פורום נעולזונה בירושלים

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
שואל שאלה צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח
פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שואל שאלה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: זונה בירושלים
    פורסם: 06/-12-/2007 בשעה 20:58
חברה, אולי משהו יודע. אני גר בירושלים. באופן כללי אין פה יותר מידיי לחפש,וצריך לנסוע לתל אביב. עם השנים פיתחתי עין חדה לגלות זונה. לא שתמיד אפשר לזהות כמובן. היום נתקלתי במישהי שנראת רוסייה, בלונדה עם שיער ארוך מאוד בסוג של צמות (לא רסטוט אבל דומה). יש לה חזה גדול, הייתי אומר שהיא מעל גיל 40, אבל מאוד סקסית. אני רואה אותה בדרך כלל באיזור שוק מחנה יהודה/ נחלאות. שוב, יכול להיות שאני טועה אבל יכול להיות שמישהו מכיר אותה? אם כן אשמח מאוד לקבל פרטים!! 
בחזרה למעלה
אלמונית צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח
פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אלמונית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2007 בשעה 00:23
איזה דפקוק אתה ממש מעורר רחמנות.מה הקשר עם היא ניראת זונה אז היא זונה??אה יאהבל לך לפסיכאטר דחוף יטמבל.
בחזרה למעלה
לשואל צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח
פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לשואל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2007 בשעה 00:31
תתבגר ותתפקח
בחזרה למעלה
123 צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח
פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2007 בשעה 00:36

מי מכיר באמת זונות בירושלים?

בחזרה למעלה
תשובה לשואל שאלה צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח
פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט תשובה לשואל שאלה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-12-/2007 בשעה 11:16

שואל שאלה:

בזמן שאתה מסתובב בשוק מחנה יהודה ו"מאתר" זונות לפי המראה שלהן (.."היום נתקלתי במישהי שנראת רוסייה, בלונדה עם שיער ארוך מאוד בסוג של צמות (לא רסטוט אבל דומה). יש לה חזה גדול, הייתי אומר שהיא מעל גיל 40, אבל מאוד סקסית. ") אמא שלך מקבלת פועלים זרים לזיון ומציצה ללא קונדום....

אולי ככה אתה נולדת???? 

בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים

עמוד זה נוצר ב .156 שניות.
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz