מבוגרות

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
יניב צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח
פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט יניב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: מבוגרות
    פורסם: 13/-11-/2007 בשעה 16:19
חברה אני מחפש בחורות מבוגרות או פרטיות או ללווי ומתקשה למצוא את קסם ו גין כבר דגמתי ואני מחפש במוגרות שנראות טוב בלי קפלים וורידים חשופים אם מישהו דגם אחת כזאת אז שירשום בתודה יניב
בחזרה למעלה
מני צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח
פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-11-/2007 בשעה 18:33

יניב היקר עם כל הכבוד לך בטח אתה ביישן או פחדן או סתם אוהב ללכלך כי ראוים שעוד לא היתה עם ג'יין כי היא יותר מידי איכותית בשבילך. אני נפגש עם ג'ין לפחות פעם בשבוע ויש לה גוף של ילדה ועור של תינוק וכל הגימגומים שלך בפורום נשמעים כמו בכי של ילד בן 16

אנא ממך להתיחס בהגינות לבנות כי הן נותנות לנו את הנשמה ואנו רק יכולים לגרום לנזק עם הבכי המיותר שלנו.

שיהיה לך זיון בכיף

מני 

בחזרה למעלה
יניב צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח
פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט יניב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-11-/2007 בשעה 18:45
מני היקר אין שום קשר בין מה שכתבתי לתגובה שלך חוץ מיזה אני מעריך את ההערה שלך רק שהיא לא נכונה בכל זאת אשמח לשמוע עוד תגובות על מבוגרות חוץ מגין וקסם ןלך מני היקר שב בצד אני לא צריך תגובות מאנשים כמוך אני יכול להיות אבא שלך
בחזרה למעלה
אח שלו גבר גבר צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח
פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אח שלו גבר גבר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-11-/2007 בשעה 18:48

אח שלו מני היקר,

אם אתה משגל את ג'יין בתשלום פעם בשבוע סבבה לך,

אבל אם ליניב הספיקה החויה עם ג'יין והוא מחפש אחרות למה אתה נעלב?

אם אתה מאוהב בה אז סבבה פחות לקוח פחות כאבי לב.

אם אתה סרסור שלה או יחצ"ן שלה או אפילו ג'יין בכבודה ובעצמה אז מה הרווחת בלהעליב לקוח שאולי יחזור אחרי שלא ימצא משהו יותר טוב.

בקיצור לא הבנתי מה הקטע שלך.

במקור פורסם על ידי מני

יניב היקר עם כל הכבוד לך בטח אתה ביישן או פחדן או סתם אוהב ללכלך כי ראוים שעוד לא היתה עם ג'יין כי היא יותר מידי איכותית בשבילך. אני נפגש עם ג'ין לפחות פעם בשבוע ויש לה גוף של ילדה ועור של תינוק וכל הגימגומים שלך בפורום נשמעים כמו בכי של ילד בן 16

אנא ממך להתיחס בהגינות לבנות כי הן נותנות לנו את הנשמה ואנו רק יכולים לגרום לנזק עם הבכי המיותר שלנו.

שיהיה לך זיון בכיף

מני 

בחזרה למעלה
אלדד צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח
פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אלדד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-11-/2007 בשעה 19:39

אני מסכים עם מני לגבי ג'יין כי היא באמת כמו ילדה קטנה ואין לה אפילו קפל שומן אחד,בטן שטוחה ומוצקה וזיון פראי

אז למה ללכלך בנות, ברור שיניב לא היה אתה , כי זאת ממש השמצה על הכי איכותית שיכולה להיות 

בחזרה למעלה
יניב צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח
פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט יניב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-11-/2007 בשעה 21:17
טוב אז אני מבין שאתם אנשים לא יודעים לקרוא עברית הייתי עם גין ועם קסם אני פ'שוט מחפש מבוגרות אחרות זה הכל לא חושב שגין שמנה ולכל המגיבים תפסיקו להתאהב בזונה יחתיכת ילדים אני מ בקש תגובות מאנשים מבוגרים ולא ממכם ילדים לכו לארגז חול לשחק בצעצועים 
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים

עמוד זה נוצר ב .139 שניות.
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz