שירה ודנה-עיסוי 4 ידיים

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
מחפש מציאות צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 13/-05-/2011
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: שירה ודנה-עיסוי 4 ידיים
    פורסם: 21/-03-/2012 בשעה 09:57
אתמול התפנה לי קצת זמן אחרי שבועיים שהייתי עסוק איך שסיימתי לעבוד רציתי לקפוץ שוב לקרן שדיווחתי עליה אך היא לא היתה אז קפצתי למקום הכי קרוב לעבודה זבוטינסקי 69 רמת גן.את הדלת פתחה שירה בת 30 בערך רזה עם שיער חום ארוך חדשה במקום 200 שקל ל 40 דקות והציעה מסז ב 4 ידיים עם מי שעובדת איתה רציתי לראות במי מדובר ואז נכנסה לחדר דנה בת 27-8 חזה גדול רזה עם שיער ארוך והאמת שהמראה של שניהן חירמן אותי מאוד אז הוספתי עוד 200 ונשלחתי להתקלח.
שירה מרחה אותי בשמן והחלה לעסות את גופי בזמן שדנה מעבירה את שדיה על החזה שלי ומלטפת אותי עם ציפורניה.שירה ממש קטנה בגוף ורזה וטיפסה עליי וממש התגלשה עליי עם השמן מאוד מחרמן...דנה החלה לשחק עם החבר שלמטה המראה של שניהם מטפלות בי פשוט שיגע אותי...אף אחת מהן לא דוגמנית צמרת אך שניהן סקסיות מריחות מצויין ובעיקר יודעות את העבודה...העברתי את ידיי על גופן הערום יד אחת על כל אחת ואוו זה היה משגע ומרוב חרמנות לא התאפקתי....
לסיכום:הוצאתי יותר ממה שתכננתי בהתחלה אך זה היה שווה את זה קיבלתי עיסוי טוב משתי נשים סקסיות מריחות היטב והחוויה היתה פשוט מענגת.....
מתאים בעיקר לאוהבי השירות והדיסקרטיות פחות לאוהבי הצעירות מאוד.
ממליץ בחום על שתיהן אחלה תמורה לכסף תהנו
בחזרה למעלה
לקסר צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לקסר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-03-/2012 בשעה 17:12
אחלה דיווח!אצבע למעלהמוחא כפייה

נשמעת אופציה מעניינת...קריצה סליחה על הבורות אבל ז'בוטינסקי 69 בר"ג זה מקום פרטי או ספא? מה הטלפון?

בתודה מראש.
zooz
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-03-/2012 בשעה 19:18
לקסר לקבל ממך מחמאה על הדיווח זה כבוד גדול!המקום מיני ספא דיסקרטי שקט ודי מפואר והטלפון 0546345020
בחזרה למעלה
פין-חס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-08-/2011
מיקום/איזור: Israel
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פין-חס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-03-/2012 בשעה 19:51
בחורות ליברליות?
אפשר לשחק בשבלולים, לרדת להן?
פין חס - מזיין ולא חס
בחזרה למעלה
mush צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 16/-03-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mush ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-03-/2012 בשעה 23:16
לפי דעתי זה המקום שסיוון שעבדה פעם במרץ 2ם בפתח תקווה עובדת בו
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-03-/2012 בשעה 01:33
פין חס אני מעריך שכן לא אשקר לא ממש ניסיתי...
בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-03-/2012 בשעה 09:10
תודה על הדיווח. האם מדובר באותה דנה שיש שפורסמה עליה לאחרונה אזהרה בפורום "נפילות ואזהרות"? לפי התיאור של הבחורה כנראה שכן, מה שאומר שלעמים הצלחות ואזהרות הם שאלה של כימיה וציפיות.  
בחזרה למעלה
mush צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 16/-03-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mush ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-03-/2012 בשעה 01:06
במידה ומדובר הדיווח שלי אז זאת אותה אחת... כנראה שזה בא לה במצבי רוח... ראו הוזהרתם
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-03-/2012 בשעה 12:19
צריך לעדכן את הפוסט הזה כי שירה כבר לא עובדת שם חבל כי היתה שירותית אבל דנה שם ולי היתה חוויה מעולה איתה וגם עם סיוון הגינגית שעדיין שם סך הכל מקום מעולה במחיר משתלם 200 ברמת גן זאת מציאה די טובה
בחזרה למעלה
חובב ציציענק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-04-/2008
מיקום/איזור: Bolivia
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חובב ציציענק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-04-/2012 בשעה 01:43
התקשרתיואמרו שיש שם מורן

ישהו היה?
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz