מציאה מעולה ברמת גן! (עברו לתל אביב)

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1 23456 8>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
lover1982 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-08-/2010
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט lover1982 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: מציאה מעולה ברמת גן! (עברו לתל אביב)
    פורסם: 15/-02-/2013 בשעה 13:38
אני רוצה להוסיף ולומר שלפי דעתי ישנו זלזול במילה מסאז. הבחורות שמבטיחות שתקבל מסאז מושקע ואחר כך הרפייה לא מבינות שאתה גם רוצה לקבל מסאז נחמד ואיזה טיזינג לפני הגמירה.
אני רוצה לציין שעד היום מאוד נהניתי מיובל, ליזה ובעבר נורא אהבתי ללכת למילנה שקיבלה ברמת גן, היתה זורמת בטירוף. חבל שאין עוד בחורות מהסוג הזה.
דרך אגב בלי קשר בדיוק נזכרתי שאני כבר שנים לא הולך לזיין בחורות במכוני ליווי או משהו דומה, אבל פעם הייתי הולך קבוע לדירה בזבוטינסקי 100 או 101 בתל אביב שהיו שם בחורות כוסיות בטירוף, שבשביל 200 שקל היו מתחרמנות ברמות שלא הכרתי. היום אתה משלם 200 שקל ואתה אולי תהיה בדירה 15 דקות כולל מקלחת.
רוב הדירות נורא מזלזלות בכסף שמשלמים להם ועושים טובה שהם נותנים שירות, הבחורות היחידות שעושות משהו נחמד זה אלה שציינתי ואני בטוח שיש עוד כמה שמשקיעות.

נערך על ידי lover1982 - 15/-02-/2013 בשעה 13:45
בחזרה למעלה
מחפש מציאות צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-05-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-02-/2013 בשעה 13:48
למה 250?המחיר שם 200...שעה זה 300
בחזרה למעלה
wow צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-12-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט wow ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-02-/2013 בשעה 18:45
במקור פורסם על ידי צעיר לנצח

WOW היקר,
למה חשבת שתקבל שרות סביר?
הרי איך שמתפרסם כאן פוסט חיובי על מישהי, מייד המקום מוצף בלקוחות שמוכנים לשלם את המחירים המופרכים שהם מבקשים.

אני מזמן הבנתי שאני יכול לקבל שרות מצויין ב 150 ש"ח וליפול נפילה כואבת גם ב 500 ש"ח (וגם יותר).
אז למה לשלם מחירים מופקעים?

בשורה התחתונה לא הבנתי אותך האמת.

מה קשור מקום מפוצץ לשירות לקוי?
אלכס ואמילי נותנות באותו מקום שירות יחסית טוב. כך שאין קשר למקום עצמו. ולא למחיר. ולא לדיווחים כאן.
בחזרה למעלה
wow צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט wow ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-02-/2013 בשעה 18:49
במקור פורסם על ידי מחפש מציאות

למה 250?המחיר שם 200...שעה זה 300

2 הרפיות
בחזרה למעלה
isaac צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 28/-12-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט isaac ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-02-/2013 בשעה 10:37
הן מקבלות גם בשבת?
בחזרה למעלה
Dark (K)night צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 28/-11-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Dark (K)night ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-02-/2013 בשעה 11:09
לא יודע מה לגבי שאר הבחורות אבל השבוע ביקרתי שוב את אלכס ונשארתי ללא מילים.

חששתי דווקא להיפגש איתה בהתחלה כי חשבתי שאחרי שעברו 3 חודשים מהפעם הראשונה שהייתי אצלה היא בטח נשחקה, אבל במהרה התבדתי, היא פשוט הטריפה אותי הפעם, המסא'ז השתפר והבודי היה ממש מעולה וכמובן היא גם הייתה חברותית מאוד, באופן כללי הייתה הרגשה ממש מצויינת של GFE.

כרגיל היייתה קצת בעיה בתיאום עם המזכירה, קבעתי ל 13:00 וכשהתקשרתי מהסביבה ב 12:30 נאמר לי שהלקוח שלפניי החליט שהוא רוצה שעה ואם אני עדיין רוצה אז אפשר לבוא ב 13:20, החלטתי שאני מחכה ואכן נכנסתי בשעה הנקובה.

אה וכן... כפי שמחפש מציאות ציין, חודש הבא הם עוברים לת"א לדירה גדולה יותר וכנראה שיביאו עוד בנות, נשאר רק לקוות שהשירות ישאר אותו הדבר והמחירים כמובן.

אני בכל אופן את אלכס לא מתכוון להחליף בקרוב.
A man's gotta do what a man's gotta do
בחזרה למעלה
הפרופסור צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס
הפרופסור של הפורום *****

הצטרף / הצטרפה: 29/-04-/2009
מיקום/איזור: בית חולים אסותא
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הפרופסור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-02-/2013 בשעה 15:12
במקור פורסם על ידי wow

מספר הטלפון שלה 0528-405055

במקור פורסם על ידי סאני קפואלה

מכיוון שבשירשור הקודם פירסמו טלפון, אז אני מניח שזה בסדר. אעשה זאת גם כאן: 052-8405055.

המספר שרשמתם לא המספר שמופיע בפרסום שלה ...

בפרסום מופיע 050-8405055

מישהו יכול לעשות סדר?

בכל מקרה, 2 המספרים לא זמינים ב-24 שעות האחרונות...

נראה לי שזה המספר הנכון...052-8405044
"נסיון הוא השם שכל אחד נותן לשגיאותיו"- אוסקר ויילד

ותגידו לה שהפרופסור אמר שתילך להזדיין.
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-02-/2013 בשעה 19:41
שני המספרים נכונים...
בחזרה למעלה
chulul צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-01-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט chulul ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-02-/2013 בשעה 01:48
הייתי לפני מספר ימים אצל אמילי. דווקא התיאום עם הפקידה היה בסדר.
כמו שאמרו לפני- גוף טוב, פנים לא. הרפייה טובה- עיסוי לא.
שווה מאתיים שקל? לא בטוח. בינתיים לא נראה לי שאחזור.
בחזרה למעלה
ariel8 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 26/-12-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ariel8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-03-/2013 בשעה 20:28
מישו יודע עם יש משהי חדשה אצלהם? חוץ מליסה אמילי ואלכס 
בחזרה למעלה
alphadick צפה בגלילה למטה
פורום סקס
°••

הצטרף / הצטרפה: 14/-07-/2009
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט alphadick ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-03-/2013 בשעה 23:04
חברים,
היש רכש חדר לדירה?
הפקידה אומרת שישנה בחורה חדשה העונה לשם דנה.
ישראל גבוה וניראת ממש טוב.

מי שוכב על הגריל? Tongue
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-03-/2013 בשעה 11:31
אכן יש בנות חדשות בדירה הפקידה טוענת זה לקראת המעבר שלהם לתל אביב למקום גדול יותר.חיפשתי את דנה על פי המלצה מחבר אבל היא לא עבדה אתמול.מצאתי את סנדי אירופאית בת 27-8 די נמוכה 160 לא רזה עם חזה בינוני ועם מבטא סקסי.
200 ש"ח החליפו ידיים סיפרה שהיא חדשה ועבדה במקומות אחרים מעניקה עיסוי די מקצועי ומושקע ולאחריו בודי טוב מאוד בעקרון מציאה טובה מאוד כי העניקה את מלוא הזמן וגם השקיעה בטיפול המראה החיצוני שלה לא מדהים אבל הטיפול די טוב.
לגבי דנה הישראלית היא לא גבוהה והבנתי שבת 19-20 וזה על סמך הפקידה אז אל תתפסו אותי על הפרטים האלה לא בטוח כי לא ראיתי.
בחזרה למעלה
פורום סקס
°••

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט alphadick ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-03-/2013 בשעה 16:33
מישהו היה עם דנה ויכול לשפוך אור על העלטה?
בחזרה למעלה
dark prince צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 15/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dark prince ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-03-/2013 בשעה 17:08
הודעה לציבור - לחסוך לכם זמן וכסף. סנדי החדשה היא לא אחרת מסנדי מגבעון. מדובר בבחורה שדומה בעיניי לעכבר שמן. היא לא מושכת בעליל והיתה אחד הטיפולים הגרועים שחוויתי. לשם הבהרה הייתי איתה לפני שהשמינה עוד בבוגרשוב 7 - הותיקים שביננו יזכרו את המקום. אולי הטיפול השתפר אבל המראה ממש לא.

ראו הוזהרתם :)

http://www.sexadir.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=25885

נערך על ידי UMA - 06/-03-/2013 בשעה 18:34
בחזרה למעלה
פורום סקס
°••

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט alphadick ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-03-/2013 בשעה 20:49
דארק אתה בטוח בדבריך? ראית בעיניים?
הפקידה מתארת אותה כיפייפיה בת 25 מהממת עם גוף קומפקטי ויפה
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dark prince ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-03-/2013 בשעה 22:58
בעיניים חבר יקר. פתחה את הדלת ובשניה שזיהיתי דפקתי פנית פרסה לא חוקית הביתה.
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-03-/2013 בשעה 01:58
היא לא יפיהפיה ויותר מתקרבת ל 30.הטיפול שלה די טוב והיא מאוד משתדלת אבל בהחלט לא יכולה להתחרות בשאר הבנות שם.כמו שכתבתי המראה שלה נחמד מלאה קצת ונמוכה אבל הכל עניין של טעם...
בחזרה למעלה
wow צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט wow ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-03-/2013 בשעה 19:50
אני מבטיח לדגום את דנה במהירות האפשרית, אבל סביר להניח שמישהו אחר כאן יעשה את זה לפני (אנחנו לקראת סופ"ש, אז אני אוכל במקרה הטוב רק בתחילת שבוע הבא).

במקור פורסם על ידי dark prince

הודעה לציבור - לחסוך לכם זמן וכסף. סנדי החדשה היא לא אחרת מסנדי מגבעון. מדובר בבחורה שדומה בעיניי לעכבר שמן. היא לא מושכת בעליל והיתה אחד הטיפולים הגרועים שחוויתי. לשם הבהרה הייתי איתה לפני שהשמינה עוד בבוגרשוב 7 - הותיקים שביננו יזכרו את המקום. אולי הטיפול השתפר אבל המראה ממש לא. 

http://www.sexadir.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=25885

מכיוון שבלינק המצורף זה דיווח שלי על סנדי (ואני מאמין כמובן ל-DARK PRINCE)- אתן את הזווית שלי.

אם יש בה משהו טוב- זה שקיבלתי ממנה את ההרפיה הכי טובה שאני זוכר בשנים האחרונות. כשאני אומר טובה זה אומר שפשוט אי אפשר להתאפק אצלה..אתה גומר תוך כמה שניות. זה טוב ולא טוב...

מעבר לזה, היא לא יפה, אבל גם לא מכוערת. לצורך העניין אני חושב שהיא יותר יפה מליסה שעובדת שם שהיא ממש מכוערת בעיניי...

לסיכום- מצד אחד חבל שהם ממחזרים את ה"לא מוצלחות" של גבעון.
מצד שני- בגבעון היא עולה יותר... (אוי זה ממש מזכיר לי את הסיפורים על אותם מוצרים שנמכרים בחנויות יוקרתיות במחיר מופקע עם לוגו של מותג העל ואותו מוצר בדיוק שנמכר בשוק בהרבה יותר זול בלי הלוגו של המותג צחוקצחוקצחוקצחוק).

נערך על ידי wow - 07/-03-/2013 בשעה 19:51
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dark prince ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-03-/2013 בשעה 12:03
מישהו היה עם דנה?
בחזרה למעלה
אליה צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 05/-08-/2010
מיקום/איזור: מרכז
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אליה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-03-/2013 בשעה 02:31
דגמתי את אלכס,

מה אומר מומחית האלכס הזאת, גוף משגע ובהיעקר מפנקת בכיף אבל ממש בכיף.

יודעת לעשות את זה טוב ואמיתי.

טענת שאוהבת את העבודה וכך גם ניכר.
בחזרה למעלה
wow צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט wow ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-03-/2013 בשעה 12:38
התיאור של דנה לפי הפקידה-

בת 19, גבוהה, רזה, שיער שחור ארוך. היו עוד כמה מילים עליה אבל הייתי במקום בלי קליטה ולא היה לי נעים לשאול שוב..

מכאן זה הכל עניין של חרטוט או אמת.
בחזרה למעלה
פורום סקס
°••

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט alphadick ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-03-/2013 בשעה 19:51
חברים מה עם דנה?
אף אחד לא עשה פינג? צחוק
בחזרה למעלה
wow צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט wow ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-03-/2013 בשעה 20:26
קבעתי היום לדנה.

חיכיתי בחוץ 20 דקות כמו כלב.
הגיע תורי.
אמרה לי כנס.

הגעתי דפקתי בדלת.
לא פותחים. אני שומע מבפנים משהו.

ככה 3 פעמים. 

פתחה הבחורה את הדלת.

אמרה לי תשמע חלה טעות ומישהו אחר נכנס.

עפתי משם. 

התקשרתי לפקידה.

סליחה טעות מישהו אחר חוצפן נכנס במקומך.

הלכתי משם כמובן.

אבל הכי חשוב, ראיתי איך הבחורה נראית ווואלה לא נפלתי.

די שמנמונת ( ראיתי אותה עם בגדים ), לא ממש יפה. כנראה שלא הייתי נכנס בכל מקרה.

הפסידו
בחזרה למעלה
פורום סקס
°••

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט alphadick ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-03-/2013 בשעה 22:29
תודה מלך!
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dark prince ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-03-/2013 בשעה 22:47
חסכתי לי שעה מהחיים. יש להם רצף של עגלות ... זה טבעי אחרי הצלחות כמו אמילי ואלכס.
בחזרה למעלה
אוהב סקס צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 12/-11-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סקס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-03-/2013 בשעה 00:13
הייתי סקרן מאוד לראות את דנה אחרי שהפקידה בטלפון אמרה שהיא קצת יותר רזה מאמילי,
והייתי חייב לנסוע ולבדוק בעצמי, חשבתי שבכל זאת בת 19 שווה בדיקה.
קבעתי היום עם דנה ,ראיתי אותה אבל התאכזבתי מאוד כי ציפיתי לראות רזה ופתאום אני רואה
בחורה צעירה שמנמונת ,חזה מאוד קטן אולי שטוח קשה לקבוע עם בגדים.
הייתי עם אמילי כבר 3 פעמים אבל עם דנה לא ניכנסתי , וחזרתי הביתה... יכולתי לחסוך לי גם שעה מהחיים
בחזרה למעלה
wow צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט wow ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-03-/2013 בשעה 21:17
במקור פורסם על ידי אוהב סקס

הייתי עם אמילי כבר 3 פעמים אבל עם דנה לא ניכנסתי , וחזרתי הביתה... יכולתי לחסוך לי גם שעה מהחיים

בפעם הבאה תקשיב להודעות הפרטיות שלי שהיו חד משמעויות לגביה קריצהקריצה
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dark prince ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-03-/2013 בשעה 20:13
שלום לכולם. המקום עבר לדיזנגוף 98 בתל אביב. למי שאיכפת מדיסקרטיות אז המקום בין חנויות הומות אדם עם שלט גדול המסגיר את המקום. מדובר במרתף גדול ושדרוג מהחדרון ברמת גן. באתי לראות את אור החדשה וגיליתי (ניחוש שלי לפני שראיתי) שמדובר באור/נוי שעבדה במסגר 66 ובזבוטינסקי ברמת גן. נמוכה מאד ומלאה . טיפול סביר מראה פחות. די חופרת.
http://www.sexadir.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=24419
גילוי נאות - ראיתי את דנה והיא לא כל כך נוראית כמו שתיארו. היא מאד חביבה ומזמינה. אני שם עכשיו אז אני אדגום ואדווח.

נערך על ידי UMA - 15/-03-/2013 בשעה 08:26
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-03-/2013 בשעה 09:01
על אור מזבוטינסקי היה פה פוסט ארוך אכן עבדה לפני זה גם במסגר 66.
עכשיו יהיה אפשר לדבר על טיפול 4 ידיים...איך המקום?
בחזרה למעלה
mush צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 16/-03-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mush ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-03-/2013 בשעה 12:58
מה הטלפון של המקום החדש?
בחזרה למעלה
mush צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 16/-03-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mush ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-03-/2013 בשעה 14:51
ומישהו יודע מתי אור עובדת?
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-03-/2013 בשעה 15:28
03-9664666 הם עונים גם בישנים שלהם והמודעות שלהם מופיעות עדיין עם הכיתוב רמת גן...
בחזרה למעלה
אוהב סקס צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סקס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-03-/2013 בשעה 16:57
במקור פורסם על ידי dark prince

שלום לכולם. המקום עבר לדיזנגוף 98 בתל אביב. למי שאיכפת מדיסקרטיות אז המקום בין חנויות הומות אדם עם שלט גדול המסגיר את המקום. מדובר במרתף גדול ושדרוג מהחדרון ברמת גן. באתי לראות את אור החדשה וגיליתי (ניחוש שלי לפני שראיתי) שמדובר באור/נוי שעבדה במסגר 66 ובזבוטינסקי ברמת גן. נמוכה מאד ומלאה . טיפול סביר מראה פחות. די חופרת.
http://www.sexadir.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=24419
גילוי נאות - ראיתי את דנה והיא לא כל כך נוראית כמו שתיארו. היא מאד חביבה ומזמינה. אני שם עכשיו אז אני אדגום ואדווח.

אף אחד לא אמר שהיא נוראית או מכוערת או משהו כזה... רק שהיא שמנמונת ולא רזה מאוד כמו שהפקידה תיארה אותה
היא גם לא יפה בכלל, חביבה כן אפילו מאוד

נערך על ידי אוהב סקס - 15/-03-/2013 בשעה 19:43
בחזרה למעלה
wow צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט wow ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-03-/2013 בשעה 18:03
המחירים נשארו אותו דבר עם המעבר שלהם למקום החדש? 

אם כי קשה לי להאמין שאגיע לשם במקום החדש שלהם. ..
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-03-/2013 בשעה 07:28
המחירים נשארו אותו דבר 200 ל 40 דקות
בחזרה למעלה
פורום סקס
°••

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט alphadick ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-03-/2013 בשעה 15:10
נו באמת?!?!?
לא יכלו למצוא מקום יותר קשה ומסובך להגיע אליו...
שלא לדבר על חניה
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-03-/2013 בשעה 11:47
חניה ניתן למצוא בפרישמן הסמוך או בחניונים ליד גם בדיזינגוף סנטר.ביקרתי את דנה ואעלה דיווח מחר לגביה
בחזרה למעלה
אוהב סקס צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב סקס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-03-/2013 בשעה 21:02

חניה ניתן למצוא בפרישמן הסמוך או בחניונים ליד גם בדיזינגוף סנטר.ביקרתי את דנה ואעלה דיווח מחר לגביה

אני מחכה בסקרנות חיוך
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-03-/2013 בשעה 15:03
טוב אז סוף סוף יש זמן לכתוב את הדיווח על דנה.אקדים ואומר שהמקום החדש שלהם יפה ומרשים אבל הכניסה מהרחוב הראשי ולשמחתי היה שם שלט גדול והם הורידו אותו כנראה לא רק אני התלוננתי....אחרי שעברתי את הדלת נשלחתי לחדר המתנה נחמד ובכלל המקום מעוצב כספא רגיל לכל דבר עם מוזיקה שקטה אורות מעומעמים ואווירה נחמדה.דנה הגיעה לחדר ההמתנה ולקחה אותי לחדר.דנה 160 רזה !!!!(היו שאמר שמנמנה) הבחורה בהחלט רזה עם פנים נאות שיער שחור אבל לא הייתי מסובב אחריה את הראש ברחוב..דנה שלחה אותי להתקלח המקלחום והכל חדש וזה כיף אבל הכניסה למקום כבר אמרתי מעט מרכזית.דנה עשתה עיסוי לא ממש מקצועי אבל היא מריחה נהדר נקייה ומאוד נאה נוגעת בעדינות ומאוד משתדלת שתצא מרוצה!!ידיה ועורה חלקים מאוד ונעימים בהחלט מומלצת בחום!!!!לפי מה שהבנתי החדרון ברמת גן יחזור לפעול לטובת הדיסקרטיים והרמת גנים שביננו...אחלה מעסה מי שקרא לה שמנה עשה לה עוול...אולי הבגדים הטעו ..
תשמרו עליה די בתולה בתחום מקווה שלא תתקלקל לנו
בחזרה למעלה
טייקון צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

J

הצטרף / הצטרפה: 31/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טייקון ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-03-/2013 בשעה 15:45
האם היא ליברלית וזורמת?
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-03-/2013 בשעה 10:56
טייקון קשה לי להאמין שהיא תזרום מעבר למסאג ובודי היא ממש צעירה לפי דעתי 20 וממש חדשה בתחום אבל היא מקסימה וחמודה ובהחלט שווה ביקור.שוב אל תצפו לחתיכה הורסת כי היא לא אבל צעירונת חייכנית מריחה היטב שירותית והכי חשוב לא שחוקה.
בחזרה למעלה
הלך רוח צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-05-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלך רוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-03-/2013 בשעה 01:14

שלא כמנהגי הלכתי לבודי מסז במקום.דנה הייתה חמודה מאד.אני מתחבר לגמרי עם מה שכתב

אוהב מציאות.בתכלס,אין לי כמעט נסיון בתחום ואינני מתחבר אליו עד כה.
האדם אינו אלא תבנית הלך רוחו
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dark prince ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-03-/2013 בשעה 09:49
כל מה שמחפש מציאות אמר לגבי דנה נכון. מומלצת לפחות לפעם אחת.
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-03-/2013 בשעה 20:04
שמח שחשתם אותו הדבר כמוני!!עכשיו הבנתי שגם ליסה הברזילאית חזרה מהחופשה שלה וזאת בכלל בשורה מעולה..
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dark prince ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-03-/2013 בשעה 13:35
יש לי חדשות טובות וחדשות רעות.

ראשית קרן מגבעון עובדת עכשיו בספא הנ"ל.http://www.sexadir.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=23474&PN=1&title=18 מדובר במשהו זמני שאני מקווה שיהפוך לקבוע. לקרן יש את הגוף הכי טוב שנתקלתי בו עד היום במסאזים והיא טיפול מדהים. לא יכולתי ללכת אליה עד היום בגלל שלא שברתי את החרם על גבעון והיא היתה הדבר היחיד שהצטערתי עליו כי היא באמת משהו מיוחד. כל שאר הבנות בגבעון לא מצדיקות 100 שח שלא נדבר על 270. בכל מקרה כרגע היא עובדת עם אמילי ואלכס אבל יש דברים שמפריעים לה שם. מקווה שתחזיק. בכל מקרה בואו בהמוניכם להראות לה שהיא תרוויח בדיוק אותו דבר ועם לקוחות איכותיים.

עכשיו לחדשות הרעות - ציפור קטנה לחשה לי שהבעלים של המקום שוקל להעלות מחירים. אז בעלים יקר - אני לקוח קבוע של המקום שלך מאז שהוא נפתח בהרצל ברמת גן ופוקד אותו לפחות פעמיים בשבוע. אני יכול לומר לך שכף רגלי לא תדרוך במקום אם תעלה מחירים. עדיין יש מספר ענק של מקומות שלוקחים 200 שח ואתה רק תפסיד במידה ותלך בדרך חמדנית בניגוד לדרך שלך עד כה.

נערך על ידי UMA - 28/-03-/2013 בשעה 07:53
בחזרה למעלה
blacko צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 14/-10-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט blacko ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-03-/2013 בשעה 14:10
קראתי את הדיווחים עליה מהפוסט על גבעון אבל איך השירות במקום החדש? זורמת? חייכנית כמו אמילי? יש מצב ל2 הרפיות? שמה דגש על במאסג או החירמונים? שחומה? בהירה?
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מחפש מציאות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-03-/2013 בשעה 17:49
קרן אחלה חיזוק למקום אני אישית ממליץ בחום על אלכס ואמילי פשוט בנות מקסימות שוות כל שקל!!!!לגבי העלאת מחירים מציע למקום להשאיר את המחיר כך 200 שקל לעיסוי זה מחיר מכובד מקווה לא ילכו בדרכם של מקומות אחרים
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dark prince ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-03-/2013 בשעה 18:15
קרן שזופה. מבחינת גוף היא אוכלת את אלכס ואמילי בלי מלח. היא המציאה את  המילה שירות!! היא מעולם לא ביקשה שקל על שתי הרפיות. היא מאד סקסית וחושנית בטיפול - אני לא ממש עושה מסאז בטיפולים שלי ולכן אני לא יודע איך היא בתחום הזה אבל בתחום האירוטי היא מדהימה. 
בחזרה למעלה
wow צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט wow ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-03-/2013 בשעה 20:45
היא עובדת שם במקום בגבעון ?

מי אמר לך שזה זמני ?
זה קלף חזק מאוד אם היא תהיה שם קבוע
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dark prince ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-03-/2013 בשעה 21:21
היא אמרה שיש לה דברים שמפריעים לה שם. עיניינים של נוחות שלה ולגיטימי. היא קלף מנצח ואם אני בעל הבית אני נותן לה בונוס על כל יום עבודה כדי להחזיק אותה שם. אם כל הכבוד לאלכס ואמילי שהם אחלה אני 13 שנים בתחום והגוף + שירות + פנים שלה הכי טובים שנתקלתי בהם עד היום.

בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1 23456 8>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz