עיסויים בצפון(:

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
צעירצפוני צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 05/-02-/2014
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צעירצפוני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: עיסויים בצפון(:
    פורסם: 06/-02-/2014 בשעה 16:22
לאחר זמן ארוךךך מאוד חח סוף סוף אישרו אותי ואוכל לתרום לפורום לאחר תקופה שרק יכלתי לקרוא ללא יכולת להגיב.. תודה לכולם

אז הנה חלקי:
#מפרסמת ביד 2 תקופה ארוכה..נמצאת בזכרון יעקוב בשכנונה שקטנה (עובדת הרבה זמן' נראה לי שהרבה מכירים פה) 
בחורה לא צעירה אני מעריך בגיל 40..לא אהבתי את המראה בפנים וגוף מלא (כל אחד וטעמו). 
בחורה נחמדה לא נוטה לדבר הרבה-העבודה אצלה היא העיקרTongue
משך הטיפול הוא 40 דקות מלאות הכולל עיסוי מושקע בשמנים חמים. העיסוי מקצועי מאוד אך רובו מבוצע בצורה מינית ע"י נגיעות בישבן ובביצים כאשר עדיין נמצאים על הבטן.
בהמשך אחרי שהזין כבר עומד היא מבקשת להסתובב ומבצעת את עבודת הקודשחיוך הרפייה לא הנמשכת מספר דקות עד ההשפרצה המיוחלת.
200 ש"ח, זכרון יעקוב, ביקרתי מספר פעמים ונהנתי. מתאים למי שבא להנות והמראה פחות חשוב לו -0523145424 תהנו.

#בחורה אשר ביקרתי לאחרונה הנמצאת ברמת ישי גם כן באיזור שקט אם כניסה נפרדת וחניה צמודה לבית. בחורה רוסיה, לא מבוגרת אך להערכתי קצת מעל 30 ושמורה לא רעחיוך העיסוי כ-50 דקות ומאוד מושקע. הבחורה מאוד מקצועית ורואים שיש לה ידע במקצוע.
בנוסף משחררת את כל הגוף ומשתמשת באבנים חמות. אין נגיעות מיניות או רמז לבאות במהלך העיסוי בגלל איכותו. 
לבסוף מבקשת להסתובב ומבצעת עבודת יד מושקעת. מרשה לגעת בה אבל לא ניסיתי יותר מחזה...
200 ש"ח, רמת ישי, מקצועית מאוד ונראת לא רע (שמורה) 054-6647420

שוב תודה(:

נערך על ידי UMA - 06/-02-/2014 בשעה 18:04
להחיות את הצפון היבש(:
בחזרה למעלה
צעירצפוני צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 05/-02-/2014
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צעירצפוני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-02-/2014 בשעה 14:59
אין תגובותמבולבל מקווה שמישהו בדק פה ונהנה!!
להחיות את הצפון היבש(:
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz