דנה מילפית בעל העקדה...שווה כל גרוש:-)

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
פטישחשמלי צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-10-/2009
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פטישחשמלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: דנה מילפית בעל העקדה...שווה כל גרוש:-)
    פורסם: 16/-07-/2012 בשעה 11:16

מפרסמת באתר אולסקס דנה בדרום תל אביב

הרמתי צילצול יש לציין פרטית לחלוטין ללא פקידות וללא סיפורים ודחיות סרק כיוונה אותי לבנין הירוק הידוע ברחוב בעל העקדה

פתחה לי את הדלת מילפית גיל מוערך 35-+

קומפקטית גוף חטוב שזופה חזה מלא בינוני עם פיטמות ונטיל .

שיער שטני ארוך פנים נחמדות ותחת שובב וחצוף .

התקלחתי וניגשנו למיטה .

החלה בליקוקים מחרמנים כולל הברשת האגוזים אחת אחת לפי התור .

עברה עם לשונה על התותח לכל אורכו ושאבה אותו בהנאה יתרה לכל העומק שיכלה

הרגשתי שאני נוגע לה בשקדים מרוב העומק

מציצה הדוקה טובה רטובה עם קצב נכון.

עברה ביוזמתה ל 69 וקיבלה טיפול לגלריה האחורית כולל בדיקת רטיבות עם אצבע עמוקה ...פשוט ינקתי לה את הדגדגן והיא המשיכה במציצת עומק .

החלפנו תנוחה לשכיבה על הצד והגברת ממשיכה למצוץ בקצב מסחרר כולל חירחורי חנק...ירדו לה מספר דמעות עקב כך.

החליפה הולבשה התחלנו במיסיונרית איטית שהפכה למהירה ואגרסיבית עם פימפומים חזקים כולל גניחות אשכרה הרטיבנ חבלז

גמרה בודאות .

הפכתי אותה לרכיבה הדוקה כולל הזזות האגן שלה .. והקפצתי אותה באגרסיביות על שמוליק ..לאחר כמה דקות העברתי אותה לדוגי נמרץ כולל פליקים לישבנים ...

לסיום החליפה הוסרה והתזתי כמות מכובדת של פינקולדה על החזה של דנה ..

לסיום דנה אמרה חזק אתה היום !!

התקלחתי וניפרדנו בנשיקה על הלחי

gfe לא היה וכנראה גם לא עושה ולא ניסיתי

טלפון למעונינים 054-3242923

תזיינו ותהנו ;-)

http://www.סקס אינטנסיבי ללא הפוגה/show_note_full.php?lang=h&cat=1&Note_ID=2245

נערך על ידי פטישחשמלי - 16/-07-/2012 בשעה 18:32
בחזרה למעלה
meninblack צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
°°

הצטרף / הצטרפה: 07/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט meninblack ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-07-/2012 בשעה 14:17
מדובר על דנה שהייתה מקבלת פעם ברחוב הירקון ובעוד כמה דירות באזור הים.
בחזרה למעלה
sexlover צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

>

הצטרף / הצטרפה: 12/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sexlover ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-07-/2012 בשעה 14:25
שווה כל גרוש אבל כמה גרושים הוחלפו?
בחזרה למעלה
oskar029 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 27/-12-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט oskar029 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-07-/2012 בשעה 17:18
יש למישהו חוות דעת קודמות ו/או תמונות על הגברת וטיב השירות המסופק על ידה?
Born to be wild
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פטישחשמלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-07-/2012 בשעה 17:55
אופס צודק המחיר 200 דולר ישראלי

בחזרה למעלה
alphadick צפה בגלילה למטה
פורום סקס
°••

הצטרף / הצטרפה: 14/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט alphadick ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-07-/2012 בשעה 20:26
מה?!? כמה בשקלים
בחזרה למעלה
sexlover צפה בגלילה למטה

>

הצטרף / הצטרפה: 12/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sexlover ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-07-/2012 בשעה 00:43
 מקווה שלא אתאכזב מהמראה ושיש מזגן 
דולר ישראלי = שקל ולמתקשי הבנה הוא שילם לה קריצה   מאתיים שח
Star
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פטישחשמלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-07-/2012 בשעה 06:01

יש מזגן מקלחת והגברת חייכנית ביותר
ושרותית מאוד...
בחזרה למעלה
BJ_Lover צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-02-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט BJ_Lover ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-07-/2012 בשעה 15:10
נחמד ביותר,
אז זה לא GFE?
בחזרה למעלה
פורום סקס
°••

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט alphadick ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-07-/2012 בשעה 15:47
איזה מספר הבית?
בחזרה למעלה
גיא 22 צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גיא 22 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2012 בשעה 05:22
דיווח יפה,    פטיש.
אחות 1 : אבא אני לסבית .
אחות 2 : אבא אני לסבית .
אבא : יש מישהו שאוהב בנים בבית הזה ?!?!?!
אח : אני .

בחזרה למעלה
פורום סקס
°••

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט alphadick ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-07-/2012 בשעה 20:17
הבחורה לא זמינה כלל. לא בוקר לא צהריים ולא לילה.
ישר עונה המשיבון.
בחזרה למעלה
מסיונר צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
מיקום/איזור: ,תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מסיונר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-07-/2012 בשעה 14:17
ביקרתי את הגברת הבוקר, לשמחתי לא הייתה תנועה ערה של אנשים ברחוב, והכניסה הייתה דיסקרטית.
דנה אישה יחסית גבוהה ואני מעריך שהיא באיזור גיל 35. דנה רזה וגופה יפה אם כי לא מתוח במיוחד. חזה בינוני+, טיפה נפול אבל בסה״כ סבבה לגמריי.
כפי שהפטיש כתב, דנה מאד נחמדה ושרותית.הדירה גדולה נקייה וממוזגת, והמקלחת מספקת בהחלט.
דנה החלה במציצה חשופה, טובה מאד יש לציין(משתמשת בכל מיני טכניקות). דנה הלבישה קונדום והחלה לרכב מספר דקות. לאחר מכן ביקשה שנעבור לדוגי. הדוגי היה מצויין , והעובדה שיש מראה לצד המיטה גם כן מוסיפה. בתנוחה זאת גמרתי ...
לסיכום, חוויה לא רעה בכלל וכמובן שמחיר הוא גם פקטור, 200₪ לחצי שעה. דרך אגב, אני תהיתי אם מישהו עוד קיבל הרגשה שהוא ודנה לא לבד בדירה(אולי ילד/ה שלה???)
בחזרה למעלה
doc צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-06-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט doc ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-07-/2012 בשעה 14:11
שלום לכולם
רק חזרתי מדנה
נאה חייכנית
אך מעט בול עץ במהלך הזיון
בחזרה למעלה
קופידון מרים חץ צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 12/-05-/2011
מיקום/איזור: ירושלים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קופידון מרים חץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-08-/2012 בשעה 13:35
הייתי אצלה לפני כמה דקות ואת האמת לא שווה אפילו גרוש הבחורה לא נראת משהו בכלל בטן רופסת ופנים כאילו כלב לעס לה אותם הבחורה מטמטמם ובגלל זה היא כל הזמן מצחקקת יש ריח בכוס של נבלה.
כשהגעתי עליה כבר הייתה לי תחושה של נפילה אך בעיקבות ההמלצה של חברנו לפורום החלטיתי להיות נועז ולידגום אותה בעצמי..
200 שקלים עברו מהון לשילטון הסברתי לגברת שאני גומר מהר  היא אמרה אל תדאג תשכב אני הפנק אותך מצצה לי מציצה סתמית לחלוטין עם הרבה שניים חדלתי אותה אחרי כמה דקות שהבנתי שהמצב לא הולך להשתפר באתי לרדת לה והריח הוציא לי את כל החשק עברנו למסיונריות ותוך כמה דקות גמרתי בכוונה שלפחות יהיה עוד סיבוב למרות כל הבאסה אני אומר לדנה יאלה עוד סיבוב והיא אומרת לי במיבטה רוסי כבד ״מה לא מספיק״ נשבע לכם לא הייתי שם יותר מ8 דקות כולל הכל להתלבש ולהתפשט דנה ידע שהיא מוציא אותי בהרגשה לא טובה וזה גם לא הפריע לה.. אני מרגיש קצת מנוצל אבל לא נורה זה רק 200 שקל אוהב אותכם חברים ולא רוצה שתפגעו.. 
דרך הגב יש לי ניסיון עשיר עם בנות עובדות ואני יודע לזהות נפילות זאת הייתה התרסקות..
בחזרה למעלה
דוקטור חרמן צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דוקטור חרמן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-09-/2012 בשעה 12:48
ביקרתי אותה ולזכורוני היא אמרה לי שם אחר. לעניננו אכן שווה כל שקל ו/או דולר, אבל אכן היא נראית טוב יחסית לשכנותיה האחרות בבניין, יחס קריר אבל נחמדה מאוד לא מלחיצה וזורמת, מציצה עם מעיל אבל בזמן המציצה מסתכלת לך בעניים וזה מאוד מגרה המבטים האלו, לאחר מיכן רכיבה על ידידנו ועוד מיגוון פוזות יודעת לגנוח איפה שצריך. רק יש לה בעיה שהיא נלחצת כשמצצתי לה את הפיטמות וזה קצת מבעס, לסיכום שווה את ההשקעה לחלוטין ובוודאי שאחזור שוב, שנה טובה לכולם.
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים

עמוד זה נוצר ב .141 שניות.
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz