משרדי ליווי בחיפה / ערביה ... דיווח

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
Master_K צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-07-/2007
מיקום/איזור: Israel
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Master_K ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: משרדי ליווי בחיפה / ערביה ... דיווח
    פורסם: 27/-04-/2008 בשעה 20:17

ערב טוב לכולם!

כמו שהבטחתי רציתי לטפל היום בנושא הביקורת לגבי נטלי מבאר שבע (מאיה) רק שאני חושב שהמודעה הזאת נועדה בשביל לעשות סקר שוק.. לראות כמה  אנשים יתקשרו ועם כדאי לבוא לצפון.. כי לא משנה מתי מתקשרים היא לא עובדת ולא יודעים מתי תהיה.. כנראה גם שיש ציפיה שאנשים יתפשרו על מה שיש..

בעקבות זה חשבתי לנסות את המודעות של הליווי פה באתר.. התקשרתי למודעה הכי תחתונה  052-371-8424

יש רוסיה וערביה.. ביקשתי ערביה.. 350 שקל לשעה הגיעו די מהר.. הבחורה עלתה לבד.. היא צעירה כמו שאמרו. בת 20..

אבל פה הייתה הנפילה.. מלאה קצת יותר מדי.. פנים לא משהו בכלל.. המציצות שלה מעולות... פשוט לא מהעולם הזה.. והיא משנה את הקצב ואת הסגנון לפי איך שאתה מבקש בלי לשאול בכלל... זה יאמר לזכותה אבל אני אגיד לכם ת'אמת ברגע שהיא הורידה את המכנסיים.. כל הרגליים ב20000 סימנים פריחות לא יודע מה יש לה שם.. ריח ממש רע.. רואים שהיא והגיינה לא חברים טובים.. ויותר מזה לא רציתי לבדוק.. אמרתי לה שתמצוץ ושלחתי אותה לדרכה.. יש גבול...

הלוואי וכל מה שהייתי נותן פה זה ביקורות טובות אבל גם דברים כאלה קוראים לפעמים אז ההמלצה שלי היא להיזהר..

בחזרה למעלה
צפוני צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צפוני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-04-/2008 בשעה 21:49
טוב שאתה מזהיר אחי לא נעים ומשתתף בצערך ומתי יבינו משרדי הליווי וכול מי שעוסק בעניין שאנחנו צרכנים ואם הם רוצים לעשות כסף שיתנו תמורה נאותה. אחרת כסף הם לא יראו
בחזרה למעלה
William צפה בגלילה למטה

r=2p••

הצטרף / הצטרפה: 12/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט William ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-04-/2008 בשעה 23:44
גבר , מה הכוונה שלך בכותרת של ההודעה " חיות אחרות " ?

בחזרה למעלה
Master_K צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-07-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Master_K ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-04-/2008 בשעה 23:54

במקרה הזה מדובר על מאיה... או נטלי מבאר שבע עם תרצה...

חוץ מזה זה פשוט צורת ביטוי ל"עוד"

נערך על ידי Master_K - 27/-04-/2008 בשעה 23:56
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-04-/2008 בשעה 00:13

מקבל את דעתו של Master_K והמודעה שכביכול מושכת את האנשים להתקשר בעיניין נטלי תוסר מהפורום לאלתר !

כמו כן כותרת הדיון שונתה כך שלא תתפרש בצורה לא נכונה (מקבלים את הערתו של וויליאם) ואני מאמין כי הכותרת המקורית לא התכוונה לפגוע באיש.

נערך על ידי 19LOLx8 - 28/-04-/2008 בשעה 00:16
8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
William צפה בגלילה למטה

r=2p••

הצטרף / הצטרפה: 12/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט William ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-04-/2008 בשעה 00:19
בני דודים , אני פשוט לא מכיר את שפת הסלנג כל כך טוב בשביל זה אני שואל חוץ מזה הבנתי שהכותרת לא כל כך מנומסת או מתאימה .. 
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz