ליווי / מרגו - חוויה מהסרטים

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
titi צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-04-/2008
מיקום/איזור: Israel
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט titi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: ליווי / מרגו - חוויה מהסרטים
    פורסם: 20/-08-/2008 בשעה 18:39

היי חברים.

החלטתי שאני מוכרח לספר לכם מה שעבר עלי היום.

אני נמצא בימים אלה בחופש במלון הילטון בתל-אביב, יחד עם אשתי.

היום בבוקר הייתי חרמן נורא, ומאחר ואשתי רצתה לקפוץ עם חברה לים, החלטתי לנצל את הזמן, ולהזמין אלי לחדר משהו טוב שלא אשכח.

מרפרוף באתר מצאתי משרד ליווי לא מוכר (לא זוכר איך קוראים לו, אבל בטח תוכלו לראות בקישור שתיכף אצטט כאן), הרמתי טלפון, ענתה לי מזכירה נחמדה מאד, וכשבקשתי בחורה הכי ליברלית שיש לה להציע, היא אמרה שהיא תשלח לי את מרגו

סיכמנו על 800 ש"ח, ותוך 20 דקות היא כבר הופיעה אצלי בחדר, לבושה בחצאית מיני קצרצרה וגופיה-כתפיה אדומה. מיד כשהיא נכנסה התלהבתי מאד מהמראה, בחורה גבוהה, רזה, חטובה, תוסיק עסיסי שיש מה לתפוס בו, שיער שחור ארוך, בקיצור - תמונות אמיתיות לחלוטין.

לחצתי לה יד, וכשבאתי לתת לה נשיקה בלחי (בכל זאת - רק התחלנו...) היא הסיטה לי את הפנים, והכניסה לי נשיקה צרפתית עמוקה וחושנית, רטובה ועסיסית.

נשכבנו על המיטה, ואמרה לי שהיא עייפה מהדרך וביקשה שאפשיט אותה. הורדתי לה לאט לאט את המגפיים הסקסיות, את החצאית מיני, את החטיני המגרה, והתחלתי במלאכה האוראלית. מה אומר לכם, תענוג... כוס טעים שבחיים לא הרגשתי דוגמתו, הייתי מטורף לגמרי בליקוקים חושניים, עד שהרגשתי שאני לא עומד יותר בלחץ, הורדתי מעלי את הבגדים במהירות, והושטתי לתוך פיה את הזין האדום שלי, היא התחילה למצוץ במקצועיות, תוך כדי ליקוקי ביצים, עד שהשפרצתי לה על הפנים (היא ביקשה שלא אגמור לה בפה)...

היא הורידה את החזיה, ולפני התגלו זוג ציצים המשוועים לפינוק (אם כי נפולים קצת, אבל בכל זאת שווים...), נכנסנו יחד לאמבטיה, ותוך דקות הענינים התחילו להתחמם שוב, נשיקות צרפתיות, משחקים בתוך המים באמבטיה המלאה, ואז היא אמרה לי שאני אגואיסט (...) שאני לא נותן לה גם לגמור. היא נעמדה מעל פני כשהיא מפסקת רגליים, ומתחילה לאונן... בחיים לא ראיתי דבר כזה, גם את אשתי לא ראיתי אף פעם מאוננת, התחיל לזלוג ממנה נוזל חמוץ-מתוק על גופי, וזה חירמן אותי נורא. תוך כדי גניחות וקולות משונים היא גמרה בטירוף, כשהיא מתיישבת על רגליי, ושנינו מתחבקים יחדיו, כאילו לא מדובר באיזה נערה עובדת שעוד שעה תעשה את זה לקליינט נוסף...

מפה לשם, התקלחנו, וחזרנו למיטה עייפים ומותשים, אך הרגשתי שעדיין לא מיציתי את עצמי היום. שאלתי אותה אם היא מעדיפה אנאלי או 69, היא ענתה לי: "בטח 69, כזה זין טעים...", ישר הפכתי אותה עלי והיא התחילה שוב למצוץ תוך שאני דוחף את הלשון ומלקק ומלקק ולא יכול להפסיק. בשלב מסויים היא התחילה ברימינג משגע, כשהיא התחילה למצוץ ולרדת לי לחור של הטוסיק, ואז הרגשתי שאני עומד להתפוצץ, בקשתי ממנה לחבוש לי קונדום, ובתנוחת דוגי כשהיא נותנת קונטרה אמיתית, גמרתי בתוכה... (בעצם, בתוך הקונדום...).

נשכבנו מחובקים לנוח כמה דקות, וכעבור שעה וחמש דקות היא עזבה את החדר, והשאירה אותי המום מהחוויה שעברתי, חוויה שמעולם לא טעמתי, חוויה שאני לעולם לא אשכח...

התלבשתי, וחיכיתי לאשתי שתחזור מהבילוי שלה עם החברה, אשתי חזרה חרמנית נורא מהים, אבל אני הייתי סחוט, וכבר לא היה לי כח לזוז...

לסיכום, אני ממליץ עליה בחום, אם כי נראה לי בכל אופן שהפגישה שלי איתה היתה יוצאת דופן משהו, אולי ענין של כימיה, אשמח אם חברים נוספים ידווחו.

TITI

בחזרה למעלה
yuvals צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-06-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yuvals ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-08-/2008 בשעה 20:37

אתה באמת חושב שיש פה מישהו מספיק טמבל בשביל להאמין שבזמן שאישתך בילתה בחוף הים הסמוך (למיטב זכרוני יש בהילטון אחלה חוף) אתה היזמנת זונה שהגיע כעבור כחצי שעה ובילית איתה שעה נוספת ואז גם בגלל שהיה כלכך נחמדי התחבקתם במיטה עוד כמה דקות?? ממש בחור אמיץ!

בחזרה למעלה
shlm צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

¿¿

הצטרף / הצטרפה: 17/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shlm ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-08-/2008 בשעה 20:40
נראה לי שאתה ממש מחרטט...אשתך יכלה לחזור בכל רגע אם הייתם במלון באמת???
בחזרה למעלה
titi צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט titi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-08-/2008 בשעה 20:53

לא ביקשתי שמישהו יאמין או לא יאמין לעובדות, סיפרתי דברים כהוייתן.

ולמי שמקנא, שינסה גם...

לילה טוב.

בחזרה למעלה
yooz צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

••

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yooz ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-08-/2008 בשעה 20:57

מגפיים בחום התלאביבי של היום?

חשוד לו, הבכל אופן סיפור נחמד.

בחזרה למעלה
zos0509 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
°°

הצטרף / הצטרפה: 30/-06-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zos0509 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-08-/2008 בשעה 22:07

טיטי היא רוסיה?בת כמה היא בערך?

בחזרה למעלה
דודי1 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-10-/2007
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דודי1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-08-/2008 בשעה 10:28
חבר'ה בן אדם נותן דיווח יפה ומפורט וסופסוף משהו מומלץ וכל מה שיש לכם זה להתעסק בטפל? מזה מעניין אם הסיפור על אישתו נכון או מצוץ מהאצבע? טיטי תודה על הדיווח.
בחזרה למעלה
curv צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 26/-07-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט curv ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-08-/2008 בשעה 11:05

ובכן מקריאת הדיווחים של הנל יש לי לומר שהוא זה שהמליץ על העמל 39 פת

ועוד מקומות כל מקום שבדקתי הייתה נפילה איומה

לכן אומר יחצן תפסיק לזיין לנו את השכל ותחסוך מאיתנו

את הדיווחים השקריים שלך

בחזרה למעלה
דלת אחורית צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דלת אחורית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-08-/2008 בשעה 11:15

בלי לנקוט עמדה בוויכוח פה - אמש התקשרתי אליהם, והפקידה לא הסכימה לאשר שמרגו הנזכרת - ליברלית במיוחד.

לדבריה יש ליברליות ממנה אצלם.

לתשומת לבכם.

בחזרה למעלה
בולבולקולוג צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בולבולקולוג ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-08-/2008 בשעה 13:40

יש אנשים שעצם הסיכון מרגש אותם לכן ייתכן שגם ידידנו TITI נמנה עליהם.

מגפיים זה עניין של אופנה ומוזה אז אמצע הקיץ לא מבטיח היעדר מגפיים.

מה שרציתי להגיד בעצם זה, תודה רבה ל TITI על הדיווח ! אני איתך ואולי אזמין אותה

בחזרה למעלה
yooz צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

••

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yooz ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-08-/2008 בשעה 13:51

באמת?

רק תגיד לי מתי ראית בזמן האחרון בחורה בשעות הבוקר עם מגפייםבתקופה האחרונה,

ומה אתה מקשקש על מוזה ואופנה, זה כמו להגיד שבחוף הים בתל-אביב אתמול ראית אדם רץ בחוף עם מעיל דובון, לא היית מאמין אלא אם היית משייך אותו לאדם עם ראש קצת לא בסדר,

אבל נערת ליווי היא לא כזאת.

וחוץ מזה מה זה חשוב לי טיטי תכתוב כיד הדמיון הטובה עליך,

יערב לך.

יום טוב

בחזרה למעלה
LifeStyle צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-07-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט LifeStyle ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-08-/2008 בשעה 18:44

טיטי !!

כל הכבוד על הדיווח, מזל שאשתך לא חזרה באמצע האקט

בחזרה למעלה
DDDD4 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט DDDD4 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-08-/2008 בשעה 18:54
במקור פורסם על ידי curv

ובכן מקריאת הדיווחים של הנל יש לי לומר שהוא זה שהמליץ על העמל 39 פת

ועוד מקומות כל מקום שבדקתי הייתה נפילה איומה

לכן אומר יחצן תפסיק לזיין לנו את השכל ותחסוך מאיתנו

את הדיווחים השקריים שלך

אני לא מסכים איתך, אני גם המלצתי על עמל 39 כבר כמה פעמים ולאחרונה משתמשים מדווחים יותר ויותר שאותה בחורה עליה המלצתי מתחילה לתקתק, אז אין קשר בין הדברים.

ממה שאני דווקא קראתי, TITI היה הראשון לדווח דיווח אמיתי על בחורה ממקום מסוים שלאמר את האמת לא רציתי להפיץ בפורום מחשש לתיקתוק כמו בעמל 39 ועובדה שככה היה בסופו של דבר.
בחזרה למעלה
verble צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין על דרך המלך
מדווח סקס אמין על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-04-/2008
מיקום/איזור: Lax
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט verble ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-08-/2008 בשעה 16:22

אני דווקא מאמין ל TITI (פ"ת לפ"ת חבר )

תודה על הדיווח.

בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz