרוס ידע ???  הוא היה רק עם 'שחר' אחת....
מינייס כתב בהחלטיות שזו לא אותה שחר...
rd06 כתב שזו השחר שהוא היה אצלה. החלפנו תכתובות והוא טוען שהתיאורים מתאימים.

התיאור של פידרוס מאד לא מחמיא לגברת, ונוגד את רוב הפרסומים עד כה.
אם זו אותה שחר - יש להפריד הדיווח עליה מזה של 'בת השכן', ולהעבירו למקומו הראוי.
המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה
לופין צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לופין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-12-/2011 בשעה 16:02
במקור פורסם על ידי ערבה אנושית

זאת אותה שחר, אבל לדעתי לא צריך להעביר את הדיווח לשרשור.

ציתנות זה תחום בעיתי, רוב אנשים לא מבינים בו כלום, ולמרות שכצייתנית שחר לא ברמה לא צריכים לקלקל לה את השם בתחומים אחרים.

לא מספיק שרבים התנפלו אל פידרוס במקום לשבח.
מאותה אי הבנה שחר תנזק ללא הצדקה.

דרך אגב, ליה לא צייתנית בכלל. צייתנות מנטלית אומנם קיימת ועוד איך אבל אצל נשים נורמטוביות.

רוב הדיווח שלו על שחר בכלל לא מדבר על הצייתנות אלא על האופי והמראה של הבחורה. ובכל מקרה, אם הבחורה מפרסמת את סוג השירות הזה אז אני חושב כמו איצטנגין שכן יש להעביר את זה לשרשור שלה.

אגב לדעתי גם מדובר באותה שחר כי הוא רשם שהוא הלך ל"שחר הנשלטת" שזה מה שהיא רשמה על עצמה. ואין לו בעיה לוודא אם זאת אותה שחר לפי הטלפון

נערך על ידי לופין - 26/-12-/2011 בשעה 16:04
בחזרה למעלה
rd06 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rd06 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-12-/2011 בשעה 17:28
אם מניס טוען בנחרצות כזו שזו לא אותה שחר...אולי הוא יודע משהו שאנחנו לא...
כל בחורה עובדת יש לה את לקוחות מרוצים וכאלו שלא. הכל שאלה של איזון...כמה מרוצים וכמה מאוכזבים.
אין בושה או בעיה אם לקוח אחד מתוך עשרה יצא לא מרוצה מסיבה זו או אחרת.
לדעתי שחר בכלל לא פעילה ,נכון לכרגע...אז זו בכלל לא סוגייה כזו משמעותית.
עם כל זה , לא צריך להיות חכם גדול (שוב בהנחה שמניס לא יודע משהו שאנחנו לא). שחר פרסמה תמונות אמיתיות שלה-למרות שאני אהבתי את המראה שלה-אך רואים שהיא לא שדופה/רזה/גיד עצמות...חח...
לגבי המיקום= עד כמה שידוע לי משיחות איתה אכן הייתה ממוקמת באזור מנחם בגין בדירה משלה (כמו הרבה בנות) .אני פגשתי אותה בסטודיו ביפו .וסך הכל התיאור חוזר על עצמו גם בדיווחים אחרים.
חוץ מזה כמה שפחות נשלטות בשם שחר מארחות ב-1500 ש"ח ועונות לתיאור+כתובת...????????????
לדעתי פידרוס אכן היה איתה לא נהנה וקטל אותה לגמרי...לא נורא.

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-12-/2011 בשעה 17:33
מדובר על דירה מאוד מפורסמת לחובבי סאדו.
בעלה - בחור יפה תאור  שהיה שחקן פורנו.
הכניסה מאוד מוזנחת אבל לא הדירה עצמה.
מסיבות אישיות אני לא יכול להרחיב בנושא.
בחזרה למעלה
פורום סקס
???????????

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט superman1979 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-12-/2011 בשעה 02:33

menice -       זה רק מוכיח שאני לא לבד,עובדה ש-לא רק אני חשבתי שזו אותה אחת,אלא גם עוד כמה כאן,נשמח ללינק על  שחר שלך.

מתי יוסר הפיקוח ???
בחזרה למעלה
menice צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט menice ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-12-/2011 בשעה 06:18

זה רק מוכיח שאני לא לבד .... נשמח ללינק על  שחר שלך

אני יודע שאתה לא לבד, זו עובדה מצערת אבל נכונה.

הנושא הזה בכל מקרה לא כל כך אקטואלי כי שחר "שלי" סגרה את הפוסט שלה. מי שהספיק להיות איתה יודע על מי דובר ומי שלא הספיק כבר לא יידע.

כולנו צריכים לזכור שבסופו של דבר מדובר במפגש בין שני אנשים. הדיווח הוא סובייקטיבי לחלוטין (עיין ערך שרון). אבל עדיין מדובר בדיווח על בן אדם ורצוי שהדיווח יהיה תמיד אמיתי, מכובד ומנומס.
הדיווח מעיד גם על המדווח, אדם שלא מסוגל לדווח בצורה מכובדת בוודאי שלא מסוגל להתייחס לבחורה בצורה מכובדת ואין שום סיבה שהבחורה תכבד אותו

נ.ב.
שחר "שלי", אני מתגעגע אלייך
מ.

נערך על ידי menice - 27/-12-/2011 בשעה 06:46
משה מינייס
בחזרה למעלה
הולך בטל צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הולך בטל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-12-/2011 בשעה 06:40
כשמינייס אומר ששחר נראית כמו טלי מחיפה, ופידרוס אומר "מלוא כל טוב הארץ ומשמניה", הם מתכוונים לאותו דבר בדיוק.

לאחד זה מתאים, לשני זה לא מפריע, לשלישי זה turn off 

מים שקטים חודרים עמוק עמוק
בחזרה למעלה
פורום סקס
???????????

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט superman1979 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-12-/2011 בשעה 10:01

בזכות חסרי בינה ודעת כמוך יכולה כל "נשלטת" לקרוא לעצמה שחר ולקבל "שולטים"

מאחר וברור שלא הבנת את שני המשפטים הקודמים אני אגיד את זה במפורש

זו לא אותה שחר מהשרשור הזה

מה הקשר עובדה מצערת,כלומר כל מי שחשב כמוני ,שזו אותה אחת
הפכת אותו  לחסר בינה, איינשטיין  
מוחא כפייה

נערך על ידי superman1979 - 27/-12-/2011 בשעה 10:04
מתי יוסר הפיקוח ???
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-12-/2011 בשעה 22:19
במקור פורסם על ידי הולך בטל

כשמינייס אומר ששחר נראית כמו טלי מחיפה, ופידרוס אומר "מלוא כל טוב הארץ ומשמניה", הם מתכוונים לאותו דבר בדיוק.

לאחד זה מתאים, לשני זה לא מפריע, לשלישי זה turn off 

כמו תמיד אצל הולך בטל: קצר, ישר וקולע.

(במקרה אני מאלה של turn off )

בחזרה למעלה
rd06 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rd06 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-12-/2011 בשעה 11:02

טוב חברים יקרים -מפאת הסקרנות ערכתי אמש בדיקה ותחקיר רציני בענייןקריצה

מכיוון שזה ,ממש , לא סוד שאני נמנה בין הלקוחות המרוצים (מאוד) של שחר צחוק 
הייתי חייב לבדוק את העניין.
למרות שאני לא מכיר ואין לי כל קשר למניס . (לדעתי אנחנו חברים בפייס,אבל לא בטוח שזה אפילו אותו אחד)
וגם לא שוחחתי איתו...ככל הנראה הוא באמת ידע משהו שאנחנו לא. 
לפני חודש,לערך, שוחחתי עם שחר ע"מ לתאם בינינו "פגישת עבודה" (קריצה). לא הצלחנו לתאם מועד ובמקביל היא יידעה אותי כי היא יוצאת להפסקה וחופשה עד להודעה חדשה שתתחיל בחופשה מענגת בחו"ל .
כדי לחסוך לכם את הפנייה הסקרנית אלי בפרטי ארמוז -שמדובר בבחורה צעירה ,נחמדה ,רומנטית ומאוד אטרקטיבית מכל הבחינות שרואה את העיסוק פה כמימוש פנטזיות מיניות וכאמצעי פרנסה . לא רואה בעיסוק הזה עתיד ו/או דרך להתעשר בענקצחוק
מקסימום לשלם שכ"ד בזמן,להתפנק קצת בחופשה פה ושם ואולי, אם יישאר משהו ,לממן לימודים.
במילים פשוטות,יצאה להפסקה ולא מסיבות דרמטיות ומיוחדותקריצה אין מה לחשוש או להעלות ספקולציות חשוכותחיוך גדול
לכן בחודש האחרון לא הייתה בכלל פעילה...וכראיה אף נעלה את הדיון עליה בפורום החינמי.
למרות שלא הייתי נוכח בפגישה עליה דיווח פידרוס וסך הכל מעיון בדיווחיו ,בהתחשב בחבר שרק התחיל את דרכו פה, עולה שהוא סך הכל אמין עם נטייה קלה להגזמה בקטילותיו .
עם זאת למיטב ידיעתי ומתוך תחקיר מאוד רציני שעשיתי ,אגב את התחקיר עשיתי מסיבה פשוטה שחשבתי ששחר חזרה לעניינים ורציתי להיפגש איתה,
מדובר פה באי הבנה,טעות ולמרות הדימיון בפרטים-
Starלא מדובר בשחר שאנחנו מכירים !Star
גם אם היה מדובר בה זה לא נורא או יישנה את דעתי המצוינת עליהצחוק.
גם גילי בזמנו ,שהיא לדעתי הייתה הטובה ביותר בזמנה, נקטלה מפעם לפעם (איצטיגנן קטל אותה לגמרי)
יש פה המון עניין של כימיה בין האנשים.
אבל במקרה הזה, חלה פה אי הבנה נוראית וקומדיה של טעויות שככל הנראה גרמה לכך.
אם כך בנתיים נמשיך לכסוס ציפורניים בהמתנה לחזרת הגברת שחר...ונזהר לא ליפול על "פאני" או האלמונית הדומה.

נערך על ידי rd06 - 28/-12-/2011 בשעה 11:31

בחזרה למעלה
menice צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט menice ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-12-/2011 בשעה 12:47
במקור פורסם על ידי rd06

טוב חברים יקרים -מפאת הסקרנות ערכתי אמש בדיקה ותחקיר רציני בענייןקריצה

מכיוון שזה ,ממש , לא סוד שאני נמנה בין הלקוחות המרוצים (מאוד) של שחר צחוק 
הייתי חייב לבדוק את העניין.
למרות שאני לא מכיר ואין לי כל קשר למניס . (לדעתי אנחנו חברים בפייס,אבל לא בטוח שזה אפילו אותו אחד)
וגם לא שוחחתי איתו...ככל הנראה הוא באמת ידע משהו שאנחנו לא. 
לפני חודש,לערך, שוחחתי עם שחר ע"מ לתאם בינינו "פגישת עבודה" (קריצה). לא הצלחנו לתאם מועד ובמקביל היא יידעה אותי כי היא יוצאת להפסקה וחופשה עד להודעה חדשה שתתחיל בחופשה מענגת בחו"ל .
כדי לחסוך לכם את הפנייה הסקרנית אלי בפרטי ארמוז -שמדובר בבחורה צעירה ,נחמדה ,רומנטית ומאוד אטרקטיבית מכל הבחינות שרואה את העיסוק פה כמימוש פנטזיות מיניות וכאמצעי פרנסה . לא רואה בעיסוק הזה עתיד ו/או דרך להתעשר בענקצחוק
מקסימום לשלם שכ"ד בזמן,להתפנק קצת בחופשה פה ושם ואולי, אם יישאר משהו ,לממן לימודים.
במילים פשוטות,יצאה להפסקה ולא מסיבות דרמטיות ומיוחדותקריצה אין מה לחשוש או להעלות ספקולציות חשוכותחיוך גדול
לכן בחודש האחרון לא הייתה בכלל פעילה...וכראיה אף נעלה את הדיון עליה בפורום החינמי.
למרות שלא הייתי נוכח בפגישה עליה דיווח פידרוס וסך הכל מעיון בדיווחיו ,בהתחשב בחבר שרק התחיל את דרכו פה, עולה שהוא סך הכל אמין עם נטייה קלה להגזמה בקטילותיו .
עם זאת למיטב ידיעתי ומתוך תחקיר מאוד רציני שעשיתי ,אגב את התחקיר עשיתי מסיבה פשוטה שחשבתי ששחר חזרה לעניינים ורציתי להיפגש איתה,
מדובר פה באי הבנה,טעות ולמרות הדימיון בפרטים-
Starלא מדובר בשחר שאנחנו מכירים !Star
גם אם היה מדובר בה זה לא נורא או יישנה את דעתי המצוינת עליהצחוק.
גם גילי בזמנו ,שהיא לדעתי הייתה הטובה ביותר בזמנה, נקטלה מפעם לפעם (איצטיגנן קטל אותה לגמרי)
יש פה המון עניין של כימיה בין האנשים.
אבל במקרה הזה, חלה פה אי הבנה נוראית וקומדיה של טעויות שככל הנראה גרמה לכך.
אם כך בנתיים נמשיך לכסוס ציפורניים בהמתנה לחזרת הגברת שחר...ונזהר לא ליפול על "פאני" או האלמונית הדומה.

אכן קומדיה
משה מינייס
בחזרה למעלה
פידרוס צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פידרוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-12-/2011 בשעה 12:58
חברים ומתעניינים
אכן מדובר באותה שחר כמו שכתבתי קודם, המפגש היה לפני הרבה יותר מחודש ותזמון ההודעה בא בכוונה תחילה באיחור מה כדי לשמור על אנונימיות ועל אופציות פתוחות. יכול להיות שאני קצת קיצוני וחשרתי ואמרתי שאני לא מתיימר לסתור אחרים אלא לספר על החוויה שאישית שלי!!
מעבר לזאת הייתכן ששחר הייתה באמת זקוקה קצת לחופשה בדיוק כשנפגשנו קריצה אולי הייתה קצת עייפה או חסרת אנרגיה ...הכל ייתכן. אני מספר על דברים שקרו כהוויתם ...

זינו ותהנו!!

בחזרה למעלה
נימרוד_M צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-12-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט נימרוד_M ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-12-/2011 בשעה 14:58
במקור פורסם על ידי rd06

אין לי מה לתרום   לדיון  "שפחהשחר" לי הייתה  רק "כמעט פגישה"  עם שחר,  אני מניח שזו השחר של מיניס,   מה שהביא  אותי עכשיו לכתוב, מתוך מרחק  מהפורום  שגזרתי על עצמי,   הוא איזכור הפייסבוק.    לעיתים  אני קורא כאן  טקסטים שהיו מייצרים  סטוטסים מרתקים.  חציית העולמות  מהעולם מוסתר הניקים פה  לעולם  הגלוי בדרכו  בפייסבוק  היא מרתקם בעיני.   .  בפייסבוק אני נוכח בעוצמה רבה  ובגילוי  אישי  מלא  ואף מביך לעיתים ובעיקר כפלטפומה שמשרתת קידום אמנות. 

סקרן  הייתי להתחבר לכמה מהנוכחים  כאן - שם.  (אולי מבלי דעת כבר יש הצלבות כאלו)   אני מניח שזה לא אפשרי  בהינתן  דרישות  הפרטיות הנובעות  מאופיו הספציפי של הפורום.

אני רק יכול לציין "שתקלת חיים"   במובן  הכי פילוסופי   של המילה  חשפה את חיי הכפולים. 

היו שלום. 
its 4 in the morning the end of December

בחזרה למעלה
rd06 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rd06 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-12-/2011 בשעה 15:08
נימרוד יקר!

כמו שכבר אמרתי האנונימיות שבפורום היא חלק גדול מהקסם...
יש לי כרטיס פייסבוק המיועד אך ורק ליצירת קשרים כאלו.
לא מיועד בכרטיס המסגיר את פרטיי האישיים...רק פלאטפורמה לחברים מפה.
אם תרצה אשמח לתת לך את הכתובת Embarrassed
לגבי מניס, ראיתי מישהו בשם מניס ושלחתי בקשת חברות שאושרה...אך לא שוחחנו ואני לא יודע אם זה אותו מניס...

בחזרה למעלה
נימרוד_M צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-12-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט נימרוד_M ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-12-/2011 בשעה 15:49
RD06
יקר  גם...

כבר היום אני  מתחזק שלוש דפי פיסבוק.   שלי  ושל  שתי קבוצות אמנות.  לא בטוח שיש לי זמן  לעוד אחד.   למרות הפיתוי.... אחשוב על כך  אולי  אתפתה     פיתויים  תמיד היו  החולשה שלי Ouch
its 4 in the morning the end of December

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-12-/2011 בשעה 16:19

במקור פורסם ע"י ערבה אנושית 
ידידי,

אני הייתי אומר שבמקרה  זה הוא יצא פעמיים פראייר,אם בפעם הראשונה הוא קיבל כזאת עקיצה, נשאלת השאלה למה ניסה פעם שניה?,ע"א-אתה מתכון  אנאלי  ב220 ש"ח מלא מחלות ..וסודנים

עכשיו אחרי בירורים, ראיתם שצדקתי שמדובר אל אותה שחר.
מה שטוב לאחד (שהוא נשלט או זיון אנאלי ובחורה מלאה) גרוע לאחר (צייתנות פיזית, גזרה)
אבל כמו שכתב פעם קשקשתא בצדק רב לסופרמן: יש כאלה שהם לקוחות פוטנציאליים או מעשיים.
סופרמן בטוח שלא ילך לשחר.
 אז מה אתה מתערב בוויכוח?
היא פי 2 יותר יקרה משרון שגם בתוכה הכנסת את האף שלך.

ולגבי אנאלי ב220 שטענת שיש שם מחלות וסודנים.
 להזכירך את הדיווח שלך איך נהגת ב120 קמ"ש בתל אביב כדי להספיק לדפוק את לינה.

לינה יותר טובה מרוב בחורות של 600 שקל. אומר באחראיות כי אני יודעה.

ובטח לא לך לזלז בה.

בחזרה למעלה
rd06 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rd06 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-12-/2011 בשעה 17:46

שוב חוזר ושוב אומר - לא מדובר באותה שחר !!!!

אני חלילה לא טוען או אומר שפידרוס שקרן או לא ישר! אבל לא מדובר באותה שחר.
מלכתחילה טענתי שהוא מדווח לגיטימי ונשמע אמין למרות הפז"מ שלו פה.משתף בחוויות שלו ומבקש המלצה אם יש.

לא הסתדר לי מהתחלה הדיווח שלו עם שחר שאני מכיר והייתי איתה בעבר:
התיאור החיצוני: שחר נחשבת מעט מלאה (אני בררן בעניין) אך לא משהו לא פרופרציונלי להיפך...אפילו חובב שדופות כמוני נמשך אליה מאוד וחושב שהיא מאוד סקסית.בפגישתנו אפילו הפתיעה אותי בעניין ,הלכתי אליה כי רציתי להיות עם שפחה פחות עניין המראה והיא ניראתה פחות מלאה מבתמונות ומאוד סקסית! =בטח לא שמנה כזו שאתה לא מצליח להכניס לחור..
הגיינה:מאוד נקיה והתקלחה...מריחה מצוין ,לא זכור לי ריח רע חלילה...אפילו נראתה לי מטופחת (ציפורניים וכאלה).הייתה לבושה ממש נחמד כמו כל נערה ולא כמו זונה.
שרות:אני בטוח שהיו אנשים שלא נהנו איתה ,אני ועוד כמה מדווחים לא פחות אמינים מימני כן נהנו. אבל שחר היא שפחה אמיתית בחיים האמיתיים שלה בלי קשר לאירוח היא חיה את עולם ה-bdsm כך שנשמע לי מוזר שהיא לא צייתנית או לא יודעת מה זה משחק תפקידים...לגבי האינטיליגנציה, לא יודע ....לי הייתה שיחה מאוד מעניינת איתה והיה לי נחמד. לא עשתה רושם של אהבלה ,אבל כל אחד ורישומיו.
אי אפשר להגיד עליה תקתקנית...תגמור ותלך??? היא מאוד משתדלת לרצות....די הזוי בעיניי.
מיקום:אחרי בירור שסיפרתי עליו, מדובר ככל הנראה בדירה מוכרת שחלקו מס' רב של פרטיות...(למרות שאני לא ביקרתי שם)
=========
עד פה הכל בסדר....אפשר היה לומר שהדיווח לא אמין (מה שלא ניראה לי) או לחילופין שהבחור לא אהב/נהנה/הרגיש מסופק
קורה! ולא קרה אסון גדול...יש הרבה שנהנו יש אחד (אולי כמה שלא)לגיטימי!
=========
בגלל שידעתי ששחר בחופשה ובשל הדיווח -הסקתי שאולי היא חזרה לעבודה.
בדרך לא דרך-הצלחתי להגיע לגברת, אומרת כי היא עדיין בהפסקה ועוד לא החליטה אם תחזור או לא.אומרת שבתקופה האחרונה שעוד קיבלה עשתה זאת כבר ב"איזי" מול לקוחות קבועים,חוזרים ומוכרים לה!
דיברנו על עניין הדיווח שהיה עליה פה של פידרוס- נתנה לי הסבר ואליבי משכנע מאוד למה זו לא היא ואיפה ככל הנראה הטעות. גם לדעתה אם עבר אצלה לקוח לא מרוצה-אומרת שהייתה סופגת את הביקורת הרעה בכבוד...מתנצלת אם הרגיש לא טוב....ומזמינה אותו בכל עת לתיקון ! אם רק יירצה.
אך אומרת כי זה לא המקרה ונשבעה לי בכל היקר לה שלא מכירה אותו...וכבר הרבה זמן לא הייתה פעילה באופן מלא !
ממש התעקשה על העניין !
למי שסקרן-תרצה תירוצים...וככל הנראה שלצערי הרב לא ניפגש בקרוב...
בזמנו דיווחתי מאוד בחיוב על שחר! - וכשהגיע איזה "מספר סיפורים" והגזים בדיווח עליה-ידעתי גם להתעמת איתו לצד השני -ולהוציא אותו שקרן (מה שאני מאמין שהיה)
הסיבה שהשתכנעתי להאמין לה היא פשוטה: לא ניראה לי שיש לה יותר מידי סיבות לשקר ולתרץ...יכלה להחליק את זה...
דיווח אחד גרוע למול הרבה דיווחים טובים עליה...המדווח הוא חדש ולא מוכר למול סוללת מדווחים אמינים ומוכרים שממליצים עליה...כרגע גם ככה בחופשה עד הודעה חדשה...הדיווח הזה ,שלא על הפוסט שלה היה נעלם...והכי חשוב היה לה אליבי שנשמע לי מוצק והגיוני...
לגבי פאני, אני לא מתערב ולא יודע כי לא מכיר.
הכי טוב,לדעתי, שכששחר תחזור לפעילות-פידרוס יחזור לביקור אצלה- אם זו היא הוא הרי לא ייכנס וגם לא ייאלץ לשלם כלום
מאידך אם בסוף להפתעת כולנו זו תהיה היא...שינסה לבקש מימנה תיקוןצחוק

בחזרה למעלה
clipper צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
bowownz

הצטרף / הצטרפה: 14/-07-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט clipper ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-12-/2011 בשעה 18:50
לא קראתי את את התגובות אבל 1500 ו1200
חחחחחחחחחחחחחח אני מת אני שמח בשבילך שיש לך תסכומים האלה להוציא
אני אישית אם הייתי שם ככה וכזה יחס? אני שם לה בוקס
You dont mess with the zohan
בחזרה למעלה
Feeting צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 03/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Feeting ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-01-/2012 בשעה 04:11
במקור פורסם על ידי clipper

לא קראתי את את התגובות אבל 1500 ו1200
חחחחחחחחחחחחחח אני מת אני שמח בשבילך שיש לך תסכומים האלה להוציא
אני אישית אם הייתי שם ככה וכזה יחס? אני שם לה בוקס

נראה לי שכדאי לנעול כאן כי הבנאדם יראה את התגובות ויתאבד.
אל תבאסו אותו עוד יותר...
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz